Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung SGH-D500 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 19:42:17 vasta tsitaadiga

Nii esmalt hea uudis, teleofn kukkus teist korda maha ja oh imet, vibra hakkas uuesti tööle icon_smile.gif
Nüüd kysimus, mis sinna siss tuli trükkida, et miski menüü tuleks kust sai vibra tugevust timmida.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 22:33:05 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kas kuidagi saab tõmmata pilte/videoid/ehk ka telefoniraamatut d500'st arvutisse? Olemas on nii bluetooth adapter kui ka usb kaabel. Ise olen proovinud, pole hakkama saanud. Ehk keegi seletab ära, kui see võimalik.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 22:44:44 vasta tsitaadiga

kõike saab, pilte jms kama on lihtne, teleofniraamatut special programmi abil (mis on väga ebakindel. endal korra õnnestnud tel raamat kätte sealt saada.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 23:00:02 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks siis kuidas ka icon_biggrin.gif väike selline juhend.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 09:21:23 vasta tsitaadiga

Kaszpar bluetooth j'rgi, lülitad telefonis blutoothi ä'ra, confid arvutis bt ja connectid ? mis siin rasket on :O?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 18:23:53 vasta tsitaadiga

BLuetooth on valusalt aeglane tegelikult icon_wink.gif ja IRDA on ikka faking kiviaeg.
Kust keegi endale mänge on tõmmanud? Äkki isegi kusagilt tasuta? icon_smile.gif

PS! Tasuta mängude linke ma siit ei leidnud.


viimati muutis soulshaker 09.02.2006 19:32:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 18:39:27 vasta tsitaadiga

natuke häkkida ja lugeda seda teemat, siis saab täiesti edukalt tasuta mänge panna ja tõesti on bluetooth aeglane...eriti siis, kui sul on vaja lohistada 100kb mänge, mis lähevad 1-2 sekiga telefoni..mp3 puhul veel on väike viivitus tuntav
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 23:09:51 vasta tsitaadiga

Ma saan ilusti saata pilte-muusikat telefoni. Aga ma mitte kuidagi ei saa asju telefonist arvutisse saata. Kasutan bluetoothi. Keegi teab mida tegema peaks?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:17:59 vasta tsitaadiga

Kaszpar kirjutas:
Ma saan ilusti saata pilte-muusikat telefoni. Aga ma mitte kuidagi ei saa asju telefonist arvutisse saata. Kasutan bluetoothi. Keegi teab mida tegema peaks?


Kasutad tõenäoliselt Win XP SP2 Bluetooth stack'i, mitte Widcommi draivereid. Sellisel juhul pead sa enne telefonist saatmist, arvutist aktiveerima faili vastuvõtmise, kuskilt menüüst midagi a la "Recive file from...".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:24:28 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kaszpar kirjutas:
Ma saan ilusti saata pilte-muusikat telefoni. Aga ma mitte kuidagi ei saa asju telefonist arvutisse saata. Kasutan bluetoothi. Keegi teab mida tegema peaks?


Kasutad tõenäoliselt Win XP SP2 Bluetooth stack'i, mitte Widcommi draivereid. Sellisel juhul pead sa enne telefonist saatmist, arvutist aktiveerima faili vastuvõtmise, kuskilt menüüst midagi a la "Recive file from...".

Teen seda aga see ei aita :/
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:28:50 vasta tsitaadiga

Kaszpar kirjutas:
Draqula kirjutas:
Kaszpar kirjutas:
Ma saan ilusti saata pilte-muusikat telefoni. Aga ma mitte kuidagi ei saa asju telefonist arvutisse saata. Kasutan bluetoothi. Keegi teab mida tegema peaks?


Kasutad tõenäoliselt Win XP SP2 Bluetooth stack'i, mitte Widcommi draivereid. Sellisel juhul pead sa enne telefonist saatmist, arvutist aktiveerima faili vastuvõtmise, kuskilt menüüst midagi a la "Recive file from...".

Teen seda aga see ei aita :/


Hmm, mu elukaaslase D600 puhul aitas... Kas oled proovinud kaasa tulnud draivereid ja softi, või pistsid lihtsalt pulga arvutile järgi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:41:25 vasta tsitaadiga

Pistsin pulga arvutile järgi- ise otsis ja installis endale vajalikud asjad. Aga naljakas on see, et arvutist saan asju saata ja vastu võtta. Kui tahan telefonist arvutisse saata siis ei saa. Telefon leiab küll arvuti ja panen et connect ja saan "connecting fail". :/
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 03:17:10 vasta tsitaadiga

Kaszpar kirjutas:
Pistsin pulga arvutile järgi- ise otsis ja installis endale vajalikud asjad. Aga naljakas on see, et arvutist saan asju saata ja vastu võtta. Kui tahan telefonist arvutisse saata siis ei saa. Telefon leiab küll arvuti ja panen et connect ja saan "connecting fail". :/


See mille ta ise otsis ja installis on Windowsi sisseehitatud bluetooth stack. Draiverid ja soft mis tootja pakub on enamasti mõtekamad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:19:17 vasta tsitaadiga

Mul on miski zoneti bluetooth, pidin yldse windowsi enda bt drivud disablema.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 14:00:43 vasta tsitaadiga

mul MSI PC2PC BT dongle, ning selle soft on mega mugav thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 02:37:25 vasta tsitaadiga

Ou vanad, palju teil aku reaalselt peab?
Ja kas te EMT wapis Olümpiaklippe saate avada? Mul igatahes neid klippe mängima ei hakka icon_eek.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pepsy
HV kasutaja
pepsy

liitunud: 24.08.2004




sõnum 09.03.2006 19:45:30 vasta tsitaadiga

et mõtlesin ka korra et äkki peaks ka hankima d500. kuid see on liugklapiga ja nagu ma aru saan siis peaks see liugklapi ühendus iga liigutusega kuluma, onju nii vist? ja et tahaks teada kuidas need liugurasjad üldse vastu peavad, et suht nõme oleks kui ostad kalli telefoni ja siis natukese aja pärast liugurklemmid vms asjad ära kuluvad ja siis remonti.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 20:32:58 vasta tsitaadiga

mul d500 pea aasta. iga päev mitmeid kordi kinni-lahti liigutusi näinud. ja võrreldes uuega ei saa küll aru, et oleks kulunud thumbs_up.gif
d500'l selline hea omadus, et tal liugursiinid metallist icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.03.2006 20:56:47 vasta tsitaadiga

Liitun eelkõnelejaga - et liugurimehhanism oleks ostuga võrreldes praeguseks kuidagi muutunud,pole üldse aru saanud.Päevas teen vähemalt kümmekond üles-alla liigutusi ning olen samuti mõelnud,kas äkki kulub,kuid võta näpust,olen terve kasutusaja jooksul(3 kuud) enda sõnu sööma thumbs_up.gif
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 01:48:44 vasta tsitaadiga

pepsy,

Mobiili füüsilise ehituse kvaliteet on viimane asi mille pärast samsungi puhul põdeda, vähemalt äriklassi mudelitel on küll see väga hea. Probleeme on, mu elukaaslase D600 näitel, pigem menüü ebaloogilisuse ja outlookiga sünkimisel sassi minemisega mingil määral. Seega ära lagunemise pärast muretse ja katsu kuskil telefoni sisselülitatuna näppida, et kuidas selle menüüga suudad koos elada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pepsy
HV kasutaja
pepsy

liitunud: 24.08.2004




sõnum 10.03.2006 09:24:31 vasta tsitaadiga

tänud vastamast! et siis samsung d500 peaks siis olema võrdlemisi vastupidav telefon-väga hea , siis saan mina ka endale vast sellise muretseda. menüü pärast ma ise ei muretse, sest ma juba olen ära harjunud nii SE kui ka nokia menüüdega ja ma eeldan et harjun ka samsungiga.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 12:05:52 vasta tsitaadiga

liuguri vahele läheb tolmu...ja hakkab vaevalisemalt liikuma, kuid suruõhk ja väike õlitus teevad asja endiseks
D600 on palju odavamast plastikust tehtud...isegi tahtsin seda osta, kuid korpuse kvaliteedi pärast jäi ostmata

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 16:18:02 vasta tsitaadiga

huvitav, mul pole küll tolmuga probleeme. kui päris aus olla, siis mu d500 näeb täpselt samasugune välja kui ostmise hetkel icon_biggrin.gif (teatud nurga alt vaadates paistab küll akul kerge kulumislaik)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 10.03.2006 21:42:02 vasta tsitaadiga

http://mobile-review.com/exhibition/cebit2006-samsung-en.shtml
lehekülje lõpus siis üks päris huvitav telefon. (d870)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 21:50:55 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
http://mobile-review.com/exhibition/cebit2006-Samsung-en.shtml
lehekülje lõpus siis üks päris huvitav telefon. (d870)

Ja milleks see siia teemasse ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 13:47:09 vasta tsitaadiga

kust kohast d500 omanikud helinaid, m2nge ja muud kama t6mbavad via gprs. (tasuta)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 21:50:42 vasta tsitaadiga

rundll d500 omanikud tirivad netist helinad pc'sse ja lasevad bt /juhtmega/ moblasse icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 23:20:36 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
rundll d500 omanikud tirivad netist helinad pc'sse ja lasevad bt /juhtmega/ moblasse icon_wink.gif

või lõikavad ise helinad mp3'st ning siis BT kaudu saavad need telefoni icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 00:56:47 vasta tsitaadiga

RÄäkige, kas te saate PIM ja File Manageriga BT connectionit teha. Mina igatahes ei tule sellega toime. Ainult läbi irda saan andmed sisse.
BT ühenduse puhul ei saa porti valida. Ootan tagasisidet!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 16:34:53 vasta tsitaadiga

soulshaker vahepeal pillub mulgio segast, siis lasen uuesti üles otsida device ja ok.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 14:34:18 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
rundll d500 omanikud tirivad netist helinad pc'sse ja lasevad bt /juhtmega/ moblasse icon_wink.gif


...kui pole juhet...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 18:51:16 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
leits kirjutas:
rundll d500 omanikud tirivad netist helinad pc'sse ja lasevad bt /juhtmega/ moblasse icon_wink.gif


...kui pole juhet...

http://www.mobinet.ee/waploader.php või suvaline FTP server (Zone, Hot, Topnet vms). icon_idea.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 09.04.2006 18:06:00 vasta tsitaadiga

nii küss selline selle telefoni kohta
kas D500 ja D500E on üks ja sama telefon '
kui ei siis mis vahe neil on
ei saa nagu pihta miks mõnes kohas on ilma E-ta ja mõnes kohas E-ga märgitud icon_question.gif
ettetänades EQ69
beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.04.2006 18:23:40 vasta tsitaadiga

E on EDGE-ga variant.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 09.04.2006 18:31:11 vasta tsitaadiga

OT: selge sain ka natuke targemaks
kas ainult see ongi siis testsugune lisa selle E variandiga
kas on siis parem kui ilma E-ta
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.04.2006 18:41:10 vasta tsitaadiga

Enda kogemusest võin öelda,et stabiilsem on ta küll - kahel tuttaval on pea aasta kasutusel Samsung D500 ning remondis on korduvalt tarkvaraprobleemidega käinud mõlemad.Ise olen juba novembrist D500E omanik ning esinenud pole mingit tarkvara-"kala" (ptüi-ptüi-ptüi).
Ühest vene Samsungi foorumist sai ka loetud,et viimases on lisaks Edge-i lisamisele parandatud tarkvara.

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 22:55:50 vasta tsitaadiga

mu d500 kah nüüd aastane ja siiani ainult 1 softipuuk silma jäänud (GPRS'i kasutamine, kuskil siin teemas olen ka seda kirjeldanud)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2006 07:17:10 vasta tsitaadiga

Hmm, krt mul korpus kulub suht palju icon_wink.gif Laboratoorseid töid tehes, viskas nats hapet peale, muidu enam v2hem icon_wink.gif Müüa ei ole mõtet, peab kaua peab.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 13:46:53 vasta tsitaadiga

mure d500 ja mängudega. mitt ei sa neid mänge sinna peale. igal mängul kaks faili: *.jar ja *.jad. bt-ga
proovin ja proovin aga alati sama asi : error copying file
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 14:36:34 vasta tsitaadiga

mul oli kunagi isegi miski õpetus, kuidas üle bt saab mänge peale lasta. äkist leian üles...
edit: siin vist on miskit.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 20:32:40 vasta tsitaadiga

Ise kasutasin mingit teist õpetust, mida hetkel ei suuda leida ja probleeme ei olnud, Läksid kõik kenasti tööle.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 21:50:22 vasta tsitaadiga

ma kasutasin ka teist õpetust, aga momendil muud ei leidnud icon_razz.gif
aga tee või tina, mina ei saanud kuidagi neid telefoni. ei mäleta enam ka, kas oli praegune MSI dongle või eelmine, vähe emane D-Link julla.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 22:20:27 vasta tsitaadiga

Seda spetsiaalset uploadimis proget kasutasite ikka?

Yes, I've got it working, thanks to everyone on the www.mobile-review.com forum (search for Unlock d500 funbox on google).

There are a few specific steps you need to follow.

1) Download this - http://malschaun.at.interims.de/Uploader

2) Set up a new network connection. Right-click, properties, on My Network Places. Choose 'Create New Connection'. Choose 'Set up Advanced Connection'. Choose 'Connect Directly to Another Computer'. Choose 'Host'. Select the Com port that your bluetooth dongle is on. Select the User Permissions. Click Finish. You'll see you have a new 'Incoming connection'. Right-click, properties. Make sure the correct Com port is selected on the General Tab. Make sure you check 'Always allow directly connected devices....without providing a password'

2) Make sure you've paired your phone (right-click option on your phone in entire bluetooth network). It might be necessary to unpair and repair after you've created the incoming connecttion.

3) Connect your phone via serial connection (also right-click menu)

4) Type #*536963# into your phone. This will enable the Serial Java download.

5) Type #*5737425# into your phone. Choose option 1 (PPP UP), then Bluetooth. Only do this once, or your phone will reset.

6) Start up the Uploader program. Select the .jad file of the game you want to upload.

7) Select option 2 on the #*5737425# menu on your phone.

This should start the upload, hopefully. It can be quite intermittent, so you'll need to play around with all these steps. The order is quite important. i.e. select PPP UP before you start up the Uploader program.

Now that you can hopefully upload games, do you know where I can get any from?

Thanks, hope this works for you
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2006 10:47:55 vasta tsitaadiga

leidsin nüüd päris palju õpetusi aga kuskil ple usb-ga ühendust. igalpool com pordiga.
mida nüüüd teha?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2006 14:43:57 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
leidsin nüüd päris palju õpetusi aga kuskil ple usb-ga ühendust. igalpool com pordiga.
mida nüüüd teha?


Kas see mitte virtuaalne com port pole? St et tegelt ikka USB juhtmega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 14:16:35 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Seda spetsiaalset uploadimis proget kasutasite ikka?

Yes, I've got it working, thanks to everyone on the www.mobile-review.com forum (search for Unlock d500 funbox on google).

There are a few specific steps you need to follow.

1) Download this - http://malschaun.at.interims.de/Uploader

2) Set up a new network connection. Right-click, properties, on My Network Places. Choose 'Create New Connection'. Choose 'Set up Advanced Connection'. Choose 'Connect Directly to Another Computer'. Choose 'Host'. Select the Com port that your bluetooth dongle is on. Select the User Permissions. Click Finish. You'll see you have a new 'Incoming connection'. Right-click, properties. Make sure the correct Com port is selected on the General Tab. Make sure you check 'Always allow directly connected devices....without providing a password'

2) Make sure you've paired your phone (right-click option on your phone in entire bluetooth network). It might be necessary to unpair and repair after you've created the incoming connecttion.

3) Connect your phone via serial connection (also right-click menu)

4) Type #*536963# into your phone. This will enable the Serial Java download.

5) Type #*5737425# into your phone. Choose option 1 (PPP UP), then Bluetooth. Only do this once, or your phone will reset.

6) Start up the Uploader program. Select the .jad file of the game you want to upload.

7) Select option 2 on the #*5737425# menu on your phone.

This should start the upload, hopefully. It can be quite intermittent, so you'll need to play around with all these steps. The order is quite important. i.e. select PPP UP before you start up the Uploader program.

Now that you can hopefully upload games, do you know where I can get any from?

Thanks, hope this works for you



ei hakka tööle. tegin mitmeid kordi läbi. enamus kordadel teeb telefon restardi, mis tähendab et midagi valesti seadistatud. ükskord tegi d500 lahti mul allalaaditavate failide kausta (seal kus java staff on) aga midagi nagu ei muutunud.

kellelgi on üldse see asi töötanud?


edit: peale 5. punkti peaks tekkima “Unauthenticated User” monitori alla paremasse nurka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 15.11.2006 20:06:01 vasta tsitaadiga

Juhtus selline lugu üks päev, et telefon kukkus vette. Võtsin aku kohe tagant ja viisin mingisse Kuressaare poodi remonti, kus oli oma nädala aega (võeti lahti, tehti keemiline pesu) ja kui järgi läksin öeldi, et telefon on tuksis. Sisselülitades lõi korraks ekraani valgeks ning siis lülitas ennast jälle välja.

Seega ostsin uue telefoni, ning täna üle pika aja proovisin huvi pärast vana uuesti laadima panna ja telefon lõi ilusti pildi ette ning hakkas laadima. Umbes kahe tunni pärast võtsin laadija tagant ja lülitasin telefoni sisse. Pilt tuli ilusti ette ja kõik, kuid nupud ei tööta - saab ainult punast nuppu all hoides uuesti välja lülitada.

Oskab keegi öelda, kas on mingi võimalus nupud veel tööle saada ja kuhu ma Tallinnas peaksin selleks pöörduma?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2006 22:17:44 vasta tsitaadiga

aali kirjutas:
Juhtus selline lugu üks päev, et telefon kukkus vette. Võtsin aku kohe tagant ja viisin mingisse Kuressaare poodi remonti, kus oli oma nädala aega (võeti lahti, tehti keemiline pesu) ja kui järgi läksin öeldi, et telefon on tuksis. Sisselülitades lõi korraks ekraani valgeks ning siis lülitas ennast jälle välja.

Seega ostsin uue telefoni, ning täna üle pika aja proovisin huvi pärast vana uuesti laadima panna ja telefon lõi ilusti pildi ette ning hakkas laadima. Umbes kahe tunni pärast võtsin laadija tagant ja lülitasin telefoni sisse. Pilt tuli ilusti ette ja kõik, kuid nupud ei tööta - saab ainult punast nuppu all hoides uuesti välja lülitada.

Oskab keegi öelda, kas on mingi võimalus nupud veel tööle saada ja kuhu ma Tallinnas peaksin selleks pöörduma?


Niiskuskahjustus on asi mida suuremad oma mainet hoida üritavad remondikohad ette ei võta - lihtsalt sellepärast et tulemust pole võimalik garanteerida. Niiskuskahjustuse puhul ei tea kunagi millal ja mis võib välja lüüa, isegi mitme kuu pärast võib mingi funktsionaalsus kaduda sest korrodeerumisprotsessid toimetavad salamisi, omamoodi ja ettearvamatult. Seega keegi kuskil võib need nupud tööle saada, kuid keegi ei tea kui kauaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 15.11.2006 23:25:02 vasta tsitaadiga

Ok, eks peab siis sellega arvestama, kuid ma mõtlen, et proovida võiks ikka - äkki joppab ja hakkab tööle. Ma usun, et see ei pruugigi korrosioonist tingitud olla, võib lihtsalt kokkupaneku viga ka olla, kuna näiteks telefoni küljenupud ei liigu üldse ja telefon logiseb ka natuke (enne remontiminekut neid probleeme ei olnud). Seega tundub mulle seal Saaremaal tehtud remondi kvaliteet natuke kahtlane.

Kellelgil on mõne remondifirmaga häid kogemusi? Mis asutused üldse remondivad Samsungi? Googeldades leidsin mingi Mobiteci gonsiori tänaval, mis see endast kujutab?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 00:00:09 vasta tsitaadiga

no kui lasid siin (Saaremaal) remontida, siis pole ime, et telefon tussus icon_razz.gif
korralikku remonti teevad vast üsna vähesed, kuna jupid raskesti kättesaadavad, isegi akud icon_confused.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung SGH-D500 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.