|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
07.02.2006 19:42:17
|
|
|
Nii esmalt hea uudis, teleofn kukkus teist korda maha ja oh imet, vibra hakkas uuesti tööle
Nüüd kysimus, mis sinna siss tuli trükkida, et miski menüü tuleks kust sai vibra tugevust timmida.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
07.02.2006 22:33:05
|
|
|
| Küsimus, et kas kuidagi saab tõmmata pilte/videoid/ehk ka telefoniraamatut d500'st arvutisse? Olemas on nii bluetooth adapter kui ka usb kaabel. Ise olen proovinud, pole hakkama saanud. Ehk keegi seletab ära, kui see võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
07.02.2006 22:44:44
|
|
|
| kõike saab, pilte jms kama on lihtne, teleofniraamatut special programmi abil (mis on väga ebakindel. endal korra õnnestnud tel raamat kätte sealt saada.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
07.02.2006 23:00:02
|
|
|
Mind huvitaks siis kuidas ka väike selline juhend.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
08.02.2006 09:21:23
|
|
|
| Kaszpar bluetooth j'rgi, lülitad telefonis blutoothi ä'ra, confid arvutis bt ja connectid ? mis siin rasket on :O?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
09.02.2006 18:23:53
|
|
|
BLuetooth on valusalt aeglane tegelikult ja IRDA on ikka faking kiviaeg.
Kust keegi endale mänge on tõmmanud? Äkki isegi kusagilt tasuta?
PS! Tasuta mängude linke ma siit ei leidnud.
viimati muutis soulshaker 09.02.2006 19:32:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.02.2006 18:39:27
|
|
|
natuke häkkida ja lugeda seda teemat, siis saab täiesti edukalt tasuta mänge panna ja tõesti on bluetooth aeglane...eriti siis, kui sul on vaja lohistada 100kb mänge, mis lähevad 1-2 sekiga telefoni..mp3 puhul veel on väike viivitus tuntav
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
11.02.2006 23:09:51
|
|
|
| Ma saan ilusti saata pilte-muusikat telefoni. Aga ma mitte kuidagi ei saa asju telefonist arvutisse saata. Kasutan bluetoothi. Keegi teab mida tegema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.02.2006 00:17:59
|
|
|
| Kaszpar kirjutas: |
| Ma saan ilusti saata pilte-muusikat telefoni. Aga ma mitte kuidagi ei saa asju telefonist arvutisse saata. Kasutan bluetoothi. Keegi teab mida tegema peaks? |
Kasutad tõenäoliselt Win XP SP2 Bluetooth stack'i, mitte Widcommi draivereid. Sellisel juhul pead sa enne telefonist saatmist, arvutist aktiveerima faili vastuvõtmise, kuskilt menüüst midagi a la "Recive file from...".
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
12.02.2006 00:24:28
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Kaszpar kirjutas: |
| Ma saan ilusti saata pilte-muusikat telefoni. Aga ma mitte kuidagi ei saa asju telefonist arvutisse saata. Kasutan bluetoothi. Keegi teab mida tegema peaks? |
Kasutad tõenäoliselt Win XP SP2 Bluetooth stack'i, mitte Widcommi draivereid. Sellisel juhul pead sa enne telefonist saatmist, arvutist aktiveerima faili vastuvõtmise, kuskilt menüüst midagi a la "Recive file from...". |
Teen seda aga see ei aita :/
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.02.2006 00:28:50
|
|
|
| Kaszpar kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Kaszpar kirjutas: |
| Ma saan ilusti saata pilte-muusikat telefoni. Aga ma mitte kuidagi ei saa asju telefonist arvutisse saata. Kasutan bluetoothi. Keegi teab mida tegema peaks? |
Kasutad tõenäoliselt Win XP SP2 Bluetooth stack'i, mitte Widcommi draivereid. Sellisel juhul pead sa enne telefonist saatmist, arvutist aktiveerima faili vastuvõtmise, kuskilt menüüst midagi a la "Recive file from...". |
Teen seda aga see ei aita :/ |
Hmm, mu elukaaslase D600 puhul aitas... Kas oled proovinud kaasa tulnud draivereid ja softi, või pistsid lihtsalt pulga arvutile järgi?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
12.02.2006 00:41:25
|
|
|
| Pistsin pulga arvutile järgi- ise otsis ja installis endale vajalikud asjad. Aga naljakas on see, et arvutist saan asju saata ja vastu võtta. Kui tahan telefonist arvutisse saata siis ei saa. Telefon leiab küll arvuti ja panen et connect ja saan "connecting fail". :/
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.02.2006 03:17:10
|
|
|
| Kaszpar kirjutas: |
| Pistsin pulga arvutile järgi- ise otsis ja installis endale vajalikud asjad. Aga naljakas on see, et arvutist saan asju saata ja vastu võtta. Kui tahan telefonist arvutisse saata siis ei saa. Telefon leiab küll arvuti ja panen et connect ja saan "connecting fail". :/ |
See mille ta ise otsis ja installis on Windowsi sisseehitatud bluetooth stack. Draiverid ja soft mis tootja pakub on enamasti mõtekamad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
12.02.2006 12:19:17
|
|
|
| Mul on miski zoneti bluetooth, pidin yldse windowsi enda bt drivud disablema.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.02.2006 14:00:43
|
|
|
mul MSI PC2PC BT dongle, ning selle soft on mega mugav
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
17.02.2006 02:37:25
|
|
|
Ou vanad, palju teil aku reaalselt peab?
Ja kas te EMT wapis Olümpiaklippe saate avada? Mul igatahes neid klippe mängima ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pepsy
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
09.03.2006 19:45:30
|
|
|
| et mõtlesin ka korra et äkki peaks ka hankima d500. kuid see on liugklapiga ja nagu ma aru saan siis peaks see liugklapi ühendus iga liigutusega kuluma, onju nii vist? ja et tahaks teada kuidas need liugurasjad üldse vastu peavad, et suht nõme oleks kui ostad kalli telefoni ja siis natukese aja pärast liugurklemmid vms asjad ära kuluvad ja siis remonti.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.03.2006 20:32:58
|
|
|
mul d500 pea aasta. iga päev mitmeid kordi kinni-lahti liigutusi näinud. ja võrreldes uuega ei saa küll aru, et oleks kulunud
d500'l selline hea omadus, et tal liugursiinid metallist
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
09.03.2006 20:56:47
|
|
|
Liitun eelkõnelejaga - et liugurimehhanism oleks ostuga võrreldes praeguseks kuidagi muutunud,pole üldse aru saanud.Päevas teen vähemalt kümmekond üles-alla liigutusi ning olen samuti mõelnud,kas äkki kulub,kuid võta näpust,olen terve kasutusaja jooksul(3 kuud) enda sõnu sööma
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.03.2006 01:48:44
|
|
|
pepsy,
Mobiili füüsilise ehituse kvaliteet on viimane asi mille pärast samsungi puhul põdeda, vähemalt äriklassi mudelitel on küll see väga hea. Probleeme on, mu elukaaslase D600 näitel, pigem menüü ebaloogilisuse ja outlookiga sünkimisel sassi minemisega mingil määral. Seega ära lagunemise pärast muretse ja katsu kuskil telefoni sisselülitatuna näppida, et kuidas selle menüüga suudad koos elada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pepsy
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
10.03.2006 09:24:31
|
|
|
| tänud vastamast! et siis samsung d500 peaks siis olema võrdlemisi vastupidav telefon-väga hea , siis saan mina ka endale vast sellise muretseda. menüü pärast ma ise ei muretse, sest ma juba olen ära harjunud nii SE kui ka nokia menüüdega ja ma eeldan et harjun ka samsungiga.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
10.03.2006 12:05:52
|
|
|
liuguri vahele läheb tolmu...ja hakkab vaevalisemalt liikuma, kuid suruõhk ja väike õlitus teevad asja endiseks
D600 on palju odavamast plastikust tehtud...isegi tahtsin seda osta, kuid korpuse kvaliteedi pärast jäi ostmata
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.03.2006 16:18:02
|
|
|
huvitav, mul pole küll tolmuga probleeme. kui päris aus olla, siis mu d500 näeb täpselt samasugune välja kui ostmise hetkel (teatud nurga alt vaadates paistab küll akul kerge kulumislaik)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
10.03.2006 21:50:55
|
|
|
Ja milleks see siia teemasse ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
12.03.2006 13:47:09
|
|
|
| kust kohast d500 omanikud helinaid, m2nge ja muud kama t6mbavad via gprs. (tasuta)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
12.03.2006 21:50:42
|
|
|
rundll d500 omanikud tirivad netist helinad pc'sse ja lasevad bt /juhtmega/ moblasse
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.03.2006 23:20:36
|
|
|
| leits kirjutas: |
rundll d500 omanikud tirivad netist helinad pc'sse ja lasevad bt /juhtmega/ moblasse  |
või lõikavad ise helinad mp3'st ning siis BT kaudu saavad need telefoni
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
15.03.2006 00:56:47
|
|
|
RÄäkige, kas te saate PIM ja File Manageriga BT connectionit teha. Mina igatahes ei tule sellega toime. Ainult läbi irda saan andmed sisse.
BT ühenduse puhul ei saa porti valida. Ootan tagasisidet!
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
15.03.2006 16:34:53
|
|
|
| soulshaker vahepeal pillub mulgio segast, siis lasen uuesti üles otsida device ja ok.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
19.03.2006 14:34:18
|
|
|
| leits kirjutas: |
rundll d500 omanikud tirivad netist helinad pc'sse ja lasevad bt /juhtmega/ moblasse  |
...kui pole juhet...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
19.03.2006 18:51:16
|
|
|
| rundll kirjutas: |
| leits kirjutas: |
rundll d500 omanikud tirivad netist helinad pc'sse ja lasevad bt /juhtmega/ moblasse  |
...kui pole juhet... |
http://www.mobinet.ee/waploader.php või suvaline FTP server (Zone, Hot, Topnet vms).
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
09.04.2006 18:06:00
|
|
|
nii küss selline selle telefoni kohta
kas D500 ja D500E on üks ja sama telefon '
kui ei siis mis vahe neil on
ei saa nagu pihta miks mõnes kohas on ilma E-ta ja mõnes kohas E-ga märgitud
ettetänades EQ69
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
09.04.2006 18:23:40
|
|
|
| E on EDGE-ga variant.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
09.04.2006 18:31:11
|
|
|
OT: selge sain ka natuke targemaks
kas ainult see ongi siis testsugune lisa selle E variandiga
kas on siis parem kui ilma E-ta
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
09.04.2006 18:41:10
|
|
|
Enda kogemusest võin öelda,et stabiilsem on ta küll - kahel tuttaval on pea aasta kasutusel Samsung D500 ning remondis on korduvalt tarkvaraprobleemidega käinud mõlemad.Ise olen juba novembrist D500E omanik ning esinenud pole mingit tarkvara-"kala" (ptüi-ptüi-ptüi).
Ühest vene Samsungi foorumist sai ka loetud,et viimases on lisaks Edge-i lisamisele parandatud tarkvara.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.04.2006 22:55:50
|
|
|
mu d500 kah nüüd aastane ja siiani ainult 1 softipuuk silma jäänud (GPRS'i kasutamine, kuskil siin teemas olen ka seda kirjeldanud)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
11.04.2006 07:17:10
|
|
|
Hmm, krt mul korpus kulub suht palju Laboratoorseid töid tehes, viskas nats hapet peale, muidu enam v2hem Müüa ei ole mõtet, peab kaua peab.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
26.04.2006 13:46:53
|
|
|
mure d500 ja mängudega. mitt ei sa neid mänge sinna peale. igal mängul kaks faili: *.jar ja *.jad. bt-ga
proovin ja proovin aga alati sama asi : error copying file
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.04.2006 14:36:34
|
|
|
mul oli kunagi isegi miski õpetus, kuidas üle bt saab mänge peale lasta. äkist leian üles...
edit: siin vist on miskit.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
26.04.2006 20:32:40
|
|
|
| Ise kasutasin mingit teist õpetust, mida hetkel ei suuda leida ja probleeme ei olnud, Läksid kõik kenasti tööle.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.04.2006 21:50:22
|
|
|
ma kasutasin ka teist õpetust, aga momendil muud ei leidnud
aga tee või tina, mina ei saanud kuidagi neid telefoni. ei mäleta enam ka, kas oli praegune MSI dongle või eelmine, vähe emane D-Link julla.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
26.04.2006 22:20:27
|
|
|
Seda spetsiaalset uploadimis proget kasutasite ikka?
Yes, I've got it working, thanks to everyone on the www.mobile-review.com forum (search for Unlock d500 funbox on google).
There are a few specific steps you need to follow.
1) Download this - http://malschaun.at.interims.de/Uploader
2) Set up a new network connection. Right-click, properties, on My Network Places. Choose 'Create New Connection'. Choose 'Set up Advanced Connection'. Choose 'Connect Directly to Another Computer'. Choose 'Host'. Select the Com port that your bluetooth dongle is on. Select the User Permissions. Click Finish. You'll see you have a new 'Incoming connection'. Right-click, properties. Make sure the correct Com port is selected on the General Tab. Make sure you check 'Always allow directly connected devices....without providing a password'
2) Make sure you've paired your phone (right-click option on your phone in entire bluetooth network). It might be necessary to unpair and repair after you've created the incoming connecttion.
3) Connect your phone via serial connection (also right-click menu)
4) Type #*536963# into your phone. This will enable the Serial Java download.
5) Type #*5737425# into your phone. Choose option 1 (PPP UP), then Bluetooth. Only do this once, or your phone will reset.
6) Start up the Uploader program. Select the .jad file of the game you want to upload.
7) Select option 2 on the #*5737425# menu on your phone.
This should start the upload, hopefully. It can be quite intermittent, so you'll need to play around with all these steps. The order is quite important. i.e. select PPP UP before you start up the Uploader program.
Now that you can hopefully upload games, do you know where I can get any from?
Thanks, hope this works for you |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
27.04.2006 10:47:55
|
|
|
leidsin nüüd päris palju õpetusi aga kuskil ple usb-ga ühendust. igalpool com pordiga.
mida nüüüd teha?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.04.2006 14:43:57
|
|
|
| rundll kirjutas: |
leidsin nüüd päris palju õpetusi aga kuskil ple usb-ga ühendust. igalpool com pordiga.
mida nüüüd teha? |
Kas see mitte virtuaalne com port pole? St et tegelt ikka USB juhtmega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
28.04.2006 14:16:35
|
|
|
| leits kirjutas: |
Seda spetsiaalset uploadimis proget kasutasite ikka?
Yes, I've got it working, thanks to everyone on the www.mobile-review.com forum (search for Unlock d500 funbox on google).
There are a few specific steps you need to follow.
1) Download this - http://malschaun.at.interims.de/Uploader
2) Set up a new network connection. Right-click, properties, on My Network Places. Choose 'Create New Connection'. Choose 'Set up Advanced Connection'. Choose 'Connect Directly to Another Computer'. Choose 'Host'. Select the Com port that your bluetooth dongle is on. Select the User Permissions. Click Finish. You'll see you have a new 'Incoming connection'. Right-click, properties. Make sure the correct Com port is selected on the General Tab. Make sure you check 'Always allow directly connected devices....without providing a password'
2) Make sure you've paired your phone (right-click option on your phone in entire bluetooth network). It might be necessary to unpair and repair after you've created the incoming connecttion.
3) Connect your phone via serial connection (also right-click menu)
4) Type #*536963# into your phone. This will enable the Serial Java download.
5) Type #*5737425# into your phone. Choose option 1 (PPP UP), then Bluetooth. Only do this once, or your phone will reset.
6) Start up the Uploader program. Select the .jad file of the game you want to upload.
7) Select option 2 on the #*5737425# menu on your phone.
This should start the upload, hopefully. It can be quite intermittent, so you'll need to play around with all these steps. The order is quite important. i.e. select PPP UP before you start up the Uploader program.
Now that you can hopefully upload games, do you know where I can get any from?
Thanks, hope this works for you |
|
ei hakka tööle. tegin mitmeid kordi läbi. enamus kordadel teeb telefon restardi, mis tähendab et midagi valesti seadistatud. ükskord tegi d500 lahti mul allalaaditavate failide kausta (seal kus java staff on) aga midagi nagu ei muutunud.
kellelgi on üldse see asi töötanud?
edit: peale 5. punkti peaks tekkima “Unauthenticated User” monitori alla paremasse nurka.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aali
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
15.11.2006 20:06:01
|
|
|
Juhtus selline lugu üks päev, et telefon kukkus vette. Võtsin aku kohe tagant ja viisin mingisse Kuressaare poodi remonti, kus oli oma nädala aega (võeti lahti, tehti keemiline pesu) ja kui järgi läksin öeldi, et telefon on tuksis. Sisselülitades lõi korraks ekraani valgeks ning siis lülitas ennast jälle välja.
Seega ostsin uue telefoni, ning täna üle pika aja proovisin huvi pärast vana uuesti laadima panna ja telefon lõi ilusti pildi ette ning hakkas laadima. Umbes kahe tunni pärast võtsin laadija tagant ja lülitasin telefoni sisse. Pilt tuli ilusti ette ja kõik, kuid nupud ei tööta - saab ainult punast nuppu all hoides uuesti välja lülitada.
Oskab keegi öelda, kas on mingi võimalus nupud veel tööle saada ja kuhu ma Tallinnas peaksin selleks pöörduma?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.11.2006 22:17:44
|
|
|
| aali kirjutas: |
Juhtus selline lugu üks päev, et telefon kukkus vette. Võtsin aku kohe tagant ja viisin mingisse Kuressaare poodi remonti, kus oli oma nädala aega (võeti lahti, tehti keemiline pesu) ja kui järgi läksin öeldi, et telefon on tuksis. Sisselülitades lõi korraks ekraani valgeks ning siis lülitas ennast jälle välja.
Seega ostsin uue telefoni, ning täna üle pika aja proovisin huvi pärast vana uuesti laadima panna ja telefon lõi ilusti pildi ette ning hakkas laadima. Umbes kahe tunni pärast võtsin laadija tagant ja lülitasin telefoni sisse. Pilt tuli ilusti ette ja kõik, kuid nupud ei tööta - saab ainult punast nuppu all hoides uuesti välja lülitada.
Oskab keegi öelda, kas on mingi võimalus nupud veel tööle saada ja kuhu ma Tallinnas peaksin selleks pöörduma? |
Niiskuskahjustus on asi mida suuremad oma mainet hoida üritavad remondikohad ette ei võta - lihtsalt sellepärast et tulemust pole võimalik garanteerida. Niiskuskahjustuse puhul ei tea kunagi millal ja mis võib välja lüüa, isegi mitme kuu pärast võib mingi funktsionaalsus kaduda sest korrodeerumisprotsessid toimetavad salamisi, omamoodi ja ettearvamatult. Seega keegi kuskil võib need nupud tööle saada, kuid keegi ei tea kui kauaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aali
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
15.11.2006 23:25:02
|
|
|
Ok, eks peab siis sellega arvestama, kuid ma mõtlen, et proovida võiks ikka - äkki joppab ja hakkab tööle. Ma usun, et see ei pruugigi korrosioonist tingitud olla, võib lihtsalt kokkupaneku viga ka olla, kuna näiteks telefoni küljenupud ei liigu üldse ja telefon logiseb ka natuke (enne remontiminekut neid probleeme ei olnud). Seega tundub mulle seal Saaremaal tehtud remondi kvaliteet natuke kahtlane.
Kellelgil on mõne remondifirmaga häid kogemusi? Mis asutused üldse remondivad Samsungi? Googeldades leidsin mingi Mobiteci gonsiori tänaval, mis see endast kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.11.2006 00:00:09
|
|
|
no kui lasid siin (Saaremaal) remontida, siis pole ime, et telefon tussus
korralikku remonti teevad vast üsna vähesed, kuna jupid raskesti kättesaadavad, isegi akud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|