|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
22.04.2006 21:25:39
|
|
|
kes juba proovinud F1 masinat, andku teada, kuidas ka on?
ja kas füüsikas tehtud muudatused ka tuntavad on?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
22.04.2006 21:58:20
|
|
|
MiXeR, aga palun põhjenda enda seisukohta, miks ta asjalikum on... ?
Enne ostmist tahaks ikkagi teada saada mõlema head ja vead!
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
22.04.2006 22:19:12
|
|
|
Soodsamalt on väga raske leida, kui üldse võimatu!! Umbes nädal vm tagasi oli hind veel 1440.-
Musta MOMO eest ei maksaks mina antud hetkel küll mingit 1770 raha. Vaba maa loomulikult .
Logitech® Formula Force EX kogemused puuduvad.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
22.04.2006 22:30:41
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| soovija kirjutas: |
| tyyp88 kirjutas: |
Tahaks esitada küsimuse... Kui osta rool LFSi jaoks siis milline?
Mulle endale silma jäänud 3 Logitechi rooli:
1.) Logitech® MOMO® Racing
2.) Logitech® Driving Force Pro
3.) Logitech® Formula Force EX
Äkki kellelgi kogemusi... Nagu milline rool sellele hästi sobiks...  |
Driving Force Pro  |
Momo on ikka asjalikum imo. |
Kuidas ,DFP -l on teised sensorid ,MOMOL vana süsteemiga ,DFP on hulga täpsem ja peab kauem vastu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
22.04.2006 22:40:25
|
|
|
Endal "Logitech® Formula Force EX"
võrdlusmoment puudub teistega. Praegune rool oli 990 EEk. Saab ka vähemaga.
Rool OK LFS'i mänimiseks, IMHO. Mingi käigukangiga nagunii kõike vahetama ei hakka....
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
23.04.2006 01:43:11
|
|
|

Silmaga vaadates tundub, et MOMO on laiem... Muud mina aru ei saa
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
23.04.2006 02:26:17
|
|
|
MOMO vs DFP:
*korpus on suurem.
*rooliratas on suurem (olenevalt kasutajast võib see olla kas "+" või "-")
*rooliratta ergonoomika on tunduvalt! parem.
*suured käiguvahetuslabad (DFP-l on väikesed käiguvahetusnupud).
*kui viimase kahe aasta jooksul pole pedaalide ehitust parandatud, siis on suur tõenäosus et enne aasta möödumist tuleb hakata uusi pedaale otsima.
*rool on puksidel (DFP-l kasutatakse laagreid).
Kirjutasin rohkem kui küsiti, aga...
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2006 05:10:08
|
|
|
uus fyysika on selgelt tunda, gti'l näiteks libiseb tagaosa v2gagi kergelt
ja uus vormel on vabalt s6idetav ka algaja poolt, pole mingit probleemi...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
23.04.2006 09:41:20
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
kes juba proovinud F1 masinat, andku teada, kuidas ka on?
ja kas füüsikas tehtud muudatused ka tuntavad on? |
F1 masin on väga mõnus. Kohapealt minek on tänu TC 'le (veojõukontrollile) väga kerge - külge ei viska ette. Proovisin ka ovaalil top speedi, sain 350kph käte
Teiste masinate seisukohalt on kõik nii kuradima lihtsaks tehtud, kui varem tuli näiteks XRRiga väga tähelepanelik olla, siis nüüd on masin nii stabiilne et sõida kuidas tahad
Ja selle rooli teemal:
Mul on olnud MOMO ca 8 kuud ja juba hakkab peeti minema. Igatepidi ragiseb ja logiseb, FF läheb vahepeal ootamatult maha, pedaalid jamavad jne. MOMO on küll hea (kui ta töötab) aga kui sa tahad et su rool peaks vastu 2-3 aastat, siis võtaks Logitech Driving Force Pro
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
23.04.2006 10:09:31
|
|
|
Okei, siis saab vist asja selgeks... Võtan DFP, kuna ei taha iga aasta rooli vahetama hakata, kuna tegelen selle LFSiga suhteliselt intensiivselt
Aga tänud kõigile
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
23.04.2006 13:19:42
|
|
|
| prophet kirjutas: |
Tegin demomeestele õrritamiseks kiirelt ühe video: www.liveforspeed.ee/f1.WMV
BMW Sauber F1 @ Aston North (uus rada, uus auto) |
Mul pask nett nüüd ,isegi ei saa avada oma S2 litsentsi ,ei ühendu serveriga
Muidu teeks ka video
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
23.04.2006 13:32:02
|
|
|
prophet, ... emm, asi läheb vist ikka väga räigelt edasi...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
23.04.2006 14:13:20
|
|
|
| prophet, video on tore, aga ehk tahad ilma muusikata versiooni ka uppida? F1 autode hääl on omaette nauding ( /me on olnud ungaris F1 etappi vaatamas )
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
23.04.2006 16:44:39
|
|
|
Hirmsasti hakkas mulle meeldima XRT'ga kimamine... Täiega mõnus masin... BL GP rajal sain isegi aja 1:28.xx aga unustasin ära salvestada
Saaks juba korraliku rooli siis vast teeks isegi ajaga 1:27 ja allagi
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
23.04.2006 16:49:46
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
Hirmsasti hakkas mulle meeldima XRT'ga kimamine... Täiega mõnus masin... BL GP rajal sain isegi aja 1:28.xx aga unustasin ära salvestada
Saaks juba korraliku rooli siis vast teeks isegi ajaga 1:27 ja allagi  |
Rooliga teeb lõdvalt 1.25-1.26 (enda kunagine rekord oli 1.24.89 )
Maailmarekord vist 1.23.52
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
23.04.2006 17:19:47
|
|
|
Kuna ma olen hetkel suht-väga algaja siis 1:28.xx oli minujaoks suhteliselt hea tulemus, vähemalt endaga olen rahul, kuna ma olen mänginud LFSi c.a. 2-3 kuud...
Muidugi minu hetkene kinnisidee oleks võtta WR enda nimealla
Ma arvan, et kui aasta otsa harjuda siis peaks saama kui just mitte WRi siis ikkagi suhteliselt hea tulemuse imho
| tsitaat: |
| (enda kunagine rekord oli 1.24.89 ) |
Ma vaatasin S2 hotlappide aegu ja arvestasin, et sa oleksid praegu 11 kohal (Kui sul oleks see 1.24.89 ülesse uploaditud)
Suht hea
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
23.04.2006 17:58:29
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
Kuna ma olen hetkel suht-väga algaja siis 1:28.xx oli minujaoks suhteliselt hea tulemus, vähemalt endaga olen rahul, kuna ma olen mänginud LFSi c.a. 2-3 kuud...
Muidugi minu hetkene kinnisidee oleks võtta WR enda nimealla
Ma arvan, et kui aasta otsa harjuda siis peaks saama kui just mitte WRi siis ikkagi suhteliselt hea tulemuse imho
| tsitaat: |
| (enda kunagine rekord oli 1.24.89 ) |
Ma vaatasin S2 hotlappide aegu ja arvestasin, et sa oleksid praegu 11 kohal (Kui sul oleks see 1.24.89 ülesse uploaditud)
Suht hea  |
Kuule ma hakkan tänasest hotlappima ja üritan murda WR siis BL gti-ga ja gtturboga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
23.04.2006 19:10:25
|
|
|
Aga, et kui mõne hea tulemuse saad, siis kindlasti pane ka ajad siia ülesse
EDIT: juhuuuu ... 40 koht hotlap chartis (Blackwood - gp XRT) ajaga 1:28.180, proovib täna ära teha 1:27.xx
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
23.04.2006 21:58:36
|
|
|
Uuendusega on muudetud radikaalselt füüsikat ning autod tarbivad vähem kütet. Aga kas kellelgil on jagada häid sette Blackwoodi rajale, nii GTI kui ka XRT jaoks, mis sobivad selle uusima pätsiga.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
24.04.2006 14:38:27
|
|
|
Uus GTI libiseb ikka julmalt palju. Väga raske mingit norm aega saada.
Kui keegi siit proffidest annaks pisut nõu seadistamisel
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
24.04.2006 17:29:05
|
|
|
Heh, arvutasin välja kui palju XRT bena võtab... Noh BL gp rajal täiega gaasi litsudes võttis c.a 23L/100Km
Ma arvan, et see on suhteliselt hübriid auto... Kuna kilovatte on tal peal 184 aga bena võtab nii vähe
EDIT: tegin sutsu täpsemad arvestused ja minu sõidustiiliga võtab 28,6L/100KM
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
24.04.2006 19:01:35
|
|
|
tyyp88, ega sul nüüd näiteks Focus ST (167.8 kw / 225 bhp) küll 20 liitrit ei võta Minuarust on 23L/100KM täitsa reaalne number.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
24.04.2006 20:02:24
|
|
|
Ei oska öelda Pole kunagi saanud sellega sõita... Aga, ega ma suurem autode tundja polegi
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
27.04.2006 02:28:40
|
|
|
Minus tekitab see päts segaseid tundeid, nigu liiga lihtsaks on tehtud . Võib olla on tunne petlik, peaksin nädal aega mingeid arcade pelama ja siis proovima, ehk on siis objektiivsem hinnata. Igaljuhul populaarsusele tuleb selline juhitavus kasuks
_________________ a.k.a Ummikummi |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
28.04.2006 20:52:53
|
|
|
Tere. Kuidas muuta rooli "rahulikumaks". EHk ma ei taha, et kui rooli puudun on autol mängus juba täis keeramine. Mida muuta, tundub et miski ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
28.04.2006 20:58:57
|
|
|
| Pane 180 kraadi peale rooli pööramine...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
01.05.2006 16:34:29
|
|
|
| prophet kirjutas: |
Ja selle rooli teemal:
Mul on olnud MOMO ca 8 kuud ja juba hakkab peeti minema. Igatepidi ragiseb ja logiseb, FF läheb vahepeal ootamatult maha, pedaalid jamavad jne. MOMO on küll hea (kui ta töötab) aga kui sa tahad et su rool peaks vastu 2-3 aastat, siis võtaks Logitech Driving Force Pro  |
Kusjuures, Logitech Driving Force Pro pedaalid samamoodi ülesehitatud nagu mustal Momol, seega seda gaasi/piduri vahelevõtmist võib sama suure tõenäosusega esineda nagu Momolgi. Ei tea, miks nad seda ära pole suutnud parandada.
Endal Momo nüüdseks umbes 2 aastat vana, vahepeal hakkasid pedaalid streikima, kuid nüüd tundub kõik korras olevat. Sai proovitud ja testitud LFS´is ja pedaalid töötasid täiesti korrektselt. Eks muidu aitas varem ka sensetive tõstmine, kuid enam pole probleemi esinenud. Samuti soovitan sul Momo tarkvaras linnuke ette panna sellisele asjale nagu "report combined gas/brake axis" vms. ta oli. Muudest probleemidest räägitakse SIIN. Soovitan läbilugeda, seal step-by-step koos piltidega õpetused, kuidas antud juhul käituda. Igaksjuhuks pane ka kõige uuemad draiverid peale, vahepeal nad vist täiendasid selle kalibeerimise osas midagi.
EDU!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.05.2006 17:14:00
|
|
|
| Juss71 kirjutas: |
| Samuti soovitan sul Momo tarkvaras linnuke ette panna sellisele asjale nagu "report combined gas/brake axis" vms. ta oli. |
miks see asi hea on ? sellist asja tehes ei saa ju enam gaasi ja pidurit koos vajutada ?
selles mõttes et kui mõlemad pedaalid põhja vajutada, siis on tulemuseks ju neutraalne positsioon ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
01.05.2006 17:32:43
|
|
|
| tsitaat: |
miks see asi hea on ? sellist asja tehes ei saa ju enam gaasi ja pidurit koos vajutada ?
selles mõttes et kui mõlemad pedaalid põhja vajutada, siis on tulemuseks ju neutraalne positsioon ? |
By default on LFS´is nad näiteks ühe "axis"´e all, ei ole ka kursis, kas seda muuta saab näiteks antud mängus. Kui nüüd seda linnukest seal ees pole, siis võib lihtsalt hakata mäng segast panema/pedaalid ei tööta korralikult. Ise nüüd küll nii usin LFS´i mängija siiski pole, et öelda, kas nüüd läheb vaja mõlemat pedaali korraga, nõrgemate masinatega seda vajadust ei näe ja pealegi, pidurdatakse enne kuvi mitte keset kurvi, auto läheb lihtsalt alajuhitavaks ja sõidab otse.
Ja pealegi, kui palju on mänge, kus sa pead tõesti mõtlema, mida see teed? Need võib näppude peal kokku lugeda : LFS, RBR, GTR, mõni võibolla veel. 95% crapist nagu (imo) NFS MW seeria pole üldse vahet, mida sa teed või kuidas sa midagi vajutad, gaasi võid nupu peale kah panna ning midagi ei muutu, seina põrkega saad niikuinii kiiremini edasi.
See oli lihtsalt soovitus, ehk saab pedaalid korralikult tööle - proovida ju võib!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
01.05.2006 18:39:56
|
|
|
Vähekese nõme lugu ju... Vajutad pidurit ja gaasi ning auto läheb otse edasi nagu vaba käiguga ...
Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
01.05.2006 18:54:44
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi... |
Kiirem samuti..
Ja just kõige rohkem annabki tunda aeglasemate masinatega imo
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
01.05.2006 19:22:54
|
|
|
| prophet kirjutas: |
| tyyp88 kirjutas: |
Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi... |
Kiirem samuti..
Ja just kõige rohkem annabki tunda aeglasemate masinatega imo  |
Võimsamate masinate puhul mõtlesin seda, et autot paremini "ohjes" hoida, muutes vahepeal võimsat rwd alajuhitavaks ja vastupidi. Muidugi selline asi nagu "parema jala pidurdamine" eksisteerib ka päriselus ja tõesti võib niimoodi heade oskuste juures umbes 1 sekund ringi pealt parandada. Ja muidugi, mida nõrgema mootoriga auto, seda täpsemini sa pead oma trajektoori, pidurdusmaid ja muud sellist jälgima. Mina olen vist terve oma teadliku aja LFS´i "combined pedals" ´dega mänginud, seega võrdlusmoment puudub ja parem jään vakka selle koha pealt.
Igatahes proovin ära LFS´is, kuidas pedaalid toimivad niimoodi. Mõte oli lihtsalt selles, et ehk annab sellega ära lahendada probleemi osade Momode puhul, mille korral võtab põhjagaasiga umbes 80-90% ulatuses - ega see parem juhus pole, kui kõik sinust lihtsalt nagu postist mööda sõidavad. Kunagi oli mul nimelt probleem pedaalidega ja siis mõtlesin, miks võrgus mängides kõik muudkui sirgete peal mööda kihutavad. Nüüd küll õnneks pole seda probleemi esinenud, aga võrgus kah enam mängida ei saa - ping puudub täielikult ja seega olen loobunud fulli litsentsi ostmisest ja sp´it kah igav üksi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.05.2006 19:58:03
|
|
|
see võimalus on alati selles olnud... endal esimene asi, mis ümber muudan draiveri sätetes ongi just see combined maha võtta (vaikesättes on peal)
ja nfs'is imo polegi üldse rooli vaja, piisavalt arcade, et perfektselt hakkama saada klaveriga...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
01.05.2006 21:42:39
|
|
|
Nii...sai nüüd oma rooli igatipidi testitud ja katsetatud. Tulemused oli sellised, et kui panna linnuke "combined pedals" ette, siis probleeme ei esinenud ja kõik töötas nii nagu peab. Kui võtsin linnukese ära, siis hakkas jälle spikima, umbes 80% ulatuses töötas pedaal. Järeldus seega selline, kes ise ei viitsi pedaalide kallale minna, saab probleem lahendatud, kui kasutada pedaale "combined" modes.
Hea külg oli aga kogu asja juures see, et võtsin nüüd pedaalid lahti, sai natuke sätitud neid potekaid ja nüüd töötab nagu peab, ka ilma "combined" sisselülitatuna, s.t. nagu uus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dolph
HV kasutaja
liitunud: 19.01.2003
|
02.05.2006 19:38:55
|
|
|
terv, mis teie aliased on LFS'is?
Ma olen [MG] PLAYLIFE
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
03.05.2006 17:45:00
|
|
|
| Dolph, eestlaste LFS-i kogukond pesitseb siin
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
04.05.2006 19:24:34
|
|
|
| Kas keegi driftimisega ka tegeleb?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
04.05.2006 19:43:36
|
|
|
| Keegi oskab soovitada/teab kelle kauda saaks osta s2 litsentsi?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
04.05.2006 19:47:32
|
|
|
räägi eckh-iga ,ta ostis mulle voucheri ,teed liveforspeed.net kasutaja lisad koodi ja S2 voilaa
_________________

viimati muutis soovija 04.05.2006 20:35:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
04.05.2006 19:56:07
|
|
|
| Ok, saatsin talle psi
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
06.05.2006 13:41:48
|
|
|
| Vajan unlockerit , kas keegi saaks lingi öelda ?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
06.05.2006 13:43:50
|
|
|
| skiptomylo kirjutas: |
| Vajan unlockerit , kas keegi saaks lingi öelda ? |
U-le ei ole veel patchi ja ei tule ka
loodame
_________________

viimati muutis soovija 06.05.2006 14:02:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
06.05.2006 13:52:50
|
|
|
Tundub et kreisi kasutaja staatus tähendab oskust postitada, aga ei ütle midagi lugemisoskuse ja võime kohta lihtsamast tekstist aru saada
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=16527
Üldreeglid:
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraattarkvaraga seotud faile;
- mitte keegi ei küsi ega jaga cracke, cheate, koode;
- mitte keegi ei küsi ega jaga seerianumbreid;
- mitte keegi ei küsi ega jaga linke piraattarkvarale;
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraat-servereid (FTP, F-Serve jt);
- mitte keegi ei küsi ega jaga midagi, mis kasvõi kaudselt on illegaalne;
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
06.05.2006 14:03:16
|
|
|
| eckh kirjutas: |
Tundub et kreisi kasutaja staatus tähendab oskust postitada, aga ei ütle midagi lugemisoskuse ja võime kohta lihtsamast tekstist aru saada
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=16527
Üldreeglid:
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraattarkvaraga seotud faile;
- mitte keegi ei küsi ega jaga cracke, cheate, koode;
- mitte keegi ei küsi ega jaga seerianumbreid;
- mitte keegi ei küsi ega jaga linke piraattarkvarale;
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraat-servereid (FTP, F-Serve jt);
- mitte keegi ei küsi ega jaga midagi, mis kasvõi kaudselt on illegaalne; |
Seda küll ,aga see pole piraattarkvara ,cheat, kood ega crack.
See on unlocker mille kohta pole seal reeglit.
eckh ära pahanda ja andestage
Tegin demomeestele väikse video --> BL@BF1
Häältega http://rapidshare.de/files/19753193/Movie_0001.wmv.html
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|