Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Live For Speed S2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 21:25:39 vasta tsitaadiga

kes juba proovinud F1 masinat, andku teada, kuidas ka on?
ja kas füüsikas tehtud muudatused ka tuntavad on?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 21:58:20 vasta tsitaadiga

MiXeR, aga palun põhjenda enda seisukohta, miks ta asjalikum on... ? icon_rolleyes.gif
Enne ostmist tahaks ikkagi teada saada mõlema head ja vead! beer_yum.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 22.04.2006 22:19:12 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
Leidsin, et Dr. Peebus müüakse seda rooli hinnaga 1400.- ... ega keegi ei tea, äkki mõnes kohas kus seda veel soodsamalt saada icon_redface.gif

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=249&id=242061

Soodsamalt on väga raske leida, kui üldse võimatu!! Umbes nädal vm tagasi oli hind veel 1440.-
Musta MOMO eest ei maksaks mina antud hetkel küll mingit 1770 raha. Vaba maa loomulikult icon_rolleyes.gif.
Logitech® Formula Force EX kogemused puuduvad.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 22.04.2006 22:30:41 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
soovija kirjutas:
tyyp88 kirjutas:
Tahaks esitada küsimuse... Kui osta rool LFSi jaoks siis milline?

Mulle endale silma jäänud 3 Logitechi rooli:
1.) Logitech® MOMO® Racing
2.) Logitech® Driving Force™ Pro
3.) Logitech® Formula™ Force EX

Äkki kellelgi kogemusi... Nagu milline rool sellele hästi sobiks... thumbs_up.gif


Driving Force Pro thumbs_up.gif


Momo on ikka asjalikum imo.


Kuidas ,DFP -l on teised sensorid ,MOMOL vana süsteemiga ,DFP on hulga täpsem ja peab kauem vastu icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 22.04.2006 22:40:25 vasta tsitaadiga

Endal "Logitech® Formula™ Force EX"

võrdlusmoment puudub teistega. Praegune rool oli 990 EEk. Saab ka vähemaga.

Rool OK LFS'i mänimiseks, IMHO. Mingi käigukangiga nagunii kõike vahetama ei hakka....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 22.04.2006 23:57:56 vasta tsitaadiga

Ostuabi alafoorum on selliseks arutamiseks.

Enda hääl momole. DFP saatsin üsna kähku poodi tagasi. Ergonoomika thumbs_down.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 01:43:11 vasta tsitaadiga



Silmaga vaadates tundub, et MOMO on laiem... Muud mina aru ei saa icon_confused.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 23.04.2006 02:14:04 vasta tsitaadiga

Maitse asi. Mulle ei meeldi näiteks kohe üldse DFP käiguvahetuse junnid, roolist kinni hoimise asend jms.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 23.04.2006 02:26:17 vasta tsitaadiga

MOMO vs DFP:
*korpus on suurem.
*rooliratas on suurem (olenevalt kasutajast võib see olla kas "+" või "-")
*rooliratta ergonoomika on tunduvalt! parem.
*suured käiguvahetuslabad (DFP-l on väikesed käiguvahetusnupud).
*kui viimase kahe aasta jooksul pole pedaalide ehitust parandatud, siis on suur tõenäosus et enne aasta möödumist tuleb hakata uusi pedaale otsima.
*rool on puksidel (DFP-l kasutatakse laagreid).

Kirjutasin rohkem kui küsiti, aga...

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2006 05:10:08 vasta tsitaadiga

uus fyysika on selgelt tunda, gti'l näiteks libiseb tagaosa v2gagi kergelt
ja uus vormel on vabalt s6idetav ka algaja poolt, pole mingit probleemi...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 23.04.2006 09:41:20 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
kes juba proovinud F1 masinat, andku teada, kuidas ka on?
ja kas füüsikas tehtud muudatused ka tuntavad on?


F1 masin on väga mõnus. Kohapealt minek on tänu TC 'le (veojõukontrollile) väga kerge - külge ei viska ette. Proovisin ka ovaalil top speedi, sain 350kph käte icon_wink.gif

Teiste masinate seisukohalt on kõik nii kuradima lihtsaks tehtud, kui varem tuli näiteks XRRiga väga tähelepanelik olla, siis nüüd on masin nii stabiilne et sõida kuidas tahad icon_razz.gif

Ja selle rooli teemal:
Mul on olnud MOMO ca 8 kuud ja juba hakkab peeti minema. Igatepidi ragiseb ja logiseb, FF läheb vahepeal ootamatult maha, pedaalid jamavad jne. MOMO on küll hea (kui ta töötab) aga kui sa tahad et su rool peaks vastu 2-3 aastat, siis võtaks Logitech Driving Force Pro thumbs_up.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 10:09:31 vasta tsitaadiga

Okei, siis saab vist asja selgeks... Võtan DFP, kuna ei taha iga aasta rooli vahetama hakata, kuna tegelen selle LFSiga suhteliselt intensiivselt icon_rolleyes.gif
Aga tänud kõigile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 23.04.2006 12:31:49 vasta tsitaadiga

Tegin demomeestele õrritamiseks kiirelt ühe video: www.liveforspeed.ee/f1.WMV

BMW Sauber F1 @ Aston North (uus rada, uus auto)

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 23.04.2006 13:19:42 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
Tegin demomeestele õrritamiseks kiirelt ühe video: www.liveforspeed.ee/f1.WMV

BMW Sauber F1 @ Aston North (uus rada, uus auto)


Mul pask nett nüüd ,isegi ei saa avada oma S2 litsentsi ,ei ühendu serveriga icon_evil.gif

Muidu teeks ka video icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 13:32:02 vasta tsitaadiga

prophet, icon_biggrin.gif ... emm, asi läheb vist ikka väga räigelt edasi...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 14:13:20 vasta tsitaadiga

prophet, video on tore, aga ehk tahad ilma muusikata versiooni ka uppida? F1 autode hääl on omaette nauding ( /me on olnud ungaris F1 etappi vaatamas )
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 16:44:39 vasta tsitaadiga

Hirmsasti hakkas mulle meeldima XRT'ga kimamine... Täiega mõnus masin... BL GP rajal sain isegi aja 1:28.xx aga unustasin ära salvestada icon_sad.gif
Saaks juba korraliku rooli siis vast teeks isegi ajaga 1:27 ja allagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 23.04.2006 16:49:46 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
Hirmsasti hakkas mulle meeldima XRT'ga kimamine... Täiega mõnus masin... BL GP rajal sain isegi aja 1:28.xx aga unustasin ära salvestada icon_sad.gif
Saaks juba korraliku rooli siis vast teeks isegi ajaga 1:27 ja allagi icon_smile.gif


Rooliga teeb lõdvalt 1.25-1.26 (enda kunagine rekord oli 1.24.89 )

Maailmarekord vist 1.23.52

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 17:19:47 vasta tsitaadiga

Kuna ma olen hetkel suht-väga algaja siis 1:28.xx oli minujaoks suhteliselt hea tulemus, vähemalt endaga olen rahul, kuna ma olen mänginud LFSi c.a. 2-3 kuud...
icon_biggrin.gif Muidugi minu hetkene kinnisidee oleks võtta WR enda nimealla icon_lol.gif

Ma arvan, et kui aasta otsa harjuda siis peaks saama kui just mitte WRi siis ikkagi suhteliselt hea tulemuse imho icon_rolleyes.gif

tsitaat:
(enda kunagine rekord oli 1.24.89 )

Ma vaatasin S2 hotlappide aegu ja arvestasin, et sa oleksid praegu 11 kohal (Kui sul oleks see 1.24.89 ülesse uploaditud) icon_smile.gif
Suht hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 23.04.2006 17:58:29 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
Kuna ma olen hetkel suht-väga algaja siis 1:28.xx oli minujaoks suhteliselt hea tulemus, vähemalt endaga olen rahul, kuna ma olen mänginud LFSi c.a. 2-3 kuud...
icon_biggrin.gif Muidugi minu hetkene kinnisidee oleks võtta WR enda nimealla icon_lol.gif

Ma arvan, et kui aasta otsa harjuda siis peaks saama kui just mitte WRi siis ikkagi suhteliselt hea tulemuse imho icon_rolleyes.gif

tsitaat:
(enda kunagine rekord oli 1.24.89 )

Ma vaatasin S2 hotlappide aegu ja arvestasin, et sa oleksid praegu 11 kohal (Kui sul oleks see 1.24.89 ülesse uploaditud) icon_smile.gif
Suht hea thumbs_up.gif


Kuule ma hakkan tänasest hotlappima ja üritan murda WR siis BL gti-ga ja gtturboga thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 19:10:25 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Aga, et kui mõne hea tulemuse saad, siis kindlasti pane ka ajad siia ülesse thumbs_up.gif

EDIT: juhuuuu ... 40 koht hotlap chartis (Blackwood - gp XRT)icon_biggrin.gif ajaga 1:28.180, proovib täna ära teha 1:27.xx
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 21:58:36 vasta tsitaadiga

Uuendusega on muudetud radikaalselt füüsikat ning autod tarbivad vähem kütet. Aga kas kellelgil on jagada häid sette Blackwoodi rajale, nii GTI kui ka XRT jaoks, mis sobivad selle uusima pätsiga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 14:38:27 vasta tsitaadiga

Uus GTI libiseb ikka julmalt palju. Väga raske mingit norm aega saada.
Kui keegi siit proffidest annaks pisut nõu seadistamisel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 17:29:05 vasta tsitaadiga

Heh, arvutasin välja kui palju XRT bena võtab... Noh BL gp rajal täiega gaasi litsudes võttis c.a 23L/100Km
Ma arvan, et see on suhteliselt hübriid auto... Kuna kilovatte on tal peal 184 aga bena võtab nii vähe icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

EDIT: tegin sutsu täpsemad arvestused ja minu sõidustiiliga võtab 28,6L/100KM
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 19:01:35 vasta tsitaadiga

tyyp88, ega sul nüüd näiteks Focus ST (167.8 kw / 225 bhp) küll 20 liitrit ei võta icon_lol.gif Minuarust on 23L/100KM täitsa reaalne number.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 20:02:24 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda icon_biggrin.gif Pole kunagi saanud sellega sõita... Aga, ega ma suurem autode tundja polegi icon_redface.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 27.04.2006 02:28:40 vasta tsitaadiga

Minus tekitab see päts segaseid tundeid, nigu liiga lihtsaks on tehtud icon_rolleyes.gif . Võib olla on tunne petlik, peaksin nädal aega mingeid arcade pelama ja siis proovima, ehk on siis objektiivsem hinnata. Igaljuhul populaarsusele tuleb selline juhitavus kasuks
_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 20:52:53 vasta tsitaadiga

Tere. Kuidas muuta rooli "rahulikumaks". EHk ma ei taha, et kui rooli puudun on autol mängus juba täis keeramine. Mida muuta, tundub et miski ei aita. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 20:58:57 vasta tsitaadiga

Pane 180 kraadi peale rooli pööramine...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 14:51:37 vasta tsitaadiga

nüüd siis ka patch U väljas - http://www.liveforspeed.net/?page=downloads
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 01.05.2006 16:34:29 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:

Ja selle rooli teemal:
Mul on olnud MOMO ca 8 kuud ja juba hakkab peeti minema. Igatepidi ragiseb ja logiseb, FF läheb vahepeal ootamatult maha, pedaalid jamavad jne. MOMO on küll hea (kui ta töötab) aga kui sa tahad et su rool peaks vastu 2-3 aastat, siis võtaks Logitech Driving Force Pro thumbs_up.gif


Kusjuures, Logitech Driving Force Pro pedaalid samamoodi ülesehitatud nagu mustal Momol, seega seda gaasi/piduri vahelevõtmist võib sama suure tõenäosusega esineda nagu Momolgi. Ei tea, miks nad seda ära pole suutnud parandada. icon_rolleyes.gif
Endal Momo nüüdseks umbes 2 aastat vana, vahepeal hakkasid pedaalid streikima, kuid nüüd tundub kõik korras olevat. Sai proovitud ja testitud LFS´is ja pedaalid töötasid täiesti korrektselt. Eks muidu aitas varem ka sensetive tõstmine, kuid enam pole probleemi esinenud. Samuti soovitan sul Momo tarkvaras linnuke ette panna sellisele asjale nagu "report combined gas/brake axis" vms. ta oli. Muudest probleemidest räägitakse SIIN. Soovitan läbilugeda, seal step-by-step koos piltidega õpetused, kuidas antud juhul käituda. Igaksjuhuks pane ka kõige uuemad draiverid peale, vahepeal nad vist täiendasid selle kalibeerimise osas midagi.
EDU!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.05.2006 17:14:00 vasta tsitaadiga

Juss71 kirjutas:
Samuti soovitan sul Momo tarkvaras linnuke ette panna sellisele asjale nagu "report combined gas/brake axis" vms. ta oli.
miks see asi hea on ? sellist asja tehes ei saa ju enam gaasi ja pidurit koos vajutada ?
selles mõttes et kui mõlemad pedaalid põhja vajutada, siis on tulemuseks ju neutraalne positsioon ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 01.05.2006 17:32:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
miks see asi hea on ? sellist asja tehes ei saa ju enam gaasi ja pidurit koos vajutada ?
selles mõttes et kui mõlemad pedaalid põhja vajutada, siis on tulemuseks ju neutraalne positsioon ?


By default on LFS´is nad näiteks ühe "axis"´e all, ei ole ka kursis, kas seda muuta saab näiteks antud mängus. Kui nüüd seda linnukest seal ees pole, siis võib lihtsalt hakata mäng segast panema/pedaalid ei tööta korralikult. Ise nüüd küll nii usin LFS´i mängija siiski pole, et öelda, kas nüüd läheb vaja mõlemat pedaali korraga, nõrgemate masinatega seda vajadust ei näe ja pealegi, pidurdatakse enne kuvi mitte keset kurvi, auto läheb lihtsalt alajuhitavaks ja sõidab otse. icon_wink.gif
Ja pealegi, kui palju on mänge, kus sa pead tõesti mõtlema, mida see teed? Need võib näppude peal kokku lugeda : LFS, RBR, GTR, mõni võibolla veel. 95% crapist nagu (imo) NFS MW seeria pole üldse vahet, mida sa teed või kuidas sa midagi vajutad, gaasi võid nupu peale kah panna ning midagi ei muutu, seina põrkega saad niikuinii kiiremini edasi.
See oli lihtsalt soovitus, ehk saab pedaalid korralikult tööle - proovida ju võib!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2006 18:39:56 vasta tsitaadiga

Vähekese nõme lugu ju... Vajutad pidurit ja gaasi ning auto läheb otse edasi nagu vaba käiguga ... icon_smile.gif icon_rolleyes.gif

Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 01.05.2006 18:54:44 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:

Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi...


Kiirem samuti..
Ja just kõige rohkem annabki tunda aeglasemate masinatega imo icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2006 19:21:13 vasta tsitaadiga

http://videos.streetfire.net/category/Honda/0/FE40D4D9-1B43-4538-8ADA-463677EE7D82.htm
vaadake see video ära thumbs_up.gif seal näitab kuidas käib jalgade töö icon_smile.gif kurvides icon_wink.gif VÄGA PRO VIDEO!!!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 01.05.2006 19:22:54 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
tyyp88 kirjutas:

Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi...


Kiirem samuti..
Ja just kõige rohkem annabki tunda aeglasemate masinatega imo icon_rolleyes.gif


Võimsamate masinate puhul mõtlesin seda, et autot paremini "ohjes" hoida, muutes vahepeal võimsat rwd alajuhitavaks ja vastupidi. Muidugi selline asi nagu "parema jala pidurdamine" eksisteerib ka päriselus ja tõesti võib niimoodi heade oskuste juures umbes 1 sekund ringi pealt parandada. Ja muidugi, mida nõrgema mootoriga auto, seda täpsemini sa pead oma trajektoori, pidurdusmaid ja muud sellist jälgima. Mina olen vist terve oma teadliku aja LFS´i "combined pedals" ´dega mänginud, seega võrdlusmoment puudub ja parem jään vakka selle koha pealt.
Igatahes proovin ära LFS´is, kuidas pedaalid toimivad niimoodi. Mõte oli lihtsalt selles, et ehk annab sellega ära lahendada probleemi osade Momode puhul, mille korral võtab põhjagaasiga umbes 80-90% ulatuses - ega see parem juhus pole, kui kõik sinust lihtsalt nagu postist mööda sõidavad. Kunagi oli mul nimelt probleem pedaalidega ja siis mõtlesin, miks võrgus mängides kõik muudkui sirgete peal mööda kihutavad. Nüüd küll õnneks pole seda probleemi esinenud, aga võrgus kah enam mängida ei saa - ping puudub täielikult ja seega olen loobunud fulli litsentsi ostmisest ja sp´it kah igav üksi mängida.
icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.05.2006 19:58:03 vasta tsitaadiga

see võimalus on alati selles olnud... endal esimene asi, mis ümber muudan draiveri sätetes ongi just see combined maha võtta (vaikesättes on peal)
ja nfs'is imo polegi üldse rooli vaja, piisavalt arcade, et perfektselt hakkama saada klaveriga...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 01.05.2006 21:42:39 vasta tsitaadiga

Nii...sai nüüd oma rooli igatipidi testitud ja katsetatud. Tulemused oli sellised, et kui panna linnuke "combined pedals" ette, siis probleeme ei esinenud ja kõik töötas nii nagu peab. thumbs_up.gif Kui võtsin linnukese ära, siis hakkas jälle spikima, umbes 80% ulatuses töötas pedaal. Järeldus seega selline, kes ise ei viitsi pedaalide kallale minna, saab probleem lahendatud, kui kasutada pedaale "combined" modes.
Hea külg oli aga kogu asja juures see, et võtsin nüüd pedaalid lahti, sai natuke sätitud neid potekaid ja nüüd töötab nagu peab, ka ilma "combined" sisselülitatuna, s.t. nagu uus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 02.05.2006 19:38:55 vasta tsitaadiga

terv, mis teie aliased on LFS'is?

Ma olen [MG] PLAYLIFE
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 17:45:00 vasta tsitaadiga

Dolph, eestlaste LFS-i kogukond pesitseb siin
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 19:24:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi driftimisega ka tegeleb?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 04.05.2006 19:34:46 vasta tsitaadiga

Priitmek, Motary...mõned väiksemad tegijad on veel kindlasti.
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 19:43:36 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada/teab kelle kauda saaks osta s2 litsentsi?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 04.05.2006 19:47:32 vasta tsitaadiga

räägi eckh-iga ,ta ostis mulle voucheri ,teed liveforspeed.net kasutaja lisad koodi ja S2 voilaa icon_lol.gif
_________________


viimati muutis soovija 04.05.2006 20:35:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 19:56:07 vasta tsitaadiga

Ok, saatsin talle psi
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skiptomylo
Piiratud kasutaja
skiptomylo

liitunud: 11.12.2004




sõnum 06.05.2006 13:41:48 vasta tsitaadiga

Vajan unlockerit , kas keegi saaks lingi öelda ?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 06.05.2006 13:43:50 vasta tsitaadiga

skiptomylo kirjutas:
Vajan unlockerit , kas keegi saaks lingi öelda ?



U-le ei ole veel patchi ja ei tule ka icon_lol.gif

loodame

_________________


viimati muutis soovija 06.05.2006 14:02:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2006 13:52:50 vasta tsitaadiga

Tundub et kreisi kasutaja staatus tähendab oskust postitada, aga ei ütle midagi lugemisoskuse ja võime kohta lihtsamast tekstist aru saada icon_evil.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=16527

Üldreeglid:
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraattarkvaraga seotud faile;
- mitte keegi ei küsi ega jaga cracke, cheate, koode;
- mitte keegi ei küsi ega jaga seerianumbreid;
- mitte keegi ei küsi ega jaga linke piraattarkvarale;
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraat-servereid (FTP, F-Serve jt);
- mitte keegi ei küsi ega jaga midagi, mis kasvõi kaudselt on illegaalne;
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 06.05.2006 14:03:16 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:
Tundub et kreisi kasutaja staatus tähendab oskust postitada, aga ei ütle midagi lugemisoskuse ja võime kohta lihtsamast tekstist aru saada icon_evil.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=16527

Üldreeglid:
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraattarkvaraga seotud faile;
- mitte keegi ei küsi ega jaga cracke, cheate, koode;
- mitte keegi ei küsi ega jaga seerianumbreid;
- mitte keegi ei küsi ega jaga linke piraattarkvarale;
- mitte keegi ei küsi ega jaga piraat-servereid (FTP, F-Serve jt);
- mitte keegi ei küsi ega jaga midagi, mis kasvõi kaudselt on illegaalne;


Seda küll ,aga see pole piraattarkvara ,cheat, kood ega crack.

See on unlocker mille kohta pole seal reeglit.

eckh ära pahanda ja andestage icon_lol.gif

Tegin demomeestele väikse video --> BL@BF1

Häältega http://rapidshare.de/files/19753193/Movie_0001.wmv.html

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Live For Speed S2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.