Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.04.2006 13:36:52 vasta tsitaadiga

Kui ei ole aktiveeritud siis toob veateatega pildi esile ikka.
Eile õhtul oli siingi korra probleem, et pilt jäi mustaks. Sai toitesaba eemaldatud ning tagasi pandud. Jälle töötas.
Üldiselt võtab see reeglina mõningase jupi aega, enne kui pime ekraan täitub liikuva pildiga.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pentium9
HV kasutaja
Pentium9

liitunud: 20.10.2002




sõnum 22.04.2006 13:41:33 vasta tsitaadiga

ei ole jah veel aktiveeritud - see amino reklaamipiltr on ees, iseenesest ei usuks, et paremaks läheb - samas kui aminobox on sisse lülitatud, saab av-tv vahetada korralikult. prbleem on ainult siis, kui digibox on stand-by
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
platypus
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 22.04.2006 13:42:15 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Kui ei ole aktiveeritud siis toob veateatega pildi esile ikka.


jah, täitsa õige.

tsitaat:
Eile õhtul oli siingi korra probleem, et pilt jäi mustaks. Sai toitesaba eemaldatud ning tagasi pandud. Jälle töötas.
Üldiselt võtab see reeglina mõningase jupi aega, enne kui pime ekraan täitub liikuva pildiga.


See eilne probleem oli elionis üldine, praegu vist peaks korras olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 16:53:39 vasta tsitaadiga

platypus kirjutas:
Need kes praegu kasutavad Elioni Kodu3, peavad kindlasti endale seda DigiTV'd võtma! Maksma midagi lisaks ei pea, tasuta juurde saab digitv'd, 12Mb/s kiirust, wifi ruuterid icon_biggrin.gif . Ei sobi aga nendele kes juba said pöörase pakkumisega tasuta arvuti, siis tuleb digitv komplekti välja osta.


Tasuta lõunaid pole olemas. Jah reklaami esmamulje ütleb jah - tasuta, kuid tegelikult tuleb teha ikkagi 3a leping või võtta igakuine renditasu.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pentium9
HV kasutaja
Pentium9

liitunud: 20.10.2002




sõnum 22.04.2006 17:10:02 vasta tsitaadiga

Nii, järgmine küsimus teadjatele.

Kuidas on lood kodu2 port 113ga, kas ikka lahtine?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 17:40:16 vasta tsitaadiga

platypus kirjutas:
Need kes praegu kasutavad Elioni Kodu3, peavad kindlasti endale seda DigiTV'd võtma! Maksma midagi lisaks ei pea, tasuta juurde saab digitv'd, 12Mb/s kiirust, wifi ruuterid :D . Ei sobi aga nendele kes juba said pöörase pakkumisega tasuta arvuti, siis tuleb digitv komplekti välja osta.


asi ainult kodulahendustele? Väikeontorile ei ole midagi ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruutu
HV vaatleja
ruutu

liitunud: 01.07.2003




sõnum 22.04.2006 18:04:48 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
asi ainult kodulahendustele? Väikeontorile ei ole midagi ?

asja nimi ongi kodulahendus ja on mõeldud eraklientidele. väikekontor on siiski firmadele suunatud ühendus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 22.04.2006 18:09:36 vasta tsitaadiga

firmad saavad oma teemad ja paketid loodetavasti septembri kuust, asi nimelt litsensilepingutest, ärikad on mingid eri elukad icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 22.04.2006 19:31:11 vasta tsitaadiga

Vähemalt osadel teist on valikuvõimalus, mina pean leppima hetkel kodu 3 ühendusega, millel on sama kuumaks ja 6x aeglasem nett ja dtv'st rääkimata...
Pean ootama juuni/juulini, vähemalt nii vastas mulle elioni support...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 19:38:23 vasta tsitaadiga

Puhh, peaks ka kodulahendus 3 peale minema. Mis ajast see digitv tasuliseks l2heb`? digiboxi eest mingeid summasid tuleb ka kunagi maksma hakata (a'la rent vms)? mis ühenduspesa tal telekaga on?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 22.04.2006 21:03:32 vasta tsitaadiga

Andykas, mida hädaldad, tee midagi selle jaoks ja koli ymber icon_rolleyes.gif
ise saan kolmapäeval korrusmaja interneti, mida saan kasutada ca 1,5 kuud siis lõppeb yyrileping ja läinud on ka korrusmaja icon_cry.gif
õnneks saab varsti kah seda IPTV koos kodulahendusega icon_wink.gif kohe võtma küll ei torma kuna aega on selle kiire asjaga 8)

leits, laisk oled icon_exclaim.gif sinu kysimustele vastab www.tv.elion.ee
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 21:13:09 vasta tsitaadiga

jama tv häälestamisega !Oman siis Daewoo tv ja need koodid mis kaasas ei funksi õigesti ei tea mis nüüd saab kas peab uue tv ostma!
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 22.04.2006 21:26:52 vasta tsitaadiga

Kas need subtiitrid, mida lubatakse, kuvavad mulle lihtsalt näiteks venekeelse kanali venekeelset teksti või on tõlgib jutu eesti keelde?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.04.2006 21:29:57 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
Kas need subtiitrid, mida lubatakse, kuvavad mulle lihtsalt näiteks venekeelse kanali venekeelset teksti või on tõlgib jutu eesti keelde?

Kui on eestikeelseid subtiitreid siis manab neid. kui neid pole, manab tolles keeles subtiitreid mis eelistustes teisel kohal. kui subtiitreid pole saadaval siis ei mana midagi.
maka1 kirjutas:
jama tv häälestamisega !Oman siis Daewoo tv ja need koodid mis kaasas ei funksi õigesti ei tea mis nüüd saab kas peab uue tv ostma!

Miks uus telekas? Tuleb ju lihtsalt AV1 kanalile TV puldiga minna ja siis tollel digiboksi puldil ülal vasakul olevat nuppu muljuda, et digiboksi juhtimine aktiveeruks ning siis pole justkui midagi.
Loomulikult see asi oleks mugav kui saaks digiboksi puldiga ka telekat kontrollida, ent siin näiteks Vesteli telekas, mida ei ole seal manuaalis nimekirjaski. Saab hakkama ka kahe puldiga, ei hakka kohe teist telekat ostma.


viimati muutis Elof 22.04.2006 21:33:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undo
Kreisi kasutaja
undo

liitunud: 23.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 21:30:04 vasta tsitaadiga

maka1 kirjutas:
jama tv häälestamisega !Oman siis Daewoo tv ja need koodid mis kaasas ei funksi õigesti ei tea mis nüüd saab kas peab uue tv ostma!


osta endale logitech harmony sarjast miskit ning viska kõik vanad puldid välja
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2006 21:52:06 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
Kas need subtiitrid, mida lubatakse, kuvavad mulle lihtsalt näiteks venekeelse kanali venekeelset teksti või on tõlgib jutu eesti keelde?


need subtiitrid on mõelud rumeenlastele, kes viasati vaatavad. midagi ei tõlgita.

väidetavalt on kanalite nimekiri üleval tavalise digitv all. digitv üle kodulahenduse lehel mina sellist kena tabelit ei leia.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 22.04.2006 22:46:32 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Andykas, mida hädaldad, tee midagi selle jaoks ja koli ymber icon_rolleyes.gif

Miks sa arvad, et see nii lihtne on? Kui koliksingi, siis ei võidaks sellega eriti aega... (võibolla olid lihtsalt irooniline?)
Igatahes, neil kellel juba on, kas kodulahendus 2'l on ka mingid pordid lahti (113?).
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dwight
HV vaatleja
dwight

liitunud: 29.06.2004




sõnum 22.04.2006 22:47:46 vasta tsitaadiga

maka1 kirjutas:
jama tv häälestamisega !Oman siis Daewoo tv ja need koodid mis kaasas ei funksi õigesti ei tea mis nüüd saab kas peab uue tv ostma!

Mul oli oma Beko'ga sama jama. Aga siis proovisin Philipsi koode ja nüüd töötab probleemideta. Saaks digi-tv'st pildi ka ette oleks veel toredam icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 23.04.2006 00:30:09 vasta tsitaadiga

võtan siis teema jälle üles: kas keegi jagab lõpuks neid kanalite IP-sid / porte ka teistega? vähemalt üks inimene on selles teemas maininud, et ta on arvutist IPTVd vaadanud - kindlasti tahaks teised ka seda teha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slegg
HV kasutaja
slegg

liitunud: 09.02.2004




sõnum 23.04.2006 00:43:07 vasta tsitaadiga

hot.ee foorumist:
tsitaat:

ASTB.SetChannel(1, "ETV;igmp://239.3.1.1:1234");
ASTB.SetChannel(2, "Kanal 2;igmp://239.3.1.2:1234");
ASTB.SetChannel(3, "TV 3;igmp://239.3.1.3:1234");
ASTB.SetChannel(4, "Orsent TV;igmp://239.3.1.4:1234");
ASTB.SetChannel(5, "YLE TV 1;igmp://239.3.1.5:1234");
ASTB.SetChannel(6, "YLE TV 2;igmp://239.3.1.6:1234");
ASTB.SetChannel(7, "MTV 3;igmp://239.3.2.1:1234");
ASTB.SetChannel(8, "Nelonen;igmp://239.3.2.2:1234");
ASTB.SetChannel(9, "3+;igmp://239.3.2.3:1234");
ASTB.SetChannel(10, "Pervij Baltiiski Kanal;igmp://239.3.2.4:1234");
ASTB.SetChannel(11, "RTR Planeta;igmp://239.3.3.2:1234");
ASTB.SetChannel(12, "VIVA;igmp://239.3.2.5:1234");
ASTB.SetChannel(13, "Euronews;igmp://239.3.3.5:1234");
ASTB.SetChannel(14, "Jetix;igmp://239.3.6.3:1234");
ASTB.SetChannel(15, "CNN International;igmp://239.3.2.7:1234");
ASTB.SetChannel(16, "Eurosport;igmp://239.3.3.6:1234");
ASTB.SetChannel(17, "Eurosport2;igmp://239.3.3.7:1234");
ASTB.SetChannel(18, "BBC World;igmp://239.3.5.2:1234");
ASTB.SetChannel(19, "BBC Prime;igmp://239.3.5.3:1234");
ASTB.SetChannel(20, "TV 8;igmp://239.3.6.5:1234");
ASTB.SetChannel(21, "MTV;igmp://239.3.4.4:1234");
ASTB.SetChannel(22, "VH-1;igmp://239.3.4.5:1234");
ASTB.SetChannel(23, "National Geographic;igmp://239.3.2.6:1234");
ASTB.SetChannel(24, "Discovery Channel;igmp://239.3.4.6:1234");
ASTB.SetChannel(25, "Animal Planet;igmp://239.3.4.7:1234");
ASTB.SetChannel(26, "Reality TV;igmp://239.3.4.8:1234");
ASTB.SetChannel(27, "Romantica;igmp://239.3.5.1:1234");
ASTB.SetChannel(28, "TV 1000 East;igmp://239.3.4.1:1234");
ASTB.SetChannel(29, "Viasat History;igmp://239.3.4.2:1234");
ASTB.SetChannel(30, "Travel;igmp://239.3.4.3:1234");
ASTB.SetChannel(31, "Fashion;igmp://239.3.5.4:1234");
ASTB.SetChannel(32, "SAT 1;igmp://239.3.5.7:1234");
ASTB.SetChannel(33, "RTL TV;igmp://239.3.6.1:1234");
ASTB.SetChannel(34, "RAI Uno;igmp://239.3.6.2:1234");
ASTB.SetChannel(35, "TV 5 Europe;igmp://239.3.5.5:1234");
ASTB.SetChannel(36, "Cartoon Network;igmp://239.3.3.1:1234");
ASTB.SetChannel(37, "Mezzo;igmp://239.3.6.4:1234");
ASTB.SetChannel(38, "Extreme Sports;igmp://239.3.3.3:1234");
ASTB.SetChannel(39, "NTV MIR;igmp://239.3.3.4:1234");
ASTB.SetChannel(40, "Pervij Baltis. Muz Kan;igmp://239.3.5.6:1234");

_________________
Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 23.04.2006 01:27:06 vasta tsitaadiga

ip-d tunduvad väga kahtlased - nagu mingid sisevõrgu omad
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 23.04.2006 01:49:00 vasta tsitaadiga

m6mm kirjutas:
ip-d tunduvad väga kahtlased - nagu mingid sisevõrgu omad


Aga ilmselt siis luuaksegi selle 4 augu kaudu mingi sisevõrk, millel pordid suletud ja mis ühendub hoopis teistmoodi icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 23.04.2006 11:06:59 vasta tsitaadiga

pole siin mingeid kummalisi aadresse ega sisevõrku
239.0.0.0-239.255.255.255 Administratively-scoped (local) multicast addresses.
igmp on protokoll, mis lülitab teatud multicast stream'i sisse või välja, sellepärast see kanalivahetus sekunadi-paar aega võtabki. Selle info kohaselt peaks VLC'ga vaadata küll. File -> Open network stream -> UDP/RTP Multicast -> lööd kanali aadressi sisse ja kogu moos. VLC minuteada kasutab isegi vaikimisi 1234 porti. On muidugi võimalik, et Elion on teinud mingeid pingutusi selleks, et ei saaks millegi muu, kui set-top box'iga vaadata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.04.2006 12:01:49 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
pole siin mingeid kummalisi aadresse ega sisevõrku
239.0.0.0-239.255.255.255 Administratively-scoped (local) multicast addresses.
igmp on protokoll, mis lülitab teatud multicast stream'i sisse või välja, sellepärast see kanalivahetus sekunadi-paar aega võtabki. Selle info kohaselt peaks VLC'ga vaadata küll. File -> Open network stream -> UDP/RTP Multicast -> lööd kanali aadressi sisse ja kogu moos. VLC minuteada kasutab isegi vaikimisi 1234 porti. On muidugi võimalik, et Elion on teinud mingeid pingutusi selleks, et ei saaks millegi muu, kui set-top box'iga vaadata.

Korraks sai isegi ETV' pildi ette VLC playeriga icon_eek.gif
Aga tegemist oli vaid mõnesekundilise klipiga. Korduvad katsed jäänud edaspidi tulemusetuks.
Tegin siin igasuguseid kaablite ümbertõstmisi samal ajal. Huvitav kas arvut peab olema ühendet' samasse kollase mummuga tähistet' ethernet mulku, mis digiboksile väidetavalt kohustuslik ?
Praegu ise eriti rohkem katsetada ei saa kaablite ümbertõstmisega, kuna inimesed tahavad telekat vaadata.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 14:07:47 vasta tsitaadiga

Ei leidnud elioni kodukalt, millal DigiTV nö "maaohtadesse" levima hakkab.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 14:09:47 vasta tsitaadiga

leits, http://live.hot.ee/forum/18208/50236
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 14:12:40 vasta tsitaadiga

Tänud, et siis septmebris saan ehk mina icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 23.04.2006 15:19:27 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Huvitav kas arvut peab olema ühendet' samasse kollase mummuga tähistet' ethernet mulku, mis digiboksile väidetavalt kohustuslik ?


jah, tõenäoliselt sisaldab see modem/ruuter vlan'idega switchi, milles üks port on konfitud seda multicast'i PVC'd edastama ja ülejäänud 3 porti interneti PVC'd. Arvuti peab olema kindlasti otse ühendatud samasse auku, kuhu set-top-box. Interneti sealt läbi tõenäoliselt ei saa. Kui VLC midagi ei näita, saab veel proovida set-top-box'i MAC aadessi kloonimist arvutile ja kui see ka ei aita, siis võib Elion lihtsalt kasutada mingit muditud/sokitud protokolli serveritega suhtlemiseks ja otse VLC'ga vaadata ei saagi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 15:30:40 vasta tsitaadiga

http://live.hot.ee/forum/18208/50233#9216


inju kirjutas:
hepa1 kirjutas:

Panin arvuti ruuteri 4. porti. VLC playeris sisestasin UDP/RTP Multicast aadress 239.3.1.1 Port 1234.
Nägin pilta mõna aja (ca 1 min), siis läks pilt ära ja tagasi enam ei saa. Kui digibox taha panna, siis on pilt olemas.
Kas selleks, et arvutis pilti näha on veel midagi täiendavalt vaja teha?

Arvuti peab regulaarlselt teatama oma olemaolust (igmp grupp 225.10.10.10), muidu katkestatakse stream ära...

petest kirjutas:
igmpsend sellejaoks icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
platypus
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 23.04.2006 16:18:12 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:


Tasuta lõunaid pole olemas. Jah reklaami esmamulje ütleb jah - tasuta, kuid tegelikult tuleb teha ikkagi 3a leping või võtta igakuine renditasu.


Mis siis et kolmeks aastaks, nii kui nii midagi ei maksa. kiirus suurem, nendel kellel senini ühendus lihtsalt läbi modemi saavad veel wifit kodus kasutada ja digi tv on ka lisaks, teistel teenusepakujatel on see hullult kallis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 16:21:41 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
petest kirjutas:
igmpsend sellejaoks icon_wink.gif
http://www.mhx.0nyx.com/ icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.04.2006 16:42:03 vasta tsitaadiga

Westswamp kirjutas:
taifunk kirjutas:
petest kirjutas:
igmpsend sellejaoks icon_wink.gif
http://www.mhx.0nyx.com/ icon_rolleyes.gif

Neetud, mu itaalia keel on roostes icon_confused.gif
Pilti pole enam ette saanud. Ehk keegi annaks samm-sammult õpetuse ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 16:48:00 vasta tsitaadiga

http://babelfish.altavista.com/ icon_eek.gif
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.04.2006 16:58:33 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
http://babelfish.altavista.com/ icon_eek.gif

juba proovitud icon_eek.gif

Enam-vähem saab aru, ent pilti ette ei saa.

Proovisin nüüd ka VLC 0.82 baasil.
Sikutasin : IGMPsend_v0.9_beta_win.rar & libaccess_udp_plugin_for_FastWeb_Win_by_mhx.rar
IGMPsendile sai maalitud bat
igmpsend -j 225.10.10.10

ja
igmpsend -l 225.10.10.10


libaccess_udp_plugin sai VLC pluginate kausta liigitatud.

sai pandud too esimene IGMPsend tööle. VLC tööle -> UDP/RDP Multicast address:239.3.1.1 port:1234
eimidagi.
Kaabel ikka neljandas mulgus operatsiooride ajal.

Aga enne ju oli korraks liikuv pilt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 23.04.2006 17:51:28 vasta tsitaadiga

mul sellinne lihtne küsimus,kua ei olnud väga jäksu seda teemat selle ksimuse asemel l2bi ligeda,siis siit see tuleb:
kuna mul ruuter olemas,ning modem kah,ruuteril paar auku annab vabaks ka korraldada,kas siis oleks võimalik sellinne nipp,et ma maxan selle 60 eeku kuus,ning digiboksi kah ei osta ning kasutan terve aeg 12mb/s netti?
minghi adsl2 jutt oli siin vahepeal:S
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 23.04.2006 18:11:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Enam-vähem saab aru, ent pilti ette ei saa.


mida VLC View-> messages ütleb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.04.2006 18:17:18 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
Enam-vähem saab aru, ent pilti ette ei saa.


mida VLC View-> messages ütleb?


2 erinevat jada sain kahel korral.

main debug: adding playlist item `udp://@239.3.1.1' ( udp://@239.3.1.1 )
main debug: creating new input thread
main debug: waiting for thread completion
main debug: `udp://@239.3.1.1' gives access `udp' demux `' path `@239.3.1.1'
main debug: creating demux: access='udp' demux='' path='@239.3.1.1'
main debug: looking for access_demux module: 0 candidates
main debug: thread 3560 (input) created at priority 1 (src/input/input.c:230)
main warning: no access_demux module matched "udp"
main debug: creating access 'udp' path='@239.3.1.1'
main debug: looking for access2 module: 5 candidates
access_udp debug: opening server=:0 local=239.3.1.1:1234
main debug: net: connecting to ':0@239.3.1.1:1234'
main debug: looking for network module: 2 candidates
ipv4 debug: IP_ADD_MEMBERSHIP multicast request
main debug: using network module "ipv4"
main debug: unlocking module "ipv4"
main debug: using access2 module "access_udp"
main debug: pre buffering

teisel
main debug: adding playlist item `udp://@239.3.1.1' ( udp://@239.3.1.1 )
main debug: prebuffering done 0 bytes in 5s - 0 kbytes/s
main error: cannot pre fill buffer
main warning: cannot create a stream_t from access
main debug: unlocking module "access_udp"
main debug: thread times: real 0m5.578125s, kernel 0m0.046875s, user 0m0.000000s
main debug: thread 3568 joined (src/input/input.c:386)
main debug: creating new input thread
main debug: waiting for thread completion
main debug: `udp://@239.3.1.1' gives access `udp' demux `' path `@239.3.1.1'
main debug: creating demux: access='udp' demux='' path='@239.3.1.1'
main debug: looking for access_demux module: 0 candidates
main debug: thread 3568 (input) created at priority 1 (src/input/input.c:230)
main warning: no access_demux module matched "udp"
main debug: creating access 'udp' path='@239.3.1.1'
main debug: looking for access2 module: 5 candidates
access_udp debug: opening server=:0 local=239.3.1.1:1234
main debug: net: connecting to ':0@239.3.1.1:1234'
main debug: looking for network module: 2 candidates
ipv4 debug: IP_ADD_MEMBERSHIP multicast request
main debug: using network module "ipv4"
main debug: unlocking module "ipv4"
main debug: using access2 module "access_udp"
main debug: pre buffering
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 23.04.2006 18:38:23 vasta tsitaadiga

need on täitsa normaalsed messaged, ainult, et pilti lihtsalt ei tule peale seda. Kas masin mingi IP aadressi DHCP'ga ka saab kui juhe seal multicast'i augus on ja mida ipconfig /all näitab? MAC aadressi ka kloonida proovisid? Võibolla on ikkagi MAC'i jama? Kuskil mõni riist avastas, et uus digi-box on võrku ilmunud ja hakkas multicast'i saatma, aga siis selgus, et sul on vale MAC'iga seade (arvuti) ja see blokeeriti minutike hiljem. Kui sul mõni dumb switch kodus on, siis võiks veel proovida see modemi ja set-top box'i vahele panna ja siis üritada läbi selle vaadata sama kanalit, mis telekaski mängib.

Ma kujutan ette, kuidas Elion'i jorsid seda thread'i siin loevad ja vaikselt pihku itsitavad.

PS: minul näiteks mängib VLC väga hasti telekat, aga mul on natuke teine teenusepakkuja icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 19:15:28 vasta tsitaadiga

MAC ei klapi siis DHCP sulle miskit ei annakski.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 23.04.2006 20:01:30 vasta tsitaadiga

ma pole kindel, et multicasti kuulamiseks mingit pädevat IP'd üldse vaja on. Kliendimasin saadab välja broadcast'i, et soovib teatud multicast'i grupiga liituda ja lähim igmp'd rääkiv seade hakkab seda konkreetset gruppi sinna porti saatma. Edaspidi kliendimasin kuulab ja aegajalt hüüatab, et soovin endiselt seal grupis olla. Andmevoog, kui niisugune on ühesuunaline ja mõeldud mistahes MAC'i/ip'ga masinatele selle pordi taga, niiet multicast'ival masinal pole kliendimasina ip'ga midagi peale hakata. Põhimõtteliselt saab muidugi valede IP'de või pigem MAC'ide liitumise soove ignoreerida. Kui Elion kasutab mingit ebastandartset lahendust, siis on muidugi iseasi...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nemesis
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2003




sõnum 23.04.2006 21:15:30 vasta tsitaadiga

Oskab keski öelda mistarvis digiboxil ja ruuteril usb-id küljes on? Ei viitsi eriti manualide järgi kaevata praegu. Endal oli esimene mõte firmware uuendamiseks
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.04.2006 21:20:19 vasta tsitaadiga

Nemesis kirjutas:
Oskab keski öelda mistarvis digiboxil ja ruuteril usb-id küljes on? Ei viitsi eriti manualide järgi kaevata praegu. Endal oli esimene mõte firmware uuendamiseks

Ruuterilt - zups kastile USB'sse ja pole võrgukaarti tarvis. Võrguühendus olemas.
Digiboksi kohta ei oska veel arvata.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
platypus
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 23.04.2006 21:35:44 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
mul sellinne lihtne küsimus,kua ei olnud väga jäksu seda teemat selle ksimuse asemel l2bi ligeda,siis siit see tuleb:
kuna mul ruuter olemas,ning modem kah,ruuteril paar auku annab vabaks ka korraldada,kas siis oleks võimalik sellinne nipp,et ma maxan selle 60 eeku kuus,ning digiboksi kah ei osta ning kasutan terve aeg 12mb/s netti?
minghi adsl2 jutt oli siin vahepeal:S

saad küll oma vana modemiga ja ruuteriga seda ühendust kasutada, aga max kiirus mis tava adsl modemid võimaldavad on vist 8Mb/s, nii siis maksad ainult 60 kr kuus juurde ja saad 8 megase kiiruse, kui iptv'd ei vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 21:46:19 vasta tsitaadiga

Digiboksil USB eelkõige mänguseadmete jaoks(joystick,rool jne.).Näiteks elion paneb oma servusse mingi mängu sina siis juhid seda oma rooliga ja pilt saadetakse streemina sulle siis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 23.04.2006 22:42:52 vasta tsitaadiga

pigem on segane hetkel see upstreami teema: mis tingimustel on võimalik kasutada 1mbit-st upstreami??

hetkel on elioni kodulehel segane info kodulahenduse lehekülgedel - nii kodulahendus2-l kui 3-l on pandud sulgudese "kuni 12mbit" samas kui tädi kohalikust esindusest rääkis, et ainult kodulahendus3-l tõuseb allalaadimiskiirus (samas mis valemiga saavad kodulahendus2-e mehed digitv-d vaadata kui kiirus ei tõuse?icon_razz.gif). samuti pole leheküljel sulgudega ega sulgudeta mitte sõnagi "1mbit üleslaadimiskiiruse" infot
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.04.2006 11:32:24 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif 8) http://www.softpedia.com/get/Network-Tools/Misc-Networking-Tools/MAC-Spoofer.shtml
Digiboksi MAC võrgukaardile ning kõik mu eelnevad käigud = DigiTV arvutis thumbs_up.gif

Samal ajal läbi USB ka internet - mida veel tahta ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 24.04.2006 12:01:15 vasta tsitaadiga

et siis telekas ja arvutis korraga? või ainult arvutis ja digibox minema visata? ja kas see siis tähendab et oma seadmetega vaatamiseks peab elionis oma maci registreerima või?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.04.2006 12:12:26 vasta tsitaadiga

izzo kirjutas:
et siis telekas ja arvutis korraga? või ainult arvutis ja digibox minema visata? ja kas see siis tähendab et oma seadmetega vaatamiseks peab elionis oma maci registreerima või?

Arvuti võrgukaabel ainukeses DigiTV pesas ruuteril. Telekast ei saa samal ajal vaadata.
Peab vist siis jah andma Elionile oma raua MAC'i kui üldse lubatakse oma rauda kasutada. Aga eks Elioni tegelased oskavad täpsemalt vastata.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi 1
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.08.2004




sõnum 24.04.2006 12:26:57 vasta tsitaadiga

Endal pole digi-tv võimalust, kuid mind huvitab mis resolutsioon ja bitrate täpselt on?
ETV on vist teistest veidi suurema bitrate-ga?

Kes on mõne lõigu salvestanud võiks video parameetrid kirja panna.

Võrdluseks sati pealt salvestatud BBC Prime tuleb video:704*576, 4800kbit/s, audio 256kbit/s
239 sekundilise klipi suurus on 146 MB (153 962 496 bytes) ehk umbes 36,5 megabaiti minut.

VirtualDubMod fileinfo
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 24.04.2006 12:30:11 vasta tsitaadiga

Kui keegi selle ka reaalselt tööle saab oma PC peal siis oleks tänuväärne ka üks väike samm-sammult õpetus. Mul TV teises korteri otsas. Arvuti magamistoas ja oleks vahest õhtul hea küll kui saaks TV asemel PC ekraanile DigiTV pildi lasta.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.