|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
07.02.2006 22:15:32
|
|
|
| mr.h kirjutas: |
krt,ja mina ostsin eile K750 ära
muidu OK telefon ,aga nupud annavad soovida,vähemalt VS nokiaga. |
mul vastupidi täielikult, elukaaslase 6230i nupud on nii harjumatud ja nii kehva kombinatsiooniga käib klahvilukk .
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TULNUK
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
16.02.2006 19:03:18
|
|
|
Viimased sonyericssonid on on küll ilusad, kuid on kahju, et disainist on kadunud sellised pikad ilusad kumerad jooned a`la ericsson R520i ja Se T200.
Kuid jah noorele generatsioonile (sinna kuuluna ka mina) on W810i ahvatlev küll, kui vaid hind nii kõrge poleks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
22.02.2006 21:55:45
|
|
|
kuidas näeb välja aga mp3 laadimine telefoni?
üle blutu võtab vist ka 512mb rebimine 20min?
usb kaabliga....
kaardilugejaga ilmselt kõige kiirem...
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
22.02.2006 21:59:33
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
kuidas näeb välja aga mp3 laadimine telefoni?
üle blutu võtab vist ka 512mb rebimine 20min?
usb kaabliga....
kaardilugejaga ilmselt kõige kiirem... |
usb kaablist ei tohiks kaardilugeja palju kiirem enam olla
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.02.2006 22:21:31
|
|
|
| W810 puhul peaks olema USB kaudu ligipääs USB 2.0 täiskiirusel ehk siis teoreetiliselt ei tohiks olla kiirem kui kaardilugeja. Praegused sonyericud K750 ja W800 ei toeta täiskiirusel USB 2.0, seega annab kaardilugeja kasutamine tuntavalt kiirema tulemuse.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
30.03.2006 21:08:15
|
|
|
Mis koht see UAE on Hind kõigest 6500.-
Pmst järgmine kuu läheb üks inimene ameerikasse, keegi oskab öelda mis seal w810i hind on ?
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
09.04.2006 23:51:50
|
|
|
| gansta kirjutas: |
Mis koht see UAE on Hind kõigest 6500.-
Pmst järgmine kuu läheb üks inimene ameerikasse, keegi oskab öelda mis seal w810i hind on ? |
Elionis on W810i koduleheküljel üleval, hinnaks 6490, kliendile 5990. Nii et UAE on seega koht, kus W810i eest tuleb maksta kümme krooni rohkem kui Eestis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
11.04.2006 15:01:50
|
|
|
| Delta kirjutas: |
| Väga hea, siis peaks varsti ka mujal müüki tulema, siis ehk hind tiba kukub 8) |
kuhu ta ikka kukub sul. kui w800i oli paar kuud tagasi uuenda 5700,- vist emt?
nii et kuu või kahega ei juhtu küll midagi imo
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
11.04.2006 21:10:38
|
|
|
Kui k750/w800 tuli oli emt/elion esimesena kirvega platsis. Kui elisa/ tele2 madalama hinnaga kohale jõudsid, siis kukkus ka emt/elion hind. Ei usu, et viimased oma hinnapoliitikat muutnud on. Lisaks asendab w810 otseselt w800 (st hinnaklass sama), tulemas on asendused k-seeriale, seega w800 hind peagi kas langeb või kaob telefon üldse müügist
Kuu-kahe perspektiivis ootan nii ~0,5k langust just operaatorite vahelise konkurentsi tulemusena. Seda poleks palju, aga minu pühholoogilise piiri ületamiseks piisavalt.
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
14.04.2006 11:03:10
|
|
|
Elionis on nüüd müügil vähemalt neti lehe järgi. http://pood.elion.ee/epood.asp?t=1365&tt=186&ttt=7331&ta=&t2=&tp=&Smenyy=1349
Selle telefuuni peab küll omale muretsema.Mp3 pleieri funktsioon meeldib mulle kõige rohkem ,et telefonil on.Ei pea eraldi ostma ja samas selleised olukordi kus mussi kuulata tuleb päris palju ette.Väga ilus must a värviga ka .Kurat sissemaks järelmaksul on 2000 võiks nagu vähem olla.Igatahes loodan ,et väärib oma hinda
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
15.04.2006 22:13:35
|
|
|
RoccaAlMare EMT'i putkas oli täna täitsa olemas ja saadaval...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
16.04.2006 00:13:16
|
|
|
| ootan ka ise... kaamera aktiivkatte puudumisest on küll kahju, kuid see-eest keskmine nupp tundub mugav olevat. Mul on kõrini mõnupulkadest.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.04.2006 12:10:23
|
|
|
| Ülemiste EMT'is oli ka täitsa olemas laupäeval.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
16.04.2006 13:51:20
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Ülemiste EMT'is oli ka täitsa olemas laupäeval. |
ilmselt logistilistel põhjustel pole telefoni veel Tartus näha. Ehk esmaspäeval-teisipäeval.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
20.04.2006 10:27:28
|
|
|
| Delta kirjutas: |
Kui k750/w800 tuli oli emt/elion esimesena kirvega platsis. Kui elisa/ tele2 madalama hinnaga kohale jõudsid, siis kukkus ka emt/elion hind. Ei usu, et viimased oma hinnapoliitikat muutnud on. Lisaks asendab w810 otseselt w800 (st hinnaklass sama), tulemas on asendused k-seeriale, seega w800 hind peagi kas langeb või kaob telefon üldse müügist
Kuu-kahe perspektiivis ootan nii ~0,5k langust just operaatorite vahelise konkurentsi tulemusena. Seda poleks palju, aga minu pühholoogilise piiri ületamiseks piisavalt. |
No mis ma ütlesin: http://www.elisa.ee/client?id=1202&s=one&all=1&gid=18&pid=1639 0,5k odavam...
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
20.04.2006 21:28:27
Draqula |
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Ülemiste EMT'is oli ka täitsa olemas laupäeval. |
Pärnus isegi saadaval.Käisin täna vaatamas.Kõrval seisis Nokia N70 ja see tundus ikka pann Sony Ericssoni kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
20.04.2006 23:21:51
|
|
|
| samas ülevaates kirjutab et tundub plastjunnina rohkem kui k750i ning w800...st plast ta on aga sellise teise mulje pidi jätma nagu, kes te ise näinud/näppind mis te kostate?
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
21.04.2006 09:27:43
|
|
|
ei nuh ise tahtsin eile ära sota emt-s oli hind 5999 vms
aga elisas on 5499 seega nuh jah
elisas küll polnud seda kohal
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
21.04.2006 12:05:32
|
|
|
Delta, on ikka v?
Kirjas nii:
Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net paketiga) 4950 .-
Täishind 5999 .-
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
21.04.2006 12:33:22
|
|
|
krt, millal nad kliendihinnaga ostmisel tähtaja 18-kuuliseks pikendasid? Minu enda jaoks vahet pole, järelmaksuga läheks niiehknaa, kuid vahel on tuttavatele mõni täishinnaga telefon võetud.
Praegu T2-s "samsungikuu", loodan, et äkki on uuel kuul SE-d sooduses. Õhtul lähen emti või tele2-te telefoni üle vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
21.04.2006 13:37:33
|
|
|
| ppg kirjutas: |
Delta, on ikka v?
Kirjas nii:
Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net paketiga) 4950 .-
Täishind 5999 .- |
Viimast seisu pole uurinud, aga veel mõni aeg tagasi sai "staazhikas" lepinguline klient osta sama hinnaga, mida muidu liitujatele pakuti...
Btw, käisn lõuna ajal asja näppimas. Täitsa kobe Tunnet, et plastiga liialdatud oleks mul isiklikult ei tekkinud.
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
21.04.2006 14:17:16
|
|
|
see on igal operaatoril nii, et need pakkumised mida liitujatele tehakse, kehtivad ka olemasolevatele klientidega, ning siis lihtsalt tehakse kliendil samuti leping tähtajaliseks.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
21.04.2006 14:31:31
|
|
|
Delta, siis...no täitsa lõpp ei suuda otsustada, kas osta D600,D800 (kenam välimus,ülejäänud halvemgi),W800 või siis juba poest võtta W810
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
21.04.2006 18:01:00
|
|
|
nii
endal siis w810i käes
homnme-ülehomme teen ülevaate kah
esmased kogemused ainult positiivsed
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
21.04.2006 18:18:54
|
|
|
| mis see EDGE mulle annab? muidu on ju telefon sama mis w800 (aint vähem sisemist mälu ja teine korpus). kas sel on java ka kiirem?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.04.2006 18:31:09
|
|
|
| aise kirjutas: |
| mis see EDGE mulle annab? muidu on ju telefon sama mis w800 (aint vähem sisemist mälu ja teine korpus). kas sel on java ka kiirem? |
W810 plussid võrreldes W800'ga:
- Activity menüü ehk mingil määral multitasking
- Normaalsema disainiga korpus (maitse asi)
- USB 2.0 täiskiirusel andmevahetus kaasasoleva kaabli abil (W800 ja K750 peaks olema tunduvalt aeglasemad)
- Andmete liigutamine arvuti-mobiil, kaabli abil ilma lisadraiveriteta, piisab WinXP'st
- EDGE ehk GPRS väheke vihasema kiirusega
W810 miinused:
- Fotoka obje kaitsmata
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
22.04.2006 00:19:08
|
|
|
kusjuures see et obje katmata on on minujaosk üks suurimaid miinuseid, ise näppisin üks nädalake tagasi giganntis, suht kena ja mõnus oli . päris elus oli kenam kui piltidel
_________________ pildid |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
22.04.2006 14:02:45
|
|
|
| lasin ka selle telefoni näppude vahelt läbi. Meeldis. Jään nüüd ootama hinnalangust ja esmaste tarkvaravigade väljailmumist (maikuus soetan ära kui midagi uut silmapiirile ei ilmu).
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.04.2006 14:59:27
|
|
|
hmekk, Väga hea pilt. Ilusaks mälestuseks või olukorra fikseerimiseks (eriti arvestades tallinna liiklust) rohkem kui piisav kvaliteet.
sevenhugs, Erilisi bug'e ei tohiks olla kuna põhimõtteliselt tegu vaid natuke värskendatud W800'ga millel praeguseks vist vähemalt 5 tarkvaraversiooni juba olnud. Lisaks saad tarkvara kaasasoleva kaabliga ise kodus lihtsalt uuendada. Oma K750'el olen 3x edukalt FW update teinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
22.04.2006 16:31:47
|
|
|
Draqula,
nii et w800i- softid,theemid, ja muud lävvad ka w810i-le ?
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
22.04.2006 16:47:55
|
|
|
| raud ju sama, peaks nii olema jah, ise soetasin hea hinnaga D600 alustuseks nüüd ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.04.2006 00:03:40
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
Draqula,
nii et w800i- softid,theemid, ja muud lävvad ka w810i-le ? |
Nu softid on ju universaalsed java proged niikuinii, seega peaks minema. Kõige kraami puhul kindel pole.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
23.04.2006 15:10:46
|
|
|
Telefon soetatud
Kirjas on et telefonil on diktofon peal!Kus funktsiooni/menüü all see on?
ja mitu tundi ja mitu korda teile öeldi et esimesd laadimised tuleb teha?
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
23.04.2006 19:15:24
|
|
|
| Chilly kirjutas: |
Telefon soetatud
Kirjas on et telefonil on diktofon peal!Kus funktsiooni/menüü all see on?
ja mitu tundi ja mitu korda teile öeldi et esimesd laadimised tuleb teha? |
diktofon on meelelahutuse all ja öeldi et tuleb 3 korda 16 tundi laadida
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
23.04.2006 20:58:51
|
|
|
mulle näiteks öeldi et 3x12 tundi?!
Huvitav kas seal on mingit vahet ka?
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.04.2006 21:09:39
|
|
|
| Chilly kirjutas: |
mulle näiteks öeldi et 3x12 tundi?!
Huvitav kas seal on mingit vahet ka? |
3x pikalt lihtsalt, ei usu et see +/- paar tundi midagi määrab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
23.04.2006 21:41:06
|
|
|
| laadimine ju katkestatakse telefoni enda poolt kui aku on täis, mis kasu on sest juhtme otsas hoidmisest?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.04.2006 11:06:08
|
|
|
| tsitaat: |
laadimine ju katkestatakse telefoni enda poolt kui aku on täis, mis kasu on sest juhtme otsas hoidmisest?
|
Jutt jummala õige
Ainus asi, mis võib aidata aku eale kaasa on alguses kolmel korral lasta aku tühjaks ja siis laadurisse pista,vältida nö. poolepealt laadimist
Sellega olen tähendanud aku mahu kasvu,mis väljendub kestvus ajas
Aga 12h ja 16h laadimised on müüt
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|