Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 22:15:32 vasta tsitaadiga

mr.h kirjutas:
krt,ja mina ostsin eile K750 ära icon_evil.gif
muidu OK telefon thumbs_up.gif ,aga nupud annavad soovida,vähemalt VS nokiaga.
mul vastupidi täielikult, elukaaslase 6230i nupud on nii harjumatud ja nii kehva kombinatsiooniga käib klahvilukk icon_biggrin.gif .
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TULNUK
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 16.02.2006 19:03:18 vasta tsitaadiga

Viimased sonyericssonid on on küll ilusad, kuid on kahju, et disainist on kadunud sellised pikad ilusad kumerad jooned a`la ericsson R520i ja Se T200.
Kuid jah noorele generatsioonile (sinna kuuluna ka mina) on W810i ahvatlev küll, kui vaid hind nii kõrge poleks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 21:55:45 vasta tsitaadiga

kuidas näeb välja aga mp3 laadimine telefoni?
üle blutu võtab vist ka 512mb rebimine 20min?
usb kaabliga....
kaardilugejaga ilmselt kõige kiirem...

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 21:59:33 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
kuidas näeb välja aga mp3 laadimine telefoni?
üle blutu võtab vist ka 512mb rebimine 20min?
usb kaabliga....
kaardilugejaga ilmselt kõige kiirem...
usb kaablist ei tohiks kaardilugeja palju kiirem enam olla
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 22:21:31 vasta tsitaadiga

W810 puhul peaks olema USB kaudu ligipääs USB 2.0 täiskiirusel ehk siis teoreetiliselt ei tohiks olla kiirem kui kaardilugeja. Praegused sonyericud K750 ja W800 ei toeta täiskiirusel USB 2.0, seega annab kaardilugeja kasutamine tuntavalt kiirema tulemuse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 22.03.2006 11:03:30 vasta tsitaadiga

SE lehe järgi on asjalt "coming soon" staatus maha võetud. Teab keegi, millal w810i Eestisse võiks jõuda?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 07:48:26 vasta tsitaadiga

UAE's oli asi müügis juba. Hinnaks oli 1799AED. Korrutage 3,65'ga läbi ja saate hinna EEK'is.
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 21:08:15 vasta tsitaadiga

Mis koht see UAE on Hind kõigest 6500.-
Pmst järgmine kuu läheb üks inimene ameerikasse, keegi oskab öelda mis seal w810i hind on ?
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jerome
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 09.04.2006 23:51:50 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
Mis koht see UAE on Hind kõigest 6500.-
Pmst järgmine kuu läheb üks inimene ameerikasse, keegi oskab öelda mis seal w810i hind on ?


Elionis on W810i koduleheküljel üleval, hinnaks 6490, kliendile 5990. Nii et UAE on seega koht, kus W810i eest tuleb maksta kümme krooni rohkem kui Eestis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 11.04.2006 08:43:51 vasta tsitaadiga

Väga hea, siis peaks varsti ka mujal müüki tulema, siis ehk hind tiba kukub 8)
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2006 15:01:50 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Väga hea, siis peaks varsti ka mujal müüki tulema, siis ehk hind tiba kukub 8)

kuhu ta ikka kukub sul. kui w800i oli paar kuud tagasi uuenda 5700,- vist emt?
nii et kuu või kahega ei juhtu küll midagi imo

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 11.04.2006 21:10:38 vasta tsitaadiga

Kui k750/w800 tuli oli emt/elion esimesena kirvega platsis. Kui elisa/ tele2 madalama hinnaga kohale jõudsid, siis kukkus ka emt/elion hind. Ei usu, et viimased oma hinnapoliitikat muutnud on. Lisaks asendab w810 otseselt w800 (st hinnaklass sama), tulemas on asendused k-seeriale, seega w800 hind peagi kas langeb või kaob telefon üldse müügist icon_rolleyes.gif

Kuu-kahe perspektiivis ootan nii ~0,5k langust just operaatorite vahelise konkurentsi tulemusena. Seda poleks palju, aga minu pühholoogilise piiri ületamiseks piisavalt.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 11:03:10 vasta tsitaadiga

Elionis on nüüd müügil vähemalt neti lehe järgi. http://pood.elion.ee/epood.asp?t=1365&tt=186&ttt=7331&ta=&t2=&tp=&Smenyy=1349

Selle telefuuni peab küll omale muretsema.Mp3 pleieri funktsioon meeldib mulle kõige rohkem ,et telefonil on.Ei pea eraldi ostma ja samas selleised olukordi kus mussi kuulata tuleb päris palju ette.Väga ilus must a värviga ka .Kurat sissemaks järelmaksul on 2000 võiks nagu vähem olla.Igatahes loodan ,et väärib oma hinda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 14.04.2006 17:23:19 vasta tsitaadiga

Eile veel igatahes Elioni/Emt kauplustes väljas ei olnud...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 22:13:35 vasta tsitaadiga

RoccaAlMare EMT'i putkas oli täna täitsa olemas ja saadaval... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 15.04.2006 23:19:02 vasta tsitaadiga

Siis peab kaema minema 8)
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 00:13:16 vasta tsitaadiga

ootan ka ise... kaamera aktiivkatte puudumisest on küll kahju, kuid see-eest keskmine nupp tundub mugav olevat. Mul on kõrini mõnupulkadest.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 12:10:23 vasta tsitaadiga

Ülemiste EMT'is oli ka täitsa olemas laupäeval.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 13:51:20 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Ülemiste EMT'is oli ka täitsa olemas laupäeval.


ilmselt logistilistel põhjustel pole telefoni veel Tartus näha. Ehk esmaspäeval-teisipäeval.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 18:18:53 vasta tsitaadiga

Üks esimesi ülevaateid: http://www.mobileburn.com/review.jsp?Id=2310
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.04.2006 10:27:28 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kui k750/w800 tuli oli emt/elion esimesena kirvega platsis. Kui elisa/ tele2 madalama hinnaga kohale jõudsid, siis kukkus ka emt/elion hind. Ei usu, et viimased oma hinnapoliitikat muutnud on. Lisaks asendab w810 otseselt w800 (st hinnaklass sama), tulemas on asendused k-seeriale, seega w800 hind peagi kas langeb või kaob telefon üldse müügist icon_rolleyes.gif

Kuu-kahe perspektiivis ootan nii ~0,5k langust just operaatorite vahelise konkurentsi tulemusena. Seda poleks palju, aga minu pühholoogilise piiri ületamiseks piisavalt.


No mis ma ütlesin: http://www.elisa.ee/client?id=1202&s=one&all=1&gid=18&pid=1639 0,5k odavam...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 21:28:27 Draqula vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Ülemiste EMT'is oli ka täitsa olemas laupäeval.
Pärnus isegi saadaval.Käisin täna vaatamas.Kõrval seisis Nokia N70 ja see tundus ikka pann Sony Ericssoni kõrval. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 23:21:51 vasta tsitaadiga

samas ülevaates kirjutab et tundub plastjunnina rohkem kui k750i ning w800...st plast ta on aga sellise teise mulje pidi jätma nagu, kes te ise näinud/näppind mis te kostate?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.04.2006 08:41:34 vasta tsitaadiga

Näppimiseni ei jõudnud (lähiajal plaanis), aga väljanägemine küll kehvem ei olnud. Pigem vastupidi...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 21.04.2006 09:27:43 vasta tsitaadiga

ei nuh ise tahtsin eile ära sota emt-s oli hind 5999 vms
aga elisas on 5499 seega nuh jah
elisas küll polnud seda kohal

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.04.2006 11:06:59 vasta tsitaadiga

Tele2-s 5k - see juba mõistlik hind icon_smile.gif http://www.tele2.ee/handsets.phtml?manuf=sony%20ericsson&model=W810i&t2page=mobiil_telefonid_sonyericsson
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 12:05:32 vasta tsitaadiga

Delta, on ikka v?

Kirjas nii:

Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net paketiga) 4950 .-

Täishind 5999 .-
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 12:33:22 vasta tsitaadiga

krt, millal nad kliendihinnaga ostmisel tähtaja 18-kuuliseks pikendasid? Minu enda jaoks vahet pole, järelmaksuga läheks niiehknaa, kuid vahel on tuttavatele mõni täishinnaga telefon võetud.
Praegu T2-s "samsungikuu", loodan, et äkki on uuel kuul SE-d sooduses. Õhtul lähen emti või tele2-te telefoni üle vaatama.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.04.2006 13:37:33 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Delta, on ikka v?

Kirjas nii:

Soodushind 18-kuulise lepinguga (va Tele2.Net paketiga) 4950 .-

Täishind 5999 .-


Viimast seisu pole uurinud, aga veel mõni aeg tagasi sai "staazhikas" lepinguline klient osta sama hinnaga, mida muidu liitujatele pakuti...

Btw, käisn lõuna ajal asja näppimas. Täitsa kobe thumbs_up.gif Tunnet, et plastiga liialdatud oleks mul isiklikult ei tekkinud.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 14:17:16 vasta tsitaadiga

see on igal operaatoril nii, et need pakkumised mida liitujatele tehakse, kehtivad ka olemasolevatele klientidega, ning siis lihtsalt tehakse kliendil samuti leping tähtajaliseks.
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 14:31:31 vasta tsitaadiga

Delta, thumbs_up.gif siis...no täitsa lõpp ei suuda otsustada, kas osta D600,D800 (kenam välimus,ülejäänud halvemgi),W800 või siis juba poest võtta W810 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 21.04.2006 18:01:00 vasta tsitaadiga

nii
endal siis w810i käes
homnme-ülehomme teen ülevaate kah
esmased kogemused ainult positiivsed

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2006 18:18:54 vasta tsitaadiga

mis see EDGE mulle annab? muidu on ju telefon sama mis w800 (aint vähem sisemist mälu ja teine korpus). kas sel on java ka kiirem?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 18:31:09 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mis see EDGE mulle annab? muidu on ju telefon sama mis w800 (aint vähem sisemist mälu ja teine korpus). kas sel on java ka kiirem?


W810 plussid võrreldes W800'ga:
- Activity menüü ehk mingil määral multitasking
- Normaalsema disainiga korpus (maitse asi)
- USB 2.0 täiskiirusel andmevahetus kaasasoleva kaabli abil (W800 ja K750 peaks olema tunduvalt aeglasemad)
- Andmete liigutamine arvuti-mobiil, kaabli abil ilma lisadraiveriteta, piisab WinXP'st
- EDGE ehk GPRS väheke vihasema kiirusega

W810 miinused:
- Fotoka obje kaitsmata
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 22.04.2006 00:19:08 vasta tsitaadiga

kusjuures see et obje katmata on on minujaosk üks suurimaid miinuseid, ise näppisin üks nädalake tagasi giganntis, suht kena ja mõnus oli . päris elus oli kenam kui piltidel icon_smile.gif
_________________
pildid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.04.2006 13:13:36 vasta tsitaadiga

http://img149.imageshack.us/my.php?image=dsc000146lv.jpg
eile tehtud pilt
kurta ei saa, kuid digikat ei asenda nii ikka icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 14:02:45 vasta tsitaadiga

lasin ka selle telefoni näppude vahelt läbi. Meeldis. Jään nüüd ootama hinnalangust ja esmaste tarkvaravigade väljailmumist (maikuus soetan ära kui midagi uut silmapiirile ei ilmu).
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 14:59:27 vasta tsitaadiga

hmekk, Väga hea pilt. Ilusaks mälestuseks või olukorra fikseerimiseks (eriti arvestades tallinna liiklust) rohkem kui piisav kvaliteet.

sevenhugs, Erilisi bug'e ei tohiks olla kuna põhimõtteliselt tegu vaid natuke värskendatud W800'ga millel praeguseks vist vähemalt 5 tarkvaraversiooni juba olnud. Lisaks saad tarkvara kaasasoleva kaabliga ise kodus lihtsalt uuendada. Oma K750'el olen 3x edukalt FW update teinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 22.04.2006 16:31:47 vasta tsitaadiga

Draqula,
nii et w800i- softid,theemid, ja muud lävvad ka w810i-le ?

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 16:47:55 vasta tsitaadiga

raud ju sama, peaks nii olema jah, ise soetasin hea hinnaga D600 alustuseks nüüd ikkagi.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 19:20:36 vasta tsitaadiga

mul eraldi digikat vaja ei ole,W800i pildid täitsa kenad thumbs_up.gif .üks näidispilt: http://img167.imageshack.us/my.php?image=dsc001049kb.jpg
W800i theme saab siit http://www.esato.com/logos/colour/w800themes.php
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 00:03:40 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Draqula,
nii et w800i- softid,theemid, ja muud lävvad ka w810i-le ?


Nu softid on ju universaalsed java proged niikuinii, seega peaks minema. Kõige kraami puhul kindel pole.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 10:28:23 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2750020
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chilly
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2006




sõnum 23.04.2006 15:10:46 vasta tsitaadiga

Telefon soetatud icon_smile.gif
Kirjas on et telefonil on diktofon peal!Kus funktsiooni/menüü all see on?
ja mitu tundi ja mitu korda teile öeldi et esimesd laadimised tuleb teha?

_________________
jup
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 19:15:24 vasta tsitaadiga

Chilly kirjutas:
Telefon soetatud icon_smile.gif
Kirjas on et telefonil on diktofon peal!Kus funktsiooni/menüü all see on?
ja mitu tundi ja mitu korda teile öeldi et esimesd laadimised tuleb teha?


diktofon on meelelahutuse all ja öeldi et tuleb 3 korda 16 tundi laadida
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chilly
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2006




sõnum 23.04.2006 20:58:51 vasta tsitaadiga

mulle näiteks öeldi et 3x12 tundi?!
Huvitav kas seal on mingit vahet ka?

_________________
jup
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2006 21:09:39 vasta tsitaadiga

Chilly kirjutas:
mulle näiteks öeldi et 3x12 tundi?!
Huvitav kas seal on mingit vahet ka?


3x pikalt lihtsalt, ei usu et see +/- paar tundi midagi määrab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.04.2006 21:41:06 vasta tsitaadiga

laadimine ju katkestatakse telefoni enda poolt kui aku on täis, mis kasu on sest juhtme otsas hoidmisest?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 24.04.2006 10:35:34 vasta tsitaadiga

Kohalik ülevaade telefonist:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=251328

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 11:06:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

laadimine ju katkestatakse telefoni enda poolt kui aku on täis, mis kasu on sest juhtme otsas hoidmisest?

Jutt jummala õige thumbs_up.gif
Ainus asi, mis võib aidata aku eale kaasa on alguses kolmel korral lasta aku tühjaks ja siis laadurisse pista,vältida nö. poolepealt laadimist icon_idea.gif
Sellega olen tähendanud aku mahu kasvu,mis väljendub kestvus ajas thumbs_up.gif beer_yum.gif
Aga 12h ja 16h laadimised on müüt
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Sony Ericsson W810i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.