|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
17.04.2006 21:31:26
|
|
|
| Täna hommikul sõitsin emaga kooli ja valgusfoori taga suri auto millegipärast välja. Mina, unesegane nagu igal hommikul, olin veendunud, et autol kuumenes miskit üle, mispeale hakkasin Del nuppu otsima, et BIOS-est FSB väiksemaks keerata. 5-6 sekundit ja sain aru, mis tegelikult toimus.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
17.04.2006 21:33:12
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Praegu Tallinnas trammis sõites Tondi-kesklinn see reklaamibox rebootis oma 20 korda vist
No signal,beep-beep...Tux the pingviin vajub ette...beep-beep,
ja siis T-marketi späm  |
jep, NR1 trollis oli ka umbes kl 13:20 paiku lihtsalt ees pilt, kus oli mingi boot error ees ja terve sõidu aja oli ees.
Sain veel teada, et seal "arvutis" on Celeron 2,0ghz prose, AMI bios ja CD-Rom, mille pealt need reklaamid jooksevad vist... 8)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.04.2006 21:34:38
|
|
|
| tsitaat: |
ja CD-Rom, mille pealt need reklaamid jooksevad vist...
|
ei usu
vast kuskilt usb pulgalt vms
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
17.04.2006 21:34:49
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| Täna hommikul sõitsin emaga kooli ja valgusfoori taga suri auto millegipärast välja. Mina, unesegane nagu igal hommikul, olin veendunud, et autol kuumenes miskit üle, mispeale hakkasin Del nuppu otsima, et BIOS-est FSB väiksemaks keerata. 5-6 sekundit ja sain aru, mis tegelikult toimus. |
lamp
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
17.04.2006 21:38:56
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| tsitaat: |
ja CD-Rom, mille pealt need reklaamid jooksevad vist...
|
ei usu
vast kuskilt usb pulgalt vms |
Ei tea midagi, usb pulk oleks hoopis stabiilsem ja ei resaks koguaeg.
CD-rom usun pigem.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
17.04.2006 21:39:54
|
|
|
Vahel on ikka nii, et näed midagi unes ning peale ärkamist on paar sekundit unenägu meeles ja siis läheb meelest ja meenub alles tüki aja pärast. Täna oli ka see, chillisin peale kooli voodis (loe: magasin) ja alles nüüd tuli see unenägu meelde. Nimelt hakkasin HV's kolme enda tehtud teemat paaniliselt otsima, kuni lõpuks tuli meelde, et ma nägin unes, kuidas need teemad tegin
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
17.04.2006 21:58:14
|
|
|
su staatus on end õigustanud: KREISI kasutaja
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
17.04.2006 22:02:41
|
|
|
Ma tänan, pean end ise ka selleks
EDIT: Tuleksid ainult teemade teemad meelde, teeksin ehk mitte-unenäo-elus ka need ära, päris asjalikud olid mäletamist mööda.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.04.2006 22:02:54
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
su staatus on end õigustanud: KREISI kasutaja  |
Päris paljud oleme KREISID
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.04.2006 22:10:05
|
|
|
Seda kõike lugedes tekib küsimus kuidas te viimase HV maasoleku aja (~9h?) üleelasite?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
17.04.2006 22:11:30
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Seda kõike lugedes tekib küsimus kuidas te viimase HV maasoleku aja (~9h?) üleelasite?  |
ega ta lihtne ei olnud
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
17.04.2006 22:13:44
|
|
|
| Max Powers, mitu paanikahoogu ning pikad jutuajamised MSN-is teiste HV-lastega. See päev oli kui põrgu.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.04.2006 22:16:23
|
|
|
äääää, oligi 9 tundi maas ... Ma alles praegu peale hommikust külastust tulin arvuti taha
SUICIDES
Hea, et mul on roheline vaiper
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
17.04.2006 22:26:31
|
|
|
pmst siis kui maas, oli mul krdi raske. nagu netis polnd midagi teha. käid korra reidis ära
klikid HV lingi peale, ei ava. raiiiiiiiisk. siis ootad natuke, käid jälle korra reidis, klikid HV nupu peale ja
raiiiiiiiiiiisk. ärge enam nii tehke
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
17.04.2006 22:45:25
|
|
|
issand. ma ei tahaks halvasti öelda, aga kaduge välja -t jooma ja kui -t ei joo, siis niisama jalutama... arvuti pole elu...
tekib tunne, et oleks mingi noliferite seas...
no offence, aga postitused on küll sellise tekstiga ...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
17.04.2006 22:47:52
|
|
|
| roostevaba, kusjuures millalgi, kui HV downtime oli, kannatasin mina piisavalt suure ja hirmsa pohmaka all, et mitte enam õlle jooma minna.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
17.04.2006 22:49:54
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| roostevaba, kusjuures millalgi, kui HV downtime oli, kannatasin mina piisavalt suure ja hirmsa pohmaka all, et mitte enam õlle jooma minna. |
nojaaa. kuidas nüüd see vanasõna oligi? alkohol on tarkade jook? vms
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
17.04.2006 23:40:06
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| roostevaba, kusjuures millalgi, kui HV downtime oli, kannatasin mina piisavalt suure ja hirmsa pohmaka all, et mitte enam õlle jooma minna. |
Võind siis pead parandada
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
17.04.2006 23:42:07
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Karr000 kirjutas: |
| roostevaba, kusjuures millalgi, kui HV downtime oli, kannatasin mina piisavalt suure ja hirmsa pohmaka all, et mitte enam õlle jooma minna. |
Võind siis pead parandada  |
ja pärast jälle liiga täis, et aru saada, kas HV töötab või mitte???
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.04.2006 23:56:15
|
|
|
Seoses sellega, et homme taas verd annetama, tuli eelmise korra vere andmiselt paar kildu meelde.
Alguses kui käisin dokumente esitamas (mul oli sünnipäev), siis tibi vaatab mul juhiluba ja mind, nii ca 5 korda kiiresti. Jääb juhiluba silmitsema. Teeb suured silmad ette ja lausub, "Sul täna sünnipäev". Ma, "Jepp, kunagi peab ju alustama. Eelmised kaks korda jätsite mind niigi ukse taha". Vastu, "Oh vaeseke... "
Seal siis mõllasin dokumentidega ära ja no ei teadnud mis edasi teha, visati asjad kätte ja ei lausutud sõnagi. Siis vaatan, et klassiõde pikutab ühe laua peal ja no ma uimane ka 24/7, läksin temaga juttu ajama. Ma tahtsin kohe klassiõe kõrvale ronida, sest millegi pärast arvasin, et nüüd on minu kord pikutada
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
18.04.2006 16:35:53
|
|
|
sõbranna hädas ratega, ja õde ka..
postkasti pidevat mirtte saama näha
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'user='1172580' AND friend='579400'' at line 1
|
vist nagu mingid üleliigsed ülekomad keegi pannud juurde kogemata vms
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.04.2006 16:38:02
|
|
|
iceincube, las nad rahunevad - ikka juhtub, ei tasu kiimelda
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
18.04.2006 16:56:04
|
|
|
HV ja Rate vahel võib ikka tugevaid paralleele tõmmata.
Mõlemad suure kasutajate arvuga ja sis kui server maas on sis kasutajad surevad piineldes
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
18.04.2006 17:54:07
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
Mõlemad suure kasutajate arvuga ja sis kui server maas on sis kasutajad surevad piineldes |
Pole veel täheldanud ühtegi surma juhtumit nendega seoses
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
18.04.2006 18:06:50
|
|
|
Kui piisavalt kaua server maas on,küll siis sureb!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
18.04.2006 18:08:49
|
|
|
Winterwind,
mtimmo, aga meil ei saa keegi selle eest peksa, kui neutraalse hinnangu kellelegi annab..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
18.04.2006 18:29:37
|
|
|
Ardo, Erkilt?
Ei tegelt?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
18.04.2006 19:25:49
|
|
|
ma olen suht palju selliseid kommentaare näinud, et keelas mul avatari ära - nõme inimene (seda ei kirjuta, et ise rikkus reegleid näiteks sellega, et avatar oli liiga suur )
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.04.2006 22:13:39
|
|
|
selle pärast said lõuga, et negatiivse panid?
oh peaks ka peksma hakkama saaks eeskujuliku profiili
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.04.2006 22:18:02
|
|
|
Kasutaja AMD-l läheb asi suht raskeks, tal vaja ikka üle Eesti ikka ukselt uksele käia ja muudkui taguda
Samas, mõnel mehel hakkab suht igav, nagu minul
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
18.04.2006 22:22:46
|
|
|
Ma hetkel rahul, ainult üks neutraalne, samas suht-koht mitte millegi eest
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
18.04.2006 23:15:04
|
|
|
| mks kirjutas: |
Ma hetkel rahul, ainult üks neutraalne, samas suht-koht mitte millegi eest  |
Ma leian ka, et paar neutraalset minu profiilis on ilmaasjata, mõni jälle asja eest.
Siinkohal tervitan ma Etsikest, kellele ilmselgelt ei meeldi, kui ma iseenese vaba arvamust esindan (IMO)
Samuti on minu lemmikkommenteerijate nimekirjas rem4605, kes pani mulle neutraalse selle eest, et tema kabeturniiril sohki tegi.
...ahjaa, siis on veel Aare...lahe...
Ülal olev tekst ei ole mõeldud kellegi solvamiseks/haavamiseks. Tegemist on väljamõeldud tegelastega, kel puudub igasugune seos päris-eluga.
Aga noh, eks ma ole natukene neutraalseid ära ka teeninud.
Winterwind, my bad... Lõuga ei saand, negatiivse küll (Kõlas nii: "sa läbustad rohkem, kui mina, kuid mina profiilis on sitaks poste gaydelt" )...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
19.04.2006 18:31:09
|
|
|
Ei tea, kas auto oli kuulutatud kadunuks ka või ei
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
19.04.2006 19:24:02
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Ülal olev tekst ei ole mõeldud kellegi solvamiseks/haavamiseks. Tegemist on väljamõeldud tegelastega, kel puudub igasugune seos päris-eluga. |
Ka mina tervitaks ülevaltoodud disclamerit kasutades ära kasutaja d3t, kellel on ilmselt mingi suurem seos firmaga MultiService Network OÜ, vastasel juhul ilmselt poleks tal mingit põhjust seda neutraalset sinna panna...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.04.2006 07:09:49
|
|
|
Intel-i uus reklaamleht:
lehel on 1 suurem viga ja seda kohe kaanel..
pakun, et laiemale ringile see reklaamleht ei jõuagi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
20.04.2006 10:00:03
|
|
|
| mks kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| Ülal olev tekst ei ole mõeldud kellegi solvamiseks/haavamiseks. Tegemist on väljamõeldud tegelastega, kel puudub igasugune seos päris-eluga. |
Ka mina tervitaks ülevaltoodud disclamerit kasutades ära kasutaja d3t, kellel on ilmselt mingi suurem seos firmaga MultiService Network OÜ, vastasel juhul ilmselt poleks tal mingit põhjust seda neutraalset sinna panna... |
Tunnen antud kasutajat isiklikult ja võin kinnitada, et seoseid tal sellega ei ole. Miks neutraalse pani, ei tea.
Winterwind, ülim , ei tea kus imemaal see trükitud, on, et Õ tähte ära ei tunta?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
20.04.2006 14:46:30
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Intel-i uus reklaamleht: |
Võtke V-ga algavatel sõnadel esimene täht eest, siis saab poster uue tähenduse...
Intel - sleap ahead
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markzer
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2005
|
20.04.2006 17:40:21
|
|
|
1. Kogu aeg on selline mõte, et oleks paras aeg salvestada (arvutit pole läheduseski)
2. Lehti lugedes lähen kiiruga üle autodest, spordist ja poolpaljastest tüdrukutest aga arvutireklaame võin vahtida tunde
Täna üht arvutit puhastades sain hakkama sellega, et temp kaustas failide kustutamise asemel panin kõik korraga käima (~500 faili)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz88
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
20.04.2006 18:00:05
|
|
|
| endal selline juhus et peale tööpäeva sai paar tunnikest ETd mängitud(julmalt sai panzeriga tapetud). läksin siis rõdule suitsetama ja mängu mõtted veel peas. vaatan et hoovipeale sõidab üks auto ja 4 inimest tuleb välja. kõik hakkasid koos liikuma trepikoja poole, ma mõtlesin et nüüd oleks mõnus panzaga lasta ja see grupp laiali lennutada.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
20.04.2006 18:08:46
|
|
|
| Ma õnneks mänge ei mängi, et tänaval kedagi tulistama peaks tahtma,aga vahepeal ajalehes tahaks küll Ctrl+F vajutada.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K_
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2004
|
20.04.2006 18:12:58
|
|
|
| Hõljuk kirjutas: |
| Ma õnneks mänge ei mängi, et tänaval kedagi tulistama peaks tahtma,aga vahepeal ajalehes tahaks küll Ctrl+F vajutada. |
Endalgi käib sama mõte vahel koolis olles peast läbi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
20.04.2006 18:53:24
|
|
|
| hentz88 kirjutas: |
| endal selline juhus et peale tööpäeva sai paar tunnikest ETd mängitud(julmalt sai panzeriga tapetud). läksin siis rõdule suitsetama ja mängu mõtted veel peas. vaatan et hoovipeale sõidab üks auto ja 4 inimest tuleb välja. kõik hakkasid koos liikuma trepikoja poole, ma mõtlesin et nüüd oleks mõnus panzaga lasta ja see grupp laiali lennutada. |
Vaat et sõjaväes sellist isu ei tule (juhul kui päris moon sees on)...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz88
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
20.04.2006 18:56:19
|
|
|
tänks
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
20.04.2006 18:57:02
|
|
|
| tsitaat: |
hentz88 kirjutas:
endal selline juhus et peale tööpäeva sai paar tunnikest ETd mängitud(julmalt sai panzeriga tapetud). läksin siis rõdule suitsetama ja mängu mõtted veel peas. vaatan et hoovipeale sõidab üks auto ja 4 inimest tuleb välja. kõik hakkasid koos liikuma trepikoja poole, ma mõtlesin et nüüd oleks mõnus panzaga lasta ja see grupp laiali lennutada.
Vaat et sõjaväes sellist isu ei tule (juhul kui päris moon sees on)...
|
mida me nimetame "paariks tunniks" ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
20.04.2006 21:02:14
|
|
|
Lauri Saatpalu täna "Hoia ja Keela" saates:
| tsitaat: |
| Eha [Urbsalu] lauljatarina ei jäta mingit muljet, kuivõrd ta ei oska laulda. Seoses sellega ta laulab väga halvasti. Küll aga oli lugu väga õudne. Aga see-eest oli video väga andetu. |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|