Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 21:31:26 vasta tsitaadiga

Täna hommikul sõitsin emaga kooli ja valgusfoori taga suri auto millegipärast välja. Mina, unesegane nagu igal hommikul, olin veendunud, et autol kuumenes miskit üle, mispeale hakkasin Del nuppu otsima, et BIOS-est FSB väiksemaks keerata. 5-6 sekundit ja sain aru, mis tegelikult toimus.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 21:33:12 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Praegu Tallinnas trammis sõites Tondi-kesklinn see reklaamibox rebootis oma 20 korda vist icon_biggrin.gif
No signal,beep-beep...Tux the pingviin vajub ette...beep-beep,
ja siis T-marketi späm icon_smile.gif
jep, NR1 trollis oli ka umbes kl 13:20 paiku lihtsalt ees pilt, kus oli mingi boot error ees ja terve sõidu aja oli ees.

Sain veel teada, et seal "arvutis" on Celeron 2,0ghz prose, AMI bios ja CD-Rom, mille pealt need reklaamid jooksevad vist... 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.04.2006 21:34:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja CD-Rom, mille pealt need reklaamid jooksevad vist...

ei usu icon_razz1.gif
vast kuskilt usb pulgalt vms
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 21:34:49 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Täna hommikul sõitsin emaga kooli ja valgusfoori taga suri auto millegipärast välja. Mina, unesegane nagu igal hommikul, olin veendunud, et autol kuumenes miskit üle, mispeale hakkasin Del nuppu otsima, et BIOS-est FSB väiksemaks keerata. 5-6 sekundit ja sain aru, mis tegelikult toimus.


lamp icon_lol.gif icon_confused.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 21:38:56 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tsitaat:

ja CD-Rom, mille pealt need reklaamid jooksevad vist...

ei usu icon_razz1.gif
vast kuskilt usb pulgalt vms


Ei tea midagi, usb pulk oleks hoopis stabiilsem ja ei resaks koguaeg. icon_lol.gif
CD-rom usun pigem.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 21:39:54 vasta tsitaadiga

Vahel on ikka nii, et näed midagi unes ning peale ärkamist on paar sekundit unenägu meeles ja siis läheb meelest ja meenub alles tüki aja pärast. Täna oli ka see, chillisin peale kooli voodis (loe: magasin) ja alles nüüd tuli see unenägu meelde. Nimelt hakkasin HV's kolme enda tehtud teemat paaniliselt otsima, kuni lõpuks tuli meelde, et ma nägin unes, kuidas need teemad tegin icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 17.04.2006 21:58:14 vasta tsitaadiga

su staatus on end õigustanud: KREISI kasutaja icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:02:41 vasta tsitaadiga

Ma tänan, pean end ise ka selleks icon_lol.gif

EDIT: Tuleksid ainult teemade teemad meelde, teeksin ehk mitte-unenäo-elus ka need ära, päris asjalikud olid mäletamist mööda.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:02:54 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
su staatus on end õigustanud: KREISI kasutaja icon_lol.gif

Päris paljud oleme KREISID icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_razz1.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:10:05 vasta tsitaadiga

Seda kõike lugedes tekib küsimus kuidas te viimase HV maasoleku aja (~9h?) üleelasite? icon_confused.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:11:30 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Seda kõike lugedes tekib küsimus kuidas te viimase HV maasoleku aja (~9h?) üleelasite? icon_confused.gif icon_biggrin.gif

ega ta lihtne ei olnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:13:44 vasta tsitaadiga

Max Powers, mitu paanikahoogu ning pikad jutuajamised MSN-is teiste HV-lastega. See päev oli kui põrgu.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:16:23 vasta tsitaadiga

äääää, oligi 9 tundi maas icon_eek.gif ... Ma alles praegu peale hommikust külastust tulin arvuti taha icon_razz.gif
SUICIDES icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Hea, et mul on roheline vaiper thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 17.04.2006 22:26:31 vasta tsitaadiga

pmst siis kui maas, oli mul krdi raske. nagu netis polnd midagi teha. käid korra reidis ära
klikid HV lingi peale, ei ava. raiiiiiiiisk. siis ootad natuke, käid jälle korra reidis, klikid HV nupu peale ja
raiiiiiiiiiiisk. ärge enam nii tehke
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:45:25 vasta tsitaadiga

issand. ma ei tahaks halvasti öelda, aga kaduge välja beer_yum.gif -t jooma ja kui beer_yum.gif -t ei joo, siis niisama jalutama... arvuti pole elu... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
tekib tunne, et oleks mingi noliferite seas...

no offence, aga postitused on küll sellise tekstiga ...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:47:52 vasta tsitaadiga

roostevaba, kusjuures millalgi, kui HV downtime oli, kannatasin mina piisavalt suure ja hirmsa pohmaka all, et mitte enam õlle jooma minna.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:49:54 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
roostevaba, kusjuures millalgi, kui HV downtime oli, kannatasin mina piisavalt suure ja hirmsa pohmaka all, et mitte enam õlle jooma minna.


nojaaa. kuidas nüüd see vanasõna oligi? alkohol on tarkade jook? vms icon_biggrin.gif icon_razz.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 23:40:06 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
roostevaba, kusjuures millalgi, kui HV downtime oli, kannatasin mina piisavalt suure ja hirmsa pohmaka all, et mitte enam õlle jooma minna.

Võind siis pead parandada icon_razz.gif icon_biggrin.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 23:42:07 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Karr000 kirjutas:
roostevaba, kusjuures millalgi, kui HV downtime oli, kannatasin mina piisavalt suure ja hirmsa pohmaka all, et mitte enam õlle jooma minna.

Võind siis pead parandada icon_razz.gif icon_biggrin.gif


ja pärast jälle liiga täis, et aru saada, kas HV töötab või mitte??? icon_biggrin.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 23:56:15 vasta tsitaadiga

Seoses sellega, et homme taas verd annetama, tuli eelmise korra vere andmiselt paar kildu meelde.

Alguses kui käisin dokumente esitamas (mul oli sünnipäev), siis tibi vaatab mul juhiluba ja mind, nii ca 5 korda kiiresti. Jääb juhiluba silmitsema. Teeb suured silmad ette ja lausub, "Sul täna sünnipäev". Ma, "Jepp, kunagi peab ju alustama. Eelmised kaks korda jätsite mind niigi ukse taha". Vastu, "Oh vaeseke... "
Seal siis mõllasin dokumentidega ära ja no ei teadnud mis edasi teha, visati asjad kätte ja ei lausutud sõnagi. Siis vaatan, et klassiõde pikutab ühe laua peal ja no ma uimane ka 24/7, läksin temaga juttu ajama. Ma tahtsin kohe klassiõe kõrvale ronida, sest millegi pärast arvasin, et nüüd on minu kord pikutada icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 13:52:40 vasta tsitaadiga

link :: Tartumaal tigedate koerte hordid - Delfi uudis

uudis on poh aga pilt on võimas:

tigedad reiperkoerte hordid? icon_eek.gif

edit:

ajalugu + tõsi.. ennem mõelge kas ikka tasub nii teha
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 18.04.2006 16:35:53 vasta tsitaadiga

sõbranna hädas ratega, ja õde ka..
postkasti pidevat mirtte saama näha icon_biggrin.gif

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'user='1172580' AND friend='579400'' at line 1

vist nagu mingid üleliigsed ülekomad keegi pannud juurde kogemata vms
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 16:38:02 vasta tsitaadiga

iceincube, las nad rahunevad - ikka juhtub, ei tasu kiimelda icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 16:56:04 vasta tsitaadiga

HV ja Rate vahel võib ikka tugevaid paralleele tõmmata.
Mõlemad suure kasutajate arvuga ja sis kui server maas on sis kasutajad surevad piineldes

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 17:54:07 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:

Mõlemad suure kasutajate arvuga ja sis kui server maas on sis kasutajad surevad piineldes

Pole veel täheldanud ühtegi surma juhtumit nendega seoses icon_eek.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 18.04.2006 18:06:50 vasta tsitaadiga

Kui piisavalt kaua server maas on,küll siis sureb! icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 18:08:49 vasta tsitaadiga

Winterwind, icon_lol.gif

mtimmo, aga meil ei saa keegi selle eest peksa, kui neutraalse hinnangu kellelegi annab..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 18:20:36 vasta tsitaadiga

Rajareits, olen saanud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 18:29:37 vasta tsitaadiga

Ardo, Erkilt? icon_razz1.gif
Ei tegelt? icon_eek.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 19:25:49 vasta tsitaadiga

ma olen suht palju selliseid kommentaare näinud, et keelas mul avatari ära - nõme inimene icon_lol.gif (seda ei kirjuta, et ise rikkus reegleid näiteks sellega, et avatar oli liiga suur icon_biggrin.gif )
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 19:29:57 vasta tsitaadiga

Rajareits, ra001 vms.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 22:13:39 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Rajareits, ra001 vms.

selle pärast said lõuga, et negatiivse panid?
oh peaks ka peksma hakkama saaks eeskujuliku profiili icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 22:18:02 vasta tsitaadiga

Kasutaja AMD-l läheb asi suht raskeks, tal vaja ikka üle Eesti ikka ukselt uksele käia ja muudkui taguda icon_lol.gif
Samas, mõnel mehel hakkab suht igav, nagu minul icon_cry.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 18.04.2006 22:22:46 vasta tsitaadiga

Ma hetkel rahul, ainult üks neutraalne, samas suht-koht mitte millegi eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 23:15:04 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
Ma hetkel rahul, ainult üks neutraalne, samas suht-koht mitte millegi eest icon_biggrin.gif


Ma leian ka, et paar neutraalset minu profiilis on ilmaasjata, mõni jälle asja eest.

Siinkohal tervitan ma Etsikest, kellele ilmselgelt ei meeldi, kui ma iseenese vaba arvamust esindan (IMO)
Samuti on minu lemmikkommenteerijate nimekirjas rem4605, kes pani mulle neutraalse selle eest, et tema kabeturniiril sohki tegi. icon_biggrin.gif
...ahjaa, siis on veel Aare...lahe... icon_smile.gif


Ülal olev tekst ei ole mõeldud kellegi solvamiseks/haavamiseks. Tegemist on väljamõeldud tegelastega, kel puudub igasugune seos päris-eluga.

Aga noh, eks ma ole natukene neutraalseid ära ka teeninud. icon_smile.gif

Winterwind, my bad... Lõuga ei saand, negatiivse küll (Kõlas nii: "sa läbustad rohkem, kui mina, kuid mina profiilis on sitaks poste gaydelt" icon_biggrin.gif )...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 18:29:57 vasta tsitaadiga

Jäi liiga kauaks shoppama
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 18:31:09 vasta tsitaadiga

Prayer kirjutas:
Jäi liiga kauaks shoppama

Ei tea, kas auto oli kuulutatud kadunuks ka või ei icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 19.04.2006 19:24:02 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Ülal olev tekst ei ole mõeldud kellegi solvamiseks/haavamiseks. Tegemist on väljamõeldud tegelastega, kel puudub igasugune seos päris-eluga.

Ka mina tervitaks ülevaltoodud disclamerit kasutades ära kasutaja d3t, kellel on ilmselt mingi suurem seos firmaga MultiService Network OÜ, vastasel juhul ilmselt poleks tal mingit põhjust seda neutraalset sinna panna...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 07:09:49 vasta tsitaadiga

Intel-i uus reklaamleht:

lehel on 1 suurem viga ja seda kohe kaanel..
pakun, et laiemale ringile see reklaamleht ei jõuagi icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 10:00:03 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
Ardo kirjutas:
Ülal olev tekst ei ole mõeldud kellegi solvamiseks/haavamiseks. Tegemist on väljamõeldud tegelastega, kel puudub igasugune seos päris-eluga.

Ka mina tervitaks ülevaltoodud disclamerit kasutades ära kasutaja d3t, kellel on ilmselt mingi suurem seos firmaga MultiService Network OÜ, vastasel juhul ilmselt poleks tal mingit põhjust seda neutraalset sinna panna...

Tunnen antud kasutajat isiklikult ja võin kinnitada, et seoseid tal sellega ei ole. Miks neutraalse pani, ei tea.

Winterwind, icon_lol.gif ülim thumbs_up.gif , ei tea kus imemaal see trükitud, on, et Õ tähte ära ei tunta? icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 20.04.2006 14:46:30 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Intel-i uus reklaamleht:


Võtke V-ga algavatel sõnadel esimene täht eest, siis saab poster uue tähenduse...
Intel - sleap ahead icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markzer
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 20.04.2006 17:40:21 vasta tsitaadiga

1. Kogu aeg on selline mõte, et oleks paras aeg salvestada (arvutit pole läheduseski)
2. Lehti lugedes lähen kiiruga üle autodest, spordist ja poolpaljastest tüdrukutest aga arvutireklaame võin vahtida tunde

Täna üht arvutit puhastades sain hakkama sellega, et temp kaustas failide kustutamise asemel panin kõik korraga käima (~500 faili)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 20.04.2006 18:00:05 vasta tsitaadiga

endal selline juhus et peale tööpäeva sai paar tunnikest ETd mängitud(julmalt sai panzeriga tapetud). läksin siis rõdule suitsetama ja mängu mõtted veel peas. vaatan et hoovipeale sõidab üks auto ja 4 inimest tuleb välja. kõik hakkasid koos liikuma trepikoja poole, ma mõtlesin et nüüd oleks mõnus panzaga lasta ja see grupp laiali lennutada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 20.04.2006 18:08:46 vasta tsitaadiga

Ma õnneks mänge ei mängi, et tänaval kedagi tulistama peaks tahtma,aga vahepeal ajalehes tahaks küll Ctrl+F vajutada.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 20.04.2006 18:12:58 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
Ma õnneks mänge ei mängi, et tänaval kedagi tulistama peaks tahtma,aga vahepeal ajalehes tahaks küll Ctrl+F vajutada.
Endalgi käib sama mõte vahel koolis olles peast läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.04.2006 18:36:21 vasta tsitaadiga

hentz88, http://www.hobby-style.ee/index.php?main=215&productID=68 ? icon_lol.gif
Aga see ctrl+f oleks asendamatu ajaloos/kirjanduses.. icon_eek.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 18:53:24 vasta tsitaadiga

hentz88 kirjutas:
endal selline juhus et peale tööpäeva sai paar tunnikest ETd mängitud(julmalt sai panzeriga tapetud). läksin siis rõdule suitsetama ja mängu mõtted veel peas. vaatan et hoovipeale sõidab üks auto ja 4 inimest tuleb välja. kõik hakkasid koos liikuma trepikoja poole, ma mõtlesin et nüüd oleks mõnus panzaga lasta ja see grupp laiali lennutada.

Vaat et sõjaväes sellist isu ei tule (juhul kui päris moon sees on)...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 20.04.2006 18:56:19 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
hentz88, http://www.hobby-style.ee/index.php?main=215&productID=68 ? icon_lol.gif


tänks icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 20.04.2006 18:57:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hentz88 kirjutas:
endal selline juhus et peale tööpäeva sai paar tunnikest ETd mängitud(julmalt sai panzeriga tapetud). läksin siis rõdule suitsetama ja mängu mõtted veel peas. vaatan et hoovipeale sõidab üks auto ja 4 inimest tuleb välja. kõik hakkasid koos liikuma trepikoja poole, ma mõtlesin et nüüd oleks mõnus panzaga lasta ja see grupp laiali lennutada.

Vaat et sõjaväes sellist isu ei tule (juhul kui päris moon sees on)...

mida me nimetame "paariks tunniks" ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 21:02:14 vasta tsitaadiga

Lauri Saatpalu täna "Hoia ja Keela" saates:

tsitaat:
Eha [Urbsalu] lauljatarina ei jäta mingit muljet, kuivõrd ta ei oska laulda. Seoses sellega ta laulab väga halvasti. Küll aga oli lugu väga õudne. Aga see-eest oli video väga andetu.


icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.