Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.04.2006 16:59:27 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
6600gt kohta küll nadi tulemus.... omal tuli ikka 10k kenasti ära. Ilma vmodita... Seda küll veega. Aga stock jahutusega 9000-9500 tuli ikkagi...

tal on socket a prose ju
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 18:01:37 vasta tsitaadiga

nujah...
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 10.04.2006 22:21:35 vasta tsitaadiga

14541
X2 3800+ @ 2700 1,45v, MSI 6800GS 425@ 530, mälu 1000@ 1350
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.04.2006 15:05:36 vasta tsitaadiga

Mobile Barton 2500+ 2400mhz
2x256 BH5 + 256 CH5 200mhz 2-3-2-11
64mb TI4200 300/640

1979p

24/7
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 14:01:13 vasta tsitaadiga

Profiili arvutil 14365pts
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4732696

cpu 2232mhz ja video 632/1570mhz
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2006 23:40:46 vasta tsitaadiga

link :: 50,000 3dmark 03' smashed 7900GTX SLI


nvidiamark-is(3dmark2k3)lasti just üle 50k
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 16.04.2006 00:21:56 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

nvidiamark-is(3dmark2k3)lasti just üle 50k

Miks ma ei näe seal protsessori nimeks Intel Yonah , vaid tegijaks hoopis AMD FX-60 icon_razz1.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.04.2006 01:00:44 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
nvidiamark-is(3dmark2k3)lasti just üle 50k


Karm. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 01:23:36 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Winterwind kirjutas:

nvidiamark-is(3dmark2k3)lasti just üle 50k

Miks ma ei näe seal protsessori nimeks Intel Yonah , vaid tegijaks hoopis AMD FX-60 icon_razz1.gif


Sest Yonah sucks 3D-s. Oota parem Conroed

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Undead10
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005




sõnum 16.04.2006 15:54:43 vasta tsitaadiga

Heh sain scoori paremaks(arvuti profiili all):
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.04.2006 20:34:11 vasta tsitaadiga

Mobile Barton 2500+ 2400mhz
2x256 BH5 + 256 CH5 200mhz 2-3-2-11
64mb TI4200 315/640 2.1V/3.45V
WF 81.98

2010

core taga seisab asi, ei saa passiivis kaugemale ronida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.04.2006 15:08:35 vasta tsitaadiga

Töö juurest postitan, seepärast ei saa pilti/linki anda.

Eile õhtul sai lastud oma 24/7 settingutel 3DMark 2003-e.

Masin on A64 3000+@ 2666MHz (8x333), RAM on 3x512MB (2-2-2-5 2T@166MHz) no dual channel.

7600 GT
GPU 560->620MHz
MEM 1400->1760MHz
(stock jahutus, no volt mods)

Tulemus oli 13 314.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.04.2006 21:38:27 vasta tsitaadiga


p4 @ 4.2ghz + X1800XT 256mb @ def
3dmark 2k3 = 18.1k

edit:

p4 @ 4.2ghz + X1800XT 256mb @ 700/1600

19911p @ 2k3
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 21:39:23 vasta tsitaadiga

Winterwind, 20k pole probleem ju ometi?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 22:27:29 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Winterwind, 20k pole probleem ju ometi?

stock jahutusega = no problemo icon_rolleyes.gif

edit:

p4 @ 4.4ghz + X1800XT 256mb @ 707/805
skoor 20.3k



edit2: saastad skoorid - normaalseid teile ei näita icon_razz1.gif icon_lol.gif
palju eesti X1800 rekord on?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2006 23:09:40 vasta tsitaadiga

Mis seda 21,7k siia ei pane?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 23:18:08 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Mis seda 21,7k siia ei pane?

Pingutab, et mu 7800GT skoori üle teha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2006 23:19:19 vasta tsitaadiga

ivar111, vapogrill okse
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 23:20:46 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
vapogrill okse
icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 23:20:53 vasta tsitaadiga

¤ Pentium D920 @ 4.416GHz / 1.45v / Air
¤ Asus P5WD2
¤ 2 x 512mb Corsair PC8000UL "Fatbody" @ 946MHz / 4-3-3-8-4 / 2.2v
¤ HIS X1800XT 256mb 620/1500 @ 766/1800

3DMark Score 21723
link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4747413

skriin:


dothan ja 512mb X1800XT @ 800/1800 said kotti igatahes..
22k teeks ära küll, st juba olek teinud aga gt4 viimasel kivil olev lipakas pani pange
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 23:22:52 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
margusser kirjutas:
vapogrill okse
icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif
ma ei saa aru mis vahet seal on, ei ole OLEMAs rekordeid stiilis "max õhk" max vesi, jne suurim skoor on skuurim skoor ja vahet pole kudias see saadud on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2006 23:35:19 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, üks suusatab niiskel murul, teine karges lumes, kumb on kiirem?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 23:44:45 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Sponge Bob, üks suusatab niiskel murul, teine karges lumes, kumb on kiirem?

niisekel murul, sest äkki veab karges lumes määre alt ja jääd lume külge kinni icon_rolleyes.gif

Vaese inimese jahutuse unustasite mainimast icon_wink.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 23:52:24 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Vaese inimese jahutuse unustasite mainimast icon_wink.gif

mis see on õlu vä? icon_rolleyes.gif

õhku ja vapot on tore võrrelda küll aga samasuguste süsteemide juures
pealegi nvidia on 2k3-es selgelt tugevam kui ATi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 00:58:49 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Sponge Bob, üks suusatab niiskel murul, teine karges lumes, kumb on kiirem?


Jõud on taga, ütles karu, kui suvel suusatas!
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 17:57:01 vasta tsitaadiga

3200+@2,7GHz
2*256MB@245MHz@2-2-2-5 1T
x300se 325/300@531/345 thumbs_up.gif icon_lol.gif


3375p
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2006 13:15:50 vasta tsitaadiga

AMD64 3000+ DEFAULT VOLT @ 2500MHz
4x256Mb PC3200 AM1 @ 178MHz
Epox 9NPA7I nForce4
HIS ATI Radeon X700 256Mb DDR default
SATA 160Gb Maxtor DiamondMax 10 7200\8
SATA 120Gb Samsung SpinPoint P80 7200\8


5,702p icon_razz1.gif thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 01:16:25 vasta tsitaadiga

Vahelduseks midagi sellist thumbs_up.gif
Opteron 144 @3.0 + Ac64
7900Gt gpu570+mem1600 jahutab Fatal1ty
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 00:50:30 vasta tsitaadiga

Lambirun.

Athlon64 3200+ @ 2650mhz
2x256 BH5 @ 241mhz 2-2-2-5
Sapphire x850xt (PE) @ 615/625 (stock cooling, vmode ei ole)

3DMark03 Score: 14711
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 04.05.2006 13:36:46 vasta tsitaadiga

velzatis, tee siis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 13:43:07 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
velzatis, tee siis icon_neutral.gif
millega? Niiske sõrmega?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2006 22:15:16 vasta tsitaadiga



CPU: Intel Pentium D 920 2,8GHz 2X2MB L2 cache @ 4,2GHz
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 450MHz
GFX: HIS X1600XT 587/693 @ 650/800

julm - kokku ei jookse ja artefacte ei pane aga 3dmarkidel pole tekstuure icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 00:48:59 vasta tsitaadiga

Lambirun.

Athlon64 3200+ @ 2650mhz
2x256 BH5 @ 241mhz 2-2-2-5
Sapphire x850xt (PE) @ 620/630 (stock cooling, vmode ei ole, PILT 100% PUHAS)

3DMark03 Score: 14873
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2006 16:26:33 vasta tsitaadiga

Tegin just mubole biose uuenduse, keerasin videokaardi kellad ka originaalasendisse. Ühesõnaga - kõik defis, CPU, RAM ja GPU. Lihtsalt mõni def jooks ka siia icon_wink.gif



EDIT: CPU panin 4 GHz peale (muud näitajad samad) ja tulemus on 9980.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2006 21:42:40 vasta tsitaadiga

Minu 24/7 sätetel lastud test.

DFI LP NF4 Ultra-D
A64 3200+ "Winchester " @ def (2ghz)
2x256mb BH5 + 256mb M-TEC + 256mb PQI @ 200mhz 2,5-3-3-6
Sapphire X850XT PE @ 600/620
Catalyst 6.4

3DMark03 Score: 13479
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 06.05.2006 21:51:25 vasta tsitaadiga

Lasin kah kähku ühe testi

Abit AL8-V
P4 530J @ 3.8GHz
4x256mb Apacer DDR2 pc4300 4-4-4-11
Sapphire x850xt @ 600/600
Catalyst 6.4

3Dmark03 Score: 14161
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minunimi
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 06.05.2006 22:21:09 vasta tsitaadiga

Abit KT7A
AMD Duron 750Mhz
256mb SDRAM PC133
GeForce2 MX 400

3Dmark03 Score: 93

beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2006 23:47:27 vasta tsitaadiga

minunimi kirjutas:
Abit KT7A
AMD Duron 750Mhz
256mb SDRAM PC133
GeForce2 MX 400

3Dmark03 Score: 93

beer_yum.gif
kella natuke prose ja video ning 10k peaks mureta tulema 8) icon_razz1.gif icon_wink.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 07.05.2006 10:17:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kella natuke prose ja video ning 10k peaks mureta tulema

jap 10k
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2006 11:26:27 vasta tsitaadiga

omg mingi XS-i vana tegigi mu X700 rekordi üle
peab millalgi paar kiiremat ringi tegema vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2006 12:58:51 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
omg mingi XS-i vana tegigi mu X700 rekordi üle
peab millalgi paar kiiremat ringi tegema vist icon_rolleyes.gif

Mis seal imestada icon_razz1.gif kellel viitsimist võib vabalt üle teha.. sa ei kasutanud ju mingeid ekstriim jahutusi icon_wink.gif Pane oma Pentium LN2 alla ja benchi thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 00:55:42 vasta tsitaadiga

Tegin ka paar testi...
See esimene siis tehtud 3200+@2,1ghz, 768mb mälu ja ühe PC-2100 pulga pärast jooksis 140mhz'il asi, Video siis 550/1100 8890p

Teine aga 3200+@2,2ghz, 512 Dual DDR400@220mhz ja video 500/1000@559/1125 9056p


Varem sain siis:512 dual ja def CPU'ga sai 80xxp
ja: 768mb@140mhz ja CPU@2,1 sai 77xxp
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2006 00:46:10 vasta tsitaadiga

minunimi kirjutas:
Abit KT7A
AMD Duron 750Mhz
256mb SDRAM PC133
GeForce2 MX 400

3Dmark03 Score: 93

beer_yum.gif


Hale. Mul oli sama conf ainult P4 1500mhz ja sain umbes 350 punkti 8)

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.05.2006 05:57:46 vasta tsitaadiga

GF2 MX400 peal oleks 350 maailmarekord icon_razz1.gif

praegune
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2006 21:21:18 vasta tsitaadiga

CPU: Intel Pentium D 920 2,8GHz 2X2MB L2 cache @ 4,2GHz
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 450MHz
GFX: PowerColor X1800GTO 500/500 @ 575/575

3DMark Score 15997
link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4782035
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 11.05.2006 21:27:02 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
CPU: Intel Pentium D 920 2,8GHz 2X2MB L2 cache @ 4,2GHz
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 450MHz
GFX: PowerColor X1800GTO 500/500 @ 575/575

3DMark Score 15997
link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4782035


irw icon_biggrin.gif nõrk nagu ei ole we ma saan oma x800xl kellamata 11.5k ja kellatuna 13,8k icon_biggrin.gif kohe näha amd ja inteli jõudluse vahet ja rammi ka mul vähem kui sul
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2006 21:28:24 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Winterwind kirjutas:
CPU: Intel Pentium D 920 2,8GHz 2X2MB L2 cache @ 4,2GHz
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 450MHz
GFX: PowerColor X1800GTO 500/500 @ 575/575

3DMark Score 15997
link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4782035


irw icon_biggrin.gif nõrk nagu ei ole we ma saan oma x800xl kellamata 11.5k ja kellatuna 13,8k icon_biggrin.gif kohe näha amd ja inteli jõudluse vahet ja rammi ka mul vähem kui sul
ema on sul nõrk icon_confused.gif

Sa natuke vaata kah ja mõtle.

1. See klokkub nagu loom
2. See pole mõni 16 piibuline kaart, vaid 12 piibuga
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 11.05.2006 22:41:04 vasta tsitaadiga

proovisin siis kah uuesti teha icon_wink.gif

[hwbot] VxpsV - 24102 - GeForce 7900 GTX/GPU700/MEM875/Opteron 170@2700Mhz/OCZ 2x1024 PC4000[/hwbot]


24102
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2006 22:53:03 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
proovisin siis kah uuesti teha icon_wink.gif

[hwbot] VxpsV - 24102 - GeForce 7900 GTX/GPU700/MEM875/Opteron 170@2700Mhz/OCZ 2x1024 PC4000[/hwbot]


24102


Kui kaine homme õhtu olen teen sama testi Opteron144-ga icon_smile.gif Mälu aint über pask Kingston

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2006 22:55:20 vasta tsitaadiga

prose klokk madal - ma saan 4200mhz peal pennuga ja X1800GTO-ha GT1 fpsi ka rohkem icon_neutral.gif
dualcore ei anna juurde pigem mhz... üldiselt 03 on nvidiale mõeldud - seal läheb tekstuurijõudu vaja ja nvidial seda küllaga
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.