Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MihhailLendur
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2003




sõnum 16.04.2006 21:03:32 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
ok veidi kellasin ja sain 6230pts.Imelik,et vana driveriga kellates oli kasutegur väiksem aga uuega veidi kellasid tõsta siis kohe üle 230 punni juures icon_confused.gif


Punnid punnideks, kuidas ta töötab, kas on stabiilne, mängud ilusasti jooksevad temaga?

_________________
Mis on elu mõte?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 22:56:25 vasta tsitaadiga

hmm
tsitaat:
Unreal Tournament 2004 gains 3-5% on all Radeon® X1x00 non-Crossfire configurations

radeon x1600, ut2k4 läks muarust kohati oopis sitemaks.. icon_rolleyes.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 17.04.2006 00:23:41 vasta tsitaadiga

If you’re having trouble with your current set of drivers, it’s worth the upgrade but if you’re not having any troubles and you still find yourself playing OpenGL games you are better off sticking with your current Catalyst 6.3 drivers.

Big performance was seen last year in the two December releases so we have no doubt that ATI are more concentrated on fixing gaming problems at the moment. We don’t doubt though that we will see a performance increase in the driver set in the coming months.

http://www.tweaktown.com/articles/891/ati_catalyst_6_4_performance_analysis/index.html
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.04.2006 22:57:41 vasta tsitaadiga

nii sai ostetud 1800xt 512 ja 6.4 peale lastud aga catalystist näitab sellist asja - http://www.zone.ee/BN1/opengl.JPG?2
mida põrgut see tähendama peab? icon_eek.gif
ja doom 3 mängima hakkates viskab sellise pildi http://www.zone.ee/BN1/doom.JPG?2
milles probleem võiks olla?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 23:13:34 vasta tsitaadiga

proovid vanemaid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 01:15:07 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
proovid vanemaid icon_rolleyes.gif


Proovi uut windowsi. Endal X1800XT ja Cat6.4 töötab ilusti

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.04.2006 07:09:17 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Raidomarek kirjutas:
proovid vanemaid icon_rolleyes.gif


Proovi uut windowsi. Endal X1800XT ja Cat6.4 töötab ilusti

no eks ma siis katsetan edasi,esmamulje ati-st ikka hea ei jää...nvidiaga oli ikka vähem n**ssi. icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 09:25:44 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Raidomarek kirjutas:
proovid vanemaid icon_rolleyes.gif


Proovi uut windowsi. Endal X1800XT ja Cat6.4 töötab ilusti

no eks ma siis katsetan edasi,esmamulje ati-st ikka hea ei jää...nvidiaga oli ikka vähem n**ssi. icon_razz1.gif


Tean, selleks ostangi 7900GTX icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 09:34:22 vasta tsitaadiga

ega kui tihend on katki siis pole midagi teha
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 21:34:45 vasta tsitaadiga

ati lehele täna cat 6.5 download tekkinud
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 21:42:24 vasta tsitaadiga

link :: Catalyst® Release Note Version 6.5

pealuu kirjutas:
ati lehele täna cat 6.5 download tekkinud

millalgi peab proovima aga täna enam ei viitsi


viimati muutis Winterwind 24.05.2006 21:44:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 21:43:06 vasta tsitaadiga

lõpux ometi, betad olid küll väga hea minekuga 3dm01.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 21:43:58 vasta tsitaadiga

iga kuu hakkavad uued driverid tulema icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 21:44:49 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
iga kuu hakkavad uued driverid tulema icon_smile.gif

iga kuu ju tulevadki juba aastast 2003 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 02:02:16 vasta tsitaadiga

mitte tõepähe võtta aga võrreldes beta-ga mu enda skoorid tõusid/langesid.
01 - +465
03 - -60
05 - -10
kui õieti aru saan siis võrreldes 6.4 on 01 skoor päris kõvasti tõusnud, keegi võiks seda väidet kontrollida kellel 6.4 veel peal.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 12:30:22 vasta tsitaadiga

See otse link ei toimi (mis WW andis) ... Igatahes vahva uudis on see: Adaptive Anti-Aliasing for ATI Radeon® 9500 and above. Ehk Adaptive antialias ka 9500 seeria kaartidel nüüd võimalik! Iseasi kuidas see perf. mõjutab.

Õhta võin ju proovida kuda 6.5 on vs. 6.3 3DMark2001 (6.4 jätsin probleemide tõttu vahele).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 12:54:32 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
mitte tõepähe võtta aga võrreldes beta-ga mu enda skoorid tõusid/langesid.
01 - +465
03 - -60
05 - -10
kui õieti aru saan siis võrreldes 6.4 on 01 skoor päris kõvasti tõusnud, keegi võiks seda väidet kontrollida kellel 6.4 veel peal.


endal tõusis 3Dmark01 kuskil 100 punkti(6.4 9843) (6.5 9946)
3Dmark03 skoor langes 3827 to 3770
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 17:52:53 vasta tsitaadiga

Jeei mina neid drivereid peale ei saa kuna kui setupi runnin sis viskab errori, et:

Setup was unable to complete the installation.Try to setup your display adapter with standard VGA driver before running setup.


Way to go
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 17:59:10 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Jeei mina neid drivereid peale ei saa kuna kui setupi runnin sis viskab errori, et:

Setup was unable to complete the installation.Try to setup your display adapter with standard VGA driver before running setup.


Way to go
thumbs_up.gif


vanad lasid ikka maha icon_razz.gif ?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 18:07:26 vasta tsitaadiga

Loogiline, et lasin, praeguseks igast imenippe teinud ja nu ei lase installida.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 18:14:56 vasta tsitaadiga

Auron, ehk sellele "progrele" lihtsalt ei meeldi su masina konf - endal ei õnnestu näiteks mitte kuidagi linuxis super-pi`d jooksutada icon_rolleyes.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 18:20:06 vasta tsitaadiga

Mis kuradi progele?ATI enda official driveritele?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 18:40:25 vasta tsitaadiga

Drivereid mõtlengi... Arvata on, et asi pole selles, aga mine sa tea... icon_rolleyes.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 18:50:20 vasta tsitaadiga

Auron, drivercleaneriga lasid ikka maha? safe modes oled üritanud installida?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 20:29:44 vasta tsitaadiga

Auron, sa seda oled proovinud mida error sul soovitab teha ?
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 20:50:57 vasta tsitaadiga

selles ongi probla, et lasid vanad maha
kui vanad maha lasid siis tee restart ja siis lähevad uued alles peale.
ilma restardita saad seda errorit jah
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 21:17:23 vasta tsitaadiga

Cat 6.3 vs. 6.5 3DMark2001: 28770 ja 28804. Skoori kasv tervelt 34 punni! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.05.2006 21:25:19 vasta tsitaadiga

ja cat 6.4 to 6.5 oli 16 punkti 05-s kasu 6.5-le icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 22:07:00 vasta tsitaadiga

kellelgi veel cat 6.5 kalab ATI tool 0.25 beta 14? Nimelt kui ma valmis seatud profiili sisse laadin, siis mängude käivitamisel (3DMarek2001 jooksis ilusasti) arvuti lihtsalt hangub kinni. Kusjuures modemil "link" tuluke kah kustub ära, nigu arvuti oleks seisma pandud. Milles värk? Cat. 6.3 oli kõik tip-top.

LISA: Eri lahe värk ... kõik 3Dmargid funkavad, aga mängude käivitamisel tõmbab masina kinni. Igatahes kui mäng käivitada (FEAR kui BF2 olen proovinud) ja siis hiljem ati tool käivitada ei juhtu midagi ... Kuigi DEF profiiliga lähevad ka mängud kohe käima. Krt siin on mingi vimka sees.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 22:16:31 vasta tsitaadiga

Le Inc, siin ka mingit juttu:
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=100653
osadel pidavat kalama jah - sul muidu ikka uusim atitool?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 23:46:37 vasta tsitaadiga

Njah ATI tool näitab versiooniks 0.25 beta 14. Panin ka xtremesystems foorumisse oma juhtumised. Murele sain lahenduse nii, et peale mängu käivitamist lasin ta alla desktop'i ja valisin ATI Tool'ist teise profiili. Nii sai edukalt edasi mürada ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 11:53:05 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Auron, drivercleaneriga lasid ikka maha? safe modes oled üritanud installida?

heikis kirjutas:
Auron, drivercleaneriga lasid ikka maha? safe modes oled üritanud installida?

Winterwind kirjutas:
selles ongi probla, et lasid vanad maha
kui vanad maha lasid siis tee restart ja siis lähevad uued alles peale.
ilma restardita saad seda errorit jah


Huumorimehed ikka olete icon_biggrin.gif .Karta on, et driver cleanerit kasutasin ja restarti tegin peale vanade mahalaskmist jne.Flopit kahh sees ei olnud duh icon_lol.gif .Selles asi ongi, et teen restarti ja siis ta üritab midagi detectida ja viskab ikka errori, ning uusi ei lase panna.Paneb device'i ise disabled hardwarest.

Enivei sain asja korda ja niimoodi, et setupis valisin custom install, sealt panin alguses ainult need WDM vms. asjandused peale, siis restart ja siis läksid ka driverid ja CCC peale.Igastahes esimest korda siuke jama icon_neutral.gif .Pmst tegin kõik nii nagu alati, vana huinjaa maha, restart ja siis uued aga jahh, ju siis ei meeldind mingid asjad.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 20:59:37 vasta tsitaadiga

ma ei viitsi juba ammu vanu maha võtta, panen lihtsalt overwritega uued peale ja vsjoo icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 26.05.2006 22:10:51 vasta tsitaadiga

1. ATI driverid saab ka ilma CCC-ta peale panna?
2. Kui saab siis kas erldi seda vaan control centerit ei sa juurde installida, või töötavad uued driverid ainult CCC-ga?
3. Kas sellest CCC-st on mingit muud kasu ka peale selle et saad settinguid muuta?


viimati muutis capricorn 26.05.2006 22:12:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 22:12:47 vasta tsitaadiga

loomulikult saab ilma panna.. icon_wink.gif
ja saad ka eraldi ccc hiljem panna..ati.com lehel on ju võimalus eraldi ainult driver ja ccc downloadida
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 26.05.2006 22:22:58 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ja saad ka eraldi ccc hiljem panna..ati.com lehel on ju võimalus eraldi ainult driver ja ccc downloadida


aga kas seda vanemat control centrit ei sa sammamoodi kasutada?

capricorn kirjutas:
3. Kas sellest CCC-st on mingit muud kasu ka peale selle et saad settinguid muuta?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 11:57:02 vasta tsitaadiga

Otseselt vaja seda CCC'd ei ole.Lihtsalt ilma selleta sa ei saa kaardi enda settingute kallale minna, näiteks panna AA/AF'i mängudes kus mängu enda optsioonidest seda panna ei saa jne.Vana control panel X1k seeria kaartidega ei tööta.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 14:01:06 vasta tsitaadiga

sellist varianti ei saa kasutada, et lased ainult draivud peale ja kasutad settingute muutmiseks ATI Traytools-i näiteks? mul endal töötab see CCC normaalselt ja ise ei viitsi katsetada sedasi aga äkki keegi proovib, kellel CCC ei funka vms. see traytools ei tohiks ju väga ressursinõudlik olla vast.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 14:39:09 vasta tsitaadiga

minu teada, viimane versioon, millest ka Control Panel variant, oli 5.11 ... kõigepealt lasin selle peale ja siis uuemast catalystist ainult drivud... ning CP-is on AA/AF settingute muutmiskohad olemas
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 28.05.2006 20:05:10 vasta tsitaadiga

uued omegad on ka väljas, cat6.5 põhjal, on keegi proovinud ka? tasub tõmmata?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2006 23:52:40 vasta tsitaadiga

sa proovitud siis,most wanted jookseb ikka PALJU paremini,san andreas mul tööle ei läinud enam siis icon_sad.gif (lasin maha ja uuesti peale ning funkab jälle) quake 4 jookseb ka sujuvamalt

kaardiks 9800pro 256/256
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.05.2006 21:02:03 vasta tsitaadiga

kuulge, see catalyst 6.5 imeb... Mul on ati radeon 9600SE üleklokitud biosiga, ning peale selle catalyst 6.5 installimist lõi pildi sassi, mitte midagi ei olnud võimalik välja lugeda, mäletan, et sama oli ati orig driveritega, mis plaadi peal olid... hea, et teine videokaart oli, muidu oleks tuksis olnud.. Panin oma vana hea catalyst 5.5 peale ja toimib jälle...

milles kala? kas pean mingit muud softi kasutama vm? Oskab keegi äkki midagi soovitada?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 22:11:18 vasta tsitaadiga

proovi nvidia video driverid force peale lasta, vb aitab icon_rolleyes.gif .

või siis proovi emaplaadi drivereid updateda, vanad lasid ikka maha ennem ?

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.05.2006 22:39:13 vasta tsitaadiga

vanad lasin maha jah...
praegult on pilt korras, panin vana hea cat5.5 tagasi... huvitav, miks see cat6.5 ei toimi?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 26.06.2006 23:38:08 vasta tsitaadiga

6.6 sis väljas
https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=640
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 12:16:15 vasta tsitaadiga

Not Supported:

Radeon® 9250 series
Radeon® 9200 series
Radeon® 9000 series
Radeon® 8500 series
Radeon® 7500 series
Radeon® 7200 series
Radeon® 7000 series

ei tea miks need pole
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 12:26:54 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Not Supported:

Radeon® 9250 series
Radeon® 9200 series
Radeon® 9000 series
Radeon® 8500 series
Radeon® 7500 series
Radeon® 7200 series
Radeon® 7000 series

ei tea miks need pole

Kas siin mitte DirectX versiooniga tegemist pole? Et kui DX9 kaart pole, siis ime pöialt icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 18:41:56 vasta tsitaadiga

tohoh, see on midagi uut :O
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 18:55:24 vasta tsitaadiga

keegi võiks pealkirja ka uuendada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 15:26:35 vasta tsitaadiga

Eh, kas W2k - le on ainult Catalyst 6.2 viimane ? Või lasen XP - le mõeldud 6.6 uhkelt peale ...?
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.