|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
20.03.2006 18:43:02
|
|
|
| ressu kirjutas: |
| Seal on nii ,et v6tad selle k6iger2igema pussi,sellega lased terve salve peaaegu tuhjaks temapihta :S aga nt 1 optikaga relv,sellega saab jah m6nekuuliga maha. |
Ehheee ,ma võin tuua näiteks pumppüssi millega tabamise korral tõmbab maha,snaipriga olen s i taks teinud ühe lasulisi kille ,kusjuures mitte pähe alati vaid selja üla osasse.Medicu automaat 2 lasku ja laip,on ka olnud 1 lasuga kuid siis vana haavatud ennem arvatavasti.Üks asi muidugi see kui laggises mapis sa mängid
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
20.03.2006 20:47:23
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| ressu kirjutas: |
| Seal on nii ,et v6tad selle k6iger2igema pussi,sellega lased terve salve peaaegu tuhjaks temapihta :S aga nt 1 optikaga relv,sellega saab jah m6nekuuliga maha. |
Ehheee ,ma võin tuua näiteks pumppüssi millega tabamise korral tõmbab maha,snaipriga olen s i taks teinud ühe lasulisi kille ,kusjuures mitte pähe alati vaid selja üla osasse.Medicu automaat 2 lasku ja laip,on ka olnud 1 lasuga kuid siis vana haavatud enne arvatavasti.Üks asi muidugi see kui laggises mapis sa mängid  |
Ma pakun hoopis, et ükskõik mis automaadiga ohjeldamatult sihtmärgi suunas täristamine võrdub tõesti salvega/kill . Laskma peab pikali ja üksiklaskude või väikeste valangutega, nagu päriselt 8) .
| Antis kirjutas: |
Sain ka selle EF-i lõpuks tööle.
Map_id normaalsed relvad ka.
Jama ainult selles, et pärast selle installimist jookseb mäng ca 15 min pärast kokku. Aitab ainult reset.
Reinstallising mängu, kuid ka see ei aidanud. Ikka jookseb kokku.
Ka draiveritega mängimine ei aidanud. |
Kui sul on arvuti video või prose klokatud siis võta maha, bf2 ei talu eriti klokkimist. Võib olla ka windowsi kala.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
21.03.2006 02:30:36
|
|
|
kas kellelgi on osalenud probleeme euro forcise installimisel?
kuidas see t2pselt k2ib kui olen ostnud selle lisa v6rgust?
ei saa seda peale kuidagi
saaremaa
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
21.03.2006 06:19:34
|
|
|
| aise kirjutas: |
warrock on paremini tehtud ikkagi kui bf2, veri on olemas ja liikumine on ka hulka vabam. kui ma bf2 demot mängisin siis mul tekkis
selline tunne nagu keegi hoiaks mind kinni mis ei ole üldsegi hea asi, selle pärast ma ei hakka seda ostma ka, ootan parem warrock
full versiooni ära, tuleb muidugi alles suvel aga mis teha. peaks veel aa´d ka proovima aga ei usu, et midagi erilist on. |
Jajah,sul on täiesti õigus,verd ei lenda ja laibad kaovad ära.Mõtle kui kihvt oleks kui sa 20 minutilise mängu jooksul saaksid iga laiba verejooksu nautida 2 minutit onju??!! Kle mees tule mõistusele ,kui sa vähegi mängid ei ole sul aega vaadata kellel kõrvust kellel per..sest verd tuleb!!!! Warrock on vahva küll ,iluvõimlemise fragmentidega militaristlik mäng pioneeridele,olen proovinud jummala vahva on ju kukerpallitada liikumisvabadus missugune eks ju??
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
21.03.2006 10:43:51
|
|
|
Erik_Est, ära võta südamesse. võta ... . laip ja veri on heal juhul 10sec ja kaob ära aga ta on olemas ja liikumine on umbes
100x paremini tehtud kui bf2´s (mis ei peagi olema reaalne, kuna on arvutimäng). Sul muidu mingi hälve? Ravi ennast siis vastavas asutuses!
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
21.03.2006 11:05:48
|
|
|
| aise kirjutas: |
Erik_Est, ära võta südamesse. võta ... . laip ja veri on heal juhul 10sec ja kaob ära aga ta on olemas ja liikumine on umbes
100x paremini tehtud kui bf2´s (mis ei peagi olema reaalne, kuna on arvutimäng). Sul muidu mingi hälve? Ravi ennast siis vastavas asutuses! |
Liikumine on BF2 täiesti "normaalne" ja vastab enam-vähem loogilisele inimese liikumisele. UT2004 jah liikusid karakterid kuidagi kiiremini .. samas BF2 meenutab ikkagi rohkem sõjasimu kui arutut frag'imist (a la UT2004). Siiski võiks natuke ju verd olla ja/või laibad võiks kah kauem vedeleda (nagu Flashpoint nt.), kuid mingi otsustav fakt see küll ei ole ... sellise mängu anri puhul on see suhteliselt väheoluline, eriti kui tegu on veel MP.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
21.03.2006 15:57:44
|
|
|
| Täiesti õige jutt Le Inc, Ise arvan ka, et mp-s pole mingit mõtet laibahunnikut tekitada. FPS väheneb ja mäng tahab paremat proset jne. jne.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
21.03.2006 22:38:22
|
|
|
Huvitav on see, et igas mängus on kellelgi liikumisega probleemid. On see seotud äkki millegi muuga mitte mängu veaga. Ise ütleks, et BF2-hes on liikumine lausa super hästi tehtud. Kui verest ja laipadest juttu tuli, siis BF2-hes soolikaid ja verd tahaks isegi näha....selline BF2-he ja FEAR-i segu võiks olla
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
22.03.2006 01:35:35
|
|
|
liikumine 5+
lihtsalt on selline efekt kui mangida mitut erinevat fps-i korraga
naiteks bf2 tagant rtcwET taha hypates (ja vastupidi).kes teab see saab aru.
*ma isiklikult nii julge ei ole et hakkan warrocki bf2-ga vordlema : >
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressu
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2005
|
22.03.2006 07:44:26
|
|
|
Liikumise üle vaielda ei saa,ühele meeldib rahulik liikumine,teise aga kiire.Kolmas mõtleb üldse et väga hea ning neljandale ei meeldi üldse(N).Maitsed on erinevad Nagu kasutaja : format666 ütles: Siis ongi nt rtcwEt on liikumine väga kiire,aga kui hakata bf2 mängima siis seal aeglane,ja ikka käib närvidele et krt liigub ka see mees või eimet rcwET oli ju hulka kiirem:D
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
22.03.2006 09:23:08
|
|
|
ET on kaardid ka väiksemad, sellest võib tekkida mulje et jõuad ühest punktist teise kiiremini, aga siiski ET vist tõesti on kiirem, hüppamine kah kuidagi pikem ... siiski ei täsu ära unustada, et tegemist ei ole lihtsa jookse ja tulista mänguga, BF2 on üritatud ka "tegelikke" sõjalisi momente sisse tuua.
Igal inimesel on õigus oma arvamusele ... vähemalt ühes demokraatlikus riigis peaks see nii olema, k.a. HV 's.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
23.03.2006 11:00:05
|
|
|
Eks nad tahavad igale maitsele teha seda seeriat.On ju hulga fänne kellele läheb see scifi versioon ka peale.
Peaasi , et nad seda ei seoks BF2.Selles mõttes , et tavalises BF2 mappides ei hakkaks sind lambist mingid
miinid jälitama.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
23.03.2006 11:35:10
|
|
|
Battlefield 2142 teema on eraldi olemas.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
23.03.2006 11:40:47
|
|
|
Mis seal lõpus on?
P.S. Snoken - vi har sett fram emot Mine 2 och kan lugnt säga att vi inte blev besvikna!
Mine 2 ülihea muuvi, keegi tõlkida oskab ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
26.03.2006 00:03:13
|
|
|
verd ja soolikaid pole ilmselt mitmel põhjusel. Üks on see et siis peaks mängu vanusepiirangut tõstma mis vähemalt mõnedes maades tähendaks osade klientide kaotust
teiseks põhjuseks pakuks et see tõstaks riistvaranõudeid ja vajalikku mälu hulka sujuvaks elamuseks veelgi.
ja endale tunduks vähe imelik kui pumbaga tapetud mees, soolikad kõhust rippumas, ärkaks ellu medicu maagilise shoki peale.. veel kummalisem oleks puuduvate jäsemetega tüübi elustamine.. või puuduva peaga
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
27.03.2006 00:36:10
|
|
|
| selles suhtes .. ega praegu ka see eriti reaalne pole ,et sniperist kuuli pähe saanud tüüp saab elektrishoki medicult ja jookseb täie tervise juures ringi aga nagu mainiti siis oleks asi veelgi extreemsem nende soolikatega.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
27.03.2006 02:45:38
|
|
|
Teatud tabamuste korral jääb ohvrile ekraanile "wounded" asemel "killed" ja ükski medic ei suuda teda enam elustada..kõige tavalisem on see artillery otsetabamuse puhul aga võib juhtuda ka AP miinide ja tulirelva läbi..
tglt ei pea alati võtma seda kõigeräigemat püssi vaid saab täiesti hästi mängida ka originaalrelvadega..m16a2 on ka publikutes täiesti kasutatav niikaua kui ei satu ninapidi kokku 4-5 matsiga korraga..3-ne valang on tegelikult väga efektiivne keskmisel distantsil ja suure hädaga aitab m203 ka..
tundub et kõik kes varem massiliselt (väär)kasutasid m203 on nüüd kõik kolinud üle PKM-ile..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
27.03.2006 06:59:10
|
|
|
sry kui ma olen ajast maha j22nud, aga mind huvitab, et mis selle PKM'il viga siis on ? mingi bug temaga ?
igal teine mats jookseb sellega ringi, endal pole see veel lahti saadud, aga kui maast saan, siis tundub kahtlaselt t2pne ja tugeva j6uga...
ja miks nad seda siis 2ra ei paranda
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
27.03.2006 08:28:26
|
|
|
| thebull kirjutas: |
sry kui ma olen ajast maha j22nud, aga mind huvitab, et mis selle PKM'il viga siis on ? mingi bug temaga ?
igal teine mats jookseb sellega ringi, endal pole see veel lahti saadud, aga kui maast saan, siis tundub kahtlaselt t2pne ja tugeva j6uga...
ja miks nad seda siis 2ra ei paranda |
PKM tulistab 7.62 mm kuulidega (teised kuulipildujad 5.56 mm), sellest ka suurem kahju per lask (nii päriselus kui ka mängus). Pealegi on PKM laskude tihedus väiksem kui teistel, sellest ka suurem täpsus (jällegi nii tavaelus kui ka mängus).
Näiteks:
PKM üks lask võtab maha miinus 45 elupunkti.
MG36 üks lask võtab maha miinus 30 elupunkti.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FPSrulez
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
27.03.2006 09:26:40
|
|
|
PKM on hetkel single shotina umbes sama täpne nagu snaiper. Lisaks tapab ühe kuuliga pähe. Kõige idiootsem on muidugi see, et PKM tehti peale 1.2 patchi ka kükitades laskmisel nii kuradi täpseks, varem ei olnud kükitades üldse võimalik pihta saada.
Enne patchi oli võimalik selle relvaga küllalt normaalselt killida, nüüd on ta lihtsalt uus noob tube.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
27.03.2006 13:29:08
|
|
|
nad v6iksid asja siis 2ra fixida, sest kohati on suht lame m2ngida, kui passin karkandis MEC baasi katal snaibiga(USA) ja laksust lastakse kuskilt kannivahest 2 kuuliga maha...
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
27.03.2006 19:21:06
|
|
|
Mis see ei ole tasuline nagu Euroforce ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
27.03.2006 19:40:15
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Mis see ei ole tasuline nagu Euroforce ? |
| tsitaat: |
| Australian Forces v0.28 Mod |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
27.03.2006 21:04:06
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| neoman kirjutas: |
| Mis see ei ole tasuline nagu Euroforce ? |
| tsitaat: |
| Australian Forces v0.28 Mod |
|
Mida see modifikatsioon annab siis? Kas ma naen sodureid lihtsalt teistes varvides ja humvee asemel on 3 teljega jeebid? Ehk vahe valgustad!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
27.03.2006 23:21:58
|
|
|
| Hankisin endale ka EF. Küsimus selline et kas need EF relvad ei tulegi üle tavalise BF2 mappidesse nagu oli see SF puhul? Teine küsimus selline et pärast EF installimist hakkasid mapid rämedalt swappima. Suht kehv on mängitavus läinud , 1G mälu aga enne sai hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
28.03.2006 09:37:27
|
|
|
| Euro Force tõi juurde jah 3 suhtleliselt suurt kaarti. Mis veel saab kui Armored Fury tuleb? 2 GB mälu hakkab BF2 puhul vaikselt juba kohustuslikuks muutuma. Relvad ei tule üle, tegu ju tavalise sõjaväe nagu MEC või US. Egas MEC mehed kah saa hiinlaste relvi kasutada. Üle tulid ainult P90 ja snaipri püss.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
28.03.2006 13:10:23
|
|
|
Tulevad ikka. Vähemalt mõningal määral Neid saab unlockiga ikkagi jälle. Tirisin selle australian forces i alla aga see ei muutnud mitte kuskil mitte-midagi?!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oravapoiss
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2005
|
28.03.2006 22:07:11
|
|
|
mitte-ametlike patche, mitte tõmmata! (kuskil oli see suurelt kurjalt kirjas, maimäleta kus)
edit: tavaliselt topitakse ametlikule kodulehele ka teade my bad
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
viimati muutis oravapoiss 28.03.2006 22:53:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkky2002
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
28.03.2006 22:45:53
|
|
|
See ikka ametlik patch, EA Downloader ka pakub seda sama.
| oravapoiss kirjutas: |
| mitte-ametlike patche, mitte tõmmata! (kuskil oli see suurelt kurjalt kirjas, maimäleta kus) |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
31.03.2006 21:23:44
|
|
|
| 2 GB mälu masinas ja BF2 kõik kellad-viled saab "High" peale panna, enne pidi "Medium" leppima. Rääkimata sujuvast mänguelamusest!
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
31.03.2006 21:27:22
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| 2 GB mälu masinas ja BF2 kõik kellad-viled saab "High" peale panna, enne pidi "Medium" leppima. Rääkimata sujuvast mänguelamusest! |
yeap, endal sama, k6ik maks peal, ja mingit swappimist ei ole ette tulnud, eks ta ka mapi k2imalugemisel aita ju, sest m2ngu saan ka alati suht esimesena
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
31.03.2006 23:57:52
|
|
|
Mul jääb prose lahjaks muidu saaksin ka 1.5gb arvatavasti põhja keerata. Ei ole tähele pannud katastroofilist vahet isegi 1b ja 1.5 gb puhul. Võimalik et teistel on teisiti.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
01.04.2006 08:38:35
|
|
|
Hmm imelik, mul on 1gb mälu ja mingit swapimist ei ole küll tähele pannud. Mängin 1280x1024 kõik High välja arvatud Shadow ja Effects. Fps alla 60 ei taha minna. Enamus ajast 60-100
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
01.04.2006 12:50:21
|
|
|
| Tegelikult pole mu olukord enam nii hull seal battlefieldis. Ma tegin alles formati ja emaplaadi driverid olid vanad , sellepärast oli ka agp off ning swappis koguaeg rämedalt. Nüüd vahest natuke alguses annab suurte mappide puhul tunda. Järgmine kuu ostab kiga mälu juurde siis peaks see pull ka ära lõppema.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
01.04.2006 20:15:33
|
|
|
| tsitaat: |
| Hmm imelik, mul on 1gb mälu ja mingit swapimist ei ole küll tähele pannud. Mängin 1280x1024 kõik High välja arvatud Shadow ja Effects. Fps alla 60 ei taha minna. Enamus ajast 60-100 |
Njah enda komp. kannatab 1600x1200 4xAA (adaptive AA) ja mängusisene 4xAF ("high"). Rohkem tekstuure, ehk ca. 32 % suisa, see võtab mehiselt mälu. Boonus ka see et videokaardil kah 512 MB mälu.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
03.04.2006 18:25:18
|
|
|
endal tekkis selline jama et peale seda kui patchisin v1.22ks ei akka mäng enam tööle
lööb paar korda musta spilti ette ja viskab välja isegi EA Gamez logot ei tule ette ja yhtegi kirja ega errorit ei näita
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
03.04.2006 18:31:41
|
|
|
Proovisid reinstalli ja patchi uuesti panekut juba ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
03.04.2006 20:15:22
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Proovisid reinstalli ja patchi uuesti panekut juba ? |
töötab thx
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
06.04.2006 18:24:42
|
|
|
Nalja nabaauguni Eile vahetasin sempron 2800+ prose athlon 64 3700+ i vastu.Ennem jooksis mõne mediumi ja kõrge resolutsiooniga enam-vähem siis nüüd peab olema kõik maas et ilma hakkimata töötaks,rami on ikka 1.5 gb ja video ikka 256mb radeon 9600. end taskiga näitas et 11% proset kasutab aint.Mis jama see siis olla võib?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
06.04.2006 19:42:28
|
|
|
nuh reinstalli võid ka ju proovida kui veel ei ole teind seda ja veel ka seda , et mikropehmel on mingi update olemas 64 prosede jaoks, võid ka seda proovida....ehk ei oska hetkel win kasutada seda proset nagu vaja.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
09.04.2006 05:46:09
|
|
|
probleem EA downloader'i ja (SP installimisega) v6rgust ostetud m2ng
installimisel viskab errorit:(
BF2CdKeyCheck.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
vastust ei leia
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
09.04.2006 10:38:48
|
|
|
| Aga äkki tuligi halvasti(lõpetamata vms.) üle.Tõmba uuesti, pane download managerid(getright etc.) kinni.Ja proovi pärast pane ka turvaprogrammmid selleks ajaks kinni.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
09.04.2006 12:28:39
|
|
|
olen proovinud juba 3 lorda t6mmata
googlil on ka tiir peal:(
oot, kust selle getright etc kinni saab panna?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
09.04.2006 12:52:28
|
|
|
| busta kirjutas: |
olen proovinud juba 3 lorda t6mmata
googlil on ka tiir peal:(
oot, kust selle getright etc kinni saab panna? |
link
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
09.04.2006 15:48:12
|
|
|
nüüd ei saa seda registreeritud kuna kysib key'd
kust selle downloaderiga ostetud SP key saab?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
09.04.2006 16:25:50
|
|
|
| busta kirjutas: |
nüüd ei saa seda registreeritud kuna kysib key'd
kust selle downloaderiga ostetud SP key saab? |
On sul ikka poest ostetud BF2?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|