Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 18:43:02 vasta tsitaadiga

ressu kirjutas:
Seal on nii ,et v6tad selle k6iger2igema pussi,sellega lased terve salve peaaegu tuhjaks temapihta :S aga nt 1 optikaga relv,sellega saab jah m6nekuuliga maha.
Ehheee ,ma võin tuua näiteks pumppüssi millega tabamise korral tõmbab maha,snaipriga olen s i taks teinud ühe lasulisi kille ,kusjuures mitte pähe alati vaid selja üla osasse.Medicu automaat 2 lasku ja laip,on ka olnud 1 lasuga kuid siis vana haavatud ennem arvatavasti.Üks asi muidugi see kui laggises mapis sa mängid icon_rolleyes.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 20.03.2006 20:47:23 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
ressu kirjutas:
Seal on nii ,et v6tad selle k6iger2igema pussi,sellega lased terve salve peaaegu tuhjaks temapihta :S aga nt 1 optikaga relv,sellega saab jah m6nekuuliga maha.
Ehheee ,ma võin tuua näiteks pumppüssi millega tabamise korral tõmbab maha,snaipriga olen s i taks teinud ühe lasulisi kille ,kusjuures mitte pähe alati vaid selja üla osasse.Medicu automaat 2 lasku ja laip,on ka olnud 1 lasuga kuid siis vana haavatud enne arvatavasti.Üks asi muidugi see kui laggises mapis sa mängid icon_rolleyes.gif icon_exclaim.gif
Ma pakun hoopis, et ükskõik mis automaadiga ohjeldamatult sihtmärgi suunas täristamine võrdub tõesti salvega/kill icon_biggrin.gif . Laskma peab pikali ja üksiklaskude või väikeste valangutega, nagu päriselt 8) .

Antis kirjutas:

Sain ka selle EF-i lõpuks tööle.
Map_id normaalsed relvad ka.
Jama ainult selles, et pärast selle installimist jookseb mäng ca 15 min pärast kokku. Aitab ainult reset.
Reinstallising mängu, kuid ka see ei aidanud. Ikka jookseb kokku.
Ka draiveritega mängimine ei aidanud.icon_exclaim.gif
Kui sul on arvuti video või prose klokatud siis võta maha, bf2 ei talu eriti klokkimist. Võib olla ka windowsi kala.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 21.03.2006 02:30:36 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on osalenud probleeme euro forcise installimisel?
kuidas see t2pselt k2ib kui olen ostnud selle lisa v6rgust?
ei saa seda peale kuidagi
saaremaa
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 06:19:34 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
warrock on paremini tehtud ikkagi kui bf2, veri on olemas ja liikumine on ka hulka vabam. kui ma bf2 demot mängisin siis mul tekkis
selline tunne nagu keegi hoiaks mind kinni icon_neutral.gif mis ei ole üldsegi hea asi, selle pärast ma ei hakka seda ostma ka, ootan parem warrock
full versiooni ära, tuleb muidugi alles suvel aga mis teha. peaks veel aa´d ka proovima aga ei usu, et midagi erilist on.
Jajah,sul on täiesti õigus,verd ei lenda ja laibad kaovad ära.Mõtle kui kihvt oleks kui sa 20 minutilise mängu jooksul saaksid iga laiba verejooksu nautida 2 minutit onju??!! Kle mees tule mõistusele ,kui sa vähegi mängid ei ole sul aega vaadata kellel kõrvust kellel per..sest verd tuleb!!!! Warrock on vahva küll ,iluvõimlemise fragmentidega militaristlik mäng pioneeridele,olen proovinud jummala vahva on ju kukerpallitada liikumisvabadus missugune eks ju?? icon_confused.gif icon_mad.gif icon_evil.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 10:43:51 vasta tsitaadiga

Erik_Est, ära võta südamesse. võta ... . laip ja veri on heal juhul 10sec ja kaob ära aga ta on olemas ja liikumine on umbes
100x paremini tehtud kui bf2´s (mis ei peagi olema reaalne, kuna on arvutimäng). Sul muidu mingi hälve? Ravi ennast siis vastavas asutuses!
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 11:05:48 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Erik_Est, ära võta südamesse. võta ... . laip ja veri on heal juhul 10sec ja kaob ära aga ta on olemas ja liikumine on umbes
100x paremini tehtud kui bf2´s (mis ei peagi olema reaalne, kuna on arvutimäng). Sul muidu mingi hälve? Ravi ennast siis vastavas asutuses!


Liikumine on BF2 täiesti "normaalne" ja vastab enam-vähem loogilisele inimese liikumisele. UT2004 jah liikusid karakterid kuidagi kiiremini .. samas BF2 meenutab ikkagi rohkem sõjasimu kui arutut frag'imist (a la UT2004). Siiski võiks natuke ju verd olla ja/või laibad võiks kah kauem vedeleda (nagu Flashpoint nt.), kuid mingi otsustav fakt see küll ei ole ... sellise mängu šanri puhul on see suhteliselt väheoluline, eriti kui tegu on veel MP.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 15:57:44 vasta tsitaadiga

Täiesti õige jutt Le Inc, Ise arvan ka, et mp-s pole mingit mõtet laibahunnikut tekitada. FPS väheneb ja mäng tahab paremat proset jne. jne.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 21.03.2006 22:38:22 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et igas mängus on kellelgi liikumisega probleemid. On see seotud äkki millegi muuga mitte mängu veaga. Ise ütleks, et BF2-hes on liikumine lausa super hästi tehtud. Kui verest ja laipadest juttu tuli, siis BF2-hes soolikaid ja verd tahaks isegi näha....selline BF2-he ja FEAR-i segu võiks olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 22.03.2006 01:35:35 vasta tsitaadiga

liikumine 5+

lihtsalt on selline efekt kui mangida mitut erinevat fps-i korraga
naiteks bf2 tagant rtcwET taha hypates (ja vastupidi).kes teab see saab aru.

*ma isiklikult nii julge ei ole et hakkan warrocki bf2-ga vordlema : >
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressu
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005




sõnum 22.03.2006 07:44:26 vasta tsitaadiga

Liikumise üle vaielda ei saa,ühele meeldib rahulik liikumine,teise aga kiire.Kolmas mõtleb üldse et väga hea thumbs_up.gif ning neljandale ei meeldi üldse(N).Maitsed on erinevad icon_lol.gif icon_lol.gif Nagu kasutaja : format666 ütles: Siis ongi nt rtcwEt on liikumine väga kiire,aga kui hakata bf2 mängima siis seal aeglane,ja ikka käib närvidele et krt liigub ka see mees või eimet rcwET oli ju hulka kiirem:D
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 09:23:08 vasta tsitaadiga

ET on kaardid ka väiksemad, sellest võib tekkida mulje et jõuad ühest punktist teise kiiremini, aga siiski ET vist tõesti on kiirem, hüppamine kah kuidagi pikem ... siiski ei täsu ära unustada, et tegemist ei ole lihtsa jookse ja tulista mänguga, BF2 on üritatud ka "tegelikke" sõjalisi momente sisse tuua.

Igal inimesel on õigus oma arvamusele ... vähemalt ühes demokraatlikus riigis peaks see nii olema, k.a. HV 's. icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 08:29:46 vasta tsitaadiga

http://www.ea.com/official/battlefield/battlefield2/us/editorial.jsp?src=communityupdate_032106
Battlefield 2142 update
ehh...keegi võrdles AA'd kunagi Bf'ga...lugesin selle update kohta ja paistab liiga futuristlik minu jaoks.Jälitavad miinid,Mech'id etc. how real is that icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 11:00:05 vasta tsitaadiga

Eks nad tahavad igale maitsele teha seda seeriat.On ju hulga fänne kellele läheb see scifi versioon ka peale.
Peaasi , et nad seda ei seoks BF2.Selles mõttes , et tavalises BF2 mappides ei hakkaks sind lambist mingid
miinid jälitama.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 11:35:10 vasta tsitaadiga

Battlefield 2142 teema on eraldi olemas.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 23.03.2006 11:40:47 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
http://www.ea.com/official/battlefield/battlefield2/us/editorial.jsp?src=communityupdate_032106
Battlefield 2142 update
ehh...keegi võrdles AA'd kunagi Bf'ga...lugesin selle update kohta ja paistab liiga futuristlik minu jaoks.Jälitavad miinid,Mech'id etc. how real is that icon_razz.gif


Mis seal lõpus on?

P.S. Snoken - vi har sett fram emot Mine 2 och kan lugnt säga att vi inte blev besvikna!

Mine 2 ülihea muuvi, keegi tõlkida oskab ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2006 00:03:13 vasta tsitaadiga

verd ja soolikaid pole ilmselt mitmel põhjusel. Üks on see et siis peaks mängu vanusepiirangut tõstma mis vähemalt mõnedes maades tähendaks osade klientide kaotust
teiseks põhjuseks pakuks et see tõstaks riistvaranõudeid ja vajalikku mälu hulka sujuvaks elamuseks veelgi.

ja endale tunduks vähe imelik kui pumbaga tapetud mees, soolikad kõhust rippumas, ärkaks ellu medicu maagilise shoki peale.. veel kummalisem oleks puuduvate jäsemetega tüübi elustamine.. või puuduva peaga
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 27.03.2006 00:36:10 vasta tsitaadiga

selles suhtes .. ega praegu ka see eriti reaalne pole ,et sniperist kuuli pähe saanud tüüp saab elektrishoki medicult ja jookseb täie tervise juures ringi aga nagu mainiti siis oleks asi veelgi extreemsem nende soolikatega.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 02:45:38 vasta tsitaadiga

Teatud tabamuste korral jääb ohvrile ekraanile "wounded" asemel "killed" ja ükski medic ei suuda teda enam elustada..kõige tavalisem on see artillery otsetabamuse puhul aga võib juhtuda ka AP miinide ja tulirelva läbi..

tglt ei pea alati võtma seda kõigeräigemat püssi vaid saab täiesti hästi mängida ka originaalrelvadega..m16a2 on ka publikutes täiesti kasutatav niikaua kui ei satu ninapidi kokku 4-5 matsiga korraga..3-ne valang on tegelikult väga efektiivne keskmisel distantsil ja suure hädaga aitab m203 ka..
tundub et kõik kes varem massiliselt (väär)kasutasid m203 on nüüd kõik kolinud üle PKM-ile..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 27.03.2006 06:59:10 vasta tsitaadiga

sry kui ma olen ajast maha j22nud, aga mind huvitab, et mis selle PKM'il viga siis on ? mingi bug temaga ?
igal teine mats jookseb sellega ringi, endal pole see veel lahti saadud, aga kui maast saan, siis tundub kahtlaselt t2pne ja tugeva j6uga...
ja miks nad seda siis 2ra ei paranda

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 08:28:26 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
sry kui ma olen ajast maha j22nud, aga mind huvitab, et mis selle PKM'il viga siis on ? mingi bug temaga ?
igal teine mats jookseb sellega ringi, endal pole see veel lahti saadud, aga kui maast saan, siis tundub kahtlaselt t2pne ja tugeva j6uga...
ja miks nad seda siis 2ra ei paranda


PKM tulistab 7.62 mm kuulidega (teised kuulipildujad 5.56 mm), sellest ka suurem kahju per lask (nii päriselus kui ka mängus). Pealegi on PKM laskude tihedus väiksem kui teistel, sellest ka suurem täpsus (jällegi nii tavaelus kui ka mängus).

Näiteks:
PKM üks lask võtab maha miinus 45 elupunkti.
MG36 üks lask võtab maha miinus 30 elupunkti.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 27.03.2006 09:26:40 vasta tsitaadiga

PKM on hetkel single shotina umbes sama täpne nagu snaiper. Lisaks tapab ühe kuuliga pähe. Kõige idiootsem on muidugi see, et PKM tehti peale 1.2 patchi ka kükitades laskmisel nii kuradi täpseks, varem ei olnud kükitades üldse võimalik pihta saada.
Enne patchi oli võimalik selle relvaga küllalt normaalselt killida, nüüd on ta lihtsalt uus noob tube.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 27.03.2006 13:29:08 vasta tsitaadiga

nad v6iksid asja siis 2ra fixida, sest kohati on suht lame m2ngida, kui passin karkandis MEC baasi katal snaibiga(USA) ja laksust lastakse kuskilt kannivahest 2 kuuliga maha...
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 27.03.2006 18:17:23 vasta tsitaadiga

Battlefield 2: Australian Forces v0.28 Mod

http://www.gamershell.com/news/29088.html

Paar pilti:
http://www.gamershell.com/pc/australian_forces/screenshots.html
Jeebid on suht vägevad 8)

The aim of this mod is to replace the United States forces with Australian forces; including new player, weapon and vehicles skins, HUD changes, and new weapons and vehicles in future releases.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 19:21:06 vasta tsitaadiga

Mis see ei ole tasuline nagu Euroforce ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 19:40:15 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Mis see ei ole tasuline nagu Euroforce ?


tsitaat:
Australian Forces v0.28 Mod
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 21:04:06 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
neoman kirjutas:
Mis see ei ole tasuline nagu Euroforce ?


tsitaat:
Australian Forces v0.28 Mod
Mida see modifikatsioon annab siis? Kas ma naen sodureid lihtsalt teistes varvides ja humvee asemel on 3 teljega jeebid? Ehk vahe valgustad!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 27.03.2006 23:21:58 vasta tsitaadiga

Hankisin endale ka EF. Küsimus selline et kas need EF relvad ei tulegi üle tavalise BF2 mappidesse nagu oli see SF puhul? Teine küsimus selline et pärast EF installimist hakkasid mapid rämedalt swappima. Suht kehv on mängitavus läinud , 1G mälu aga enne sai hakkama.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 09:37:27 vasta tsitaadiga

Euro Force tõi juurde jah 3 suhtleliselt suurt kaarti. Mis veel saab kui Armored Fury tuleb? 2 GB mälu hakkab BF2 puhul vaikselt juba kohustuslikuks muutuma. Relvad ei tule üle, tegu ju tavalise sõjaväe nagu MEC või US. Egas MEC mehed kah saa hiinlaste relvi kasutada. Üle tulid ainult P90 ja snaipri püss.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 13:10:23 vasta tsitaadiga

Tulevad ikka. Vähemalt mõningal määral icon_biggrin.gif Neid saab unlockiga ikkagi jälle. Tirisin selle australian forces i alla aga see ei muutnud mitte kuskil mitte-midagi?! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 28.03.2006 20:49:59 vasta tsitaadiga

Patch 1.22 väljas? siin uudised http://gaming.datorbutiken.com/viewtopic.php?t=2457 http://www.bf2.se/
krt ametlikult kodulehel pole mingit infot selle kohta icon_confused.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 28.03.2006 22:07:11 vasta tsitaadiga

mitte-ametlike patche, mitte tõmmata! (kuskil oli see suurelt kurjalt kirjas, maimäleta kus)

edit: tavaliselt topitakse ametlikule kodulehele ka teade icon_rolleyes.gif my bad

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis oravapoiss 28.03.2006 22:53:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 22:45:53 vasta tsitaadiga

See ikka ametlik patch, EA Downloader ka pakub seda sama.

oravapoiss kirjutas:
mitte-ametlike patche, mitte tõmmata! (kuskil oli see suurelt kurjalt kirjas, maimäleta kus)
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 21:23:44 vasta tsitaadiga

2 GB mälu masinas ja BF2 kõik kellad-viled saab "High" peale panna, enne pidi "Medium" leppima. Rääkimata sujuvast mänguelamusest!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 31.03.2006 21:27:22 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
2 GB mälu masinas ja BF2 kõik kellad-viled saab "High" peale panna, enne pidi "Medium" leppima. Rääkimata sujuvast mänguelamusest!

yeap, endal sama, k6ik maks peal, ja mingit swappimist ei ole ette tulnud, eks ta ka mapi k2imalugemisel aita ju, sest m2ngu saan ka alati suht esimesena

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 23:57:52 vasta tsitaadiga

Mul jääb prose lahjaks muidu saaksin ka 1.5gb arvatavasti põhja keerata. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ei ole tähele pannud katastroofilist vahet isegi 1b ja 1.5 gb puhul. Võimalik et teistel on teisiti.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 08:38:35 vasta tsitaadiga

Hmm imelik, mul on 1gb mälu ja mingit swapimist ei ole küll tähele pannud. Mängin 1280x1024 kõik High välja arvatud Shadow ja Effects. Fps alla 60 ei taha minna. Enamus ajast 60-100
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 01.04.2006 12:33:29 vasta tsitaadiga

http://video.google.com/videoplay?docid=-2930408862371568578&q=mine+2&pl=true


http://video.google.com/videoplay?docid=-9169160716926437526&q=mine+2&pl=true



kaks üsna head videot minu meelest icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 01.04.2006 12:50:21 vasta tsitaadiga

Tegelikult pole mu olukord enam nii hull seal battlefieldis. Ma tegin alles formati ja emaplaadi driverid olid vanad , sellepärast oli ka agp off ning swappis koguaeg rämedalt. Nüüd vahest natuke alguses annab suurte mappide puhul tunda. Järgmine kuu ostab kiga mälu juurde siis peaks see pull ka ära lõppema.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 20:15:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hmm imelik, mul on 1gb mälu ja mingit swapimist ei ole küll tähele pannud. Mängin 1280x1024 kõik High välja arvatud Shadow ja Effects. Fps alla 60 ei taha minna. Enamus ajast 60-100


Njah enda komp. kannatab 1600x1200 4xAA (adaptive AA) ja mängusisene 4xAF ("high"). Rohkem tekstuure, ehk ca. 32 % suisa, see võtab mehiselt mälu. Boonus ka see et videokaardil kah 512 MB mälu.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 18:25:18 vasta tsitaadiga

endal tekkis selline jama et peale seda kui patchisin v1.22ks ei akka mäng enam tööle
lööb paar korda musta spilti ette ja viskab välja isegi EA Gamez logot ei tule ette ja yhtegi kirja ega errorit ei näita icon_confused.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 18:31:41 vasta tsitaadiga

Proovisid reinstalli ja patchi uuesti panekut juba ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 20:15:22 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Proovisid reinstalli ja patchi uuesti panekut juba ?



töötab thx
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2006 18:24:42 vasta tsitaadiga

Nalja nabaauguni icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif Eile vahetasin sempron 2800+ prose athlon 64 3700+ i vastu.Ennem jooksis mõne mediumi ja kõrge resolutsiooniga enam-vähem siis nüüd peab olema kõik maas et ilma hakkimata töötaks,rami on ikka 1.5 gb ja video ikka 256mb radeon 9600. end taskiga näitas et 11% proset kasutab aint.Mis jama see siis olla võib?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2006 19:42:28 vasta tsitaadiga

nuh reinstalli võid ka ju proovida kui veel ei ole teind seda ja veel ka seda , et mikropehmel on mingi update olemas 64 prosede jaoks, võid ka seda proovida....ehk ei oska hetkel win kasutada seda proset nagu vaja. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 09.04.2006 05:46:09 vasta tsitaadiga

probleem EA downloader'i ja (SP installimisega) v6rgust ostetud m2ng

installimisel viskab errorit:(
BF2CdKeyCheck.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
vastust ei leia
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 10:38:48 vasta tsitaadiga

Aga äkki tuligi halvasti(lõpetamata vms.) üle.Tõmba uuesti, pane download managerid(getright etc.) kinni.Ja proovi pärast pane ka turvaprogrammmid selleks ajaks kinni.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 09.04.2006 12:28:39 vasta tsitaadiga

olen proovinud juba 3 lorda t6mmata

googlil on ka tiir peal:(

oot, kust selle getright etc kinni saab panna?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 09.04.2006 12:52:28 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
olen proovinud juba 3 lorda t6mmata

googlil on ka tiir peal:(

oot, kust selle getright etc kinni saab panna?


link
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 09.04.2006 15:48:12 vasta tsitaadiga

nüüd ei saa seda registreeritud kuna kysib key'd
kust selle downloaderiga ostetud SP key saab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 09.04.2006 16:25:50 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
nüüd ei saa seda registreeritud kuna kysib key'd
kust selle downloaderiga ostetud SP key saab?


On sul ikka poest ostetud BF2?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.