|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
26.10.2005 21:20:00
|
|
|
originaal servus saad ainult originaaliga ja kuumaksuga mängida, mu servu on praegu kevadest saati maas, talvest alates tahaks jälle yles panna aga aega napib, kuigi kõik vanad mängijad lunivad poolest suvest alates et jälle yles paneks
muidu www.seventrees.ee
aga ma ei viitsi maksta kui servut pole niiet www.hot.ee/ratdata/seven/
aga mul endale tundub et asi jääb jaanuari kuu peale
on muidugi sitaks muid tasuta servusid, www.google.com aga eestlastega eesti servus on popim
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan75
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
28.10.2005 09:20:07
|
|
|
keegi neverwinter nightsi m2ngib? seal multiplayer olemas nii et peaks siia teemasse sobima..
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
28.10.2005 09:45:30
|
|
|
kas keegi DarkEden International-i ka mängib.Kui keegi juba mängib sii võiks õpetada,sest ma just alustasin
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
28.10.2005 10:09:03
|
|
|
kristjan75, neverwinter võib ju omada multiplayerit kuid mmorpg'st ju asi väga kaugel.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
28.10.2005 10:20:16
|
|
|
| kristjan75 kirjutas: |
ma olin kah kunagi lvl 86 või 96 oih ma vaatasin esimest lehte
tahtsin küsida et kas keegi muonlinet mängib?
www.muonline.com
ma ise lvl 102
seal erinevad tegelased erinevate oskustega(elf,dark wizard,dark knigth) ja suht hea graafikaga kui antianalaising 8x peale panna
(dam vigu kui palju ) |
Võibolla on see minu rikutud mõistus, aga millegi pärast hakkas see kohe silma. Ise olin täiesti ROFL.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan75
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
28.10.2005 20:17:27
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| kristjan75, neverwinter võib ju omada multiplayerit kuid mmorpg'st ju asi väga kaugel. |
ok
| maremark kirjutas: |
kas keegi DarkEden International-i ka mängib.Kui keegi juba mängib sii võiks õpetada,sest ma just alustasin  |
ma mängin
| g3n1us kirjutas: |
| kristjan75 kirjutas: |
ma olin kah kunagi lvl 86 või 96 oih ma vaatasin esimest lehte
tahtsin küsida et kas keegi muonlinet mängib?
www.muonline.com
ma ise lvl 102
seal erinevad tegelased erinevate oskustega(elf,dark wizard,dark knigth) ja suht hea graafikaga kui antianalaising 8x peale panna
(dam vigu kui palju ) |
Võibolla on see minu rikutud mõistus, aga millegi pärast hakkas see kohe silma. Ise olin täiesti ROFL. |
mis viga siis ? nüüd juba lvl 106
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
29.10.2005 13:20:21
|
|
|
alustasin mu-online ga ja oleks seal abi vaja,sest ei saa paljudest asjadest aru.Nii,et kui keegi veel seda mängib ja on valmis aitama,siis andke teada
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
29.10.2005 18:49:29
|
|
|
| Kristjan, tõesti ei märka? Antianalising.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan75
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
29.10.2005 18:50:38
|
|
|
a.. ups kirja viga
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Titanium
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
25.02.2006 12:04:47
|
|
|
njah, ilus list
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
03.04.2006 14:11:27
Re: MMORPG |
|
|
no siit võibjuba midagi leida
http://www.kalonline.com/
leidsin sellise asja kas keego on proovinud ja mis mulje on jäänud?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
03.04.2006 15:08:32
|
|
|
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
03.04.2006 15:19:15
|
|
|
| lordscorp kirjutas: |
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale  |
njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.04.2006 15:41:06
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
| lordscorp kirjutas: |
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale  |
njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia  |
ja jäädki otsima, ühtegi normaalset MMORPGd tasuta ma kohanud veel pole.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yorick
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
03.04.2006 18:21:42
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
| lordscorp kirjutas: |
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale  |
njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia  |
ja jäädki otsima, ühtegi normaalset MMORPGd tasuta ma kohanud veel pole. |
ma kirjutasin ka et vahet pole kas tasuta v tasuline! lihtsalt proovinud olen wow,lineage,silkroad
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yorick
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2004
|
03.04.2006 23:21:32
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia  |
| H!tman kirjutas: |
| ma kirjutasin ka et vahet pole kas tasuta v tasuline! lihtsalt proovinud olen wow,lineage,silkroad |
Sa paned miskit udu,FREE pole ikka teisiti kui tasuta. Või sa arvad,et seal nõutakse tasu natuuras?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
04.04.2006 22:02:50
|
|
|
| Yorick kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia  |
| H!tman kirjutas: |
| ma kirjutasin ka et vahet pole kas tasuta v tasuline! lihtsalt proovinud olen wow,lineage,silkroad |
Sa paned miskit udu,FREE pole ikka teisiti kui tasuta. Või sa arvad,et seal nõutakse tasu natuuras?  |
ei irw ma ei ma kirjutasin ennem valesti ja mütelsin hoopis teist vahet pole kumbaid mänge siis soovitate kas tasulisi v tasuta
Proovin mu online ära loodan et on hea keegi siit pleib ka mu onlinet?
njh vahet pole proovitud ja uninstall
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.04.2006 04:07:30
|
|
|
mmorpg'ks teeb mängu kogukond ja inimesed kellega mängid, selle võid ära unustada, et saad korraliku/ 3d/ ilusa graafikaga/ täiesti tasuta ja kogukonnaga mmorpg.
soovitaksin vaadata textbased mmorpg'si, mis pole veel päris lõppstaadiumisse oma developmendiga jõudnud. endal oli hea kogemus Londinivm nimelise mänguga. kogukond oli ääretult lahe, idiootide protsent tunduvalt väiksem, kui worldofwarcraftis.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TrueCrime
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2005
|
13.05.2006 18:03:05
|
|
|
suht igav... alguses võibolla huvitav aga kaua ei seedi seda, kommuun ka jama 9-13 peaks enda eest rääkima
kui siin enne mainitud pole www.conqueronline.com aga noh see minuarust jama aga rahvast on seal väga palju. Ma vist ei leia kunagi omale normi mmorpgd
_________________ Auto>Arvuti |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.05.2006 23:11:00
|
|
|
Ei leidnud enam seda Rising Force Online (RFO) teemat.Igatahes saadeti siis esimese beta mailile kiri ja teatud updated siis :
| tsitaat: |
Table of Contents:
Increase in Battle Dungeons
Rules of Engagement Review
Guild Master Voting System In Place
Ogaming.com RF Online Interview
Laeth Ditches Zzeno!
RF Online Magazine Now Available for Purchase!
RF Online Events: MMO Domination Tour
Guild Council Announced
X-Fire Dev Chat
Forum Fan Fiction Competition |
Zzeno on teatavasti Codemastersi siis üks peatüüpe kes oma tiimiga tegeleb RFO kallal
http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=103068
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Afnoks
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2006
|
26.05.2006 12:10:41
|
|
|
MMOPRG on on minu lemmikud mängud 8)
Anarchy Online on parim....aga see et mäng tuli kuus aastat ( või oli 7 ) tagasi välja imeb...sest sellest saati pole graafika mootorit uuendatud
ja ATI kaardid kah ei meeldi AO'le...
aga muidu on parim MMORPG selles stiilis....WoW'ile teeb silmad ette IMO
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
26.05.2006 12:17:05
|
|
|
| AO on kõva jah aga ilmselt paneb funcom selle lõpuks kinni kui neil Conan valmis saab
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Afnoks
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2006
|
26.05.2006 12:46:25
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
| AO on kõva jah aga ilmselt paneb funcom selle lõpuks kinni kui neil Conan valmis saab |
kinni kidnalt ei panda....just tehti uus playfield...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
26.05.2006 12:57:57
|
|
|
| saab näha. kõik oleneb sellest kui palju on veel tellijaid ning kas see katab support&service, serverid ja developmendi kulud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CRS
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
30.05.2006 18:04:40
|
|
|
AO on parim
Ametlikust foorumist on vastatud et AO-d jätkub veel mitmeteks aastateks ja Conani väljatulek ei mõjuta seda mitte halvemas vaid paremas suunas sest siis hakkavad nad Conani kogemustest ka AO-d täisutama ja midaiganes , selle aasta viimasel kvartalil tuleb ka neljas Expansion välja nimega "Lost Eden" mis sisaldab palju uuendusi. Mina ootan igatahes suure huviga , viimasel ajal on ka palju uusi mass üritusi korraldatud suuremates linnades jne. tundub et ikka läheb pidevalt paremuse poole kõik.
Lisan ka väikese enda kokku pandud Intro stiilis video :
http://mario.msn.ee/Video/ao_by_parmLQ.wmv
_________________ It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
05.09.2006 19:31:32
|
|
|
Oskaks keegi sovitada mõnda tasuta mmorpg mängu. Võiks olla hea PvP süsteemiga jne. Ja mingi jõhker skillide toksimine ala. 3 aastat ei istu kah mulle.
Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
05.09.2006 20:16:51
|
|
|
| Olen ... aga teema on siiski tsipa üle 3 kuu aegunud ning äkki midagi uut on vahepeal tekkinud. Mida uuem seda parem, sest siis saaks ka teistega järjepeale ja tulevikus oleks rohkelt algajaid ja muid tegelasi keda killida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.09.2006 20:36:15
|
|
|
| No.. ega täiesti tasuta asju pole. Võid proovida World of Warcrafti 10 päeva trialit.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
05.09.2006 22:21:08
|
|
|
No kunagi olid ju igasugused Runescaped ja Dragonrajad ja Helbreathi jne. tasuta. Mis kapitalism on siis kõik mängutootjad ka alla neelanud we ?
viimati muutis -=Px=- 05.09.2006 22:52:34, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
09.09.2006 15:26:10
|
|
|
| silkroad on isegi väg atore mäng soovitan !
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.09.2006 22:11:28
|
|
|
"The new graphics engine will maintain the games original perspective while giving it a bold new look that takes advantage of 3D-accelerated special effects. The team is busy re-drawing more than 9,000 pieces of art with which the entire map of Ultima Online -- more than 14 million tiles -- will be re-built, giving the whole game a vibrant new look."
Tõesti.. vibreeriv uus väljanägemine. Ei.. tegelikult pole uus graafika eriti erutav.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
11.09.2006 08:42:49
|
|
|
| võrreldes vanaga on asi ikka kõvasti kaasaegsem, gameplay on uol ikka väga spets...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.01.2007 02:47:51
|
|
|
Nii.
Pakkuge välja kuulsamaid, hea gameplay-ga, hea ülesehitusega mmorpg ja muud massiivset, ei pea tasuta olema aga kuumaksuvaba võiks siiski olla. Eve jms ei sobi. Pilt võiks ka asjal hea olla
Guild wars ja wow mitte pakkuda, gw-d taotud väga palju, wow on lihtsalt minu jaoks kräpp.
Võib soovitada ka midagi sellist mida on kuskil previewis kiidetud ja mis tuleb välja varsti.
Mäng võiks olla midagi gw sarnast, sci-fi jms kõlbab ka.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.01.2007 08:26:15
|
|
|
| Age of Conan.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
26.01.2007 21:23:56
|
|
|
| aion
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eser
HV veteran

liitunud: 22.11.2003
|
26.01.2007 23:19:27
|
|
|
Cabal online
krt, ma just üritan aga level-leveli järel@ muudkui sama jama...
Queste(missioone on piisavalt) aga enamus on "all the same": "go and kill 1-5-10... some kind of monsters..."
et nagu puudub motivatsioon pärast nädalast tasuta pelamist asja eest maksma hakata parem juba
samas ona asjas isegi nagu huumorit ja mootorile annaks 6,5p kümnest, et mänigda on norm kuigi jahh mõni asi võiks
IMO. natuke paremini ikka väljaaretatud olla...
_________________ Must, ja karvane !
viimati muutis Eser 26.01.2007 23:47:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
26.01.2007 23:19:56
|
|
|
| crashsmash kirjutas: |
Nii.
Pakkuge välja kuulsamaid, hea gameplay-ga, hea ülesehitusega mmorpg ja muud massiivset, ei pea tasuta olema aga kuumaksuvaba võiks siiski olla. Eve jms ei sobi. Pilt võiks ka asjal hea olla
Guild wars ja wow mitte pakkuda, gw-d taotud väga palju, wow on lihtsalt minu jaoks kräpp.
Võib soovitada ka midagi sellist mida on kuskil previewis kiidetud ja mis tuleb välja varsti.
Mäng võiks olla midagi gw sarnast, sci-fi jms kõlbab ka. |
risk your life / lineage2?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.01.2007 23:28:59
|
|
|
mida see lineage 2 endast kujutab, asi selles et kardan selliseid mänge osta, millest on mitu osta, kartes et jääb mängimata mingi osta stoorist
aion tundub natukene huvitav jah.
muidugi peab olema siis mängul motivatsioon nagu seda gw puhul.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Titanium
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2005
|
27.01.2007 00:01:49
|
|
|
| Kui oled Lineage 2-st huvitatud siis otsi endale mõni privaat server (neid on palju)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
27.01.2007 08:52:53
|
|
|
EvE Online
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
27.01.2007 14:22:24
|
|
|
| ta ütles, et EvE sarnased ei pidavat sobima talle
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
27.01.2007 17:30:19
|
|
|
| ma ka proovisin EvE't . Arvan et see ei meeldi paljudele oma keerulisuse ja harjumatu UI pärast.. samuti ei saa laeva otse edasi-tagasi-üles-alla kontrollida. Kui süsteem selgeks saab ja asjadega ära harjub peaks see ikkagi enamusele meeldima.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
27.01.2007 17:44:38
|
|
|
| eve mängitud ikka vähemalt 5x 14 päeva trialit, ui ja keerulisus pole probleem, kuid asi tundus väga raske ja oma elu sinna sisse siiski ei pühenda
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomps01
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2004
|
29.01.2007 15:59:38
|
|
|
crashsmash vaata mmorpg.com olevaid arvustusi. Ega põhalikumat ülevaadet kõigist olemasolevatest asjadest kuskilt vist ei saa.
Ise proovisin ryzomi trialit. Seal saab oma rünnakuid, maagiat ja kaevandamise viise ise kokku panna. Suht omapärane + meisterdamine oli ka lahe. Kajuks lubab trial kuni max lvl 20 minna ühel alal ja see tõmbas mul huvi alla. Lisaks trial ei pidavat võimaldama algajate saarelt põhimaailma minna ning põhimaailmas pidi asi ainult guildidega õnnestuma - Mobid puntras ja socialid. Ma tahan soloda rohkem ja seega seda enam ei katseta.
Age of Conan tuleb loodetavasti lahe - mehed on seal ikka Mehed ja naised on rinnakad modellid
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|