Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MMO märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 26.10.2005 21:20:00 vasta tsitaadiga

originaal servus saad ainult originaaliga ja kuumaksuga mängida, mu servu on praegu kevadest saati maas, talvest alates tahaks jälle yles panna aga aega napib, kuigi kõik vanad mängijad lunivad poolest suvest alates et jälle yles paneks icon_biggrin.gif
muidu www.seventrees.ee
aga ma ei viitsi maksta kui servut pole niiet www.hot.ee/ratdata/seven/
aga mul endale tundub et asi jääb jaanuari kuu peale icon_razz.gif
on muidugi sitaks muid tasuta servusid, www.google.com aga eestlastega eesti servus on popim icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan75
HV kasutaja
kristjan75

liitunud: 30.01.2005




sõnum 28.10.2005 09:20:07 vasta tsitaadiga

keegi neverwinter nightsi m2ngib? seal multiplayer olemas nii et peaks siia teemasse sobima.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 28.10.2005 09:45:30 vasta tsitaadiga

kas keegi DarkEden International-i ka mängib.Kui keegi juba mängib sii võiks õpetada,sest ma just alustasin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 10:09:03 vasta tsitaadiga

kristjan75, neverwinter võib ju omada multiplayerit kuid mmorpg'st ju asi väga kaugel.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 28.10.2005 10:20:16 vasta tsitaadiga

kristjan75 kirjutas:
ma olin kah kunagi lvl 86 või 96 thumbs_up.gif oih ma vaatasin esimest lehte icon_redface.gif
tahtsin küsida et kas keegi muonlinet mängib?
www.muonline.com
ma ise lvl 102 icon_lol.gif icon_razz.gif
seal erinevad tegelased erinevate oskustega(elf,dark wizard,dark knigth) ja suht hea graafikaga kui antianalaising 8x peale panna
(dam vigu kui palju )


Võibolla on see minu rikutud mõistus, aga millegi pärast hakkas see kohe silma. Ise olin täiesti ROFL.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan75
HV kasutaja
kristjan75

liitunud: 30.01.2005




sõnum 28.10.2005 20:17:27 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
kristjan75, neverwinter võib ju omada multiplayerit kuid mmorpg'st ju asi väga kaugel.
ok
maremark kirjutas:
kas keegi DarkEden International-i ka mängib.Kui keegi juba mängib sii võiks õpetada,sest ma just alustasin thumbs_up.gif
ma mängin icon_wink.gif
g3n1us kirjutas:
kristjan75 kirjutas:
ma olin kah kunagi lvl 86 või 96 thumbs_up.gif oih ma vaatasin esimest lehte icon_redface.gif
tahtsin küsida et kas keegi muonlinet mängib?
www.muonline.com
ma ise lvl 102 icon_lol.gif icon_razz.gif
seal erinevad tegelased erinevate oskustega(elf,dark wizard,dark knigth) ja suht hea graafikaga kui antianalaising 8x peale panna
(dam vigu kui palju )


Võibolla on see minu rikutud mõistus, aga millegi pärast hakkas see kohe silma. Ise olin täiesti ROFL.

mis viga siis ? icon_smile.gif nüüd juba lvl 106
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 29.10.2005 13:20:21 vasta tsitaadiga

alustasin mu-online ga ja oleks seal abi vaja,sest ei saa paljudest asjadest aru.Nii,et kui keegi veel seda mängib ja on valmis aitama,siis andke teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 29.10.2005 18:49:29 vasta tsitaadiga

Kristjan, tõesti ei märka? Antianalising.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan75
HV kasutaja
kristjan75

liitunud: 30.01.2005




sõnum 29.10.2005 18:50:38 vasta tsitaadiga

a.. ups kirja viga icon_redface.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Titanium
HV vaatleja
Titanium

liitunud: 02.05.2005




sõnum 25.02.2006 11:46:30 MMORPG vasta tsitaadiga

Siin on üks hea ülevaade mängudest mis on tasuta ja mis mitte koos pildiga:
http://www.onrpg.com/ftopic53062.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2006 12:04:47 vasta tsitaadiga

njah, ilus list thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 03.04.2006 14:11:27 Re: MMORPG vasta tsitaadiga

Titanium kirjutas:
Siin on üks hea ülevaade mängudest mis on tasuta ja mis mitte koos pildiga:
http://www.onrpg.com/ftopic53062.html



no siit võibjuba midagi leida icon_razz.gif


http://www.kalonline.com/


leidsin sellise asja kas keego on proovinud ja mis mulje on jäänud?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 03.04.2006 15:08:32 vasta tsitaadiga

Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 03.04.2006 15:19:15 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale icon_neutral.gif



njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 15:41:06 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
lordscorp kirjutas:
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale icon_neutral.gif



njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia icon_sad.gif


ja jäädki otsima, ühtegi normaalset MMORPGd tasuta ma kohanud veel pole.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yorick
HV kasutaja
Yorick

liitunud: 25.12.2004




sõnum 03.04.2006 15:53:24 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
lordscorp kirjutas:
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale icon_neutral.gif



njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia icon_sad.gif


No katseta siis Planetside,pidavat aasta aega tasuta mängida saama... http://planetside.station.sony.com/reserves/ Ja reklaamitakse kõige muu kõrvalt ka rpg-na.Paariks nädalaks lõbu ikka jagub,ma arvan.. http://psforums.station.sony.com/ps/board/message?board.id=faq&message.id=32
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 03.04.2006 18:21:42 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
H!tman kirjutas:
lordscorp kirjutas:
Ja olen pelanud aga liikumine oli kuidagi imelik.. ja eriti ei mäleta sellest.. igatahes mulle ei läinud peale icon_neutral.gif



njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia icon_sad.gif


ja jäädki otsima, ühtegi normaalset MMORPGd tasuta ma kohanud veel pole.



ma kirjutasin ka et vahet pole kas tasuta v tasuline! lihtsalt proovinud olen wow,lineage,silkroad
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yorick
HV kasutaja
Yorick

liitunud: 25.12.2004




sõnum 03.04.2006 23:21:32 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:


njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia icon_sad.gif



H!tman kirjutas:
ma kirjutasin ka et vahet pole kas tasuta v tasuline! lihtsalt proovinud olen wow,lineage,silkroad


Sa paned miskit udu,FREE pole ikka teisiti kui tasuta.icon_lol.gif Või sa arvad,et seal nõutakse tasu natuuras? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 04.04.2006 22:02:50 vasta tsitaadiga

Yorick kirjutas:
H!tman kirjutas:


njh vahet pole ei tahagi proovida seda tahaks leida mingit normi Free online rph mängu aga vot ei leia icon_sad.gif



H!tman kirjutas:
ma kirjutasin ka et vahet pole kas tasuta v tasuline! lihtsalt proovinud olen wow,lineage,silkroad


Sa paned miskit udu,FREE pole ikka teisiti kui tasuta.icon_lol.gif Või sa arvad,et seal nõutakse tasu natuuras? icon_lol.gif


ei irw ma ei ma kirjutasin ennem valesti ja mütelsin hoopis teist icon_biggrin.gif vahet pole kumbaid mänge siis soovitate kas tasulisi v tasuta icon_lol.gif

Proovin mu online ära loodan et on hea keegi siit pleib ka mu onlinet?
njh vahet pole proovitud ja uninstall icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2006 04:07:30 vasta tsitaadiga

mmorpg'ks teeb mängu kogukond ja inimesed kellega mängid, selle võid ära unustada, et saad korraliku/ 3d/ ilusa graafikaga/ täiesti tasuta ja kogukonnaga mmorpg.

soovitaksin vaadata textbased mmorpg'si, mis pole veel päris lõppstaadiumisse oma developmendiga jõudnud. endal oli hea kogemus Londinivm nimelise mänguga. kogukond oli ääretult lahe, idiootide protsent tunduvalt väiksem, kui worldofwarcraftis.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 05.04.2006 10:31:42 vasta tsitaadiga

http://www.martialheroes.com/index.php


leidsin siis midagi sellist proovin ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TrueCrime
HV vaatleja
TrueCrime

liitunud: 11.07.2005




sõnum 13.05.2006 18:03:05 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
http://www.martialheroes.com/index.php


leidsin siis midagi sellist proovin ära icon_razz.gif


suht igav... alguses võibolla huvitav aga kaua ei seedi seda, kommuun ka jama 9-13 peaks enda eest rääkima icon_lol.gif
kui siin enne mainitud pole www.conqueronline.com aga noh see minuarust jama aga rahvast on seal väga palju. Ma vist ei leia kunagi omale normi mmorpgd icon_cry.gif

_________________
Auto>Arvuti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 23:11:00 vasta tsitaadiga

Ei leidnud enam seda Rising Force Online (RFO) teemat.Igatahes saadeti siis esimese beta mailile kiri ja teatud updated siis :
tsitaat:
Table of Contents:

Increase in Battle Dungeons
Rules of Engagement Review
Guild Master Voting System In Place
Ogaming.com RF Online Interview
Laeth Ditches Zzeno!
RF Online Magazine Now Available for Purchase!
RF Online Events: MMO Domination Tour
Guild Council Announced
X-Fire Dev Chat
Forum Fan Fiction Competition


Zzeno on teatavasti Codemastersi siis üks peatüüpe kes oma tiimiga tegeleb RFO kallal icon_biggrin.gif
http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=103068
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Afnoks
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006




sõnum 26.05.2006 12:10:41 vasta tsitaadiga

MMOPRG on on minu lemmikud mängud 8)
Anarchy Online on parim....aga see et mäng tuli kuus aastat ( või oli 7 ) tagasi välja imeb...sest sellest saati pole graafika mootorit uuendatud
ja ATI kaardid kah ei meeldi AO'le...
aga muidu on parim MMORPG selles stiilis....WoW'ile teeb silmad ette icon_razz.gif IMO
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 26.05.2006 12:17:05 vasta tsitaadiga

AO on kõva jah aga ilmselt paneb funcom selle lõpuks kinni kui neil Conan valmis saab
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Afnoks
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006




sõnum 26.05.2006 12:46:25 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
AO on kõva jah aga ilmselt paneb funcom selle lõpuks kinni kui neil Conan valmis saab

kinni kidnalt ei panda....just tehti uus playfield...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 26.05.2006 12:57:57 vasta tsitaadiga

saab näha. kõik oleneb sellest kui palju on veel tellijaid ning kas see katab support&service, serverid ja developmendi kulud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CRS
HV kasutaja
CRS

liitunud: 03.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 18:04:40 vasta tsitaadiga

AO on parim beer_yum.gif

Ametlikust foorumist on vastatud et AO-d jätkub veel mitmeteks aastateks ja Conani väljatulek ei mõjuta seda mitte halvemas vaid paremas suunas sest siis hakkavad nad Conani kogemustest ka AO-d täisutama ja midaiganes , selle aasta viimasel kvartalil tuleb ka neljas Expansion välja nimega "Lost Eden" mis sisaldab palju uuendusi. Mina ootan igatahes suure huviga , viimasel ajal on ka palju uusi mass üritusi korraldatud suuremates linnades jne. tundub et ikka läheb pidevalt paremuse poole kõik.

Lisan ka väikese enda kokku pandud Intro stiilis video :

http://mario.msn.ee/Video/ao_by_parmLQ.wmv

_________________
It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 05.09.2006 19:31:32 vasta tsitaadiga

Oskaks keegi sovitada mõnda tasuta mmorpg mängu. Võiks olla hea PvP süsteemiga jne. Ja mingi jõhker skillide toksimine ala. 3 aastat ei istu kah mulle.
Tänud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 05.09.2006 19:38:46 vasta tsitaadiga

-=Px=-, teemat oled ikka lugenud?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 05.09.2006 20:16:51 vasta tsitaadiga

Olen ... aga teema on siiski tsipa üle 3 kuu aegunud ning äkki midagi uut on vahepeal tekkinud. Mida uuem seda parem, sest siis saaks ka teistega järjepeale ja tulevikus oleks rohkelt algajaid ja muid tegelasi keda killida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2006 20:36:15 vasta tsitaadiga

No.. ega täiesti tasuta asju pole. Võid proovida World of Warcrafti 10 päeva trialit.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 05.09.2006 22:21:08 vasta tsitaadiga

No kunagi olid ju igasugused Runescaped ja Dragonrajad ja Helbreathi jne. tasuta. Mis kapitalism on siis kõik mängutootjad ka alla neelanud we ?

viimati muutis -=Px=- 05.09.2006 22:52:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 05.09.2006 22:22:26 vasta tsitaadiga

-=Px=-, priva servud ei ole teema, millest siin foorumis rääkida..
Muidu SilkRoad on tore mäng. icon_wink.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2006 15:26:10 vasta tsitaadiga

silkroad on isegi väg atore mäng soovitan !
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.09.2006 22:02:18 vasta tsitaadiga

midagi UO fännidele:

http://www.uo.com/UOKRpressrelease.html#screenshots

...father of mmorpg's
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2006 22:11:28 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
midagi UO fännidele:
http://www.uo.com/UOKRpressrelease.html#screenshots
...father of mmorpg's

"The new graphics engine will maintain the game’s original perspective while giving it a bold new look that takes advantage of 3D-accelerated special effects. The team is busy re-drawing more than 9,000 pieces of art with which the entire map of Ultima Online -- more than 14 million tiles -- will be re-built, giving the whole game a vibrant new look."

Tõesti.. vibreeriv uus väljanägemine. Ei.. tegelikult pole uus graafika eriti erutav.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 11.09.2006 08:42:49 vasta tsitaadiga

võrreldes vanaga on asi ikka kõvasti kaasaegsem, gameplay on uol ikka väga spets...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 02:47:51 vasta tsitaadiga

Nii.
Pakkuge välja kuulsamaid, hea gameplay-ga, hea ülesehitusega mmorpg ja muud massiivset, ei pea tasuta olema aga kuumaksuvaba võiks siiski olla. Eve jms ei sobi. Pilt võiks ka asjal hea olla icon_rolleyes.gif
Guild wars ja wow mitte pakkuda, gw-d taotud väga palju, wow on lihtsalt minu jaoks kräpp.
Võib soovitada ka midagi sellist mida on kuskil previewis kiidetud ja mis tuleb välja varsti.
Mäng võiks olla midagi gw sarnast, sci-fi jms kõlbab ka.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 08:26:15 vasta tsitaadiga

Age of Conan.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 26.01.2007 21:23:56 vasta tsitaadiga

aion
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eser
HV veteran


liitunud: 22.11.2003




sõnum 26.01.2007 23:19:27 vasta tsitaadiga

Cabal online

krt, ma just üritan aga level-leveli järel@ muudkui sama jama...
Queste(missioone on piisavalt) aga enamus on "all the same": "go and kill 1-5-10... some kind of monsters..."
et nagu puudub motivatsioon pärast nädalast tasuta pelamist asja eest maksma hakata icon_smile.gif parem juba beer_yum.gif thumbs_up.gif
samas ona asjas isegi nagu huumorit ja mootorile annaks 6,5p kümnest, et mänigda on norm kuigi jahh mõni asi võiks
IMO. natuke paremini ikka väljaaretatud olla...

_________________
Must, ja karvane !


viimati muutis Eser 26.01.2007 23:47:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 23:19:56 vasta tsitaadiga

crashsmash kirjutas:
Nii.
Pakkuge välja kuulsamaid, hea gameplay-ga, hea ülesehitusega mmorpg ja muud massiivset, ei pea tasuta olema aga kuumaksuvaba võiks siiski olla. Eve jms ei sobi. Pilt võiks ka asjal hea olla icon_rolleyes.gif
Guild wars ja wow mitte pakkuda, gw-d taotud väga palju, wow on lihtsalt minu jaoks kräpp.
Võib soovitada ka midagi sellist mida on kuskil previewis kiidetud ja mis tuleb välja varsti.
Mäng võiks olla midagi gw sarnast, sci-fi jms kõlbab ka.

risk your life / lineage2?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 23:28:59 vasta tsitaadiga

mida see lineage 2 endast kujutab, asi selles et kardan selliseid mänge osta, millest on mitu osta, kartes et jääb mängimata mingi osta stoorist icon_rolleyes.gif
aion tundub natukene huvitav jah.
muidugi peab olema siis mängul motivatsioon nagu seda gw puhul.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Titanium
HV vaatleja
Titanium

liitunud: 02.05.2005




sõnum 27.01.2007 00:01:49 vasta tsitaadiga

Kui oled Lineage 2-st huvitatud siis otsi endale mõni privaat server (neid on palju)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 27.01.2007 08:52:53 vasta tsitaadiga

EvE Online
_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 27.01.2007 14:22:24 vasta tsitaadiga

ta ütles, et EvE sarnased ei pidavat sobima talle
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 27.01.2007 17:30:19 vasta tsitaadiga

ma ka proovisin EvE't . Arvan et see ei meeldi paljudele oma keerulisuse ja harjumatu UI pärast.. samuti ei saa laeva otse edasi-tagasi-üles-alla kontrollida. Kui süsteem selgeks saab ja asjadega ära harjub peaks see ikkagi enamusele meeldima.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2007 17:44:38 vasta tsitaadiga

eve mängitud ikka vähemalt 5x 14 päeva trialit, ui ja keerulisus pole probleem, kuid asi tundus väga raske ja oma elu sinna sisse siiski ei pühenda
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomps01
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 29.01.2007 15:59:38 vasta tsitaadiga

crashsmash vaata mmorpg.com olevaid arvustusi. Ega põhalikumat ülevaadet kõigist olemasolevatest asjadest kuskilt vist ei saa.
Ise proovisin ryzomi trialit. Seal saab oma rünnakuid, maagiat ja kaevandamise viise ise kokku panna. Suht omapärane + meisterdamine oli ka lahe. Kajuks lubab trial kuni max lvl 20 minna ühel alal ja see tõmbas mul huvi alla. Lisaks trial ei pidavat võimaldama algajate saarelt põhimaailma minna ning põhimaailmas pidi asi ainult guildidega õnnestuma - Mobid puntras ja socialid. Ma tahan soloda rohkem ja seega seda enam ei katseta.
Age of Conan tuleb loodetavasti lahe - mehed on seal ikka Mehed ja naised on rinnakad modellid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  MMO mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.