|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor? |
| 10-15" |
|
0% |
[ 3 ] |
| 15-20" |
|
2% |
[ 7 ] |
| 20-25" |
|
17% |
[ 56 ] |
| 25-30" |
|
40% |
[ 129 ] |
| 30-35" |
|
25% |
[ 80 ] |
| 35" või suurem |
|
12% |
[ 40 ] |
|
| hääli kokku : 315 |
|
| autor |
|
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
06.02.2006 17:13:16
|
|
|
Ise ostsin ViewSonic VX924 ja väga rahul, surnud pixleid pole ja pilt on võrratult ilus, muidugi hind on ka 19" seas suht kõrge
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
07.03.2006 16:52:52
|
|
|
| sapper kirjutas: |
| ma lootsingi 19 tollise peale ja see 930bf on hetkel liiga kallis. Teoreetiliselt peaks ju 8ms kah piisav olema, kuid neil hinnad niivõrd erinevad, ei ole nende lcd-de plusside-miinustega eriti kursis ja ei julge suvalist osta. |
Näiteks mulle isiklikult pakub huvi Samsung 940b... http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=187&id=248990
Monitori servad on kah õhukesed ja paistab mulle palju kobedam
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
07.03.2006 17:35:19
|
|
|
samas kasutajad lamp ja DigeBeni kirjutasid,et pelamiseks pidi see dell aeglaseks jääma
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sapper
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
08.03.2006 19:35:54
|
|
|
Vaatenurk on Philipsi omal kindlasti parem
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.03.2006 09:58:03
|
|
|
| Mis see nimesilt seal raamipeal loeb - määrab ikka rohkem see kelle tehtud paneeli kasutatakse.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
20.03.2006 05:12:17
|
|
|
| vlat kirjutas: |
| sapper kirjutas: |
| ma lootsingi 19 tollise peale ja see 930bf on hetkel liiga kallis. Teoreetiliselt peaks ju 8ms kah piisav olema, kuid neil hinnad niivõrd erinevad, ei ole nende lcd-de plusside-miinustega eriti kursis ja ei julge suvalist osta. |
Näiteks mulle isiklikult pakub huvi Samsung 940b... http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=187&id=248990
Monitori servad on kah õhukesed ja paistab mulle palju kobedam  |
Endal ka selle 940B peale pilk jäänud. Peaks olema suht optimaalne valik universaalseks kasutamiseks (tekst, pilt, film, mäng). 8ms, DVI ning hind ka vastuvõetav. Review'sid lugedes pole ka piskit negatiivset silma jäänud. Eks kui silm kriitilisem, siis peab ka rahakott suurem olema:)
Üks kasutaja ülevaade kah: http://forums.extremeoverclocking.com/showpost.php?p=2037394&postcount=13
BTW, kas teile pole tundunud, et sellel 930BF'il on kuidagi kummaliselt lillakas pilt?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
21.03.2006 16:24:50
|
|
|
| Äkki keegi teab mõnda poodi, kus Samsungi 970P oma silmaga kaeda saaks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.03.2006 00:15:51
|
|
|
930BF-i pilt pole lillakas... minu arust.
Ordis (Pärnu mnt. 142) on mingine valik LCD-sid kõrvuti stendil üleval. paremat ülespanekut moludest, pole ma mujal Eestis kohand veel
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
31.03.2006 11:59:01
|
|
|
Kas keegi targem inimene oskab öelda, millal on lootust näha lcd-sid resoga üle 1280x1024?
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
31.03.2006 12:12:24
|
|
|
| kaabakas kirjutas: |
| Kas keegi targem inimene oskab öelda, millal on lootust näha lcd-sid resoga üle 1280x1024? |
Eee praegu
30" Dell näiteks 2560x1600
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
31.03.2006 12:27:42
|
|
|
Ehh ma mõtlesin ikka sinna 19" kanti
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
31.03.2006 12:41:19
|
|
|
| Eks on neid praegugi ja oli aastake tagasi. Näiteks 1600x1200 resoga 19'' LCD'd pakuti mulle aasta aega tagasi ~11000 raha eest müüa. Eestis neid polnud, oleks pidanud tellima. Vbolla praeguseks on hinnad langenud, pole uurinud.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
31.03.2006 12:56:21
|
|
|
| Kõrgema resoga ehk siis 1600x1200 17" ja 19" mollid jah juba tükk aega olemas aga esiteks need kallid ja teiseks need mõeldud enamjaolt ikka pilditöötluseks ega sobi oma kehvema reageerimiskiiruse tõttu mängimiseks milletõtu neid suvalises poes letil müüa pole suurt pointi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
31.03.2006 13:25:38
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Eks on neid praegugi ja oli aastake tagasi. Näiteks 1600x1200 resoga 19'' LCD'd pakuti mulle aasta aega tagasi ~11000 raha eest müüa. Eestis neid polnud, oleks pidanud tellima. Vbolla praeguseks on hinnad langenud, pole uurinud. |
on ikka langenud. tellitavad on siiamaani. psitu rohkema raha eest saab korraliku 20/21" kätte küll atm.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
31.03.2006 21:03:56
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Kõrgema resoga ehk siis 1600x1200 17" ja 19" mollid jah juba tükk aega olemas aga esiteks need kallid ja teiseks need mõeldud enamjaolt ikka pilditöötluseks ega sobi oma kehvema reageerimiskiiruse tõttu mängimiseks milletõtu neid suvalises poes letil müüa pole suurt pointi. |
LG L2000C-SF 20" 8MS 1600*1200 DVI
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=330&id=271069
SAMSUNG SyncMaster 214T, 21", 1600x1200, heledus (CD/M2) 300, kontrast 900:1, reageerimisaeg 8 ms
See läheb muidugi tiba kalliks:
SAMSUNG SyncMaster 244T, 24", 1920x1200, heledus (CD/M2) 500, kontrast 1000:1, reageerimisaeg 6 ms
http://www.aate.ee/Monitorid_LCD/SAMSUNG/
VIEWSONIC VP2030B, 20.1", 1600x1200, heledus (CD/M2) 300, kontrast 1000:1, reageerimisaeg 8 ms
VIEWSONIC VP2130B, 21,3", 1600x1200, heledus (CD/M2) 300, kontrast 1000:1, reageerimisaeg 8ms
http://www.aate.ee/Monitorid_LCD/VIEWSONIC/
ACER AL2416WS, 24", 1920x1200, heledus (cd/m2) 500, kontrast 1000:1, reageerimisaeg 6 ms
http://www.aate.ee/content/view/200/246/
NEC LCD2170NX, 21.3", 1600x1200, heledus (CD/M2) 300, kontrast 900:1, reageerimisaeg 8 ms
http://www.aate.ee/content/view/442/579/
Rohkem ei viitsinud otsida.
Kel pappi on, saab ka siinmail suurema resoga mängida. LG L2000C-SF-i hind on täitsa talutav. Mitte väga ammu olid 17" lcd-e hinnad samast klassist.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.03.2006 21:56:16
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| Kel pappi on, saab ka siinmail suurema resoga mängida. LG L2000C-SF-i hind on täitsa talutav. Mitte väga ammu olid 17" lcd-e hinnad samast klassist. |
Hind on täitsa talutav, rohkem huvitaks vast, kas värvid, vaatenurgad ja reaktsiooniajad sedasama on.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.04.2006 19:34:33
|
|
|
| Jänes, suuremad kui 19" LCD'd on niikuinii ju kõrgema resoga kui 1280x1024, seega 21" 1600x1200 pole parema ega teravama pildiga kui 19" mis 1280x1024.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.04.2006 20:13:04
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Jänes, suuremad kui 19" LCD'd on niikuinii ju kõrgema resoga kui 1280x1024, seega 21" 1600x1200 pole parema ega teravama pildiga kui 19" mis 1280x1024. |
oeh, 21" on lihtsalt suurem kui 19". proovi, seal on vahe. 1600x1200 19" lcd-monitore pole eriti saada lisaks sellele anyway.
parem või teravam pilt on suhteline ka. kui pikslite vahet ei jälgi, siis on see 21" lahedam
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.04.2006 20:34:44
|
|
|
| 1600x1200 19" mollid on juba kabedamad ja nö.pilditöötluseks sobivad.Kodanik Jänes siin vist ei jagand matsu välja, et asi pole mitte ainult resos - nii võiks ju mingi meeletu resoga 28" kahh otsida - vaid reso ja paneeli suuruse vahekorras.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
01.04.2006 20:47:15
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| 1600x1200 19" mollid on juba kabedamad ja nö.pilditöötluseks sobivad.Kodanik Jänes siin vist ei jagand matsu välja, et asi pole mitte ainult resos - nii võiks ju mingi meeletu resoga 28" kahh otsida - vaid reso ja paneeli suuruse vahekorras. |
Pole mõtet tähte närida. Minu soovitatud LG L2000C-SF on 20". Ja 19" 1280x1024 on ikka kehvema pildiga kui 20" 1600x1200.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.04.2006 10:34:56
|
|
|
| On küll mõtet tähte närida kui sa ei tee vahet kõrge resoga nö.profimollil ja oma suuruse kohta tavalise native resoga monitoril.1600x1200 on 20" ja 21" LCD'le sama mis 1280x1024 17" ja 19" jaoks ehk siis tavaline reso selle suuruse kohta.Kui sa teemat vähe rohkem oleksid lugend siis jutt sai alguse sellest, et inimene soovis sobivat LCD'd piltide töötlemiseks.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
02.04.2006 13:12:50
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| On küll mõtet tähte närida kui sa ei tee vahet kõrge resoga nö.profimollil ja oma suuruse kohta tavalise native resoga monitoril.1600x1200 on 20" ja 21" LCD'le sama mis 1280x1024 17" ja 19" jaoks ehk siis tavaline reso selle suuruse kohta.Kui sa teemat vähe rohkem oleksid lugend siis jutt sai alguse sellest, et inimene soovis sobivat LCD'd piltide töötlemiseks. |
| kaabakas kirjutas: |
| Kas keegi targem inimene oskab öelda, millal on lootust näha lcd-sid resoga üle 1280x1024? |
| kaabakas kirjutas: |
Ehh ma mõtlesin ikka sinna 19" kanti  |
No mitte ei loe välja, et otsis LCD'd piltide töötlemiseks. Kuskilt ridade vahelt või ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.04.2006 19:34:45
|
|
|
Hehh see oli üldse mingi n00bi küsimus
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
03.04.2006 02:34:11
|
|
|
Pole siin vaja jah võõraste sõnade üle vaielda.
Tegelikult sai asi alguse sellest, et olles juba mõnda aega töölaual linuxit kasutanud, olen leidnud, et selles keskkonnas on kõrgemast resolutsioonist ka praktilist kasu. LCD on aga silmadele puhkus CRT kõrval. Pole ma ei mängu- ega graafika- vaid hoopis admin-pede.
Tänan linkide eest, töötan need läbi.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
03.04.2006 23:26:48
|
|
|
No, Auron, kes siis oli see müstiline isik kes soovis 1600x1200 LCD´d piltide töötlemiseks ?
Palun näita mulle ka, ma noob, ei suuda ise leida.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.04.2006 10:27:59
|
|
|
Eeldasin seda kuna milleks muidu tunda huvi kõrgema resoga monitoride vastu nii, et just reso tähtis on? Poodi molli ostma minnes ju ei küsi nii, et palun mulle üks selline millel on kõrge reso, suurusest on pohh Piimapakk ütles kahh ju, et teoreetiliselt võib 30" molli kahh võtta millel ilge suur reso aga seda vist küsija ei pidand silmas. Loomulikult oleksin võinud eeldada, et küsija on rumal ja lapsik ja küsib, et kuisuurt resulatsiuuni üldse nagu mingil normil mollil on ja siis oleksin võinud ise ka soovitada, et näe ehe ehe 22" FPS9200 LCD moll näitab 3840 x 2400 resuga pilti aga vaevalt sellest nagu otseselt tolku oleks olnud.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
04.04.2006 12:28:29
|
|
|
| londiste kirjutas: |
oeh, 21" on lihtsalt suurem kui 19". proovi, seal on vahe. 1600x1200 19" lcd-monitore pole eriti saada lisaks sellele anyway.
parem või teravam pilt on suhteline ka. kui pikslite vahet ei jälgi, siis on see 21" lahedam ;) |
Vot ei tea, juba 19" LCD'de puhul lähevad 2 kõrvuti olevat monitori liiga laiaks, et korraga haarata, peab natuke kaares paigutama. 21" võib juba häirivalt liiga laiaks osutuda. Samas noor inimene, teravad silmad - see 19" kannataks vabalt rohkem resolutsiooni. Tegin kiired kalkulatsioonid erinevate suuruste ja resode punktitihedusest:
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.04.2006 13:05:34
|
|
|
1400x1050
mitte, et hetkel läpakal selline 14" ei olekski
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.04.2006 13:33:51
|
|
|
| londiste kirjutas: |
1400x1050
mitte, et hetkel läpakal selline 14" ei olekski  |
Mu läpakal sama ja täiega rahul olen
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
04.04.2006 14:18:06
|
|
|
Arusaamatu kuidas see näpukas sisse hüppas. Nüüd parandatud. Igaljuhul see 1400x1050 14" ekraanil on minu jaoks juba natukene liiga suur punktitihedus, et seda samamoodi kasutada kui tavalisi ekraane. 1280 19"'ga võrreldes tundub selle resolutsioon parem kui elu
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
04.04.2006 14:45:55
|
|
|
| stepzter kirjutas: |
| Igaljuhul see 1400x1050 14" ekraanil on minu jaoks juba natukene liiga suur punktitihedus, et seda samamoodi kasutada kui tavalisi ekraane. |
Mul on sama, 1400x1050 14" ja olen sama rahul nagu eelmised kommenteerijad. Harjumise asi vist
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
05.04.2006 20:04:02
|
|
|
tegelt minuarust suht totakas, sest juba 1280x1024-ga näevad osad veebilehed suht nõmedad välja, et ääred tühjad(nagu teada, siis üldlevinud standard on, et lehekülje laius oleks alla 800 piksli) kuid 1400x1050 ja veel nii pisikesel monitoril
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
05.04.2006 20:32:50
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
tegelt minuarust suht totakas, sest juba 1280x1024-ga näevad osad veebilehed suht nõmedad välja, et ääred tühjad(nagu teada, siis üldlevinud standard on, et lehekülje laius oleks alla 800 piksli) kuid 1400x1050 ja veel nii pisikesel monitoril  |
Sellisel juhul on totakas veebileht, mitte monitor; need lehed, mida mina vaatan, venivad just nii suureks, nagu ekraan. 800 on miinimumlaius, mitte maksimum.
Ja ega ma veebilehtede vaatamiseks läpakat ei ostnud.
Suuremat monitori oleks raske kaasas kanda, 14" on just paras.
Resot võtaks tegelikult veel juurdegi, praegu jäävad mõned fondid ideaalse akende töökonfi puhul karvaseks ja halvasti loetavaks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.04.2006 21:26:14
|
|
|
| 1280x1024 on minumeelest üldse miinimumreso et ennast lolliks ei skrolliks...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
05.04.2006 23:00:10
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| 1280x1024 on minumeelest üldse miinimumreso et ennast lolliks ei skrolliks... |
Minul j2lle on 19 tolline monitor ja kasutan 1024x768... Pean silmade koormamist-rikkumist hullemaks(kirbusita lugemine!) kui s6rmetrenni-hiirepiinamist(scroll!)... St. nagu tavaliselt ikka taolistel puhkudel - kellele ema, kellele tytar ...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.04.2006 09:43:21
|
|
|
ewur, appearence'st large fonts peale ja onju jumalast norm
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
06.04.2006 10:50:34
|
|
|
| Viewsonic VX2025wm 20.1" ...kas see veab kõik mängud välja? Ja mida üldse arvate?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
06.04.2006 12:55:23
|
|
|
Paistab, et kõik väga rahul selle monitoriga ja hind on ka ikka päris hea sellel
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
07.04.2006 12:36:42
|
|
|
nii
sain siis eile kah kätte oma esimese lcd
ja selleks siis on samsung 940bf 2ms
kontrastid ja teravus on supper
mängimine on ülihea
ausaltõeldes hetkel ei tajunud ma midagi mängimises muutusi, ei ujumist ega midagi
ainult et pilt oli suurem ja teravam
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrmuff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2004
|
08.04.2006 21:00:33
|
|
|
on plaan kah LCD monitorile üle minna (ikkagi tervislikum ja värki ), niiet soovitage miskit head 19 tollist. Ma ikka mängin ka vahepeal ja vaatan filme, digipilte jne. niiet pilt/värvid peaks olema ilusad ja teravad ja reageerimisaeg kah võimalikult väike, et kiire liikumise korral mingit "ujumist" ei tekiks. See asi ei meeldi mulle kah eriti kui monitoridel on musta asemel mingi hall, helesinine vms. (ka hämaras ruumis) mis pidi tihtipeale lcd'de jamaks olema vist, et mingi valgus kumab läbi vms. ma eriti ei ole nende lcd'dega kursis.
DVI sisend peaks kah olema siis juba ja hind oleks max. 6k aga muidugi hea kui oleks allapoole kuna rahaga just laiata pole.
Või oleks selles hinnaklassis mõttekam hoopis 17 tollise osta, et oleks parem pilt jne.
Mis näitajaid üldse tänapäeva lcd'del üldiselt vaatama peaks ja mis vahemiku need jääma peaks?
Ja siis veel, et kaua nende vastupidavusega ka üldse on? Kui korra selline suur väljaminek teha siis võiks see ikka kesta kah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.04.2006 21:16:29
|
|
|
mrmuff, seljuhul võta Samsung 970P kui äkki kannatab
üldiselt teema läbilugemine aitab otsustada sul
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrmuff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2004
|
08.04.2006 22:50:41
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
mrmuff, seljuhul võta Samsung 970P kui äkki kannatab
üldiselt teema läbilugemine aitab otsustada sul |
See on vist ikka liiga kallis, 6k oleks suht ülempiir ja ma leidsin selle kohta veel sellise kahtlase jutu http://www.geocities.com/icecow88/970p-dithering-en.html
eks ma siis loe seda teemat kah kui aega/viitsimust saan , aga soovitused on sellegipoolest oodatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
09.04.2006 11:10:14
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| 1280x1024 on minumeelest üldse miinimumreso et ennast lolliks ei skrolliks... |
mul on tööl asi enamvähem normaalne, 21"crt @ ca 1920x1380 vms...
aknad on kasutamiseks mitte fullscreeniks
edit: aga mida päev edasi seda segasemaks läheb valiku tegemine... mängud, filmid(vähem) + graafika-fotod, go figure...
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
10.04.2006 10:12:46
|
|
|
Kuidas laiekraani puhul pildi kujuga üldse lood on, ega pilti välja ei venitata, kui mitte OS-is siis programmides või filmivaatamisel ?
1280x1024 LCD-monitoriga (VGA-ühendusega) täisekraanfilmi vaadates küll üles-alla musti ribasid ei jäeta, ehkki 64 pikslit peaks musta riba olema.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
10.04.2006 11:19:50
|
|
|
Laiekraani pildi venitamist mina kommenterida ei tea, sest mul on 5:4 suhtega VP930. Aga soovitaks lugeda kasvõi ülaltoodud overclockersi linki, seal on osaliselt juttu ka sel teemal...
Näiteks:
| tsitaat: |
It has more features than the Viewsonic, the Philips has hardware scaling which from what i can tell the viewsonic just stretches the pictures to fill the screen.
Personally, the NEC seems to be the better screen on the market if you have over £400 to spent, under £400, I would go for the Philips. The Viewsonic is nice and has a good reputation as a manufacturer. But i think they've dropped the ball on this one in terms of features on the screen |
| tsitaat: |
For example, in my Philips (NeC too) Just changed the res in windows to 1280x1024, and select Native mode.
You get only the center 1280x1024 pixels displaying the image, if you select filled with aspect, it stretched proportionally still with boarders
The viewsonic does not have this option, if you select anything smaller than 1680x1050. The monitor will stretch the image to fill the screen regardless. So the image shown isn't proportional |
http://forums.overclockers.co.uk/showpost.php?p=6658380&postcount=41
Samas ülalmainitud Nec LCD20WGX2 ja Philips 200W6CS-l on jälle muid probleeme, vähemalt esimestel partiide ajal kurtis sealsamas foorumis enamus neci ja philipsi omanikke tõsise backlight bleedingu üle
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
11.04.2006 19:56:07
|
|
|
| 1280x768 puhul saab ikka valdav enamus softi ilusti hakkama asjade õige skaleerimisega.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
11.04.2006 20:54:30
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| Laiekraani pildi venitamist mina kommenterida ei tea, sest mul on 5:4 suhtega VP930. |
See 1280x1024 kõrgekraan, õigemini sellele joonistav soft igatahes ei skaleeri õieti isegi native reso juures, muidu peaks täisekraanfilmile pisikesed mustad ribad üles-alla jääma.
Kui VX2025wm laiekraan samuti filmi üle ekraani venitab, on küll väga kehvasti.
Mitte-native reso kasutan harva, mängin paar korda aastas, seda võib teise arvuti taga ka teha.
| stepzter kirjutas: |
| 1280x768 puhul saab ikka valdav enamus softi ilusti hakkama asjade õige skaleerimisega. |
Aga milline on see mittevaldav vähemus ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|