Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 146, 147, 148  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 30.03.2006 20:22:34 vasta tsitaadiga

ega suurt vahet ei olnud 7081 def kellad http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/3dmark%2006%20650%20800.JPG icon_razz1.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 21:19:50 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
mul tegi 06 7531 icon_eek.gif http://service.futuremark.com/compare?3dm06=206138

http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/


jep, vaata sa saad cpu 1k kõrgema
mul kõik default (ja msi plaat)

krt kuidas seda asja sli-sse panna :S õhuvool täiesti kinni ju


viimati muutis jj666 30.03.2006 21:25:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.03.2006 21:23:26 vasta tsitaadiga

E: ma jõudsin juba uuendada projekti. Proovisin 4k ära teha, siis aga meenus, et mu monitor võimaldab ainult 1024 resot ja seega pole mõtet oma 06-e skoori siin reklaamida.

05 = http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1919565
03 = http://service.futuremark.com/compare?2k3=4710585

Üldiselt pole paha kaart selle raha eest, kuid need 128bitised mälud on ikka parajad juustud. Veider ka, et core nii vähe klokkub - ainult 600ni. Võibolla vmod aitaks? Peab vist Jaani poole pöörduma. Sama jutt ka mem-i kohta - 1600 läks ära, kuid ootan rohkemat.

Jahutus on täitsa hea kaardil - idle olekus väga vaikne. Temp 42 ringis. Fullis kerib pöördeid juurde ja hakkab korralikult sahisema - tempid 60 ringis.


viimati muutis weasel 30.03.2006 22:48:11, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 13:27:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Playstation 3 RSX Graphics is NV47 Based

link

tsitaat:

How about some practical application of this jug of GPU power? Well, we could game stably at 785MHz core and 1020MHz Memory artifact-free the whole day.

Shamino hullab 7900GTga
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2006 13:59:00 vasta tsitaadiga

Sai ka omale 7600 GT ära toodud.

Eks vaatab õhtul, kuidas mu Seasonic 350W toitekas välja veab Athlon 64 @2666MHz ja 7600 GT (soovitatavalt kellatud kujul)...

Väike kahtluseusse närib hinges, aga loodan parimat... halvimal juhul tuleb CPU-d alla klokkida, sellest oleks küll kahju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 14:00:20 vasta tsitaadiga

Irw, osta endale normaalne toide...
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2006 14:01:09 vasta tsitaadiga

Uuri google'i abil, Seasonic ongi normaalne toide icon_lol.gif

Ega ma 350W Codegeniga ei proovi seda süsteemi jooksma saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 14:05:50 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Irw, osta endale normaalne toide...

hahaa icon_lol.gif - kui üldse, siis Seasonic ongi normaalne, efektiivsuselt ühed parimad toited icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 14:18:11 vasta tsitaadiga

Toide:

Total: 350W (390W peak*)

+12V: 19A (21A peak*)

7600GT:

Minimum of a 350 Watt power supply.
(Minimum power supply with +12 Volt current rating of 18 Amp Amps.)

Kui sa tahad riskida, siis palun. Aga mina isiklikult nii piiri peale ei läheks...
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 31.03.2006 14:22:23 vasta tsitaadiga

time123, need miinimumid on reeglina pandud kirja, arvestades Codegeni suguseid tootjaid, kes kipuvad oma plokkidel' kirja panema ebareaalseid võimeid.
Seasonic ei ole Codegeni sarnane vale-labeldaja
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2006 21:09:31 vasta tsitaadiga

Benchimine on veel ees, aga asi jookseb Winnis ja Quake III-s (1600x1200@Highest Quality = 328.5 FPS) esialgu kenasti koos kellatud prosega icon_smile.gif

There's hope icon_wink.gif

EDIT: soovitage mingit head ülekellamisprogrammi... RivaTuner plokib miskipärast, ei näita kaardi low-level settinguid.

Võibolla ma ei oska lihtsalt õiget kohta leida icon_lol.gif

X700 PRO-ga seda probleemi polnud samas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 21:13:30 vasta tsitaadiga

powerstrip ei funka?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 21:14:08 vasta tsitaadiga

Kella deafult driveritega kaasaoleva kellamisasjaga, kus saad kergelt klokke muuta.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2006 21:53:07 vasta tsitaadiga

Kusjuures pole Club3D drivudega seda kellamisasja kaasas icon_neutral.gif

EKs sikutab Powerstripi üks hetk. Seniks vaatame, kas asi elab 3Dmark 2005-e üle icon_razz.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.03.2006 21:59:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kusjuures pole Club3D drivudega seda kellamisasja kaasas icon_neutral.gif
Aga ametlike NV omadega? Minu teada on see neil alati olnud, mingist versioonist pidi vist küll miski registrivõtme defineerima et kellamisele ligi pääseda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2006 22:07:01 vasta tsitaadiga

Pole veel ametlikke installinud, kuigi need on alla laetud icon_wink.gif

Niih, 3DMark 05 tegi ära ja näitab 5878. Tuleb veel tviikida icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 31.03.2006 22:48:01 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Pole veel ametlikke installinud, kuigi need on alla laetud icon_wink.gif

Niih, 3DMark 05 tegi ära ja näitab 5878. Tuleb veel tviikida icon_smile.gif


Suht sama tulemus mis mul - stockis mingi 59xx.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2006 13:55:05 vasta tsitaadiga

Hommikul sai veidi Oblivioni mängitud. Ikka suur hüpe edasi võrreldes X700 PRO-ga - KÕIK põhjas (+moditud nii, et puid näitab 2x kaugemale ja tippdetailsus on 5 mängijat ümbritseva Celli asemel 7-s), HDR, 1280x1024@30fps väljas thumbs_up.gif Sees kannatas ka 1600x1200 kasutada, FPS oli kusagil 40-50, aga kui välja läksid siis eriti üle 20 ei tahtnud tõusta icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 15:35:57 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Hommikul sai veidi Oblivioni mängitud. Ikka suur hüpe edasi võrreldes X700 PRO-ga - KÕIK põhjas (+moditud nii, et puid näitab 2x kaugemale ja tippdetailsus on 5 mängijat ümbritseva Celli asemel 7-s), HDR, 1280x1024@30fps väljas thumbs_up.gif Sees kannatas ka 1600x1200 kasutada, FPS oli kusagil 40-50, aga kui välja läksid siis eriti üle 20 ei tahtnud tõusta icon_lol.gif


njah siis mu single core AMD64 @ 2.7 ja 7800GT @ default. Vist suht piixus omadega. Ehk siis 1024x768 ja high settingud (varjud rohu peal vms värk ei ole peal, muru hõredamaks tehtud ja muru kaugus väiksemaks) jääb sageli hätta kui mingi räme taimestik päeval vastu tuleb. Ehk siis fps võib kukkuda 20 peale icon_confused.gif


Või on sul mingid varjud vms silmailu maha keeratud?
Mingi võrdlus ehk oleks kui sa ütleks palju sa selle 7600 ga üldse 3Dmark05 punne välja pigistad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 01.04.2006 15:54:43 vasta tsitaadiga

link :: Vaata natuke alla poole.

7800gt peaks siiski märgatavalt kiirem olema kui 7600gt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2006 15:55:25 vasta tsitaadiga

erick, misasi sul seda jahutab? päris passiivis?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 16:34:26 vasta tsitaadiga

link :: GeForce 8900GTX

Holy moly... icon_eek.gif Päris haige 3DMarki tulemus või mis?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 01.04.2006 16:36:06 vasta tsitaadiga

SM4,DX10 3Dmark06 35k icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2006 16:47:18 vasta tsitaadiga

angel, nagu ma ütlesin, KÕIK sliderid põhjas, millele menüüst ligi pääseb + ini-failist tviigitud puude kuvamise kaugust 2x juurde + 4 sorti grassi igas Cellis.

Shadow quality on high ja grass shadows on enabled.

3DMark 05 sai tavalised 5878, videokaart on defaultis.

AGA: installitud on nVidia uusimad 84.25 "Oblivion Edition" driverid icon_lol.gif


londiste, kaardil default jahutus. Päris vali võrreldes Zalmani passiiviga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2006 16:50:23 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
londiste, kaardil default jahutus. Päris vali võrreldes Zalmani passiiviga icon_razz1.gif

ahaa, ma lugesin su profiili mööda icon_wink.gif

huvitav kas 7600gt peale kannatab mõne väga vaikse asja kah panna :/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2006 16:57:42 vasta tsitaadiga

londiste, oops! icon_redface.gif

Parandasin profiili ära, video sai ära muudetud aga video jahutus oli samaks jäänud.
Igatahes ma kahtlen, kas turul on hetkel midagi sobivat, mida sinna peale pista. Muidugi võib loota, et lähikuudel ilmub.

Ise ei viitsiks aretada, aga oleks vist võimalik küll mõni CPU cooler suure vaikse vendiga peale pista, 4 kena auku on olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 17:08:17 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
angel, nagu ma ütlesin, KÕIK sliderid põhjas, millele menüüst ligi pääseb + ini-failist tviigitud puude kuvamise kaugust 2x juurde + 4 sorti grassi igas Cellis.

Shadow quality on high ja grass shadows on enabled.

3DMark 05 sai tavalised 5878, videokaart on defaultis.

AGA: installitud on nVidia uusimad 84.25 "Oblivion Edition" driverid icon_lol.gif


londiste, kaardil default jahutus. Päris vali võrreldes Zalmani passiiviga icon_razz1.gif



oot täna on ju mingi aprill vms jura ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2006 17:10:36 vasta tsitaadiga

angel, 1. aprill on, aga nalja ei tee. icon_neutral.gif

Pole hetkel oma masina taga, aga õhtul võin skriine teha.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.04.2006 17:13:12 vasta tsitaadiga

angel, http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_winxp_2k_32bit_84.25.html
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 17:36:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
angel, http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_winxp_2k_32bit_84.25.html


jah tean seda urgast. Aga juba 10 neid kordi mõelnud kas tasub peale visata või mitte. Ehk siis juba sest ajast pean aru kui need sinna ilmusid icon_neutral.gif

ehk siis kardan et mingi teine X mänguga võib probleeme tekkida kuna tegemist ikka beta drivudega.

Aga lootan et varste lastakse ametlikud uued drivud välja.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 01.04.2006 17:37:59 vasta tsitaadiga

Siin ka siis mainitud neid draivereid. 8)
http://www.arvutikasutaja.ee/uudis.php?id=321
Keegi oskab ka öelda palju tegelikkuses need 84.25(oblivioni draiverid) kasu toovad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 18:12:50 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Siin ka siis mainitud neid draivereid. 8)
http://www.arvutikasutaja.ee/uudis.php?id=321
Keegi oskab ka öelda palju tegelikkuses need 84.25(oblivioni draiverid) kasu toovad? icon_rolleyes.gif


nu kui see "kasu" ei ole mingi nali siis paistab et ropult icon_lol.gif

mudeks see arvutikasutaja on mingi n00b vist: Kuivõrd nii graafika, heli kui ka AI poolt on tegemist hetke absoluutse tipuga,

nagu köh köh mängu üks suur viga on AI + bugid üleüldse. Ehk siis kui keegi mängus pakub abi siis tuleb 100% EI vastata kuna nad jäävad lihtsalt jalgu.

Mäng oleks PC gameri s saanud parema hinde kui ei oleks AI vigane kohati.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.04.2006 18:18:13 vasta tsitaadiga

Lugesin samuti toda artiklit AK's ning tundub et see oleks vajanud üsna põhjalukku toimetamist enne avaldamist. Loodetavasti ei ole ajakirjas sarnaseid lugusid.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 20:33:55 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Siin ka siis mainitud neid draivereid. 8)
http://www.arvutikasutaja.ee/uudis.php?id=321
Keegi oskab ka öelda palju tegelikkuses need 84.25(oblivioni draiverid) kasu toovad? icon_rolleyes.gif


Minule tõid nad niipalju kasu ,et Oblivion ei pane enam lambist pange. Samas BF2 jookseb pidevalt kokku ja viskab desktopi nende driveritega. Läksin tagasi 84.21 peale. Teistes mängudes töötasid normaalselt.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 01.04.2006 21:26:33 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
prigo kirjutas:
Siin ka siis mainitud neid draivereid. 8)
http://www.arvutikasutaja.ee/uudis.php?id=321
Keegi oskab ka öelda palju tegelikkuses need 84.25(oblivioni draiverid) kasu toovad? icon_rolleyes.gif


Minule tõid nad niipalju kasu ,et Oblivion ei pane enam lambist pange. Samas BF2 jookseb pidevalt kokku ja viskab desktopi nende driveritega. Läksin tagasi 84.21 peale. Teistes mängudes töötasid normaalselt.

Ega jah need betad on ikka parajad jamad.Ei ole just kõige parem lasta ühe mängu jaosk optimiseeritud draiverid peale.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 21:38:11 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
neoman kirjutas:
prigo kirjutas:
Siin ka siis mainitud neid draivereid. 8)
http://www.arvutikasutaja.ee/uudis.php?id=321
Keegi oskab ka öelda palju tegelikkuses need 84.25(oblivioni draiverid) kasu toovad? icon_rolleyes.gif


Minule tõid nad niipalju kasu ,et Oblivion ei pane enam lambist pange. Samas BF2 jookseb pidevalt kokku ja viskab desktopi nende driveritega. Läksin tagasi 84.21 peale. Teistes mängudes töötasid normaalselt.

Ega jah need betad on ikka parajad jamad.Ei ole just kõige parem lasta ühe mängu jaosk optimiseeritud draiverid peale.

ega need polegi ainult ühe mängu jaoks optimiseeritud icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2006 21:43:04 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Huvitav jah, ma ka nagu aru saand, et SLI's pole kaks 512 kaarti sama mis üks 1GB'ne kaart nagu pole ka näiteks kaks 3GHZ proset sama mis oleks üks 6GHZ prose icon_confused.gif Huvitav, et mis siis see ummes näitaja oleks 1,5 korda ühe kaardi powaa või kuidas icon_question.gif

4*gt? on nati tein asi ilmselt siiski.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2006 22:04:03 vasta tsitaadiga

Niih, skriinshot:



Küsimus: kuidas saab nii pilti teha, et FRAPS jääks näha? icon_confused.gif

Mingil põhjusel Printscreeniga kaob see FPS number sealt ära...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 01.04.2006 22:04:27 vasta tsitaadiga

Fraps?
Miks sa Frapsiga pilti ei tee? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 22:05:56 vasta tsitaadiga

ilus ... 3k kaardi kohta väga ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 22:25:07 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
ilus ... 3k kaardi kohta väga ilus thumbs_up.gif


mu 7800GT tunneb end nüüd solvatuna

kui tahad et frapsiga pilti tehes jääks fps peale siis vali screenshot valikust (frapsist) Include frame rate overlay on screenshot icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 22:36:09 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mu 7800GT tunneb end nüüd solvatuna

mõtle nüüd normaalselt, tal ei saa kuidagi kiirem olla kui sul
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 22:50:52 vasta tsitaadiga

hmm.. 7800GT-ga kannatab ju 1280x1024 resol mängida. 7600GT-ga vist eriti mitte icon_question.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 22:52:38 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Niih, skriinshot:



Küsimus: kuidas saab nii pilti teha, et FRAPS jääks näha? icon_confused.gif

Mingil põhjusel Printscreeniga kaob see FPS number sealt ära...

Väga hea koha oled leidnud screeni tegemiseks icon_smile.gif päris ilus.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 22:52:40 vasta tsitaadiga

see pilt ju 1024x768...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 22:56:48 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
angel kirjutas:
mu 7800GT tunneb end nüüd solvatuna

mõtle nüüd normaalselt, tal ei saa kuidagi kiirem olla kui sul


tean sellepärast ongi asi natuke kahtlane minujaoks. Pealegi nagu siin juba öeldud ei ole see screen eales 1280x1024.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2006 22:58:05 vasta tsitaadiga

Niih, hakkan kohe FRAPSi pilte Imageshacki üles laduma.

anubis, tegin Imageshackis pildile re-size'i, et enamuse inimeste monitorile ära mahuks.
Võin ka full suuruses ülesse panna (mis on tegelikult 1600x1200 muide) icon_smile.gif

Kusjuures neomanil on õigus - väga palju pildiilu sõltub õigest kohast ja heast valgustusest icon_wink.gif


viimati muutis erick 01.04.2006 23:06:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 22:59:35 vasta tsitaadiga

igatahes 7600GT thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2006 23:07:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho, väga hea mõte icon_biggrin.gif

Ma olen rõõmuga nõus oma .ini faili välja jagama icon_wink.gif thumbs_up.gif

EDIT: Ho Ho jõudis oma postituse juba eemaldada, aga point oli siis selles, et kes tahab, võib saada mult .ini faili - saab oma naha peal järele proovida, kuidas graafika välja paistab icon_smile.gif

Niih, 1600x1200 skriin eelmisest pildist:

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.04.2006 23:17:56 vasta tsitaadiga

FRAPS screens@ 1280x1024:









FPS ei ole muidugi stabiilselt 30, vaid kõigub +/-5 kaadrit sinna-tänna.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 146, 147, 148  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.