|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
18.03.2006 13:20:07
HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused IV |
|
|
| Ma tahaks näha kuna minu saadetud privaatsõnum on saaja poolt loetud. Mõte selles, et teada, kas ps-i saaja on info kätte saanud.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
18.03.2006 13:21:58
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Ma tahaks näha kuna minu saadetud privaatsõnum on saaja poolt loetud. Mõte selles, et teada, kas ps-i saaja on info kätte saanud. |
Nii kaua kui adressaat pole kirja lugenud, asub kiri "adressaadi poolt lugemata sõnumid" kaustas
Siis kui adressaat lugenud, siis PS saadetud kirjade kaustas.
Ning võibolla saab adressaat teada PS'i sisu meili peale kui profiilist nii valitud ning ei pruugi olla HV'sse sisse loginud, et infot teada saada. Selleks et seda teada saada kas adressaat on meili lugenud, tuleks kasutada ebaseaduslikku jälitustegevust.
viimati muutis Elof 18.03.2006 13:32:44, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
18.03.2006 13:42:39
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
weasel, kui sõnum on saadetud sõnumite all, siis ju sõnum läbi loetud.
Kellaaja juurdepookimise suhtes oskab Nevermind kommenteerida. |
Vabandust, jäi täpsutamata, et just kellaaeg on oluline. Teatud juhtudel on tarvis teada, kas ps-i on lihtsalt ignoreeritud või on see nö "vastamisel".
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
18.03.2006 14:37:15
|
|
|
avastasin avalehel sellise kala
nimelt tekst on "piiridest" välja roninud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
18.03.2006 14:48:20
|
|
|
| tsitaat: |
kas ps-i on lihtsalt ignoreeritud
|
Kui PS-is saadetakse edasi e-postile siis pole sellest kellaajast sulle mingit kasu, sest kuigi teine poole sõnumi juba lugenud, kuid
sina seda ei näe...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.03.2006 15:00:11
|
|
|
MinulLinuxis FF1.5 ja Konqueror 3.5 on samuti korrektsed.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
20.03.2006 03:00:09
|
|
|
mul ka nüüd korras. vb oli lihtsalt ajutine lehe loadimis error vms..
EDIT:
selle avalehe loadimise probleemile on üks lahendus, ära määrata proxy server.
starmanil cache.starman.ee, port 8000
elionil cache.neti.ee port 8080 või http://194.126.101.109/proxy.pac
panin paika ja liigu avalehel niipalju edasi-tagasi kui süda lustib
viimati muutis iguaan 31.03.2006 19:49:46, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
21.03.2006 12:10:57
|
|
|
Selle topeltpostituse süsteemi võiks ümber teha.
Kui eelmine postitus on ikka natuke aega vana, siis saaks teha uue postituse.
Nt vastan teemas küsimusele aga mingi aja pärast tekib minul küsimus, mis sobiks sinna teemasse.
Aga kui uut postitust ei teki, siis keegi ei vaata ju sinna teemasse.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.03.2006 12:12:41
|
|
|
| AMD kirjutas: |
Selle topeltpostituse süsteemi võiks ümber teha.
Kui eelmine postitus on ikka natuke aega vana, siis saaks teha uue postituse.
Nt vastan teemas küsimusele aga mingi aja pärast tekib minul küsimus, mis sobiks sinna teemasse.
Aga kui uut postitust ei teki, siis keegi ei vaata ju sinna teemasse. |
teema ju liigub ülespoole, kuigi jah, eraldi märgistus võiks küll olla, kui hiljuti on viimast postitust muudetud vms
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
21.03.2006 12:18:21
|
|
|
Tanel, mina nt ei vaata teemasid, milles pole uue postituse märki.
Olen muidugi märganud, et mõned teemad aegajalt liiguvad ülespoole.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.03.2006 12:19:14
|
|
|
... selle märkuse saab ju ise lisada, kui vaja, siis kasvõi paksult ja punaselt, et kõik märkaks, ma ei näe probleemi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.03.2006 12:28:41
|
|
|
... saad ju lisada ise eelneva teksti ja uue teksti vahele n. sellise toreda kirja:
edit: või muudatus: või lisa:
... ja suurem osa kasutajatest, peaks arvatavasti aru saama, millega tegemist ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
21.03.2006 12:33:00
|
|
|
DigeBeni, mõtle teemade nimekirjale.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.03.2006 12:44:15
|
|
|
... ikka ei saa aru, paljud neid võimalusi on, mis põhjustavad teema üles liikumise, kui välja arvata tasuline upitamine ja uus post ? Mina tean ainult 2 võimalust - kas teema viimase posti autor on oma posti muutnud või selle teemaga on liidetud mõni teine teema, milles on olnud uuemaid poste. Veel midagi ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
21.03.2006 12:45:46
|
|
|
DigeBeni, minul küll alati meeles ei püsi, kui all või üleval teema olema peaks.
Kui see teatud teema on lugemata ja loetud teemade vahel ja sellel puudub uue postituse märk, siis seda mitte miski vaatama ei tõmba ju.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.03.2006 13:04:25
|
|
|
... bite me aga mina selle asja vajalikkusest küll aru ei saa Minu jaoks on see piisav märk, kui teema on üles liikunud ja ei saa aru, mida seal veel vaja märgistada ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
23.03.2006 17:34:56
|
|
|
See nö. HV hangumine postitamisel pole kuhugi kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
23.03.2006 21:43:03
|
|
|
Kas avataril ja/või allkirjas tohib olla reklaam?
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
23.03.2006 22:02:12
|
|
|
| AMD kirjutas: |
| Kas avataril ja/või allkirjas tohib olla reklaam? |
Allkirjas justkui paljudel on.
Kas positiivseid kommentaare tohib müüa?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rt
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
24.03.2006 00:54:22
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Delta kirjutas: |
| Miks ei saa tarkvara ostu-müügifoormis muuta teema staatust (ostetud, müüdud)? |
vaata, kas aadressiks on postituse või teema aadress.
Emba kumma puhul ei saanud staatust muuta ja õige variandi puhul pidi vist ka topelt klikkima  |
No praegu ei saa üldse muuta. Pole seda valiku kohtagi (rippmenüüd), seda erinevalt teistest ärifoorumitest.
Moded vist siiski saavad: ühe minu varasema teema staatust oli keegi muutnud...
Samas kui tarkvara ärifoorum on teadlik erand, siis milleks?
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
24.03.2006 04:00:18
|
|
|
Ma tahaks hirmsasti Creative'i, IBM'i, Daewoo ja Philipsi alafoorumit... Miks? Sest Apple on enda alafoorumi saanud.
Minu teada oli tolle alafoorumi idee MAC'i platvormi kohta, mitte kajastamaks iPottide eripärasid ja Õunakese laiekraane. Hirmsasti tundub see ka tasuta reklaamina Apple'ile.
Samuti, kui Linux, mis on ka eraldi OS, on liigitatud Tarkvara foorumite alla, siis peaks sinna kuuluma ka MAC (mis on ka teatavasti eraldi OS).
Mõistan, et tegemist on 3-e kuulise testiajaga, kuid ka selle aja jooksul peaks see alafoorum olema omal kohal.
Olen sellest mõttest varemgi teada andnud ja siiani on see maha laidetud, või sellega seonduvad postid hävitatud. Arvatavasti viiakse seegi postitus manalateele... Edu teile!
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
24.03.2006 04:14:31
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Kas positiivseid kommentaare tohib müüa? |
sellise asja eest peaks olema karmim karistus võimalikest
teiseks,kas mõni mees ei suuda yldse elada -midagi kritiseerimata??
küll on palju foorumeid,küll on vähe..koguaeg vaja iriseda
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
24.03.2006 10:13:51
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Ma tahaks hirmsasti Creative'i, IBM'i, Daewoo ja Philipsi alafoorumit... Miks? Sest Apple on enda alafoorumi saanud.
Minu teada oli tolle alafoorumi idee MAC'i platvormi kohta, mitte kajastamaks iPottide eripärasid ja Õunakese laiekraane. Hirmsasti tundub see ka tasuta reklaamina Apple'ile.
Samuti, kui Linux, mis on ka eraldi OS, on liigitatud Tarkvara foorumite alla, siis peaks sinna kuuluma ka MAC (mis on ka teatavasti eraldi OS).
Mõistan, et tegemist on 3-e kuulise testiajaga, kuid ka selle aja jooksul peaks see alafoorum olema omal kohal.
Olen sellest mõttest varemgi teada andnud ja siiani on see maha laidetud, või sellega seonduvad postid hävitatud. Arvatavasti viiakse seegi postitus manalateele... Edu teile! |
sarkasm ruulib 8)
Ma olen selles osas sulle oma arust juba ammendavalt vastanud.
Et nagu aitab sellest teemast Sina oled senimaani ainuke, kes selle alamfoorumi nimetust kritiseerib.
See foorum on selle nimega vähemalt 3 kuud. Peale katseaja lõppu võime teha küsitluse nime muutmiseks, juhul kui see foorum alles jääb.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
24.03.2006 14:31:24
|
|
|
Ardo, mina tahtsin kunagi AMD foorumit
Ikka ootan seda.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
24.03.2006 15:06:59
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Ma tahaks hirmsasti Creative'i, IBM'i, Daewoo ja Philipsi alafoorumit... Miks? Sest Apple on enda alafoorumi saanud.Minu teada oli tolle alafoorumi idee MAC'i platvormi kohta, mitte kajastamaks iPottide eripärasid ja Õunakese laiekraane. Hirmsasti tundub see ka tasuta reklaamina Apple'ile. |
Apple foorumi kirjelduses on kirjas, et see on nii Apple riistvara kui tarkvara puudutava jutu jaoks, iPod ja Cinema Display sobivad sinna foorumisse väga hästi, kui see sulle reklaamina tundub, on see su enda probleem ja võimalik lahendus on seda foorumi alajaotust mitte lugeda, ahjaa, "MAC" tähistab "MAC-aadresse", mitte arvuteid.
| Ardo kirjutas: |
| Samuti, kui Linux, mis on ka eraldi OS, on liigitatud Tarkvara foorumite alla, siis peaks sinna kuuluma ka MAC (mis on ka teatavasti eraldi OS). |
Linux teatavasti ei ole eraldi OS, vaid kõigest kernel, tegemist on pelgalt tarkvaraga, seega on see foorum Tarkvara alajaotuses õigel kohal.
| Ardo kirjutas: |
| Mõistan, et tegemist on 3-e kuulise testiajaga, kuid ka selle aja jooksul peaks see alafoorum olema omal kohal.Olen sellest mõttest varemgi teada andnud ja siiani on see maha laidetud, või sellega seonduvad postid hävitatud. Arvatavasti viiakse seegi postitus manalateele... Edu teile! |
Kui sulle Apple'i tooted ei meeldi, siis ära loe neid puudutavaid teemasid, sinu pidev vingumine Apple toodete kohta siin foorumis jääb üha tihedamini silma.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
24.03.2006 15:08:49
|
|
|
Miks SEE teema säilitamist vajab?
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
24.03.2006 15:10:18
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Ma tahaks hirmsasti Creative'i, IBM'i, Daewoo ja Philipsi alafoorumit... Miks? Sest Apple on enda alafoorumi saanud.
Minu teada oli tolle alafoorumi idee MAC'i platvormi kohta, mitte kajastamaks iPottide eripärasid ja Õunakese laiekraane. Hirmsasti tundub see ka tasuta reklaamina Apple'ile.
Samuti, kui Linux, mis on ka eraldi OS, on liigitatud Tarkvara foorumite alla, siis peaks sinna kuuluma ka MAC (mis on ka teatavasti eraldi OS).
Mõistan, et tegemist on 3-e kuulise testiajaga, kuid ka selle aja jooksul peaks see alafoorum olema omal kohal.
Olen sellest mõttest varemgi teada andnud ja siiani on see maha laidetud, või sellega seonduvad postid hävitatud. Arvatavasti viiakse seegi postitus manalateele... Edu teile! |
Ja on ju ometigi olemas võimalus "mitte näidata" neid foorumeid mida sa ei taha näha https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=editprofile
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rt
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
25.03.2006 14:57:55
|
|
|
Arvutustehnika müügi/vahetuse foorumi( Kui sul on midagi müüa või soovid vahetada.) ÜLDREEGLID! https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=27851 on arusaamatud.
Antud momendil võib reeglitest lugeda:
| tsitaat: |
| Teema sisu suhtes ei ole piiranguid, v.a hulgimüüki uutele kaupadele või kaupade grupile on keelatud teha. Lubatud on hulgi pakkuda vaid rikkis või vananenud tehnikat |
Vaadates mida liigitab HV arvutiriistvarana https://www.hinnavaatlus.ee/kataloog/ tekib vaieldav moment, näiteks mobiilid,MP3 playerid,videokaamerad jne. on liigitatud arvutiriistvarana ja seega oleks nagu nendega lubatud arvutustehnika müügi/vahetuse foorumis kaubelda.
Millena liigitab HV hulgimüüki (hulgimüük on olemuselt kauba või teenuse müük edasimüümiseks)?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rt
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
25.03.2006 15:27:54
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
rt, HV hinnandmebaas ja foorum on oma olemuselt eraldiseisvad subjektid ja neid tuleks ka lahus vaadelda.
Hulgimüügi all peame silmas mitme ühesuguse/sarnase asja müümist ühes teemas.
Näiteks uute monitoride müük, 2 mobiili või 2 sülearvuti müük ühes teemas on keelatud.
Hulgi müük (meelega sõnad lahku) ei pruugi tähendada kauba müümist edasimüümiseks. |
Ok vaatame HV hinnandmebaasi ja foorumit lahus kuid sellegipoolest ei määratle Arvutustehnika müügi/vahetuse foorum ÜLDREEGLID!
millega selles alafoorumis kaubeldakse.
Alafoorumi Arvutustehnika müügi/vahetuse foorum tutvustus ei ole samuti mitte midagi ütlev
| tsitaat: |
| Kui sul on midagi müüa või soovid vahetada. |
Kui hulgimüügi all peetakse silmas mitme ühesuguse/sarnase asja müümist ühes teemas, siis miks teemadega kus toimub HV mõistes hulgimüük midagi ette ei võeta,kuigi neile on tähelepanu juhitud.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
26.03.2006 04:08:57
|
|
|
Kell on vale.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
26.03.2006 04:36:18
|
|
|
taifunk, mis mõttes? Täna ju on pühapäeva öö.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
26.03.2006 04:44:21
|
|
|
| Postimees kirjutas: |
| /.../Pühapäeva öösel tõuseb ta lustiga kell pool kolm ja lippab rõõmuga /.../ |
Et siis, Tanel ja nevermind, ma ei näe teie rõõmsaid nägusid praegu?!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
26.03.2006 05:10:07
|
|
|
Ikka vale.
EDIT: oot, mis sa tõusid spets üles selle pärast?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
26.03.2006 05:12:24
|
|
|
Tanel, selle peale ei tulnud.
Kas kell on tõesti nii palju?
Ok, Hääd Ööd AHV'id!
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
26.03.2006 05:19:53
|
|
|
Profiilist ajavööndi muutmisel nihkuvad kõikide postituste ajad muidugi edasi, st. osad postitused on tehtud näiteks 26.03.2006 ajavahemikul 3.00-4.00, kuigi seda aega ei oleks tohtinud olemas olla . Mitte et see kuidagi kõigutaks mind
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|