Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 146, 147, 148  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.03.2006 14:32:50 vasta tsitaadiga

Ja kuidas sa neid torusid painutada kavatseksid?

Sellest on siin varem räägitud. Ise heatpipede ehitamine on üsna lootusetu üritus. Valmis torude painutamine on umbes sama keerukas.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 14:33:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ja kuidas sa neid torusid painutada kavatseksid?


kas sa tead kui hästi need porud painduvad,no palju painutada siis lähevad rabedaks... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 14:36:46 vasta tsitaadiga

Raud paindub soojalt (kuumalt) väga hästi. Toru on raskem keerata, aga minu teada pole "heat pipe" toru seest tühi. Lase aga gaasiga toru kuumaks ja hakka painutama ... peaks töötama küll.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.03.2006 14:37:35 vasta tsitaadiga

Ei tea kuid tean et tavapärane liivaga täitmine nende puhul ei tööta. Samuti torudes olevale tahile ei pruugi väänamine väga hästi mõjuda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2006 14:38:05 vasta tsitaadiga

kui ta seest tühi pole siis kus see vedelik seal sees aurustuda saab?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 14:38:55 vasta tsitaadiga

Le Inc ülevalpool vist kirjutas:
Raud paindub soojalt (kuumalt) väga hästi. Toru on raskem keerata, aga minu teada pole "heat pipe" toru seest tühi. Lase aga gaasiga toru kuumaks ja hakka painutama ... peaks töötama küll.


freezeri heatpiped küll paindusid 1 sõrmega lükates icon_neutral.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 24.03.2006 17:12:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ja kuidas sa neid torusid painutada kavatseksid?


hmm endal oli 1ks see cm coolviva heatpipe, seisis, ei osanud midagi tarka sellega teha
võtsin ühe pliiatsi ja keerasin selle heatpipe sinna ümber, ei läinud katki....
ainult tsipa lamedamaks....


ja ega seal torudes pole mitte vedelik ?

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 17:17:19 vasta tsitaadiga

viitsib keegi linki visata kõige uuematele driveritele 7800gtx512mb kaardile.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.03.2006 17:18:26 vasta tsitaadiga

Tilk vedelikku ja mingisugune taht peaks torudes olema kerge alarõhu all.

See lamendumine tõenäoliselt muudab soojusülekande halvemaks. Kui palju täpselt ei oska arvata.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 17:22:13 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
viitsib keegi linki visata kõige uuematele driveritele 7800gtx512mb kaardile.


Soovitan proovida siit http://www.nvidia.com/page/home.html
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 18:18:17 vasta tsitaadiga

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_mobile_81.94.html

tahtsin küsida et ennem kui ära tõmban ja ära installin
kas siis on vaja ka eelmised kuidagi maha lasta?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 24.03.2006 18:34:10 vasta tsitaadiga

hentz, ei ole vaja midagi ennem maha lasta, lase niisama peale ja valma, aga sa v6id proovida ka BETA draivereid, neil vast mingi perfoormansi kasv, ka nvidia lehelt saab neid
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.03.2006 19:18:38 vasta tsitaadiga

hentz, seal lingil on sul mobile draiverid. Õiged peaks siin olema: http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_84.21.html
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 20:02:19 vasta tsitaadiga

3DMark2005-s saab ikka haledalt lutti Single kaardina. Palju sama Opteroniga 06-s X1900 saab ka?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 23:44:04 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Bah see teema on ju üüratu! Kuskil mineid võrdlusi ka selle kohta on kuhu 7800GS AGP (nii palju aru saanud, et kõveim AGP kaart turul siis jah?) 256 ja 512MB langevad? Võrreldes pcie kaartidega? On 256 ja 512MB üldse vahe olemas või on numbriline võlu asjal?
BTW 4k posti annab läbi kammida - kui siin vahepeal midagi üldse ongi icon_rolleyes.gif

My bad inq all on veidi nänni icon_smile.gif
Huvitav on aga see, et 7800 GS versioone olen nüüd näinud 375-425 Mhz cored - miks nii suur kõikumine?

/Edit
õlu
võlu
kõlu
/Edit2
Läbu icon_neutral.gif


On ka 440 Mhz & 460 Mhz Coredega eksemplare... icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2006 16:52:18 vasta tsitaadiga

Väike OT

2 x 7900gtx (kummalgi kaardil 2xgpu ja 2x512mb mälu) - kokku 96 pipelines ja 2gb videomälu 8)
Pentium D EE 4,3ghz

Päris norm mänguriarvuti 8)

Dell ostis ära kalleid arvuteid tootva firma Alienware ja hakkas turustama Delli logoga ülikallist arvutit XPS 600 Renegade.

Ametlik DELLI leht

BTW, misasi on Ageia PhysX lisaprotsessor?


viimati muutis Anti 26.03.2006 17:03:18, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.03.2006 17:07:14 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
BTW, misasi on Ageia PhysX lisaprotsessor?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=161399&highlight=

Teema lõpus on ka lingid videotele.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 26.03.2006 17:09:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan1
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 22:59:11 vasta tsitaadiga

Soovitage mõnd jahutust 7800gs-le,kust osta-tellida saaks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 28.03.2006 17:43:40 vasta tsitaadiga

jan1 kirjutas:
Soovitage mõnd jahutust 7800gs-le,kust osta-tellida saaks.


See jahutus päris hea, aga sellel üks miinus, nimelt peksab ta kõik sooja õhu tagasi kasti laiali. Sul peab olema kas hea kasti sisemine õhuvool (ventide abil) või tuleb sul hoida kasti küljeluuk lahti.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/27501/
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.03.2006 09:46:47 vasta tsitaadiga

On kellelgi 7600GT käes ka juba?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 10:04:36 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
On kellelgi 7600GT käes ka juba?
Sain Club3d 7600GT kätte eelmisel nädalal. Läks siis masinasse kus AMD64 3000+ winchester ees ootamas. Kuna masin rohkem laste ja interneti jaoks siis erilisi teste ei teinud.
Ainuke test mis tegin oli 3dmark05 ja seda ka masina defaultis. Skooriks oli orienteeruvalt 5800 pointsa, kui mu mälu mind ei peta, mis pole üldse paha minu arust 3000 krooni maksva asja kohta. thumbs_up.gif

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.03.2006 10:38:26 vasta tsitaadiga

Harald205, mis häält see jahutus teeb?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 10:50:24 vasta tsitaadiga

Hea on see, et ta regullib oma pöördeid vastavalt vajadusele. Idles on ta ikka väga vaikne, kui mingi mäng käima lasta siis võtab natuke pöörded üles ja teeb väikest pirinat, aga kuna mul korpusel lisavendid pooltel pööretel töötavad, siis pole video vendi häält põmst kuulda. Enda masina x1900xt vent teeb täispööretel küll rohkem lärmi kui 7600gt vent.
_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.03.2006 14:22:11 vasta tsitaadiga

Võtsin julguse kokku ja astusin nVidia leeri - tvõtsin Ordist 7600GT ära. Eks õhtul räägin muljetest. Ei jõudnud enam ATI vastust ära oodata.

E: kes veel ei tea - Ordis on praegu 7600GT kohapeal saada.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 15:06:26 vasta tsitaadiga

pikemalt muljeid? icon_smile.gif
elik niipea kui võimalus tekib on plaan ka sihuke omale soetada.

kui overklokkimist mitte vaadata, siis näen 7600gt eelisena 1800gto ees lisaks hinnale ka väiksust ja jahedust/voolutarvet icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 29.03.2006 15:11:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.03.2006 15:09:22 vasta tsitaadiga

Sama siin icon_lol.gif

Londiste kirjutas:

tsitaat:
pikemalt muljeid?
elik niipea kui võimalus tekib on plaan ka sihuke omale soetada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 15:47:49 vasta tsitaadiga

link :: Nvidia G80 misses tape out

promleemid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 20:01:28 vasta tsitaadiga

sry, mu mobla ei tee paremaid pilte icon_smile.gif

cooler on peal täisvasest vähemalt... samas mälusid ei kata kumbki ära, erinevalt 7800GT-st. uutel on ka ventikad väga nigelaks jäänd. pakend on kenam icon_razz1.gif

Club 3D 7600GT:



Club 3D 7900GT:

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 21:01:42 vasta tsitaadiga

Mälud on täitsa paljad icon_neutral.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 21:24:38 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Mälud on täitsa paljad icon_neutral.gif


Aga ehk ei vajagi jahutust stock kelladel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.03.2006 00:16:15 vasta tsitaadiga

Probleem 7600GT-ga. Nimelt viskab 3dmargi ajal pildi mustaks ning kuvarile tuleb teade "out of range". Lähen ALT+TAB-iga desktopile ja ees on veateade: d3derr_devicelost

Milles asi võib olla? Olen DirectX-i tunduvalt installinud, samuti kaardi drivereid (kõige uuemad peal hetkel). Samas mõni mäng töötab (CMR5, EvolutionGT Demo). NFSMW lihsalt ei näita pilti (ainult "out of range" ilma veateateta).

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.03.2006 00:16:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Nvidia G80 misses tape out

promleemid? :roll:


Sellest ei saa launchi kohta otseselt midagi järeldada. Kiibi välja töötamine käib lihtsustatult umbes nii:
1) insenerid panevad pead kokku, genereerivad hunniku ideid ja vaatavad palju ressursse üks või teine kombinatsioon vajab
2) kirjeldatakse funktsionaalsus riistvaras ära
3) kontrollitakse, et kõik on õige, et jupid arvutavad õiget asja, et nad teevad seda piisavalt kiiresti ja et ei teki mingeid signaali liikumise
4) parandatakse nii palju vigu ära kui suudetakse
5) saadetakse kiip tehasesse test-tootmiseks (mis maksab miljonites raha) ja oodatakse umbkaudu kuu kuni see tagasi tuleb
6) kontrollitakse kuidas tulemus töötab
7) otsitakse mitte töötamise põhjused ülesse ja parandatakse ära
8) saadetakse kiip järjekordselt tehasesse mitme miljoni eest ja oodatakse kuu aega
9) kontrollitakse kas tulemus töötab, kui ei tööta, siis tagasi sammu 7) juurde
10) kui ollakse veendunud, et kiip ikka suures osas töötab, siis viiakse kiip tootmisesse, mis tähendab umbes kuu aega viidet kuni esimesed kiibid hakkavad liinilt tulema, kiibid tuleb tootjateni toimetada, tootjad teevad kaardid ja panevad pakendisse, saadavad hulgimüüjatele edasi kes toimetavad kaardid poodideni. Otsusest, et kiip on valmis kuni esimeste kaartideni poelettidel kulub umbkaudu 2 kuud, kui logistikat ülihästi toimetada, siis saab veidi vähemaga hakkama.

Nüüd sellest, et mingi planeeritud tehasesse saatmise kp. mööda läks võib järeldada, et avastati enne saatmist mingi oluline viga, mis tähendas, et ei ole mõtet neid miljoneid kulutada teadaolevalt katkiste kiipide tootmisele. Sellest ei saa järeldada palju kogu toode hilineb, sest vead, mis muidu oleks parandatud peale tape-outi parandatakse nüüd enne seda. Ilma füüsilise riistvarata on vigade leidmine natukene keerukam ja töömahukam, aga töötab sellegipoolest.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 00:18:32 vasta tsitaadiga

Keegi on suutnud 7600GT juba garantiisse tagasi saata igaljuhul... icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.03.2006 01:03:51 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Probleem 7600GT-ga. Nimelt viskab 3dmargi ajal pildi mustaks ning kuvarile tuleb teade "out of range". Lähen ALT+TAB-iga desktopile ja ees on veateade: d3derr_devicelost

Milles asi võib olla? Olen DirectX-i tunduvalt installinud, samuti kaardi drivereid (kõige uuemad peal hetkel). Samas mõni mäng töötab (CMR5, EvolutionGT Demo). NFSMW lihsalt ei näita pilti (ainult "out of range" ilma veateateta).


Ei uskunud, et nii lihtne lahendus, kuid siiski proovisin ühte trikki ja töötas. Nimelt mõnel juhul ei kannata molu 70Hzi välja. Veider iseenesest - oskab keegi kommenteerida?

E: Enivei nüüd sain 3DMark05 ka jooksutatud ja tulemuseks sain 5994 punkti. Pole paha 3000 kroonisest kaardist thumbs_up.gif
3DMark03 = 13153
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 01:38:50 vasta tsitaadiga

7600GT rokib sajaga oma perfomance ja toite nõudluse kohapealt, parima suhtega kaart.
Siiski on praegu seis selline, et 6800GS kaardid on ainult veidi kallimad ja nüüd levivad ka lausa 512mb mäluga 6800GS isendid... mistõttu suurel resolutsioonil on neil eelis. Apples-to-apples testi pole ma viitsinud nende kaartide vahel otsida.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2006 09:25:30 vasta tsitaadiga

KrikU, äkki oskad midagi lähemalt kommenteerida just nende 512MB 6800GSide kohta?

Tean, et Gainwardil on oma 512MB GLH, aga mind huvitaks just Paliti 6800GS 512MB mälude specid... hind on niivõrd odav (miski 3280.- vist Peebus, umbes sama kui tavalisel 6800GS-il), et vägisi tuleb petukahtlus peale icon_neutral.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 30.03.2006 13:08:47 vasta tsitaadiga

http://www.palit.com.tw/en/products/nv_pcie_6800GS-Super.html#spec
2ns vast

Heh, "up to 12 pipelines" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 13:19:30 vasta tsitaadiga

Pole ise selliseid isendeid kohanud veel ja teste ka ei ole leidnud veel. Päris huvitav oleks võrrelda.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 13:21:02 vasta tsitaadiga

6800GS peaks ikka tunduvalt aeglasem olema imho kui 7600GT
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 13:36:46 vasta tsitaadiga

miks 6800gs? 7600gt on täpselt samasse jõudluse auku, + väiksem ja jahedam. 1600x1200+ resoga selle klassi kaardiga mängima niikuinii ei hakka, ja niikuinii pole eriti vahet, kas fps on 20 või 24, 20% kiirusvõitu my ass.
7600gt saadavus hetkel on muidugi nii nagu on meil siin. s.t. ordis on.

winterwind, ei ole tunduvalt aeglasem. kõik need 6800gt/gs/7600gt on täpselt samasse auku, pisikeste erinevustega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 30.03.2006 14:45:15 vasta tsitaadiga

Ei tea mis jahutus peale zalmani istub 7900gt´le? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.03.2006 14:54:50 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Ei tea mis jahutus peale zalmani istub 7900gt´le? icon_rolleyes.gif


Sama küsimus 7600GT kohta (sinna küll ei istu vist isegi Zalman).
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaanL
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 30.03.2006 14:59:44 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ei uskunud, et nii lihtne lahendus, kuid siiski proovisin ühte trikki ja töötas. Nimelt mõnel juhul ei kannata molu 70Hzi välja. Veider iseenesest - oskab keegi kommenteerida?

Äkki on "enable doublescan for lower resolution modes" peale jäänud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 15:35:29 vasta tsitaadiga

ot loll küsimus: mida see doublescan täpselt teeb? icon_smile.gif

edit: weasel, seda ma tean, et improves image quality. aga tehnilisest küljest?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 30.03.2006 15:45:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.03.2006 15:43:14 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ot loll küsimus: mida see doublescan täpselt teeb? icon_smile.gif


tsitaat:

Enable Doublescan for lower resolution modes: When ticked this option improves image quality, particularly at lower resolutions. However because doublescan uses a lot more graphics bandwidth, this means that you may experience performance problems at higher resolutions and/or higher refresh rates. If you run games at low resolutions, I recommend ticking this option to begin with, and if you then notice additional stuttering or freezes in games, or generally laggier graphics, untick this option.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2006 16:43:05 vasta tsitaadiga

512MB 6800 GS-il oleks ikkagi arvestav eelis 7600 GT ees, futureproofingu näol. Rääkimata sellest, et CoD2 ja Doom III seda mäluhulka juba kasutada oskavad. Ilmselt ka Oblivion.

Pealegi kannatab nii 7600 GT kui ka 6800 GSiga kenasti 1600x1200 mängida - enamuses testides on sel resol lihtsalt 4xAA ja 8xAF peale lükatud. Mõni ime siis, et framerate kukub.

7600 GT ja 6800 GSi perfi vahe on üldiselt vähem kui 10%, ning kõrgematel resodel koos AA/AF-iga kipub 7600 GT allagi jääma. Niiet 200 EEK vahega oleks 6800 GS 512MB igal juhul parem investeering.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 19:08:58 vasta tsitaadiga

Nu niih, sain siis 7900gtx'i kätte. Club3d karp on ikka päris pisike sellise kaardi kohta, mis tegelt on suht hea. Kiirelt lasin 3dmark05, mis oli juhuse läbi ka masinas veel olemas ja default run (cpu@2700 ) tuli nõks alla 11k. Kaardi hinda arvestades olen praegu täitsa rahul.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 19:30:33 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/jj666/06.jpg

isane jahutus on sel club3d omal ikka peal icon_razz.gif

03 tegi ~21900
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 30.03.2006 20:14:14 vasta tsitaadiga

mul tegi 06 7531 icon_eek.gif http://service.futuremark.com/compare?3dm06=206138

http://koti.mbnet.fi/xps/Arvuti/7900GTX/3Dmarks/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 20:18:47 vasta tsitaadiga

3dmarkideks on teised teemad ja dualcore annab juba ~1k juurde võrreldes singelcorega + sul klokitud kaart
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 146, 147, 148  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.