Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 146, 147, 148  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.03.2006 18:43:30 vasta tsitaadiga

GS tundub suht ok kaart, samaväärne X1600XT-ga.
eks näis kui madalale ati on nõus oma hinda laskma

aga jah - muidu küll neid kumbagi ei ostaks, aeglased ikka mõlemad icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.03.2006 18:44:29 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
7600gt on peebus 3060.- ja laos 20tk kui üigesti aru sain.

20tk Soome GNT's !
0tk Eestis

vanajumal teab täpsemalt, mitu tükki tegelikult sealt ära pole rebitud.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 18:48:26 vasta tsitaadiga

7600GS review (mitte 7600GT@400/400 nagu firingsquadil, aga nvidia poolt saadetud, niiet võtta mittepäris puhta kullana)
Far Cry 30-40 fps 1280x1024@4xAA 8xAniso
pihtas-põhjas icon_biggrin.gif


viimati muutis anubis 22.03.2006 18:55:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.03.2006 18:54:23 vasta tsitaadiga

Pole paha, samade "torude" arvuga, pea poole väiksema mälu läbilaske ning ~50% madalma taktiga teeb GS siiski x1600xt'le ära. Kusjuures gs on passiiv ning hetkel vist ka odavam kui xt icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 18:57:29 vasta tsitaadiga

tõeliselt ilus kevad paistab tulevat inimestele, kes plaanivad uut videokaarti osta (nagu mina 8) )
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Blaze
HV kasutaja
John Blaze

liitunud: 20.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 18:57:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Pole paha, samade "torude" arvuga

x1600xt'l on ju 4 pixelpipeline'i. Need sheiderid ei anna võrrelda ju
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.03.2006 18:58:04 vasta tsitaadiga

kamikaaze kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Pole paha, samade "torude" arvuga

x1600xt'l on ju 4 pixelpipeline'i. Need sheiderid ei anna võrrelda ju
Selle pärast ka jutumärgid.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 19:09:17 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif heh..õigus teil oli...

viimati muutis anubis 22.03.2006 19:16:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Blaze
HV kasutaja
John Blaze

liitunud: 20.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 19:14:40 vasta tsitaadiga

pixelpipeline on tal 4, iga piibu kohta 3 seda shader unitit. sama tehnoloogia mis r580'el ja sellel ei ole ju 48 pixelpipeline'i.
Üldiselt see piipude teema on juba mõttetu imo
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.03.2006 19:15:54 vasta tsitaadiga

http://apps.ati.com/ATIcompare/result.asp
Naljakas, et isegi ATI arvab kaardil olevat "pipelines 12"
4 peaks olema tõesti, ent kas seda lugeda eeliseks ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 19:23:18 vasta tsitaadiga

nokrt tuleb asi ikka segaseks ajada icon_smile.gif ATI kirjutab ka igal pool, et 12 pipeline

link

tsitaat:

The card boasts 4 pipelines (known as ROPs, Render Output Pipelines). Do not get confused (as I did), I'll explain.

ROPs are actual pixel pipelines. Shader pipelines or pixel shaders consist of ROPs and fragment pipelines. With X1600, each ROP consists of 3 pixel shaders (giving us 12 PS units) and 8 Z-samples per clock. In other words X1600's pipeline configuration is as follows:

12 PS units
4 ROPs
4 TMUs (1 TMU per pipeline)
8 Z-samples per clock
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 20:19:02 vasta tsitaadiga

Ati on sita sees siis järelikult kuna x1600 on neid uniteid 4 ja 8 unitiga uue põlvkonna ati kaarti polegi icon_eek.gif 12 pipega on nüüd x1800rx club3d-lt ja edasi on kõik juba 16-ga.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.03.2006 20:29:10 vasta tsitaadiga

ATI maetakse maha... See Club3D X1800RX on veel suurem kummitus kui X1800GTO-d.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 20:43:57 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
ATI maetakse maha... See Club3D X1800RX on veel suurem kummitus kui X1800GTO-d.


Mis tähendab, et hinnad peaksid langema üldiselt... aga eks seda saab näha siis, varsti tuleb ju 7900 kohale ja kui siis ka ati hinnad stabiilsed siis icon_lol.gif

_________________
Tõukan mõnuga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 20:57:18 vasta tsitaadiga

7900GT ja 7900GTX kohal juba icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.03.2006 21:55:33 vasta tsitaadiga

Ordi hinnakirjas olemas 7600 GT ( 3180.-), 7900 GT ( 5250?.-) ja 7900 GTX ( 8200.-) icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 22:50:19 vasta tsitaadiga

Hinnasulast pole ikka halligi, kuigi need uued kaardid (7900 seeria, 7600) kohal.. Kui nädala või kahe pärast ikka sama seis hindades, siis... suht nonsenss seis on ausaltöeldes: 1800xt ja 1900xt on sama hinnaga icon_lol.gif, 7900 gtx võimsust arvestads on see suht hea hinnaga ja nii mõnigi 7800 gtx variant on isegi kallim, või samakallis.. ma ei saa aru, kes on need agarad hullud, kes peaksid nn jääke soetama, kui uus ja parem toodang on sama hinnaga icon_lol.gif Või teenitakse jääkide müümise pealt (nagu 1800xt müük näiteks) niivõrd vähe, et sellega ei saa isegi arvestada? Kui ati on nii täbaras seisus, nagu siin väidetakse, siis miks pole märkigi mingist hinnasulast? Ma ei ütle et kõik peaks kolinal kukkuma, aga osade vanade kaartide hinnad on isegi veidi tõusnud icon_rolleyes.gif Kas see ati on ikka nii viletsas seisus icon_question.gif
_________________
Tõukan mõnuga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.03.2006 23:07:18 vasta tsitaadiga

ati pole täbaras seisus, eestis on lihtsalt mõttetu mingit vanemate toodete hinnasula oodata kuna keegi ei taha kallilt sisse ostetud kaarte odavalt müüa
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 23:08:59 vasta tsitaadiga

See ammu teada et eestis müüakse vana juustu sama kallilt kui uut ja paremat kaarti. Vahet pole kas ATI või nVidia. Seega tasubki ettevaatlik olla kui midagi osta ehk siis tuleks ennem hinda uurida mis mujal euroopas toimub.


Vanasti mäletan et 9800PRO oli vist sama kallis kui 9800XT icon_lol.gif

Ehk siis Eestis hinnad üldse suht suur piix icon_mad.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 22.03.2006 23:18:02 vasta tsitaadiga

ma peaks reedel oma asuse 7900GTX k2tte saama eks siis n2ha ole mis asi endast kujutab icon_neutral.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 23:55:22 vasta tsitaadiga

Eks Sebib G70, AGP`na ehk 7800GS, vaatab mis too loom ka on ja kuda klokkub , tellitaval kaardil 440/1300 (pole paha)... Ehk siis kui kädes, saab ka tiba "piinatud"... icon_wink.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 02:49:33 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
7900GT ja 7900GTX kohal juba icon_razz.gif


Tean jah, varsti saab testida icon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.03.2006 10:55:39 vasta tsitaadiga

Siit saab 7900GT poolmuidu: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=117&id=288002
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 11:09:56 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
ma peaks reedel oma asuse 7900GTX k2tte saama eks siis n2ha ole mis asi endast kujutab icon_neutral.gif

Et täiesti huupi tellisid ja üldse ei oska arvatagi mis jõudlus asjal on ve? icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 23.03.2006 13:29:59 vasta tsitaadiga

Jõudlus ju ammu teada, ehk siis umbes sama kui X1900XT...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 13:33:52 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Siit saab 7900GT poolmuidu: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=117&id=288002


4780.- icon_eek.gif icon_eek.gif :banana:
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 23.03.2006 14:07:47 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
vxpsv kirjutas:
ma peaks reedel oma asuse 7900GTX k2tte saama eks siis n2ha ole mis asi endast kujutab icon_neutral.gif

Et täiesti huupi tellisid ja üldse ei oska arvatagi mis jõudlus asjal on ve? icon_wink.gif


mis oleks pidanud tellima siis x1900xtx we icon_question.gif

eks 6hta poole n2ha ole mis v6imsus asjal on siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.03.2006 14:10:33 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
weasel kirjutas:
Siit saab 7900GT poolmuidu: http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=117&id=288002


4780.- icon_eek.gif icon_eek.gif :banana:

Vara ehk rõõmustada veel. saabub ~ 2006-03-30 (võimalik et + 1-2 nädalakest, nagu tavaliselt) kui üldse saabub...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.03.2006 14:12:50 vasta tsitaadiga

Ma kahtlen kas vxpsv oma kaardi täna kätte saab. Asuse GTX-ist pole hinnakirjas enam midagi järel. Loodame parimat muidugi.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 23.03.2006 14:17:03 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ma kahtlen kas vxpsv oma kaardi täna kätte saab. Asuse GTX-ist pole hinnakirjas enam midagi järel. Loodame parimat muidugi.


irw eks seda 6htu n2ha ole mis sa arvad et ma selle kaardi eestist tellisin soomes juba kuu algusest saadik neid liikvel olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 14:19:28 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
Auron kirjutas:
vxpsv kirjutas:
ma peaks reedel oma asuse 7900GTX k2tte saama eks siis n2ha ole mis asi endast kujutab icon_neutral.gif

Et täiesti huupi tellisid ja üldse ei oska arvatagi mis jõudlus asjal on ve? icon_wink.gif


mis oleks pidanud tellima siis x1900xtx we icon_question.gif

eks 6hta poole n2ha ole mis v6imsus asjal on siis icon_wink.gif

Ei oleks pidand X1900XTX'i tellima icon_biggrin.gif Lihtsalt huvist küsisin kuna ammu juba igalpool mustmiljonj testi kust vägahästi näha mida asi endast kujutab ja mis võimsus asjal on.Seega tekkiski mõte, et äkki ostsid huupi kuna muidu ju teaks ja sellise sisuga postil poleks mõtet olnud.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.03.2006 14:26:56 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
weasel kirjutas:
Ma kahtlen kas vxpsv oma kaardi täna kätte saab. Asuse GTX-ist pole hinnakirjas enam midagi järel. Loodame parimat muidugi.


irw eks seda 6htu n2ha ole mis sa arvad et ma selle kaardi eestist tellisin soomes juba kuu algusest saadik neid liikvel olnud icon_biggrin.gif


Peebust tellisid nagunii... Kirjavahemärke ei tunne?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 23.03.2006 14:50:42 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
vxpsv kirjutas:
weasel kirjutas:
Ma kahtlen kas vxpsv oma kaardi täna kätte saab. Asuse GTX-ist pole hinnakirjas enam midagi järel. Loodame parimat muidugi.


irw eks seda 6htu n2ha ole mis sa arvad et ma selle kaardi eestist tellisin soomes juba kuu algusest saadik neid liikvel olnud icon_biggrin.gif


Peebust tellisid nagunii... Kirjavahemärke ei tunne?


WTF meil siin nüüd uus peebu http://www.jimmspc-store.fi/

edit: ja ma ei sa aru mis se üldse sinu asi on kust ma tellisin icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 14:57:53 vasta tsitaadiga

Ei tea, kustkohast x1900xt soodsalt saada? Ma vaatan, nii mõnelgi on juba olemas x1900xt või x1900xtx. Zebrast on ka terve hunnik neid läinud, ometi on nad seal 9000 ja 10 000 kandis icon_eek.gif Kas tõesti pannakse nii palju rohelist video peale ja seda nii massiliselt.. icon_confused.gif
_________________
Tõukan mõnuga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.03.2006 15:19:46 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
edit: ja ma ei sa aru mis se üldse sinu asi on kust ma tellisin icon_question.gif icon_lol.gif


Põhimõtteliselt polegi minu asi, aga teinekord on hea teada, kui vaja endalgi tellida.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 16:20:49 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
vxpsv kirjutas:
edit: ja ma ei sa aru mis se üldse sinu asi on kust ma tellisin icon_question.gif icon_lol.gif


Põhimõtteliselt polegi minu asi, aga teinekord on hea teada, kui vaja endalgi tellida.
tasuks ka ära märkida, et vxpsv asukohaks on märgitud soome. võimalik, et jimmspc-st polegi võimalik eestisse tellida
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 20:31:29 vasta tsitaadiga

gainward bliss 7800 gs 512 mb agp - ilmselt hetkel kõige kiirem agp asi icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.03.2006 20:36:14 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4693388

420pts'i veel puudu 50k'st 3dmark 2003's icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 20:54:16 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
gainward bliss 7800 gs 512 mb agp - ilmselt hetkel kõige kiirem agp asi :)


Hind tuleb umbes 6500 kanti, olenevalt kohast. Üle 7000 ei tule kindlasti. Toote nimi siis GAINWARD 7800 GS AGP 512MB SILENT FX GS
Nädala-pooleteise pärast peaks juba saada olema.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 21:22:15 vasta tsitaadiga

väga kõva asi tundub , kui siuksed kaardid veel tulevad ei nää ma küll mingit põhjust veel pci-e le yle minna
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 21:30:24 vasta tsitaadiga

ERROR11 kirjutas:
väga kõva asi tundub , kui siuksed kaardid veel tulevad ei nää ma küll mingit põhjust veel pci-e le yle minna


Kuid siiski on PCIe olevad kaardid võimsamad kui see. Ehk siis PCIe peal on kiiremad kaardid olemas icon_rolleyes.gif

Samas on ka PCIe peale odavam osta uut kaarti ehk siis 7900GT vms jublakas tuleks soodsam osta samas saab võimu rohkem.

Kuid jah uus mobo, prose ost on sutsu kallim kui korraga kõik osta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 24.03.2006 00:56:25 vasta tsitaadiga

sain siis asja k2tte icon_wink.gif
tegin siis kah paar pilti midagi erilist siis kaasa ei tulnud yks mingi king kong m2ng ja mingi XR rally
7900GTX
7900GTX
7900GTX
7900GTX
kell juba palju kah ei viitsi enam OC jamada ni et lasin siis default kelladega 3Dmark 06 l2bi
score 6030
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 08:41:16 vasta tsitaadiga

Päris hea thumbs_up.gif . Tee 03 ja 05 test ka. Kuidas see defult cooler jahutab ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 12:35:02 vasta tsitaadiga

Bah see teema on ju üüratu! Kuskil mineid võrdlusi ka selle kohta on kuhu 7800GS AGP (nii palju aru saanud, et kõveim AGP kaart turul siis jah?) 256 ja 512MB langevad? Võrreldes pcie kaartidega? On 256 ja 512MB üldse vahe olemas või on numbriline võlu asjal?
BTW 4k posti annab läbi kammida - kui siin vahepeal midagi üldse ongi icon_rolleyes.gif

My bad inq all on veidi nänni icon_smile.gif
Huvitav on aga see, et 7800 GS versioone olen nüüd näinud 375-425 Mhz cored - miks nii suur kõikumine?

/Edit
õlu
võlu
kõlu
/Edit2
Läbu icon_neutral.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 24.03.2006 12:59:15 vasta tsitaadiga

sai siis paar testi tehtud icon_neutral.gif

3dmark 03 def 650/800 score 22516
3dmark 05 def 650/800 score 10965
3dmark 06 def 650/800 score 7081

3dmark 03 700/875 score 24003
3dmark 05 700/875 score 11627
3dmark 06 700/875 score 7531

3Dmarks
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 24.03.2006 13:24:27 vasta tsitaadiga

VXPSV räägi, kuidas on lood siis selle tempiga full loadis ja kas vent hüürgab jubedalt?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 24.03.2006 13:26:56 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
VXPSV räägi, kuidas on lood siis selle tempiga full loadis ja kas vent hüürgab jubedalt?


ega erilist vahet ei ole minu kuulmine küll mingid vahet ei teinud jahutus siis ikka yli vaikne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.03.2006 13:45:56 vasta tsitaadiga

Tõsine püss. icon_eek.gif Ja see cooler on siiani parim mida minu silm näinud on, heatpipe omab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 14:15:15 vasta tsitaadiga

See on jah väga õnnestund jahutus nVidia kaartidel, jahutab täitsa tip top ja vägagi vaikne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 14:30:29 vasta tsitaadiga

kuulge kust ERALDI saab neid heatpipesid osta,ise hakkasin mõtlema,et kuna mul palju alumiiniumist toormaterjali siis **KEEVITAKS** icon_lol.gif 10 radikat üheks ning heatpiped on natuke abiks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 146, 147, 148  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.