|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
06.02.2006 23:41:56
|
|
|
| Aitäh sain tööle.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
06.02.2006 23:42:47
|
|
|
Hakkasin ka firefoxi kasutama eks näis kas harjun ära
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
07.02.2006 00:00:58
|
|
|
| Vaata ka extensione ja enne,kui sa arugi saad,tundub mõne muu bauseri kasutamine imelik.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
07.02.2006 00:02:51
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| Vaata ka extensione ja enne,kui sa arugi saad,tundub mõne muu bauseri kasutamine imelik. |
Sama siin! Ennem kasutasin IE ja läksin Firefoxi peale üle. Siis uuesti IE ja nüüd alles saan aru kasutaja mugavusest, mis Firefox omab!
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
b-monkey
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
10.02.2006 21:57:18
|
|
|
Kuidas ma saan ajutiste internetifailide juurde? Oleks vaja üks jpg fail kätte saada, aga ei mäleta lehe aadressi.
Meeldivaid olümpiaelamusi soovides.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
10.02.2006 22:10:19
|
|
|
C:\Documents and Settings\Kasutaja\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\xxxxxxxx.default\Cache
head jahti!
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
11.02.2006 23:57:51
|
|
|
Sellel uuel Firefoxil mis nüüd tuli 1.5.0.1 Seal downloadside all ei pääse sellele aknale ligi kust valida mis failid ta automaatselt tööle paneb või alla laeb.
Kuidas ma sinna pääseks ?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
12.02.2006 02:27:21
|
|
|
| tools>options>downloads>view and edit actions...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
12.02.2006 12:03:03
|
|
|
Ei noh ma oleks selle juba ammu ära muutnud ise aga ma ei pääse sellele kohale ligi..
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
12.02.2006 12:07:22
|
|
|
aadressiribale:
otsid:
| browser.download.defaultFolder |
ja muudad sobivaks
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
12.02.2006 12:47:23
|
|
|
| Paistab,nagu oleks alt tükk lihtsalt ära hammustatud.Ja just see tükk,kus see vajalik nupp asub.Sul mingi eriline theme peal?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
12.02.2006 12:58:48
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| Paistab,nagu oleks alt tükk lihtsalt ära hammustatud.Ja just see tükk,kus see vajalik nupp asub.Sul mingi eriline theme peal? |
Ega see on tavalise xp themaga kas samasugune.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gandalf
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
12.02.2006 22:51:08
|
|
|
| aga järsku prooviks ja tõmbaks akna suuremaks, võimis? minu puhul see igatahes aitas, aga see viga esines ka mingil üsna iidsel linuxi testiversioonil, teistel nagu pole märganud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
12.02.2006 22:52:40
|
|
|
Ah hea nali. Oleks juba tõmmanud suuremaks ,kui saaks.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.02.2006 23:00:54
|
|
|
Windowsis ei saa seda akent suuremaks/väiksemaks venitada.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
13.02.2006 00:36:52
|
|
|
bodyrocker, endal oli sama kala, aga siis pidin emaplaadi vahetuse tõttu formaadi tegema ja uus firefox peale ning asi toimis normaalselt. Enne formaati proovisin ka reinstalli, kuid ei aitanud. Ma ei taha küll formaati soovitada, sest kindlalt on muu võimalus ka olemas, aga ütlen lihtsalt, et mina sain nii lahti
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan
HV vaatleja
liitunud: 28.11.2004
|
13.02.2006 01:06:41
|
|
|
| bodyrocker, tee see tools->options->downloads aken lahti ja vajuta Alt-V.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
13.02.2006 15:52:37
|
|
|
Sain nii Tools->Options->Download ja siis seal Alt-V , nüüd korras
Tänud Juhan.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
judas
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002
|
13.02.2006 20:56:04
|
|
|
Tere, kas teil on olnud nii, et teemad (tavaliselt need kõige lahedamad) mingil põhjusel on ülevalt nagu ära lõigatud/kokku surutud?
selgus, et see on siis nii, kui üles Bookmarkide bar panna, aga miks?
ei tahaks neid sealt päris ära võtta, keegi teab, kuidas parandada?
http://img103.imageshack.us/my.php?image=mnjah8fl.jpg
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
26.02.2006 15:19:21
|
|
|
| tahaks omal popup'id lubada, kuid millegiparast muutes about:config'i all dom.disable_open_during_load false peale, siis ikkagi ei hakka popup aknad avanema. Milles asi voib olla?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
26.02.2006 15:51:39
|
|
|
Aga luba optionsitest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
27.02.2006 01:14:05
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Aga luba optionsitest. |
mul pole seda. See on Damn Small Linux'i mingi karbitud versioon. Kuigi imelik jah, et about:config satetest lubades ning browserile restardi tehes (kontollisin veel igaksjuhuks ka processide infost, et ega taustal enam midagi FF'iga seonduvat jooksmas ei oleks) asi ikkagi ei toota. Samas aga nii ei ole, et selle DSL'i FF'i puhul about:config satted ei loeks- loevad kull ning varem on mul onnestunud sedaviisi popup'id lubada/keelata
//sain korda tehes DSL'ile restart ning seadistades uuesti. Kuigi kummaline, et firefox uldse niimoodi streikis
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.03.2006 14:36:30
|
|
|
| kuidas ajalugu ("History") exportida?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
02.03.2006 14:54:41
|
|
|
Kas seda peaks saama eksportida? Minu arust mitte.
edit: midagi sellist ma leidsin esimesest postist gooli kaudu:
If you need to move the Firefox history between machines, you should just be able to copy the history.dat file from the profile directory:
* close Firefox on both computers
* find the profile directory on each computer (on Windows this will be something like C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\sdfkjsh4.default)
* copy the history.dat from the source profile directory to the destination profile directory
I believe that should work just fine.
# posted on 1:38 PM, September 01, 2005
samas uuema FF see ei töötavat, lõpu poole on selline post:
There is an extension, Enhanced History Manager (https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=420&application=firefox), that, while it doesn't do a direct export of the history file, allows you to select entries in the history and copy them to the clipboard. From there, you can paste into a text editor.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.03.2006 18:37:02
|
|
|
tänud lõpupoolse osa eest!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
07.03.2006 00:19:28
|
|
|
Kas ja kuidas ma saan lehekülgi ära keelata? A la WWW. lalala.ee
Seda hosts faili värki ma tean, kuid olude sunnil kasutan paar nädalat nüüd 98SE-d
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
viimati muutis Sahib 07.03.2006 13:50:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
08.03.2006 14:25:45
|
|
|
| Sahib kirjutas: |
| Kas ja kuidas ma saan lehekülgi ära keelata? A la WWW. lalala.ee |
Windows XP all hosts faili abil.
See asus vist C:/WINDOWS/system32/drivers/etc/ ...voi kui ta seal ei ole siis pane otsingusse. Kui oled hosts faili ules leidnud, siis ava ta Notepad'iga ning seal on juba naide ette ara tehtud. Aga muidu pead lisama naiteks sellise rea:
//mul on olnud pidevalt FF'iga probleem Damn Small Linux'i all. Seisneb see selles, et FF paneb ennast vahest (ma pole mingit loogikat suutnud leida) siis kinni kui tahan uuele lehele navigeerida. Seda juhtub nii 1 kord 50'nest lehele liikumisest. Kaivitasin FF'i siis kasurealt et naha, kas ta annab ka mingi vea.Kokku joostes annab sellise:
See rida 451 on selles failis halliga margistatud. Oskab keegi seda selgitada? Voi on kogenud midagi sarnast?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
14.03.2006 22:26:56
|
|
|
Session Saveriga väike probleem jälle, settingud siis sellised nagu lisatud pildil, millegipärast aga avab mitte viimase sessioni ajal lahti olnud tabid, vaid vist kõik lehed mida ma viimati avanud olen (mingi 50 tükki umbes)
Mida teha?
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.03.2006 22:38:13
|
|
|
Sama versioon, samad seaded ja tötöab korralikult
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
16.03.2006 12:55:48
|
|
|
| teab keegi kuidas HP Pavilion zv6253EA putepaneeli scroll firefoxis tööle saada ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
16.03.2006 13:32:18
|
|
|
| borru kirjutas: |
| teab keegi kuidas HP Pavilion zv6253EA putepaneeli scroll firefoxis tööle saada ? |
aga kas see on uldse seotud FF'iga? Kas mitte hoopis Windowsi hiire settingutega? Voi teistes browserites ja mujal scroll tootab?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
16.03.2006 14:06:40
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
| borru kirjutas: |
| teab keegi kuidas HP Pavilion zv6253EA putepaneeli scroll firefoxis tööle saada ? |
aga kas see on uldse seotud FF'iga? Kas mitte hoopis Windowsi hiire settingutega? Voi teistes browserites ja mujal scroll tootab? |
IE-s igatahes toimib.. operas pole veel proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
16.03.2006 16:16:00
|
|
|
| kas on olemas võimalus panna bookmark ka postdata saatmist sisaldama? otsinguga ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
17.03.2006 01:04:12
|
|
|
avastasin, et toimib ka Operas
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.03.2006 01:00:53
|
|
|
Kas on olemas selline extension, et ei peaks panema maa tähist, ehk siis hinnavaatlus.ee asemel piisaks aadressi ribale kirjutada hinnavaatlus, kui see extenion suunab automaatselt .ee lõpule, kindlasti peaks olemas just see valiku võimalus, hetkel .com idele suunab küll ise, kuid kas kuidagi saaks selle ringi muuta, et firefox saab aru, et kui . ei ole sees, siis paneb kiirelt .ee ise juurde ja jällegi on netis käik mugavam ja kiirem
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.03.2006 02:03:31
|
|
|
wirx, täitsa olemas selline asi ju. vähemalt kui ma kirjutan aadressiribale HinnaVaatlus või neti siis läheb vastavalt hinnavaatlus.ee ja neti.ee.
firefox vist toimetab sinna sisse kirjutamisel automaatselt otsingu ja võtab selle lingi mis kõige rohkem märksõnaga sobib. igastahes ordi ja parnu puhul nt leidis ka need lehed üles.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.03.2006 11:36:28
|
|
|
mhm, aga see on domeeni poolne värk minu teada ja võtab palju kauem aega, kui lihtsalt hinnavaatlus.ee kirjutamine, see extension peaks kohe suunama, mitte mõned sekundid viivitama nagu praegune
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
20.03.2006 13:59:01
|
|
|
about:config
browser.fixup.alternate.suffix
ja value'ks .com'i asemel .ee
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.03.2006 14:16:17
|
|
|
mkm ikka liiga aeglane, st algul kontrollib mujalt, alles siis läheb
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.03.2006 14:35:28
|
|
|
| Kas keegi Synaptics'i puutepaneeli scrolli on tööle saanud ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
20.03.2006 16:06:08
|
|
|
Kuidas keelata ligipääs ühele saidile?
st. et näiteks HinnaVaatlusesse enam ligi ei saaks
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
20.03.2006 17:19:30
|
|
|
"C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts" faili pistad saidi IP ja ongi olemas
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.03.2006 18:06:48
|
|
|
| borru kirjutas: |
| Kas keegi Synaptics'i puutepaneeli scrolli on tööle saanud ? |
Töötab kenasti. Synapticsi lehelt tõmmatud viimased draiverid hetkel kasutusel. Minumeelest tuli scrolli seadetest valida, et scrolliks seda mille kohal on, mitte seda mis hetkel aktiivne.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.03.2006 00:40:02
|
|
|
borru, jah, peale formatti ei toiminud asi cd pealt tulevate draivudega - ning tegin kõik nii nagu Draqula just mainis. uusimad draivud + see scroll option , ning funksib kenasti
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
23.03.2006 17:18:57
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| mkm ikka liiga aeglane, st algul kontrollib mujalt, alles siis läheb |
polegi võimalik. enne peab kindlaks tegema, kas .ee lõppu üldse vaja on ja see võtab aega
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
23.03.2006 18:48:58
|
|
|
http://www.allpeers.com/index_f.htm - peagi on oodata siis Allpeers nimelist Firefoxi laiendust mis võimaldab kasutajate vahel teostada failivahetust. Asja uudsus peitub selles, et failid on kättesaadavad ainult nendele kes on kantud nimekirja, failivahetus toimub BitTorrenti vahendusel. Põhimõteliselt on tegemist nagu kinnise FTP serveriga mis saab sinu arvutis jooksma. Väga tore lahendus ning see et kasutatakse BitTorrenti võimalusi peaks tegema võimalikuks ka selle, et suure sõpruskonna vahel kellel on sama fail, toimub failivahetus kiiremini kui tavakasutaja üleslaadimiskiirus võimaldab, mis teadupärast on väga nõrk meil siin Eestis. Igatahes jään huviga ootama millal laiendus välja tuleb. Piraatlus on saanud jällegi uue kuue
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
26.03.2006 22:57:10
|
|
|
Mõni aeg tagasi lasti välja ka Deer Park alpha 2 testimiseks. Sai endalgi ära proovitud, kuid läksin 1.5 peale tagasi, sest paljud extensionid ei tahtnud deer parkiga ühilduda. Samuti oli ka deer parki uninstallimisega probleeme - pidi käsitsi ära kustutama
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
27.03.2006 13:18:47
|
|
|
Kuidas teha "create shortcut?" Mäletate - IE all parem klikk ja seal menüüst sai valida. Kas rebasel ka saab seda teha või on tal miski teine nimi asja jaoks?
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|