Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 23:41:56 vasta tsitaadiga

Aitäh sain tööle.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 06.02.2006 23:42:47 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka firefoxi kasutama eks näis kas harjun ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 07.02.2006 00:00:58 vasta tsitaadiga

Vaata ka extensione ja enne,kui sa arugi saad,tundub mõne muu bauseri kasutamine imelik.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 00:02:51 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Vaata ka extensione ja enne,kui sa arugi saad,tundub mõne muu bauseri kasutamine imelik.

Sama siin! Ennem kasutasin IE ja läksin Firefoxi peale üle. Siis uuesti IE ja nüüd alles saan aru kasutaja mugavusest, mis Firefox omab!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 17:46:40 vasta tsitaadiga

https://addons.mozilla.org/themes/moreinfo.php?id=1527&application=firefox
see on päris hea theme icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b-monkey
HV vaatleja
b-monkey

liitunud: 07.01.2006




sõnum 09.02.2006 19:19:13 vasta tsitaadiga

FFil on palju häid teemasid, ise kasutan seda: https://addons.mozilla.org/themes/moreinfo.php?id=1315&application=firefox
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 10.02.2006 21:57:18 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saan ajutiste internetifailide juurde? Oleks vaja üks jpg fail kätte saada, aga ei mäleta lehe aadressi. icon_rolleyes.gif

Meeldivaid olümpiaelamusi soovides.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 10.02.2006 22:10:19 vasta tsitaadiga

C:\Documents and Settings\Kasutaja\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\xxxxxxxx.default\Cache

head jahti! thumbs_up.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 23:57:51 vasta tsitaadiga

Sellel uuel Firefoxil mis nüüd tuli 1.5.0.1 Seal downloadside all ei pääse sellele aknale ligi kust valida mis failid ta automaatselt tööle paneb või alla laeb.
Kuidas ma sinna pääseks ?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 12.02.2006 02:27:21 vasta tsitaadiga

tools>options>downloads>view and edit actions...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:03:03 vasta tsitaadiga

Ei noh ma oleks selle juba ammu ära muutnud ise aga ma ei pääse sellele kohale ligi..

Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:07:22 vasta tsitaadiga

aadressiribale:
about:config

otsid:
browser.download.defaultFolder
ja muudad sobivaks
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 12.02.2006 12:47:23 vasta tsitaadiga

Paistab,nagu oleks alt tükk lihtsalt ära hammustatud.Ja just see tükk,kus see vajalik nupp asub.Sul mingi eriline theme peal?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:58:48 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Paistab,nagu oleks alt tükk lihtsalt ära hammustatud.Ja just see tükk,kus see vajalik nupp asub.Sul mingi eriline theme peal?
Ega see on tavalise xp themaga kas samasugune.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 12.02.2006 22:51:08 vasta tsitaadiga

aga järsku prooviks ja tõmbaks akna suuremaks, võimis? minu puhul see igatahes aitas, aga see viga esines ka mingil üsna iidsel linuxi testiversioonil, teistel nagu pole märganud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 22:52:40 vasta tsitaadiga

Ah hea nali. Oleks juba tõmmanud suuremaks ,kui saaks. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 12.02.2006 23:00:54 vasta tsitaadiga

Windowsis ei saa seda akent suuremaks/väiksemaks venitada.
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 13.02.2006 00:36:52 vasta tsitaadiga

bodyrocker, endal oli sama kala, aga siis pidin emaplaadi vahetuse tõttu formaadi tegema ja uus firefox peale ning asi toimis normaalselt. Enne formaati proovisin ka reinstalli, kuid ei aitanud. Ma ei taha küll formaati soovitada, sest kindlalt on muu võimalus ka olemas, aga ütlen lihtsalt, et mina sain nii lahti icon_neutral.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2004




sõnum 13.02.2006 01:06:41 vasta tsitaadiga

bodyrocker, tee see tools->options->downloads aken lahti ja vajuta Alt-V.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 15:52:37 vasta tsitaadiga

Sain nii Tools->Options->Download ja siis seal Alt-V , nüüd korras thumbs_up.gif
Tänud Juhan.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
judas
HV kasutaja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 13.02.2006 20:56:04 vasta tsitaadiga

Tere, kas teil on olnud nii, et teemad (tavaliselt need kõige lahedamad) mingil põhjusel on ülevalt nagu ära lõigatud/kokku surutud?
selgus, et see on siis nii, kui üles Bookmarkide bar panna, aga miks?
ei tahaks neid sealt päris ära võtta, keegi teab, kuidas parandada?
http://img103.imageshack.us/my.php?image=mnjah8fl.jpg
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 26.02.2006 15:19:21 vasta tsitaadiga

tahaks omal popup'id lubada, kuid millegiparast muutes about:config'i all dom.disable_open_during_load false peale, siis ikkagi ei hakka popup aknad avanema. Milles asi voib olla?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 26.02.2006 15:51:39 vasta tsitaadiga

Aga luba optionsitest.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 27.02.2006 01:14:05 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Aga luba optionsitest.

mul pole seda. See on Damn Small Linux'i mingi karbitud versioon. Kuigi imelik jah, et about:config satetest lubades ning browserile restardi tehes (kontollisin veel igaksjuhuks ka processide infost, et ega taustal enam midagi FF'iga seonduvat jooksmas ei oleks) asi ikkagi ei toota. Samas aga nii ei ole, et selle DSL'i FF'i puhul about:config satted ei loeks- loevad kull ning varem on mul onnestunud sedaviisi popup'id lubada/keelata icon_rolleyes.gif

//sain korda tehes DSL'ile restart ning seadistades uuesti. Kuigi kummaline, et firefox uldse niimoodi streikis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.03.2006 14:36:30 vasta tsitaadiga

kuidas ajalugu ("History") exportida?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 02.03.2006 14:54:41 vasta tsitaadiga

Kas seda peaks saama eksportida? Minu arust mitte.

edit: midagi sellist ma leidsin esimesest postist gooli kaudu:
If you need to move the Firefox history between machines, you should just be able to copy the history.dat file from the profile directory:

* close Firefox on both computers
* find the profile directory on each computer (on Windows this will be something like C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\sdfkjsh4.default)
* copy the history.dat from the source profile directory to the destination profile directory

I believe that should work just fine.
# posted on 1:38 PM, September 01, 2005

samas uuema FF see ei töötavat, lõpu poole on selline post:

There is an extension, Enhanced History Manager (https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=420&application=firefox), that, while it doesn't do a direct export of the history file, allows you to select entries in the history and copy them to the clipboard. From there, you can paste into a text editor.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.03.2006 18:37:02 vasta tsitaadiga

tänud lõpupoolse osa eest! icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 00:19:28 vasta tsitaadiga

Kas ja kuidas ma saan lehekülgi ära keelata? A la WWW. lalala.ee
Seda hosts faili värki ma tean, kuid olude sunnil kasutan paar nädalat nüüd 98SE-d

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...


viimati muutis Sahib 07.03.2006 13:50:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 08.03.2006 14:25:45 vasta tsitaadiga

Sahib kirjutas:
Kas ja kuidas ma saan lehekülgi ära keelata? A la WWW. lalala.ee

Windows XP all hosts faili abil.

See asus vist C:/WINDOWS/system32/drivers/etc/ ...voi kui ta seal ei ole siis pane otsingusse. Kui oled hosts faili ules leidnud, siis ava ta Notepad'iga ning seal on juba naide ette ara tehtud. Aga muidu pead lisama naiteks sellise rea:

127.0.0.1      www.lalala.ee


//mul on olnud pidevalt FF'iga probleem Damn Small Linux'i all. Seisneb see selles, et FF paneb ennast vahest (ma pole mingit loogikat suutnud leida) siis kinni kui tahan uuele lehele navigeerida. Seda juhtub nii 1 kord 50'nest lehele liikumisest. Kaivitasin FF'i siis kasurealt et naha, kas ta annab ka mingi vea.Kokku joostes annab sellise:



See rida 451 on selles failis halliga margistatud. Oskab keegi seda selgitada? Voi on kogenud midagi sarnast? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deppar
HV kasutaja
deppar

liitunud: 16.06.2002




sõnum 14.03.2006 22:26:56 vasta tsitaadiga

Session Saveriga väike probleem jälle, settingud siis sellised nagu lisatud pildil, millegipärast aga avab mitte viimase sessioni ajal lahti olnud tabid, vaid vist kõik lehed mida ma viimati avanud olen (mingi 50 tükki umbes) icon_eek.gif
Mida teha?


_________________
seda ma kartsingi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.03.2006 22:38:13 vasta tsitaadiga

Sama versioon, samad seaded ja tötöab korralikult icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 16.03.2006 12:55:48 vasta tsitaadiga

teab keegi kuidas HP Pavilion zv6253EA putepaneeli scroll firefoxis tööle saada ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 16.03.2006 13:32:18 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
teab keegi kuidas HP Pavilion zv6253EA putepaneeli scroll firefoxis tööle saada ?

aga kas see on uldse seotud FF'iga? Kas mitte hoopis Windowsi hiire settingutega? Voi teistes browserites ja mujal scroll tootab?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 16.03.2006 14:06:40 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
borru kirjutas:
teab keegi kuidas HP Pavilion zv6253EA putepaneeli scroll firefoxis tööle saada ?

aga kas see on uldse seotud FF'iga? Kas mitte hoopis Windowsi hiire settingutega? Voi teistes browserites ja mujal scroll tootab?

IE-s igatahes toimib.. operas pole veel proovinud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 16:16:00 vasta tsitaadiga

kas on olemas võimalus panna bookmark ka postdata saatmist sisaldama? otsinguga ei leidnud
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 17.03.2006 01:04:12 vasta tsitaadiga

avastasin, et toimib ka Operas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 01:00:53 vasta tsitaadiga

Kas on olemas selline extension, et ei peaks panema maa tähist, ehk siis hinnavaatlus.ee asemel piisaks aadressi ribale kirjutada hinnavaatlus, kui see extenion suunab automaatselt .ee lõpule, kindlasti peaks olemas just see valiku võimalus, hetkel .com idele suunab küll ise, kuid kas kuidagi saaks selle ringi muuta, et firefox saab aru, et kui . ei ole sees, siis paneb kiirelt .ee ise juurde ja jällegi on netis käik mugavam ja kiirem
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 02:03:31 vasta tsitaadiga

wirx, täitsa olemas selline asi ju. vähemalt kui ma kirjutan aadressiribale HinnaVaatlus või neti siis läheb vastavalt hinnavaatlus.ee ja neti.ee.
firefox vist toimetab sinna sisse kirjutamisel automaatselt otsingu ja võtab selle lingi mis kõige rohkem märksõnaga sobib. igastahes ordi ja parnu puhul nt leidis ka need lehed üles.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 11:36:28 vasta tsitaadiga

mhm, aga see on domeeni poolne värk minu teada ja võtab palju kauem aega, kui lihtsalt hinnavaatlus.ee kirjutamine, see extension peaks kohe suunama, mitte mõned sekundid viivitama nagu praegune
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 13:59:01 vasta tsitaadiga

about:config
browser.fixup.alternate.suffix
ja value'ks .com'i asemel .ee
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 14:16:17 vasta tsitaadiga

mkm ikka liiga aeglane, st algul kontrollib mujalt, alles siis läheb
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.03.2006 14:35:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi Synaptics'i puutepaneeli scrolli on tööle saanud ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 20.03.2006 16:06:08 vasta tsitaadiga

Kuidas keelata ligipääs ühele saidile?
st. et näiteks HinnaVaatlusesse enam ligi ei saaks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 20.03.2006 17:19:30 vasta tsitaadiga

"C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts" faili pistad saidi IP ja ongi olemas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 18:06:48 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Kas keegi Synaptics'i puutepaneeli scrolli on tööle saanud ?


Töötab kenasti. Synapticsi lehelt tõmmatud viimased draiverid hetkel kasutusel. Minumeelest tuli scrolli seadetest valida, et scrolliks seda mille kohal on, mitte seda mis hetkel aktiivne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 00:40:02 vasta tsitaadiga

borru, jah, peale formatti ei toiminud asi cd pealt tulevate draivudega - ning tegin kõik nii nagu Draqula just mainis. uusimad draivud + see scroll option , ning funksib kenasti thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 17:18:57 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
mkm ikka liiga aeglane, st algul kontrollib mujalt, alles siis läheb
polegi võimalik. enne peab kindlaks tegema, kas .ee lõppu üldse vaja on ja see võtab aega
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 18:48:58 vasta tsitaadiga

http://www.allpeers.com/index_f.htm - peagi on oodata siis Allpeers nimelist Firefoxi laiendust mis võimaldab kasutajate vahel teostada failivahetust. Asja uudsus peitub selles, et failid on kättesaadavad ainult nendele kes on kantud nimekirja, failivahetus toimub BitTorrenti vahendusel. Põhimõteliselt on tegemist nagu kinnise FTP serveriga mis saab sinu arvutis jooksma. Väga tore lahendus ning see et kasutatakse BitTorrenti võimalusi peaks tegema võimalikuks ka selle, et suure sõpruskonna vahel kellel on sama fail, toimub failivahetus kiiremini kui tavakasutaja üleslaadimiskiirus võimaldab, mis teadupärast on väga nõrk meil siin Eestis. Igatahes jään huviga ootama millal laiendus välja tuleb. Piraatlus on saanud jällegi uue kuue icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 26.03.2006 22:57:10 vasta tsitaadiga

Mõni aeg tagasi lasti välja ka Deer Park alpha 2 testimiseks. Sai endalgi ära proovitud, kuid läksin 1.5 peale tagasi, sest paljud extensionid ei tahtnud deer parkiga ühilduda. Samuti oli ka deer parki uninstallimisega probleeme - pidi käsitsi ära kustutama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 13:18:47 vasta tsitaadiga

Kuidas teha "create shortcut?" Mäletate - IE all parem klikk ja seal menüüst sai valida. Kas rebasel ka saab seda teha või on tal miski teine nimi asja jaoks?
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.