Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X1K Family märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 124, 125, 126  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 17.03.2006 11:57:08 vasta tsitaadiga

kui X1800GTO paremate mäludega ei tule siis tundub 7600GT olevat hõrgutavam pakkumine.
Eriti just OC suhtes icon_biggrin.gif
GTOl võiks vähemalt olla 1.6 v6i 1.4 mälud !!!!

palju sellest 7600GT-st välja annaks pigistada 700/1600mhz icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.03.2006 11:58:13 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
kui X1800GTO paremate mäludega ei tule siis tundub 7600GT olevat hõrgutavam pakkumine.
Eriti just OC suhtes icon_biggrin.gif
GTOl võiks vähemalt olla 1.6 v6i 1.4 mälud !!!!

palju sellest 7600GT-st välja annaks pigistada 700/1600mhz icon_biggrin.gif ?


Ma saatsin Club3D-sse järelpärimise mälude kohta (x1800rx), aga ei taha vastata. HIS-il on küll erilised juustud peal..
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 13:10:12 vasta tsitaadiga

peaks küsima aga millised 7600gt-l tulevad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.03.2006 13:52:54 vasta tsitaadiga

7600gt'l peaks vist olema 1.4ns mälud kui specidest õieti välja lugeda oskasin.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 17.03.2006 13:53:31 vasta tsitaadiga

Need review'd mille kohta leidsin overklokkimise kohta:
7600GT
Beyond3d
GPU: 560 588
Mälu: 700 764

Firinsquad
GPU: 560 604
Mälu: 700 790

Vr-zone
GPU: 560 660
Mälu: 700 850

X1800GTO
Guru 3d
GPU: 500 574
Mälu: 500 574

To mastersas: kui panna 7600GT-le korralik jahutus GPU-le ning radikad mälule, siis 700/1600 on täiesti reaalne
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 15:27:39 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
järelikult on süsteemis kala, mitte ati CCC's...


Njah probleem võib ka sata2 nforce4 kivi vahel olla .. see selleks, aga frameworki käima vedamine ja mälus hoidmine võtab asjatult ressursse. Nihuke tunne on nigu miski parasiit oleks arvutis (krt see pilt kah vilgutab ennast 10x enne kui windowsi ette laeb).

Miks ei võiks draivereid kahte tüüpi olla: tilu-liludega/ja ilma. nVidia saab sellega suurepäraselt hakkama. Seda et omegaga saab ilma ccc hakkama ei teadnudki, tuleb asja uurida.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 17.03.2006 19:16:36 vasta tsitaadiga

VR-Zones oli jah jube hea OC tulemus icon_eek.gif

X1800GTO on p]hiliselt sama mis X1800XL ainult et 4 toru vähem... seega veidi kehvem icon_confused.gif

kui on plaan kaardist pigistada viimast siis tundub 7600GT hõrgutavam. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 17.03.2006 19:30:14 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
mikk36 kirjutas:
järelikult on süsteemis kala, mitte ati CCC's...


Njah probleem võib ka sata2 nforce4 kivi vahel olla .. see selleks, aga frameworki käima vedamine ja mälus hoidmine võtab asjatult ressursse. Nihuke tunne on nigu miski parasiit oleks arvutis (krt see pilt kah vilgutab ennast 10x enne kui windowsi ette laeb).

Miks ei võiks draivereid kahte tüüpi olla: tilu-liludega/ja ilma. nVidia saab sellega suurepäraselt hakkama. Seda et omegaga saab ilma ccc hakkama ei teadnudki, tuleb asja uurida.


need draivud on vabalt ilma tiluliludeta
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 21:28:51 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
kui on plaan kaardist pigistada viimast siis tundub 7600GT hõrgutavam. icon_biggrin.gif

arvad? gpu peaks radeonil küll suht taevasse minema, mu XT läks küll veega 800+mhz lõdvalt
ja gpu oc annab ikka korralikult juurde
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 22:15:38 vasta tsitaadiga

X1900XTX modimisel praegu icon_razz1.gif 8)
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 22:22:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
X1900XTX modimisel praegu icon_razz1.gif 8)


mis sa vaest kaarti piinad. Tapad teise ära veel icon_sad.gif

icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 22:25:17 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mis sa vaest kaarti piinad. Tapad teise ära veel icon_sad.gif

arvad, et sa elad igavesti? kõik me sünnime selleks, et kunagi surra - mõni varem, mõni hiljem icon_biggrin.gif

pigem oleks platuunile küsimus, et miks ta modida laseb, tal pole ju korralikku süsteemigi millel asja testida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.03.2006 22:53:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mastersas kirjutas:
kui on plaan kaardist pigistada viimast siis tundub 7600GT hõrgutavam. icon_biggrin.gif

arvad? gpu peaks radeonil küll suht taevasse minema, mu XT läks küll veega 800+mhz lõdvalt
ja gpu oc annab ikka korralikult juurde
Ega sa kogemata ei tea kui kõrgele 7600 veega võiks minna? Õhuga saadud tulemused on igatahes muljetavaldavad icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 22:57:21 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ega sa kogemata ei tea kui kõrgele 7600 veega võiks minna? Õhuga saadud tulemused on igatahes muljetavaldavad icon_smile.gif

ei tea, pole viimaselajal xsi uurinud aga jutu point oli selles, et geforcel peabki mem kell kõrgem olema kuna tal 128bit mem.
radeonil seevastu 256bit ja gpu klokk loeb tiba rohkem..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 18.03.2006 01:58:16 vasta tsitaadiga

Miks CCC näitab mu X1900XT klokkideks 500mhz core ja 594mhz memory?
3dmark06 sain punne 5315, mis on +/-200punni võrreldes teiste samasuguste masinatega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 02:09:26 vasta tsitaadiga

• 625MHz ATI™ R580 GPU
• 1450MHz 256BIT memory
Need on def kellad. Vb CCC paneb segast?! Või äkki oled ise muutnud kellasid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 18.03.2006 02:35:11 vasta tsitaadiga

Seda ma tahangi teada, et kas CCC paneb segast või on mul endal mingi setting puus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.03.2006 02:39:56 vasta tsitaadiga

Need on 2D klokid.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 02:46:41 vasta tsitaadiga

Jaan jäi hätta memory modiga nii, et see jäi ära. Aga muidu vgpu töötab ilusti. Erm praegu jah ei benchi.. niisama mängin.. st hakkan irw. Kui Yonahi saab siis benchin
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 18.03.2006 04:36:11 vasta tsitaadiga

siis barbecue ?
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 18.03.2006 10:37:31 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
siis barbecue ?

veel mitte icon_biggrin.gif
Lihtsalt saime üksteisest valesti aru ja mulle jäi aega lihtsalt väheks sellega tegelemiseks.
Ja kiiruga selliseid asju mul ei meeldi teha.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 18:26:49 vasta tsitaadiga

link :: Launch Analysis by NVIDIA

nvidia jätkab lametsemist
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.03.2006 18:31:14 vasta tsitaadiga

erm, millega seal mööda oli pandud? Lihtsalt mõnd asja tähtsustati pisut üle, näiteks 0.5fps vahet prose poolt piiratud asjas icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 19:18:45 vasta tsitaadiga

link katki?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 19:52:05 vasta tsitaadiga

Usutavalt võeti asi maha kuna mingi suvaline töll oli jälle fleimand.Winter muidugi uskus pühalikult, et oligi nvidia poolt asi tehtud.Kui ATI nii teeb siis on tegu kõigest mingi fännboy "naljaga".
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 20:33:39 vasta tsitaadiga

Auron, vaata winteri reiti ka, tal huvides ati niiet objektiivsust pole temalt oodata. minuarust enamik peaks seda juba teadma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 21:20:17 vasta tsitaadiga

need slaidid tehakse nn siseringile, ehk siis juhul kui vaja oem partnereid seebitada enda toodangut kasutama
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.03.2006 21:22:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
need slaidid tehakse nn siseringile, ehk siis juhul kui vaja oem partnereid seebitada enda toodangut kasutama
right, whatever makes you happy.

Huvitav et taolisi slaide olen ma siiani näinud umbes 3-4x ning iga kord just tolle lehe peal. Huvitav et keegi teine pole neid üles pannud icon_rolleyes.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 21:43:14 vasta tsitaadiga

link :: X1900XTX

Siitpildilt natuke modisi näha nüüd icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 18.03.2006 21:49:00 vasta tsitaadiga

Mis sul on mingi koorma kate akna ette tõmmatud icon_question.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 21:50:20 vasta tsitaadiga

see on tal tapeediks imo icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 21:57:43 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
see on tal tapeediks imo icon_biggrin.gif


mis sest tapeedist, vaadake kui kena kampsun on icon_razz1.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 21:57:55 vasta tsitaadiga

irwwww icon_lol.gif ma olen eSports Arenal icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 18.03.2006 22:04:15 vasta tsitaadiga

rlf kirjutas:
aise kirjutas:
see on tal tapeediks imo icon_biggrin.gif


mis sest tapeedist, vaadake kui kena kampsun on icon_razz1.gif


Ma mõtlesin, et see on mingi tüdruk roosa kampsuni ja sõbra paelaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 22:11:22 vasta tsitaadiga

see on see vesijahtuse ilu ja v.õlu et üks kole ja suur vendikas keset akent istub, viltu.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 23:59:03 vasta tsitaadiga

platoon sul on nii naiselikud sõrmed icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 00:09:19 vasta tsitaadiga

badguy tekst: hea geikar seal arvuti taga icon_lol.gif
reidi tekst: aww, nii armas kampsun ^^,
icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 00:36:29 vasta tsitaadiga

Krt küll see ple mina icon_lol.gif

btw tegin FarCry testi Venice prosega icon_razz1.gif

AMD64 3200+@2450MHz
4x512Mb PC3200 200MHz
X1900XTX DEFAULT


Test run siis:
FarCry v1.33
4xFSAA + 16xAF driveritest sätestatud kah peale
Shader 2.0

Resolution: 1280×1024
Ultra quality option, Direct3D renderer
Level: Pier, demo: 1.tmd
Pixel shader: default model
Antialising: 4×
Anisotrophic filtering: 16×


Score = 56,86 FPS (Run 1)
Score = 56,47 FPS (Run 2)
Average score = 56,66 FPS

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 19.03.2006 16:45:35 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et lasen sellel ATI Overdrive jublakal oma x1900xt max kellad määrata.
Hakkab siis core klokkama, jõuab 689MHz juurde (690 on seal skaala peal max) ja arvut teeb restarti (max temp oli 89*C).
Peale restarti uurib, et kas ma tahan jätta viimase hea core kloki ja lasen tal mälu katsetada, lasen siis edasi teha aga enam mingit Catalysti akent lahti ei tule aga midagi ta ikka teeb seni kuni on pilt must ja monitoril kollane tuli põleb.
Tegin käsitsi reseti ja lasin tal panna viimased teadaolevad head kellad milleks on siis 689core ja 729mälu (see on liiga madal, kuna enne lasin 3dmark06 mingi 750 või 775 peal ja oli ok).

Kas see asi peabki nii käima või tasuks mul oma masinat troubleshootima hakata?

Praegu lähen vaatan mida 3dmark06 mu "headest" kelladest arvab.
edit: 3dmark arvas, et pilt jääb teises testis seisma ja kõik.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.03.2006 17:27:07 vasta tsitaadiga

Mis puudtab 7600 GT vs. X1800 GTO vahelist võitlust, siis kõrgemate mälukellade pärast küll ei maksa 7600 GT-d valida icon_lol.gif

Ütleme, et saabki 7600 GT-l 1600MHz mem-i kätte, bandwidth jääb aga ikkagi vaid 25,6 GB/s, sest 128bit pidurdab.
Samas X1800 GTO mem defaultis 1000 MHz, bandwidth aga 32 GB/s, 256bit powwa.

Kui veel klokkamiseks läheb, siis 100 MHz increase GTO-l on võrdne 200 MHz increasega 7600 GT-l.

Lühidalt - 7600 GT mem peaks jooksma 2000 MHz peal, et X1800 GTO mem bandwidth defaultis kinni püüda icon_wink.gif


BTW, Dr. Peebus on Club 3D 7600 GT saadaval - kõigest 3060 EEK thumbs_up.gif
Pole paha hind, arvestades seda, et asi on kiirem kui 6800 GT/GS, maksab 300 EEK vähem ning võtab vähem voolu icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2006 17:34:31 vasta tsitaadiga

erick, oled sa üldse võrrelnud x1800gto vs 7600gt teste? Nii palju kui mina näinud olen siis pea 50% väiksem mälu läbilase ei pidurda miskipärast GT'd just väga oluliselt.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.03.2006 17:38:37 vasta tsitaadiga

Ho Ho, loomulikult olen lugenud asjakohaseid teste icon_smile.gif

Kui sa mu esimese lause uuesti üle loed, siis näed, et ma mitte game-perfoormantsile kui argumendile ei viidanud - tahtsin lihtsalt noortele selgeks teha, kui mõttetu on kekata sellega, et nad pigistavad 128 bit mäludest kõik välja, kui nad sellega kunagi 256 bit mälude default tasemeni ei jõua icon_wink.gif


Ega see 7600 GT ostusoovitus sinna niisama alla ei saanud pandud - kui Oblivion mu 256Mb X700 PRO jaoks liiga väsitavaks muutub, on ainuke mõeldav upgrade path just sesama 7600 GT icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.03.2006 17:46:10 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt õigus.

Näiteks dualchannel mälu annab küll teoreetiliselt 2x suurema läbilaske (64bid vs 128bit) kuid praktiliselt paistab erinevus suht harva välja icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 19.03.2006 17:57:12 vasta tsitaadiga

Kuna see x1800gto siis ka eesti poelettidele jõuad`? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 17:59:20 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Kuna see x1800gto siis ka eesti poelettidele jõuad`? icon_rolleyes.gif

kuu lõpp on launch, aega on veel
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.03.2006 18:07:25 vasta tsitaadiga

Sapphire X1800GTO-d lubab nt komplett.co.uk 22. märtsil. PowerColor ütleb, et nende GTO on saadaval alates 23. märts. Teisisõnu - kaardid peaks teel olema. Eestisse jõuavad need siis umbes nädal hiljem vast.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 13:09:20 vasta tsitaadiga

Name * Overklokk / Kinc * X1900 CF

Description ATI X1900 Crossfire @ 882/900MHz cooled by a overklokk dual evap cascade // ASUS A8R32-MVP vcore and vdd mod // FX-60 @ 3584MHz cooled by a overklokk cascade // 2x512MB BH-5 @ ~240MHz // 2xOCZ600W SLI

3DMark 2006 Score 12502
link: http://service.futuremark.com/compare?3dm06=197401

teine koht hetkel orbis
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.03.2006 16:45:45 vasta tsitaadiga

http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=6601&Itemid=67

Pole just kõige rõõmustavamad tulemused: core 590 ja mem 555, kaardiks HIS X1800GTO icon_confused.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 16:53:36 vasta tsitaadiga

core läheb kindlasti veel aga mem on jah tiba jama..
kuigi arvatavasti neile lihtsalt halb isend sattunud.

poh see mem klokk, gpu oma loeb rohkem kuna asi 256bit
ja nii suurt klokki nagu 7600GT-l mem osas nagunii vaja pole
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 21:53:49 vasta tsitaadiga

kas 7600gt-l piipe ja shadereid ei saa lahti muukida 8) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X1K Family mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 124, 125, 126  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.