Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  "BF 1942: WW2 Anthology" Eesti poodides - puuduvad vajalikud CD-keyd ?! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 16.10.2005 19:18:07 "BF 1942: WW2 Anthology" Eesti poodides - puuduvad vajalikud CD-keyd ?! vasta tsitaadiga

Sai siis eile endale soetatud Kristiine Prismas selline tore komplekt (kinnises pakendis ikka) kus BF1942 + Road to Rome + Secret Weapons. Probleem on aga selles et karbi sees on kleebitud paberijubin kus on mingi kood kus numbrid ja tähed ja ta KOHE KUIDAGI EI SOBI installatsiooni alguses ilmuvasse aknasse - too nõuab koodi kus on AINULT NUMBRID ja sellist selles komplektis pole karbi sees/peal ega CD-de peal.

Nõnda mäng keeldub installeerimast ja üle 200 krooni on lihtsalt raisatud. Homme hakkan saatma päringud Prismasse, maaletootjale jne. Loodan et keegi saab ka minu kogemust kinnitada/täpsustada, vaevalt et ainult mina olen sellise *soodsa + üllatava* komplekti ostnud?! icon_eek.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.10.2005 08:41:53 vasta tsitaadiga

endal oli cd-key bf1942 raamatu tagumisel küljel all servas, kui raamat olemas checki sinna.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 17.10.2005 09:38:32 vasta tsitaadiga

Heh, raamat puudub aga kuna see on nn value/budget edition, see mind sugugi ei üllata.
Õiged koodid,tegelikult neid peaks olema 3 koodi - põhimäng, Rome ja Weapons, igaüks vajab koodi installeerimisel, ma uurisin CD-de sisu - ja mitte ükski nendest ei ole see mis karbi sees antud.
Ilmselt see mäng ilmus siin meil üsna hiljuti sest üleelmisel nädalal ma seda veel Prismades ei märganud.

Tore (no mitte päris tore vist icon_wink.gif oleks kui ikka leiduks keegi kellel sama kogemus,
sest kui ma üksi hakkan neile seletama, siis äkki ei võttagi mind tõsiselt icon_sad.gif

beer_yum.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 17.10.2005 12:54:21 vasta tsitaadiga

Vii poodi tagasi, las maksavad raha tagasi, annavad uue või sebivad edasimüüjaga...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2005 12:58:43 vasta tsitaadiga

... mida siin tõsielt võtta ? Juhul, kui kõik on nii, nagu sa siin kirjeldanud oled, on tegemist kasutamiskõlbmatu tootega, mille võid südamerahuga poodi tagasi viia ja raha tagasi küsida ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 17.10.2005 13:01:27 vasta tsitaadiga

Prismalt tuli juba vastus, et nad saatsid päringu maaletootjale (mida ka mina tegin, lisades ka selle arutelu link) ja probleem peaks olema lahendatud ASAP. Huvitav kuidas nad selle lahendavad...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2005 13:09:30 vasta tsitaadiga

... endal on põhimäng ja lisad eraldi ostetud, ning kõigil on oma koodid, seega võib see olla mingi idanaabri leiutis st. kunagi oli siin juttu mingist sellisest toredast süsteemist a'la ostad nänni poest ja lähed levitaja kodulehele, regad ennast, toksid selle koodi sisse, mille nänniga said ja saad sealt siis omakorda vajalikud võtmed. Pakendiga mingit sellist juhist kaasas polnud ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 17.10.2005 21:58:38 vasta tsitaadiga

Tegelikult see pole Venemaalt, ta on inglise keeles ja seal kuskil pole sellist asja kirjas. Ikka külastasin Electronic Arts kodulehekülge ja seal sellest kah pole juttu. Muid linke mängu pakendil/readme failides pole. Ilmselt kuskil maaletooja tasandil toimus viga - või siis tehases mis teeb neid asju spetsiaalselt Baltikumi jaoks sest tagakaanel tekstid on eesti, läti ja leedu keeles.

Igatahes Prismal oleks praegu tark see mäng poodidest eemaldada kuni probleemi lahendamiseni IMHO icon_wink.gif

EDIT: Sai täna õhtul Prismasse tagasi viidud *ekspertiisi* teostamiseks ja maaletooja on asjaga kurssis.
Lubati helistada mulle, tõesti huvitav mis nüüd kogu selle mängude partiiga juhtub mis juba poodides... icon_eek.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 21.10.2005 16:14:17 vasta tsitaadiga

Mul oli sarnane probleem Uru Ages Beyond Mystiga.
Kaasas olnud kood oli vale, kuna mul aga polnud kavatsust kuskile servisse mängima minna, siis ei hakanud
midagi ettevõtma.
Lisaks sellele olid karbil eesti keelsed miinimunnõuded arvutile väga vales (selle kohta saatsin esindajale märkuse)
Esindajaks Eestis on Andrico OÜ
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 21.10.2005 21:35:20 vasta tsitaadiga

Jah aga BF1942 vajab koodi ka installeerimiseks - ja online mängimine on selle mängu põhiväärtus.
Minu lugu nüüd sai täna õhtul lahendatud nii et lahke maaletooja leidis mulle ühe eelmise antoloogia variandi mida enne müüdi kõrgema hinnaga. Sain selle siis endale kinnises pakendis koos x3 koodiga, iga mänguosa jaoks. Ilmselt ülejäänud uue partii ühikud on nüüd kauplustest eemaldatud seni kuni valmistaja olukorra lahendab.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 14.03.2006 20:25:42 vasta tsitaadiga

huvitav, sama probleem siin - 1 key ainult. kellega peaksin ühendust võtma? tsekki vaevalt et enam alles on.
karp iseenesest on EA Classic karp, tagapool eesti läti ja leedu keeles teksti. kas on mingi üks maaletooja? või on iga pood eraldi oma kauba sepp?
ses suhtes et saaks siis maaletooja poole pöörduda kui oleks 1 ainuke... keegi võiks adret ka visata kui on

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 14.03.2006 20:54:24 vasta tsitaadiga

Jah endal olnud samasugune kogemus Beestingust ostetud BF1942 kolmikosaga. Tegin karbi, hakkasin installima, küsib keyd, vaatan polegi kuradit icon_confused.gif . Kõllasin siis Beestingusse, et mis saab, seal pool otsas olev unelev meeshääl püüdis mulle selgeks teha, et pole võimalik, et raamat puudu et kas ma ikka ei vaata korralikult ning ega ta eriti vaimustuses üldse vahetamisest polnd. Kuna mul kiired ajad olid/on siis ei viitsind asjaga jännata ja sinna ta jäi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 14.03.2006 21:01:33 vasta tsitaadiga

karbi peal kirjas - Ametlik Maaletooja - GNT Estonia. äkki peaks nendega ühendust võtma?
Aga kui tsekki alles pole, siis üldse saab midagi teha?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2006 21:07:21 vasta tsitaadiga

painkillah, ei peaks saama ju kui tšekki pole alles afaik icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 14.03.2006 21:12:54 vasta tsitaadiga

no pmst kui on üks maaletooja. ja on eestistatud karp, siis mind uvitaks, et kust nad arvavad et ma selle asja sain icon_razz.gif
eks tsekki arvatavasti niikuinii vaja, aga lihtsalt mind huvitaks mida nad selle asja peale ütlevad.
kui asi on NENDE maale toodud (ka ümber tehtud karp?) ja edasi müüdud firmadele, siis on see nende süü siiski. ning mida aitaks mingi plussmiinuse tsekk teisele firmale.
jällegi ma saan aru et tsekk on oluline ostu tõestamisel, aga kui tõesti on 1 maaletooja, siis kas see tsekk omab nii kõvat alust (muidugi kes ei tahaks müügiseadusest kinni hoida, et vähem raha välja käia igasuguse ebapädeva kauba eest)

ja minu arust igasugused oletatavad postid võiks olemata olla, kui sa just ise sarnases olukorras pole olnud. ma ei kannata mõttetut läbustamist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2006 22:05:40 vasta tsitaadiga

no jah, mul on endal nii olnud ... st. siis kui ma n2iteks helistasin v6ttis vastu ikka vanem inimene ... ta ütles, et kui tšekki pole sis nagu ei ole mingit ümbervahetamist. aga l6puks kui ma olin helistanud ikka mitu p2eva siis v6ttis vastu noor(em) inimene. ta ütles, et tooge siia nö. kontrollile ja siis vaatame mis edasi saab. ja l6puks saigi 2ra vahetatud. eks k6ik oleneb kes on nö. toru otsas icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 14.03.2006 22:07:38 vasta tsitaadiga

njah, pean nendega ikka ühendust võtma. kuna see rohkem nende probleem kui edasimüüva poe. kuna minuteada poes on need asjad kiles , mitte lahtised karbid. eks ma siis elista neile vast lähiajal
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 14.03.2006 22:53:55 vasta tsitaadiga

Heh nad pidi juba sügisel teha product recall ja neid ei peaks enam praegu saadaval olema.
Pidid kõik tagasi tehasesse saatma - ega nüüd ometi need tehaseoinad ühte ja sama viga pole kordanud?
Mul sai asi ajatud läbi ASE Computers, kusjuures ma siiamaani ei saa aru kes on vastutav asutus, GNT saatis mind ASE juurde, ASE saatis mind GNT-sse, ASEs lihtsal üks lahke härra nõustus vahetada ühe vanema partii ühiku vastu mis olevat neil viimane.
Huvitavl kuidas teil nüüd läheb?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 14.03.2006 23:06:50 vasta tsitaadiga

saatsin GNT sse ühe viisaka kirja.
probably see pakk on isegi enne sügist ostetud, sõber ostis eelmine aasta selle.. ja nüüd taiviitsind seda mängida (ta vist mängis ainult neid üksikuid Secret weaponsi servereid) ja andis ajutiselt mulle. vaatab siis, mis saab.
tsekki pole imo alles tal, aga uurib igaksjuhuks talt üle. loodaks et saab lahendatud. Hetkel on lihtsalt makstub kaubst 1/3 tehelikult täiskasutuskõlblik.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 15.03.2006 08:17:03 vasta tsitaadiga

Meil siin Valgas müüakse PlussMiinuses mänge avatud karbiga. Ma mäletan, et kunagi ostsin James Bond: Nightfire sealt. Müüja tõi riiulilt karbi ja enda leti alt võttis mingi pappkarbi seest manualid ja kaks cd-d, ühel manualil ei olnud isegi kaani enam alles...Küsisin, kas kiletatud pakendit pole, vastus oli et see ainuke. Kuna ma suur fänn Bondil, siis võtsin ikkagi ära, kuid enam ei oska ma ühtegi mängu mis kilest avatud.
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 15.03.2006 11:04:59 vasta tsitaadiga

j22lind kirjutas:
Meil siin Valgas müüakse PlussMiinuses mänge avatud karbiga. Ma mäletan, et kunagi ostsin James Bond: Nightfire sealt. Müüja tõi riiulilt karbi ja enda leti alt võttis mingi pappkarbi seest manualid ja kaks cd-d, ühel manualil ei olnud isegi kaani enam alles...Küsisin, kas kiletatud pakendit pole, vastus oli et see ainuke. Kuna ma suur fänn Bondil, siis võtsin ikkagi ära, kuid enam ei oska ma ühtegi mängu mis kilest avatud.


Puudub igasugune point osta mäng mis juba kellegi poolt avatud ja koodid vms komprometeeritud.
Praegu need koodid muutuvad juba põhiväärtuseks, sest online mängimine on kõige huvitavam.
Need härrad BSA-st kes nii väga piraatlusega võitlevad peaksid ikka olukorda kapuplustes kah kontrollima, mitte ainult FTP serverites.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  "BF 1942: WW2 Anthology" Eesti poodides - puuduvad vajalikud CD-keyd ?!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.