Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 146, 147, 148  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 14:09:21 vasta tsitaadiga

Kas platoon on oma kaardid kätte saanud , ning am2 jne muu stufi? 8) icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 14:13:47 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Kas platoon on oma kaardid kätte saanud , ning am2 jne muu stufi? 8) icon_lol.gif


tal on plate kätte saamisega arvatavasti probleeme icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.03.2006 15:07:11 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
huvitav, et 79**/76** kaarte ikka eestis näha pole, X19 oli päev peale launchi poes letil
7900 kaardid olevat lihtsalt olnud ju peaaegu päeva pealt läbi müüdud. Kuskilt koljunurgast saabus selline mälestus icon_rolleyes.gif

Fuad rääkis icon_neutral.gif - http://www.theinquirer.net/?article=30219


ATI kaarte lihtsalt keegi ei julgenud osta, kuna teadsid et Winterwind jälle liialdanud nende kiirusega.


viimati muutis Elof 14.03.2006 16:11:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.03.2006 15:53:30 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Winterwind kirjutas:
huvitav, et 79**/76** kaarte ikka eestis näha pole, X19 oli päev peale launchi poes letil
7900 kaardid olevat lihtsalt olnud ju peaaegu päeva pealt läbi müüdud. Kuskil koljunurgast saabus selline mälestus icon_rolleyes.gif

Fuad rääkis icon_neutral.gif - http://www.theinquirer.net/?article=30219
Fuad rääkis lollusi. Neweggis on 7900/7600 seeria kaarte in stock terve hunnik.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2006 16:11:48 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
ATI kaarte lihtsalt keegi ei julgenud osta, kuna teadsid et Winterwind jälle liialdanud nende kiirusega.

ise ka saad aru kuidas see siia puutub? ATi oli ju next day poes letil
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.03.2006 16:16:25 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
TanElofJ kirjutas:
ATI kaarte lihtsalt keegi ei julgenud osta, kuna teadsid et Winterwind jälle liialdanud nende kiirusega.

ise ka saad aru kuidas see siia puutub? ATi oli ju next day poes letil

See lõpp oli tiba provokatiivselt küll lisatud tõesti, ent mujal maailmas on 7900 ja 7600 seeria täiesti saadaval. See, et kuhugi pära-euroopasse pole jõudnud, on vast transpordi küsimus icon_rolleyes.gif
Neweggis paistab paar 7900 seeria kaarti tõesti in-stock olevat, ent enamus läbi müüdud.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.03.2006 16:29:41 vasta tsitaadiga

Natuke täpsustan:
7900gtx'i seeriast oli 23'st kuus kohal
7900GT'st 8'st 6 kohal
7600gt'st kõik 9 kohal

Fuad rääkis oma juttu mitu päeva tagasi ning siis oli saadavus märksa parem, ei mäleta et oleks näinud mõnd out-of-stock kaarti.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2006 17:36:28 vasta tsitaadiga

ot:
selle videokaartide toiteka sisu

Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 17:37:17 vasta tsitaadiga

OMFG

OMG

oink

oot täpsusta tiba,kas 7900gtx-i toide we icon_eek.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.03.2006 17:52:06 vasta tsitaadiga

http://www.computerbase.de/news/hardware/peripherie/2006/maerz/cebit06_extra_netzteile_grafikkarten/

SLI & QuadSLI tarvis.
Vast ka Crossfire'

http://www.computerbase.de/bild/news/13258/2/ icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 14.03.2006 17:59:01 vasta tsitaadiga

Palju sihuke lisa toide maksta võib icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.03.2006 18:02:02 vasta tsitaadiga

CeBIT 2006: NVIDIA Releases Quad-GPU SLI
(Dell XPS 600 no longer has exclusive rights.)
icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 14.03.2006 18:05:01 vasta tsitaadiga

See lisatoide on seest nagu mingi kriidikarp icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tykk
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2005




sõnum 14.03.2006 18:07:07 vasta tsitaadiga

siuke rumal kyssa, et ma saan aru, et HD toega arvuti molusid ei ole eriti saadaval veel, aga kas 7xxx seeria ikka toetab HDTV-d? icon_redface.gif kui asi aint resos siis muidugi toetab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.03.2006 18:16:05 vasta tsitaadiga

Defineeri HD.
Xbox 360 näiteks toetab vähemalt HD formaati: 720p (1280x720) ning 1080i (1920x1080 interlaced ehk korraga nähtavad 1920x540 pikslit ülrea laotusega). PS3'l lisandub 1080p mil pole ülerea laotust. Võimalik et mõlemad toetavad ka 720i'd kuid see pole vist päris "õige" HD formaat.

Põhimõtteliselt peaks videokaardid HD formaate toetama küll, neil pole ju vahet mis resoga pilti välja pritsivad icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tykk
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2005




sõnum 14.03.2006 18:19:28 vasta tsitaadiga

see vastus mulle sobib icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.03.2006 18:27:45 vasta tsitaadiga

http://www.sapphiretech.com/en/products/graphics_overview.php?gpid=145

Sapphirel on siuke üllitis välja tulemas. Pidi olema esimene omataoliste hulgas.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 18:30:31 vasta tsitaadiga

weasel, paar lehekülge tagasi mainitud icon_razz.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.03.2006 18:31:32 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
weasel, paar lehekülge tagasi mainitud icon_razz.gif


See oli Tykk'le uuesti, küsis HD kohta.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.03.2006 18:34:05 vasta tsitaadiga

Too sapphire asi on veidi erinev. Too toetab HDMI'd aka DRM'iga kaitstud heli?/video edastamist. Kaitsmata HD pildi edastamiseks peaks kõlbama enamus, kui mitte kõik, telekaväljundiga videokaardid.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 22:59:33 vasta tsitaadiga

HDMI (- High Definition Multimedia Interface) lisamine kaartidele pole mingi probleem, hoopis probleemsem on HDCP (e. High-bandwidth Digital Content Protection ) mida ei toeta hetkel ükski müügilolev videokaart (v.a. mõned üksikud, mida toodab SONY oma elutoaarvutitele), kuna kaarditootjad pole vastavat kiibikest kaardile kinnitanud. See tähendab seda, et kui sa ostad praegu 30" Delli/Apple LCD ja x1900XTX/GF7900GTX(x2) ja loodad selle komplektiga HD-DVD/Blueray 1080p videot vaadata siis ei vea välja...
link


viimati muutis anubis 14.03.2006 23:03:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2006 23:00:36 vasta tsitaadiga

[ NVIDIA 7900GTX @ -92C 1GHz Core!]

Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 14.03.2006 23:02:11 vasta tsitaadiga

oleks võinud ju mälu kah see 10MHz juurde pigistada..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 23:02:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
[ NVIDIA 7900GTX @ -92C 1GHz Core!]


Vana uudis icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2006 23:06:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Vana uudis icon_razz1.gif

Posted By: Shamino
Date: March 14, 2006, 11:01 am

vana? aa, sa lasin enda omaga ennem juba 1ghz? icon_lol.gif

http://www.hol.dk/vis_artikel.asp?aID=111&s=1
CeBIT 2006: Booth Babes

midagi ilusat vaatamiseks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2006 23:16:14 vasta tsitaadiga



MSI GeForce 6600 Geminium
julm "loom"

http://news.mydrivers.com/pages/20060314164540_56573.htm
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 23:18:19 vasta tsitaadiga

mis sellel nii erilist on icon_rolleyes.gif

a kahel pool on gpu või icon_neutral.gif

ning mis asi ta julmaks teeb,ei saa sellest chainese keelest aru mis seal kodukal on icon_redface.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 14.03.2006 23:20:06 vasta tsitaadiga

Millega tegu icon_question.gif Hiina keel pole endalgi just tugevaim külg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2006 23:27:31 vasta tsitaadiga

mingi nn laienduskaart, millele saab läpakate videoid külge toppida icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 23:34:18 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Vana uudis icon_razz1.gif

Posted By: Shamino
Date: March 14, 2006, 11:01 am

vana? aa, sa lasin enda omaga enne juba 1ghz? icon_lol.gif

http://www.hol.dk/vis_artikel.asp?aID=111&s=1
CeBIT 2006: Booth Babes

midagi ilusat vaatamiseks


Nojah, vana ses suhtes, et ommiq nägin juba icon_biggrin.gif
Rofl ja need eided ka ikka vähe paksud icon_biggrin.gif mõni väga paks isegi okse rõve icon_neutral.gif ühtegi normaalset näolappi ple icon_sad.gif E3 selles suhtes omab


edit: Ja see kaart, mida Winter ülal näitas on ju imo need laiendus värgid imo.. tahtsid ju seal teha odavamaks videokaartide hinda.. et ostad aluse ja siis kui uut videokaarti vaja ostad ainult kiibi mäludega

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.03.2006 01:35:37 vasta tsitaadiga

see kaart seal peal peaks olema 6600Go ehk siis sama kaart, mis läpakates käib...
http://www.alientech.it/hardware/6600go/1.htm
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 09:56:17 vasta tsitaadiga

mxmid jah. mõte oli ilmselt kaardis endas, ehk siis 2 mxmi pci-e otsa visata icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 10:59:22 vasta tsitaadiga

Jason57570

3DMark2005 - 20,060p nii, et ATI võttis esimese 20k tulemuse siiski icon_smile.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1879575

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2006 16:58:30 vasta tsitaadiga

see aitaks kah kaasa http://www.tgdaily.com/2006/03/14/cebit_tyan_psc/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2006 17:05:19 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
see aitaks kah kaasa http://www.tgdaily.com/2006/03/14/cebit_tyan_psc/
Mitte eriti kuna sisuliselt on tegu ühte kasti pakendatud klastriga. Kui tahaks 3dmark'i jaoks kõrgeid skoore saada peaks vaatama nelja või kaheksa socketiga emaplaatide poole.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.03.2006 17:14:14 vasta tsitaadiga

IWill H8502 oleks ilmselt suhteliselt hea. 2x PCI-E x16 socketit + 8 Socket 940 auku. Opteron 885'tega varustatuna peaks arvutusjõudu natukene jaguma.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2006 17:24:05 vasta tsitaadiga

Eeldades et 2k6's skaleerub prose skoor enam-vähem linaarselt prosevõimsuse lisandumisega peaks kaheksa 885'ga saavutama prose skooriks ~12-13k. Natuke takti juurde lükata ning 15k proseskoori ei tohiks olla ületamatu icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:59:25 vasta tsitaadiga

stepzter kirjutas:
IWill H8502 oleks ilmselt suhteliselt hea. 2x PCI-E x16 socketit + 8 Socket 940 auku. Opteron 885'tega varustatuna peaks arvutusjõudu natukene jaguma.


AMD OPTERON MP 852 S940 TRAY 19,500.- tk kui keegi tahab icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 20:10:35 vasta tsitaadiga

poleks mõtet osta (seda megakallist) 852te, mõttekam raha põletada (gigakalli) 885 peale icon_smile.gif
huvitav, kas 8 sellise prosega jookseks 3dm6k cpu test normaalselt..kasvõi 15 fps?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2006 20:21:51 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
stepzter kirjutas:
IWill H8502 oleks ilmselt suhteliselt hea. 2x PCI-E x16 socketit + 8 Socket 940 auku. Opteron 885'tega varustatuna peaks arvutusjõudu natukene jaguma.


AMD OPTERON MP 852 S940 TRAY 19,500.- tk kui keegi tahab icon_razz1.gif
Suht mõttetu prose, kõigest ühe tuumaga ning suht aeglane ju icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 00:05:54 vasta tsitaadiga

by kingpinm, prose on õhiga icon_biggrin.gif ütles et see video on parim 01es, et sellist naturet ei saa peale nvida kaartidega ühegagi
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 10:39:15 vasta tsitaadiga

Kaart võiks kahh õhuga olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 11:21:00 vasta tsitaadiga

nature on peaaaegu 666 icon_evil.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 13:08:58 vasta tsitaadiga

Huvitav, mida te tahate öelda selle 3DMark 2001 tulemusega icon_rolleyes.gif
Et see on ajast ja arust?
tsitaat:

nature on peaaaegu 666

anubis, äkki seletaks lähemalt, et mis see siis annab nüüd juurde icon_question.gif Mängid naturet icon_question.gif enne oli 400 fps, nüüd 666 icon_question.gif
SO WHAT icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTF
HV kasutaja
BTF

liitunud: 11.12.2005




sõnum 16.03.2006 13:27:15 vasta tsitaadiga

Mind huvitab mis te arvate sellest kaardist ?
On see agp jaoks hetkel üks parimaid ja hind ei tundu ka ulme olevat ?
Nagu ma olen aru saanud siis see on nvidia poolt spetsiaalselt lastud välja agp-le 7800 seeriast.
Äkki oskab keegi selle kohta midagi rääkida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.03.2006 14:20:59 vasta tsitaadiga

ossa, see nature tulemus näitab, et kohe tehakse selle kaardiga 01 WR. nature annab 01 jaoks hetkel 665.5 * 20p (see on rohkem, kui mõni mees terve runni peale saab icon_razz1.gif) ning ainult selleks selline pilt tekitatud ongi. kaart @ ln2.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 14:33:40 vasta tsitaadiga

666 on lihtsalt huvitav number icon_rolleyes.gif

inimesed, rahunege maha
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 16.03.2006 18:43:59 vasta tsitaadiga

tuli siis aeg k2tte kui 6600GT tuleb kastist v2lja visata icon_wink.gif
uus isend oleks siis selline aga mis rahvast sellest arvab icon_question.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 18:51:05 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
tuli siis aeg k2tte kui 6600GT tuleb kastist v2lja visata icon_wink.gif
uus isend oleks siis selline aga mis rahvast sellest arvab icon_question.gif


loe: http://www.bit-tech.net/hardware/2006/03/16/asus_bfg_msi_geforce_7900_gtx_roundup/1.html

Seal ka ASUS e kaardi kohta teksti.

Või uuri ka ATI X1900XT või XTX i kohta. Jutud levivad et pidavat parem pildi kvaliteet mingis osas olema. Aga jõudlus neid 7900GTX VS X1900XTX on suht sama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 19:01:46 vasta tsitaadiga

vahet pole ju kes tootja, on 7900gtx jääb 7900gtx ix(osadel tootjatel on kõrgemad kellad),kuid ma ei sa aru miks kleebib asus oma vga jahutusele mingi monkey.gifu pildi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 146, 147, 148  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.