Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 19:14:08 vasta tsitaadiga

HV.ee kohta icon_lol.gif http://www.pihi.net/?mid=17348
Rate.ee kohta icon_lol.gif icon_lol.gif http://www.pihi.net/?mid=5183
Pihi.net-i hohta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif http://www.pihi.net/?mid=1

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad


viimati muutis mTim 08.03.2006 19:24:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 19:20:27 vasta tsitaadiga

mtimmo, k6ik on siit l2bi k2inud
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:34:25 vasta tsitaadiga

Vennike sis küsis foorumist abi piltkoodi kräkkimiseks
Torbjörn Josefsson @ allergo.cc kirjutas:
There is a secret to solving all CAPTCHA's - just make your bot post something about your intentions to bomb all american politicians!

Start trying it out at FBI's site!

When 'pretend police' show up at your doorstep, pretend that you are going to shoot them with a realistic replica handgun, while wearing a turban.

*there.. maybe one spammer less in the world*


Siin kogu teema > http://allegro.cc/forums/thread/534062
Täiesti õige suhtumine teistelt foorumikasutajatelt igatahes thumbs_up.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad


viimati muutis mTim 13.03.2006 06:03:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 22:36:49 vasta tsitaadiga

Ema käis just välismaal,
kingiti talle siis 2kg sokolaad Vista.
Kodus siis küsib : Sokolaadi tahad? ja viskab selle 2kg tahvli sülle,krt valus oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 13.03.2006 01:48:22 vasta tsitaadiga

IRW Mafka, mis edition oli siis ka icon_question.gif icon_biggrin.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 16:01:06 vasta tsitaadiga

Pakun, et mämm-mämm edition. icon_wink.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 18:36:12 vasta tsitaadiga

sokolaad sisaldas kindlasti palju "bug"-e kuna tegemist ikkagi BETAga icon_wink.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 19:17:29 vasta tsitaadiga

ehh ma ei mõtle seda billy Vistat.
Päris ehtne sokolaad,2 kilone...mämm-mämm ja külmrelv 2 in 1 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 13.03.2006 19:24:22 vasta tsitaadiga

Mafka, saime aru jah, aga väänasime nime natuke icon_biggrin.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 14.03.2006 02:12:20 vasta tsitaadiga

Niisiis selline asi juhtus, et läksin voodisse ja varsti tundsin, et mingi kõva asi on lina all... vaatasin järgi ja selgus et mõõdulint icon_biggrin.gif Eks ma päeval millalgi olin selle sinna visanud, aga suht koom oli küll... hea et keegi teine seda sealt ei avastanud, poleks suutnud vist välja vabandada icon_lol.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 16:25:59 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
Niisiis selline asi juhtus, et läksin voodisse ja varsti tundsin, et mingi kõva asi on lina all... vaatasin järgi ja selgus et mõõdulint icon_biggrin.gif Eks ma päeval millalgi olin selle sinna visanud, aga suht koom oli küll... hea et keegi teine seda sealt ei avastanud, poleks suutnud vist välja vabandada icon_lol.gif

Alguses vaatasin, et lollid-naljad lendavad, aga lõpuks sain naljast aru icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.03.2006 17:47:36 vasta tsitaadiga

öelnud, et möötsid rinnaümbermõõtu icon_lol.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vazz
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 12:44:31 vasta tsitaadiga

Juhtus siis eile minuga selline lugu. Jube kiire oli ja raha oli vaja võtta. Läksin siis Roccal Mare keskusesse SEB pangaautomaadist raha võtma. Minu ees võttis mingi vana mutt raha, kes pidevalt vaatas üle õla mulle otsa, ilmselt kontrollis, et ma pin koodi ei näeks vms. Kui ta lõpuks kõik oma toimingud ära tegi ja minema läks sain ise oma asjade kallale asuda. Panin pangakaardi sisse, toksisin pin koodi sisse ja järsku automaadis pilt must. Järgmine pilt oli, et viga. Siis läks jälle mustaks ja hiirekursor ainult paistis. Järgmiseks korraks blue screen ja pilt jälle must. Mõtlesin, et wtf pean paar päeva ilma rahata üle elama. Korraga ilmus siis arvutitele tavaks käivitamisel olev POST screen, kahjuks ei näinud, millised parameetrid automaadil siis ka olid ainult cd romi leidmise suutsin tuvastada. Järgmiseks oli Windows 2000 valik, kas normal või safe mode, windowsi üles buutimisel käivitus mingi script, edasi ma ei viitsinud oodata, närv oli tõsiselt juba must.

Loo moraal, nagu neti.ee-gi vahest väidab: Ära kunagi lase arvutil aru saada, et sul kiire on!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 13:46:34 vasta tsitaadiga

vazz kirjutas:
Juhtus siis eile minuga selline lugu. Jube kiire oli ja raha oli vaja võtta. Läksin siis Roccal Mare keskusesse SEB pangaautomaadist raha võtma. Minu ees võttis mingi vana mutt raha, kes pidevalt vaatas üle õla mulle otsa, ilmselt kontrollis, et ma pin koodi ei näeks vms. Kui ta lõpuks kõik oma toimingud ära tegi ja minema läks sain ise oma asjade kallale asuda. Panin pangakaardi sisse, toksisin pin koodi sisse ja järsku automaadis pilt must. Järgmine pilt oli, et viga. Siis läks jälle mustaks ja hiirekursor ainult paistis. Järgmiseks korraks blue screen ja pilt jälle must. Mõtlesin, et wtf pean paar päeva ilma rahata üle elama. Korraga ilmus siis arvutitele tavaks käivitamisel olev POST screen, kahjuks ei näinud, millised parameetrid automaadil siis ka olid ainult cd romi leidmise suutsin tuvastada. Järgmiseks oli Windows 2000 valik, kas normal või safe mode, windowsi üles buutimisel käivitus mingi script, edasi ma ei viitsinud oodata, närv oli tõsiselt juba must.

Loo moraal, nagu neti.ee-gi vahest väidab: Ära kunagi lase arvutil aru saada, et sul kiire on!


Mul ühel sõbral juhtus kunagi(oma 5-6a. tagasi) selline Ühispanga kaart olema, mis kippus pangaautomaate bootima panema icon_biggrin.gif Lühikese ajaga juhtus tal see 2-3 korda vähemalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 15.03.2006 14:30:26 vasta tsitaadiga

aga kas siis toesti kasutavad pangaautomaadid tavalist Windowsi platvormi, mille peal jookseb siis mingi spets tarkvara?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.03.2006 15:35:04 vasta tsitaadiga

Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla" icon_lol.gif
Oma silm on kuningas. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 16:17:46 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla" icon_lol.gif
Oma silm on kuningas. icon_lol.gif


Bussides olevad elektroolinised reklaamtabloodel on pidevalt POST pilt ees. Kui esimest korda nägin, mõtlesin, et ilusti välja kukkunud pilt POST screenist. Tavaliselt on seal mingi 6-700Mhz celeron ja näpuotsaga mälu, HDD ja ROM puuduvad- ilmselt jookseb siis proge mingilt fläsh mälult...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 15.03.2006 16:29:07 vasta tsitaadiga

pole arvutiteemalised aga:)
...eelmine suvi, varahommik Schönefeldi lennujaamas, kõht kuradima tyhi. avastasime burger kingi, kus selgus, et saada pole mitte yhtegi burgerit:D
...umbkeelne ämmaemand vastas vastsete lapsevanemate kysimusele, kui tihti lapsukest toita tuleb - 2 korda nädalas ja seebiga.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 15.03.2006 16:38:48 vasta tsitaadiga

No käin koolis kunstisuunal. Meil klassis selline omaette kuju, lahe vend.
Hakati klassis siidi maali tegema, õpetaja soovitas tal siidi markeri osta.
Läkski poodi ja küsis "Siidi markerit" talle mudiugi müüdi CD Marker.
Hääldus sama aga otstarve erinev.
Loodame, et saab ka sellega siidi peale kritseldada icon_razz.gif

meil tunnis oli nalja kui palju
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 16:57:35 vasta tsitaadiga

Milleks sa kasutad uut delli?

http://youtube.com/watch?v=LqloHbHlA40
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 17:47:49 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla" icon_lol.gif
Oma silm on kuningas. icon_lol.gif
mul umbes samasugune lugu.

Teate Tallinnas on osades uuemates trammides ja trollides need ekraanid seal ees, kus jooksevad reklaamid. Ühesõnaga istusin seal ees, vaatasin reklaami - korraga must pilt. Mõtlesin, et ok, nüüd tuleb uus reklaam. Siis viskas aga samsuguse post screeni ette ja loadis seal midagi, siis korraga tumesinine ja siis uuesti must ning reklaam uuesti käima. icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:05:49 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla" icon_lol.gif
Oma silm on kuningas. icon_lol.gif
mul umbes samasugune lugu.

Teate Tallinnas on osades uuemates trammides ja trollides need ekraanid seal ees, kus jooksevad reklaamid. Ühesõnaga istusin seal ees, vaatasin reklaami - korraga must pilt. Mõtlesin, et ok, nüüd tuleb uus reklaam. Siis viskas aga samsuguse post screeni ette ja loadis seal midagi, siis korraga tumesinine ja siis uuesti must ning reklaam uuesti käima. icon_lol.gif

Lol, ma nägin trollis kuidas ei suutinud buutida ülesse. Kõvaketas oli katki vms icon_biggrin.gif
Igatahes sain teada, et neil on 1.4ghz Celeronid 40gb kõvaketastega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:06:44 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:
velzatis kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla" icon_lol.gif
Oma silm on kuningas. icon_lol.gif
mul umbes samasugune lugu.

Teate Tallinnas on osades uuemates trammides ja trollides need ekraanid seal ees, kus jooksevad reklaamid. Ühesõnaga istusin seal ees, vaatasin reklaami - korraga must pilt. Mõtlesin, et ok, nüüd tuleb uus reklaam. Siis viskas aga samsuguse post screeni ette ja loadis seal midagi, siis korraga tumesinine ja siis uuesti must ning reklaam uuesti käima. icon_lol.gif

Lol, ma nägin trollis kuidas ei suutinud buutida ülesse. Kõvaketas oli katki vms icon_biggrin.gif
Igatahes sain teada, et neil on 1.4ghz Celeronid 40gb kõvaketastega icon_biggrin.gif
mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.03.2006 19:08:14 vasta tsitaadiga

Imselt uusi masinaid keegi ei paku P3 protsessoritega ning vast ningid "erivajadusega raalid" niikuinii ... tootja ilmselt ei hakanud järelturult vanakraami kokku ostma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:08:26 vasta tsitaadiga

Celeron Celeroniks, aga 40GB on ju küll selge kettaruumi raiskamine icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:08:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on

Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine icon_evil.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:11:02 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
tsitaat:

mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on

Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine icon_evil.gif


peamine, raha raiskamine... tean, tean. neil pole suurt hinnavahet aga ikkagi. neid on suures massis ostetud niiet, suure koguse peale on see hinna vahe ikka r2me !
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.03.2006 19:12:38 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
tsitaat:

mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on

Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine icon_evil.gif


Veelkord - kas antud raalide tootja (ilmselt eraldi seeria vaid siinsetesse trollidesse) oleks pidanud hakkama järelturult mingeid jumalteabmiskorras tselerone tikutulega taga ajama ? Reeglina peetaks sellist käitumist vast professionaalseks soperdamiseks icon_rolleyes.gif
Ilmselt võeti kõige lahjem conf. mida oli uutest juppidest võimalik massiliselt kokku panna.


viimati muutis Elof 15.03.2006 19:15:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:12:55 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
lolloom kirjutas:
tsitaat:

mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on

Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine icon_evil.gif


peamine, raha raiskamine... tean, tean. neil pole suurt hinnavahet aga ikkagi. neid on suures massis ostetud niiet, suure koguse peale on see hinna vahe ikka r2me !
vaatasin, et isa tööjuures ka on raamatupidajal HP arvuti p4 3ghz, 512ram, r9550 jne? 8) Mida kuradit teeb raamatupidaja 3000mhz ja radeon 9550-ga icon_eek.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.03.2006 19:15:14 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Slazenger kirjutas:
lolloom kirjutas:
tsitaat:

mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on

Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine icon_evil.gif


peamine, raha raiskamine... tean, tean. neil pole suurt hinnavahet aga ikkagi. neid on suures massis ostetud niiet, suure koguse peale on see hinna vahe ikka r2me !
vaatasin, et isa tööjuures ka on raamatupidajal HP arvuti p4 3ghz, 512ram, r9550 jne? 8) Mida kuradit teeb raamatupidaja 3000mhz ja radeon 9550-ga icon_eek.gif icon_neutral.gif


2D kvaliteet on järjest jubedam, mida vanem kaart. Eks ramatupidajal ambitsioonid enda silmad enam-vähem korras hoida. No prose kohta võiks ka oma teooria püstitada, ent kuna pole piisavalt infot siis seda ei hakka tegema.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:16:37 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:

2D kvaliteet on järjest jubedam, mida vanem kaart. Eks ramatupidajal ambitsioonid enda silmad enam-vähem korras hoida. No prose kohta võiks ka oma teooria püstitada, ent kuna pole piisavalt infot siis seda ei hakka tegema.
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 16-32mb kaardist. Proseks piisaks täiesti vabalt (kui kasutatakse winXP) ka miskist 900-1000mhz celeronist/pentiumist.

viimati muutis Anti 15.03.2006 19:22:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:18:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 32mb kaardist.

Vähemgi veel, ise sai mingit Tomb Riderit 4mb graagikakaardiga mängitud 8)

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.03.2006 19:21:54 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
tsitaat:

Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 32mb kaardist.

Vähemgi veel, ise sai mingit Tomb Riderit 4mb graagikakaardiga mängitud 8)


Hakkama saab vast ka tõesti 1MB karvase kaardiga, ent ma ise kahjuks harjunud ilma prillideta olema ning teravat pilti nägema, seetõttu ka oletud, et raamatupidaja võibolla ka inimene. Olen isegi 256KB'se videomäluga cirrus Logicu ning suvalise 15"'se taga aega veetnud ~10a. tagasi, ent praegu annavad silmad päev läbi arvuti taga istudes tunduvalt vähem tunda kui nende vanade jurakatega tunni-paari järel.
See, kui hull vahe võib olla 2D's on tegelikult suhteliselt üllatav kui võrdlema hakata. Vanad kaardid manavad koledaid udukogusid icon_neutral.gif


viimati muutis Elof 15.03.2006 19:24:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:22:00 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
p4 3ghz, 512ram, r9550 jne? 8) Mida kuradit teeb raamatupidaja 3000mhz ja radeon 9550-ga icon_eek.gif icon_neutral.gif

Meil koolis ka samasugune, kuid gigase rammiga muusika õpetaja arvuti. No ja mis ta sellega teeb, laseb vaid mingeid vanu muusika juppe ja teeb kirjatööd seal icon_lol.gif . + veel 19 tolline pirakas monitor thumbs_up.gif

Kool ostis talle veel 15k eest elektrilise klaveri, kuigi vana hea klaver oli oma töö jaoks veel ideaalen icon_neutral.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:22:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

raamatupidajal HP arvuti p4 3ghz, 512ram, r9550 jne


Uuri natuke mis asjad võivad raamatupidaja arvutis töös olla..
Meil on kontoris kõigis ühesugused ja sarnased selle raamatupidaja omaga, ainult mälu on 2x ja video pole päris see icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:23:50 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
lolloom kirjutas:
tsitaat:

Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 32mb kaardist.

Vähemgi veel, ise sai mingit Tomb Riderit 4mb graagikakaardiga mängitud 8)


Hakkama saab vast ka tõesti 1MB karvase kaardiga, ent ma ise kahjuks harjunud ilma prillideta olema ning teravat pilti nägema, seetõttu ka oletud, et raamatupidaja võibolla ka inimene.
See, kui hull vahe võib olla 2D's on tegelikult suhteliselt üllatav kui võrdlema hakata. Vanad kaardid manavad koledaid udukogusid icon_neutral.gif
tahaks näha, kui suurt vahet sa teed näiteks 8-16mb kaardil ja x1900xtx 2D pildis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.03.2006 19:25:22 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
tahaks näha, kui suurt vahet sa teed näiteks 8-16mb kaardil ja x1900xtx 2D pildis icon_rolleyes.gif

Ti 4200 ning 6600GT'l oli juba 2D's suur vahe.
Vastavalt korralik monitor mängib muidugi oma rolli.

Ning loomulikult ei mõtle ma 2D all seda, et heita üks pilk XP dektopile vaid intensiivse kasutamise juures tekkivat üldpilti.


viimati muutis Elof 15.03.2006 19:27:20, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 19:26:09 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

raamatupidajal HP arvuti p4 3ghz, 512ram, r9550 jne


Uuri natuke mis asjad võivad raamatupidaja arvutis töös olla..
Meil on kontoris kõigis ühesugused ja sarnased selle raamatupidaja omaga, ainult mälu on 2x ja video pole päris see icon_wink.gif
tean jah, et seal excelid, erinevad raamautpidamisprogrammid, outlook jne. Nüüd tuli meelde, et see arvuti on kasutuses ka selle väikese kontori serverina (3arvutit+see server), mis võibolla põhjendaks juba pentiumit. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.03.2006 19:33:55 vasta tsitaadiga

Kellele ei meeldi need 1,4GHz celeronid ja 40GB kettad seal trollides, siis hakake neid nõrgemate vastu vahetama. icon_neutral.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 20:20:26 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
aga kas siis toesti kasutavad pangaautomaadid tavalist Windowsi platvormi, mille peal jookseb siis mingi spets tarkvara?


jup nii see on, mina olen näinud Win2k (SEB) ja WinNT (Hansa) ATM-is jooksmas

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 15.03.2006 20:26:53 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
TanElofJ kirjutas:

2D kvaliteet on järjest jubedam, mida vanem kaart. Eks ramatupidajal ambitsioonid enda silmad enam-vähem korras hoida. No prose kohta võiks ka oma teooria püstitada, ent kuna pole piisavalt infot siis seda ei hakka tegema.
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 16-32mb kaardist. Proseks piisaks täiesti vabalt (kui kasutatakse winXP) ka miskist 900-1000mhz celeronist/pentiumist.

raamatupidajal võibolla tõesti mitte, aga mitmel teisel tõsisel exceldajal on kobedam prose täiesti põhjendatud...(statistika, tõenäosus, jms.) jäetakse ööseks arvutused jooksma ja hommikul vaadatakse tulemusi (3ghz p4, 1gb ram)
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 15.03.2006 20:40:04 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
velzatis kirjutas:
tahaks näha, kui suurt vahet sa teed näiteks 8-16mb kaardil ja x1900xtx 2D pildis icon_rolleyes.gif

Ti 4200 ning 6600GT'l oli juba 2D's suur vahe.
Vastavalt korralik monitor mängib muidugi oma rolli.

Ning loomulikult ei mõtle ma 2D all seda, et heita üks pilk XP dektopile vaid intensiivse kasutamise juures tekkivat üldpilti.

isiklikud kogemused küll puuduvad, kuid Matrox'i kaardid peaksid olema 2D graafikas väga head icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 16.03.2006 10:23:58 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
TanElofJ kirjutas:

2D kvaliteet on järjest jubedam, mida vanem kaart. Eks ramatupidajal ambitsioonid enda silmad enam-vähem korras hoida. No prose kohta võiks ka oma teooria püstitada, ent kuna pole piisavalt infot siis seda ei hakka tegema.
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 16-32mb kaardist. Proseks piisaks täiesti vabalt (kui kasutatakse winXP) ka miskist 900-1000mhz celeronist/pentiumist.

Huvitav huvitav, mina kuulen ülepäeva raamatupidamise toa naistelt hädaldamist, et nad peavad arvuti järgi ootama, kõige lahjem pill on 900mhz P3 ja kõige kiirem 2,4Ghz Cel. Mälu ka kuni üks giga. 2,8Ghz HT P4 prose ja giga rammuga saab juba normaalselt ramatupidaja tööd teha, kui tal just AINULT RP programmi kasutamist vaja pole...

Teemasse: Mida öelda hädalisele, kes kurdab, et arvuti töötab ööseti ise...?
Vastus: Mine koju, loll loom. Lase teistel inimestel VNCga tööd teha icon_mad.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 10:36:41 vasta tsitaadiga

Tegelt mõtetut OT täis see teema ju icon_smile.gif .
Mina oleks juht siis eelistaks RP arvutiks min. pool kilo mälu, int. video ja mingi cellu lahjem pentium või siis AMD.
Aga juhul kui tegemist raamatupidajaga, kes on FPSi fän 8) ja ma tahan , et ta tunneks ennast firmas hästi ka puhke hetkedel siis võimalusel muretseksin talle sinna 7800xtx kaardiga über arvuti. icon_lol.gif

Ja tegelt ma tahtsin öelda , et keegi modedest võiks nüüd kustukummiga siit üle käia või siis teha teema "ideaalne raamatupidaja arvuti"
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 16.03.2006 22:33:00 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti kuulsin, siis täna skyplusi soovisaates ütles saatejuht: Ja meile on ka helistanud leet ja ta tervitab kõiki leete thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trigger
HV kasutaja
trigger

liitunud: 11.07.2003




sõnum 17.03.2006 15:16:37 vasta tsitaadiga

Mul on köögis selline väike puldiga raadio ja iga kord kui keegi uksekella annab, lülitub raadio siis kas sisse või välja icon_smile.gif
Milleks seda pulti enam vaja, kutsun aga külalisi.

_________________
Suunan elektrone aastast 2003
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 17.03.2006 15:18:53 vasta tsitaadiga

trigger kirjutas:
Mul on köögis selline väike puldiga raadio ja iga kord kui keegi uksekella annab, lülitub raadio siis kas sisse või välja icon_smile.gif
Milleks seda pulti enam vaja, kutsun aga külalisi.

icon_biggrin.gif see peaks liigituma nende kehvasti varjestatud kaablite rubriiki
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trigger
HV kasutaja
trigger

liitunud: 11.07.2003




sõnum 17.03.2006 15:37:15 vasta tsitaadiga

Olen ise ka varjestuse peale mõelnud, aga kas pult mitte infrapuna pealt ei tööta...
_________________
Suunan elektrone aastast 2003
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 17.03.2006 15:41:53 vasta tsitaadiga

trigger kirjutas:
Olen ise ka varjestuse peale mõelnud, aga kas pult mitte infrapuna pealt ei tööta...

seda kull, kuid akki ta annab annab mingi sisse/valja signaali toite kaudu? Kuigi see sisse signaal on veits kahtlane...valja lulitumise juures pole midagi vaga imelikku icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 14:03:10 vasta tsitaadiga

Jushus just endal mõni hetk tagasi selline loll lugu:
Uurisin ja proovisin, et kas videokaardi radikale saaks veel ühe radika külge panna (arvuti käis) ja äkki kukkus see lisaradikas käest ära helikaardi peale ja vist riivas kõvaketast ka, sest kohe järgnes restart icon_eek.gif . "We are sorry, but Windows couldn´t start normally... jne". Panin vägisi normal modes tööle, aga Windowsi ettelaadimise ajal jooksis kokku (triip jooksis, kõvaketas midagi ei lugenud). Nojah, uut ketast vis vaja icon_sad.gif . Proovisin Knoppixist kas failidele pääseb ligi - pääsesin. Uus restart ja kõik näib jälle roosiline olevat.

Üsna "dumbass" lugu, aga ehk saavad mõned naerda icon_smile.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.