|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
08.03.2006 19:20:27
|
|
|
| mtimmo, k6ik on siit l2bi k2inud
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
08.03.2006 21:34:25
|
|
|
Vennike sis küsis foorumist abi piltkoodi kräkkimiseks
| Torbjörn Josefsson @ allergo.cc kirjutas: |
There is a secret to solving all CAPTCHA's - just make your bot post something about your intentions to bomb all american politicians!
Start trying it out at FBI's site!
When 'pretend police' show up at your doorstep, pretend that you are going to shoot them with a realistic replica handgun, while wearing a turban.
*there.. maybe one spammer less in the world* |
Siin kogu teema > http://allegro.cc/forums/thread/534062
Täiesti õige suhtumine teistelt foorumikasutajatelt igatahes
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
viimati muutis mTim 13.03.2006 06:03:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.03.2006 22:36:49
|
|
|
Ema käis just välismaal,
kingiti talle siis 2kg sokolaad Vista.
Kodus siis küsib : Sokolaadi tahad? ja viskab selle 2kg tahvli sülle,krt valus oli
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
13.03.2006 01:48:22
|
|
|
IRW Mafka, mis edition oli siis ka
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.03.2006 16:01:06
|
|
|
Pakun, et mämm-mämm edition.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
13.03.2006 18:36:12
|
|
|
sokolaad sisaldas kindlasti palju "bug"-e kuna tegemist ikkagi BETAga
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.03.2006 19:17:29
|
|
|
ehh ma ei mõtle seda billy Vistat.
Päris ehtne sokolaad,2 kilone...mämm-mämm ja külmrelv 2 in 1
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
13.03.2006 19:24:22
|
|
|
Mafka, saime aru jah, aga väänasime nime natuke
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
14.03.2006 02:12:20
|
|
|
Niisiis selline asi juhtus, et läksin voodisse ja varsti tundsin, et mingi kõva asi on lina all... vaatasin järgi ja selgus et mõõdulint Eks ma päeval millalgi olin selle sinna visanud, aga suht koom oli küll... hea et keegi teine seda sealt ei avastanud, poleks suutnud vist välja vabandada
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
14.03.2006 16:25:59
|
|
|
| Hõljuk kirjutas: |
Niisiis selline asi juhtus, et läksin voodisse ja varsti tundsin, et mingi kõva asi on lina all... vaatasin järgi ja selgus et mõõdulint Eks ma päeval millalgi olin selle sinna visanud, aga suht koom oli küll... hea et keegi teine seda sealt ei avastanud, poleks suutnud vist välja vabandada  |
Alguses vaatasin, et lollid-naljad lendavad, aga lõpuks sain naljast aru
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.03.2006 17:47:36
|
|
|
öelnud, et möötsid rinnaümbermõõtu
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
15.03.2006 12:44:31
|
|
|
Juhtus siis eile minuga selline lugu. Jube kiire oli ja raha oli vaja võtta. Läksin siis Roccal Mare keskusesse SEB pangaautomaadist raha võtma. Minu ees võttis mingi vana mutt raha, kes pidevalt vaatas üle õla mulle otsa, ilmselt kontrollis, et ma pin koodi ei näeks vms. Kui ta lõpuks kõik oma toimingud ära tegi ja minema läks sain ise oma asjade kallale asuda. Panin pangakaardi sisse, toksisin pin koodi sisse ja järsku automaadis pilt must. Järgmine pilt oli, et viga. Siis läks jälle mustaks ja hiirekursor ainult paistis. Järgmiseks korraks blue screen ja pilt jälle must. Mõtlesin, et wtf pean paar päeva ilma rahata üle elama. Korraga ilmus siis arvutitele tavaks käivitamisel olev POST screen, kahjuks ei näinud, millised parameetrid automaadil siis ka olid ainult cd romi leidmise suutsin tuvastada. Järgmiseks oli Windows 2000 valik, kas normal või safe mode, windowsi üles buutimisel käivitus mingi script, edasi ma ei viitsinud oodata, närv oli tõsiselt juba must.
Loo moraal, nagu neti.ee-gi vahest väidab: Ära kunagi lase arvutil aru saada, et sul kiire on!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
15.03.2006 13:46:34
|
|
|
| vazz kirjutas: |
Juhtus siis eile minuga selline lugu. Jube kiire oli ja raha oli vaja võtta. Läksin siis Roccal Mare keskusesse SEB pangaautomaadist raha võtma. Minu ees võttis mingi vana mutt raha, kes pidevalt vaatas üle õla mulle otsa, ilmselt kontrollis, et ma pin koodi ei näeks vms. Kui ta lõpuks kõik oma toimingud ära tegi ja minema läks sain ise oma asjade kallale asuda. Panin pangakaardi sisse, toksisin pin koodi sisse ja järsku automaadis pilt must. Järgmine pilt oli, et viga. Siis läks jälle mustaks ja hiirekursor ainult paistis. Järgmiseks korraks blue screen ja pilt jälle must. Mõtlesin, et wtf pean paar päeva ilma rahata üle elama. Korraga ilmus siis arvutitele tavaks käivitamisel olev POST screen, kahjuks ei näinud, millised parameetrid automaadil siis ka olid ainult cd romi leidmise suutsin tuvastada. Järgmiseks oli Windows 2000 valik, kas normal või safe mode, windowsi üles buutimisel käivitus mingi script, edasi ma ei viitsinud oodata, närv oli tõsiselt juba must.
Loo moraal, nagu neti.ee-gi vahest väidab: Ära kunagi lase arvutil aru saada, et sul kiire on! |
Mul ühel sõbral juhtus kunagi(oma 5-6a. tagasi) selline Ühispanga kaart olema, mis kippus pangaautomaate bootima panema Lühikese ajaga juhtus tal see 2-3 korda vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
15.03.2006 14:30:26
|
|
|
| aga kas siis toesti kasutavad pangaautomaadid tavalist Windowsi platvormi, mille peal jookseb siis mingi spets tarkvara?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
15.03.2006 15:35:04
|
|
|
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla"
Oma silm on kuningas.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
15.03.2006 16:17:46
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla"
Oma silm on kuningas.  |
Bussides olevad elektroolinised reklaamtabloodel on pidevalt POST pilt ees. Kui esimest korda nägin, mõtlesin, et ilusti välja kukkunud pilt POST screenist. Tavaliselt on seal mingi 6-700Mhz celeron ja näpuotsaga mälu, HDD ja ROM puuduvad- ilmselt jookseb siis proge mingilt fläsh mälult...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
15.03.2006 16:29:07
|
|
|
pole arvutiteemalised aga:)
...eelmine suvi, varahommik Schönefeldi lennujaamas, kõht kuradima tyhi. avastasime burger kingi, kus selgus, et saada pole mitte yhtegi burgerit:D
...umbkeelne ämmaemand vastas vastsete lapsevanemate kysimusele, kui tihti lapsukest toita tuleb - 2 korda nädalas ja seebiga.
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
15.03.2006 16:38:48
|
|
|
No käin koolis kunstisuunal. Meil klassis selline omaette kuju, lahe vend.
Hakati klassis siidi maali tegema, õpetaja soovitas tal siidi markeri osta.
Läkski poodi ja küsis "Siidi markerit" talle mudiugi müüdi CD Marker.
Hääldus sama aga otstarve erinev.
Loodame, et saab ka sellega siidi peale kritseldada
meil tunnis oli nalja kui palju
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.03.2006 17:47:49
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla"
Oma silm on kuningas.  |
mul umbes samasugune lugu.
Teate Tallinnas on osades uuemates trammides ja trollides need ekraanid seal ees, kus jooksevad reklaamid. Ühesõnaga istusin seal ees, vaatasin reklaami - korraga must pilt. Mõtlesin, et ok, nüüd tuleb uus reklaam. Siis viskas aga samsuguse post screeni ette ja loadis seal midagi, siis korraga tumesinine ja siis uuesti must ning reklaam uuesti käima.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
15.03.2006 19:05:49
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla"
Oma silm on kuningas.  |
mul umbes samasugune lugu.
Teate Tallinnas on osades uuemates trammides ja trollides need ekraanid seal ees, kus jooksevad reklaamid. Ühesõnaga istusin seal ees, vaatasin reklaami - korraga must pilt. Mõtlesin, et ok, nüüd tuleb uus reklaam. Siis viskas aga samsuguse post screeni ette ja loadis seal midagi, siis korraga tumesinine ja siis uuesti must ning reklaam uuesti käima.  |
Lol, ma nägin trollis kuidas ei suutinud buutida ülesse. Kõvaketas oli katki vms
Igatahes sain teada, et neil on 1.4ghz Celeronid 40gb kõvaketastega
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.03.2006 19:06:44
|
|
|
| NorthB kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
Lõpuks nägin ka oma silmaga ära kuidas R-Kioskis oleval reklaamtahvlil oli kiri: "No system disk inserted... plapla"
Oma silm on kuningas.  |
mul umbes samasugune lugu.
Teate Tallinnas on osades uuemates trammides ja trollides need ekraanid seal ees, kus jooksevad reklaamid. Ühesõnaga istusin seal ees, vaatasin reklaami - korraga must pilt. Mõtlesin, et ok, nüüd tuleb uus reklaam. Siis viskas aga samsuguse post screeni ette ja loadis seal midagi, siis korraga tumesinine ja siis uuesti must ning reklaam uuesti käima.  |
Lol, ma nägin trollis kuidas ei suutinud buutida ülesse. Kõvaketas oli katki vms
Igatahes sain teada, et neil on 1.4ghz Celeronid 40gb kõvaketastega  |
mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.03.2006 19:08:14
|
|
|
Imselt uusi masinaid keegi ei paku P3 protsessoritega ning vast ningid "erivajadusega raalid" niikuinii ... tootja ilmselt ei hakanud järelturult vanakraami kokku ostma
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
15.03.2006 19:08:26
|
|
|
Celeron Celeroniks, aga 40GB on ju küll selge kettaruumi raiskamine
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
15.03.2006 19:08:46
|
|
|
| tsitaat: |
mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on
|
Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
15.03.2006 19:11:02
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
| tsitaat: |
mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on
|
Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine  |
peamine, raha raiskamine... tean, tean. neil pole suurt hinnavahet aga ikkagi. neid on suures massis ostetud niiet, suure koguse peale on see hinna vahe ikka r2me !
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.03.2006 19:12:38
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
| tsitaat: |
mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on
|
Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine  |
Veelkord - kas antud raalide tootja (ilmselt eraldi seeria vaid siinsetesse trollidesse) oleks pidanud hakkama järelturult mingeid jumalteabmiskorras tselerone tikutulega taga ajama ? Reeglina peetaks sellist käitumist vast professionaalseks soperdamiseks
Ilmselt võeti kõige lahjem conf. mida oli uutest juppidest võimalik massiliselt kokku panna.
viimati muutis Elof 15.03.2006 19:15:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.03.2006 19:12:55
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| lolloom kirjutas: |
| tsitaat: |
mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on
|
Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine  |
peamine, raha raiskamine... tean, tean. neil pole suurt hinnavahet aga ikkagi. neid on suures massis ostetud niiet, suure koguse peale on see hinna vahe ikka r2me ! |
vaatasin, et isa tööjuures ka on raamatupidajal HP arvuti p4 3ghz, 512ram, r9550 jne? 8) Mida kuradit teeb raamatupidaja 3000mhz ja radeon 9550-ga
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.03.2006 19:15:14
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| Slazenger kirjutas: |
| lolloom kirjutas: |
| tsitaat: |
mida kuradit neil nii võimsaid raale vaja sinna on
|
Õige jutt!
10GB ketas ja 600MHz cellu täiesti piisaks. Milline elektri raiskamine  |
peamine, raha raiskamine... tean, tean. neil pole suurt hinnavahet aga ikkagi. neid on suures massis ostetud niiet, suure koguse peale on see hinna vahe ikka r2me ! |
vaatasin, et isa tööjuures ka on raamatupidajal HP arvuti p4 3ghz, 512ram, r9550 jne? 8) Mida kuradit teeb raamatupidaja 3000mhz ja radeon 9550-ga  |
2D kvaliteet on järjest jubedam, mida vanem kaart. Eks ramatupidajal ambitsioonid enda silmad enam-vähem korras hoida. No prose kohta võiks ka oma teooria püstitada, ent kuna pole piisavalt infot siis seda ei hakka tegema.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.03.2006 19:16:37
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
2D kvaliteet on järjest jubedam, mida vanem kaart. Eks ramatupidajal ambitsioonid enda silmad enam-vähem korras hoida. No prose kohta võiks ka oma teooria püstitada, ent kuna pole piisavalt infot siis seda ei hakka tegema. |
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 16-32mb kaardist. Proseks piisaks täiesti vabalt (kui kasutatakse winXP) ka miskist 900-1000mhz celeronist/pentiumist.
viimati muutis Anti 15.03.2006 19:22:39, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
15.03.2006 19:18:37
|
|
|
| tsitaat: |
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 32mb kaardist.
|
Vähemgi veel, ise sai mingit Tomb Riderit 4mb graagikakaardiga mängitud 8)
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.03.2006 19:21:54
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
| tsitaat: |
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 32mb kaardist.
|
Vähemgi veel, ise sai mingit Tomb Riderit 4mb graagikakaardiga mängitud 8) |
Hakkama saab vast ka tõesti 1MB karvase kaardiga, ent ma ise kahjuks harjunud ilma prillideta olema ning teravat pilti nägema, seetõttu ka oletud, et raamatupidaja võibolla ka inimene. Olen isegi 256KB'se videomäluga cirrus Logicu ning suvalise 15"'se taga aega veetnud ~10a. tagasi, ent praegu annavad silmad päev läbi arvuti taga istudes tunduvalt vähem tunda kui nende vanade jurakatega tunni-paari järel.
See, kui hull vahe võib olla 2D's on tegelikult suhteliselt üllatav kui võrdlema hakata. Vanad kaardid manavad koledaid udukogusid
viimati muutis Elof 15.03.2006 19:24:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
15.03.2006 19:22:00
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
p4 3ghz, 512ram, r9550 jne? 8) Mida kuradit teeb raamatupidaja 3000mhz ja radeon 9550-ga  |
Meil koolis ka samasugune, kuid gigase rammiga muusika õpetaja arvuti. No ja mis ta sellega teeb, laseb vaid mingeid vanu muusika juppe ja teeb kirjatööd seal . + veel 19 tolline pirakas monitor
Kool ostis talle veel 15k eest elektrilise klaveri, kuigi vana hea klaver oli oma töö jaoks veel ideaalen
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
15.03.2006 19:22:53
|
|
|
| tsitaat: |
raamatupidajal HP arvuti p4 3ghz, 512ram, r9550 jne
|
Uuri natuke mis asjad võivad raamatupidaja arvutis töös olla..
Meil on kontoris kõigis ühesugused ja sarnased selle raamatupidaja omaga, ainult mälu on 2x ja video pole päris see
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.03.2006 19:23:50
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| lolloom kirjutas: |
| tsitaat: |
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 32mb kaardist.
|
Vähemgi veel, ise sai mingit Tomb Riderit 4mb graagikakaardiga mängitud 8) |
Hakkama saab vast ka tõesti 1MB karvase kaardiga, ent ma ise kahjuks harjunud ilma prillideta olema ning teravat pilti nägema, seetõttu ka oletud, et raamatupidaja võibolla ka inimene.
See, kui hull vahe võib olla 2D's on tegelikult suhteliselt üllatav kui võrdlema hakata. Vanad kaardid manavad koledaid udukogusid  |
tahaks näha, kui suurt vahet sa teed näiteks 8-16mb kaardil ja x1900xtx 2D pildis
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.03.2006 19:25:22
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
tahaks näha, kui suurt vahet sa teed näiteks 8-16mb kaardil ja x1900xtx 2D pildis  |
Ti 4200 ning 6600GT'l oli juba 2D's suur vahe.
Vastavalt korralik monitor mängib muidugi oma rolli.
Ning loomulikult ei mõtle ma 2D all seda, et heita üks pilk XP dektopile vaid intensiivse kasutamise juures tekkivat üldpilti.
viimati muutis Elof 15.03.2006 19:27:20, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.03.2006 19:26:09
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
raamatupidajal HP arvuti p4 3ghz, 512ram, r9550 jne
|
Uuri natuke mis asjad võivad raamatupidaja arvutis töös olla..
Meil on kontoris kõigis ühesugused ja sarnased selle raamatupidaja omaga, ainult mälu on 2x ja video pole päris see  |
tean jah, et seal excelid, erinevad raamautpidamisprogrammid, outlook jne. Nüüd tuli meelde, et see arvuti on kasutuses ka selle väikese kontori serverina (3arvutit+see server), mis võibolla põhjendaks juba pentiumit.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
15.03.2006 19:33:55
|
|
|
Kellele ei meeldi need 1,4GHz celeronid ja 40GB kettad seal trollides, siis hakake neid nõrgemate vastu vahetama.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
15.03.2006 20:20:26
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
| aga kas siis toesti kasutavad pangaautomaadid tavalist Windowsi platvormi, mille peal jookseb siis mingi spets tarkvara? |
jup nii see on, mina olen näinud Win2k (SEB) ja WinNT (Hansa) ATM-is jooksmas
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
15.03.2006 20:26:53
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| TanElofJ kirjutas: |
2D kvaliteet on järjest jubedam, mida vanem kaart. Eks ramatupidajal ambitsioonid enda silmad enam-vähem korras hoida. No prose kohta võiks ka oma teooria püstitada, ent kuna pole piisavalt infot siis seda ei hakka tegema. |
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 16-32mb kaardist. Proseks piisaks täiesti vabalt (kui kasutatakse winXP) ka miskist 900-1000mhz celeronist/pentiumist. |
raamatupidajal võibolla tõesti mitte, aga mitmel teisel tõsisel exceldajal on kobedam prose täiesti põhjendatud...(statistika, tõenäosus, jms.) jäetakse ööseks arvutused jooksma ja hommikul vaadatakse tulemusi (3ghz p4, 1gb ram)
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
15.03.2006 20:40:04
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
tahaks näha, kui suurt vahet sa teed näiteks 8-16mb kaardil ja x1900xtx 2D pildis  |
Ti 4200 ning 6600GT'l oli juba 2D's suur vahe.
Vastavalt korralik monitor mängib muidugi oma rolli.
Ning loomulikult ei mõtle ma 2D all seda, et heita üks pilk XP dektopile vaid intensiivse kasutamise juures tekkivat üldpilti. |
isiklikud kogemused küll puuduvad, kuid Matrox'i kaardid peaksid olema 2D graafikas väga head
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
16.03.2006 10:23:58
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| TanElofJ kirjutas: |
2D kvaliteet on järjest jubedam, mida vanem kaart. Eks ramatupidajal ambitsioonid enda silmad enam-vähem korras hoida. No prose kohta võiks ka oma teooria püstitada, ent kuna pole piisavalt infot siis seda ei hakka tegema. |
Oh jumal küll, ma arvan, et exceli kasutamiseks piisab ka suvalisest 16-32mb kaardist. Proseks piisaks täiesti vabalt (kui kasutatakse winXP) ka miskist 900-1000mhz celeronist/pentiumist. |
Huvitav huvitav, mina kuulen ülepäeva raamatupidamise toa naistelt hädaldamist, et nad peavad arvuti järgi ootama, kõige lahjem pill on 900mhz P3 ja kõige kiirem 2,4Ghz Cel. Mälu ka kuni üks giga. 2,8Ghz HT P4 prose ja giga rammuga saab juba normaalselt ramatupidaja tööd teha, kui tal just AINULT RP programmi kasutamist vaja pole...
Teemasse: Mida öelda hädalisele, kes kurdab, et arvuti töötab ööseti ise...?
Vastus: Mine koju, loll loom. Lase teistel inimestel VNCga tööd teha
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
16.03.2006 10:36:41
|
|
|
Tegelt mõtetut OT täis see teema ju .
Mina oleks juht siis eelistaks RP arvutiks min. pool kilo mälu, int. video ja mingi cellu lahjem pentium või siis AMD.
Aga juhul kui tegemist raamatupidajaga, kes on FPSi fän 8) ja ma tahan , et ta tunneks ennast firmas hästi ka puhke hetkedel siis võimalusel muretseksin talle sinna 7800xtx kaardiga über arvuti.
Ja tegelt ma tahtsin öelda , et keegi modedest võiks nüüd kustukummiga siit üle käia või siis teha teema "ideaalne raamatupidaja arvuti"
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jansik092
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2005
|
16.03.2006 22:33:00
|
|
|
Kui ma õigesti kuulsin, siis täna skyplusi soovisaates ütles saatejuht: Ja meile on ka helistanud leet ja ta tervitab kõiki leete
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trigger
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
17.03.2006 15:16:37
|
|
|
Mul on köögis selline väike puldiga raadio ja iga kord kui keegi uksekella annab, lülitub raadio siis kas sisse või välja
Milleks seda pulti enam vaja, kutsun aga külalisi.
_________________ Suunan elektrone aastast 2003 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
17.03.2006 15:18:53
|
|
|
| trigger kirjutas: |
Mul on köögis selline väike puldiga raadio ja iga kord kui keegi uksekella annab, lülitub raadio siis kas sisse või välja
Milleks seda pulti enam vaja, kutsun aga külalisi. |
see peaks liigituma nende kehvasti varjestatud kaablite rubriiki
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trigger
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
17.03.2006 15:37:15
|
|
|
Olen ise ka varjestuse peale mõelnud, aga kas pult mitte infrapuna pealt ei tööta...
_________________ Suunan elektrone aastast 2003 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
17.03.2006 15:41:53
|
|
|
| trigger kirjutas: |
| Olen ise ka varjestuse peale mõelnud, aga kas pult mitte infrapuna pealt ei tööta... |
seda kull, kuid akki ta annab annab mingi sisse/valja signaali toite kaudu? Kuigi see sisse signaal on veits kahtlane...valja lulitumise juures pole midagi vaga imelikku
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
18.03.2006 14:03:10
|
|
|
Jushus just endal mõni hetk tagasi selline loll lugu:
Uurisin ja proovisin, et kas videokaardi radikale saaks veel ühe radika külge panna (arvuti käis) ja äkki kukkus see lisaradikas käest ära helikaardi peale ja vist riivas kõvaketast ka, sest kohe järgnes restart . "We are sorry, but Windows couldn´t start normally... jne". Panin vägisi normal modes tööle, aga Windowsi ettelaadimise ajal jooksis kokku (triip jooksis, kõvaketas midagi ei lugenud). Nojah, uut ketast vis vaja . Proovisin Knoppixist kas failidele pääseb ligi - pääsesin. Uus restart ja kõik näib jälle roosiline olevat.
Üsna "dumbass" lugu, aga ehk saavad mõned naerda
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|