Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X1K Family märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 124, 125, 126  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 19:34:41 vasta tsitaadiga

huvitav kas G71 on nii kõva, et singel kaartide rekordid atilt ära võtta - enam kui kahtlane icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.03.2006 19:42:55 vasta tsitaadiga

ega palju boosti ei pea ju tulema? või loodad, et tõesti X1900 jõudu hoitakse kinni? oleks sul selles osas õigus siis oleks muidugi väga tore icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 20:11:34 vasta tsitaadiga

igatahes ootan suure rõõmuga ati hinnalangust, kui x1800 GTO peaks esimese laksuga kuskil 3k ringis startima peale G71 icon_biggrin.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.03.2006 21:14:49 vasta tsitaadiga

Ega keegi vist tea, kas x1800gto tuleb r520 või r580 põhjal icon_rolleyes.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:17:22 vasta tsitaadiga

Bah, krt SingleCore on ikka minevik. Oleks DualCore siis oleks tiba paremad tulemused. See voltide piix on paras teema. Vesijahutus pole ka ikka päris õige irw. Kahe auguga sain kinnitatud radika.. püsib normaalselt aga mälud all ei saa mingit kokkupuudet radikaga. Vaja see G70 plokk maha nüüd müüa.
Aga noh mingid benchid siis tegin jah.

AMD64 Opteron 148 (SingleCore) 3201MHz
Club3D ATI Radeon X1900XTX default Core: 650MHz\Memory: 725MHz
2x256Mb PC3500 Corsair 266MHz 2-2-2-5
DFI Lanparty SLI-DR Expert

12,575p http://www.zone.ee/wrc2006/1/X1900XTX_default.JPG

Ja ülekiirendatult:

AMD64 Opteron 148 (SingleCore) 3239MHz
Club3D ATI Radeon X1900XTX @ Core: 760MHz\Memory: 882MHz
2x256Mb PC3500 Corsair 269MHz 2-2-2-2
DFI Lanparty SLI-DR Expert

13,988p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1856576

Kasutasin siis Omega 6.2 drivereid ja külma vett. Niisama väike benchimine icon_smile.gif Ilm oli suht soe kah, kraadiklaas näitas 20c irw.. a noh päike paistis otse rõdule kah.
Ok, ma nüüd ootama Catalyst 6.3-e ja Yonahit icon_smile.gif Siis natuke DryIce+LN2 möllu icon_razz1.gif Lasen videokaardile vast hardmoddid ära teha Jaanil thumbs_up.gif Ei meeldi see ATITooli oma... kahtlane selline. Väga raske stabiilset volti leida. Aga muidu täiesti HAIGELT kõva kaart... Täiesti defaultis 12,575p irw, mul jäi lõug lahti seda tulemust nähes hehe. Potentsiaali kaardil on thumbs_up.gif icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 05.03.2006 21:40:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.03.2006 21:19:52 vasta tsitaadiga

täitsa ok tulemused ju icon_smile.gif Kuigi õige on, et Dual annaks juurde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:20:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Aga muidu täiesti HAIGELT kõva kaart...


muidugi kõva kaart, ATi omab ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:21:04 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Aga muidu täiesti HAIGELT kõva kaart...


muidugi kõva kaart, ATi omab ju icon_rolleyes.gif
damn right 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:21:05 vasta tsitaadiga

mis pingega sa sellest cpust selle tulemuse said ? 1,65 jah icon_lol.gif icon_question.gif 14k oleks võinud ikka ära venitada icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 05.03.2006 21:21:46 vasta tsitaadiga

Dualcore benchimisel jah vajalik ,aga skoorid on icon_eek.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:23:28 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Dualcore benchimisel jah vajalik ,aga skoorid on icon_eek.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
evil1923 sai sama seeria kaardiga ning single corega 14200-14300 kui ma ei eksi icon_rolleyes.gif

viimati muutis Sponge 05.03.2006 21:23:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:23:36 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
mis pingega sa sellest cpust selle tulemuse said ? 1,65 jah icon_lol.gif icon_question.gif 14k oleks võinud ikka ära venitada icon_wink.gif


Ausalt ei viitsinud icon_rolleyes.gif sain tjj käest uue emaplaadi just tagasi ja noh enne seda oli vähe masendav teema. Aga uute driverite ja single corega oleks täiesti vabalt tehtav.

edit: Kusjuures imo skoorid veel suht masendavad icon_lol.gif aga noh kui kellelegi meeldib siis ok thumbs_up.gif Single Core icon_sad.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 05.03.2006 21:25:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.03.2006 21:23:55 vasta tsitaadiga

platvorm palju maksid selle eest?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 05.03.2006 21:24:58 vasta tsitaadiga

Jah siis Platuun ei olegi nii kõva mees ,kui sul prose corel oli 1,6 v siis icon_lol.gif

Platuun nüüd läheb nutab ja mossitab ,siis keerab 4 v igale poole ja ületab 20k icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:26:17 vasta tsitaadiga

Erm, prosele lasin 1.7v. Ma ikka lasen 1.7-1.78v prosedele benchimise ajal... aga noh seda siiski siis kui 1-5c õues ilma või miinused icon_razz1.gif toas ei julge üle 1.6 küll anda asjale. Samas mälu sööb savilt 4v kah icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 05.03.2006 21:27:53 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Erm, prosele lasin 1.7v. Ma ikka lasen 1.7-1.78v prosedele benchimise ajal... aga noh seda siiski siis kui 1-5c õues ilma või miinused icon_razz1.gif toas ei julge üle 1.6 küll anda asjale. Samas mälu sööb savilt 4v kah icon_lol.gif


Norm mälu siis ,julm oled ikke icon_biggrin.gif

Kui elas Ivan Julm ,ristin sind arvuti mõttes

Tanel Julmaks (aka Sir Julm Platoon aka Indiaani mõttes Sinine kärsahais icon_biggrin.gif )

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:44:39 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ega keegi vist tea, kas x1800gto tuleb r520 või r580 põhjal icon_rolleyes.gif
nime järgi võib eeldada juba, et 520 icon_wink.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.03.2006 14:13:54 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
weasel kirjutas:
Ega keegi vist tea, kas x1800gto tuleb r520 või r580 põhjal icon_rolleyes.gif
nime järgi võib eeldada juba, et 520 icon_wink.gif


Arvasingi, kuid veebis olen paaril saidil näinud spekulatsioone, et võib ka r580 olla. Võta siis kinni... Loodame, et tuleb hoopis x1900gto siis. Samas kui x1900xl hind norm, võtan selle hoopis.

E: http://www.theinquirer.net/?article=30077 r520 neh.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 15:04:51 vasta tsitaadiga

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=91512

MM sai 05es 19,7k icon_lol.gif eks sellisele cpu speedile on raske vasta kah saada... ning 20k pidi 'ra tulema, kuna vmem modi ei olnud plaadil icon_lol.gif

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1857504

Run #1 with cards on Dice, FX60@3658mhz low ram speed 24xmhz atm becasue of Asus max 3.14v vdimm "mod to come stay tuned for 20k runs" x1900cf set at 780/800 "yes these cards suck" 2x512 BH/UTT Gskill, PC Power @ Cooling 1000w. Specail thanks to Sham, Runmc, Kinc, Kingpin, Hipro, Opp, Ricky&Pedro, Macci, Sampsa and all the others that make this as fun as it is to overclock at the top!! Vdimm mod and rdx300 to come better ram speed and new x1900's. fx-60 ES 0550TPMW "thanks to my source Mr Carter in taiwan"
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.03.2006 15:40:18 vasta tsitaadiga

tjj, kuna orienteeruvalt uued hinnad meile jõuavad?

http://www.theinquirer.net/?article=30078

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 15:56:08 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
tjj, kuna orienteeruvalt uued hinnad meile jõuavad?

http://www.theinquirer.net/?article=30078


tsitaat:
ATI is dropping some other prices too. A retail X1900 XTX will cost around $549 but companies such as Newegg will sell OEM bulk cards for $499. You can buy one here. ATI already sliced a hundred dollars off the XTX price.


Midagi suurt ple küll oodata.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.03.2006 15:57:31 vasta tsitaadiga

x1800xt 299USD-i eest pole paha ju.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 06.03.2006 15:57:57 vasta tsitaadiga

300 U.S. dollars = 3 918.091 Estonian kroons
4k eest võtaks küll.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 06.03.2006 15:59:35 vasta tsitaadiga

Pakun,et eestis tuleb ikka miskit 5,5k. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.03.2006 16:00:48 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Pakun,et eestis tuleb ikka miskit 5,5k. icon_rolleyes.gif


tjj kaudu vast mitte.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 06.03.2006 16:02:04 vasta tsitaadiga

Ma räägin hetkel poe hindadest. icon_wink.gif tjj kaudu vast saaks mingi 4k kätte jah. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.03.2006 18:02:22 vasta tsitaadiga

4k'ga ehk siis usa hinnaga ? euromaksud siis nagu midagi ei lisa ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 07.03.2006 21:18:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab miks ei näita x1600pro tempi? Kas sammal põhjusel mil kunagi oli 6600GT-l pandud biosis disable, või pole sensorit pandudgi?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 21:20:48 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Kas keegi teab miks ei näita x1600pro tempi? Kas sammal põhjusel mil kunagi oli 6600GT-l pandud biosis disable, või pole sensorit pandudgi?


loll küsimus aga mis programmiga sa seda tempi üritad uurida ? RivaTuner iga ikka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 07.03.2006 21:44:43 vasta tsitaadiga

Jep. Aga mida pole seda pole. Ja kes ütleks kaugele need x1600 stock jahutusega lähevad?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 21:53:38 vasta tsitaadiga

issand jumal - proovi.. kuidas saab üldse selline hädapätakas olla
no offence aga mõte jääb samaks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 21:57:36 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Jep. Aga mida pole seda pole. Ja kes ütleks kaugele need x1600 stock jahutusega lähevad?


nagu ikka kehtib üks väike reegel: iga kaart clockub erinevalt seega mingit kindat piiris sulle öelda keegi vaevalt oskab. Üks kaart läheb X MHz välja teine aga Y MHz. Keegi tea palju mingi isend täpselt välja võtab. Proovi järgi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 07.03.2006 22:01:07 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
issand jumal - proovi.. kuidas saab üldse selline hädapätakas olla
no offence aga mõte jääb samaks


no offence aga tead ei ole aega kõigil õhtu otsa clockida oma kaarte, midagi tarka ei ole ütelda siis miks üldse suu lahti teha icon_confused.gif .

Parem ütelge miks siis x1600pro tempi ei näita
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 22:05:20 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
no offence aga tead ei ole aega kõigil õhtu otsa clockida oma kaarte, midagi tarka ei ole ütelda siis miks <b>ül<font color=red>d</font>se</b> suu lahti teha icon_confused.gif .

Parem ütelge miks siis x1600pro tempi ei näita

kui aega ei ole siis väga kurb - äkki palkad endale abilise vms?
x1600 ja temp andurist on siin teemas ennemgi juttu olnud aga jah, sul pole ju aega, et lugeda
parem küsid ühte ja sedasama küsimust 20x
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 22:07:17 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Winterwind kirjutas:
issand jumal - proovi.. kuidas saab üldse selline hädapätakas olla
no offence aga mõte jääb samaks


no offence aga tead ei ole aega kõigil õhtu otsa clockida oma kaarte, midagi tarka ei ole ütelda siis miks <b>ül<font color=red>d</font>se</b> suu lahti teha icon_confused.gif .

Parem ütelge miks siis x1600pro tempi ei näita


kellamise kohapealt veel niipalju et kellamine ongi üks aeganõudev tegevus. Ise kui videokaarti kellasin kulus mul selleks terve päevake ära. Suuremosa ajast jooksis 3Dmark järjest mitu korda ja sai suht palju uuritud kas on vigu pildis või mitte. ATI puhul aga minuteada on olemas selline tore vidin nagu ATI tool mis mõnevõrra peaks umbes ära ütlema mis temaarust kõige parem clock on icon_rolleyes.gif Aga kuna ati kaarti ei ole kusagilt mul võtta siis täpsemalt ei oska kommenteerida seda proge. 9800PRO ajal sai seda kasutatud ja täitsa kenasti toimis.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 22:21:31 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Jep. Aga mida pole seda pole. Ja kes ütleks kaugele need x1600 stock jahutusega lähevad?
kellamine ongi üks proovimine ja katsetamine ju. Ja need hetkel nii vähelevinud kaardid HV-s, et keegi ei oska nagunii nende kohta midagi öelda. Lükka atitool käima ja find max core/mem ja saad teada. icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 07.03.2006 23:21:15 vasta tsitaadiga

Kõik peab ise ju järgi proovima. icon_wink.gif Kunagi on ikkagi esimene kord. icon_neutral.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.03.2006 19:45:53 vasta tsitaadiga

ATI teeb homme X1800 GTO soft-launchi

tsitaat:
Radeon X1800 GTO is a twelve-pipeline, R520-based chip clocked at500MHz clock with 1000MHz GDDR 3 on a 256-bit bus. The card should be very competitive against Nvidia's 7600GT as the 7600 GT has 128-bit memory, but we shall see that tomorrow I guess.

The X1800 GTO will be priced between $199 and $249.


Poelettidel siis võib sedasinast kaarti näha 2 nädala pärast.

Isiklik arvamus: suht läbinähtav katse nV peatsetele launchidele (7600) kaikaid kodaratesse loopida, solgivad hea kaardi launchi ära sellega icon_confused.gif


http://www.theinquirer.net/?article=30138
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.03.2006 19:50:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
ATI teeb homme X1800 GTO soft-launchi
Ennemuiste nimetati neid paperlaunchideks icon_razz1.gif
[edit]

kuid ennäe imet, inq on miskipärast sellise nimetuse kasutusele võtnud. Algul mõtlesin et see oli su enda väljamõeldis.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:56:44 vasta tsitaadiga

Oh yeah baby 8)

ATI Catalyst 6.3
https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=640

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:59:56 vasta tsitaadiga

7600GSon surnult sündinud kui ATi oma X1800GTO-d müüa tahab
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.03.2006 12:55:31 vasta tsitaadiga

ootan huviga teste ja poodi ilmumist icon_smile.gif
Isiklikult loodan tugevat tulemust vs 7600 seeriaga... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 13:13:57 vasta tsitaadiga

link :: Sapphire X1900XTX Blizzard




tuleb tehasest koos vesijahutusega icon_biggrin.gif
18-26db on suht ok vast
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 13:33:52 vasta tsitaadiga

eem veeringlus,või on juba MINI pump olemas icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.03.2006 13:38:58 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
eem veeringlus,või on juba MINI pump olemas icon_rolleyes.gif icon_redface.gif


See on nagu thermaltake vesijahutus videole, kõik on olemas, lihtsalt peale ja minek, jahutusomadused jätavad soovida loomulikult. icon_wink.gif Krt, kaart selline loom ja nad narrivad nende tavaliste 650/1550 kelladega. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 15:31:52 vasta tsitaadiga

kas cat 6.3 andis midagi juurde ka x1xxx seeriale?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 09.03.2006 15:35:34 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kas cat 6.3 andis midagi juurde ka x1xxx seeriale?


http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=1179
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 09.03.2006 19:26:43 vasta tsitaadiga

link :: X1800GTO review

Üllatav, et 7600GT oma 128 bitiga on võrdne X1800GTO-ga isegi väga kõrgetel resolutsioonidel ning see vahe ei suurene resolutsiooni tõustes.

Üllatav selles mõttes, et paljud väitsid, et 128 bitise mälusiini tõttu on 7600GT a la mõttetu kaart ning teda tabab 1600XT saatus.
Lisaks on 7600GT hind odavam ($50)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 09.03.2006 19:54:03 vasta tsitaadiga

Club3d jätkab oma rada: http://www.club3d.nl/productshow_vga.php?ordercode=CGAX-RX186&l=en
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 20:22:21 vasta tsitaadiga

FPSrulez kirjutas:
Üllatav, et 7600GT oma 128 bitiga on võrdne X1800GTO-ga isegi väga kõrgetel resolutsioonidel ning see vahe ei suurene resolutsiooni tõustes.

Üllatav selles mõttes, et paljud väitsid, et 128 bitise mälusiini tõttu on 7600GT a la mõttetu kaart ning teda tabab 1600XT saatus.
Lisaks on 7600GT hind odavam ($50)

mil neid kaarte poelettidel näha võib ?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X1K Family mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 124, 125, 126  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.