|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Graeme
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2006
|
25.02.2006 08:22:31
|
|
|
Tere.Probleem wow-i arvutisse installimise.Mul läppar pentium M1.7,ATi Radeon 9600 Mobile 64MB,512ram,80Ghd.
Kõigepealt esimese plaadi sisse lükkan ütleb,et arvuti ei vasta min.nõuetele täpsemalt arvuti kiirus!??
Ok hakkan siis peale installima ja lõpuks 2h pärast kui lõpuks jõuan 4plaadini jookseb kokku see wow install.
Oskab keegi aidata?Tänan
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
25.02.2006 11:52:55
|
|
|
Aga kas Alliance guildi pole Al'Akir'is ? Ma ise alles noob .
http://www.zone.ee/painkillah/painu.jpg
Muide Painkillah,vaata sa ütlesid lehekülje kust saab BasicUI,tore asjake aga nüüd tekivad juba probleemid,nagu need skillid lähevad teise ritta hoopis,aga nad hõlmavad mul väikse osa General Chatist ära...Oleks tore kui aitaksid,nagu pildlt näha sinul skillid nagu laiali...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.02.2006 13:24:08
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Aga kas Alliance guildi pole Al'Akir'is ? Ma ise alles noob .
http://www.zone.ee/painkillah/painu.jpg
Muide Painkillah,vaata sa ütlesid lehekülje kust saab BasicUI,tore asjake aga nüüd tekivad juba probleemid,nagu need skillid lähevad teise ritta hoopis,aga nad hõlmavad mul väikse osa General Chatist ära...Oleks tore kui aitaksid,nagu pildlt näha sinul skillid nagu laiali... |
sa pead UI ise paika kohendama. ei ole plug and play need UI addonid
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
25.02.2006 19:48:33
|
|
|
Ma ei oska .Äkki aitate?Ja ma olen Al'Akir'is alliance pool.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.02.2006 20:14:33
|
|
|
nende actionbaride konfimiseks kasuta "moveanything"-i escape menüüst, ja kindlasti ka kirjuta chati /dab saamaks konfida neid bare. /ecastingbar lubab sul konfida casting ja mirror bari (nende suurust, outline olemasolu jne)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
26.02.2006 13:30:13
|
|
|
| Äitahh...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsu
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2005
|
26.02.2006 16:11:40
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
| Ja ma olen Al'Akir'is alliance pool. |
Mina kah, ja väga kahetsen. Rerolli Horde ja hüppa Kalevlastesse kähku :p
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
26.02.2006 16:56:00
|
|
|
Ostsin täna 4 kuud mänguaega juurde 670 eegi eest 8)
Odavad Gamecardid
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
27.02.2006 09:02:59
|
|
|
| Clone^ kirjutas: |
Ostsin täna 4 kuud mänguaega juurde 670 eegi eest 8)
Odavad Gamecardid |
ise mõtlesin kas usaldada või mitte, otsustan siis usaldada.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.02.2006 10:55:23
|
|
|
| tsu kirjutas: |
| XPsass kirjutas: |
| Ja ma olen Al'Akir'is alliance pool. |
Mina kah, ja väga kahetsen. Rerolli Horde ja hüppa Kalevlastesse kähku :p |
ei ole seal kalevlastes mingit paradiisi epixxud ei ole nii kerged tulema kui arvate raididesse saamiseks peab olema õnne ja hea gear jne...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
27.02.2006 23:34:46
|
|
|
Ega jah,mulle meeldib päka paladin täiega,tundub tugev olevat,annan kõikidele duellis(enda levelid) isegi 5 lvl suuremale tegin ära,healisin vahepeal lihtsalt .
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
28.02.2006 01:11:15
|
|
|
võiksid proovida warri kah. Hea, kui kõik tallyd defensi alla litid ja nats kõvema blockiga shieldi endale sebid. Miski ei tule läbi
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.02.2006 04:01:15
|
|
|
imho imba rofl lol wtf. mida?
| XPsass kirjutas: |
| Ega jah,mulle meeldib päka paladin täiega,tundub tugev olevat,annan kõikidele duellis(enda levelid) isegi 5 lvl suuremale tegin ära,healisin vahepeal lihtsalt :evil: . |
pally ja warrior on päris armsad klassid. kahjuks.. eriti paladiniga, ei saa miskest highend-damagest eriti rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.02.2006 11:33:25
|
|
|
| paladin teeb ikka sick tämmi kui 6ige build ja gear on imo
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
28.02.2006 16:31:51
|
|
|
| Ega jah,mis relva soovitate?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otstots
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2006
|
28.02.2006 18:23:21
|
|
|
XPsass, mina soovitan sulle Ironforgest osta selline 2handed sword mille damage on 23-30 kui sinu poole olin siis ma enda päkaga käisin seal linnas ringi ja ma siis AUCTION housis seda swordi ja lõpp hind oli 30s aga ma võin neid veel soovitada aga ei vist mul endal kah päka paladin ja mul endal kah vaja
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.02.2006 19:17:39
|
|
|
peale pikka grindimist, questimist, instamist, vahepealset pikemat idlemist, dingis ka mu pala 60.
hetkel tulemas suured vahetused, praegu seljas palal agil gear (ala wyrmslayer spaulders, sapphiron scale boots, hydralick armor, plated fists of hakoo, abyssal plate leggings of resto, vambraces of sadist + relvaks ice barbed speer) . kahjuks aga ei ole paladini seljas sellest mingit kasu. crittida võid, aga critid on väga väiksed , peale selle on mu mana bar ka nerfitud. hetkel on meie guildil ka vaja healadine, nii et selleks speckingi
praegune spec 11/11/29, tulevane viist 35/0/16 (holy 1 punkt võib varieeruda vo kuhugi retrisse). ja rollisin peale kõike alte mis mul on (roog lvl 25, maag lvl 27, hunter lvl 22, warlock lvl 13) endale warri, kohe magusam mängida et saad vahepeal numbreid ka välja laduda.
praegune pally seisukord http://wow.allakhazam.com/profile.html?782346
täna lsiandub whitesoul helm, arvatavasti tulevasel ZG runil ka zulian stone axe, ja mingit int geari. lawbringeriga läheb vast aega, alles 10dkp :p
enivei teised holy specced palad aka ka healadinid võiksid sõna võtta ja oma speccidest rääkida natuke
ise plaanin midagi siiakanti http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?55503120521051000000000000000550000510000000
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
01.03.2006 05:33:43
|
|
|
prot tree küll suhteliselt mõttetu
precision, milleks? kui ma olen healadin ei tiku ma elu sees meleesse, eriti MC s kus sa parem ära näpigi mobe kui sul +200 FR pole. solodes on see precision vaid punktiraisk. iga kell soc > precision
toughness? jällegi miks healadinil seda vaja, tankima ei hakka ükski paladin mittekunagi, solodes annab holy tree juba sulle head healid mis lubab end segamatult healida.
imp dev aura on küsitletav asi, MC s nt ei pane sa kunagi dev aurat peale, kui palad õieti jaotatud gruppide peale, enamasit nr1 aura - FR aura, nr 2 Consentration ja nr3 dev, ja see boonus mis tuleb 5 punkti raiskamisest, on ka imeväike.
siin jõuame concentration aura juurde, paladinile endale on see kasulik niisamagi (eriti solovale healadinile), aga imp aura ei anna endale midagi kasu. pealegi õiesti formitud grupis on warriorid kes lihtsalt ei lase casteritele kallale mobe, nii et see 15% ei muuda midagi kui õieti mängida osata. selle aura juures ainuke positiivne asi on see fear resist osa, aga selle pärast maha matta terve retri puu... no vaevalt.
kuna 60 ei tähenda veel sugugi mängu lõppu, siis igasuguse solomise idee mahamatmine selle retri puu kaotamisega on enesetapp. matse on vaja farmida, nagu ka raha. ilma socita ei tee paladin reeglina mittemingit numbrit (kui sul just väga kõrge damagega relv pole millega kasutad SOrights. , mida aga vaevalt, healadininil pole mõtet rollida high dam relva peale) ja võidki jääda tapma. soc on üks paladini nurgakivisid tegelikult, on ka neid kes väidavad teistmoodi ja saavad ilma hakkama...aga elu teeb kergemaks küll.
imp bop on asi mida valiks, aitab instades meeletult castereid kaitstes, eriti veel see bof +6 seki (nt ZG spider bossi juures kus main tank peab pidevalt bof rotationis olema)
selles suhtes et prot spec ei kõlba eriti kuhugi kui sa seda just retriga ei kombineeri. recklessness + soc kombo võib pvps tige asi olla... aka warrid ja roogid critivad su peal, saad oma 5p täis, ja lähed lased mõne clothi peal lahti. kindel surm selle peale, aga noh pvp d ma niipea ei puudu.
pmst nagu idee ongi sellest et holy speci puhul saaks soloda ka.
dog, sa ise oled proovinud sellist paladini instas et väga hea on ?
doubt that, kuigi retri ei lähe tõesti instas kübekti vaja (kui sul just rank 14 gear pole) siis on seda vaja solomisel, ja kuna MC ja ZG pole mitte ühe paladini instad (meil nt paladinidele 9/10 sloti tavaliselt) siis on alati keegi kellel need vajalikud buffid (nt BOK) olemas on (kindlasti ka imp bop jne)
a noh , homme küsitlen natuke rank14 paladini kes on raidimises kõva sõna, uurin tema buildi natuke. kuigi siiski on paladin endgame contentis suht mõttetu damage dealer , kui tal just seda rank14 geari seljas pole. kuna siiani enamus paladini epix setidest keskenduvad +healing doneile siis on kasulik ka seda teha.
muidugi AQ paljulubav Avenger set vast muudab seda , üpris käredate statsidega asjad. aga et AQ ära masterida on ka ikka aega vaja.
btw, guild kus ma pesitsen sai täna Ragnarose maha (muud mobid MC ja ZG s (zg s va hakkar keda on 1 kord umbe taotud) on farm staatuses). nii et ragna drops ftw :p
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
01.03.2006 08:02:38
|
|
|
Hehe painkillah, endal kah 35/0/16 spec kuna peale UBRS'si naguni meleega tegeleda pole mõtet. Ise käisin esimest korda eila drakisathi tapmas mis pole küll mingi saavutus, kuid tore oli ning argent dawniga kah lõpuks revered. Viimase juures eriti hea on see, et ma sain alles lvl 59
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
01.03.2006 09:07:07
|
|
|
Ei, ise ei ole proovinud, aga üks endise gildi pally oli sarnase buildiga, 3man st ftw (mage, priest, pally ^^)
Retri build on küll dämmi jaoks hea, peab tunnistama. Aga oma pallyga üritan raudselt -60 ära teha puhtalt holy/prot speciga (e.g sellisega, kuna 99% juhtudest on instades koht olemas sellise pally jaoks).
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
01.03.2006 19:42:27
|
|
|
Olen lvl 11 dwarf aga krt ei tea kus ikka leveleid teha,mingeid lvl 13 taon saan surma koguaeg,rändan ühest kohast teise ühes kohas liiga tugevad teises liiga nõrgad kolmandas samad lvlid mis mina ikka saan surma...mänguisu hakkab juba kaduma vaikselt
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
01.03.2006 20:02:03
|
|
|
Sul tasuks auctionhausist endale tiba paremat varustust ehk hankida, varustus mängib WoW'is väga suurt rolli. lvl 11 oleks dorfiga vist kõige lihtsam võtta rong ironforgest stormwindi ja sealt goldshire jalutada ning seal algaja queste teha, sealt edasi juba westfall jne.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
01.03.2006 21:00:10
|
|
|
Mul 1gold kas sellest saaks hea varustuse?Kui jah siis ronin IF,muide see BasicUI röövib ikka jubedalt mälu.IF ei sa ollagi,kui maha võtsin siis kohe ei tõksunud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
01.03.2006 23:58:05
|
|
|
| 1g ei saa midagi : / Mõned asjad saad vb. Mingi 5g saab level 20 normaalsevarustuse kätte.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
02.03.2006 01:01:59
|
|
|
XPSass, siin aitab ainult üks asi - Grindimine.
Grindimine on ühes kohas põhimõtteliselt samade mobide uuesti ja uuesti saamine, kas siis rahalistel vai xp eesmärkidel. Proovi . Näiteks Dun Morogh's Gnomereganis olevate level 8 leper gnomede või seal lähedal huntide tapmist. Siis võid veel level 7 sigu tappa jne jne. Küll ükskord ikka 12 saad. Siis lähed natuke edasi mööda teed (ironforgest mööda, aga mitte gnomeregani poole) ja seal on üks Quarry kus on parajad 10-11 kannid. Neid tapab lihtsalt, nad dropivad raha ja linenit ning nende jaoks on quest. Grindid seal ennast 14-ks ja teed ka teise questi sealsamas ära. Siis otsaga Loch Modanisse, teed questidega level 15 ära, grindid ühe leveli, saad uued skillid/spellid/misiganes... siis vaata edasi . Ilmselt jääb ikka tol momendil Loch Modan.
Ahjaa, kui sulle vastased üle jõu käivad, võid proovida ka Elwynn Forestis questida. Elwynni saad kui lähed Ironforge Tinker Towni, sealsesse instasse kust läheb tramm otse Stormwindi. Stormwindist lähed trade districtisse, suurest väratist välja (avasta linnutee ka ära enne, see on trade districtis paralleelselt pangaga peatänavast vasakule kui värava poole minna). Elwynnis lähed Northshire Valley'sse (see on see pisike ala kaljude vahel stormwindist paremal kui kaardilt vaadata), teed seal nuubiquestid ära, asud järgmiste questide kallale, väikse leveliboonusega et oleks lihtsam... Elwynnis on persetäis queste mida teha saab. Ega esimene kord ongi raske, teine kord kui üks char on juba 60, on funim. Ega me keegi ei olnud sündinud professionaalid, eks skill kasvab ikka mängides . Edu.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.03.2006 06:13:18
|
|
|
grindimise alternatiiviks Ironforges istumine ja AH uurimine. vaata mida ostetakse, mis hinnaga.. aega-ajal ilmub sinna pakkujaid, kes tahavad kaubast kiirelt lahti saada ja müüvad näiteks 40-400% odavamalt asju. ostad, paned uuesti müüki.
+ kasuta oma professioneid teenimiseks. kurb tõde on see, et gathering professionitega saab ikka tunduvalt rohkem raha kokku ajada, kui millegi loomisega. soovitaks siin kohal skinning & mining valida.
miks?
maaki (ore) läheb rohkem vaja, kui lilli (herbalism).
nülgida saad ka neid tõpraid, keda pole ise tapnud. jookse mööda maailma ringi, otsi mõni meeldiv laibake ja hakka nülgima.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
02.03.2006 14:44:08
|
|
|
lilled müüvad siga hasti kui norm lilli korjad 300/300 alchemy/herbalism paar päevaga 300g np D
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
02.03.2006 15:19:24
|
|
|
XPSass!
njah, ega siin mängus kiirustamine ehk rabelemine pole mõtet, rahulikult uurid maad, mõni mobi jääb ette, annad vastu molu jne. mina siin olen septembrist saadik mänginud ja alles 43lv peal, kuna ma ei pane rõhku sellele, et rabeleda hinge eest 60lvl-ks saada. iga asi oma ajal naudi mängu lihtsalt. kui mobid on su lvl jaoks suured, siis tuleb minna teise kohta kus on parajad lvl.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.03.2006 16:43:01
|
|
|
samas ei saa mainimata jätta, et mäng algab 60ne peal
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.03.2006 04:13:58
|
|
|
täna avati Arathoris peale pikka jamamist ja venitamist AQ. räme üritus ikka. kui need 10x suuremad anubised AQ väravate juures spawnisid siis said põske kõik sealne rahvas kuna pilt oli vist enamustel hangunud (a btw, enne gongi löömist oli seal kokku vast mingi 1000 inimest. server käis 4 korda jutti pange, lagg oli nii suur et võisid sellest "sealed AQ gate" ist läbi sõita kui just tulid kuna laggi tõttu ukse laadimine võttis aega , instasse siiski veel ei saand; aga lõpuks hakkasid GM id alla lvl 60 vendi ära viima sealt, ning peale rääkimist ja ootamist lahkusid enamus, tuli väike vahe ja need 3 guildi salaja lahmisid gatesid avatuks, mis tõmbas kõik asjad kooma, isegi eraldiseisvad Instance serverid ja mõlemad world serverid - Kalimdor ja EK (eastern kingdoms))
eriti lahedad olid need väed, mis kogunesid CH juurde. Kui siis vahepeal need anubisepoisid kuuekesi ründasid CH siis kõik orcid, dwarfid, elfid, taurenid, humanid kukkusid neid klohmima. muidugi see kes suutis mängijatest mobi ära tagida, sai pärast ca 4g per mob ja minged superb mana/healing potte. kuuldavasti pidi nende loottable olema "EPIIXXX" siiani pole aga midagi
lahe oli see, kui üks spawning crystal (need tekkisid mööda kalimdori laiali kui AQ avati) tekkis gadgetzani sisse vaene linn oli pleierite laipu täis , skelette oli iga meetri peal
minu healadin specist niipalju et see töötab väga hästi. praegu alles nö algaja healdin geariga, saan ma BoL välja toppida 1,5 sekundilisi 550-600 heale, imp BoW i ja geariga koos on mana regen ca 60 per 5 sec. divine favouriga saan teha 2,5 secise heali mis siis jääb tänu divine favourile ca 2,5-3k criti piirdesse, ning kogu mana (miski 580) saan sellest spellist tagasi
tõsine geari saamine ees alles, praegu miski random 4-5 green platet peale sebitud intiga.
kui üleeila sai ZG runi tehtud, siis oli mul peal Ony buff, sellega olid pidevalt flash of light critid, mis tõi mulle praktiliselt mana nii kiiresti tagasi, et ei kulunudki. et ma olin ZG pmst esimest korda, ja ka alles esimest korda healadn, olin na nö allaround healer, (keskendusin siiski tankidele-meleedele). algul healisin kenasti kõik priestid ja droodid üle , peale 40 minti kimas üks priest must mööda. a ofc FoL on selline spamheal et sellega suurt healimisnumbrit teha on väga kerge, kahjuks ka väga kerge aggrot saada, paladinidel pole sadly Fade , nagu on seda priestidel.
a noh, jahib veel natuke neid siniseid healadin geari junne, ja raidib nüüd guildiga tihedamini, saab varsti ka MC s hakata dropide peale bidima
buildiks jäi 35/0/16 mis töötab üllatavalt hästi.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
03.03.2006 05:37:39
|
|
|
mis lilled? olen level 300 akleemik ja herbalist. balnazaar servus küll lilledega misket kõva raha kokku ei aja. loomulikult on see võimalik, aga ajakulu on liiga suur. miningu/ skinninguga on palju kergem sama summa saavutada. nt dreamfoili stacki hind on aetud 8g'le kohati, enne oli 16. sama teiste highlevel lilledega. ainuke lill, mille järgi nõudlus on & kõrge hind.. om black lotus ja ghost mushrooms.
| etc_Shelob kirjutas: |
samas ei saa mainimata jätta, et mäng algab 60ne peal  |
no.. ega tegelikult ei hakka küll. mis hakkab level 60 juures? rabelemine, et varustust ja raha saada. miks? sest varustuseta ringi tatsamine ei ole lihtsalt wowi ülesehitusega kooskõlas. wow = aega nõudev mäng. raiskad palju aega, saad ka kõva varustuse. ilma selleta jäävad sinu hiilgust varjutama teiste mängijate varjud, kes löövad su lihtsalt selle tõttu maha, et nad saavad ja neil on parem varustus (loomulikult ei taha väita, et tegu on halva mänguga - lihtsalt.. mm.. shelobi väide tundus vale/ liiga sinisilmne).
endal 60 käes ja nüüd see staadium kohal, kus peaks varustust ja item sette kokku ajama. kohe mitte ei kisu sinna instancite poole. jällegi küsimus miks: sest lootus oma item set esemeid kokku saada on liiga väike ja entusiasmi võtab maha ebaõnn (loe: värdjad, kes võtavad asju, mis pole neile mõeldud).
alustasin uut tegelast, endiselt hindan väga kõrgelt oma roguet ja imetlen ta välimust, oskusi.. stealthi ja võimet elus püsida, kuid.. nüüd siis shelobi väite juurde.. selle kohta ütleks lühidalt nii, et parim osa mängust on see, kus sinu ees on suur maailm, mida avastada, väljakutsed, müstika ja tundmatu (mitte level 60, kus hakkab asjade pärast grindimine).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
03.03.2006 05:50:14
|
|
|
Ise tegin kah lõpuks level 60 ära, mäng juba eelmise aasta märtsist äes olnud. Muidugi mu ema on tima suurem fanat kui mina ning tol raisal juba 30+ päeva online oma priistil ning see tal teine lvl 60 char
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.03.2006 06:21:31
|
|
|
60 peal ei hakka _alles_ mäng pihta, aga su ees avanevad suured ja kõvasti paljulubavamad uksed. kui instanssimine või high-end pvp ei meeldi, siis pole eriti mõtet 60 peal edasi mängida jah.
ma igastahes naudin kuidas meie guidl proovib erinevaid taktikaid endgame instades, mis siis et saame mitu wipet tunni aja jooksul, tähtis on et me proovime ja töötame koos tiimina. laliseme koos teamspeakis ja naerame kui keegi mingi valusa killu maha paneb. ehk veedame head aega,
oisakurat mis toimus seal AQ avamise eel, paar tki meie guildist gankisid pvp ga hordi , ja kuna kohal ollev alliants oli way suuremas koguses kui horde, siis eriti keegi ei hakanud massive pvp tegema ka. aga jube vinku oli vaadata kuidas ud maag punus minema samas päka teda aimed shotiga sihtimas , ja siis kui see maag freeze trapi jooksis
soloda on wowis maruigav, peab olema hea sõpruskond , veel parem kui aktiivne. 60 peal lihtsalt nii palju teha, et aega jääb pidevalt puudugi. ise olen praeguse guildiga super rahul
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
03.03.2006 11:35:27
|
|
|
Minu jaoks algas küll wow alles lvl60 pealt. Kui on korralik guild ja mingi mõnus pvp group siis on lihtsalt
Ning lillekeste müügiga teenin mina küll rohkem raha kui mininguga. Jooksen tunnikese näiteks burning steppsis, saan paar stacki nänni mis kõik lähevad keskmiselt 10g stackist ja ongi raha olemas 5tunniseks wipe festiks AQ-s. Burningus saab ka mõnusalt outdoor pvpd teha...tavaliselt teen umber 1000-5000 honorit lihtsalt lilli korjates ja farmereid gänkates.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lumivalguke
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2002
|
03.03.2006 20:39:23
|
|
|
| kust kõige odavamalt saaks wowi osta et originaalserveris pelada paar kuud?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raines
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.06.2005
|
04.03.2006 02:17:21
|
|
|
| Haha ise Ahn' Qiraj horde ja lugesin siin eelmsiel lehel et paladin on nii äge ja võtan 5lvl suuremaid maha. Khmm meie guild mesaage oli " Paladin are like tampons ,every bussy needs one" Ja jutt jubeõige mis ta siis on plates healer muud ei miskit taod teise oimetuks siis paneb kilbi peale vahepeal seeaeg käin vetsus ära ja siis tulen tagasi ja kaklen edasi. Ise UD maag ja paladinid raskust mulle ei valmista.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.03.2006 04:57:01
|
|
|
siia on üks jube hea lause panna
"Cry more noob, your tears make bubbles possible"
whine whine whine, kilbi peale
omg roog stealthib juu ja vänishib, omg priestil on power word shield ja fear, omg warlockil on ka fear, omg warrioril on mortal strike, omg hunteril on frost trap ja concussive shot pealegi saab ta jooksu pealt lasta, omg maagil on mana shield ja ice barrier ja frost nova, omg igal klassil on midagi OMG kõik on noobid!
no ausalt. mida sa vigised, pallid ei suuda erilist dammigi teha teiste klassidega võrreldes (mingi luck based burst dam on küll), ja nüüd on mull omg omg omg. naerma ajab ikka kui lollid inimesed on.
pmst oleks blizz võind teha ju ka lihtsalt warrior klassi ja siis nerfarrior klassi, ehk siis warrior poole väiksema damagega, kuna seda te ju kõik tahate.
whine more nub, oma mure kui põske saad. meie päästame nt oma skillide ja mullidega raide wipedest , mida teie maagid siis teete? ah , noob nah.
ma ei tahagi sarkastiline olla, sest kui nii imbetsille leidub (wow offiitsiaal foorum neid ka täis) siis pole mõtet nalja visata, nad ei saa aru ju
and now kick me in my nuts for being so impolite
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
04.03.2006 06:31:06
|
|
|
| lumivalguke kirjutas: |
| kust kõige odavamalt saaks wowi osta et originaalserveris pelada paar kuud? |
1. osta wow poest (saad kuu mänguaega kohe kaasa - hinna sees)
2. kui mäng meeldib, osta hiljem 2kuu mängukaart juurde (350-4xx) hinnaks - odavaim võimalus.
Raines.. üks klass on teatud asjas parem kui teine, on siin midagi uut? Shammy suudab paladini edukalt üledamageda, milles probleem? Horde poole rassidega kaasatulevad oskused on paremad, mis siis? Naudi mängu sellena, nagu see on. Hala ja ERITI SISUTU HALA ei muuda midagi. Nii paljude erinevate klasside ja rassidega mängus ei saa olla kõiges võrdsust, sest vaieldamatult tekib olukordi, kus üks klass/ rass omab eelist X teise ees.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raines
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.06.2005
|
04.03.2006 11:37:09
|
|
|
Ma tahtsin just öelda et eelmisel lehel oli et pala on ull damage ja võtab mitu lvl suurema maha. No kus krdi otsas pala damage on ju nii low:S See kilp ja heal ongi nei lselleks et neil oleks 2x elud et väike damagega maha kolkida teine.
Ja miks see kirjutasin et every bussy needs one on ka sellepärast et võibolla on see Ahn'Qiraj serveris ainult nii aga paladinid on ikka väga ülbed tulevad kaklusepealt kallale isegi rohkem kui rogue. Üritavad ärateha ja kui siis ka pähe saavd tuleb korra veel ja 3mas kord tuleb juba sõpradega.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
04.03.2006 11:39:18
|
|
|
NEED MORE BLOOD!!!!
SMASH, KILL AND etc
aga ontopic, keegi teab kust saaks online gamecardi osta? tartus on gamecardid raremad kui epic world droppid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
04.03.2006 16:08:15
|
|
|
| paladinide healing agro=null ?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
04.03.2006 16:09:02
|
|
|
telli kusagilt kartulist ja küll nädalaga kohale jõuavad
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
04.03.2006 16:39:12
|
|
|
| z@ke kirjutas: |
| paladinide healing agro=null ? |
Null mitte aga tunduvalt madalam kui priistil, droodil või shammyl
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.03.2006 17:21:53
|
|
|
mis null, see aggro on küll emaselt suur mis paladinid healides teevad. nt eilsel strati runil, kui tank võttis 3 ghouli enda peale ja buildis aggrot seal ca 3 seki, ja siis ma talle FoL loopisin, tulid küll 2 nendest minu peale hea meelega . ofc enda peal ma ei kasuta salvationit, vaid wisdomit, kuna mul mana regeni vaja (praegu koos imp wisdomi ja geariga miski 60 + kopikad /per 5 sec). aga noh, plaadinitel on ju plate seljas, nad kannatavad selle ühe kiire rünnaku ära, eriti kuna healdinid on REEGLINA kilbi ja 1handeriga (endal hetkel nt maraudoni ühe bossi dropib - goblin, Inventors Focal sword + see pisi gizlock buckler vms mis ta ka dropib) .
eile sai dimi 5mannitud, nii east kui west. sain omale energized breastplate, + mingi leather healing belti. sain ka veel suht hää leather healing chesti, aga see läheb peale vast et MC s kus aggrot oodata nii kergelt pole.
ja mu bracerite otsingud lõppesid strat ud 5 manis, kus üks reer bat droppis ühed intellectiga rare bracerid, boe, mille droprate on elu madal. siiski sain need, ja gear vaikselt täiustub . veel tagasi DiM i minema, ja seal ka tolmu üles keerutama.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
04.03.2006 19:11:23
|
|
|
Endal küll stratis healides agroga probleeme pole tulnud, kasutan endal altai ka BoW mitte salvationi, ma kahtlustan et see tank oli tiba oskamatu.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
04.03.2006 21:57:12
|
|
|
Rohkem on asi selles et 3 sekundiga on võimatu 3 targetile piisavalt aggro teha aga kes üldse tangib mingis stratis või scholos?
2hander kätte ja dps tanking of win!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
04.03.2006 22:01:14
|
|
|
| kas warril siis mingit aoe rünnake-mind asja ei olnud? nagu druiidil bearformis growl on (ühele targetile tho)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.03.2006 22:04:03
|
|
|
imo oli küll aga ei ole kindel
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
04.03.2006 22:19:51
|
|
|
warridel on 4-5 aoe attacki aga kui teed seda aoed tankimis gearis ja one handeriga siis teed umbes 100damaged per target.
mul tekkis hoopis küsimus painkillahile, et miks ta overhealis?
kõrged numbrid healing done's ei tähenda et oled hea healer...kas mitte healimise põhimõtte ei ole võimalikult mana efektiivselt healida et pikkades fightides ei tekiks heali puudust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|