Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Graeme
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2006




sõnum 25.02.2006 08:22:31 vasta tsitaadiga

Tere.Probleem wow-i arvutisse installimise.Mul läppar pentium M1.7,ATi Radeon 9600 Mobile 64MB,512ram,80Ghd.
Kõigepealt esimese plaadi sisse lükkan ütleb,et arvuti ei vasta min.nõuetele täpsemalt arvuti kiirus!??
Ok hakkan siis peale installima ja lõpuks 2h pärast kui lõpuks jõuan 4plaadini jookseb kokku see wow install.
Oskab keegi aidata?Tänan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 25.02.2006 11:52:55 vasta tsitaadiga

Aga kas Alliance guildi pole Al'Akir'is ? Ma ise alles noob icon_mad.gif .

http://www.zone.ee/painkillah/painu.jpg

Muide Painkillah,vaata sa ütlesid lehekülje kust saab BasicUI,tore asjake aga nüüd tekivad juba probleemid,nagu need skillid lähevad teise ritta hoopis,aga nad hõlmavad mul väikse osa General Chatist ära...Oleks tore kui aitaksid,nagu pildlt näha sinul skillid nagu laiali...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2006 13:24:08 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Aga kas Alliance guildi pole Al'Akir'is ? Ma ise alles noob icon_mad.gif .

http://www.zone.ee/painkillah/painu.jpg

Muide Painkillah,vaata sa ütlesid lehekülje kust saab BasicUI,tore asjake aga nüüd tekivad juba probleemid,nagu need skillid lähevad teise ritta hoopis,aga nad hõlmavad mul väikse osa General Chatist ära...Oleks tore kui aitaksid,nagu pildlt näha sinul skillid nagu laiali...


sa pead UI ise paika kohendama. ei ole plug and play need UI addonid
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 25.02.2006 19:48:33 vasta tsitaadiga

Ma ei oska icon_biggrin.gif .Äkki aitate?Ja ma olen Al'Akir'is alliance pool.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2006 20:14:33 vasta tsitaadiga

nende actionbaride konfimiseks kasuta "moveanything"-i escape menüüst, ja kindlasti ka kirjuta chati /dab saamaks konfida neid bare. /ecastingbar lubab sul konfida casting ja mirror bari (nende suurust, outline olemasolu jne)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 26.02.2006 13:30:13 vasta tsitaadiga

Äitahh...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsu
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2005




sõnum 26.02.2006 16:11:40 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Ja ma olen Al'Akir'is alliance pool.


Mina kah, ja väga kahetsen. Rerolli Horde ja hüppa Kalevlastesse kähku :p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 26.02.2006 16:56:00 vasta tsitaadiga

Ostsin täna 4 kuud mänguaega juurde 670 eegi eest 8)
Odavad Gamecardid
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.02.2006 09:02:59 vasta tsitaadiga

Clone^ kirjutas:
Ostsin täna 4 kuud mänguaega juurde 670 eegi eest 8)
Odavad Gamecardid

ise mõtlesin kas usaldada või mitte, otsustan siis usaldada.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 10:55:23 vasta tsitaadiga

tsu kirjutas:
XPsass kirjutas:
Ja ma olen Al'Akir'is alliance pool.


Mina kah, ja väga kahetsen. Rerolli Horde ja hüppa Kalevlastesse kähku :p


ei ole seal kalevlastes mingit paradiisi icon_razz.gif epixxud ei ole nii kerged tulema kui arvate icon_razz.gif raididesse saamiseks peab olema õnne ja hea gear jne...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 27.02.2006 23:34:46 vasta tsitaadiga

Ega jah,mulle meeldib päka paladin täiega,tundub tugev olevat,annan kõikidele duellis(enda levelid) isegi 5 lvl suuremale tegin ära,healisin vahepeal lihtsalt icon_evil.gif .
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 28.02.2006 01:11:15 vasta tsitaadiga

võiksid proovida warri kah. Hea, kui kõik tallyd defensi alla litid ja nats kõvema blockiga shieldi endale sebid. Miski ei tule läbi icon_razz.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 04:01:15 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
http://img492.imageshack.us/img492/4179/wow0015gp.jpg

IMBA laev vms? nati hiljem ilmus mu kõrvale night elf kes küsis et wtf is going on here :D EK lasti õhku?

imho imba rofl lol wtf. mida?
XPsass kirjutas:
Ega jah,mulle meeldib päka paladin täiega,tundub tugev olevat,annan kõikidele duellis(enda levelid) isegi 5 lvl suuremale tegin ära,healisin vahepeal lihtsalt :evil: .

pally ja warrior on päris armsad klassid. kahjuks.. eriti paladiniga, ei saa miskest highend-damagest eriti rääkida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 11:33:25 vasta tsitaadiga

paladin teeb ikka sick tämmi kui 6ige build ja gear on imo
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 28.02.2006 16:31:51 vasta tsitaadiga

Ega jah,mis relva soovitate?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otstots
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2006




sõnum 28.02.2006 18:23:21 vasta tsitaadiga

XPsass, mina soovitan sulle Ironforgest osta selline 2handed sword mille damage on 23-30 kui sinu poole olin siis ma enda päkaga käisin seal linnas ringi ja ma siis AUCTION housis seda swordi ja lõpp hind oli 30s aga ma võin neid veel soovitada aga ei vist mul endal kah päka paladin ja mul endal kah vaja thumbs_up.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 19:17:39 vasta tsitaadiga

peale pikka grindimist, questimist, instamist, vahepealset pikemat idlemist, dingis ka mu pala 60.
hetkel tulemas suured vahetused, praegu seljas palal agil gear (ala wyrmslayer spaulders, sapphiron scale boots, hydralick armor, plated fists of hakoo, abyssal plate leggings of resto, vambraces of sadist + relvaks ice barbed speer) . kahjuks aga ei ole paladini seljas sellest mingit kasu. crittida võid, aga critid on väga väiksed , peale selle on mu mana bar ka nerfitud. hetkel on meie guildil ka vaja healadine, nii et selleks speckingi
praegune spec 11/11/29, tulevane viist 35/0/16 (holy 1 punkt võib varieeruda vo kuhugi retrisse). ja rollisin peale kõike alte mis mul on (roog lvl 25, maag lvl 27, hunter lvl 22, warlock lvl 13) endale warri, kohe magusam mängida et saad vahepeal numbreid ka välja laduda.
praegune pally seisukord http://wow.allakhazam.com/profile.html?782346
täna lsiandub whitesoul helm, arvatavasti tulevasel ZG runil ka zulian stone axe, ja mingit int geari. lawbringeriga läheb vast aega, alles 10dkp :p

enivei teised holy specced palad aka ka healadinid võiksid sõna võtta ja oma speccidest rääkida natuke thumbs_up.gif
ise plaanin midagi siiakanti http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?55503120521051000000000000000550000510000000

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 28.02.2006 23:28:38 vasta tsitaadiga

Hmm, healadiniks sobiks rohkem vast holy/prot pala. Näiteks:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?05503121521051503241000030000200000000000000

Kaks punkti on ka retrisse eksinud aga üldiselt... sellise buildiga on instance väga hea teha.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 05:33:43 vasta tsitaadiga

prot tree küll suhteliselt mõttetu

precision, milleks? kui ma olen healadin ei tiku ma elu sees meleesse, eriti MC s kus sa parem ära näpigi mobe kui sul +200 FR pole. solodes on see precision vaid punktiraisk. iga kell soc > precision
toughness? jällegi miks healadinil seda vaja, tankima ei hakka ükski paladin mittekunagi, solodes annab holy tree juba sulle head healid mis lubab end segamatult healida.

imp dev aura on küsitletav asi, MC s nt ei pane sa kunagi dev aurat peale, kui palad õieti jaotatud gruppide peale, enamasit nr1 aura - FR aura, nr 2 Consentration ja nr3 dev, ja see boonus mis tuleb 5 punkti raiskamisest, on ka imeväike.

siin jõuame concentration aura juurde, paladinile endale on see kasulik niisamagi (eriti solovale healadinile), aga imp aura ei anna endale midagi kasu. pealegi õiesti formitud grupis on warriorid kes lihtsalt ei lase casteritele kallale mobe, nii et see 15% ei muuda midagi kui õieti mängida osata. selle aura juures ainuke positiivne asi on see fear resist osa, aga selle pärast maha matta terve retri puu... no vaevalt.

kuna 60 ei tähenda veel sugugi mängu lõppu, siis igasuguse solomise idee mahamatmine selle retri puu kaotamisega on enesetapp. matse on vaja farmida, nagu ka raha. ilma socita ei tee paladin reeglina mittemingit numbrit (kui sul just väga kõrge damagega relv pole millega kasutad SOrights. , mida aga vaevalt, healadininil pole mõtet rollida high dam relva peale) ja võidki jääda tapma. soc on üks paladini nurgakivisid tegelikult, on ka neid kes väidavad teistmoodi ja saavad ilma hakkama...aga elu teeb kergemaks küll.

imp bop on asi mida valiks, aitab instades meeletult castereid kaitstes, eriti veel see bof +6 seki (nt ZG spider bossi juures kus main tank peab pidevalt bof rotationis olema)

selles suhtes et prot spec ei kõlba eriti kuhugi kui sa seda just retriga ei kombineeri. recklessness + soc kombo võib pvps tige asi olla... aka warrid ja roogid critivad su peal, saad oma 5p täis, ja lähed lased mõne clothi peal lahti. kindel surm selle peale, aga noh pvp d ma niipea ei puudu.

pmst nagu idee ongi sellest et holy speci puhul saaks soloda ka.

dog, sa ise oled proovinud sellist paladini instas et väga hea on icon_razz.gif ?

doubt that, kuigi retri ei lähe tõesti instas kübekti vaja (kui sul just rank 14 gear pole) siis on seda vaja solomisel, ja kuna MC ja ZG pole mitte ühe paladini instad (meil nt paladinidele 9/10 sloti tavaliselt) siis on alati keegi kellel need vajalikud buffid (nt BOK) olemas on (kindlasti ka imp bop jne)


a noh , homme küsitlen natuke rank14 paladini kes on raidimises kõva sõna, uurin tema buildi natuke. kuigi siiski on paladin endgame contentis suht mõttetu damage dealer , kui tal just seda rank14 geari seljas pole. kuna siiani enamus paladini epix setidest keskenduvad +healing doneile siis on kasulik ka seda teha.
muidugi AQ paljulubav Avenger set vast muudab seda , üpris käredate statsidega asjad. aga et AQ ära masterida on ka ikka aega vaja.

btw, guild kus ma pesitsen sai täna Ragnarose maha beer_yum.gif (muud mobid MC ja ZG s (zg s va hakkar keda on 1 kord umbe taotud) on farm staatuses). nii et ragna drops ftw :p

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 08:02:38 vasta tsitaadiga

Hehe painkillah, endal kah 35/0/16 spec kuna peale UBRS'si naguni meleega tegeleda pole mõtet. Ise käisin esimest korda eila drakisathi tapmas mis pole küll mingi saavutus, kuid tore oli ning argent dawniga kah lõpuks revered. Viimase juures eriti hea on see, et ma sain alles lvl 59 icon_biggrin.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 01.03.2006 09:07:07 vasta tsitaadiga

Ei, ise ei ole proovinud, aga üks endise gildi pally oli sarnase buildiga, 3man st ftw icon_razz1.gif (mage, priest, pally ^^)

Retri build on küll dämmi jaoks hea, peab tunnistama. Aga oma pallyga üritan raudselt -60 ära teha puhtalt holy/prot speciga (e.g sellisega, kuna 99% juhtudest on instades koht olemas sellise pally jaoks).

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 01.03.2006 19:42:27 vasta tsitaadiga

Olen lvl 11 dwarf aga krt ei tea kus ikka leveleid teha,mingeid lvl 13 taon saan surma koguaeg,rändan ühest kohast teise ühes kohas liiga tugevad teises liiga nõrgad kolmandas samad lvlid mis mina ikka saan surma...mänguisu hakkab juba kaduma vaikselt icon_neutral.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 20:02:03 vasta tsitaadiga

Sul tasuks auctionhausist endale tiba paremat varustust ehk hankida, varustus mängib WoW'is väga suurt rolli. lvl 11 oleks dorfiga vist kõige lihtsam võtta rong ironforgest stormwindi ja sealt goldshire jalutada ning seal algaja queste teha, sealt edasi juba westfall jne. icon_smile.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 01.03.2006 21:00:10 vasta tsitaadiga

Mul 1gold kas sellest saaks hea varustuse?Kui jah siis ronin IF,muide see BasicUI röövib ikka jubedalt mälu.IF ei sa ollagi,kui maha võtsin siis kohe ei tõksunud. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 23:58:05 vasta tsitaadiga

1g ei saa midagi : / Mõned asjad saad vb. Mingi 5g saab level 20 normaalsevarustuse kätte.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 02.03.2006 01:01:59 vasta tsitaadiga

XPSass, siin aitab ainult üks asi - Grindimine.

Grindimine on ühes kohas põhimõtteliselt samade mobide uuesti ja uuesti saamine, kas siis rahalistel vai xp eesmärkidel. Proovi thumbs_up.gif. Näiteks Dun Morogh's Gnomereganis olevate level 8 leper gnomede või seal lähedal huntide tapmist. Siis võid veel level 7 sigu tappa jne jne. Küll ükskord ikka 12 saad. Siis lähed natuke edasi mööda teed (ironforgest mööda, aga mitte gnomeregani poole) ja seal on üks Quarry kus on parajad 10-11 kannid. Neid tapab lihtsalt, nad dropivad raha ja linenit ning nende jaoks on quest. Grindid seal ennast 14-ks ja teed ka teise questi sealsamas ära. Siis otsaga Loch Modanisse, teed questidega level 15 ära, grindid ühe leveli, saad uued skillid/spellid/misiganes... siis vaata edasi thumbs_up.gif. Ilmselt jääb ikka tol momendil Loch Modan.

Ahjaa, kui sulle vastased üle jõu käivad, võid proovida ka Elwynn Forestis questida. Elwynni saad kui lähed Ironforge Tinker Towni, sealsesse instasse kust läheb tramm otse Stormwindi. Stormwindist lähed trade districtisse, suurest väratist välja (avasta linnutee ka ära enne, see on trade districtis paralleelselt pangaga peatänavast vasakule kui värava poole minna). Elwynnis lähed Northshire Valley'sse (see on see pisike ala kaljude vahel stormwindist paremal kui kaardilt vaadata), teed seal nuubiquestid ära, asud järgmiste questide kallale, väikse leveliboonusega et oleks lihtsam... Elwynnis on persetäis queste mida teha saab. Ega esimene kord ongi raske, teine kord kui üks char on juba 60, on funim. Ega me keegi ei olnud sündinud professionaalid, eks skill kasvab ikka mängides thumbs_up.gif. Edu.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 06:13:18 vasta tsitaadiga

grindimise alternatiiviks Ironforges istumine ja AH uurimine. vaata mida ostetakse, mis hinnaga.. aega-ajal ilmub sinna pakkujaid, kes tahavad kaubast kiirelt lahti saada ja müüvad näiteks 40-400% odavamalt asju. ostad, paned uuesti müüki.

+ kasuta oma professioneid teenimiseks. kurb tõde on see, et gathering professionitega saab ikka tunduvalt rohkem raha kokku ajada, kui millegi loomisega. soovitaks siin kohal skinning & mining valida.

miks?
maaki (ore) läheb rohkem vaja, kui lilli (herbalism).
nülgida saad ka neid tõpraid, keda pole ise tapnud. jookse mööda maailma ringi, otsi mõni meeldiv laibake ja hakka nülgima.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.03.2006 14:44:08 vasta tsitaadiga

lilled müüvad siga hasti kui norm lilli korjad 300/300 alchemy/herbalism paar päevaga 300g np icon_biggrin.gifD
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 15:19:24 vasta tsitaadiga

XPSass!
njah, ega siin mängus kiirustamine ehk rabelemine pole mõtet, rahulikult uurid maad, mõni mobi jääb ette, annad vastu molu jne. mina siin olen septembrist saadik mänginud ja alles 43lv peal, kuna ma ei pane rõhku sellele, et rabeleda hinge eest 60lvl-ks saada. iga asi oma ajal icon_wink.gif naudi mängu lihtsalt. kui mobid on su lvl jaoks suured, siis tuleb minna teise kohta kus on parajad lvl.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 16:43:01 vasta tsitaadiga

samas ei saa mainimata jätta, et mäng algab 60ne peal icon_wink.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2006 04:13:58 vasta tsitaadiga

täna avati Arathoris peale pikka jamamist ja venitamist AQ. räme üritus ikka. kui need 10x suuremad anubised AQ väravate juures spawnisid siis said põske kõik sealne rahvas kuna pilt oli vist enamustel hangunud icon_lol.gif (a btw, enne gongi löömist oli seal kokku vast mingi 1000 inimest. server käis 4 korda jutti pange, lagg oli nii suur et võisid sellest "sealed AQ gate" ist läbi sõita kui just tulid kuna laggi tõttu ukse laadimine võttis aega icon_biggrin.gif , instasse siiski veel ei saand; aga lõpuks hakkasid GM id alla lvl 60 vendi ära viima sealt, ning peale rääkimist ja ootamist lahkusid enamus, tuli väike vahe ja need 3 guildi salaja lahmisid gatesid avatuks, mis tõmbas kõik asjad kooma, isegi eraldiseisvad Instance serverid ja mõlemad world serverid - Kalimdor ja EK (eastern kingdoms))
eriti lahedad olid need väed, mis kogunesid CH juurde. Kui siis vahepeal need anubisepoisid kuuekesi ründasid CH siis kõik orcid, dwarfid, elfid, taurenid, humanid kukkusid neid klohmima. muidugi see kes suutis mängijatest mobi ära tagida, sai pärast ca 4g per mob ja minged superb mana/healing potte. kuuldavasti pidi nende loottable olema "EPIIXXX" siiani pole aga midagi
lahe oli see, kui üks spawning crystal (need tekkisid mööda kalimdori laiali kui AQ avati) tekkis gadgetzani sisse icon_lol.gif vaene linn oli pleierite laipu täis , skelette oli iga meetri peal beer_yum.gif

minu healadin specist niipalju et see töötab väga hästi. praegu alles nö algaja healdin geariga, saan ma BoL välja toppida 1,5 sekundilisi 550-600 heale, imp BoW i ja geariga koos on mana regen ca 60 per 5 sec. divine favouriga saan teha 2,5 secise heali mis siis jääb tänu divine favourile ca 2,5-3k criti piirdesse, ning kogu mana (miski 580) saan sellest spellist tagasi icon_smile.gif
tõsine geari saamine ees alles, praegu miski random 4-5 green platet peale sebitud intiga.
kui üleeila sai ZG runi tehtud, siis oli mul peal Ony buff, sellega olid pidevalt flash of light critid, mis tõi mulle praktiliselt mana nii kiiresti tagasi, et ei kulunudki. et ma olin ZG pmst esimest korda, ja ka alles esimest korda healadn, olin na nö allaround healer, (keskendusin siiski tankidele-meleedele). algul healisin kenasti kõik priestid ja droodid üle , peale 40 minti kimas üks priest must mööda. a ofc FoL on selline spamheal et sellega suurt healimisnumbrit teha on väga kerge, kahjuks ka väga kerge aggrot saada, paladinidel pole sadly Fade , nagu on seda priestidel.

a noh, jahib veel natuke neid siniseid healadin geari junne, ja raidib nüüd guildiga tihedamini, saab varsti ka MC s hakata dropide peale bidima thumbs_up.gif
buildiks jäi 35/0/16 mis töötab üllatavalt hästi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2006 05:37:39 vasta tsitaadiga

mis lilled? olen level 300 akleemik ja herbalist. balnazaar servus küll lilledega misket kõva raha kokku ei aja. loomulikult on see võimalik, aga ajakulu on liiga suur. miningu/ skinninguga on palju kergem sama summa saavutada. nt dreamfoili stacki hind on aetud 8g'le kohati, enne oli 16. sama teiste highlevel lilledega. ainuke lill, mille järgi nõudlus on & kõrge hind.. om black lotus ja ghost mushrooms.

etc_Shelob kirjutas:
samas ei saa mainimata jätta, et mäng algab 60ne peal icon_wink.gif

no.. ega tegelikult ei hakka küll. mis hakkab level 60 juures? rabelemine, et varustust ja raha saada. miks? sest varustuseta ringi tatsamine ei ole lihtsalt wowi ülesehitusega kooskõlas. wow = aega nõudev mäng. raiskad palju aega, saad ka kõva varustuse. ilma selleta jäävad sinu hiilgust varjutama teiste mängijate varjud, kes löövad su lihtsalt selle tõttu maha, et nad saavad ja neil on parem varustus (loomulikult ei taha väita, et tegu on halva mänguga - lihtsalt.. mm.. shelobi väide tundus vale/ liiga sinisilmne).

endal 60 käes ja nüüd see staadium kohal, kus peaks varustust ja item sette kokku ajama. kohe mitte ei kisu sinna instancite poole. jällegi küsimus miks: sest lootus oma item set esemeid kokku saada on liiga väike ja entusiasmi võtab maha ebaõnn (loe: värdjad, kes võtavad asju, mis pole neile mõeldud).

alustasin uut tegelast, endiselt hindan väga kõrgelt oma roguet ja imetlen ta välimust, oskusi.. stealthi ja võimet elus püsida, kuid.. nüüd siis shelobi väite juurde.. selle kohta ütleks lühidalt nii, et parim osa mängust on see, kus sinu ees on suur maailm, mida avastada, väljakutsed, müstika ja tundmatu (mitte level 60, kus hakkab asjade pärast grindimine).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2006 05:50:14 vasta tsitaadiga

Ise tegin kah lõpuks level 60 ära, mäng juba eelmise aasta märtsist äes olnud. Muidugi mu ema on tima suurem fanat kui mina ning tol raisal juba 30+ päeva online oma priistil ning see tal teine lvl 60 char
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2006 06:21:31 vasta tsitaadiga

60 peal ei hakka _alles_ mäng pihta, aga su ees avanevad suured ja kõvasti paljulubavamad uksed. kui instanssimine või high-end pvp ei meeldi, siis pole eriti mõtet 60 peal edasi mängida jah.
ma igastahes naudin kuidas meie guidl proovib erinevaid taktikaid endgame instades, mis siis et saame mitu wipet tunni aja jooksul, tähtis on et me proovime ja töötame koos tiimina. laliseme koos teamspeakis ja naerame kui keegi mingi valusa killu maha paneb. ehk veedame head aega,
oisakurat mis toimus seal AQ avamise eel, paar tki meie guildist gankisid pvp ga hordi , ja kuna kohal ollev alliants oli way suuremas koguses kui horde, siis eriti keegi ei hakanud massive pvp tegema ka. aga jube vinku oli vaadata kuidas ud maag punus minema samas päka teda aimed shotiga sihtimas , ja siis kui see maag freeze trapi jooksis icon_lol.gif
soloda on wowis maruigav, peab olema hea sõpruskond , veel parem kui aktiivne. 60 peal lihtsalt nii palju teha, et aega jääb pidevalt puudugi. ise olen praeguse guildiga super rahul thumbs_up.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 03.03.2006 11:35:27 vasta tsitaadiga

Minu jaoks algas küll wow alles lvl60 pealt. Kui on korralik guild ja mingi mõnus pvp group siis on lihtsalt thumbs_up.gif


Ning lillekeste müügiga teenin mina küll rohkem raha kui mininguga. Jooksen tunnikese näiteks burning steppsis, saan paar stacki nänni mis kõik lähevad keskmiselt 10g stackist ja ongi raha olemas 5tunniseks wipe festiks AQ-s. Burningus saab ka mõnusalt outdoor pvpd teha...tavaliselt teen umber 1000-5000 honorit lihtsalt lilli korjates ja farmereid gänkates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lumivalguke
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2002




sõnum 03.03.2006 20:39:23 vasta tsitaadiga

kust kõige odavamalt saaks wowi osta et originaalserveris pelada paar kuud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005




sõnum 04.03.2006 02:17:21 vasta tsitaadiga

Haha ise Ahn' Qiraj horde ja lugesin siin eelmsiel lehel et paladin on nii äge ja võtan 5lvl suuremaid maha. Khmm meie guild mesaage oli " Paladin are like tampons ,every bussy needs one" Ja jutt jubeõige mis ta siis on plates healer muud ei miskit taod teise oimetuks siis paneb kilbi peale vahepeal seeaeg käin vetsus ära ja siis tulen tagasi ja kaklen edasi. Ise UD maag ja paladinid raskust mulle ei valmista.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 04:57:01 vasta tsitaadiga

siia on üks jube hea lause panna
"Cry more noob, your tears make bubbles possible"

whine whine whine, kilbi peale
omg roog stealthib juu ja vänishib, omg priestil on power word shield ja fear, omg warlockil on ka fear, omg warrioril on mortal strike, omg hunteril on frost trap ja concussive shot pealegi saab ta jooksu pealt lasta, omg maagil on mana shield ja ice barrier ja frost nova, omg igal klassil on midagi OMG kõik on noobid!
no ausalt. mida sa vigised, pallid ei suuda erilist dammigi teha teiste klassidega võrreldes (mingi luck based burst dam on küll), ja nüüd on mull omg omg omg. naerma ajab ikka kui lollid inimesed on.
pmst oleks blizz võind teha ju ka lihtsalt warrior klassi ja siis nerfarrior klassi, ehk siis warrior poole väiksema damagega, kuna seda te ju kõik tahate.
whine more nub, oma mure kui põske saad. meie päästame nt oma skillide ja mullidega raide wipedest , mida teie maagid siis teete? ah , noob nah.

ma ei tahagi sarkastiline olla, sest kui nii imbetsille leidub (wow offiitsiaal foorum neid ka täis) siis pole mõtet nalja visata, nad ei saa aru ju
and now kick me in my nuts for being so impolite

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 06:31:06 vasta tsitaadiga

lumivalguke kirjutas:
kust kõige odavamalt saaks wowi osta et originaalserveris pelada paar kuud?

1. osta wow poest (saad kuu mänguaega kohe kaasa - hinna sees)
2. kui mäng meeldib, osta hiljem 2kuu mängukaart juurde (350-4xx) hinnaks - odavaim võimalus.

Raines.. üks klass on teatud asjas parem kui teine, on siin midagi uut? Shammy suudab paladini edukalt üledamageda, milles probleem? Horde poole rassidega kaasatulevad oskused on paremad, mis siis? Naudi mängu sellena, nagu see on. Hala ja ERITI SISUTU HALA ei muuda midagi. Nii paljude erinevate klasside ja rassidega mängus ei saa olla kõiges võrdsust, sest vaieldamatult tekib olukordi, kus üks klass/ rass omab eelist X teise ees.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005




sõnum 04.03.2006 11:37:09 vasta tsitaadiga

Ma tahtsin just öelda et eelmisel lehel oli et pala on ull damage ja võtab mitu lvl suurema maha. No kus krdi otsas pala damage on ju nii low:S See kilp ja heal ongi nei lselleks et neil oleks 2x elud et väike damagega maha kolkida teine.
Ja miks see kirjutasin et every bussy needs one on ka sellepärast et võibolla on see Ahn'Qiraj serveris ainult nii aga paladinid on ikka väga ülbed tulevad kaklusepealt kallale isegi rohkem kui rogue. Üritavad ärateha ja kui siis ka pähe saavd tuleb korra veel ja 3mas kord tuleb juba sõpradega.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 04.03.2006 11:39:18 vasta tsitaadiga

NEED MORE BLOOD!!!!

SMASH, KILL AND etc



aga ontopic, keegi teab kust saaks online gamecardi osta? tartus on gamecardid raremad kui epic world droppid icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.03.2006 16:08:15 vasta tsitaadiga

paladinide healing agro=null ?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 04.03.2006 16:09:02 vasta tsitaadiga

telli kusagilt kartulist ja küll nädalaga kohale jõuavad icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 16:39:12 vasta tsitaadiga

z@ke kirjutas:
paladinide healing agro=null ?


Null mitte aga tunduvalt madalam kui priistil, droodil või shammyl

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 17:21:53 vasta tsitaadiga

mis null, see aggro on küll emaselt suur mis paladinid healides teevad. nt eilsel strati runil, kui tank võttis 3 ghouli enda peale ja buildis aggrot seal ca 3 seki, ja siis ma talle FoL loopisin, tulid küll 2 nendest minu peale hea meelega icon_lol.gif . ofc enda peal ma ei kasuta salvationit, vaid wisdomit, kuna mul mana regeni vaja (praegu koos imp wisdomi ja geariga miski 60 + kopikad /per 5 sec). aga noh, plaadinitel on ju plate seljas, nad kannatavad selle ühe kiire rünnaku ära, eriti kuna healdinid on REEGLINA kilbi ja 1handeriga (endal hetkel nt maraudoni ühe bossi dropib - goblin, Inventors Focal sword + see pisi gizlock buckler vms mis ta ka dropib) .

eile sai dimi 5mannitud, nii east kui west. sain omale energized breastplate, + mingi leather healing belti. sain ka veel suht hää leather healing chesti, aga see läheb peale vast et MC s kus aggrot oodata nii kergelt pole.
ja mu bracerite otsingud lõppesid strat ud 5 manis, kus üks reer bat droppis ühed intellectiga rare bracerid, boe, mille droprate on elu madal. siiski sain need, ja gear vaikselt täiustub thumbs_up.gif . veel tagasi DiM i minema, ja seal ka tolmu üles keerutama.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 19:11:23 vasta tsitaadiga

Endal küll stratis healides agroga probleeme pole tulnud, kasutan endal altai ka BoW mitte salvationi, ma kahtlustan et see tank oli tiba oskamatu.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 04.03.2006 21:57:12 vasta tsitaadiga

Rohkem on asi selles et 3 sekundiga on võimatu 3 targetile piisavalt aggro teha aga kes üldse tangib mingis stratis või scholos?
2hander kätte ja dps tanking of win! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 04.03.2006 22:01:14 vasta tsitaadiga

kas warril siis mingit aoe rünnake-mind asja ei olnud? nagu druiidil bearformis growl on (ühele targetile tho)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 04.03.2006 22:04:03 vasta tsitaadiga

imo oli küll aga ei ole kindel
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 04.03.2006 22:19:51 vasta tsitaadiga

warridel on 4-5 aoe attacki aga kui teed seda aoed tankimis gearis ja one handeriga siis teed umbes 100damaged per target.

mul tekkis hoopis küsimus painkillahile, et miks ta overhealis? icon_biggrin.gif
kõrged numbrid healing done's ei tähenda et oled hea healer...kas mitte healimise põhimõtte ei ole võimalikult mana efektiivselt healida et pikkades fightides ei tekiks heali puudust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.