|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
21.02.2006 20:46:00
|
|
|
| wapper, algul oli alafoorumi nimi "Digikaamerate ost/müük/vahetus", tegin Tanelile selles suhtes tähelepaneku samal teemal, et kas filmikaameraid võib seal siis müüa või mitte, siis ta muutis selle pealkirja ära, ühesõnaga võib ka filmikaamerate ja nende tarvikutega äritseda, reeglite teemasse on lihtsalt vajalikud muudatused tegemata jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
21.02.2006 20:51:37
|
|
|
Algselt oli selle foorumi nimetus "Digikaamerate ost/müük/vahetus" ja alles hiljem lisati see "...filmikaamerate..." lõik. Ilmselt on alafoorumi reeglid lihtsalt kahe silma vahele jäänud. Parandan peagi selle ära.
Kommentaaride info peaks tõesti olema näha kõigis ärifoorumites. Usun, et esimesel vaba aja leidmise hetkel tehakse see adminnide poolt ära.
E: aeglane olen :)
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
22.02.2006 00:37:33
|
|
|
| wapper kirjutas: |
Üks ärifoorumitest kannab ühke nime "Digi- ja filmikaamerate ost/müük/vahetus"
Kui aga vaadata selle foorumi reegleid, siis esimene reegel on:
1. Siin foorumis kaubeldakse digikaameratega ja digikaamerate tarvikutega.
|
Samuti võis seal olla selgelt öeldud, et foorum hõlmab lisaks digiFOTOkaameratele ka digiVIDEOkaameraid...
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wapper
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
22.02.2006 09:31:53
|
|
|
| Delta kirjutas: |
Samuti võis seal olla selgelt öeldud, et foorum hõlmab lisaks digiFOTOkaameratele ka digiVIDEOkaameraid... |
... ja FILMIvideokaameraid?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
27.02.2006 10:15:34
|
|
|
äkki on võimalik "vaata enda postitusi" alla lisada paar "nupukest" - "vaata enda algatatud teemasid" ja "märgi kõik teemad loetuks, kuhu olen postitanud".
viimati muutis zbx 01.03.2006 18:19:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
27.02.2006 21:23:50
|
|
|
Küsimus:
Kus krdma foorumis ma mälukaarte müüma pean? Variante on justkui 3 või isegi 4 tükki.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
27.02.2006 21:57:05
|
|
|
| Ardo, eks ikka fotokate ja nende lisatarvikute alafoorumis kui sa fotoka mälukaarti mõtled, müü seal kus sinu arvates kõige rohkem potentsiaalseid ostjaid on ja reeglid seal müüa lubavad.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
27.02.2006 22:25:52
|
|
|
| Etsike kirjutas: |
| Ardo, eks ikka fotokate ja nende lisatarvikute alafoorumis kui sa fotoka mälukaarti mõtled, müü seal kus sinu arvates kõige rohkem potentsiaalseid ostjaid on ja reeglid seal müüa lubavad. |
Ma soovin siiski teada, kus müük kõige õigem on, sest Nt. CF on kasutuses mp3 mängijates, kaamerates, arvutites ja kurat teab milles veel.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
27.02.2006 23:12:39
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Ardo,
1. Kõik need foorumid loodi vastavalt rahva soovile
2. Eraldi mälukaartide M/V/O foorumit me ilmselt tegema ei hakka
järeldus: pead ise sobiva foorumi leidma (tõenäoliselt fototarvete müügifoorumis) |
Aga igasse sobivasse foorumisse teema tegemine vist ei kõlba ?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
27.02.2006 23:15:34
|
|
|
HV-s on kombeks üks teema korraga
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.02.2006 14:06:42
|
|
|
krt.ikka jubedam keberniit on avalehel kaupa vaadata/otsida-pidevalt (nii 80% klikkidest) jääbki järgmist lehte loadima.browser täielikult kinni ja taas 0 alustama-nii siis saab midagi vaadatud
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
28.02.2006 14:17:47
|
|
|
| digweed kirjutas: |
krt.ikka jubedam keberniit on avalehel kaupa vaadata/otsida-pidevalt (nii 80% klikkidest) jääbki järgmist lehte loadima.browser täielikult kinni ja taas 0 alustama-nii siis saab midagi vaadatud  |
mnjah, märkasin ka ise seda, kuid hetkel ei saa mitte midagi teha.
Seniks kasuta http://classic.hinnavaatlus.ee
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.02.2006 14:19:06
|
|
|
kuniks?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
28.02.2006 18:06:55
|
|
|
| digweed kirjutas: |
krt.ikka jubedam keberniit on avalehel kaupa vaadata/otsida-pidevalt (nii 80% klikkidest) jääbki järgmist lehte loadima.browser täielikult kinni ja taas 0 alustama-nii siis saab midagi vaadatud  |
amul sõber kaebas seda..mõtlesin et tal mingi jebla arvutis..millest see sõltub?
ma igatahes eile öösel ei saanud yldse sisse foorumi poolele ,näiteks et server ei yhendu vms.
kõik muu nett toimis
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.02.2006 18:18:13
|
|
|
tegelikult Tanel juba suht ammu sellele vastanud.ma rohkem hädaldan/tuletan meelde,et kala juba suht pikalt olnud
| Tanel kirjutas: |
digweed, paraku ei õnnestu probleemi replikeerida (Elion ühendus ja avalehelt sisselogitud)
Mis puudutab probleemi lahendust, siis siin vajaks terve 2003 progetud kood ülevaatamist, kahjuks pole selleks vähemalt lähikuudel ajaressurssi  |
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
03.03.2006 10:29:34
|
|
|
kasutajate nimekiri---kasutajatunnus:TART
soovides minna järgmisele lehele, annab kogu nimekirja
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rt
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
04.03.2006 00:21:59
|
|
|
| Ei saa aru millises alafoorumis peaks olema uute toodete tellimise kampaaniad? Ärifoorumis läheb selline teema reeglitega vastuollu,Ostuabi/hinnapäring ja Üldfoorum ei ole kah nagu õige koht, kuna tegemist on siiski äriga.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rt
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
04.03.2006 00:32:36
|
|
|
Ürituseks ei saa selliseid müügikampaaniaid samuti liigitada kuna kampaania luuakse enamasti siiski kasu saamise eesmärgil ja seega on tegemist äriga.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
04.03.2006 02:49:13
|
|
|
Üritused kipuvad samuti kellelegi kasu tooma.
Ent kampaaniate vahendamisel ei pruugi vahendaja vahelt vägapalju võtta, ning võiks vahest isegi liigitada heategevuseks ... oot siis vist jälle probleem, kuna puudub heategevus-foorum
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
04.03.2006 20:18:30
|
|
|
Üleval, paremal, linkide hulgas võiks olla ka link enda profiili vaatamiseks, mitte ainult muutmiseks. Praegu peab otsima mingisugusest teemast oma vana postituse ja ja vajutama linki probiil. Või on veel mõni võimalus?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
04.03.2006 20:33:36
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| PSides võiks olla-märgi kõik ja siis kustuta-mugavam ja kiirem vajalikke PSe välja noppida kui box täis |
ma ikka ajan enda jama
näitaks nagu hotmailis/gmailis mailide kstutamine-Select: All teeb kõik ruudukesed aktiivseks ja siis nopid vajalikud kirjad välja
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
04.03.2006 21:13:57
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| digweed kirjutas: |
| PSides võiks olla-märgi kõik ja siis kustuta-mugavam ja kiirem vajalikke PSe välja noppida kui box täis |
ma ikka ajan enda jama
näitaks nagu hotmailis/gmailis mailide kstutamine-Select: All teeb kõik ruudukesed aktiivseks ja siis nopid vajalikud kirjad välja |
All on täiesti selline nupp olemas, nagu "märgi kõik" ja ka " võta märgistus maha"
Asuvad siis alumise "kustuta kõik" nupu all. (Ajatsoon EET » Eesti talveaeg kohal)
Vahest leiab isegi mitmeaastase kasutamise järel üles mõne funktsiooni, mida pole enne märganud
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
04.03.2006 21:15:30
|
|
|
oi vana krt. ja olnud seal juba aastaid?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
04.03.2006 21:17:25
|
|
|
| digweed kirjutas: |
oi vana krt. ja olnud seal juba aastaid? |
See on minu teada küll aastaid vist olnud.
Mõned funktsioonid suudavad end kameeleoni kombel ära peita
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
04.03.2006 23:28:03
|
|
|
Kas poleks mitte tark ära keelata sellised kasutajanimed mis tsiteerides avalduvad kui smailid kuna need ajavad asja väga segaseks.
| pohhui kirjutas: |
| Tsiteerime kasutajat p_ohhui |
| banaanitants kirjutas: |
| Tsiteerime kasutajat b_anaanitants |
jne, jne, muide kasutaja : ) tsiteerimine juba tekitab sellist segadust.
Kasutajanimed olgu ikka teksti mitte smailina.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
06.03.2006 23:20:50
|
|
|
| zbx kirjutas: |
| äkki on võimalik "vaata enda postitusi" alla lisada paar "nupukest" - "vaata enda algatatud teemasid" ja "märgi kõik teemad loetuks, kuhu olen postitanud". |
http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=240848
Ehk kunagi nevermind paneb külge
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wapper
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
10.03.2006 15:34:51
|
|
|
Üks asi mis mind juba pikemat aega häirib, on see et kui kommenteerin mõnda kasutajat, ja pärast seda keegi teine kommenteerib sama kasutajat, siis mina saan selle kohta emaili. Milleks? Tavaliste teemade kohta teavitamine on küll vajalik asi, aga kommenteerimine? Kusjuures kommentaaride juures pole ka seda linnukest, et "jälgi seda teemat" ja "lõpeta teema jälgimine".
Wapper
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
10.03.2006 15:41:59
|
|
|
Sul profiilis "Alati teata mulle saadetud vastustest:
Saada e-mailiga teade, kui sõnumile on vastuseid. Seda saab muuta ka igal sõnumil eraldi" peal?! Võta linnuke ära ja edaspidi telli endale neid meile igas vajalikus teemas eraldi.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wapper
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2003
|
10.03.2006 21:13:24
|
|
|
Seda küll, aga üldiselt ma soovin ikka alati teada, kui keegi vastab minu postitusele. Seega võiks see linnuke olla sees. Arvasin, et antud juhul on tegemist kalaga, kuna kommenteerimise teemad ei ole mõeldud jälgimiseks (kuna nendel puuduva "jälgi" ja "ära jälgi" valikud), mis on ka IMHO väga mõistlik.
Wapper
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
15.03.2006 10:33:54
|
|
|
Kas mina olen ainus kellel on viimased paar nädalat olnud jamasid ps-ide saatmisega?
Ühesõnaga: kui saadan privaatsõnumit või vastan ps-ile, ja vajutan "saada", siis hakkab brauser justkui asjaga tegelema (Firefox 1.5 nii tööl kui kodus, mõlemal pool ka see ps-i jama esinenud) ja all status baril see töö käiku kuvav roheline joon hangub u. poolel teel ja justkui sõnumi saatmine jääks poolikuks. Samas kui minna kohe oma sõnuminte juurde tagasi ja klikkida "adressaadi poolt lugemata sõnumid" siis seal on see ilusti olemas ja ps ise jõuab ilusti ettenähtud kasutajani, lihtsalt pärast saatmist brauser justkui ei refreshi lehte ära ega näita kinnitust, et sõnum saadetud, vaid hangub
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
15.03.2006 10:39:23
|
|
|
| Draax,mul sama jama kuid aeg-ajalt
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
15.03.2006 11:21:43
|
|
|
sama siin. ja kurjaks teeb
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
15.03.2006 11:50:54
|
|
|
| See pole mitte ainult PS'idega. Täpselt samamoodi on mul siin viimastel nädalatel aeg-ajalt (aga siiski harva) esinenud ka tavaliste foorumipostitustega. Esmamulje jääb nagu ei läheks post kohale, kuid tegelikult kui teisest brauseriaknast piiluda, on näha, et on ammu juba kohal ja kõik ok. Tundub nagu mingi feedback jääb brauserile tagasi saatmata (serveri poolt). Kui siin Draax'il oli see probleem Firefox'iga, siis mul IE'ga, seega pole vist nagu brauseripõhine kala.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
15.03.2006 17:33:32
|
|
|
| 8 kirjutas: |
| See pole mitte ainult PS'idega. Täpselt samamoodi on mul siin viimastel nädalatel aeg-ajalt (aga siiski harva) esinenud ka tavaliste foorumipostitustega. Esmamulje jääb nagu ei läheks post kohale, kuid tegelikult kui teisest brauseriaknast piiluda, on näha, et on ammu juba kohal ja kõik ok. Tundub nagu mingi feedback jääb brauserile tagasi saatmata (serveri poolt). Kui siin Draax'il oli see probleem Firefox'iga, siis mul IE'ga, seega pole vist nagu brauseripõhine kala. |
Sama jama siinpool. Firefox'i laadimisriba hangub, kuid post läheb kohale.
Samas on imelik ka see, et sel viisil edastatud postitust ei kuva foorum kui viimast postitust antud teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.03.2006 17:47:42
|
|
|
selle nimi on HVF kalab
ma kahh samas tsunftis teiega muidu
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
15.03.2006 17:48:29
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Samas on imelik ka see, et sel viisil edastatud postitust ei kuva foorum kui viimast postitust antud teemasse. |
jah. just tahtsin ka seda mainida. usun, et sellele veale on kahjuks raske jälile saada, aga mida adminid kostavad?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
15.03.2006 18:00:32
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
selle nimi on HVF kalab
ma kahh samas tsunftis teiega muidu  |
ma ka ning mul kuidagi õnnestus ühes isegi 2 posti teha
muidugi viimase kustutasin ära aga eelviimast enam muuta ei saanud
NII-ta seisma jääb kuni tuleb,et the page cannot be displayed
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
15.03.2006 18:17:08
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
selle nimi on HVF kalab
ma kahh samas tsunftis teiega muidu  |
ma ka ning mul kuidagi õnnestus ühes isegi 2 posti teha
muidugi viimase kustutasin ära aga eelviimast enam muuta ei saanud
NII-ta seisma jääb kuni tuleb,et the page cannot be displayed  |
Mul laeb üldiselt peale ilmatut ootamist lõpuni.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
16.03.2006 23:52:03
|
|
|
Mul ka see asi, et vahest hangub postitades ära ja ei näita mu posti viimase postina.
Kasutan IE6'te.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|