Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Vaidlus selle üle, kas on vajalikud postituste arvud ja rankid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 27.01.2003 16:57:09 Vaidlus selle üle, kas on vajalikud postituste arvud ja rankid vasta tsitaadiga

Nii minu postituste arv vähenes üüratu numbri, nis teemade arvelt, millised vanad teemad siis kustutati. Tean, et vahel kahaneb see arv mingi 10- 20 võrra aga koguni 150 võrra oli seekord see numbri kahanemine. Ega midagi hullu pole aga lihtsalt uudisimust ?

viimati muutis Siil udus 08.02.2003 21:00:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 16:58:58 vasta tsitaadiga

... möla + prügikast + ärifoorum ! Ju-siis oled Sa viimasel ajal proroduktiivsem olnud, kui varem icon_biggrin.gif beer_yum.gif
_________________


viimati muutis DigeBeni 27.01.2003 17:10:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 27.01.2003 17:01:44 vasta tsitaadiga

no vaevalt, et olen sinna ärifoorumisse kunagi varem nii mitmeid postitusi teinud, et nad nüüd kõik sinna lõppu on vajunud ja üle 150 hm?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 17:02:10 vasta tsitaadiga

Ja mida see postituste number sulle annab? Endal küll täitsa poogen, palju neid on.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 27.01.2003 17:03:14 vasta tsitaadiga

nagu ma ennem juba mainisin, et midagi hullu sellest ei ole aga lihtsalt uudisimulik
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 17:34:16 vasta tsitaadiga

ärifoorumid said eile päris tugeva loputuse
kui olid seal tugev kirjakäpp, siis on asi lahendatud...

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 17:43:19 vasta tsitaadiga

hmmm... trainspottingul oli enne peaaegu 1900 postitust, nüüd vaid mingi 1850. ja minu postituste arv kahanes kolme võrra. see on ju katastroof, seltsimehed.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 17:51:48 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
hmmm... trainspottingul oli enne peaaegu 1900 postitust, nüüd vaid mingi 1850. ja minu postituste arv kahanes kolme võrra. see on ju katastroof, seltsimehed.

Kas mul oli tõesti nii palju?
Ise ei pannud küll tähele, et midagi muutunud oleks. Aga nüüd, kui sa seda mainisid olen ma tõsises paanikas icon_biggrin.gif Varsti teen uue teema: "APPI Postitused vähenesid" icon_biggrin.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 27.01.2003 18:05:13 vasta tsitaadiga

Selge juu siis olin kõvasti äritsenud
Ps:Dvd vader ja trainspoting teil ei olnud siin mõtet mingeid labaseid kommentaare postitada(pilkava sisuga). Olin lihtsalt uudisimulik!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 18:20:31 vasta tsitaadiga

eriti valusa matsu tegi Wiltz, kes enne oli HV veteran (ja päris kõva skooriga vist isegi), nüüd aga enam ei ole. aga seda viga annab tal kiiresti parandada, tehes kaks postitust. tegelikult jube mõeldagi, kui peaks kustamisele minema seti@home'i teema... seal mul varsti juba 400 postitust kirjas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 27.01.2003 18:24:47 vasta tsitaadiga

millest poolte sisu kordub icon_razz.gif
_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 29.01.2003 18:30:43 vasta tsitaadiga

Isegi olen ~150 maha võtnud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 29.01.2003 23:27:58 vasta tsitaadiga

...peaks siis vist ärifoorumis oma kuulutused taas ette tõstma...kuigi asjad ammu müüdud icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 29.01.2003 23:51:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

peaks siis vist ärifoorumis oma kuulutused taas ette tõstma...kuigi asjad ammu müüdud


st et mitme kasutaja jagu siis icon_evil.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 30.01.2003 00:10:31 vasta tsitaadiga

(pole plaanis midagi ette tõstma hakata)
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 14:11:50 vasta tsitaadiga

heh, ma vaatan jah, et mulle on ka see au antud icon_lol.gif 8) kahjuks magasin täpse hetke maha, ja unustasin sel puhul teha HV's specially uue teema, nagu mõned siin on teinud icon_lol.gif icon_eek.gif icon_confused.gif
Ok, kui nüüd tõsiselt rääkida, sis ega mingi postituste kustutamine või arv eriti korda ei lähe küll jah, kuigi see evil face minu nime all on päris lahe iseenesest icon_evil.gif icon_biggrin.gif Tegelikult oleks päris lahe vaadata, mis sis juhtux, kui näiteks postituste counter hoopis maha võtta HV's, maybe im wrong, aga ma kaldun vägisi arvama, et see muudax siin nii mõndagi. Tegelikult, kui mingi auastete järgi reastamine üldse toimub, sis võiks see olla juba natuke suurema keerukusega, tulemuse võiks näiteks anda postituste arvu, foorumisse regamise aja ja vb veel mõne asjakohase numbri funktsioon, sis oleks ka neid sünumikogujaid vähem!
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 01.02.2003 15:19:08 vasta tsitaadiga

pooldaks ka postituste arvu eemaldamist beer_yum.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 01.02.2003 15:24:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pooldaks ka postituste arvu eemaldamist

õige mõte... user rank võiks jääda kuid mingil muul kujul...

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 01.02.2003 15:30:40 vasta tsitaadiga

minul isiklikult ükskõik icon_neutral.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 01.02.2003 15:35:35 vasta tsitaadiga

Võiks nii teha, et postituste arv oleks nähtamatu jah, auaste ikkagi eksisteeriks, võib ka samal kujul see rank jääda ju nagu praegu
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 01.02.2003 16:14:05 vasta tsitaadiga

Kui postituste arvu ei ole, siis peab rohkem rank'e olema. Muidu on mingi kiiruga 500 posti kokku ajanud tüüp eristamatu pika ajaga näiteks 1700 postitust kogunud inimesest.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 16:15:44 vasta tsitaadiga

Et siis nagu User Rank sõltuks postituste arvu ja registreeritud oldud aja suhtest?
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 01.02.2003 16:19:58 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Et siis nagu User Rank sõltuks postituste arvu ja registreeritud oldud aja suhtest?

Ei. Põhimõtteliselt jääks asi samaks, nagu praegu, lihtsalt ei loetaks kõiki üksikuid postitusi.
Mingitest sellistest teatud eriliste kriteeriumide järgi rank'ide tegemisest ei tuleks midagi tarka välja.
Ja jõuame jälle otsaga välja kasutajate hindamise võimaluseni.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 16:24:28 vasta tsitaadiga

ei poolda postituste arvu mittenäitamist ja/või user rankide hulga suurendamist. see tekitaks uute kasutajate seas ainult rohkem segadust. mind isiklikult ajavad tohutult närvi sellised foorumid, kus peaaegu igal matsil on eraldi "geniaalse nimega" user rank, ja uus kasutaja ei saa halligi aru, mida mingi tähendab. mida vähem ranke, seda parem (NB! see jutt ei kehti haruharva loositavate individuaalsete rankide kohta, nagu XR-il)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 16:28:25 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Trainspotting kirjutas:
Et siis nagu User Rank sõltuks postituste arvu ja registreeritud oldud aja suhtest?

Ei. Põhimõtteliselt jääks asi samaks, nagu praegu, lihtsalt ei loetaks kõiki üksikuid postitusi.
Mingitest sellistest teatud eriliste kriteeriumide järgi rank'ide tegemisest ei tuleks midagi tarka välja.
Ja jõuame jälle otsaga välja kasutajate hindamise võimaluseni.

Miks mitte nii teha. Kui palju on kasutajaid, kes külastavad foorumit juba selle sünnist alates. ometi on nad aga enamasti ainult Kreisi kasutajad. Isegi Tanel. Kui süsteem oleks selline, et kreisi kasutaja või HV veteraani staatus sõltuks ka registreeritud ajast oleks asi tunduvalt ülevaatlikum. User Rankide arv võib vabalt samaks jääda.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 16:30:32 vasta tsitaadiga

Ma küsin ühte asja kas siis muutub midagi paremaks icon_question.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 01.02.2003 16:32:37 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Kui süsteem oleks selline, et kreisi kasutaja või HV veteraani staatus sõltuks ka registreeritud ajast oleks asi tunduvalt ülevaatlikum. User Rankide arv võib vabalt samaks jääda.

Mingi iva on selles olemas muidugi. Mingil testperioodil oleks põnev vaadata, mida see tegelikult teeks.
Aga ikkagi minu meelest on kreisi kasutaja postituste arv liiga suures vahemikus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 16:40:19 vasta tsitaadiga

kui minnakse üle süsteemile "mida kauem, seda rohkem veteran", siis ma võtan kasutusele oma vana kasutajanime, mis saab selles kuus aastaseks ja millel on kirjas üks postitus ja olengi nagu naksti veteran.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 16:47:00 vasta tsitaadiga

Aga selle süsteemi võiks küll sisse viia, et kui on üks postitus ja olnud liige a la aasta, siis kasutaja kustutada. Teda niikuinii enam siin näha pole. Või kui tuleb, siis uue kasutajana.

To Dvd Vader: kas sulle on eluliselt tähtis mingi veterani rank või kreisikasutaja oma?
Ja muideks, tunduvalt parem oleks süsteem, kus liikmesoleku aeg on jagatud postituste arvuga.
Aga muidugi on need ainult ettepanekud. Kas ja kuidas neid õnnestub rakendada teavad ainult adminnid vist.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 16:55:04 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Aga selle süsteemi võiks küll sisse viia, et kui on üks postitus ja olnud liige a la aasta, siis kasutaja kustutada. Teda niikuinii enam siin näha pole. Või kui tuleb, siis uue kasutajana.

sel juhul väheneks HV registreeritud kasutajate arv lähema paari kuu jooksul tubli poole võrra, ma pakun. aga minu teada pole hetkel selline asi võimalik.

tsitaat:
To Dvd Vader: kas sulle on eluliselt tähtis mingi veterani rank või kreisikasutaja oma?

mina pole teinud ühtegi ettepanekut rankide osas, näiteks selleks, et "paremale järjele saada". ma ainult ütlesin, kuidas ma käituks, sest kui tehakse mingi selline muudatus, siis ma soovin, et minu positsioon ei muutuks. ja õnneks on selleks mul vahend vana kasutajanime näo olemas.

aga igatahes tehakse üsna kindlasti sellise kasutajastaaži aluseks võtmisel "veteraniks" hulk kasutajaid, kes vahest vaid mõned korrad sattunud siia postitama.

tsitaat:
Ja muideks, tunduvalt parem oleks süsteem, kus liikmesoleku aeg on jagatud postituste arvuga.

siis tekivad igasugused murdarvud ja kes neid ikka eriti vaadata viitsib ja mõelda, et kas see 0.98 on nüüd parem või halvem kui 1.12

muuseas, selline asi on juba tegelikult olemas: profiili all näiteks minul "1.04% kõigist / 14.19 sõnumit päeva kohta"


viimati muutis dvd vader 01.02.2003 16:58:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 01.02.2003 16:58:34 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:

Ja muideks, tunduvalt parem oleks süsteem, kus liikmesoleku aeg on jagatud postituste arvuga.

Selline asi on profiili all olemas - sõnumeid päevas...
Ei näita samuti mitte midagi tarka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2003 17:00:55 vasta tsitaadiga

Tegu oli lihtsalt ettepanekuga. Järele mõeldes koormaks ta süsteemi (pidev arvutamine) samuti tuleks põhjalikult muuta hindamiskriteeriume.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2003 19:11:38 vasta tsitaadiga

noooh, point ongi ju selles, et mitte mingi ühe asja järgi ei arvutata seda ranki (näiteks mitte ainult regatud aja järgi!), vaid ikka mitme asja järgi. Ja ega sis see, ütleme väljastatav arv, kui see just arv peab üldse olema, ei pea kindlasti mingi murdarv tulema. Seda systeemi on ju võimalik teha igat jummale pidi, kindlasti ka nii, et tulemused oleks täiesti inimlikud. Pealegi, ega näiteks postituste arv, sellisena nagu ta on, ei pea ju ka kuhugi ära kaduma. lihtsalt rangid, mida samuti ei pea mitte kindlasti juurde tulema, arvutataxe teistmoodi, see ei pea isegi kasutajale välja paistma IMO kudagi. Ega mind isiklikult ausalt öeldes kogu see rankimine ja posteerimine eriti ei huvita, aga räägin eelkõige selle nimel, et foorumit ennast ehk natuke paremax muuta. See on muidugi teooria, aga arvatavasti kaotax näiteks umbes sellise systeemi puhul lootuse paljud nö. HV kuulsusex pürgivad wannabe teismelised. Mul ei ole midagi selle vastu, et üxkõik millises vanuses inimesed seda foorumit kasutavad, kuid see täiesti läbinähtav postituste kogumine mõnikord ikka viskab kopa jube ette küll! Mõnel vennal lihtsalt pole midagi öelda, aga ikka tuleb postitus ära icon_evil.gif Igav on ju teemasid lugeda niimoodi, foorum lihtsalt muutub igavax thumbs_down.gif
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 05.02.2003 00:09:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõnel vennal lihtsalt pole midagi öelda, aga ikka tuleb postitus ära icon_evil.gif Igav on ju teemasid lugeda niimoodi, foorum lihtsalt muutub igavax thumbs_down.gif

...täitsa õige jutt...kui näiteks postituste arvu ja ranki üldse ei oleks...siis ei oleks tõesti igasugu mõtetuid postitusi...tihtipeale vaatan enda postitusi...siis märkan ,et mingil teemal on jälle keegi midagi vastanud...ja siis kui vaatama lähen...ootab ees jälle mingi sisutu postitus...

mille jaoks need postituste arv ja rank üldse vajalikud on?
ise arvan ,et kui jääks alles ainult postituste arv siis oleks ka neid sisutuid postitusi...sest kui on olemas see rank...siis on olemas ka nagu mingi eesmärk kuhu pürgida...ja siis tekivad need sisutud postitused...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2003 00:26:05 vasta tsitaadiga

Mnjaa, mulle käivad ka sellised postitused pinda (need on tavaliselt 3-4 sõnalised), mis ei sisalda mingit infot, ei aita teise nende probleemi lahendada vms a la "ma arvan ka nii", "see on täitsa norm", "pole viga", "võiks parem olla" jne... Selliseid postitusi ei ole lihtsalt mõtet teha. Need ainult häirivad teisi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 16:26:44 vasta tsitaadiga

tegelt voix ju sellline systeem olla et adminn paneb igale kasutajale ise "auastme"
sest moni siin on vaga vaheste postidega ja annab vaga head nou aga teisel on seeeest palju poste ja aint läbustab
adminn paneb siis vastavalt kasutaja tarkusele ja usaldatavusele "auastme" siis teavad eriti just algajad keda usaldada
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 16:30:01 vasta tsitaadiga

"auaste" icon_biggrin.gif
seda siin kusagil juba arutati... siis võib tulla olukord nagu teistes foorumites mõnel pool, et mõned vennad nuruvad kogu aeg, et saaks user ranki koha võrra kõrgemaks.
ja ega administraatorid jaksa kõiki postitusi lugeda ja otsustada, et kes nüüd on "auväärne" ja kes ei ole

ei poolda thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 16:32:53 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
"auaste" icon_biggrin.gif
seda siin kusagil juba arutati... siis võib tulla olukord nagu teistes foorumites mõnel pool, et mõned vennad nuruvad kogu aeg, et saaks user ranki koha võrra kõrgemaks.
ja ega administraatorid jaksa kõiki postitusi lugeda ja otsustada, et kes nüüd on "auväärne" ja kes ei ole

ei poolda thumbs_down.gif


kardad et siis sinu nime all ilutseb suurelt "Läbustaja"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.02.2003 16:33:55 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
tegelt voix ju sellline systeem olla et adminn paneb igale kasutajale ise "auastme"
sest moni siin on vaga vaheste postidega ja annab vaga head nou aga teisel on seeeest palju poste ja aint läbustab
adminn paneb siis vastavalt kasutaja tarkusele ja usaldatavusele "auastme" siis teavad eriti just algajad keda usaldada
mis sa arvad, et kui inimesel on hea auaste, siis on ta jutt alati sulat6si icon_wink.gif
ja alati on see hea n6u
aga kui..... savi
pole vaja - siin foorumis suurem osa läbu lihtsalt kustutatakse 2ra

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 08.02.2003 16:35:14 vasta tsitaadiga

kui keegi on seda foorumit juba pisut lugenud, siis ta saab juba ise aru, kes on kes...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 16:35:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kardad et siis sinu nime all ilutseb suurelt "Läbustaja"

ei karda. ja ega ma eriti ei läbusta kah tegelikult.
(muuseas, olen näiteks täiesti nõus, et kui seti@home 1 lõpetab, siis see teema kustutatakse ja minu 400 posti sellega koos, nii et kama üldiselt see postituste arv.)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 16:57:16 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
tegelt voix ju sellline systeem olla et adminn paneb igale kasutajale ise "auastme"
sest moni siin on vaga vaheste postidega ja annab vaga head nou aga teisel on seeeest palju poste ja aint läbustab
adminn paneb siis vastavalt kasutaja tarkusele ja usaldatavusele "auastme" siis teavad eriti just algajad keda usaldada

Äkki seletaksid, kuidas 2 (kaks) administraatorit suudavad läbi lugeda ca 4300 kasutaja tehtud ca 180000 postituse? Ja siis selle põhjal inimestele "auastmeid" jagada?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 18:20:29 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Äkki seletaksid, kuidas 2 (kaks) administraatorit suudavad läbi lugeda ca 4300 kasutaja tehtud ca 180000 postituse? Ja siis selle põhjal inimestele "auastmeid" jagada?

Aktiivsete kasutajate postitused hakkavad silma. Sealt saab ka üldiselt aimu, kellega tegemist on. Igaühe ja kõiki postitusi ei ole vaja ega mõtet lugeda. Minu poolest võiks kõik need rankid ja postituste arvud kaotada. Aga selline "auastmete" jagamine oleks vast kõige objektiivsem.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 22:11:02 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:

Aktiivsete kasutajate postitused hakkavad silma. Sealt saab ka üldiselt aimu, kellega tegemist on. Igaühe ja kõiki postitusi ei ole vaja ega mõtet lugeda. Minu poolest võiks kõik need rankid ja postituste arvud kaotada. Aga selline "auastmete" jagamine oleks vast kõige objektiivsem.

Kuid kuidas sa seda ikka objektiivselt teed?
Kõigil on omad tugevad ja omad nõrgad küljed.
Mõni on hea keelemees, teine aga orienteerub hästi tarkvara/raudvara maastikul.
Ikkagi on tegu suht raske ülesandega. Kohati hakkavad segama ka isiklikud suhted jne.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 22:14:39 vasta tsitaadiga

Veidi Offtopic.
Huvitav millega mina silma paistan? icon_rolleyes.gif
Mis on minu tugevad ja nõrgad küljed? icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 22:18:15 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Veidi Offtopic.
Huvitav millega mina silma paistan? icon_rolleyes.gif
Mis on minu tugevad ja nõrgad küljed? icon_wink.gif

suurusega icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 22:22:25 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Veidi Offtopic.
Huvitav millega mina silma paistan? icon_rolleyes.gif
Mis on minu tugevad ja nõrgad küljed? icon_wink.gif

Eks seda mõtleme me kõik (millega keegi silma paistab - läbustamisega või millegi muuga). Ja kõige raskem on valiku tegemine ikkagi adminnidel.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 22:24:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

millega keegi silma paistab - läbustamisega või millegi muuga

Sain vihjest aru. icon_redface.gif icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2003 22:27:02 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

millega keegi silma paistab - läbustamisega või millegi muuga

Sain vihjest aru. icon_redface.gif icon_cry.gif
Ei olnud mõeldud sinu pihta icon_biggrin.gif Ära nuta nüüd. Suur mees juba icon_biggrin.gif
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2003 01:22:50 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Kuid kuidas sa seda ikka objektiivselt teed?
Kõigil on omad tugevad ja omad nõrgad küljed.
Mõni on hea keelemees, teine aga orienteerub hästi tarkvara/raudvara maastikul.
Ikkagi on tegu suht raske ülesandega. Kohati hakkavad segama ka isiklikud suhted jne.


Ega peagi otsima kõige teadjaid. Üks on keeleliselt teistest üle, teine jagab rauast, kolmas softist jne. Kõik saaksid võrdse "auastme". Hoolimata sellest, et kõike ei teata. Ja võib-olla on mõnel ka vähem öelda aga teeb ta seda vähemalt professionaalselt.

Ise tõite ju selle postituste arvu järgi liigitamisel samuti välja, et läbu ei tohiks arvesse minna. Praegu lähevad ka kõik "up" postitused jms. ranki tõstvana arvesse. Mis iseenesest on jama.

Et isiklikud suhted etc väga mõjuma ei hakkaks, on vastav õigus väga piiratud kontingendil. Välistada ei saa kunagi midagi aga miks me peaksime alati halvemat ootama!? Lootkem, et asi toimib ja kui tõesti mingid jamad hakkavad toimuma, saab alati häält teha. Kui kaebus õige ja tõestatud, ei saa ka see piiratud kontingent sõrgu suurt vastu ajada.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Vaidlus selle üle, kas on vajalikud postituste arvud ja rankid mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.