|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
27.01.2003 16:57:09
Vaidlus selle üle, kas on vajalikud postituste arvud ja rankid |
|
|
Nii minu postituste arv vähenes üüratu numbri, nis teemade arvelt, millised vanad teemad siis kustutati. Tean, et vahel kahaneb see arv mingi 10- 20 võrra aga koguni 150 võrra oli seekord see numbri kahanemine. Ega midagi hullu pole aga lihtsalt uudisimust ?
viimati muutis Siil udus 08.02.2003 21:00:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.01.2003 16:58:58
|
|
|
... möla + prügikast + ärifoorum ! Ju-siis oled Sa viimasel ajal proroduktiivsem olnud, kui varem
_________________

viimati muutis DigeBeni 27.01.2003 17:10:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
27.01.2003 17:01:44
|
|
|
| no vaevalt, et olen sinna ärifoorumisse kunagi varem nii mitmeid postitusi teinud, et nad nüüd kõik sinna lõppu on vajunud ja üle 150 hm?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.01.2003 17:02:10
|
|
|
Ja mida see postituste number sulle annab? Endal küll täitsa poogen, palju neid on.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
27.01.2003 17:03:14
|
|
|
| nagu ma ennem juba mainisin, et midagi hullu sellest ei ole aga lihtsalt uudisimulik
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
27.01.2003 17:34:16
|
|
|
ärifoorumid said eile päris tugeva loputuse
kui olid seal tugev kirjakäpp, siis on asi lahendatud...
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
27.01.2003 17:43:19
|
|
|
| hmmm... trainspottingul oli enne peaaegu 1900 postitust, nüüd vaid mingi 1850. ja minu postituste arv kahanes kolme võrra. see on ju katastroof, seltsimehed.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.01.2003 17:51:48
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| hmmm... trainspottingul oli enne peaaegu 1900 postitust, nüüd vaid mingi 1850. ja minu postituste arv kahanes kolme võrra. see on ju katastroof, seltsimehed. |
Kas mul oli tõesti nii palju?
Ise ei pannud küll tähele, et midagi muutunud oleks. Aga nüüd, kui sa seda mainisid olen ma tõsises paanikas Varsti teen uue teema: "APPI Postitused vähenesid"
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
27.01.2003 18:05:13
|
|
|
Selge juu siis olin kõvasti äritsenud
Ps:Dvd vader ja trainspoting teil ei olnud siin mõtet mingeid labaseid kommentaare postitada(pilkava sisuga). Olin lihtsalt uudisimulik!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
27.01.2003 18:20:31
|
|
|
| eriti valusa matsu tegi Wiltz, kes enne oli HV veteran (ja päris kõva skooriga vist isegi), nüüd aga enam ei ole. aga seda viga annab tal kiiresti parandada, tehes kaks postitust. tegelikult jube mõeldagi, kui peaks kustamisele minema seti@home'i teema... seal mul varsti juba 400 postitust kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
27.01.2003 18:24:47
|
|
|
millest poolte sisu kordub
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
29.01.2003 18:30:43
|
|
|
Isegi olen ~150 maha võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
29.01.2003 23:27:58
|
|
|
...peaks siis vist ärifoorumis oma kuulutused taas ette tõstma...kuigi asjad ammu müüdud
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
29.01.2003 23:51:55
|
|
|
| tsitaat: |
peaks siis vist ärifoorumis oma kuulutused taas ette tõstma...kuigi asjad ammu müüdud
|
st et mitme kasutaja jagu siis
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
30.01.2003 00:10:31
|
|
|
(pole plaanis midagi ette tõstma hakata)
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
01.02.2003 14:11:50
|
|
|
heh, ma vaatan jah, et mulle on ka see au antud 8) kahjuks magasin täpse hetke maha, ja unustasin sel puhul teha HV's specially uue teema, nagu mõned siin on teinud
Ok, kui nüüd tõsiselt rääkida, sis ega mingi postituste kustutamine või arv eriti korda ei lähe küll jah, kuigi see evil face minu nime all on päris lahe iseenesest Tegelikult oleks päris lahe vaadata, mis sis juhtux, kui näiteks postituste counter hoopis maha võtta HV's, maybe im wrong, aga ma kaldun vägisi arvama, et see muudax siin nii mõndagi. Tegelikult, kui mingi auastete järgi reastamine üldse toimub, sis võiks see olla juba natuke suurema keerukusega, tulemuse võiks näiteks anda postituste arvu, foorumisse regamise aja ja vb veel mõne asjakohase numbri funktsioon, sis oleks ka neid sünumikogujaid vähem!
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
01.02.2003 15:19:08
|
|
|
pooldaks ka postituste arvu eemaldamist
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
01.02.2003 15:24:43
|
|
|
| tsitaat: |
pooldaks ka postituste arvu eemaldamist
|
õige mõte... user rank võiks jääda kuid mingil muul kujul...
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
01.02.2003 15:30:40
|
|
|
minul isiklikult ükskõik
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
01.02.2003 15:35:35
|
|
|
| Võiks nii teha, et postituste arv oleks nähtamatu jah, auaste ikkagi eksisteeriks, võib ka samal kujul see rank jääda ju nagu praegu
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
01.02.2003 16:14:05
|
|
|
| Kui postituste arvu ei ole, siis peab rohkem rank'e olema. Muidu on mingi kiiruga 500 posti kokku ajanud tüüp eristamatu pika ajaga näiteks 1700 postitust kogunud inimesest.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
01.02.2003 16:15:44
|
|
|
Et siis nagu User Rank sõltuks postituste arvu ja registreeritud oldud aja suhtest?
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
01.02.2003 16:19:58
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Et siis nagu User Rank sõltuks postituste arvu ja registreeritud oldud aja suhtest? |
Ei. Põhimõtteliselt jääks asi samaks, nagu praegu, lihtsalt ei loetaks kõiki üksikuid postitusi.
Mingitest sellistest teatud eriliste kriteeriumide järgi rank'ide tegemisest ei tuleks midagi tarka välja.
Ja jõuame jälle otsaga välja kasutajate hindamise võimaluseni.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
01.02.2003 16:24:28
|
|
|
| ei poolda postituste arvu mittenäitamist ja/või user rankide hulga suurendamist. see tekitaks uute kasutajate seas ainult rohkem segadust. mind isiklikult ajavad tohutult närvi sellised foorumid, kus peaaegu igal matsil on eraldi "geniaalse nimega" user rank, ja uus kasutaja ei saa halligi aru, mida mingi tähendab. mida vähem ranke, seda parem (NB! see jutt ei kehti haruharva loositavate individuaalsete rankide kohta, nagu XR-il)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
01.02.2003 16:28:25
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
| Et siis nagu User Rank sõltuks postituste arvu ja registreeritud oldud aja suhtest? |
Ei. Põhimõtteliselt jääks asi samaks, nagu praegu, lihtsalt ei loetaks kõiki üksikuid postitusi.
Mingitest sellistest teatud eriliste kriteeriumide järgi rank'ide tegemisest ei tuleks midagi tarka välja.
Ja jõuame jälle otsaga välja kasutajate hindamise võimaluseni. |
Miks mitte nii teha. Kui palju on kasutajaid, kes külastavad foorumit juba selle sünnist alates. ometi on nad aga enamasti ainult Kreisi kasutajad. Isegi Tanel. Kui süsteem oleks selline, et kreisi kasutaja või HV veteraani staatus sõltuks ka registreeritud ajast oleks asi tunduvalt ülevaatlikum. User Rankide arv võib vabalt samaks jääda.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
01.02.2003 16:30:32
|
|
|
Ma küsin ühte asja kas siis muutub midagi paremaks
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
01.02.2003 16:32:37
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Kui süsteem oleks selline, et kreisi kasutaja või HV veteraani staatus sõltuks ka registreeritud ajast oleks asi tunduvalt ülevaatlikum. User Rankide arv võib vabalt samaks jääda. |
Mingi iva on selles olemas muidugi. Mingil testperioodil oleks põnev vaadata, mida see tegelikult teeks.
Aga ikkagi minu meelest on kreisi kasutaja postituste arv liiga suures vahemikus.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
01.02.2003 16:40:19
|
|
|
| kui minnakse üle süsteemile "mida kauem, seda rohkem veteran", siis ma võtan kasutusele oma vana kasutajanime, mis saab selles kuus aastaseks ja millel on kirjas üks postitus ja olengi nagu naksti veteran.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
01.02.2003 16:47:00
|
|
|
Aga selle süsteemi võiks küll sisse viia, et kui on üks postitus ja olnud liige a la aasta, siis kasutaja kustutada. Teda niikuinii enam siin näha pole. Või kui tuleb, siis uue kasutajana.
To Dvd Vader: kas sulle on eluliselt tähtis mingi veterani rank või kreisikasutaja oma?
Ja muideks, tunduvalt parem oleks süsteem, kus liikmesoleku aeg on jagatud postituste arvuga.
Aga muidugi on need ainult ettepanekud. Kas ja kuidas neid õnnestub rakendada teavad ainult adminnid vist.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
01.02.2003 16:55:04
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Aga selle süsteemi võiks küll sisse viia, et kui on üks postitus ja olnud liige a la aasta, siis kasutaja kustutada. Teda niikuinii enam siin näha pole. Või kui tuleb, siis uue kasutajana. |
sel juhul väheneks HV registreeritud kasutajate arv lähema paari kuu jooksul tubli poole võrra, ma pakun. aga minu teada pole hetkel selline asi võimalik.
| tsitaat: |
| To Dvd Vader: kas sulle on eluliselt tähtis mingi veterani rank või kreisikasutaja oma? |
mina pole teinud ühtegi ettepanekut rankide osas, näiteks selleks, et "paremale järjele saada". ma ainult ütlesin, kuidas ma käituks, sest kui tehakse mingi selline muudatus, siis ma soovin, et minu positsioon ei muutuks. ja õnneks on selleks mul vahend vana kasutajanime näo olemas.
aga igatahes tehakse üsna kindlasti sellise kasutajastaai aluseks võtmisel "veteraniks" hulk kasutajaid, kes vahest vaid mõned korrad sattunud siia postitama.
| tsitaat: |
| Ja muideks, tunduvalt parem oleks süsteem, kus liikmesoleku aeg on jagatud postituste arvuga. |
siis tekivad igasugused murdarvud ja kes neid ikka eriti vaadata viitsib ja mõelda, et kas see 0.98 on nüüd parem või halvem kui 1.12
muuseas, selline asi on juba tegelikult olemas: profiili all näiteks minul "1.04% kõigist / 14.19 sõnumit päeva kohta"
viimati muutis dvd vader 01.02.2003 16:58:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
01.02.2003 16:58:34
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Ja muideks, tunduvalt parem oleks süsteem, kus liikmesoleku aeg on jagatud postituste arvuga.
|
Selline asi on profiili all olemas - sõnumeid päevas...
Ei näita samuti mitte midagi tarka.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
01.02.2003 17:00:55
|
|
|
Tegu oli lihtsalt ettepanekuga. Järele mõeldes koormaks ta süsteemi (pidev arvutamine) samuti tuleks põhjalikult muuta hindamiskriteeriume.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
04.02.2003 19:11:38
|
|
|
noooh, point ongi ju selles, et mitte mingi ühe asja järgi ei arvutata seda ranki (näiteks mitte ainult regatud aja järgi!), vaid ikka mitme asja järgi. Ja ega sis see, ütleme väljastatav arv, kui see just arv peab üldse olema, ei pea kindlasti mingi murdarv tulema. Seda systeemi on ju võimalik teha igat jummale pidi, kindlasti ka nii, et tulemused oleks täiesti inimlikud. Pealegi, ega näiteks postituste arv, sellisena nagu ta on, ei pea ju ka kuhugi ära kaduma. lihtsalt rangid, mida samuti ei pea mitte kindlasti juurde tulema, arvutataxe teistmoodi, see ei pea isegi kasutajale välja paistma IMO kudagi. Ega mind isiklikult ausalt öeldes kogu see rankimine ja posteerimine eriti ei huvita, aga räägin eelkõige selle nimel, et foorumit ennast ehk natuke paremax muuta. See on muidugi teooria, aga arvatavasti kaotax näiteks umbes sellise systeemi puhul lootuse paljud nö. HV kuulsusex pürgivad wannabe teismelised. Mul ei ole midagi selle vastu, et üxkõik millises vanuses inimesed seda foorumit kasutavad, kuid see täiesti läbinähtav postituste kogumine mõnikord ikka viskab kopa jube ette küll! Mõnel vennal lihtsalt pole midagi öelda, aga ikka tuleb postitus ära Igav on ju teemasid lugeda niimoodi, foorum lihtsalt muutub igavax
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
05.02.2003 00:09:23
|
|
|
| tsitaat: |
Mõnel vennal lihtsalt pole midagi öelda, aga ikka tuleb postitus ära Igav on ju teemasid lugeda niimoodi, foorum lihtsalt muutub igavax
|
...täitsa õige jutt...kui näiteks postituste arvu ja ranki üldse ei oleks...siis ei oleks tõesti igasugu mõtetuid postitusi...tihtipeale vaatan enda postitusi...siis märkan ,et mingil teemal on jälle keegi midagi vastanud...ja siis kui vaatama lähen...ootab ees jälle mingi sisutu postitus...
mille jaoks need postituste arv ja rank üldse vajalikud on?
ise arvan ,et kui jääks alles ainult postituste arv siis oleks ka neid sisutuid postitusi...sest kui on olemas see rank...siis on olemas ka nagu mingi eesmärk kuhu pürgida...ja siis tekivad need sisutud postitused...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
05.02.2003 00:26:05
|
|
|
| Mnjaa, mulle käivad ka sellised postitused pinda (need on tavaliselt 3-4 sõnalised), mis ei sisalda mingit infot, ei aita teise nende probleemi lahendada vms a la "ma arvan ka nii", "see on täitsa norm", "pole viga", "võiks parem olla" jne... Selliseid postitusi ei ole lihtsalt mõtet teha. Need ainult häirivad teisi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
08.02.2003 16:26:44
|
|
|
tegelt voix ju sellline systeem olla et adminn paneb igale kasutajale ise "auastme"
sest moni siin on vaga vaheste postidega ja annab vaga head nou aga teisel on seeeest palju poste ja aint läbustab
adminn paneb siis vastavalt kasutaja tarkusele ja usaldatavusele "auastme" siis teavad eriti just algajad keda usaldada
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.02.2003 16:30:01
|
|
|
"auaste"
seda siin kusagil juba arutati... siis võib tulla olukord nagu teistes foorumites mõnel pool, et mõned vennad nuruvad kogu aeg, et saaks user ranki koha võrra kõrgemaks.
ja ega administraatorid jaksa kõiki postitusi lugeda ja otsustada, et kes nüüd on "auväärne" ja kes ei ole
ei poolda
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
08.02.2003 16:32:53
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
"auaste"
seda siin kusagil juba arutati... siis võib tulla olukord nagu teistes foorumites mõnel pool, et mõned vennad nuruvad kogu aeg, et saaks user ranki koha võrra kõrgemaks.
ja ega administraatorid jaksa kõiki postitusi lugeda ja otsustada, et kes nüüd on "auväärne" ja kes ei ole
ei poolda  |
kardad et siis sinu nime all ilutseb suurelt "Läbustaja"
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.02.2003 16:33:55
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
tegelt voix ju sellline systeem olla et adminn paneb igale kasutajale ise "auastme"
sest moni siin on vaga vaheste postidega ja annab vaga head nou aga teisel on seeeest palju poste ja aint läbustab
adminn paneb siis vastavalt kasutaja tarkusele ja usaldatavusele "auastme" siis teavad eriti just algajad keda usaldada |
mis sa arvad, et kui inimesel on hea auaste, siis on ta jutt alati sulat6si
ja alati on see hea n6u
aga kui..... savi
pole vaja - siin foorumis suurem osa läbu lihtsalt kustutatakse 2ra
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
08.02.2003 16:35:14
|
|
|
| kui keegi on seda foorumit juba pisut lugenud, siis ta saab juba ise aru, kes on kes...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.02.2003 16:35:54
|
|
|
| tsitaat: |
kardad et siis sinu nime all ilutseb suurelt "Läbustaja"
|
ei karda. ja ega ma eriti ei läbusta kah tegelikult.
(muuseas, olen näiteks täiesti nõus, et kui seti@home 1 lõpetab, siis see teema kustutatakse ja minu 400 posti sellega koos, nii et kama üldiselt see postituste arv.)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
08.02.2003 16:57:16
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
tegelt voix ju sellline systeem olla et adminn paneb igale kasutajale ise "auastme"
sest moni siin on vaga vaheste postidega ja annab vaga head nou aga teisel on seeeest palju poste ja aint läbustab
adminn paneb siis vastavalt kasutaja tarkusele ja usaldatavusele "auastme" siis teavad eriti just algajad keda usaldada |
Äkki seletaksid, kuidas 2 (kaks) administraatorit suudavad läbi lugeda ca 4300 kasutaja tehtud ca 180000 postituse? Ja siis selle põhjal inimestele "auastmeid" jagada?
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
08.02.2003 18:20:29
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Äkki seletaksid, kuidas 2 (kaks) administraatorit suudavad läbi lugeda ca 4300 kasutaja tehtud ca 180000 postituse? Ja siis selle põhjal inimestele "auastmeid" jagada? |
Aktiivsete kasutajate postitused hakkavad silma. Sealt saab ka üldiselt aimu, kellega tegemist on. Igaühe ja kõiki postitusi ei ole vaja ega mõtet lugeda. Minu poolest võiks kõik need rankid ja postituste arvud kaotada. Aga selline "auastmete" jagamine oleks vast kõige objektiivsem.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
08.02.2003 22:11:02
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
Aktiivsete kasutajate postitused hakkavad silma. Sealt saab ka üldiselt aimu, kellega tegemist on. Igaühe ja kõiki postitusi ei ole vaja ega mõtet lugeda. Minu poolest võiks kõik need rankid ja postituste arvud kaotada. Aga selline "auastmete" jagamine oleks vast kõige objektiivsem. |
Kuid kuidas sa seda ikka objektiivselt teed?
Kõigil on omad tugevad ja omad nõrgad küljed.
Mõni on hea keelemees, teine aga orienteerub hästi tarkvara/raudvara maastikul.
Ikkagi on tegu suht raske ülesandega. Kohati hakkavad segama ka isiklikud suhted jne.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
08.02.2003 22:14:39
|
|
|
Veidi Offtopic.
Huvitav millega mina silma paistan?
Mis on minu tugevad ja nõrgad küljed?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
typical
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
08.02.2003 22:18:15
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Veidi Offtopic.
Huvitav millega mina silma paistan?
Mis on minu tugevad ja nõrgad küljed?  |
suurusega
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
08.02.2003 22:22:25
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Veidi Offtopic.
Huvitav millega mina silma paistan?
Mis on minu tugevad ja nõrgad küljed?  |
Eks seda mõtleme me kõik (millega keegi silma paistab - läbustamisega või millegi muuga). Ja kõige raskem on valiku tegemine ikkagi adminnidel.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
08.02.2003 22:24:32
|
|
|
| tsitaat: |
millega keegi silma paistab - läbustamisega või millegi muuga
|
Sain vihjest aru.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
08.02.2003 22:27:02
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| tsitaat: |
millega keegi silma paistab - läbustamisega või millegi muuga
|
Sain vihjest aru.  |
Ei olnud mõeldud sinu pihta Ära nuta nüüd. Suur mees juba
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
09.02.2003 01:22:50
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Kuid kuidas sa seda ikka objektiivselt teed?
Kõigil on omad tugevad ja omad nõrgad küljed.
Mõni on hea keelemees, teine aga orienteerub hästi tarkvara/raudvara maastikul.
Ikkagi on tegu suht raske ülesandega. Kohati hakkavad segama ka isiklikud suhted jne. |
Ega peagi otsima kõige teadjaid. Üks on keeleliselt teistest üle, teine jagab rauast, kolmas softist jne. Kõik saaksid võrdse "auastme". Hoolimata sellest, et kõike ei teata. Ja võib-olla on mõnel ka vähem öelda aga teeb ta seda vähemalt professionaalselt.
Ise tõite ju selle postituste arvu järgi liigitamisel samuti välja, et läbu ei tohiks arvesse minna. Praegu lähevad ka kõik "up" postitused jms. ranki tõstvana arvesse. Mis iseenesest on jama.
Et isiklikud suhted etc väga mõjuma ei hakkaks, on vastav õigus väga piiratud kontingendil. Välistada ei saa kunagi midagi aga miks me peaksime alati halvemat ootama!? Lootkem, et asi toimib ja kui tõesti mingid jamad hakkavad toimuma, saab alati häält teha. Kui kaebus õige ja tõestatud, ei saa ka see piiratud kontingent sõrgu suurt vastu ajada.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|