|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.01.2003 01:23:11
Esimene "päris" Nvidia GeforceFX review |
|
|
link :: review
Siin se on.. saksa keeles, a pentsmargid räägivad enda eest..
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.01.2003 01:33:11
Re: Esimene "päris" Nvidia GeforceFX review |
|
|
| lamp kirjutas: |
| Siin se on.. saksa keeles, a pentsmargid räägivad enda eest.. |
geforce fx on veel lahjem kui ma arvasin
eks asi ajapikku draiveritega paraneb aga ikkagi
nüüd jääb yle oodata vaid ati vastust asjale... ja loodame, et hinnad kokuksid ikka mehiselt
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
27.01.2003 01:51:03
|
|
|
Njah, kui asi nii jääbki siis küll vääga hale turule tulek
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alpine
HV veteran
liitunud: 27.01.2003
|
27.01.2003 01:59:04
|
|
|
| Millal seda kõigevõimsamat eestis osta saab?Ja mis võiks ta hind eestis olla?
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
27.01.2003 09:57:19
|
|
|
Mnjah...arvestades, et ATI-l olevat 350 seeria (nii R kui ka RV) juba tootmisküps, siis benche vaadates on tunne, et NVIDIA-l on rasked ajad käes. Samas, tarbijate huvides, loodan, et ei juhtu kõige halvemat.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
27.01.2003 10:00:40
|
|
|
Ma millegipärast arvan et klokatud R9700Pro on juba võrdne selle FX-iga.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
27.01.2003 10:12:17
|
|
|
Fx jääb kuidagi lahjaks jah nende ootuste kõrval, mida Nvidia on selle kaardi turuletoomisega lubanud.
Ega Ati ka ei maga nii, et võib öelda küll, et Nvidial hakkavad kätte tulema rasked ajad. Loodan ka seda, et nüüd hinnad ka kukuksid, eriti just Geforce4 TI seeria kaartidel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricuh
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2001
|
27.01.2003 11:02:48
|
|
|
njaaa.. olen juba hetkel kindel et Nvidia saab nii mitugi korda ATI poolt kui teerulliga üle sõidetud veel sellel aastal....
Kuigi pean siinkohal ütlema et ega see 9700PRO teab mis kindel tööloom ole kuid jah wõimas on ta siiski... ja paistab et sellel ei tule veel lõppu!
_________________ Everything is in your mind!!! Free your mind!!! (& be yourself) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aif
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2002
|
27.01.2003 11:33:43
|
|
|
kui asi nii haledalt edasi läheb , siis NVIDIA saab tunda pank-roti külastust
ja see ka veel, et ATI on odavam, kui see FX. kui ma peaks praegu valima ATI RADEON 9700PRO ja FX vahel, siis igaljuhul ATI!!!
algul kekkasid küll, et teeb pika puuga ATIle ära... aga kui kaart väljas => S******
võibolla niisama ilma AA- ja AF-ita on jah see FX naca parem,,, aga koos AA- ja AF-ga saab ju haledalt lutti.
aga noh,, elame näeme. võibolla juhtub mõni ime.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
27.01.2003 12:57:57
|
|
|
hmm. igatahes noise level on väga f***d up, 60db
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.01.2003 13:41:11
|
|
|
| theinquirer kirjutas: |
One area where the GeForce FX does blow the 9700 away, however,
is power draw. This sucker pulls no less than 75 watts of heat fully
functional, almost a full third higher than the Radeon. This translates
into a phenomenal amount of heat and explains why the 5800 Ultra
carries a small vacuum cleaner around on its back, rather like an
overheated snail.
|
... kah komöödiavennad ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
27.01.2003 13:52:19
|
|
|
Kuhu jäid siis need 3Dmark2001 tulemused a'la 20k-25k.
Kui 200punni 9700prost rohkem saab siis on hästi saadud.
9700Pro-d saab ju klokata kuskil 15-25% juurde,
ja nemad väidavad et FX on 10% kiirem. Seega on 9700Pro kuskil 5-15%kiirem (umbes).
Ja ärge tulge ütlema et seda tolmuimejat saab veel klokata.
75W.....aaaaaa..... see on hullem kui amd.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
27.01.2003 13:57:13
|
|
|
| Piip kirjutas: |
hmm. igatahes noise level on väga f***d up, 60db  |
Tohohh, vaesed kõrvad. Siit jälle üks põhjus miks tasub Watercoolingut kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mardikas
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
27.01.2003 14:35:22
|
|
|
| Kunagi kümneid aastaid tagasi pidid arvutid kasutama vesijahutust, et soojast lahti saada. Nah nüüd oleme varsti jälle samas paigas. Aeg on jälle mingiks tehnoloogiliseks murranguks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Tuhak-
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2002
|
27.01.2003 14:43:51
|
|
|
Japsidel oli mingi uut tüüpi õhuke soojaülekandja leiutatud.
Toimis nagu 'heatpipe' aga oli volditav ja seetõttu eriti suurepinnaline ning ei tahtnud praeguste soojushulkade juures isegi aktiivjahutust.
Näis, millal see imeasi siiapoole jõuab...
Ühes nendest oli soojuskandjaks näiteks butaan - aine, mida meie vedelgaasina tunneme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
27.01.2003 15:37:06
|
|
|
| Mardikas kirjutas: |
| Kunagi kümneid aastaid tagasi pidid arvutid kasutama vesijahutust, et soojast lahti saada. Nah nüüd oleme varsti jälle samas paigas. Aeg on jälle mingiks tehnoloogiliseks murranguks. |
Kunagi kümneid aastaid tagasi ei kasutatud PC'l CPU jahutamiseks isegi radiaatorit mitte, ventilaatoritest rääkimata.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
27.01.2003 15:45:12
|
|
|
kahtlane tunne et see tolmuimeja ja need radikad maksavad päris kena summa ja kergitavad kaardi hinda veelgi
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
27.01.2003 16:29:14
|
|
|
Lootsin paremat
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
27.01.2003 16:45:09
|
|
|
ilmselt see xboxi jama pidurdas nvidiat liiga palju.
ja see fx on nõrk, aga kahju, tahaks tihedamat rebimist gpu turul, lõppkasutajana igaüks meist selles huvitatud.....ei tea palju draiveritega nvidia suudab perfomance'i tõsta...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
27.01.2003 16:45:48
|
|
|
Meenutab kuidagi selle matrox parhelia algset kiitmist, peale välja tulekut oli kehvem kui reklaamiti,.... arvestades nende kiiruse vahedega mis nvidial ja atil (MHz) hakkab asi meenutaba intelit ja amd-d,.....
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.01.2003 16:52:37
|
|
|
natuke vast draiverid ikka suudavad teha..
nagu siit lehelt näha, näitab multitekstuuringu test, et fx'il natuke mänguruumi on.. ja samuti ka singletekstuuring..
eks ennegi on 10-30% detosi välja tulnud.. nagu näiteks r8500 omati kõiges ära v.a. 3dmark ainult draiveriuuendusega
| mutabor kirjutas: |
| ei tea palju draiveritega nvidia suudab perfomance'i tõsta... |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Tuhak-
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2002
|
27.01.2003 19:12:23
|
|
|
Kui ikka miski pool aastat viibib, näiliselt küll selleks, et 150nm (nagu ATI) asemel 130nm tehnoloogial välja tulla, siis selleks ikka pidi põhjus olema. Ju selle .15 protsessi peal oleks Nvidialik üleolek ATIst hoopis tulemata jäänud.
Kui see on Nvidia ja voodoomeeste esimene ühisprojekt, mõni ime siis, et sellegi puhul 'esimese vasika seadus' kehtib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
27.01.2003 19:20:04
|
|
|
| Mõnes testis aeglasem, mõnes kiirem , aga R300 "killer" ta kohe kindlasti pole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
27.01.2003 19:30:19
|
|
|
kui nüüd teste vaadata ja mõelda mida lubati siis pole nagu millegi teab mis erilisega hakkama saadud...mingi radeon killer ta ple ju...mõnes testis ikka koledalt kotti saab ja kui veel hinda ka vaadata siis ei kucu kuidagi ostma seda...pealegi ATI varsti uue asjaga pidada välja tulema ju
lisaks on sellel FX'l tolmuimeja ka hinna sees
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Tuhak-
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2002
|
27.01.2003 19:32:19
|
|
|
| Ootame ATI oma 130nm tehnoloogia ja 256bitise DDR II ga ära....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.01.2003 20:31:01
|
|
|
Kui aus olla, siis R300 on ka põmst teinud ATI poolt omandatud ArtX team (need on näiteks nintendole teinud gpu'sid)..
| -Tuhak- kirjutas: |
Kui see on Nvidia ja voodoomeeste esimene ühisprojekt, mõni ime siis, et sellegi puhul 'esimese vasika seadus' kehtib. |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighter
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
27.01.2003 20:39:36
|
|
|
andke asjale aega, miski kuu pärast on uued driverid väljas ja AA&AF-ga rebib süngelt eest ära, arvatavasti ka directx9 stuffis. varsti uus 3dmark kah väljas, selles teeb juba 500 punkti asemel 2500-ga ära(kuna aga tulemused vähenevad arvatavasti 4 korda siis see 2500 väheneb kah 4 korda).
Aga et kui see 70 watti on nagu sellisel pisut võimsamal cpu-l siis teoreetiliselt peaks saama ju peale ehitada miski cpu cooleri ~30dba-ga, kui vaid ära mahutab?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
27.01.2003 21:01:51
|
|
|
lisaks jäi silma ka veel see kui palju see jurakas korpuses ruumi võttis.. esiteks 2 PCI pesa sõi rahumeeles ära ja ega sinna kolmandasse ka midagi eriti panna ei saa, kui kaarti soovitakse natuke jahedamas hoida.
ja muidugi jah.. benchid ei vaja enam kommenteerimist
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
27.01.2003 21:04:40
|
|
|
| DoS kirjutas: |
lisaks jäi silma ka veel see kui palju see jurakas korpuses ruumi võttis.. esiteks 2 PCI pesa sõi rahumeeles ära ja ega sinna kolmandasse ka midagi eriti panna ei saa, kui kaarti soovitakse natuke jahedamas hoida.
ja muidugi jah.. benchid ei vaja enam kommenteerimist  |
kui sa vaatasid seda jahutust siis on tal suht poogen kas on miskit kõrval vai mitte, ta ju võtab õhku ja puhub välja korpuse tagumisest seinast. aga see ligi 60db on krdi valus laks....
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
27.01.2003 21:07:07
|
|
|
link :: Link
Vana sapikott Ed Stroligo lisas oma tõrvatilgakese meepotti
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
27.01.2003 21:08:29
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| DoS kirjutas: |
lisaks jäi silma ka veel see kui palju see jurakas korpuses ruumi võttis.. esiteks 2 PCI pesa sõi rahumeeles ära ja ega sinna kolmandasse ka midagi eriti panna ei saa, kui kaarti soovitakse natuke jahedamas hoida.
ja muidugi jah.. benchid ei vaja enam kommenteerimist  |
kui sa vaatasid seda jahutust siis on tal suht poogen kas on miskit kõrval vai mitte, ta ju võtab õhku ja puhub välja korpuse tagumisest seinast. aga see ligi 60db on krdi valus laks.... |
siin pildil oleks nagu näha, et puhub õhku ka allapoole (auk on nagu sees seal)
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
27.01.2003 21:14:07
|
|
|
| täitsa pekkis, tõmmasin tomilt need mp3 ed ära, ei no mu vana tolmuimeja teeb sama mürinat, see ju räme :O
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
27.01.2003 21:21:59
|
|
|
| ZorroZip kirjutas: |
| täitsa pekkis, tõmmasin tomilt need mp3 ed ära, ei no mu vana tolmuimeja teeb sama mürinat, see ju räme :O |
Mis see Nvidia arvab et tänapäeval klappidega ainult arvuti taga oldakse. No minul hakkaks see kohe kõrvadele kui nüüd ise midagi sinna helisummutavat otsa ei leiuta. Soojuse eraldumine kah nagu AMD-l juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lighter
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
27.01.2003 22:52:13
|
|
|
| @cer kirjutas: |
Mis see Nvidia arvab et tänapäeval klappidega ainult arvuti taga oldakse. No minul hakkaks see kohe kõrvadele kui nüüd ise midagi sinna helisummutavat otsa ei leiuta. Soojuse eraldumine kah nagu AMD-l juba. |
nagu see intelil märgatavalt väiksem oleks...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
27.01.2003 23:07:53
|
|
|
| Dumb(_;_) kirjutas: |
| Vana sapikott Ed Stroligo lisas oma tõrvatilgakese meepotti |
ma ütleks, et tõrvatilgakese tõrvapotti (või arvad, et ta ütles midagi valesti?)...
see kaart lihtsalt ei kannata kommentaare, kui tõesti ei õnnestu asja vaiksemaks teha, siis jääb turg selle jaoks ikka väga väikeseks (ma sain aru, et ta möirgab valjemini, kui V9 täispööretel!!!)....
ja kuna juba käivad jutud, et märtsis peaks R350 väljas olema, siis ei aita nVidiat enam ükski draiveri update...
nüüd oleneb ainult mida nVidia ja ATI masstoodanguks korraldavad, ei NV31 kui NV34 pole ju kõppugi hetkel (see võib juba nVidia rahakotile mõjuda, kui ta põhilisi lüpsilehmi välja ei saa)...
to @cer:
hetke suurima soojuseraldusega on kindlalt P4, selles pole mingit kahtlust...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
27.01.2003 23:11:38
|
|
|
mitte, et see tähtsust omaks.. a intelil on vist ikka suurem?
s.t. kui peakortereid võrrelda..
teemasse tagasi - selline review ka: http://www.extremetech.com/article2/0,3973,846356,00.asp
ja see:
http://www.hexus.co.uk/review.php?review=497
| lighter kirjutas: |
| @cer kirjutas: |
Mis see Nvidia arvab et tänapäeval klappidega ainult arvuti taga oldakse. No minul hakkaks see kohe kõrvadele kui nüüd ise midagi sinna helisummutavat otsa ei leiuta. Soojuse eraldumine kah nagu AMD-l juba. |
nagu see intelil märgatavalt väiksem oleks... |
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.01.2003 00:05:42
|
|
|
| KLge aga kui see FX selle R 300 eriti ei oma siis kas ikak on loota seda R350 peaset tulekut v6i ati ootab et raha teenida ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zlo
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2003
|
28.01.2003 00:19:35
shit |
|
|
| ta'itsa SHIT kaart. performance is the same as of 9700, but the price will be 2x as high.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
28.01.2003 00:29:50
|
|
|
| tsitaat: |
Dumb(_;_) kirjutas:
Vana sapikott Ed Stroligo lisas oma tõrvatilgakese meepotti
ma ütleks, et tõrvatilgakese tõrvapotti (või arvad, et ta ütles midagi valesti?)...
|
Pingutas kõvasti üle, nagu alati.
| lighter kirjutas: |
andke asjale aega, miski kuu pärast on uued driverid väljas ja AA&AF-ga rebib süngelt eest ära, arvatavasti ka directx9 stuffis. varsti uus 3dmark kah väljas, selles teeb juba 500 punkti asemel 2500-ga ära(kuna aga tulemused vähenevad arvatavasti 4 korda siis see 2500 väheneb kah 4 korda).
|
Hkhm, põhjenda enda arvamust. Seda kiirust ei anna draiveritest niipalju juurde anda.
Üldise negatiivsuse kõrvale ütleks, et Doom3's on GFFX arvatavasti oluliselt kiirem. Seda põhjustab fillrate'i sööv valgustusalgoritm.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
28.01.2003 00:30:01
|
|
|
| mina olen sügavalt pettunud igatahes
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
28.01.2003 01:00:47
|
|
|
| stepzter kirjutas: |
Üldise negatiivsuse kõrvale ütleks, et Doom3's on GFFX arvatavasti oluliselt kiirem. Seda põhjustab fillrate'i sööv valgustusalgoritm. |
ja sina oled nõus maksma $400+ või rohkemgi ja kuulama seda hullemat turbiini, selleks et natuke paremini DOOM3'e mängida?
aga tee kuiva trenni, pane tolmuimeja korpuse kõrvale tööle ja vaata, kui võimsa elamuse sa saad...
minu meelst teebki selle kaardi mõttetuks just tema keerulisus, keeruline 12kihiline PCB, tappev jahutus jms teeb võimatuks hinda palju alla lasta (kui ATIga võrrelda on tootmiskulud ikka teisest ooperist)...
kuna kõige selle kiuste pole ta kiiruses ka veel midagi ülivõimast, siis selle kaardi turuletulek ON pettumus (eriti oodates märtsis R350 esitlust)...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
28.01.2003 01:41:27
|
|
|
Sain alles nüüd aega lugeda GeForce FX'i ülevaateid ...ja siis lugesin kõiki neid toredaid, negatiivseid kommentaare siin Testidest on selgelt näha kui suure hüppe on teinud nVidia poisid edasi võrreldes GeForce 4 Ti4800'ga ...ja asi on ikkagi kiirem kui ATI Radeon 9700 PRO, olgugi mitte niipalju kui loodetud. Tegelikult mind ennast huvitaks palju rohkem GeForce FX'i ja Radeon 9700 PRO jõudlus DirectX 9.0 kasutavate mängude juures (näit UT 2 ..ja kaugemas tulevikus Doom 3 jms), sest tegelikult hetkel välasolevaid mänge suudavad mõlema suurfirma tippkaardid täiesti korralikult jooksutada ka kõrgetel resolutsiooni. Mis vahet seal on kas ma mängin Max Payne'i 160- või 166 FPS'i juures...
Müratase on muidugi esialgu liiga kõrge ...eriti näitlikud olid selles osas Tom's Hardware'i lehel rippuvad mp3'd
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
28.01.2003 02:52:17
|
|
|
Nii, olen lugenud kõik reviewd ja prewiewd sellest kaardist läbi ja pean tunnistama, et previewtest tekkinud hea arvamus on muutunud kohutavaks
Praeguse seisuga paistab asi eriliselt halb:
1. Geforce FX jääb osades testides palju alla Ati radeon 9700 prole ja osades ületab seda vähesega, kui nüüd aga Radeon 9700-le paigutada parem jahutus ja seda klokkida, siis on radeon 9700 selgelt geforce fx-st ees, sest tänu suurele soojuseralduvusele (70W ) ei ole võimalik geforce fx üldse klokkida.
2. Geforce FX-l on peal eriline jahutus, mis on nii lärmakas, et seda ei kannata üldse võrrelda. 60db on ikka tappev, sellist lärmi kuulata palju tunde kahjustab kõrvakuulmist ja paneb pea valutama
3. Geforce FX-l lubati stardi hinnaks 700$ , miks peaksin ostma sellise tervist kahjustava kaarti, kui on võimalik saada 2x odavamalt Ati Radeon 9700 PRO (350$), mis on selle kaardiga täiesti võrdne.
Praegu tundub igatahes asi nii hull, et ma ei sooviks seda kaarti isegi tasuta ja ei soovitaks seda isegi mitte oma halvimale vaenlasele.
Kuid asja saab ka parandada (veel):
1. Nvidia teeb jälle imet ja laseb 20% perfomance boostiga driverid välja (ennemki seda teinud)
2. See jube cooler vahetada korraliku vesijahutuse vastu (krt. vesijahutus on kallis rsk. ).
3. Hinda alla lasta 300$ peale vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.01.2003 04:52:00
|
|
|
No see on küll ikka liiga häbiväärne!Tahaks näha mida Nvidia nüüd ette võtap ja üldse mis häbiga ta selle myyki lasep kui 5kuud vanem kaart talle juba ära teeb
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.01.2003 04:53:08
|
|
|
ja PS!Vesijahutus on ka vaiksem no offence
kas te saate aru sõnast 75db?????
ei?
ok las ma seletan siis!
See on nii kõva,et vaiksem oleks kõrva ääres korra automaadiga lasta!
Või tolmuimeja kõrvaäärde kohe vägaligidale panna!ja mai valeta oii mai valeta!!!!!!!
Keegi väidab,et 75db GFFX on vaiksem kui tolmuimeja siis tahaks küll seda kaarti näha
Okih algul vaadata,et on mõnes MÕNES testis migni 15fps kiirem siis meibi ostaks aga krrrrrt ma küll seda tolmuimejat omaga kaasa ei taha
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
28.01.2003 11:07:50
|
|
|
| ZHarp kirjutas: |
| Tegelikult mind ennast huvitaks palju rohkem GeForce FX'i ja Radeon 9700 PRO jõudlus DirectX 9.0 kasutavate mängude juures (näit UT 2 ..ja kaugemas tulevikus Doom 3 jms), sest tegelikult hetkel välasolevaid mänge suudavad mõlema suurfirma tippkaardid täiesti korralikult jooksutada ka kõrgetel resolutsiooni. |
Btw, Ut2003 siiski dx7 mäng.. nagu ka doom3.. (kas doom3 mitte opengl pole??)..
dx9 kasutavad mängud tulevad vast siis välja kui hakkab dx11 tulema
Ja ytleme niimodi, et ma peale nende ati demode ja screensaverite dx9 asju ei teagi..
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Tuhak-
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2002
|
28.01.2003 11:20:40
|
|
|
No mina küll usun et kui see Ordi vesijahutusekene sinna GFFX kaardi külge ära panna, siis selle võimsusest enam lisaks ka prose jahutamiseks suurt üle ei jää...
viimati muutis -Tuhak- 28.01.2003 11:27:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
|