Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 13.02.2006 11:59:06 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
oot, ma ei oodand mingit pläkutamist, no offence, aga ma küsisin servereid


wolf.saarlane.ee
peaks olema sulle päris vastav server, ma vähemalt usun seda.

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 13.02.2006 16:27:46 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
piraat262 kirjutas:
oot, ma ei oodand mingit pläkutamist, no offence, aga ma küsisin servereid


wolf.saarlane.ee
peaks olema sulle päris vastav server, ma vähemalt usun seda.

own server on.
Vahepeal saan mõne venna isegi smg-ga maha.
See, et mappe on palju on krdi hea, siiber ees juba paljudest default mappist.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 18:44:27 vasta tsitaadiga

teadmamees, ma sinna saarlasesse sisse ei saa kuidagi. ennem viskas mingit errorit, tegin reinstall ja nüüd jääb lihtsalt ühendama. lasin tunnikese ühendada ja siis ei viskas koppa ette.

Tegin just ühe kuue mappise pela. Alguses morrariga hevy täis ja sense 2 peale ning siis panza ja automaadiga lammutama. Viimane map läks suht p´*rsse, kuna seal tiksusid iga nurga taga sniprid icon_sad.gif

Siin veel eilse õhtu pela kus vennaga tegime 3 mapi kumbki

Ei tea, suht nuub olen ise ja nuubide serveris. Loodan vaid, et selle ET pelamisega oma high fear skilli maha ei mata, nagu juhtus warrockigagi, kus pidin pärast hakkama fearis maast madalast taas pihta icon_redface.gif icon_confused.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 20:00:25 vasta tsitaadiga

saarlane maas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 13.02.2006 20:04:25 vasta tsitaadiga

nagu ka efterlyst. 27 päeva juba icon_neutral.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 13.02.2006 21:45:20 vasta tsitaadiga

Efteryst on kahju küll. Üks ainuke server kus võib koguaeg mingit taset näha.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.02.2006 18:50:02 vasta tsitaadiga

kuulduste järgi on efterlyst lõplikult surnud thumbs_down.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 14.02.2006 20:55:09 vasta tsitaadiga

Keegi sexclanserveris käib?Ma olen seal sees!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 14.02.2006 21:34:08 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
kuulduste järgi on efterlyst lõplikult surnud thumbs_down.gif

lihtsalt lambist?
nagu et miks?
icon_confused.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 14.02.2006 23:42:06 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
Herr Kurm kirjutas:
kuulduste järgi on efterlyst lõplikult surnud thumbs_down.gif

lihtsalt lambist?
nagu et miks?
icon_confused.gif
nagu ma oma "lühikese" karjääri tagant mäletan, ega see esimene kord pole, kui efter maas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.02.2006 23:49:20 vasta tsitaadiga

efteri channis oli topicus kirjas, et servule assignitakse ip-d parajasti, ip pidi jääma samaks, praeguei ole channis ei topiut ega serverlistis efterit. Ja NII kaua pole efter maas kunagi olnud
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 14.02.2006 23:56:31 vasta tsitaadiga

Kahju tõesti. Seal sai vähemalt korralikult mängida. Pole ju mõtet mingit suvalist serverit võtta kus tegin 78/2 seisuks. Mitte mingisugust pinget pole, sest kõik on lollid nagu lauajalad.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 15.02.2006 10:09:31 vasta tsitaadiga

nad ei ole lollid, nad on lihtsalt vähe mänginud minu arust. see et inimesed alguses paigal seistes tulistavad ja ei streifi eriti on ju suht harilik. teadmised tulevad ajaga.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.02.2006 17:49:06 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
nad ei ole lollid, nad on lihtsalt vähe mänginud minu arust. see et inimesed alguses paigal seistes tulistavad ja ei streifi eriti on ju suht harilik. teadmised tulevad ajaga.



Seda ka loomulikult. "Lollid" oli vast halvasti öeldud, aga las nad jäävad "algajateks" kui see sobib?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 15.02.2006 18:09:36 vasta tsitaadiga

algaja ehk newbie ehk noob? ei mõista miks mõnedes servudes selle sõna kasutamine piiratud on, prodele võib ju ometi küll pro öelda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 19:24:39 vasta tsitaadiga

sest noob on sõimusõna, mitte ei tähenda ainult algajat. newbie on vist ikka lubatud?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.02.2006 20:23:09 vasta tsitaadiga

nuub on nuub, ehk see, kes mängida ei oska on nuub. Punkt.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 16.02.2006 13:14:44 vasta tsitaadiga

Kuna ametlikku promo pole tulnud ja sündmus juba täna õhtu, siis märgiks ära, et Eesti Mängib Nations Cupil Horvaatia vastu kell 22.00 meie aja järgi.
Paar serverit, mis üritust üle kannavad:

|CzL| ETTV - 1
Broadcaster: Relativity 195.113.98.172:27960 Slotte 100
data-pirates ETTV
Broadcaster: wntrmt data-pirates:27962 Slotte70

Loodame, et siis alagrupi viimast meeskonda väga kergelt ei võeta ja kindel 4:0 ikka koju tuleb.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 16.02.2006 22:25:35 vasta tsitaadiga

www.gamestv.org
sealt saab ka teiste ettv servude ipsid vaadata kui neid lisandub.
asi mõistagi eeldab saidile registreerumist.

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 16.02.2006 23:50:11 vasta tsitaadiga

oi oasise kaitse oli alguses küll suht piimane, aga rünnak thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 17.02.2006 00:04:54 vasta tsitaadiga

4-0 võitis siis eesti : P
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.02.2006 00:16:14 vasta tsitaadiga

et siis kõige mõttetum mäng 3v4r!
oasises alguses läks veits untsu kurat jah . süüdistage DIZ'i kes asendas nighti ja ei teadnud eriti mis tegema peab icon_razz.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 19.02.2006 21:53:45 vasta tsitaadiga

Niih.
Ma avastasin ühe eesti serveri, allseeingeye-ga, nimeks siis imgdeathzonexpsave. Räägin sellest serverist sellepärast, et isegi minusugune ainult panzaaimiga vend saab seal medicuna ownida, ja nüüd olen ma ametlikult IMG klanni hatelistis kui aimboti kasutajana icon_smile.gif , soovitan seda serverit külastada, seal saab nalja. Keegi ütles, et nuubidel on ego, noh, nendel nuubidel on ego ilmselt planeedi suurune icon_smile.gif .

Ühesõnaga, nii noobi servut ma pole veel näinud, kellel tahtmist pähe laskmist harjutada seisvate targetite peal, siis soovitan soojalt icon_wink.gif .....ja kuulake mida need IMG klanni omad räägivad icon_lol.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 19.02.2006 21:58:15 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
Niih.
Ma avastasin ühe eesti serveri, allseeingeye-ga, nimeks siis imgdeathzonexpsave. Räägin sellest serverist sellepärast, et isegi minusugune ainult panzaaimiga vend saab seal medicuna ownida, ja nüüd olen ma ametlikult IMG klanni hatelistis kui aimboti kasutajana icon_smile.gif , soovitan seda serverit külastada, seal saab nalja. Keegi ütles, et nuubidel on ego, noh, nendel nuubidel on ego ilmselt planeedi suurune icon_smile.gif .

Ühesõnaga, nii noobi servut ma pole veel näinud, kellel tahtmist pähe laskmist harjutada seisvate targetite peal, siis soovitan soojalt icon_wink.gif .....ja kuulake mida need IMG klanni omad räägivad icon_lol.gif



IP-d? Laseks siis väike vennal natukene mängida ka.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 19.02.2006 22:02:01 vasta tsitaadiga

ahjaa, ip on: 192.222.13.31:27990
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 22:29:36 vasta tsitaadiga

Lähen proovin engineeriga kiusata neid icon_lol.gif
Juhul, kui sisse saan icon_rolleyes.gif
[EDIT] Mul jäigi seal connectima icon_confused.gif
Keegi oskab öelda, milles võib sokk olla icon_question.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.02.2006 22:33:01 vasta tsitaadiga

selles, et see serveer on praeguu maaz
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 01:59:22 vasta tsitaadiga

Jama selles, et kui ET-st välja tulen, siis pilt muutub täiega heledaks. Aint resa aitab, et pilt tagasi saada normi värvi. IDEID???

Keegi on saanud teha kuuemäpilisel XPSave mängul kõikide tegelaste astmeid täis? Endal olid 4 täis ja hakkasin viimases mäppis 5-dat tegema, kuid pela jooksis kokku ja tagasi minnes olid punnid nullid (map alles hakkas) icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Täis jäid saamata HEVY ja ENGINEER
Kurat, mediku ja kuulimehega on suht mõnna killida.

[EDIT] Eriti lahe on see, kui enda tiimi lendab mingine Al Capone koos panzeriga ja iga spawn laseb omade sekka. Mõttetud mehed icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_sad.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 08:16:40 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Jama selles, et kui ET-st välja tulen, siis pilt muutub täiega heledaks. Aint resa aitab, et pilt tagasi saada normi värvi. IDEID???

RivaTuner peale ja ava sealt videokaarti gamma/heledus-sätted, kohe peaks korda minema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 08:19:37 vasta tsitaadiga

siLc, kas rivaturner pole mitte nbidia kaartide jaoks mõeldud?
See hakkas vist siis pihta, kui ati control centeri peale panin. Äkki sealt annab midagi muuta???
Ning kui monitori kukkuin käppima, siis peale resa on asi ikka way too crazy

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.02.2006 08:38:23 vasta tsitaadiga

Pane ET'st heledus 1,00 peale. icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 08:40:26 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
siLc, kas rivaturner pole mitte nbidia kaartide jaoks mõeldud?

Hmm võimalik aga arvan, et kui asi ATI kaarti ära tunneb ja low-level hardware sätteid puutuma ei hakka, siis ei juhtu midagi ebameeldivat.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 15:22:49 vasta tsitaadiga

Sain asjast jagu. Asi oligi ati control centeris. Peale mängust välja tulekust paneb control center pildi sättete vahetusel segast ning viskab eredust juurde. Aitas tavaline contrast reset (kuigi mingeid arve ta seal ära ei muutunud) ning ok.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.02.2006 23:08:43 vasta tsitaadiga

hetkel siis efteri irtsu tsännis üleval, et märtsi alguses lükkavad servu taas püsti thumbs_up.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.02.2006 15:43:01 vasta tsitaadiga

täna kell üheksa Nations Cup Eesti-Sloveenia

gtv.servegame.com:27960 kannab üle
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
errr0r
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2006




sõnum 26.02.2006 16:32:10 vasta tsitaadiga

Ei ole varem nagu vaadanud neid mänge, et nagu mis ma siis pean tegema, et neid vaadata ? Pean wolfis sees "gtv.servegame.com:27960" connectima vä ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 17:50:20 vasta tsitaadiga

jah
/connect gtv.servegame.com:27960
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
errr0r
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2006




sõnum 26.02.2006 17:53:54 vasta tsitaadiga

Tänan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 17:54:40 vasta tsitaadiga

ET-konsoolist või
mängu avalehelt "connect to ip"? icon_redface.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 18:09:23 vasta tsitaadiga

kui konsoolist siis kirjutadki nii nagu siin öeldud
tsitaat:

jah
/connect gtv.servegame.com:27960
_________________


kuid kui kasutad "connect to ip" siis jäta see "/connect" eest ära icon_rolleyes.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 27.02.2006 09:34:41 vasta tsitaadiga

Kuidas siis mäng lõppes kah? Polnud eile aega seda mängu kahjuks vaadata icon_sad.gif .
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 27.02.2006 09:46:23 vasta tsitaadiga

mingil põhjusel ülekannet ei toimunud, kuid... räägitakse, et Eesti kaotas 0:4???? Mis juhtus ja kuidas see võimalik on, seda peab vist demodest vaatama. Igatahes kõva mats rahvuslikule enesetadvusele
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 14:37:22 vasta tsitaadiga

tõsi ta on, et eesti kaotas icon_sad.gif tahaks demot ainult näha
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.02.2006 14:38:15 vasta tsitaadiga

Pole kursis olnud viimasel ajal, aga kellega viimati mängiti?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 15:27:34 vasta tsitaadiga

kirjutas:
Eesti-Sloveenia

icon_rolleyes.gif

Njah, et veel 4-0 saadi pähe icon_eek.gif wtf. Kui alati läks täisvõit ja siis järsku nii icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 19:18:01 vasta tsitaadiga

4-0 ai ai, see oli valus pauk eestile, InterFace, mis siis aiataha läks?
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 21:53:53 vasta tsitaadiga

if ja reload ja pelavad cs'i icon_biggrin.gif cs viib aimi minema:D
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 22:28:52 vasta tsitaadiga

nii, mängisin täna ühes servus, sain 10 mindiga 5 tärni juurde. kuigi see tuli valusalt
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.02.2006 23:02:34 vasta tsitaadiga

CSis on tegelikult aim raskem.. ETs pmst ainult spraymine käibki.. icon_neutral.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.02.2006 23:20:06 vasta tsitaadiga

cs ja et aimimine on suht erinev. ET-s sa pead träkkima kah, mitte ainult, et flick ja hs ja tüüp kutu. Tho, kui nüüd sellest kaotusest rääkida, siis IMO ei vääri sellised inimesed meid nc-l esindama, kes ei viitsi präkkida, lasevad cs-i, laifavad ja sada muud lolli põhjust, miks nad kotte said. No nahh oli vaja ronida tiimi kui pole aega ja viitsimist asjaga tegeleda
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.