|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
23.01.2006 18:05:51
|
|
|
| cosworth kirjutas: |
| Mul mingid kalad selle m2nguga pr22gu.Nimelt tegin eile endale serveri kui j2rsku tuleb mu servusse mingi t2iesti ilma nimeta m2ngija(nimekoht on tühi).Oopis imelik asi on see,er tema on ka admin kuigi mina peaks olema ainuke admin selles servus ja veel see,et ta kasutab mingit cheati.T2na hommikul panin uuesti servu pysti,m2ngijaid oli ka juba suht palju kuni see sama ilma nimeta cheaterist hacker j2lle tuli ja kõik ilusa 2ra rikkus.Mida teha,et nii enam ei juhtuks? |
kasuta ikka pb tuge
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
01.02.2006 04:45:46
|
|
|
kusjuures on see õige jutt,mitmel korral surma saand tänu reloadile või fix jam'ile
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
01.02.2006 10:38:16
|
|
|
Just. Endalgi nii juhtunud. Aga üks round mouti mängides tõmbasin isegi mitu vastast maha kui küll üks laadis parasjagu, üks vahetas relva ja a la selles stiilis. sattusin parajal hetkel peale neile lihtsalt.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
01.02.2006 23:01:14
|
|
|
just. selles mängus on õnnel väga suur roll. ning tänu sellel on AA üks närve söövamaid mänge üldse. krt eile tuli paar halli karva pähe, no koge idiootselt suur ebaõnn saatis. ahjaa 10 000 expi sain täis
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
04.02.2006 16:47:54
|
|
|
mul jälle nii juhtunud et salv tühi ja jooksnud mehe eest nuka taha padavai,salv seal laetud,kargan nuka tagant jälle talle peale ,mönikord vist klaviatuuri tagant mees paanikaase sattund ja püksid täis lasknud
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
04.02.2006 21:02:38
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
mul jälle nii juhtunud et salv tühi ja jooksnud mehe eest nuka taha padavai,salv seal laetud,kargan nuka tagant jälle talle peale ,mönikord vist klaviatuuri tagant mees paanikaase sattund ja püksid täis lasknud  |
Kuidas siis nii mööda lased? AA-s peaks nagu paari kuuliga ära surema.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
04.02.2006 21:27:47
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
Kuidas siis nii mööda lased? AA-s peaks nagu paari kuuliga ära surema. |
Vahel juhtub ka nii, et lähed ise alguses ähmi täis ja siis täristad salve tühjaks ilma, et vastast maha saaksid..
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
05.02.2006 00:22:20
|
|
|
| Mäng normaalne, aga ei mängi selle pärast, et järgmist raundi peab ootama ikka tükk aega, selle ajaga parematki teha.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
05.02.2006 07:07:36
|
|
|
ak47, sa proovi alguses mitte ära surra
mul kah vahest nii et alguses laksti surnud ja siis pead ootama kuni teised mängu ära lõpetavad et uuesti spawnida saaks.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
05.02.2006 07:14:46
|
|
|
Smoking, eh sa ei ole vist mängus olnudki,mina olen sellist olukorda näinud et paarike keerutab üksteise ümber ,alles teise salve löpus ühel neist õnnestub kill teha,naljakd olukorrad ka sis kui nad üksteise peal,ülemine mees alumise mehe peal ju ei saa laskesektorit suunata vaenlasele ja vaatemäng on ilus
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
06.02.2006 14:24:02
|
|
|
| ak47 kirjutas: |
| Mäng normaalne, aga ei mängi selle pärast, et järgmist raundi peab ootama ikka tükk aega, selle ajaga parematki teha. |
Ega mul oli ka alguses päris tihti nii (no enamjaolt.. )
Aga ma soovitan seda aega natuke paremini kasutada ja jälgida, kuidas kogenumad mängijad mängivad. Kui keelt valdad, soovitan ka aaotrackeri foorumites ringi vaadata ja taktika ja nippide kohta lugeda.
Ning varsti tekivad ka sul sellised olukorrad, et üksipäini omal poolel vastaste vastu pead mängima, sest teised meeskonnakaaslased on juba maha lastud.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.02.2006 14:54:00
|
|
|
ojaa...see sina vs. ülejäänud olukord annab kuhjaga adrenaliini juurde
mitu korda olnud nii et alguses surevad tiimikaaslased ära siis jään üksipäini alles ja tänu headsetile kõik ära omanud.Olen näiteks Urban assauldis kuskil objective juures ja kuulan kust keegi tuleb siis pärast veidi taktikat kasutades lasen ükshaaval nad maha.Räigelt mõnus tunne kusjuures kui nii saad oma 4-6 venda maha nottida
Eriti hea on kui kuuled läheduses kui vastane kisab meediku järele siis kibekähku hüppad sinna ja võtad oma 3 venda kes meediku juures kükitavad maha
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
06.02.2006 22:46:13
|
|
|
Mafka, mul on ka niivisi olnud aga see oli Bridge missioonis ja terve tiim lootis minu peale. Jumala närv sees täristan silla pealt kõik maha viskan granaate jne. Kutid ütlesid et u killed them all, good job jne. now run for the objective ja siis ma hakkasin redelist alla ronima.... -------krack----- Kutid kommentaarisid chatboxis. He gave up life, he didnt want to live anymore jne igatahes mina olin alguses kurb aga praegu vaatan tagasi ja tundub täiega naljakas
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
08.02.2006 17:04:54
|
|
|
Väga häirivad head m203 mängijad. Tõsiselt unreal. Ning kui lisada m4 spray täpsus, siis on päris arcade.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
08.02.2006 18:35:40
|
|
|
Mafka, adrenalliini saab juurde hoopis siis kui kuuled kuidas mingis arusaamatus keeles keegi karjub: "GRANAAT", siis loodad, et see nüüd sind ei taba
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
08.02.2006 22:21:51
|
|
|
| vanake kirjutas: |
Mafka, adrenalliini saab juurde hoopis siis kui kuuled kuidas mingis arusaamatus keeles keegi karjub: "GRANAAT", siis loodad, et see nüüd sind ei taba  |
kusjuures kusagil oli isegi kõik opfor hüüete tõlked ära toodud.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
10.02.2006 10:01:25
|
|
|
Uus patch väljas 2.6
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
10.02.2006 10:37:21
|
|
|
Paistab, et uuendustest on kaks uut kaarti, uus server browser (ise kasutasin Yahoo ASE anyhow) ja mitmed bug ja exploit fixid. Sõnagi gameplay muudatustest ei ole.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
10.02.2006 16:42:34
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
Uus patch väljas 2.6 |
Hooah 8)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
10.02.2006 16:51:41
|
|
|
hooah ka siit poolt
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.02.2006 17:05:47
|
|
|
Hooah! :/
Updatesin käsitsi ära ja vahepeal ei loadinud accounti,nüüd loadis ära aga serverites ei authenti.Paari päeva möödudes vast hakkab tööle jälle xD
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
10.02.2006 17:18:27
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Hooah! :/
Updatesin käsitsi ära ja vahepeal ei loadinud accounti,nüüd loadis ära aga serverites ei authenti.Paari päeva möödudes vast hakkab tööle jälle xD |
Proovi teha nende juhiste järgi, peaksid tööle saama:
| aaotracker kirjutas: |
Because the patch is here now, and people are getting "Andromeda kicks" by PunkBuster - AACM released this solution:
YOU HAVE BEEN KICKED VIA PUNKBUSTER (FOR 2 MINUTES) ... CVAR ENGINE.GAMEENGINE SERVERACTORS ARMYOPS.INI = ANDROMEDA.ANDROMEDAMBS
To fix this:
* 1.Open your ArmyOps.ini file which is located in: C\Program Files\America's Army\System
* 2. Search for ServerActors=Andromeda.AndromedaMBS
* 3. Change it to ServerActors=IpDrv.AndromedaMBS
* 4. Save the file.
Other people say you just have to run the "pbsetup.exe" in the "/system/pbsetup/" folder and update punkbuster to fix this problem.
And please do not use any of your old 2.5.0 *.ini files. The Developers made some changes in the *.ini files. Using 2.5.0 *.ini files in 2.6 can cause problems! |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
10.02.2006 17:40:09
|
|
|
ei tea, ma tegin update'id ära ja pole probleemi, töötab kenasti
Sai ka siis üks uus map ära proovitud - border. Ülikõva map on see border Minu uus lemmik map vast - kenasti suur, mõnus keskkond ja väga mõnus oli pelada. Esimest korda tegin ja sain kohe 5-6killi enne kui teises roundis surma sain 8)
Varsti peab teise mapi ka ära proovima, soovitan Borderit kõigile, selline lahe iraagi külakese moodi lahinguväli, on nii kaugvõitlust ja ka lähivõitlust leidub...kui otsida 8)
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.02.2006 18:03:52
|
|
|
| Speedee kirjutas: |
To fix this:
* 1.Open your ArmyOps.ini file which is located in: C\Program Files\America's Army\System
* 2. Search for ServerActors=Andromeda.AndromedaMBS ... |
mul pole seda Andromeda rida kahjuks,ei tea kas peaks ise tekitama selle sinna.Anyway jälle ei loadi accounti,
btw,kas see Border map tuleb ise sinna missioonide tabelisse? Hetkel ei silma teda seal.
Arvatavasti AA adminnid tegelevad serverite 2.6 peale saamisega vms. et PB ja muu taoline jamab hetkel.
viimati muutis Dominus 10.02.2006 18:21:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
10.02.2006 18:20:57
|
|
|
| Link kah!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
10.02.2006 19:52:11
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
mul pole seda Andromeda rida kahjuks,ei tea kas peaks ise tekitama selle sinna. |
Rida "ServerActors=Andromeda.AndromedaMBS" on kindlasti olemas ArmyOps.ini failis. Oled Sa kindel, et vaatasid õigest failist?
Ise ei ole vaja midagi juurde kirjutada.
| Mafka kirjutas: |
| Anyway jälle ei loadi accounti, |
Täna õhutl oli auth vahepeal maas, võib-olla sellepärast.
| Mafka kirjutas: |
kas see Border map tuleb ise sinna missioonide tabelisse? Hetkel ei silma teda seal.
Arvatavasti AA adminnid tegelevad serverite 2.6 peale saamisega vms. et PB ja muu taoline jamab hetkel. |
Kui hakkad servereid valima, vali alt hüpikmenüüst Server Browser-iks GameSpy, mitte AA browser.
Ainuke asi, mille ma peale patchi installi tegin oli pb käsitsi uuendus ja kopisin vanast User.ini failist oma klahvi paigutuse uude ümber ja mäng töötab probleemideta.
Border on ülikõva kaart. Dusk-i pole veel jõudnud proovida, aga eks millalgi jõuab. Nüüd aga lumisesse Tallinna
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
11.02.2006 15:29:14
|
|
|
Faakk. Ma saan pidevalt mingi PB errori.. Mingi inaccurate OS või mdiagi...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
11.02.2006 20:43:10
|
|
|
Sellinne küsimus, et mix mai saa sniper treeningut teha?? tahaks nagu snaiprit juba kanda või mis värk on, mida tegema pean ??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
11.02.2006 20:49:22
|
|
|
Sa pead relva "teenima" onlines mängides. S tähe all on sniper.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
11.02.2006 20:51:39
|
|
|
mis mõttes ?
1. esimeses lasketiirus lased vähemalt 36/40.
2.teed mõlemad sniper treeningut ära (adv marskmanship)
siis teed honorit..
näiteks,kui sa poole mängu pealt joinid ja teistel mängiatel on score suur, siis sa järgmise mängu alguses ilmselt sniperit ei saa.
HONOR ja score arv mängus annab esimese valimis õiguse.
Score saab siis kui sa püsid elus ja sinu tiim võidab, natuke loevad killid ka.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blink[er]
HV vaatleja
liitunud: 15.05.2004
|
12.02.2006 00:40:42
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Faakk. Ma saan pidevalt mingi PB errori.. Mingi inaccurate OS või mdiagi...  |
Tubli, alusta uuesti oma AA karjääriga 8)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
12.02.2006 08:40:50
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
mis mõttes ?
1. esimeses lasketiirus lased vähemalt 36/40.
2.teed mõlemad sniper treeningut ära (adv marskmanship)
siis teed honorit..
näiteks,kui sa poole mängu pealt joinid ja teistel mängiatel on score suur, siis sa järgmise mängu alguses ilmselt sniperit ei saa.
HONOR ja score arv mängus annab esimese valimis õiguse.
Score saab siis kui sa püsid elus ja sinu tiim võidab, natuke loevad killid ka. |
asi on selles et ma ei saa snaiper treeningut teha kuigi ülejäänud treeningud tehtud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.02.2006 11:53:06
|
|
|
| lordscorp, Said essas lasketiirus 36 punni? Proovi see ennem ära teha ja siis saad teha ülejäänuid
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
12.02.2006 12:00:07
|
|
|
Krt...ma tahaks seda mängu lihtsalt mängida...mitte updeitida kogu aeg
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
12.02.2006 12:13:15
|
|
|
Uued kaardid on päris mõnusad. Selles mõttes hea vaheldus, et seekord mitte-SF kaarte ka juurde lisatud. Dusk on mõnus küll, aga Border on veel mõnusam. Ainult snaiprid käivad pinda seal kaardil. A nh.. Mis seal's ikka..
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
12.02.2006 15:49:52
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| lordscorp, Said essas lasketiirus 36 punni? Proovi see enne ära teha ja siis saad teha ülejäänuid |
mis see laskediir kus peab m4-jaga laskme w.. see automaat ??
neid märke mis ette viskab ??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.02.2006 15:58:16
|
|
|
| lordscorp kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
| lordscorp, Said essas lasketiirus 36 punni? Proovi see enne ära teha ja siis saad teha ülejäänuid |
mis see laskediir kus peab m4-jaga laskme w.. see automaat ??
neid märke mis ette viskab ?? |
Jaaaa
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
12.02.2006 16:02:14
|
|
|
marksmanship peaks ju ikka m16-ga olema... või kuidas?
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
12.02.2006 18:31:43
|
|
|
Deem jälle üks suur probla :S kui ma treeningud ära teen siis ta ei seivi ära na, viskab errori :?
tegin uue kasutaja ja siis ka ei saand. Vist lehe server maas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
12.02.2006 19:33:37
|
|
|
Blink[er], blow yourself up
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eskone
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004
|
13.02.2006 21:22:51
|
|
|
mul selline jama et ei näita ühtegi mout kenna serverit, kuigi tegelikult peaks neid ikka olema ju.
kellelgi veel sama jama?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.02.2006 21:24:59
|
|
|
| Mul vahepeal ka kalas,aga teiste missioonidega.Proovi refreshida ja teist browserit proovida.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
13.02.2006 23:54:16
|
|
|
Eks sai siis 2.60-le ka käed külge pandud ja isegi üle pika aja üle honorit juurde madistanud (23-lt 24-le). Silma jäid ka paar bugi. Nimelt kui kõigil oli saksa serveris ping 30-50, siis minul nii selles kui igas teises serveris 150-160 vahel kõikus. Kui küsisin teistelt, mis mu ping õieti on, öeldi, et 50 Teise asjana jäi silma snaipril püstoli asukoht mudelil - jookstes tolknes relva raudapidi liikumissuunale vastupidises suunas Võibolla on asjad tekitatud mu käsitsi patchimise teel, sest 2.60 patch ei leidnud AA installikausta ja lasi failid sinnasamasse kausta, kus patch oli, lahti.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
14.02.2006 00:26:40
|
|
|
see pingi jura oli juba ammu...
tahan ka endale nüüd 2.6 peale panna, aga mind ajas tõsiselt vihale see, et mitte kuskilt ei saa peaaegu seda tõmmata.
küll registreeri, küll pead ootama enne 30 minti, küll serverid on maas ja aeglased...
nüüd lõpuks leidsin mingi serveri kust saab 10 mintiga kätte
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dust Rocke
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2005
|
14.02.2006 00:33:15
|
|
|
hah sai siis proovitud ka üle hulga aja
| tsitaat: |
| Uued kaardid on päris mõnusad. Selles mõttes hea vaheldus, et seekord mitte-SF kaarte ka juurde lisatud. Dusk on mõnus küll, aga Border on veel mõnusam. Ainult snaiprid käivad pinda seal kaardil. A nh.. Mis seal's ikka.. |
irw sniper selles mapis ruulib täiega. Mõtlen siis boarderit aga Duskis on ka mõni lahe koht kus rahvast sniperiga üllatata
_________________ Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
14.02.2006 00:40:38
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
see pingi jura oli juba ammu...
tahan ka endale nüüd 2.6 peale panna, aga mind ajas tõsiselt vihale see, et mitte kuskilt ei saa peaaegu seda tõmmata.
küll registreeri, küll pead ootama enne 30 minti, küll serverid on maas ja aeglased...
nüüd lõpuks leidsin mingi serveri kust saab 10 mintiga kätte  |
Torus on üleval.
Saab hää kiirusega.
Pagan, serverite probleemid, ei saa salvestada absoluutselt.
All seeying eye'le üritan Update teha ,et see tunnistaks 2.6
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
14.02.2006 20:06:55
|
|
|
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha)
ja keegi võiks servu teha ^^
ja siis eesti kamp omab ^^
viimati muutis lordscorp 14.02.2006 20:08:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
14.02.2006 20:07:46
|
|
|
| lordscorp kirjutas: |
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha) |
Nime saad AA kodulehel muuta
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
14.02.2006 20:16:45
|
|
|
| killergoder kirjutas: |
| lordscorp kirjutas: |
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha) |
Nime saad AA kodulehel muuta |
^^ mai teadnudki
mingi klann on juba olemas ex. ma tahaks liituda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|