Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 23.01.2006 18:05:51 vasta tsitaadiga

cosworth kirjutas:
Mul mingid kalad selle m2nguga pr22gu.Nimelt tegin eile endale serveri kui j2rsku tuleb mu servusse mingi t2iesti ilma nimeta m2ngija(nimekoht on tühi).Oopis imelik asi on see,er tema on ka admin kuigi mina peaks olema ainuke admin selles servus ja veel see,et ta kasutab mingit cheati.T2na hommikul panin uuesti servu pysti,m2ngijaid oli ka juba suht palju kuni see sama ilma nimeta cheaterist hacker j2lle tuli ja kõik ilusa 2ra rikkus.Mida teha,et nii enam ei juhtuks?


kasuta ikka pb tuge
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2006 04:45:46 vasta tsitaadiga

kusjuures on see õige jutt,mitmel korral surma saand tänu reloadile või fix jam'ile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 01.02.2006 10:38:16 vasta tsitaadiga

Just. Endalgi nii juhtunud. Aga üks round mouti mängides tõmbasin isegi mitu vastast maha kui küll üks laadis parasjagu, üks vahetas relva ja a la selles stiilis. sattusin parajal hetkel peale neile lihtsalt. icon_razz.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 01.02.2006 23:01:14 vasta tsitaadiga

just. selles mängus on õnnel väga suur roll. ning tänu sellel on AA üks närve söövamaid mänge üldse. krt eile tuli paar halli karva pähe, no koge idiootselt suur ebaõnn saatis. ahjaa 10 000 expi sain täis beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 04.02.2006 16:47:54 vasta tsitaadiga

mul jälle nii juhtunud et salv tühi ja jooksnud mehe eest nuka taha padavai,salv seal laetud,kargan nuka tagant jälle talle peale ,mönikord vist klaviatuuri tagant mees paanikaase sattund ja püksid täis lasknud icon_lol.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 04.02.2006 21:02:38 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
mul jälle nii juhtunud et salv tühi ja jooksnud mehe eest nuka taha padavai,salv seal laetud,kargan nuka tagant jälle talle peale ,mönikord vist klaviatuuri tagant mees paanikaase sattund ja püksid täis lasknud icon_lol.gif



Kuidas siis nii mööda lased? icon_lol.gif AA-s peaks nagu paari kuuliga ära surema.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 04.02.2006 21:27:47 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:

Kuidas siis nii mööda lased? icon_lol.gif AA-s peaks nagu paari kuuliga ära surema.

Vahel juhtub ka nii, et lähed ise alguses ähmi täis ja siis täristad salve tühjaks ilma, et vastast maha saaksid..

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 05.02.2006 00:22:20 vasta tsitaadiga

Mäng normaalne, aga ei mängi selle pärast, et järgmist raundi peab ootama ikka tükk aega, selle ajaga parematki teha.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 07:07:36 vasta tsitaadiga

ak47, sa proovi alguses mitte ära surra icon_biggrin.gif
mul kah vahest nii et alguses laksti surnud ja siis pead ootama kuni teised mängu ära lõpetavad et uuesti spawnida saaks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 05.02.2006 07:14:46 vasta tsitaadiga

Smoking, eh sa ei ole vist mängus olnudki,mina olen sellist olukorda näinud et paarike keerutab üksteise ümber ,alles teise salve löpus ühel neist õnnestub kill teha,naljakd olukorrad ka sis kui nad üksteise peal,ülemine mees alumise mehe peal ju ei saa laskesektorit suunata vaenlasele ja vaatemäng on ilus
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 06.02.2006 14:24:02 vasta tsitaadiga

ak47 kirjutas:
Mäng normaalne, aga ei mängi selle pärast, et järgmist raundi peab ootama ikka tükk aega, selle ajaga parematki teha.

Ega mul oli ka alguses päris tihti nii (no enamjaolt.. icon_rolleyes.gif )
Aga ma soovitan seda aega natuke paremini kasutada ja jälgida, kuidas kogenumad mängijad mängivad. Kui keelt valdad, soovitan ka aaotrackeri foorumites ringi vaadata ja taktika ja nippide kohta lugeda.
Ning varsti tekivad ka sul sellised olukorrad, et üksipäini omal poolel vastaste vastu pead mängima, sest teised meeskonnakaaslased on juba maha lastud. icon_razz.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 14:54:00 vasta tsitaadiga

ojaa...see sina vs. ülejäänud olukord annab kuhjaga adrenaliini juurde thumbs_up.gif
mitu korda olnud nii et alguses surevad tiimikaaslased ära siis jään üksipäini alles ja tänu headsetile kõik ära omanud.Olen näiteks Urban assauldis kuskil objective juures ja kuulan kust keegi tuleb siis pärast veidi taktikat kasutades lasen ükshaaval nad maha.Räigelt mõnus tunne kusjuures kui nii saad oma 4-6 venda maha nottida icon_razz1.gif
Eriti hea on kui kuuled läheduses kui vastane kisab meediku järele siis kibekähku hüppad sinna ja võtad oma 3 venda kes meediku juures kükitavad maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 22:46:13 vasta tsitaadiga

Mafka, mul on ka niivisi olnud aga see oli Bridge missioonis ja terve tiim lootis minu peale. Jumala närv sees täristan silla pealt kõik maha viskan granaate jne. Kutid ütlesid et u killed them all, good job jne. now run for the objective ja siis ma hakkasin redelist alla ronima.... -------krack----- icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Kutid kommentaarisid chatboxis. He gave up life, he didnt want to live anymore jne icon_sad.gif igatahes mina olin alguses kurb aga praegu vaatan tagasi ja tundub täiega naljakas icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 08.02.2006 17:04:54 vasta tsitaadiga

Väga häirivad head m203 mängijad. Tõsiselt unreal. Ning kui lisada m4 spray täpsus, siis on päris arcade.
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 18:35:40 vasta tsitaadiga

Mafka, adrenalliini saab juurde hoopis siis kui kuuled kuidas mingis arusaamatus keeles keegi karjub: "GRANAAT", siis loodad, et see nüüd sind ei taba icon_lol.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 08.02.2006 22:21:51 vasta tsitaadiga

vanake kirjutas:
Mafka, adrenalliini saab juurde hoopis siis kui kuuled kuidas mingis arusaamatus keeles keegi karjub: "GRANAAT", siis loodad, et see nüüd sind ei taba icon_lol.gif

kusjuures kusagil oli isegi kõik opfor hüüete tõlked ära toodud.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 10:01:25 vasta tsitaadiga

Uus patch väljas thumbs_up.gif 2.6
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 10.02.2006 10:37:21 vasta tsitaadiga

Paistab, et uuendustest on kaks uut kaarti, uus server browser (ise kasutasin Yahoo ASE anyhow) ja mitmed bug ja exploit fixid. Sõnagi gameplay muudatustest ei ole.
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2006 16:42:34 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Uus patch väljas thumbs_up.gif 2.6

Hooah 8)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 10.02.2006 16:51:41 vasta tsitaadiga

hooah ka siit poolt thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 17:05:47 vasta tsitaadiga

Hooah! :/
Updatesin käsitsi ära ja vahepeal ei loadinud accounti,nüüd loadis ära aga serverites ei authenti.Paari päeva möödudes vast hakkab tööle jälle xD
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2006 17:18:27 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Hooah! :/
Updatesin käsitsi ära ja vahepeal ei loadinud accounti,nüüd loadis ära aga serverites ei authenti.Paari päeva möödudes vast hakkab tööle jälle xD

Proovi teha nende juhiste järgi, peaksid tööle saama:
aaotracker kirjutas:

Because the patch is here now, and people are getting "Andromeda kicks" by PunkBuster - AACM released this solution:
YOU HAVE BEEN KICKED VIA PUNKBUSTER (FOR 2 MINUTES) ... CVAR ENGINE.GAMEENGINE SERVERACTORS ARMYOPS.INI = ANDROMEDA.ANDROMEDAMBS

To fix this:

* 1.Open your ArmyOps.ini file which is located in: C\Program Files\America's Army\System
* 2. Search for ServerActors=Andromeda.AndromedaMBS
* 3. Change it to ServerActors=IpDrv.AndromedaMBS
* 4. Save the file.



Other people say you just have to run the "pbsetup.exe" in the "/system/pbsetup/" folder and update punkbuster to fix this problem.
And please do not use any of your old 2.5.0 *.ini files. The Developers made some changes in the *.ini files. Using 2.5.0 *.ini files in 2.6 can cause problems!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 10.02.2006 17:40:09 vasta tsitaadiga

ei tea, ma tegin update'id ära ja pole probleemi, töötab kenasti icon_biggrin.gif

Sai ka siis üks uus map ära proovitud - border. Ülikõva map on see border thumbs_up.gif Minu uus lemmik map vast - kenasti suur, mõnus keskkond ja väga mõnus oli pelada. Esimest korda tegin ja sain kohe 5-6killi enne kui teises roundis surma sain 8) icon_wink.gif

Varsti peab teise mapi ka ära proovima, soovitan Borderit kõigile, selline lahe iraagi külakese moodi lahinguväli, on nii kaugvõitlust ja ka lähivõitlust leidub...kui otsida 8) thumbs_up.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 18:03:52 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
To fix this:
* 1.Open your ArmyOps.ini file which is located in: C\Program Files\America's Army\System
* 2. Search for ServerActors=Andromeda.AndromedaMBS ...

mul pole seda Andromeda rida kahjuks,ei tea kas peaks ise tekitama selle sinna.Anyway jälle ei loadi accounti,
btw,kas see Border map tuleb ise sinna missioonide tabelisse? Hetkel ei silma teda seal.
Arvatavasti AA adminnid tegelevad serverite 2.6 peale saamisega vms. et PB ja muu taoline jamab hetkel.


viimati muutis Dominus 10.02.2006 18:21:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 18:20:57 vasta tsitaadiga

Link kah!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2006 19:52:11 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:

mul pole seda Andromeda rida kahjuks,ei tea kas peaks ise tekitama selle sinna.

Rida "ServerActors=Andromeda.AndromedaMBS" on kindlasti olemas ArmyOps.ini failis. Oled Sa kindel, et vaatasid õigest failist?
Ise ei ole vaja midagi juurde kirjutada.
Mafka kirjutas:
Anyway jälle ei loadi accounti,

Täna õhutl oli auth vahepeal maas, võib-olla sellepärast.
Mafka kirjutas:
kas see Border map tuleb ise sinna missioonide tabelisse? Hetkel ei silma teda seal.
Arvatavasti AA adminnid tegelevad serverite 2.6 peale saamisega vms. et PB ja muu taoline jamab hetkel.

Kui hakkad servereid valima, vali alt hüpikmenüüst Server Browser-iks GameSpy, mitte AA browser.

Ainuke asi, mille ma peale patchi installi tegin oli pb käsitsi uuendus ja kopisin vanast User.ini failist oma klahvi paigutuse uude ümber ja mäng töötab probleemideta.
Border on ülikõva kaart. Dusk-i pole veel jõudnud proovida, aga eks millalgi jõuab. Nüüd aga lumisesse Tallinna beer_yum.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.02.2006 15:29:14 vasta tsitaadiga

Faakk. Ma saan pidevalt mingi PB errori.. Mingi inaccurate OS või mdiagi... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 11.02.2006 15:44:45 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Faakk. Ma saan pidevalt mingi PB errori.. Mingi inaccurate OS või mdiagi... icon_neutral.gif


Sa pead olema arvutis admin.

http://www.noblecomputing.com/modules.php?name=News&file=article&sid=43


Tõmba see: http://www.greyknight17.com/spy/VX2Finder(126).exe


Üleüldiselt abiks ikka google:
http://www.google.com/search?hs=iXt&hl=en&lr=&client=opera&rls=en&q=Inadequate+O%2FS+privileges&btnG=Search

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 11.02.2006 20:43:10 vasta tsitaadiga

Sellinne küsimus, et mix mai saa sniper treeningut teha?? tahaks nagu snaiprit juba kanda icon_confused.gif või mis värk on, mida tegema pean ?? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 11.02.2006 20:49:22 vasta tsitaadiga

Sa pead relva "teenima" onlines mängides. S tähe all on sniper.
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:51:39 vasta tsitaadiga

mis mõttes ?
1. esimeses lasketiirus lased vähemalt 36/40.
2.teed mõlemad sniper treeningut ära (adv marskmanship)
siis teed honorit..
näiteks,kui sa poole mängu pealt joinid ja teistel mängiatel on score suur, siis sa järgmise mängu alguses ilmselt sniperit ei saa.
HONOR ja score arv mängus annab esimese valimis õiguse.
Score saab siis kui sa püsid elus ja sinu tiim võidab, natuke loevad killid ka.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blink[er]
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2004




sõnum 12.02.2006 00:40:42 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Faakk. Ma saan pidevalt mingi PB errori.. Mingi inaccurate OS või mdiagi... icon_neutral.gif


Tubli, alusta uuesti oma AA karjääriga 8)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 12.02.2006 08:40:50 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
mis mõttes ?
1. esimeses lasketiirus lased vähemalt 36/40.
2.teed mõlemad sniper treeningut ära (adv marskmanship)
siis teed honorit..
näiteks,kui sa poole mängu pealt joinid ja teistel mängiatel on score suur, siis sa järgmise mängu alguses ilmselt sniperit ei saa.
HONOR ja score arv mängus annab esimese valimis õiguse.
Score saab siis kui sa püsid elus ja sinu tiim võidab, natuke loevad killid ka.


asi on selles et ma ei saa snaiper treeningut teha kuigi ülejäänud treeningud tehtud icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 11:53:06 vasta tsitaadiga

lordscorp, Said essas lasketiirus 36 punni? Proovi see ennem ära teha ja siis saad teha ülejäänuid
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 12.02.2006 12:00:07 vasta tsitaadiga

Krt...ma tahaks seda mängu lihtsalt mängida...mitte updeitida kogu aeg icon_mad.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 12.02.2006 12:13:15 vasta tsitaadiga

Uued kaardid on päris mõnusad. Selles mõttes hea vaheldus, et seekord mitte-SF kaarte ka juurde lisatud. Dusk on mõnus küll, aga Border on veel mõnusam. Ainult snaiprid käivad pinda seal kaardil. A nh.. Mis seal's ikka.. icon_rolleyes.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 12.02.2006 15:49:52 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
lordscorp, Said essas lasketiirus 36 punni? Proovi see enne ära teha ja siis saad teha ülejäänuid


mis see laskediir kus peab m4-jaga laskme w.. see automaat ??
neid märke mis ette viskab ??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 15:58:16 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:
amddude kirjutas:
lordscorp, Said essas lasketiirus 36 punni? Proovi see enne ära teha ja siis saad teha ülejäänuid


mis see laskediir kus peab m4-jaga laskme w.. see automaat ??
neid märke mis ette viskab ??

Jaaaa
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 12.02.2006 16:02:14 vasta tsitaadiga

marksmanship peaks ju ikka m16-ga olema... või kuidas?
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 12.02.2006 18:31:43 vasta tsitaadiga

Deem jälle üks suur probla :S kui ma treeningud ära teen siis ta ei seivi ära na, viskab errori :?
tegin uue kasutaja ja siis ka ei saand. Vist lehe server maas. icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.02.2006 19:33:37 vasta tsitaadiga

Blink[er], blow yourself up thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eskone
HV vaatleja
eskone

liitunud: 19.09.2004




sõnum 13.02.2006 21:22:51 vasta tsitaadiga

mul selline jama et ei näita ühtegi mout kenna serverit, kuigi tegelikult peaks neid ikka olema ju.
kellelgi veel sama jama?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 21:24:59 vasta tsitaadiga

Mul vahepeal ka kalas,aga teiste missioonidega.Proovi refreshida ja teist browserit proovida.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 23:54:16 vasta tsitaadiga

Eks sai siis 2.60-le ka käed külge pandud ja isegi üle pika aja üle honorit juurde madistanud (23-lt 24-le). Silma jäid ka paar bugi. Nimelt kui kõigil oli saksa serveris ping 30-50, siis minul nii selles kui igas teises serveris 150-160 vahel kõikus. Kui küsisin teistelt, mis mu ping õieti on, öeldi, et 50 icon_smile.gif Teise asjana jäi silma snaipril püstoli asukoht mudelil - jookstes tolknes relva raudapidi liikumissuunale vastupidises suunas icon_lol.gif Võibolla on asjad tekitatud mu käsitsi patchimise teel, sest 2.60 patch ei leidnud AA installikausta ja lasi failid sinnasamasse kausta, kus patch oli, lahti.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 00:26:40 vasta tsitaadiga

see pingi jura oli juba ammu...
tahan ka endale nüüd 2.6 peale panna, aga mind ajas tõsiselt vihale see, et mitte kuskilt ei saa peaaegu seda tõmmata.
küll registreeri, küll pead ootama enne 30 minti, küll serverid on maas ja aeglased... icon_evil.gif
nüüd lõpuks leidsin mingi serveri kust saab 10 mintiga kätte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dust Rocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 14.02.2006 00:33:15 vasta tsitaadiga

hah sai siis proovitud ka üle hulga aja
tsitaat:
Uued kaardid on päris mõnusad. Selles mõttes hea vaheldus, et seekord mitte-SF kaarte ka juurde lisatud. Dusk on mõnus küll, aga Border on veel mõnusam. Ainult snaiprid käivad pinda seal kaardil. A nh.. Mis seal's ikka..
irw sniper selles mapis ruulib täiega. Mõtlen siis boarderit aga Duskis on ka mõni lahe koht kus rahvast sniperiga üllatata
_________________
Lahinguväljal näeme, R.A.I.S.K!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 14.02.2006 00:40:38 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
see pingi jura oli juba ammu...
tahan ka endale nüüd 2.6 peale panna, aga mind ajas tõsiselt vihale see, et mitte kuskilt ei saa peaaegu seda tõmmata.
küll registreeri, küll pead ootama enne 30 minti, küll serverid on maas ja aeglased... icon_evil.gif
nüüd lõpuks leidsin mingi serveri kust saab 10 mintiga kätte icon_rolleyes.gif


Torus on üleval.
Saab hää kiirusega.

Pagan, serverite probleemid, ei saa salvestada absoluutselt.
All seeying eye'le üritan Update teha ,et see tunnistaks 2.6
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 14.02.2006 20:06:55 vasta tsitaadiga

teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema icon_razz.gif või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha)
ja keegi võiks servu teha ^^
ja siis eesti kamp omab ^^


viimati muutis lordscorp 14.02.2006 20:08:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 20:07:46 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema icon_razz.gif või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha)
Nime saad AA kodulehel muuta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 14.02.2006 20:16:45 vasta tsitaadiga

killergoder kirjutas:
lordscorp kirjutas:
teeks äkki mingi tiimi et kõik panevad nime ette mingi ühise märgi. aga muidugi selleks peab uue kasutaja tegema icon_razz.gif või saab ka kuidagi muuta ?? (ma viitsiks uut kasutajat teha)
Nime saad AA kodulehel muuta

^^ mai teadnudki
mingi klann on juba olemas ex. ma tahaks liituda icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.