|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
14.11.2005 13:16:46
|
|
|
Kui keegi level 17(mayby oli ka 18 ) characterit tahab, siis karjugu.. Ma ei viitsi seda mängida, sest servud umbes..
Level 17 (85% on expist täis)
Vibukas.. Female.. Raha ~25k.. Head asjad peal jne..
Nimi: Marduuhin_HV
mental: ~40%
Psyhics: ~80%
Healer/Ice..
Saab teisi vendi elustada.. Tavaliselt on guildides healereid ikka vaja..
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
14.11.2005 14:58:36
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Kui keegi level 17(mayby oli ka 18 ) characterit tahab, siis karjugu.. Ma ei viitsi seda mängida, sest servud umbes..
Level 17 (85% on expist täis)
Vibukas.. Female.. Raha ~25k.. Head asjad peal jne..
Nimi: Marduuhin_HV
mental: ~40%
Psyhics: ~80%
Healer/Ice..
Saab teisi vendi elustada.. Tavaliselt on guildides healereid ikka vaja..  |
vara veel marduuhin , täna hommikul just tuli uudis et uus servu "Aega" tehakse lahti Beta jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
14.11.2005 15:17:59
|
|
|
Ei ma juba käisin korraks vaatamas ja sain ilusti sisse, aga kadus isu mängu järgi ära..
Vaatab, kui keegi natukene sponsoreerib rahaga, siis vast annab ära.. Muidu jätan paremateks päevadeks, kui isu tuleb.. 8)
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
messiahh
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005
|
14.11.2005 15:34:30
|
|
|
| mis nõuded on sellel mängul ? ei leia kuidagi või jätsin kahe silma vahele
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
14.11.2005 15:40:17
|
|
|
http://www.silkroadonline.net/guide/sy_setinfo.asp
Min. Specification
CPU: Pentium 3 800MHz or higher
RAM: 256 MB
VGA: 3D speed over GeForce2
Sound: DirectX 9.0b Compatibility card
HDD: 3GB or higher (including swap and temporary file)
OS: Windows 98, ME, 2000, XP
Required Specification
CPU: Pentium 4 1.0GHz or higher
RAM: 512 MB
VGA: 3D speed over GeForce4 Ti
Sound: DirectX 9.0b Compatibility card
HDD: 3GB or higher (including swap and temporary file)
OS: Windows 98, ME, 2000, XP
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
messiahh
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
15.11.2005 08:17:49
|
|
|
hiinlaste ip'd plokiti ära nii et enam pole serverites hiigelülekoormust.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
15.11.2005 10:51:56
|
|
|
| amddude kirjutas: |
hiinlaste ip'd plokiti ära nii et enam pole serverites hiigelülekoormust.  |
mitte ainult hiina omad vaid ka taiwani ja jaapani ip, kuna neil kõigil oma servu no
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
15.11.2005 13:38:50
|
|
|
| Venturi, good point aga nad kõik pilukad. Muidu praegu on mäng(üldse rpgd)üle visanud nii et pregu see uudis eriti ei koti. Eks kui mäng hakkab ÜKSKORD normaalselt jooksma siis tulen kah tagasi!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
15.11.2005 14:31:25
|
|
|
sebigu endale korralik servu, mitte ärgu bännigu mingeid hiina ip range või mida iganes..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
15.11.2005 15:42:12
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
sebigu endale korralik servu, mitte ärgu bännigu mingeid hiina ip range või mida iganes..  |
No loojad on juba 5 serverit omast taskust püsti pannud. Ükski kasutaja maksma ei pea no, arusaadav et asi võtab natsa aega enne kui kõik libedalt jooksma hakkab
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
15.11.2005 15:48:15
|
|
|
jah, seda küll..
aga äkki japsid tahavad ka mängida või asja proovida? selline tegevus nende poolt jätab japsidele suht ebameeldiva mulje ning nemad hakkavad halbu sõnumeid mängust edastama (mängureid jaapanis siiski suht palju) ja kokkuvõttes ei pruugi väga populaarseks mäng enam saada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
15.11.2005 16:40:14
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
jah, seda küll..
aga äkki japsid tahavad ka mängida või asja proovida? selline tegevus nende poolt jätab japsidele suht ebameeldiva mulje ning nemad hakkavad halbu sõnumeid mängust edastama (mängureid jaapanis siiski suht palju) ja kokkuvõttes ei pruugi väga populaarseks mäng enam saada.  |
ma tõin no üle eelmises postis välja, et AINULT jaapanlastele jaoks on üks server mõeldud, minuarust see näitab palju suuremat aasia rahva soosimist kui et kogu läänemaailma peale on 2 servut.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
15.11.2005 16:40:18
|
|
|
| CnZ, need IPd bänniti sellepärast et neil on oma serverid. Mis nad siis muid servereid rüüstavad. Suht närvidele käib kui chatboxis käib mingi selline jutt: HWAO WEDEG KOHYJUMA!?!?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sol
HV Guru

liitunud: 29.10.2002
|
23.11.2005 18:16:55
|
|
|
niih ma ka siis nüüd poovisin seda mängu ... päris asjalik
_________________ Ei ole allkirja  |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
03.12.2005 21:32:15
|
|
|
| Hakkasin ka mängima, täiesti korralik. Level 8 force põhine tüüp praegu, nimi DeathStab
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
05.12.2005 18:58:28
|
|
|
mis Estonians clanis toimub... tean et t6ll m2ngib troys, aga kiisu, ta ple 3 päeva sees olnd.
btw, 3 serverit nüüd, kui keegi huvi tunneb
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
05.12.2005 19:26:16
|
|
|
Peaks ka uuesti proovima.. viimati sai 1 serveri ajal olnud kaose aegu mängitud.
Mis sellest ajast saati siis mängus sees ka muutunud on?
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ts
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2003
|
05.12.2005 19:56:30
|
|
|
| VibU kirjutas: |
mis Estonians clanis toimub... tean et t6ll m2ngib troys, aga kiisu, ta ple 3 päeva sees olnd.
btw, 3 serverit nüüd, kui keegi huvi tunneb |
Ei tea jah, suht inactiveks klann kätte läinud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
05.12.2005 20:10:21
|
|
|
| VibU kirjutas: |
mis Estonians clanis toimub... tean et t6ll m2ngib troys, aga kiisu, ta ple 3 päeva sees olnd.
btw, 3 serverit nüüd, kui keegi huvi tunneb |
ma pole isegi mingi nädal sees olnud, ei näe enne jaanuari lõppu erilist võimalust mängida ka
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
05.12.2005 22:32:47
|
|
|
Estonians guildis toimub see et inimesed on tööl aga kus kiisu on seda ei tea. Paistab et Estonians guildiga juhtub sama mis EESTLASED guildiga
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
05.12.2005 23:14:28
|
|
|
Kas eesti rahvusest inimestel Troy serveris ka mingit aktiivsust on? Ise lvl 15, hea meelega liituks mõne claniga või midagi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S. Grotesq
Aeg maha 30

liitunud: 17.10.2005
|
09.12.2005 12:02:12
|
|
|
Mina mängin Aege's olen level 18 Spear/Lightning/Heal... HP: 938 MANA:800... Max. löök: umbes 1000... Olen guildis [Blood]... Tegin äsja ära Cheolsan Angeri questi ja Tiger Competition 3 questi... Ownin White Tigeri Cape'i all!!! Mul Heuksal level 16... Healing 17 ja lightning 17... Keegi midagi ette tahab võtta?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
23.12.2005 19:42:32
|
|
|
Täna jõulude puhul linnas keset platsi jõulupuu ja jõulumuusikat mängib ka. Expi saab kõvasti kiiremini ja pea iga kolli mahalöömise eest saab julmalt nänni ka.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lifok
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2005
|
27.12.2005 23:35:52
|
|
|
| Jõulukuuse all on ka migni tarkpea kes seal tantsib.. talle viies Jewel Box-e (mida vist enamus monstereid dropivad) saad presenti...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
28.12.2005 16:40:00
|
|
|
tegin ka troy-sse glavi mehe nimi on: Pantvang 2
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
28.12.2005 17:10:41
|
|
|
| lordscorp kirjutas: |
tegin ka troy-sse glavi mehe nimi on: Pantvang 2 |
oleks võinud midagi asjalikumat kirjutada...
näiteks, miks mängida ei saa?
ütleb, et mingi 'cannot connection due to server traffic' või midagi taolist
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
28.12.2005 18:19:53
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
| lordscorp kirjutas: |
tegin ka troy-sse glavi mehe nimi on: Pantvang 2 |
oleks võinud midagi asjalikumat kirjutada...
näiteks, miks mängida ei saa?
ütleb, et mingi 'cannot connection due to server traffic' või midagi taolist  |
see tähendab lihtsalt et servu ülekoormatud, lihtsalt proovi edasi sisse logida, tavaliselt saab 5minsaga ikka sisse
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.12.2005 21:16:53
|
|
|
nagu ma aru sain oli vahepeal mingi kala servudega? kas nüüd on servud taas üleval?
EDIT: kuidas looti müüa?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.12.2005 11:17:47
|
|
|
Herr Kurm, lähed mingi poemüüja (official mitte need stallid mida userid panevad) juurde ja siis vead oma müüdava asja sinna müüja kasti. (jah segane jutt)
PS:Peab olema õige pood kah Nt: armori jaoks armori pood jne
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
31.12.2005 22:08:18
|
|
|
stuffi müümiseks võid stalli avada saad veits rohkem pappi kui NPC-le müües. Kui NPC-le müüd siis ei pea igat asja eraldi tondile müüma nt. armorit armori müüjale vaid võid kõik ka ühele maha müüa , kaasa arvatud Stable Keeperile, sest hind on kõigil üks. Ainult stalliga saad ise hinna panna.
PS kasutajaks regamine on kinni pandud .
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
14.01.2006 19:53:15
|
|
|
keegi mängib veel seda?
asi on kuni 24'nda jaanuarini kinni 3rd beta jaoks,kahju...
mäng hakkas üpris meeldima,skillid ja trader/thief/hunter süsteem paistis väga tore olevat
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.01.2006 23:13:21
|
|
|
mina mängin veel, ei jõua kuidagi ära oodata millal uuesti avatakse
ign on mul s6jahunt ja eston1a
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sol
HV Guru

liitunud: 29.10.2002
|
09.02.2006 19:21:56
|
|
|
xianis mängin ja kah üksiküritajana, lvl 18 olen, kas on seal aktiivseid hvlasi?
_________________ Ei ole allkirja  |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
09.02.2006 19:32:20
|
|
|
| ise läksin uude serverisse Babe. lvl 13 fire glavie :]
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
09.02.2006 20:18:20
|
|
|
| ma olen aega's lvl 29 blade,fire
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
12.02.2006 00:51:12
|
|
|
ma olen ikka veel xianis lvl 37 spear, lightning ,full int. Jama on see ,et eesti guildid kus olen olnud kipuvad kogu aeg ära surema, mul läheb juba neljas guild kui keegi soovib guildiga liituda siis ign on: s6jahunt ( [s6jahunt] killed Tiger girl from Tiger Mountain )
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.02.2006 03:24:18
|
|
|
kuidas maagiga ka mängida on? full str builde omad vist päris hästi? kuidas omasugustega või maagi armoritega str build'idega lood on,need annavad veidi vastupanu ?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
12.02.2006 11:09:36
|
|
|
| Hakkasin siis ka seda uuesti mängima, olen serveris Babe. Tegin yhe mehe lvl 11 ära ja vaatasin, et sp'ga läheb jamaks. nüüd siis aretan uut meest, alustan väikese SP farminguga. Ingame nimi muidu Matzz_EST.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
12.02.2006 17:10:33
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
kuidas maagiga ka mängida on? full str builde omad vist päris hästi? kuidas omasugustega või maagi armoritega str build'idega lood on,need annavad veidi vastupanu ?  |
Maagiaga on suht norm mängida kolle tapan hetkega, pvp-s oleneb kõik mis relva ja maagiat keegi kasutab kui on glavie ja fire siis pole probleemi aga kui on ice kasutaja siis on suht raske jagu saada, kõige hullem on full str ice/blade kasutaja mulle on see kindel surm kuna tavaliselt nuke ei lähe kohale ja ma olen hetkega jääs.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.02.2006 17:23:09
|
|
|
Jap seda arvasingi aga armor siis ei ole eriti määrav fire glavie puhul? näiteks kui tal oleks see robe armor,ehk peab 2-3 nuke vastu
ise kavatsen ka kunagi spear lightning teha,praegu aretan endgame jaoks tugevat fire glaviet...kuna lõpukollide juures läheb maagil veidi raskeks kui pihta saab
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
12.02.2006 18:03:22
|
|
|
garmentiga oleks parem mag def kindlasti aga 3 nuket ta kinni küll ei pea
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
12.02.2006 18:41:14
|
|
|
| Suur isu küll mängu järele aga serveritesse võimatu sisse saada kuna need umbes :S
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
12.02.2006 19:03:39
|
|
|
| vahest tuleb jah päris mitu korda enne üritada kui sisse saad
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.02.2006 20:38:33
|
|
|
hmm...sa ei saagi imo 3 järjestikku nuke panna vist.Mingi cooldown peaks olema,teil vist oli nii et 2 primary nuke ja siis lõpetuseks mininuke mis otsa peale teeb
Ise kah hetkel sisse ei saa,neetud pilukad mängivad eurooplaste serveris võiks nagu enda serveris olla imo.Igal pool kus käin kuulen nende kõnepruuki :S
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
12.02.2006 21:25:08
|
|
|
Sai ka siis mängitud jälle. Babe servusse olen siiamaani ~5 min max sisse saanud.
Praegu on expi ja sp vehe selline. PILT
kõige rohkem SP'd hakkab tulema siis alates lvl 14'st. Ja SP'd on praegu siis 327, nagu pildilt näha.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
12.02.2006 22:19:42
|
|
|
| Matzz kirjutas: |
Sai ka siis mängitud jälle. Babe servusse olen siiamaani ~5 min max sisse saanud.
Praegu on expi ja sp vehe selline. PILT
kõige rohkem SP'd hakkab tulema siis alates lvl 14'st. Ja SP'd on praegu siis 327, nagu pildilt näha. |
ossa piix kuidas sp
mul tuleb mingi 10 minutiga 1 sp
aga ma lvl 6 ka
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
12.02.2006 23:54:11
|
|
|
Viimasel paaril päeval on see sisse saamine jälle väga hulluks läind, nädal tagasi sai järjest esimese katsega sisse , inimesed tulevad pärast talvist pausi jälle mängima vist
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
13.02.2006 16:10:46
|
|
|
lõpp oli võimas kus hunnik huntereid linnaväravatest thiefiedele peale vajus
EDIT.
Viimane announcement Silkroadi kodulehel räägib sellest, et 20.märtsil lõppeb closed beta ja 21'sel avatakse mäng , lisaks tuleb veel 5 server, uus kodukas ja event.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|