Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.11.2005 13:16:46 vasta tsitaadiga

Kui keegi level 17(mayby oli ka 18 ) characterit tahab, siis karjugu.. Ma ei viitsi seda mängida, sest servud umbes.. icon_mad.gif
Level 17 (85% on expist täis)
Vibukas.. Female.. Raha ~25k.. Head asjad peal jne..
Nimi: Marduuhin_HV
mental: ~40%
Psyhics: ~80%
Healer/Ice..

Saab teisi vendi elustada.. thumbs_up.gif Tavaliselt on guildides healereid ikka vaja.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2005 14:58:36 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Kui keegi level 17(mayby oli ka 18 ) characterit tahab, siis karjugu.. Ma ei viitsi seda mängida, sest servud umbes.. icon_mad.gif
Level 17 (85% on expist täis)
Vibukas.. Female.. Raha ~25k.. Head asjad peal jne..
Nimi: Marduuhin_HV
mental: ~40%
Psyhics: ~80%
Healer/Ice..

Saab teisi vendi elustada.. thumbs_up.gif Tavaliselt on guildides healereid ikka vaja.. icon_smile.gif


vara veel marduuhin , täna hommikul just tuli uudis et uus servu "Aega" tehakse lahti Beta jaoks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.11.2005 15:17:59 vasta tsitaadiga

Ei ma juba käisin korraks vaatamas ja sain ilusti sisse, aga kadus isu mängu järgi ära.. icon_neutral.gif
Vaatab, kui keegi natukene sponsoreerib rahaga, siis vast annab ära.. Muidu jätan paremateks päevadeks, kui isu tuleb.. thumbs_up.gif8)

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
messiahh
HV kasutaja
messiahh

liitunud: 11.10.2005




sõnum 14.11.2005 15:34:30 vasta tsitaadiga

mis nõuded on sellel mängul ? ei leia kuidagi või jätsin kahe silma vahele
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.11.2005 15:40:17 vasta tsitaadiga

http://www.silkroadonline.net/guide/sy_setinfo.asp

Min. Specification
CPU: Pentium 3 800MHz or higher
RAM: 256 MB
VGA: 3D speed over GeForce2
Sound: DirectX 9.0b Compatibility card
HDD: 3GB or higher (including swap and temporary file)
OS: Windows 98, ME, 2000, XP

Required Specification
CPU: Pentium 4 1.0GHz or higher
RAM: 512 MB
VGA: 3D speed over GeForce4 Ti
Sound: DirectX 9.0b Compatibility card
HDD: 3GB or higher (including swap and temporary file)
OS: Windows 98, ME, 2000, XP

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
messiahh
HV kasutaja
messiahh

liitunud: 11.10.2005




sõnum 14.11.2005 15:55:05 vasta tsitaadiga

Marduuhin, danke !!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 08:17:49 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif hiinlaste ip'd plokiti ära nii et enam pole serverites hiigelülekoormust. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 10:51:56 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
icon_biggrin.gif hiinlaste ip'd plokiti ära nii et enam pole serverites hiigelülekoormust. thumbs_up.gif


mitte ainult hiina omad vaid ka taiwani ja jaapani ip, kuna neil kõigil oma servu no icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 13:38:50 vasta tsitaadiga

Venturi, good point aga nad kõik pilukad. Muidu praegu on mäng(üldse rpgd)üle visanud nii et pregu see uudis eriti ei koti. Eks kui mäng hakkab ÜKSKORD normaalselt jooksma siis tulen kah tagasi!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2005 14:31:25 vasta tsitaadiga

sebigu endale korralik servu, mitte ärgu bännigu mingeid hiina ip range või mida iganes.. icon_evil.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 15:42:12 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
sebigu endale korralik servu, mitte ärgu bännigu mingeid hiina ip range või mida iganes.. icon_evil.gif


No loojad on juba 5 serverit omast taskust püsti pannud. Ükski kasutaja maksma ei pea no, arusaadav et asi võtab natsa aega enne kui kõik libedalt jooksma hakkab icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2005 15:48:15 vasta tsitaadiga

jah, seda küll..
aga äkki japsid tahavad ka mängida või asja proovida? selline tegevus nende poolt jätab japsidele suht ebameeldiva mulje ning nemad hakkavad halbu sõnumeid mängust edastama (mängureid jaapanis siiski suht palju) ja kokkuvõttes ei pruugi väga populaarseks mäng enam saada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 16:40:14 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
jah, seda küll..
aga äkki japsid tahavad ka mängida või asja proovida? selline tegevus nende poolt jätab japsidele suht ebameeldiva mulje ning nemad hakkavad halbu sõnumeid mängust edastama (mängureid jaapanis siiski suht palju) ja kokkuvõttes ei pruugi väga populaarseks mäng enam saada. icon_rolleyes.gif


icon_eek.gif ma tõin no üle eelmises postis välja, et AINULT jaapanlastele jaoks on üks server mõeldud, minuarust see näitab palju suuremat aasia rahva soosimist kui et kogu läänemaailma peale on 2 servut.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 16:40:18 vasta tsitaadiga

CnZ, need IPd bänniti sellepärast et neil on oma serverid. Mis nad siis muid servereid rüüstavad. Suht närvidele käib kui chatboxis käib mingi selline jutt: HWAO WEDEG KOHYJUMA!?!?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 23.11.2005 18:16:55 vasta tsitaadiga

niih ma ka siis nüüd poovisin seda mängu ... päris asjalik thumbs_up.gif
_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmer
HV kasutaja
rasmer

liitunud: 10.07.2005




sõnum 03.12.2005 21:32:15 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka mängima, täiesti korralik. Level 8 force põhine tüüp praegu, nimi DeathStab
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 05.12.2005 18:58:28 vasta tsitaadiga

mis Estonians clanis toimub... tean et t6ll m2ngib troys, aga kiisu, ta ple 3 päeva sees olnd.

btw, 3 serverit nüüd, kui keegi huvi tunneb
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 05.12.2005 19:26:16 vasta tsitaadiga

Peaks ka uuesti proovima.. viimati sai 1 serveri ajal olnud kaose aegu mängitud. icon_rolleyes.gif
Mis sellest ajast saati siis mängus sees ka muutunud on?

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ts
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 19:56:30 vasta tsitaadiga

VibU kirjutas:
mis Estonians clanis toimub... tean et t6ll m2ngib troys, aga kiisu, ta ple 3 päeva sees olnd.

btw, 3 serverit nüüd, kui keegi huvi tunneb


Ei tea jah, suht inactiveks klann kätte läinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 20:10:21 vasta tsitaadiga

VibU kirjutas:
mis Estonians clanis toimub... tean et t6ll m2ngib troys, aga kiisu, ta ple 3 päeva sees olnd.

btw, 3 serverit nüüd, kui keegi huvi tunneb


ma pole isegi mingi nädal sees olnud, ei näe enne jaanuari lõppu erilist võimalust mängida ka icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 22:32:47 vasta tsitaadiga

Estonians guildis toimub see et inimesed on tööl aga kus kiisu on seda ei tea. Paistab et Estonians guildiga juhtub sama mis EESTLASED guildiga icon_confused.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmer
HV kasutaja
rasmer

liitunud: 10.07.2005




sõnum 05.12.2005 23:14:28 vasta tsitaadiga

Kas eesti rahvusest inimestel Troy serveris ka mingit aktiivsust on? Ise lvl 15, hea meelega liituks mõne claniga või midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S. Grotesq
Aeg maha 30
S. Grotesq

liitunud: 17.10.2005




sõnum 09.12.2005 12:02:12 vasta tsitaadiga

Mina mängin Aege's olen level 18 Spear/Lightning/Heal... HP: 938 MANA:800... Max. löök: umbes 1000... Olen guildis [Blood]... Tegin äsja ära Cheolsan Angeri questi ja Tiger Competition 3 questi... Ownin White Tigeri Cape'i all!!! Mul Heuksal level 16... Healing 17 ja lightning 17... Keegi midagi ette tahab võtta?
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 23.12.2005 19:42:32 vasta tsitaadiga

Täna jõulude puhul linnas keset platsi jõulupuu ja jõulumuusikat mängib ka. Expi saab kõvasti kiiremini ja pea iga kolli mahalöömise eest saab julmalt nänni ka. icon_smile.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lifok
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005




sõnum 27.12.2005 23:35:52 vasta tsitaadiga

Jõulukuuse all on ka migni tarkpea kes seal tantsib.. talle viies Jewel Box-e (mida vist enamus monstereid dropivad) saad presenti...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 28.12.2005 16:40:00 vasta tsitaadiga

tegin ka troy-sse glavi mehe icon_razz.gif nimi on: Pantvang 2
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 17:10:41 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:
tegin ka troy-sse glavi mehe icon_razz.gif nimi on: Pantvang 2
oleks võinud midagi asjalikumat kirjutada...
näiteks, miks mängida ei saa? icon_confused.gif
ütleb, et mingi 'cannot connection due to server traffic' või midagi taolist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 18:19:53 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
lordscorp kirjutas:
tegin ka troy-sse glavi mehe icon_razz.gif nimi on: Pantvang 2
oleks võinud midagi asjalikumat kirjutada...
näiteks, miks mängida ei saa? icon_confused.gif
ütleb, et mingi 'cannot connection due to server traffic' või midagi taolist icon_rolleyes.gif


see tähendab lihtsalt et servu ülekoormatud, lihtsalt proovi edasi sisse logida, tavaliselt saab 5minsaga ikka sisse
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 29.12.2005 21:16:53 vasta tsitaadiga

nagu ma aru sain oli vahepeal mingi kala servudega? kas nüüd on servud taas üleval?
EDIT: kuidas looti müüa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 11:17:47 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, lähed mingi poemüüja (official mitte need stallid mida userid panevad) juurde ja siis vead oma müüdava asja sinna müüja kasti. (jah segane jutt)

PS:Peab olema õige pood kah Nt: armori jaoks armori pood jne
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 22:08:18 vasta tsitaadiga

stuffi müümiseks võid stalli avada saad veits rohkem pappi kui NPC-le müües. Kui NPC-le müüd siis ei pea igat asja eraldi tondile müüma nt. armorit armori müüjale vaid võid kõik ka ühele maha müüa , kaasa arvatud Stable Keeperile, sest hind on kõigil üks. Ainult stalliga saad ise hinna panna.
PS kasutajaks regamine on kinni pandud .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 19:53:15 vasta tsitaadiga

keegi mängib veel seda?
asi on kuni 24'nda jaanuarini kinni 3rd beta jaoks,kahju...
mäng hakkas üpris meeldima,skillid ja trader/thief/hunter süsteem paistis väga tore olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 23:13:21 vasta tsitaadiga

mina mängin veel, ei jõua kuidagi ära oodata millal uuesti avatakse

ign on mul s6jahunt ja eston1a
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 09.02.2006 19:21:56 vasta tsitaadiga

xianis mängin ja kah üksiküritajana, lvl 18 olen, kas on seal aktiivseid hvlasi?
_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 19:32:20 vasta tsitaadiga

ise läksin uude serverisse Babe. lvl 13 fire glavie :]
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 20:18:20 vasta tsitaadiga

ma olen aega's lvl 29 blade,fire
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:51:12 vasta tsitaadiga

ma olen ikka veel xianis lvl 37 spear, lightning ,full int. Jama on see ,et eesti guildid kus olen olnud kipuvad kogu aeg ära surema, mul läheb juba neljas guild icon_evil.gif kui keegi soovib guildiga liituda siis ign on: s6jahunt ( [s6jahunt] killed Tiger girl from Tiger Mountain )
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 03:24:18 vasta tsitaadiga

kuidas maagiga ka mängida on? full str builde omad vist päris hästi? icon_smile.gif kuidas omasugustega või maagi armoritega str build'idega lood on,need annavad veidi vastupanu ? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 12.02.2006 11:09:36 vasta tsitaadiga

Hakkasin siis ka seda uuesti mängima, olen serveris Babe. Tegin yhe mehe lvl 11 ära ja vaatasin, et sp'ga läheb jamaks. nüüd siis aretan uut meest, alustan väikese SP farminguga. Ingame nimi muidu Matzz_EST.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 17:10:33 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
kuidas maagiga ka mängida on? full str builde omad vist päris hästi? icon_smile.gif kuidas omasugustega või maagi armoritega str build'idega lood on,need annavad veidi vastupanu ? icon_razz1.gif
Maagiaga on suht norm mängida kolle tapan hetkega, pvp-s oleneb kõik mis relva ja maagiat keegi kasutab kui on glavie ja fire siis pole probleemi aga kui on ice kasutaja siis on suht raske jagu saada, kõige hullem on full str ice/blade kasutaja mulle on see kindel surm kuna tavaliselt nuke ei lähe kohale ja ma olen hetkega jääs.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 17:23:09 vasta tsitaadiga

Jap seda arvasingi aga armor siis ei ole eriti määrav fire glavie puhul? näiteks kui tal oleks see robe armor,ehk peab 2-3 nuke vastu icon_smile.gif
ise kavatsen ka kunagi spear lightning teha,praegu aretan endgame jaoks tugevat fire glaviet...kuna lõpukollide juures läheb maagil veidi raskeks kui pihta saab icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 18:03:22 vasta tsitaadiga

garmentiga oleks parem mag def kindlasti aga 3 nuket ta kinni küll ei pea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 18:41:14 vasta tsitaadiga

Suur isu küll mängu järele aga serveritesse võimatu sisse saada kuna need umbes :S
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 19:03:39 vasta tsitaadiga

vahest tuleb jah päris mitu korda enne üritada kui sisse saad
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 20:38:33 vasta tsitaadiga

hmm...sa ei saagi imo 3 järjestikku nuke panna vist.Mingi cooldown peaks olema,teil vist oli nii et 2 primary nuke ja siis lõpetuseks mininuke mis otsa peale teeb icon_razz.gif
Ise kah hetkel sisse ei saa,neetud pilukad mängivad eurooplaste serveris icon_biggrin.gif võiks nagu enda serveris olla imo.Igal pool kus käin kuulen nende kõnepruuki :S
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 12.02.2006 21:25:08 vasta tsitaadiga

Sai ka siis mängitud jälle. Babe servusse olen siiamaani ~5 min max sisse saanud.
Praegu on expi ja sp vehe selline. PILT
kõige rohkem SP'd hakkab tulema siis alates lvl 14'st. Ja SP'd on praegu siis 327, nagu pildilt näha.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 22:19:42 vasta tsitaadiga

Matzz kirjutas:
Sai ka siis mängitud jälle. Babe servusse olen siiamaani ~5 min max sisse saanud.
Praegu on expi ja sp vehe selline. PILT
kõige rohkem SP'd hakkab tulema siis alates lvl 14'st. Ja SP'd on praegu siis 327, nagu pildilt näha.

icon_eek.gif icon_eek.gif ossa piix kuidas sp
mul tuleb mingi 10 minutiga 1 sp icon_rolleyes.gif
aga ma lvl 6 ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 23:54:11 vasta tsitaadiga

Viimasel paaril päeval on see sisse saamine jälle väga hulluks läind, nädal tagasi sai järjest esimese katsega sisse , inimesed tulevad pärast talvist pausi jälle mängima vist icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 05:07:54 vasta tsitaadiga

http://video.google.com/videoplay?docid=-2966812927208668521&q=silkroad+online üks päris hea lahing kahjuks küll hiinalased aga siiski hea.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 16:10:46 vasta tsitaadiga

supergod kirjutas:
http://video.google.com/videoplay?docid=-2966812927208668521&q=silkroad+online üks päris hea lahing kahjuks küll hiinalased aga siiski hea.


lõpp oli võimas kus hunnik huntereid linnaväravatest thiefiedele peale vajus thumbs_up.gif


EDIT.
Viimane announcement Silkroadi kodulehel räägib sellest, et 20.märtsil lõppeb closed beta ja 21'sel avatakse mäng , lisaks tuleb veel 5 server, uus kodukas ja event.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.