|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
07.02.2006 12:58:42
|
|
|
| Tõmbab ka. See asi peakski tasuta olema üldse.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
08.02.2006 16:45:45
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| Võiks siis teha nagu ühe suurema madina kui kõik tõmbajad kohale tuleksid? 8) |
mis serveris?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
10.02.2006 13:14:13
|
|
|
niih, taimer tiksus nulli aga "Launch game"-i vajutades ei juhtu midagi. on kellelgi veel sama probleem?
ja millejärgi seda aega üldse võetakse? on ju ajavööndid ja muud loomad.
viimati muutis mr.Luiks 10.02.2006 13:16:38, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.02.2006 13:15:08
|
|
|
| Luix kirjutas: |
niih, taimer tiksus nulli aga "Launch game"-i vajutades ei juhtu midagi. on kellelgi veel sama probleem? |
jah
Ehk siis elagu steam
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joosep00
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2005
|
11.02.2006 01:23:30
|
|
|
Bug?
Kas mängu ajal relva varustust muuta ei saa??
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
11.02.2006 01:48:09
|
|
|
| ORX kirjutas: |
Bug?
Kas mängu ajal relva varustust muuta ei saa?? |
Saad, vajuta ","(koma)
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.02.2006 01:48:12
|
|
|
| ORX kirjutas: |
Bug?
Kas mängu ajal relva varustust muuta ei saa?? |
ma sain keset mängu (peale kärvamist) küll uut nn "klassi" valida. Vajutasin ; ja valik oli ees.
Ainuke ais millest ma aru ei saa: miks mängus on panzer ja labidas? Mis point neil on?
Suht veider mäng. Relvaga laskmisega tuleb ära harjuda. tekib tunne et mehel ei ole jõudu seda relvakest käes hoida. Kuid kuna ies reaalses elus ei ole sellist asja lasknud siis ei oska kommenteerida kas nõnda ongi või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
11.02.2006 01:57:22
|
|
|
panzeriga hea snipreid ja mgsi maha võtta,labidaga äsad siis kui laadida relva vaja
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.02.2006 02:00:54
|
|
|
| Konks kirjutas: |
panzeriga hea snipreid ja mgsi maha võtta,labidaga äsad siis kui laadida relva vaja  |
eriti mõttekas värk seega. Parem oleks võinud noa vms asja panna
Ei ole originaal DoD mänginud seega ehk keegi viitsiks öelda mis erinevus on DoD ja DoD S.
Seda tean et graafika parem aga midagi peaks ju veel olema
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
11.02.2006 02:07:01
|
|
|
| alliesil ongi nuga,sakslastel labidas.Keegi viitsib praegu udu serverisse tulla? 195.250.188.88:27015
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joosep00
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2005
|
11.02.2006 04:57:38
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Konks kirjutas: |
panzeriga hea snipreid ja mgsi maha võtta,labidaga äsad siis kui laadida relva vaja  |
eriti mõttekas värk seega. Parem oleks võinud noa vms asja panna
Ei ole originaal DoD mänginud seega ehk keegi viitsiks öelda mis erinevus on DoD ja DoD S.
Seda tean et graafika parem aga midagi peaks ju veel olema  |
Füüsika
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
11.02.2006 12:01:51
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Konks kirjutas: |
panzeriga hea snipreid ja mgsi maha võtta,labidaga äsad siis kui laadida relva vaja  |
eriti mõttekas värk seega. Parem oleks võinud noa vms asja panna
Ei ole originaal DoD mänginud seega ehk keegi viitsiks öelda mis erinevus on DoD ja DoD S.
Seda tean et graafika parem aga midagi peaks ju veel olema  |
vahe on tegelt päris suur. relvade käitumine on suht palju muutunud. dod-is sai ikka pihta ilusti lasta, aga dods-is on see laskmine suht keeruliseks aetud.
dod-is kui lased, siis relva ots liigub ülesse (recoil). dods-is aga liigub nii ülesse, kui ka paremale ja vasakule imo.
klasside varustust on kah muudetud. varem polnud smoke granaate meestel ja püssgranaate ka mitte. rifle meestel oli varem püstol kah, aga nüüd on neil ainult nuga vms teiseks relvaks.
ironsight on lisatud osadele relvadele. ja noh eks neid muutuseid ole veel ja veel. ja kõik need kokku on ikka väga kardinaalselt seda mängu muutnud imo.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
11.02.2006 12:35:30
|
|
|
Steam uudis oli ,et saab tasuta dod-i proovida.
Kas keegi on proovinud ka nii?Kaua trial on?
Mul pole praegu mänguarvuti enda käes (ainult läppar)seepärast küsin.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003
|
11.02.2006 13:07:06
|
|
|
| tsitaat: |
| Kas keegi on proovinud ka nii?Kaua trial on? |
Kaks päeva, see nädalavahetus, nagu ma olen aru saanud.
Btw ma ei saa üldse dodsi tirida, juba 3 nädalat ütleb, et server on liiga hõivatud. :'(
edit: ette jõuti.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
11.02.2006 13:19:53
|
|
|
| Kas keegi on saanud tõmmata ka triali või kõigil server ülekoormatud?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
11.02.2006 15:43:10
|
|
|
| Täna hommikul tõmbas ära, enne korra õiendas, et too busy, aga nüüd sai juba netis mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
11.02.2006 15:44:38
|
|
|
| ok.Äitäh!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
11.02.2006 16:26:19
|
|
|
hehe arvata oli et tsee-essoritele tundub mäng imelik, aga kui ära harjuda siis on see mäng way parem kui css
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
11.02.2006 17:25:08
|
|
|
udu server läägib täiega,võiks kuskil mujal koguneda
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.02.2006 17:38:40
|
|
|
| metal kirjutas: |
hehe arvata oli et tsee-essoritele tundub mäng imelik, aga kui ära harjuda siis on see mäng way parem kui css  |
kudagi lihtsam tundub kogu see värk seal DoD S.
Kõmmuta ainult ning hoija relva paigal Mängus ongi ainuke raske asi seda pulka paigal hoida ning kui selle selgeks saab siis on suht lihtne
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
11.02.2006 17:47:26
|
|
|
| angel kirjutas: |
| metal kirjutas: |
hehe arvata oli et tsee-essoritele tundub mäng imelik, aga kui ära harjuda siis on see mäng way parem kui css  |
kudagi lihtsam tundub kogu see värk seal DoD S.
Kõmmuta ainult ning hoija relva paigal Mängus ongi ainuke raske asi seda pulka paigal hoida ning kui selle selgeks saab siis on suht lihtne  |
N00bide servus käisid jah
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.02.2006 17:48:48
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| metal kirjutas: |
hehe arvata oli et tsee-essoritele tundub mäng imelik, aga kui ära harjuda siis on see mäng way parem kui css  |
kudagi lihtsam tundub kogu see värk seal DoD S.
Kõmmuta ainult ning hoija relva paigal Mängus ongi ainuke raske asi seda pulka paigal hoida ning kui selle selgeks saab siis on suht lihtne  |
N00bide servus käisid jah  |
tappsin jah vaesekesi
Aga mis teha ma esimest korda alles näen ja mängin DoD üldse
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taat
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2002
|
11.02.2006 19:46:08
|
|
|
| vanematel mängijatel nalja kui palju
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.02.2006 19:56:33
|
|
|
| Taat kirjutas: |
| vanematel mängijatel nalja kui palju |
njah....
vat siis kui juba labidaga peksvale tondile pihta ei saa on juba omaette oskus
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
11.02.2006 20:57:40
|
|
|
| mis serveris tee mängite? Võiks koos mängu teha siis
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
31.03.2006 17:05:53
|
|
|
saab
ka nii.
_________________ huumor. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
31.03.2006 17:40:44
|
|
|
vaatasin et euronicsis müüakse seda mängu 350. Ostan juba siis sealt, saan ilusa karbi ka kaasa
Huvitas selline asi et kuidas nende mängijatega on? On mäng populaarsust kogunud ja serverid koguaeg töös või on ikka asi suht kuival nagu paar kuud tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
31.03.2006 17:48:32
|
|
|
| jorss kirjutas: |
vaatasin et euronicsis müüakse seda mängu 350. Ostan juba siis sealt, saan ilusa karbi ka kaasa
Huvitas selline asi et kuidas nende mängijatega on? On mäng populaarsust kogunud ja serverid koguaeg töös või on ikka asi suht kuival nagu paar kuud tagasi. |
Ise mängin ja suht palju on servereid kus rahvas sees. Aga selliseid kohti kus norm rahvas sees oleks on suht vähe (tavaline asi kui mingid vingurid vms diblad mängus on ja mängimise asemel vinguvad).
Aga siiani olen tähele pannud et n00be ikka leidub kes relva kasutada ei oska
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
31.03.2006 17:57:19
|
|
|
ühesõnaga siis mõtlen veel asja üle. Ei vitsi nagu mängu osta kui pole kellegagi seda mängida
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
31.03.2006 18:10:10
|
|
|
Mängijaid ikka jagub, ära sellepärast muretse
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
31.03.2006 18:22:04
|
|
|
| jorss kirjutas: |
vaatasin et euronicsis müüakse seda mängu 350. Ostan juba siis sealt, saan ilusa karbi ka kaasa
Huvitas selline asi et kuidas nende mängijatega on? On mäng populaarsust kogunud ja serverid koguaeg töös või on ikka asi suht kuival nagu paar kuud tagasi. |
Kas mitte Steamis DoD:S, CS:S ja HL2:MP kokku alla 300 eegu ei maksa?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
31.03.2006 19:08:29
|
|
|
| HL2 on mul juba eraldi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
01.04.2006 11:12:38
|
|
|
Tegelt keegi oskab öelda , et kuda sellega siis on.Tasub osta või mitte.Jäi ka poes silma aga ei suuda otsustada.
Keegi pidev mängija võiks natsa iseloomustada seda mängu, et kuidas tundub.Võrreldes näiteks COD2 või BF2´ga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.04.2006 11:21:03
|
|
|
siis ei taibanud mängida kui vaba nädalavahetus tükk aega tagasi oli? Ehk siis sai mängu proovida tasuta.
Ise ütleks nõnda:
Relvadega laskmine on raskem kui tava mängudes ehk siis relval on korralik tagasilöök mis teeb laskmise sutsu keerulisemaks kuid need kes jagavad matsu ära kuda lasta taipavad et väga kerge on igasugu relvi kasutada. Samas on lõbus vaadata kuda lambad sind ei suuda maha võtta ehk siis neid võib labidaga maha lüüa
Graafika on parem kui CoD 2 ( ei ole seda värdjat läiget kõikjal nagu oleks kõik seinad veega kaetud). Jookseb paremini kui CoD2.
Ainuke viga et peale lippu püüdmis ja hoidmis mode i mängul ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
01.04.2006 12:46:54
|
|
|
küll kunagi tuleb ka teisi mooduseid, peale selle CTF-i DoD:S-i
kui nad vaid suudaks seda kiiremini teha, aga neil võtab seal kõige tegemine ju tohutult aega. tulevikus peaks see pela nägema välja rohkem vana DoD-i moodi, ehk siis muud variandid peale CTF-i ka sees ikka. nagu näiteks dod_jagd mapis pidid sakslased bazookaga 2 briti tanki sodiks laskma. inglased seevastu aga allakukkunud lennumasina juurest tähtsad dokumendid oma baasi tagasi viima.
pisike edit:
just praegu panin steami tööle ja sealt vaatas vastu siis selline asi:
Day of Defeat: Source has a new map on the way that will introduce a new gameplay mode.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
07.05.2006 14:30:16
|
|
|
Tegin paar skreeni low seadetega
Ikka suht kõva mäng on
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
07.05.2006 16:13:48
|
|
|
| Tasub osta küll,ise vahest täristan 82.133.85.22:27015-28 Man Mayhem FF Off serveris,28 mängijaga tuleb mõnus fiiling 8)
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
08.05.2006 18:21:45
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
Tegin paar skreeni low seadetega
Ikka suht kõva mäng on  |
Graafikal küll midagi viga ei ole. Igaljuhul endal tuli ka isu ja praegu uuendab
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.05.2006 18:38:52
|
|
|
1280x1024 2xaa ja 4xaf + kõik high + HDR iga on graafika ilusam ja siledam. Ehk siis graafilist ilu dod s ja cs s mõlemal on.
Aga mängijaid dod s is vist eriti ei ole. Aga vähemalt siiani on lõbus vaadata kuda mõned ei oska relva tagasilöögiga toime tulla ja pidevalt lasevad nina taeva poole Eriti hea on rünnata MG kui too liikub. Mõni vahetab kohe relva aga paljud üritavad ikka sellega midagi korda saata.
Sellest ei saa aru mis kõigli selle nn "campimise" vastu on. Sõda ongi üks paras pöösas istumine. Ehk siis DoD S i puhul lippude hoidmine (kaitsmise eest antakse isegi punne vms märgitakse ära palju kaitsnud mida oled). Pealegi neid kohal kükitajaid (eriti sniprid ja MG) on mõnus rusika vms vahendiga kutuks tampida (ehk siis MG selga hüpata ja talla matse jagada ja vaadata kuda ta paaniliselt üritab midagi seal all teha)
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
08.05.2006 20:09:08
|
|
|
mis arvate kui võiks üks päev HV-lastega koos dodsi mängida?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.05.2006 20:14:46
|
|
|
| aanz kirjutas: |
mis arvate kui võiks üks päev HV-lastega koos dodsi mängida?  |
kellelgi lausa servu pakkuda?
Ega endal midagi selle vastu ei ole. Peamine et normaalne rahvas oleks koos ehk siis ei vingu keegi pidevalt nagu seda mõnes avalikus servus on tähele pandud (ei saa hakkama ja siis vinguvad).
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
08.05.2006 20:25:13
|
|
|
| võiks teha jah,ei tea kas udu server on veel püsti?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.05.2006 20:33:39
|
|
|
| Konks kirjutas: |
| võiks teha jah,ei tea kas udu server on veel püsti? |
pole eriti eesti servereid märganud ega neis mänginud (põhjus lihtne: täis mürsikuid kes ainult vinguvad ja ropendavad). Pealegi kui teha siis ainult VAC servudes kuna ei soovi näha nähtust kus keegi ringi lendab . CS S vähemalt on ceetimine suht levinud kuigi DoD S is on ainult väga harva tekkinud kahtlus (ükskord üks tüüp lihtsalt oli seina sees ja tulistas seal seega ei tea kas haxxk või oli mingi nn "bug")
Ehk kellelgi on nõnda võimas net et saab ise servu ajutiselt teha. Oma kodu 3 ga jääb servu tegemine ära kuna upload on paras piix
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
08.05.2006 20:37:37
|
|
|
minu kõike nägev silm näitab et uDU bOOBS on üleval, seega võiks sinna minna kunagi mängima mingi kell
edit: krt aga pingi näitab 9999 koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
08.05.2006 21:07:53
|
|
|
http://steampowered.com/status/game_stats.html
Siit saab vaadata palju hetkel dods'is mängijaid on, noh css'iga ei anna võrreldagi aga vähe neid mängijaid ka pole imo
Ja imo campimine ei näita mingisugust skilli
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.05.2006 21:27:00
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
http://steampowered.com/status/game_stats.html
Siit saab vaadata palju hetkel dods'is mängijaid on, noh css'iga ei anna võrreldagi aga vähe neid mängijaid ka pole imo
Ja imo campimine ei näita mingisugust skilli  |
campimine näitab seda et oskad kaitsta ja ei jookse ringi nagu haige sõge jänes. Mis sa arvad et WWII jooksid vennad ringi niisama? Olen neid jooksikuid näinud küll ja küll. Tulevad ja surevad tulevad ja surevad. Ehk siis mõttetu nõnda mängida. Pealegi taga vastane varastab lippe ja võidab. Ühes mängus nägin kuda vastased panid sellise müüri ette et kurat mingi valemiga üksi ei söönud sellest läbi ehk siis ei saanud lippu kätte ning ennem sai aeg otsa kui see lamba kari kes mu teamis oli suutis lippu kätte saada. Või siis surusid üheskoos peale ja oma teami lambad kes keeldusid viimast lippu hoidmast saidki pähe. Suht hale on näha mingit mg või sniprit ringi jooksmas. Aga naljakas vaadata kuda nad kärvavad võttes üldjuhul ainult mõne vennikese maha
Aga üksikud nurgas kükitajad on samas väga väga lihtne saak. Ehk siis kui jagu ei saa siis ise oled loll et suitsu, grana või teist teed ei leia et talle nuga selga virutada.
Aga see vist mingi popp asi et kaitsmine jms kohal olemine pikemat aega ja oodataes millal teised vennad appi tulevad on campminine ja nn skill vms mõiste on kohe olematu kui mõistust omad.
DoD S ei ole quake.
nn skilli näitab see kas oskad teamis koostööd teha ja oma relvastust kasutada ning elus püsida. Samas dod s i puhul lippe võtta ja neid ka hoida et vastane neid ära ei pätsaks igakord
Aga selline campimine on jah tobe kui lipp on ees kaitseta ja vastse oma aga keegi ei vaevu oma perset liigutamast ning seda oma teami valdusesse võtmast. Samas vastane üldjuhul kasutab olukorda ära ja võtab järjest lippe omale ja lööb kükitajatele tagant noa selga kuna ühtne kaitse puudub.
jutu point vast: on aeg kus peab ründama täie rauaga ja kus peab lihtsalt hoidma mingit punkti kuni vastane on maha võetud. Niisama surma saada pole nagu mõtet
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
08.05.2006 21:55:31
|
|
|
| Sellest saan aru kui lipu juures campitakse ja üritatakse kaitsta, aga et kui lihtsalt fragide nimel kusagil võsas kükitad, see on küll imho pointless
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.05.2006 22:04:51
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
| Sellest saan aru kui lipu juures campitakse ja üritatakse kaitsta, aga et kui lihtsalt fragide nimel kusagil võsas kükitad, see on küll imho pointless |
mitte siis kui teised samal ajal ründavad ehk siis tema kaitseb ja noppib teised tormavad peale ja võtavad lipu. Ühed hoiavad teisi tagasi ja teised ründavad. Aga kui kõik ühes võsas istuvad ja niisama seal kükitavad see on jah nõme ehk siis see toob kaasa kaotuse. Eriti nõme on see kui keegi ei julge lippu puutuda ja istuvad lipust eemal ja kõmmutavad kui samas vastane massiga lipu omale võtab ja granaga selle kükitaja maha võtavad.
Seega campimisel ja campimisel on vahe sees. Aga paljud ei mõika seda ning siis karjuvad et campre ja camper (istusin 10 sec ühes kohas kuna kuulsin kuda üks tüüp tatsas nurgataga minu poole). Kuigi tegelik põhjus sõimuks on mõnel see et ei saa hakkama. Ei oska grana ja suitsu kasutada. Ei oska teist teed minna vaid jookseb pidevalt ühe tüübi tulejoonele.
DoD S is üldjuhul on kõigis mapides suht raske üht kindlat kohta terve map hoida ilma et surma saaks. Alati on MG vms asjandus teist teed pidi maha võetud
Mina ise ei mängi kunagi killide peale vaid selle peale palju lippe saab. Seega sageli on lipu nimel surma saadud
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|