Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Day of Defeat Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.02.2006 12:58:42 vasta tsitaadiga

Tõmbab ka. See asi peakski tasuta olema üldse.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:45:45 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Võiks siis teha nagu ühe suurema madina kui kõik tõmbajad kohale tuleksid? 8)

mis serveris? icon_razz.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 10.02.2006 13:14:13 vasta tsitaadiga

niih, taimer tiksus nulli aga "Launch game"-i vajutades ei juhtu midagi. icon_evil.gif on kellelgi veel sama probleem?
ja millejärgi seda aega üldse võetakse? on ju ajavööndid ja muud loomad.


viimati muutis mr.Luiks 10.02.2006 13:16:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 13:15:08 vasta tsitaadiga

Luix kirjutas:
niih, taimer tiksus nulli aga "Launch game"-i vajutades ei juhtu midagi. icon_evil.gif on kellelgi veel sama probleem?


jah


Ehk siis elagu steam thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 13:20:52 vasta tsitaadiga

1200 PST (Pacific Standard Time) on 2000 UTC kellajärgi ja vist 2200 meie kella järgi

PST kell siin:
http://www.time.gov/timezone.cgi?Pacific/d/-8/java

10 tundi veel siis


viimati muutis GertR 10.02.2006 13:23:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joosep00
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005




sõnum 11.02.2006 01:23:30 vasta tsitaadiga

Bug?
Kas mängu ajal relva varustust muuta ei saa??

_________________
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 11.02.2006 01:48:09 vasta tsitaadiga

ORX kirjutas:
Bug?
Kas mängu ajal relva varustust muuta ei saa??

Saad, vajuta ","(koma) icon_wink.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 01:48:12 vasta tsitaadiga

ORX kirjutas:
Bug?
Kas mängu ajal relva varustust muuta ei saa??


ma sain keset mängu (peale kärvamist) küll uut nn "klassi" valida. Vajutasin ; ja valik oli ees.

Ainuke ais millest ma aru ei saa: miks mängus on panzer ja labidas? Mis point neil on?

Suht veider mäng. Relvaga laskmisega tuleb ära harjuda. tekib tunne et mehel ei ole jõudu seda relvakest käes hoida. Kuid kuna ies reaalses elus ei ole sellist asja lasknud siis ei oska kommenteerida kas nõnda ongi või mitte. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 01:57:22 vasta tsitaadiga

panzeriga hea snipreid ja mgsi maha võtta,labidaga äsad siis kui laadida relva vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 02:00:54 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
panzeriga hea snipreid ja mgsi maha võtta,labidaga äsad siis kui laadida relva vaja icon_biggrin.gif


eriti mõttekas värk seega. Parem oleks võinud noa vms asja panna icon_rolleyes.gif

Ei ole originaal DoD mänginud seega ehk keegi viitsiks öelda mis erinevus on DoD ja DoD S.
Seda tean et graafika parem aga midagi peaks ju veel olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 02:07:01 vasta tsitaadiga

alliesil ongi nuga,sakslastel labidas.Keegi viitsib praegu udu serverisse tulla? 195.250.188.88:27015
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joosep00
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005




sõnum 11.02.2006 04:57:38 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Konks kirjutas:
panzeriga hea snipreid ja mgsi maha võtta,labidaga äsad siis kui laadida relva vaja icon_biggrin.gif


eriti mõttekas värk seega. Parem oleks võinud noa vms asja panna icon_rolleyes.gif

Ei ole originaal DoD mänginud seega ehk keegi viitsiks öelda mis erinevus on DoD ja DoD S.
Seda tean et graafika parem aga midagi peaks ju veel olema icon_rolleyes.gif

Füüsika

_________________
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 12:01:51 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Konks kirjutas:
panzeriga hea snipreid ja mgsi maha võtta,labidaga äsad siis kui laadida relva vaja icon_biggrin.gif


eriti mõttekas värk seega. Parem oleks võinud noa vms asja panna icon_rolleyes.gif

Ei ole originaal DoD mänginud seega ehk keegi viitsiks öelda mis erinevus on DoD ja DoD S.
Seda tean et graafika parem aga midagi peaks ju veel olema icon_rolleyes.gif

vahe on tegelt päris suur. relvade käitumine on suht palju muutunud. dod-is sai ikka pihta ilusti lasta, aga dods-is on see laskmine suht keeruliseks aetud.
dod-is kui lased, siis relva ots liigub ülesse (recoil). dods-is aga liigub nii ülesse, kui ka paremale ja vasakule imo.
klasside varustust on kah muudetud. varem polnud smoke granaate meestel ja püssgranaate ka mitte. rifle meestel oli varem püstol kah, aga nüüd on neil ainult nuga vms teiseks relvaks.
ironsight on lisatud osadele relvadele. ja noh eks neid muutuseid ole veel ja veel. ja kõik need kokku on ikka väga kardinaalselt seda mängu muutnud imo.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 12:35:30 vasta tsitaadiga

Steam uudis oli ,et saab tasuta dod-i proovida.

Kas keegi on proovinud ka nii?Kaua trial on?

Mul pole praegu mänguarvuti enda käes (ainult läppar)seepärast küsin.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 11.02.2006 13:05:15 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 13:07:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kas keegi on proovinud ka nii?Kaua trial on?

Kaks päeva, see nädalavahetus, nagu ma olen aru saanud.

Btw ma ei saa üldse dodsi tirida, juba 3 nädalat ütleb, et server on liiga hõivatud. :'(

edit: ette jõuti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 13:19:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud tõmmata ka triali või kõigil server ülekoormatud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 11.02.2006 15:43:10 vasta tsitaadiga

Täna hommikul tõmbas ära, enne korra õiendas, et too busy, aga nüüd sai juba netis mängitud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:44:38 vasta tsitaadiga

ok.Äitäh!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 11.02.2006 16:26:19 vasta tsitaadiga

hehe icon_razz.gif arvata oli et tsee-essoritele tundub mäng imelik, aga kui ära harjuda siis on see mäng way parem kui css icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 17:25:08 vasta tsitaadiga

udu server läägib täiega,võiks kuskil mujal koguneda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 17:38:40 vasta tsitaadiga

metal kirjutas:
hehe icon_razz.gif arvata oli et tsee-essoritele tundub mäng imelik, aga kui ära harjuda siis on see mäng way parem kui css icon_wink.gif


kudagi lihtsam tundub kogu see värk seal DoD S.
Kõmmuta ainult ning hoija relva paigal icon_lol.gif Mängus ongi ainuke raske asi seda pulka paigal hoida ning kui selle selgeks saab siis on suht lihtne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 11.02.2006 17:47:26 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
metal kirjutas:
hehe icon_razz.gif arvata oli et tsee-essoritele tundub mäng imelik, aga kui ära harjuda siis on see mäng way parem kui css icon_wink.gif


kudagi lihtsam tundub kogu see värk seal DoD S.
Kõmmuta ainult ning hoija relva paigal icon_lol.gif Mängus ongi ainuke raske asi seda pulka paigal hoida ning kui selle selgeks saab siis on suht lihtne icon_rolleyes.gif

N00bide servus käisid jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 17:48:48 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
angel kirjutas:
metal kirjutas:
hehe icon_razz.gif arvata oli et tsee-essoritele tundub mäng imelik, aga kui ära harjuda siis on see mäng way parem kui css icon_wink.gif


kudagi lihtsam tundub kogu see värk seal DoD S.
Kõmmuta ainult ning hoija relva paigal icon_lol.gif Mängus ongi ainuke raske asi seda pulka paigal hoida ning kui selle selgeks saab siis on suht lihtne icon_rolleyes.gif

N00bide servus käisid jah icon_biggrin.gif


tappsin jah vaesekesi icon_redface.gif

icon_lol.gif

Aga mis teha ma esimest korda alles näen ja mängin DoD üldse icon_razz1.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 11.02.2006 19:46:08 vasta tsitaadiga

vanematel mängijatel nalja kui palju
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 19:56:33 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
vanematel mängijatel nalja kui palju


njah....
vat siis kui juba labidaga peksvale tondile pihta ei saa on juba omaette oskus thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:57:40 vasta tsitaadiga

mis serveris tee mängite? Võiks koos mängu teha siis
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noQ
HV kasutaja
noQ

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 17:05:53 vasta tsitaadiga

saab

ka nii.

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
huumor.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 31.03.2006 17:40:44 vasta tsitaadiga

vaatasin et euronicsis müüakse seda mängu 350. Ostan juba siis sealt, saan ilusa karbi ka kaasa icon_biggrin.gif

Huvitas selline asi et kuidas nende mängijatega on? On mäng populaarsust kogunud ja serverid koguaeg töös või on ikka asi suht kuival nagu paar kuud tagasi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 17:48:32 vasta tsitaadiga

jorss kirjutas:
vaatasin et euronicsis müüakse seda mängu 350. Ostan juba siis sealt, saan ilusa karbi ka kaasa icon_biggrin.gif

Huvitas selline asi et kuidas nende mängijatega on? On mäng populaarsust kogunud ja serverid koguaeg töös või on ikka asi suht kuival nagu paar kuud tagasi.


Ise mängin ja suht palju on servereid kus rahvas sees. Aga selliseid kohti kus norm rahvas sees oleks on suht vähe (tavaline asi kui mingid vingurid vms diblad mängus on ja mängimise asemel vinguvad).

Aga siiani olen tähele pannud et n00be ikka leidub kes relva kasutada ei oska icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 31.03.2006 17:57:19 vasta tsitaadiga

ühesõnaga siis mõtlen veel asja üle. Ei vitsi nagu mängu osta kui pole kellegagi seda mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 31.03.2006 18:10:10 vasta tsitaadiga

Mängijaid ikka jagub, ära sellepärast muretse icon_wink.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 31.03.2006 18:22:04 vasta tsitaadiga

jorss kirjutas:
vaatasin et euronicsis müüakse seda mängu 350. Ostan juba siis sealt, saan ilusa karbi ka kaasa icon_biggrin.gif

Huvitas selline asi et kuidas nende mängijatega on? On mäng populaarsust kogunud ja serverid koguaeg töös või on ikka asi suht kuival nagu paar kuud tagasi.



Kas mitte Steamis DoD:S, CS:S ja HL2:MP kokku alla 300 eegu ei maksa?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 31.03.2006 19:08:29 vasta tsitaadiga

HL2 on mul juba eraldi olemas.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 11:12:38 vasta tsitaadiga

Tegelt keegi oskab öelda , et kuda sellega siis on.Tasub osta või mitte.Jäi ka poes silma aga ei suuda otsustada.
Keegi pidev mängija võiks natsa iseloomustada seda mängu, et kuidas tundub.Võrreldes näiteks COD2 või BF2´ga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 11:21:03 vasta tsitaadiga

siis ei taibanud mängida kui vaba nädalavahetus tükk aega tagasi oli? Ehk siis sai mängu proovida tasuta.

Ise ütleks nõnda:

Relvadega laskmine on raskem kui tava mängudes ehk siis relval on korralik tagasilöök mis teeb laskmise sutsu keerulisemaks kuid need kes jagavad matsu ära kuda lasta taipavad et väga kerge on igasugu relvi kasutada. Samas on lõbus vaadata kuda lambad sind ei suuda maha võtta ehk siis neid võib labidaga maha lüüa

Graafika on parem kui CoD 2 ( ei ole seda värdjat läiget kõikjal nagu oleks kõik seinad veega kaetud). Jookseb paremini kui CoD2.

Ainuke viga et peale lippu püüdmis ja hoidmis mode i mängul ei ole.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 12:46:54 vasta tsitaadiga

küll kunagi tuleb ka teisi mooduseid, peale selle CTF-i DoD:S-i
kui nad vaid suudaks seda kiiremini teha, aga neil võtab seal kõige tegemine ju tohutult aega. tulevikus peaks see pela nägema välja rohkem vana DoD-i moodi, ehk siis muud variandid peale CTF-i ka sees ikka. nagu näiteks dod_jagd mapis pidid sakslased bazookaga 2 briti tanki sodiks laskma. inglased seevastu aga allakukkunud lennumasina juurest tähtsad dokumendid oma baasi tagasi viima.
pisike edit:
just praegu panin steami tööle ja sealt vaatas vastu siis selline asi:
Day of Defeat: Source has a new map on the way that will introduce a new gameplay mode.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 07.05.2006 14:30:16 vasta tsitaadiga

Tegin paar skreeni low seadetega icon_razz.gif








Ikka suht kõva mäng on icon_razz1.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 16:13:48 vasta tsitaadiga

Tasub osta küll,ise vahest täristan 82.133.85.22:27015-28 Man Mayhem FF Off serveris,28 mängijaga tuleb mõnus fiiling 8)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 08.05.2006 18:21:45 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Tegin paar skreeni low seadetega icon_razz.gif








Ikka suht kõva mäng on icon_razz1.gif




Graafikal küll midagi viga ei ole. Igaljuhul endal tuli ka isu ja praegu uuendab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2006 18:38:52 vasta tsitaadiga

1280x1024 2xaa ja 4xaf + kõik high + HDR iga on graafika ilusam ja siledam. Ehk siis graafilist ilu dod s ja cs s mõlemal on.

Aga mängijaid dod s is vist eriti ei ole. Aga vähemalt siiani on lõbus vaadata kuda mõned ei oska relva tagasilöögiga toime tulla ja pidevalt lasevad nina taeva poole icon_lol.gif Eriti hea on rünnata MG kui too liikub. Mõni vahetab kohe relva aga paljud üritavad ikka sellega midagi korda saata.

Sellest ei saa aru mis kõigli selle nn "campimise" vastu on. Sõda ongi üks paras pöösas istumine. Ehk siis DoD S i puhul lippude hoidmine (kaitsmise eest antakse isegi punne vms märgitakse ära palju kaitsnud mida oled). Pealegi neid kohal kükitajaid (eriti sniprid ja MG) on mõnus rusika vms vahendiga kutuks tampida (ehk siis MG selga hüpata ja talla matse jagada ja vaadata kuda ta paaniliselt üritab midagi seal all teha)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 08.05.2006 20:09:08 vasta tsitaadiga

mis arvate kui võiks üks päev HV-lastega koos dodsi mängida? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2006 20:14:46 vasta tsitaadiga

aanz kirjutas:
mis arvate kui võiks üks päev HV-lastega koos dodsi mängida? thumbs_up.gif


kellelgi lausa servu pakkuda?
Ega endal midagi selle vastu ei ole. Peamine et normaalne rahvas oleks koos ehk siis ei vingu keegi pidevalt nagu seda mõnes avalikus servus on tähele pandud (ei saa hakkama ja siis vinguvad).
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2006 20:25:13 vasta tsitaadiga

võiks teha jah,ei tea kas udu server on veel püsti?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2006 20:33:39 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
võiks teha jah,ei tea kas udu server on veel püsti?


pole eriti eesti servereid märganud ega neis mänginud (põhjus lihtne: täis mürsikuid kes ainult vinguvad ja ropendavad). Pealegi kui teha siis ainult VAC servudes kuna ei soovi näha nähtust kus keegi ringi lendab icon_lol.gif . CS S vähemalt on ceetimine suht levinud kuigi DoD S is on ainult väga harva tekkinud kahtlus (ükskord üks tüüp lihtsalt oli seina sees ja tulistas seal seega ei tea kas haxxk või oli mingi nn "bug")

Ehk kellelgi on nõnda võimas net et saab ise servu ajutiselt teha. Oma kodu 3 ga jääb servu tegemine ära kuna upload on paras piix icon_evil.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 08.05.2006 20:37:37 vasta tsitaadiga

minu kõike nägev silm näitab et uDU bOOBS on üleval, seega võiks sinna minna kunagi mängima mingi kell

edit: krt aga pingi näitab 9999 koguaeg icon_cry.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 08.05.2006 21:07:53 vasta tsitaadiga

http://steampowered.com/status/game_stats.html
Siit saab vaadata palju hetkel dods'is mängijaid on, noh css'iga ei anna võrreldagi aga vähe neid mängijaid ka pole imo icon_rolleyes.gif
Ja imo campimine ei näita mingisugust skilli icon_razz.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2006 21:27:00 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
http://steampowered.com/status/game_stats.html
Siit saab vaadata palju hetkel dods'is mängijaid on, noh css'iga ei anna võrreldagi aga vähe neid mängijaid ka pole imo icon_rolleyes.gif
Ja imo campimine ei näita mingisugust skilli icon_razz.gif


campimine näitab seda et oskad kaitsta ja ei jookse ringi nagu haige sõge jänes. Mis sa arvad et WWII jooksid vennad ringi niisama? Olen neid jooksikuid näinud küll ja küll. Tulevad ja surevad tulevad ja surevad. Ehk siis mõttetu nõnda mängida. Pealegi taga vastane varastab lippe ja võidab. Ühes mängus nägin kuda vastased panid sellise müüri ette et kurat mingi valemiga üksi ei söönud sellest läbi ehk siis ei saanud lippu kätte ning ennem sai aeg otsa kui see lamba kari kes mu teamis oli suutis lippu kätte saada. Või siis surusid üheskoos peale ja oma teami lambad kes keeldusid viimast lippu hoidmast saidki pähe. Suht hale on näha mingit mg või sniprit ringi jooksmas. Aga naljakas vaadata kuda nad kärvavad võttes üldjuhul ainult mõne vennikese maha icon_lol.gif

Aga üksikud nurgas kükitajad on samas väga väga lihtne saak. Ehk siis kui jagu ei saa siis ise oled loll et suitsu, grana või teist teed ei leia et talle nuga selga virutada.

Aga see vist mingi popp asi et kaitsmine jms kohal olemine pikemat aega ja oodataes millal teised vennad appi tulevad on campminine ja nn skill vms mõiste on kohe olematu kui mõistust omad.

DoD S ei ole quake.

nn skilli näitab see kas oskad teamis koostööd teha ja oma relvastust kasutada ning elus püsida. Samas dod s i puhul lippe võtta ja neid ka hoida et vastane neid ära ei pätsaks igakord icon_lol.gif


Aga selline campimine on jah tobe kui lipp on ees kaitseta ja vastse oma aga keegi ei vaevu oma perset liigutamast ning seda oma teami valdusesse võtmast. Samas vastane üldjuhul kasutab olukorda ära ja võtab järjest lippe omale ja lööb kükitajatele tagant noa selga kuna ühtne kaitse puudub.

jutu point vast: on aeg kus peab ründama täie rauaga ja kus peab lihtsalt hoidma mingit punkti kuni vastane on maha võetud. Niisama surma saada pole nagu mõtet icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 08.05.2006 21:55:31 vasta tsitaadiga

Sellest saan aru kui lipu juures campitakse ja üritatakse kaitsta, aga et kui lihtsalt fragide nimel kusagil võsas kükitad, see on küll imho pointless
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2006 22:04:51 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Sellest saan aru kui lipu juures campitakse ja üritatakse kaitsta, aga et kui lihtsalt fragide nimel kusagil võsas kükitad, see on küll imho pointless


mitte siis kui teised samal ajal ründavad ehk siis tema kaitseb ja noppib teised tormavad peale ja võtavad lipu. Ühed hoiavad teisi tagasi ja teised ründavad. Aga kui kõik ühes võsas istuvad ja niisama seal kükitavad see on jah nõme ehk siis see toob kaasa kaotuse. Eriti nõme on see kui keegi ei julge lippu puutuda ja istuvad lipust eemal ja kõmmutavad kui samas vastane massiga lipu omale võtab ja granaga selle kükitaja maha võtavad.

Seega campimisel ja campimisel on vahe sees. Aga paljud ei mõika seda ning siis karjuvad et campre ja camper (istusin 10 sec ühes kohas kuna kuulsin kuda üks tüüp tatsas nurgataga minu poole). Kuigi tegelik põhjus sõimuks on mõnel see et ei saa hakkama. Ei oska grana ja suitsu kasutada. Ei oska teist teed minna vaid jookseb pidevalt ühe tüübi tulejoonele.

DoD S is üldjuhul on kõigis mapides suht raske üht kindlat kohta terve map hoida ilma et surma saaks. Alati on MG vms asjandus teist teed pidi maha võetud icon_lol.gif

Mina ise ei mängi kunagi killide peale vaid selle peale palju lippe saab. Seega sageli on lipu nimel surma saadud icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Day of Defeat Source mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.