Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV müügifoorumites esimese postituse muutmine niikauaks kuni saab panna "müüdud" märgi teema ette. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas pooldad minu ideed?
Jah, et saaks koguaeg muuta esimest posti
82%
 82%  [ 65 ]
Ei
17%
 17%  [ 14 ]
hääli kokku : 79

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 02:15:03 HV müügifoorumites esimese postituse muutmine niikauaks kuni saab panna "müüdud" märgi teema ette. vasta tsitaadiga

Nimelt oleks äärmiselt hea kui saaks enda müügiteemas esimest postitust muuta kauem kui ühe päeva.
Näiteks müüd erinevat arvutikraami ning mingi 6 päevapärast kui on juba ~20 posti tuleb sulle uut kraami juurde.
Aga kuna sa seda ei saa esimesse postitusse siis osad ei viitsi/ei leia vms seda sinu postitust ülesse nende 20 hulgast kuhu sa kirjutasid et tuli jälle juurde uut kraami. Ning igatepidi oleks see minuarust väärt uudatus.
Ning alates sellega kui oled pannud enda teemale [müüdud] asja pealkirja ette, kaob ära võimalus enda teemat muuta mingi 5 min pärast.

Ma loodan et saite mu mõttest aru.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 02:28:24 vasta tsitaadiga

väärt mõte thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 02:29:39 vasta tsitaadiga

ühinen selle mõttega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2005 04:31:50 vasta tsitaadiga

vastu, kuna pettuste oht seoses sellega suureneks icon_exclaim.gif

Ja nii jääbki icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 04:32:12 vasta tsitaadiga

Tanel, aga siis nii et saab ainult juurde lisada mitte midagi ära kustutada.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2005 04:35:42 vasta tsitaadiga

hentz, vaat see on juba keerulisem ja minu teada suht võimatu antud foorumi kontekstis icon_neutral.gif
Nevermind peaks siin oma sõna sekka ütlema

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.11.2005 11:17:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
hentz, vaat see on juba keerulisem ja minu teada suht võimatu antud foorumi kontekstis icon_neutral.gif
Nevermind peaks siin oma sõna sekka ütlema
Võimatu ei tohiks olla! Ainult lisatööd ja vaeva nõuab:
- veel üks lisanupuke pealkirjaga "lisa esimesse posti teksti" (või midagi samatähenduslikku)
- ette tuleks tühi kast teksti sisestamiseks (selle eelvaade võiks olla aga ilmtingimata ei pea olema)
- sisestatud teks läheks koos vastava automaatselt genereeritud lisareaga (kus fikseeritakse lisamise aeg) esimese postituse lõppu

Lisamine ei tohiks olla kasutatav, kui teema staatus on juba muudetud "müüdud" peale! See tekitaks vaid segadusi.
Eelvaade - ütlesin, et võib ka mitte olla - programmerija töö lihtsustamiseks jms. võib kehtestada korra, et kirjavead parandatakse/korrigeeritakse uue lisamisega.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NephiX
HV veteran

liitunud: 15.05.2005




sõnum 30.11.2005 14:27:40 vasta tsitaadiga

XYZ thumbs_up.gif

Ise olen väga mõtte poolt, siis saab esimesse posti ka panna et mis MÜÜDUD või Mida tuli näiteks juurde
Vahest ajab närvi küll et kui müüd pikemalt kui üks päev icon_lol.gif siis ei saa enam ette Müüdud panna thumbs_down.gif
ja siis pommitakse veel nädala otsa, et kas see prose või emaplaat jne on alles? icon_evil.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.11.2005 14:38:57 vasta tsitaadiga

Üks probleem jääb - meie ülilaisad äritsejad ei viitsi tihtipeale üldse teema algust lugeda, ole õnnelik, et su teema pealkirja märkavad ja siis mingi poolsuvalise teksti teemasse postitavad... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NephiX
HV veteran

liitunud: 15.05.2005




sõnum 30.11.2005 14:40:23 vasta tsitaadiga

ei noh, leidub ka neid icon_lol.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 19:31:24 vasta tsitaadiga

kas see oleks liigne diskrimineerimine, kui näiteks oleks mingi kindel postituste või positiivsete kommentaaride arv, mis lubaks seda teha?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 30.11.2005 19:33:39 vasta tsitaadiga

Minu meelest on see komeentaaride arvu järgi arvestamine küll jama, on olnud ju ennegi neid paljude pos. kommentaaridega pettureid.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2005 19:34:02 vasta tsitaadiga

riivo21, küsimus pole diskrimineerimises, vaid tehnilise lahenduse võimalikkuses.
Kui üldse saaks muuta, siis ükski kasutaja (kui tahes positiivne ta ka pole) ei tohiks saada kustutada oma esimest postitust.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 20:02:15 vasta tsitaadiga

siis ootame nevermindi sõnavõtu ära. aga mina ka tõsiselt tahaks seda võimalust. eriti hea on see mitmeid asju müües, siis on esimesest postist hea ülevaade toimunu kohta
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.11.2005 21:00:07 vasta tsitaadiga

Veits OT vist aga kas see ongi normaalne, et ärifoorumis peab "müüdud" olekut panema 2 korda, et see püsima jääks? Esimene kord panen ja lähen "enda postitused" lehele, siis pole ees [müüdud], teist korda teen nii, siis on.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2005 21:01:41 vasta tsitaadiga

cbr, see vist jah üks vana bug, mis siiani parandamata icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 30.11.2005 21:05:59 vasta tsitaadiga

Tanelil on õigus, et pettuste oht seoses sellega suureneks. Vaadates neid seepe mis seadusega pahuksis teemades pidevalt kerkivad siis oleks vast parem jah kui see võimalus puuduks, sest päris kindlasti kasutaks keegi seda jälle ära. Kahju oleks rohkem kui kasu, Lihtsam on müüjal teha mõni terve post lihtsalt rasvase kirjaga, kui midagi uut müügile tuleb, kindlasti jääks silma, ja oleks suht efektiivne lahendus
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 22:18:03 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Veits OT vist aga kas see ongi normaalne, et ärifoorumis peab "müüdud" olekut panema 2 korda, et see püsima jääks? Esimene kord panen ja lähen "enda postitused" lehele, siis pole ees [müüdud], teist korda teen nii, siis on.
pane kõigepealt staatus: "müüdud" ja siis postita sinna. nii peaks ilusti töötama
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 20:20:31 vasta tsitaadiga

mis krediidi värk see seal muutmise all nüüd on icon_eek.gif

edit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=220393&highlight=hv+krediit
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 09.02.2006 19:35:27 vasta tsitaadiga

Tuli selline idee:

Kui müüja muudab ärifoorumis oma 1 postitust, võiks jääda vana(d) postituse sisu (sisud) nö "arhiivi".
Posti all on kirjas, mitu korda on muudetud. Sellele tekstile klõpsates näeb seda, milline nägi välja sama postitus enne viimast muutmist.

Kui on muudetud näteks 4 korda, vajutad lingile ja ette tuleb aken, kus järjest üksteise all 4 postitust. Seal olekski näha "arhiiv", kus olemas kõik muutused alates algusest.

Tehnilise poole pealt ei oska kommentaarida icon_redface.gif

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 20:53:58 vasta tsitaadiga

Minu idee poolest oleks nii, et tehakse teema, läheb rohkem kui päev mööda, siis "muuda" klikkides tuleb uus tühi kast kuhu saab teksti kirjutada ja see siis lisatakse esimese postituse lõppu (juurde kirjutada) ja kasvõi mingi joon vahele, mitte ei saa muuta algselt esimesse postitusse kirjutatud teksti. Ja see peaks küll võimalik olema tehniliselt, ei näe selles küll midagi nii võimatut et esimest postitust enam "pikendada" ei saaks. Kuupäevad jääks kenasti juurde kuna midagi lisatud on, et mitte ei juhtuks sellised juhtumid kus algul pannakse kirja müüa arvuti ja pärast pakkumiste tulekut lisatakse, et ilma prose, mälu ja ketasteta. Siis jäävad vaidlused ära, et pakkuja ajab, et enne oli terve arvuti müüa ja pärast poolik kast ainult, samas kui müüja rrägib, et koguaeg oli poolik kast müügis.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.02.2006 21:00:01 vasta tsitaadiga

phpBB foorumikood seda ei toeta või siis peab koodi "tugevasti" modima icon_idea.gif
Nevermindiga on sellest ammu räägitud
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:08:42 vasta tsitaadiga

Aga äkki selline moodus, et kasutaja saab siis sümboolse summa eest omandada, endale posti muutmise õigused. Selle kaudu saab ju isikuandmed teada ja pettuse risk on väiksem?

Loodetavasti, ei lähe whineks ära.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:09:55 vasta tsitaadiga

Etsike, see on ka hea variant, aga lisaks sellele võiks olla ka vastavad standardid andmete sissestamisel.

nt.
CPU: AMD 3000+ S939 Venice 1.8GHz inbox //vajadusel müüja poolne kommentar
MOBO: Asus Socket 939 A8N32-SLI DELUXE //vajadusel müüja poolne kommentar
VGA: Asus GeForceGT N7800GTX //vajadusel müüja poolne kommentar

+ pildid kui vaja. Ja see siis nagu arvuti müümisel, ostja saaks kergelt ja kiiresti kogu info mida vaja.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:15:22 vasta tsitaadiga

Või lubada esimese postituse hilisem muutmine ainult neile kes on ennast ID-kaardiga autentinud?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:21:28 vasta tsitaadiga

Esimese posti muutmine peab ikka tegelt olema. Selleks näiteks, kui müüd mitut asja, siis on hea toote taha märkida müüdud, ei pea tervet teemat läbi lugema, et teada saada kas asi on ikka alles.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:24:22 vasta tsitaadiga

Etsike, just mõtlesin sama ... et see kellel on tõesti tarvis, annab Tanelile või kellelegi teada ja siis annab talle mingiks teatud ajaks selle võimaluse ... iseenesest kas see on võimalik, aga midagi sellist võiks olla, et kas siis eelpool mainitud variant või siis Etsikese pakkumine
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:27:08 vasta tsitaadiga

mõte mul selline, et kuidagi luua teema algusesse topeltpost, millest esimest ei saaks kuidagi lahata, vaid teist kus kirjutad mis müüdud jms tähtsad asjad mida vaja muuta. sel juhul ei peaks "laoseisu" muutusi kuskilt sügavalt teemast otsima.
ning kui võimalik, siis teise posti editimise puhul looks foorum automaatselt igale "lisatud" tekstijupile kuupäeva juurde (noh või siis kui see võimatu, tuleks see ärimehel endal juurde kirjutada), saades nii natuke selgust millal jne.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:30:16 vasta tsitaadiga

Nagu Tanel'il veel vähe tegemist oleks.

Pmst esimese posti muutmise ideed ma ei poolda. Iseenesest vähendaks ma seda muutmise võimalust 24-lt tunnilt veel vähemaks. vb 10-15 min max. Selle aja sees saab kõik lingid ja kirjavead ilusasti üle vaadatud ja parandatud.
Niikaua kuni leidub kurjade mõtetega kasutajaid, peab ka karmimaid kitsendusi kasutama.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:31:17 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Või lubada esimese postituse hilisem muutmine ainult neile kes on ennast ID-kaardiga autentinud?


täpselt sama mõte. ja muide, mina ise olen autentimata, seega mina siit kasu ei saa(kui keegi peaks arvama, et oma kasude peal väljas ollakse). HV-foorumile oleks see süsteem suureks plussiks.

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:49:39 vasta tsitaadiga

Rõhku peaks panema hoopiski ennetustegevusele: kaotada pettasaamise võimalus üldse äragi.
Seda moodust aga ei suuda ilmselt isegi vanajumal Ise välja nuputada. Lahenduseks olekski viia see petujuhtumi tõenäosus absoluutse võimaliku miinimumini.
Selleks aga peaks tehingu täpselt fikseerima, tegema kindlaks mõlema osapoole isikud, viima tehingu läbi turvalises keskonnas ning võimalike probleemide ennetuseks kindlustama oma tagalat kõiksugu infoga.


Kõlab utoopiline või mis!? icon_neutral.gif

Autoriseerimine, pangaülekanded ja mis-iganes-viisid-veel isiku kindlaks tegemiseks - enamustel pettusejuhtumitel on isik niigi teada ju.
Ning nagu juba siin viimasel ajal kombeks saanud, ei ühtki uut ja unikaalset ideed yawn.gif

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:56:27 vasta tsitaadiga

kaval nipp kuidas esimest posti muuta:
pane iga toote taha pilt ja seda saad muuta hv'st olenemata

näide:

M: kaks asja

asi üks [img]sinu server/1.gif[ /img]
asi kaks[img]sinu server/2.gif[ /img]


muutes pilti, muutub ka post. aga lepime kokku, et nii võib teha ainult staatusega. kui nii tehakse millegi muuga, siis on see pahandus
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 09.02.2006 22:26:32 vasta tsitaadiga

Kas riivo21 pakutud varianti ei saaks foorumisse sisse integreerida?
Endal näiteks kastreeritud netiühendus millega serveris opereerida ei saa.
Arvan, ka et paljud kasutajad ei viitsi uploadida, ja uuendada neid pildifaile iga kord kui midagi muutub (päris palju tegemist on iga kord eraldi muuta).
Paljudel pole ka oma serverit ja vaevalt et seda mõne müügi pärast tegemagi hakkavad.

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 07:46:37 vasta tsitaadiga

mis moodi kastreeritud ühendus? näiteks hot.ee kodulehe serveris ei ole seda ju raske teha. nende paari mõnekilobaidise pildi jaoks võin enda serveris ka ruumi eraldada
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 09:29:30 vasta tsitaadiga

Aga kas nii ei saa teha, et foorum teeb automaatselt müügi postituse alla veel ühe posti ja siis saab ainult toda muuta, et ülemist posti ainult 15 minutit.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV müügifoorumites esimese postituse muutmine niikauaks kuni saab panna "müüdud" märgi teema ette.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.