|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas pooldad minu ideed? |
| Jah, et saaks koguaeg muuta esimest posti |
|
82% |
[ 65 ] |
| Ei |
|
17% |
[ 14 ] |
|
| hääli kokku : 79 |
|
| autor |
|
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
30.11.2005 02:15:03
HV müügifoorumites esimese postituse muutmine niikauaks kuni saab panna "müüdud" märgi teema ette. |
|
|
Nimelt oleks äärmiselt hea kui saaks enda müügiteemas esimest postitust muuta kauem kui ühe päeva.
Näiteks müüd erinevat arvutikraami ning mingi 6 päevapärast kui on juba ~20 posti tuleb sulle uut kraami juurde.
Aga kuna sa seda ei saa esimesse postitusse siis osad ei viitsi/ei leia vms seda sinu postitust ülesse nende 20 hulgast kuhu sa kirjutasid et tuli jälle juurde uut kraami. Ning igatepidi oleks see minuarust väärt uudatus.
Ning alates sellega kui oled pannud enda teemale [müüdud] asja pealkirja ette, kaob ära võimalus enda teemat muuta mingi 5 min pärast.
Ma loodan et saite mu mõttest aru.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
30.11.2005 02:28:24
|
|
|
väärt mõte
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
30.11.2005 02:29:39
|
|
|
ühinen selle mõttega
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
30.11.2005 04:32:12
|
|
|
| Tanel, aga siis nii et saab ainult juurde lisada mitte midagi ära kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.11.2005 11:17:38
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
hentz, vaat see on juba keerulisem ja minu teada suht võimatu antud foorumi kontekstis
Nevermind peaks siin oma sõna sekka ütlema |
Võimatu ei tohiks olla! Ainult lisatööd ja vaeva nõuab:
- veel üks lisanupuke pealkirjaga "lisa esimesse posti teksti" (või midagi samatähenduslikku)
- ette tuleks tühi kast teksti sisestamiseks (selle eelvaade võiks olla aga ilmtingimata ei pea olema)
- sisestatud teks läheks koos vastava automaatselt genereeritud lisareaga (kus fikseeritakse lisamise aeg) esimese postituse lõppu
Lisamine ei tohiks olla kasutatav, kui teema staatus on juba muudetud "müüdud" peale! See tekitaks vaid segadusi.
Eelvaade - ütlesin, et võib ka mitte olla - programmerija töö lihtsustamiseks jms. võib kehtestada korra, et kirjavead parandatakse/korrigeeritakse uue lisamisega.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NephiX
HV veteran
liitunud: 15.05.2005
|
30.11.2005 14:27:40
|
|
|
XYZ
Ise olen väga mõtte poolt, siis saab esimesse posti ka panna et mis MÜÜDUD või Mida tuli näiteks juurde
Vahest ajab närvi küll et kui müüd pikemalt kui üks päev siis ei saa enam ette Müüdud panna
ja siis pommitakse veel nädala otsa, et kas see prose või emaplaat jne on alles?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.11.2005 14:38:57
|
|
|
Üks probleem jääb - meie ülilaisad äritsejad ei viitsi tihtipeale üldse teema algust lugeda, ole õnnelik, et su teema pealkirja märkavad ja siis mingi poolsuvalise teksti teemasse postitavad...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NephiX
HV veteran
liitunud: 15.05.2005
|
30.11.2005 14:40:23
|
|
|
ei noh, leidub ka neid
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
30.11.2005 19:31:24
|
|
|
| kas see oleks liigne diskrimineerimine, kui näiteks oleks mingi kindel postituste või positiivsete kommentaaride arv, mis lubaks seda teha?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
30.11.2005 19:33:39
|
|
|
| Minu meelest on see komeentaaride arvu järgi arvestamine küll jama, on olnud ju ennegi neid paljude pos. kommentaaridega pettureid.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
30.11.2005 20:02:15
|
|
|
| siis ootame nevermindi sõnavõtu ära. aga mina ka tõsiselt tahaks seda võimalust. eriti hea on see mitmeid asju müües, siis on esimesest postist hea ülevaade toimunu kohta
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
30.11.2005 21:00:07
|
|
|
Veits OT vist aga kas see ongi normaalne, et ärifoorumis peab "müüdud" olekut panema 2 korda, et see püsima jääks? Esimene kord panen ja lähen "enda postitused" lehele, siis pole ees [müüdud], teist korda teen nii, siis on.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
30.11.2005 21:05:59
|
|
|
| Tanelil on õigus, et pettuste oht seoses sellega suureneks. Vaadates neid seepe mis seadusega pahuksis teemades pidevalt kerkivad siis oleks vast parem jah kui see võimalus puuduks, sest päris kindlasti kasutaks keegi seda jälle ära. Kahju oleks rohkem kui kasu, Lihtsam on müüjal teha mõni terve post lihtsalt rasvase kirjaga, kui midagi uut müügile tuleb, kindlasti jääks silma, ja oleks suht efektiivne lahendus
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
30.11.2005 22:18:03
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Veits OT vist aga kas see ongi normaalne, et ärifoorumis peab "müüdud" olekut panema 2 korda, et see püsima jääks? Esimene kord panen ja lähen "enda postitused" lehele, siis pole ees [müüdud], teist korda teen nii, siis on. |
pane kõigepealt staatus: "müüdud" ja siis postita sinna. nii peaks ilusti töötama
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
09.02.2006 19:35:27
|
|
|
Tuli selline idee:
Kui müüja muudab ärifoorumis oma 1 postitust, võiks jääda vana(d) postituse sisu (sisud) nö "arhiivi".
Posti all on kirjas, mitu korda on muudetud. Sellele tekstile klõpsates näeb seda, milline nägi välja sama postitus enne viimast muutmist.
Kui on muudetud näteks 4 korda, vajutad lingile ja ette tuleb aken, kus järjest üksteise all 4 postitust. Seal olekski näha "arhiiv", kus olemas kõik muutused alates algusest.
Tehnilise poole pealt ei oska kommentaarida
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
09.02.2006 20:53:58
|
|
|
| Minu idee poolest oleks nii, et tehakse teema, läheb rohkem kui päev mööda, siis "muuda" klikkides tuleb uus tühi kast kuhu saab teksti kirjutada ja see siis lisatakse esimese postituse lõppu (juurde kirjutada) ja kasvõi mingi joon vahele, mitte ei saa muuta algselt esimesse postitusse kirjutatud teksti. Ja see peaks küll võimalik olema tehniliselt, ei näe selles küll midagi nii võimatut et esimest postitust enam "pikendada" ei saaks. Kuupäevad jääks kenasti juurde kuna midagi lisatud on, et mitte ei juhtuks sellised juhtumid kus algul pannakse kirja müüa arvuti ja pärast pakkumiste tulekut lisatakse, et ilma prose, mälu ja ketasteta. Siis jäävad vaidlused ära, et pakkuja ajab, et enne oli terve arvuti müüa ja pärast poolik kast ainult, samas kui müüja rrägib, et koguaeg oli poolik kast müügis.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
09.02.2006 21:00:01
|
|
|
phpBB foorumikood seda ei toeta või siis peab koodi "tugevasti" modima
Nevermindiga on sellest ammu räägitud
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spekti
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
09.02.2006 21:08:42
|
|
|
Aga äkki selline moodus, et kasutaja saab siis sümboolse summa eest omandada, endale posti muutmise õigused. Selle kaudu saab ju isikuandmed teada ja pettuse risk on väiksem?
Loodetavasti, ei lähe whineks ära.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
09.02.2006 21:15:22
|
|
|
| Või lubada esimese postituse hilisem muutmine ainult neile kes on ennast ID-kaardiga autentinud?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
09.02.2006 21:21:28
|
|
|
| Esimese posti muutmine peab ikka tegelt olema. Selleks näiteks, kui müüd mitut asja, siis on hea toote taha märkida müüdud, ei pea tervet teemat läbi lugema, et teada saada kas asi on ikka alles.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
09.02.2006 21:24:22
|
|
|
| Etsike, just mõtlesin sama ... et see kellel on tõesti tarvis, annab Tanelile või kellelegi teada ja siis annab talle mingiks teatud ajaks selle võimaluse ... iseenesest kas see on võimalik, aga midagi sellist võiks olla, et kas siis eelpool mainitud variant või siis Etsikese pakkumine
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
09.02.2006 21:27:08
|
|
|
mõte mul selline, et kuidagi luua teema algusesse topeltpost, millest esimest ei saaks kuidagi lahata, vaid teist kus kirjutad mis müüdud jms tähtsad asjad mida vaja muuta. sel juhul ei peaks "laoseisu" muutusi kuskilt sügavalt teemast otsima.
ning kui võimalik, siis teise posti editimise puhul looks foorum automaatselt igale "lisatud" tekstijupile kuupäeva juurde (noh või siis kui see võimatu, tuleks see ärimehel endal juurde kirjutada), saades nii natuke selgust millal jne.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
09.02.2006 21:30:16
|
|
|
Nagu Tanel'il veel vähe tegemist oleks.
Pmst esimese posti muutmise ideed ma ei poolda. Iseenesest vähendaks ma seda muutmise võimalust 24-lt tunnilt veel vähemaks. vb 10-15 min max. Selle aja sees saab kõik lingid ja kirjavead ilusasti üle vaadatud ja parandatud.
Niikaua kuni leidub kurjade mõtetega kasutajaid, peab ka karmimaid kitsendusi kasutama.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
09.02.2006 21:31:17
|
|
|
| Etsike kirjutas: |
| Või lubada esimese postituse hilisem muutmine ainult neile kes on ennast ID-kaardiga autentinud? |
täpselt sama mõte. ja muide, mina ise olen autentimata, seega mina siit kasu ei saa(kui keegi peaks arvama, et oma kasude peal väljas ollakse). HV-foorumile oleks see süsteem suureks plussiks.
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
09.02.2006 21:49:39
|
|
|
Rõhku peaks panema hoopiski ennetustegevusele: kaotada pettasaamise võimalus üldse äragi.
Seda moodust aga ei suuda ilmselt isegi vanajumal Ise välja nuputada. Lahenduseks olekski viia see petujuhtumi tõenäosus absoluutse võimaliku miinimumini.
Selleks aga peaks tehingu täpselt fikseerima, tegema kindlaks mõlema osapoole isikud, viima tehingu läbi turvalises keskonnas ning võimalike probleemide ennetuseks kindlustama oma tagalat kõiksugu infoga.
Kõlab utoopiline või mis!?
Autoriseerimine, pangaülekanded ja mis-iganes-viisid-veel isiku kindlaks tegemiseks - enamustel pettusejuhtumitel on isik niigi teada ju.
Ning nagu juba siin viimasel ajal kombeks saanud, ei ühtki uut ja unikaalset ideed
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.02.2006 21:56:27
|
|
|
kaval nipp kuidas esimest posti muuta:
pane iga toote taha pilt ja seda saad muuta hv'st olenemata
näide:
M: kaks asja
asi üks [img]sinu server/1.gif[ /img]
asi kaks[img]sinu server/2.gif[ /img]
muutes pilti, muutub ka post. aga lepime kokku, et nii võib teha ainult staatusega. kui nii tehakse millegi muuga, siis on see pahandus
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
09.02.2006 22:26:32
|
|
|
Kas riivo21 pakutud varianti ei saaks foorumisse sisse integreerida?
Endal näiteks kastreeritud netiühendus millega serveris opereerida ei saa.
Arvan, ka et paljud kasutajad ei viitsi uploadida, ja uuendada neid pildifaile iga kord kui midagi muutub (päris palju tegemist on iga kord eraldi muuta).
Paljudel pole ka oma serverit ja vaevalt et seda mõne müügi pärast tegemagi hakkavad.
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.02.2006 07:46:37
|
|
|
| mis moodi kastreeritud ühendus? näiteks hot.ee kodulehe serveris ei ole seda ju raske teha. nende paari mõnekilobaidise pildi jaoks võin enda serveris ka ruumi eraldada
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
10.02.2006 09:29:30
|
|
|
| Aga kas nii ei saa teha, et foorum teeb automaatselt müügi postituse alla veel ühe posti ja siis saab ainult toda muuta, et ülemist posti ainult 15 minutit.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|