|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.02.2006 17:06:39
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| zbx kirjutas: |
| miks peaks -200 juures arvutusvõimsus kahanema hakkama? |
räägitakse, et nende liikumine aeglustub sest kylm on |
Selliste kraadide juures muutuvad osad aineks juba ülijuhtideks, niiet kiirust võiks idee poolest ainutl juurde tulla .
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
08.02.2006 17:07:11
|
|
|
| Tulebki mitte ei võiks.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
08.02.2006 17:22:05
|
|
|
see ,et juhi takistus on väiksem, ei tähenda, et seal olevad elektronid kiiremini liiguvad.
protsessori tööpõhimõttest lähtudes, ei mängi mingit rolli kas temp. on -100 või -200
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
08.02.2006 17:23:51
|
|
|
zbx, kui juhi tak väiksem on, siis ta saab õige def pinge kätte ja töötab suuremal mhz-il
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
08.02.2006 18:23:28
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| zbx kirjutas: |
| miks peaks -200 juures arvutusvõimsus kahanema hakkama? |
räägitakse, et nende liikumine aeglustub sest kylm on |
loodame,et nad siis haigeks ei jää 8)
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
08.02.2006 18:40:29
|
|
|
| tsitaat: |
räägitakse, et nende liikumine aeglustub sest kylm on
|
kelle liikumine aeglustub? hamstripoegade? egajah, külmaga on nad üsna tuimad
| margusser kirjutas: |
zbx, kui juhi tak väiksem on, siis ta saab õige def pinge kätte ja töötab suuremal mhz-il  |
kuskil sidefoorumi teemas oli jah jutuks...ja oli ka see eelis, et külmaga tõmbuvad juhid lühemaks, siis on elektronipoistel lühem maa joosta
aga see on juba räige offtopik
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
08.02.2006 21:57:08
|
|
|
PILT1 PILT2
Selline katastroof tabas siis mind ja TÄNU OMA HAJAMEELSUSELE!
Unustasin üks hommik, koos arvutiga, veepumba sisse lülitada.
Lollikindel lülitussüsteem oli tänu hiljaaegu vahetatud toitekale uuesti tegemata.
PILT3 PILT4 PILT5
Omaarust lülitasin arvuti välja ja läksin kodust veel ära
aga mingi müstikaga lülis ennast uuesti sisse, hea
et keegi kodus oli ja kärsakat tundis.
Siit saab näha, milline süsteem 2003.a. valmides välja nägi.
Terve korpus läheb ka müüki, vaja on ainult CPU plokile uut kaant, muu on korras.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
08.02.2006 22:02:46
|
|
|
| õnnetusi juhtub,cpu bloki kaan oli jah päris vägev...
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
08.02.2006 22:19:59
|
|
|
| taxpayer kirjutas: |
Selline katastroof tabas siis mind ... |
Kas sul emaplaat/BIOS läbipõlemisvastast shutdown'i ei tunne? - viimase 2-3 a emaplaatidel see funktsioon vist enamusel olemas.
Räägi sellest toiteploki lollikindlast süsteemist lähemalt - relee vms.?
Ma pole siiani viitsinud/riskinud oma vesijahutust kokku laduda, seega reaalsed kogemused puuduvad.
Küll aga panevad sellised õnnetused nagu mõtlema... , et mu veel teoreetiline süsteem oleks vbl. natuke
kauem vastu pidanud sarnase õnnetuse puhul:
1. BIOS'is shutdown 65C
2. pleksi asemel vask kaas (mul sama "kiili" plokk vaskkaanega)
3. radikas kõrgemale kui kuumatekitaja - väike ise tsirkulatsioon.
A muidu kaastunne ...
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
08.02.2006 22:23:07
|
|
|
see pidi ikka päris karm temp olema et plex nõnda ära painutas, oleks mobol ülekuumenemis kaitse peal olnud poleks midagi juhtunud, mul ka üks jopski pani ilma pumbata tööle, a õnneks oli 60c peal kaitse peal
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
08.02.2006 22:30:32
|
|
|
no kui ma painutan plexi leeklambiga või 1500w kuumaõhupuhuriga-kusjuures plex on 3mm paks,siis kuumus peab vägev olema,plex pole selles süüdi
ise sain aru väga hästi
viimati muutis ozooner 08.02.2006 22:34:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
08.02.2006 22:32:01
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
| no kui ma painutan plex leeklambiga või 1500w uumaõhupuhuriga-kusjuures plex on 3mm paks,siis kuumu peab vägev olema,plex pole selles süüdi |
ise ka aru saad mis sa kirjutad?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
08.02.2006 22:41:35
|
|
|
| Kui ma Tomshardware kunagist testi õieti mäletan, siis kuskile kolme-neljasaja kraadi vahele läheb "põlev" Athlon. Seda vist piisavalt plexi pehmeks muutmiseks...(kui keegi viitsib, siis uurige järgi, mis temperatuuril plex pehmeks läheb)? Masendav on aga see, et seisva veega plokk ka nii kuumaks läheb. Huvitav kui kiiresti?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
08.02.2006 22:43:09
|
|
|
| sõltub paksusest...
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
08.02.2006 22:44:17
|
|
|
taxpayer,
Räägi oma paagist. Mis on selle tegelik otstarve?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
08.02.2006 22:45:52
|
|
|
| taxpayer ,mis sa selle katkise ploki eest tahaksid saada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
08.02.2006 22:46:07
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
| sõltub paksusest... |
Ei sõltu, lihtsalt paksem pleks soojeneb kauem ja vastava temperatuurini jõudmine võtab seega kauem aega. Kui millestki sõltub, siis keemilisest koostisest, ehk erinevatel plexidel erinev temp.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
08.02.2006 22:51:36
|
|
|
näiteks ma 1500w-se kuumapuhuriga ei hakkaks 20mm plexi sulatama...
katse näiks muidu sellinne:
võtad kastruli,täidad õliga
paned plexikuubiku ja kraadiklaasi sisse
ning hakkad kumust juurde kerama ja plexi mingi oraga torkama
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
08.02.2006 23:06:21
|
|
|
| H_K kirjutas: |
Räägi sellest toiteploki lollikindlast süsteemist lähemalt - relee vms.?
|
Mul oli suht labaselt tehtud, et suurest rohelisest lülitist läks kaabel
toitekasse, sisse tuleva pistikupesa juurde. Et kui lülitasin siis sai
alles toitekas voolu ja samal ajal ka pump ning siis sai arvuti,
nagu ikka, Power nupust tööle panna.
| marttisiitsman kirjutas: |
taxpayer,
Räägi oma paagist. Mis on selle tegelik otstarve? |
varem oli mul korgiga paak, kuhu oli lihtne vedelikku juurde kallata
ja koos paagiga on vedeliku kogus suurem ja soojeneb ka kauem ning
osad õhumullid leiavad oma lõpu selle sees
kogu vesijahutuse kremplist tahaks ühes tükis vabaneda
aga annab rääkida - selleks PM
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.02.2006 00:20:59
|
|
|
  
Plokk tehtud siis "cross-drilled" meetodiga, nagu piltidelt näha siis puudu veel nipplid ja vaja kõvasti liivapaberiga nühkida. Radikas tuleb sigulli oma ja pump on miski 1200l/h, kui asi valmis saab eks siis näeb kuidas ploki performance on ja kuidas tempid jäävad.
Krt, pildid pole suurem asi, tehtud pimedas mingi imeliku laualambi all.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
09.02.2006 00:39:12
|
|
|
| KillFrenzy, millega augud täitsid vms?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.02.2006 00:52:02
|
|
|
| clemm, Augud on täistopitud peenet vasktraati ja siis pärast kinni joodetud tinaga.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
09.02.2006 01:33:59
|
|
|
| tulemus väga ilus...kuna mul oli alu blokk,siis pidin keevitamisega leppima..
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
09.02.2006 07:48:22
|
|
|
Kysiks seda ,et millis liivapaberit kasutada vasest CPU plocki nyhkimiseks? Tahaks asja nagu l2ikima lyya vms kui seda saab üldse liivapaberiga teha
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
09.02.2006 12:16:56
|
|
|
sõltu,milline see tald sul on...
läikim lüüa on seda asja päris pikk töö
muidu alustad näiteks mingit 500 paberist,siis 800,siis 1000 ja nii kaua,kuni viicid...
woosh-ilt võid täpsemat infi küsida...
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mogo
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2002
|
09.02.2006 14:05:29
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Kysiks seda ,et millis liivapaberit kasutada vasest CPU plocki nyhkimiseks? Tahaks asja nagu l2ikima lyya vms kui seda saab üldse liivapaberiga teha |
Eelmistele teemadele lisaks veel, et ega seda paberit nüüd väga palju ka ei lähe - igat numbrit 1 leht on täiesti piisav.
Seda muidugi juhul, kui tegu on vesiliivapaberiga. Sel juhul on kõige parem lihvida kraani all, nii, et vesi kogu aeg peale jookseb.
Aga võib ka laua peal ja valad vajaduse järgi vett lihtsalt juurde, nii, et paber ikka ujub. Kõvasti peale suruda pole vaja, sest vesi kergendab lihvimist tunduvalt. (Vett mitte kannatavate paberitega ei tasu veega lihvida - liim, millega lihvaine paberi küljes on, sulab lahti ja tulemusena on kõik kohad liimisegust liivapuru täis)
Lihvimise suuna/liikumise kohta soovitati kunagi nii teha, et lihvida sirgjooneliste liigutustega. Iga järgmise mõõduga paberi juures keerad lihvitavat asja 90 kraadi - nii, et lihvimistriibud jäävad eelmise paberi omadega risti. Lihvida tuleb nii kaua, kui eelmise(jämedama) paberiga tekkinud triibud enam näha ei ole.
Enne järgmise paberiga lihvimist pese/pühi lihvitav pind ja alusplaat korralikult puhtaks. See on eriti oluline 1000 ja peenemate paberite puhul.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
09.02.2006 15:09:29
|
|
|
Omalt poolt lisaks, et ega see poleerimine nüüd midagi juurde küll ei anna peale hea enesetunde.
Palju suurem vahe tuleb sisse juba ploki paigaldamiselt - kes kui ilusti suudab ploki prosele/pastale peale istutada või isegi kraadine toatemperatuuri mõju suurem.
Kui kellelgi on konkreetseid mõõtmisi ette näidata ootaks huviga.
Minu kogemus seda igaljuhul ei kinnitanud, küll olen näinud lausa vatsupidist tulemust - temp peale lihvimist kõrgem kui
enne aga seda võib ju panna ka nt. kehvema pasta või ebühtlasema paigalduse süüks.
Seega ei näe küll mõtet miks peaksite oma plokke vaevaga ümaraks ja läikivaks nühkima
Jah auto tuuletakistus on ka väiksem kui puhas ja poleeritud ning bensiini kulub ka vähem - seega kõik poleerima, et viimane välja
pigistada - hind ja vaev pole oluline.
Aga eks jah tegemise rõõm vähemalt jääb.
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
09.02.2006 15:44:40
Re: ICE toru soc 939 kelegil ei ole pakkuda ja palju |
|
|
| mcaff kirjutas: |
kellelgi sihukest asja ei ole myya http://www.zone.ee/mcaff/CPUpipe2.jpg?2 soc 939, vasest peaks toru olema hea oleks kui oleks paigaltamis asjad olemas ja palju see maksta võiks
sega tekst aga loodan et saate aru |
Mul aga selline küsimus, et kuidas seda kinnitada mobole?..
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
09.02.2006 16:06:21
Re: ICE toru soc 939 kelegil ei ole pakkuda ja palju |
|
|
| prophet kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
kellelgi sihukest asja ei ole myya http://www.zone.ee/mcaff/CPUpipe2.jpg?2 soc 939, vasest peaks toru olema hea oleks kui oleks paigaltamis asjad olemas ja palju see maksta võiks
sega tekst aga loodan et saate aru |
Mul aga selline küsimus, et kuidas seda kinnitada mobole?.. |
lihtne klambritega igat moodi saab
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
09.02.2006 18:30:28
|
|
|
No netist natuke otsid siis leiad neid saab ise kah teha
PS:pole hetkel aega netist lk otsida
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
09.02.2006 18:37:11
|
|
|
ma pakun, et taolistega nagu hyper6 kinnitub.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mogo
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2002
|
09.02.2006 20:10:50
|
|
|
Performance tundub kirjelduse põhjal sama olema, sest ploki põhi koos kanalitega on sama.
Huvitav oleks näha, mida see patenteeritud "vee voolu kiirendi" endast kujutab.
Hinnavahe sõltub kaane materjalist - nikeldatud vask on kindlasti kallim kui plastik.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
09.02.2006 20:44:01
|
|
|
prophet, ega sa ometi rauast ei teinud seda omal
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
09.02.2006 20:49:15
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
prophet, ega sa ometi rauast ei teinud seda omal  |
ei, raud ta ei tohiks olla
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
09.02.2006 20:51:31
|
|
|
| mida sa siis keevitasid?
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannyy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
09.02.2006 21:01:17
|
|
|
| ka alumiiniumi on võimalik keevitada ju.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
09.02.2006 21:05:22
|
|
|
prophet, asi on liiga raske , liiga paksu tallaga ja liiga paksu seintega. mis preformansit sa loodad sealt saada
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
09.02.2006 21:08:47
|
|
|
Asi on lihtsamast lihtsam, sul läheb vaja 2 kruvi ja 1 plaati(soovitavalt tugev)puurid palaadi sisse nii suure aug kui vaja ja siis topid selle sisse ja 2kruviga kinni loodan et said aru mida ma mõttlesin 8)
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
09.02.2006 21:17:31
|
|
|
| jannyy kirjutas: |
| ka alumiiniumi on võimalik keevitada ju. |
toru tal ka alumiinimust?väga ei usu...
mcaff,ma ei saanud aru...
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
09.02.2006 21:20:11
|
|
|
| Revage kirjutas: |
| prophet, asi on liiga raske , liiga paksu tallaga ja liiga paksu seintega. mis preformansit sa loodad sealt saada |
krt, arvasin et paksem on parem..
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
09.02.2006 21:22:17
|
|
|
| prophet kirjutas: |
| Revage kirjutas: |
| prophet, asi on liiga raske , liiga paksu tallaga ja liiga paksu seintega. mis preformansit sa loodad sealt saada |
krt, arvasin et paksem on parem..  |
Paraku mitte..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
09.02.2006 21:38:57
|
|
|
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
09.02.2006 21:41:31
|
|
|
aga kui ei ole emaplaadis auke sees...
ma mõtlesin,et sa räägid selle cpupipe tegemisest:D
ning sellepärast jäi asi segaseks...
ma ise ka hädas kinnitusklambri tegemisel veeploki jaoks...vahepeal oli mõte,et saaks pmst isegi augud teha(lisakondede vms asemele(kus see plats on ära märgitud)
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
09.02.2006 21:42:02
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks  |
mingid augud on selle soceti ümber, aga need jäävad cpupipe talla alla
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|