Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 17:06:39 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
zbx kirjutas:
miks peaks -200 juures arvutusvõimsus kahanema hakkama?


räägitakse, et nende liikumine aeglustub sest kylm on


Selliste kraadide juures muutuvad osad aineks juba ülijuhtideks, niiet kiirust võiks idee poolest ainutl juurde tulla icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.02.2006 17:07:11 vasta tsitaadiga

Tulebki mitte ei võiks.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 08.02.2006 17:22:05 vasta tsitaadiga

see ,et juhi takistus on väiksem, ei tähenda, et seal olevad elektronid kiiremini liiguvad.
protsessori tööpõhimõttest lähtudes, ei mängi mingit rolli kas temp. on -100 või -200
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.02.2006 17:23:51 vasta tsitaadiga

zbx, kui juhi tak väiksem on, siis ta saab õige def pinge kätte ja töötab suuremal mhz-il icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 08.02.2006 18:23:28 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
zbx kirjutas:
miks peaks -200 juures arvutusvõimsus kahanema hakkama?


räägitakse, et nende liikumine aeglustub sest kylm on
loodame,et nad siis haigeks ei jää 8)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 08.02.2006 18:40:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

räägitakse, et nende liikumine aeglustub sest kylm on

kelle liikumine aeglustub? hamstripoegade? egajah, külmaga on nad üsna tuimad icon_biggrin.gif

margusser kirjutas:
zbx, kui juhi tak väiksem on, siis ta saab õige def pinge kätte ja töötab suuremal mhz-il icon_biggrin.gif

kuskil sidefoorumi teemas oli jah jutuks...ja oli ka see eelis, et külmaga tõmbuvad juhid lühemaks, siis on elektronipoistel lühem maa joosta icon_wink.gif


aga see on juba räige offtopik
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.02.2006 21:57:08 vasta tsitaadiga

PILT1 PILT2
Selline katastroof tabas siis mind ja TÄNU OMA HAJAMEELSUSELE!
Unustasin üks hommik, koos arvutiga, veepumba sisse lülitada.
Lollikindel lülitussüsteem oli tänu hiljaaegu vahetatud toitekale uuesti tegemata.
PILT3 PILT4 PILT5
Omaarust lülitasin arvuti välja ja läksin kodust veel ära
aga mingi müstikaga lülis ennast uuesti sisse, hea
et keegi kodus oli ja kärsakat tundis.
Siit saab näha, milline süsteem 2003.a. valmides välja nägi.
Terve korpus läheb ka müüki, vaja on ainult CPU plokile uut kaant, muu on korras.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 08.02.2006 22:02:46 vasta tsitaadiga

õnnetusi juhtub,cpu bloki kaan oli jah päris vägev...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.02.2006 22:19:59 vasta tsitaadiga

taxpayer kirjutas:

Selline katastroof tabas siis mind ...


Kas sul emaplaat/BIOS läbipõlemisvastast shutdown'i ei tunne? - viimase 2-3 a emaplaatidel see funktsioon vist enamusel olemas.
Räägi sellest toiteploki lollikindlast süsteemist lähemalt - relee vms.?

Ma pole siiani viitsinud/riskinud oma vesijahutust kokku laduda, seega reaalsed kogemused puuduvad.
Küll aga panevad sellised õnnetused nagu mõtlema... icon_rolleyes.gif , et mu veel teoreetiline icon_biggrin.gif süsteem oleks vbl. natuke
kauem vastu pidanud sarnase õnnetuse puhul:
1. BIOS'is shutdown 65C
2. pleksi asemel vask kaas (mul sama "kiili" plokk vaskkaanega)
3. radikas kõrgemale kui kuumatekitaja - väike ise tsirkulatsioon.

A muidu kaastunne ... icon_neutral.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 22:23:07 vasta tsitaadiga

see pidi ikka päris karm temp olema et plex nõnda ära painutas, oleks mobol ülekuumenemis kaitse peal olnud poleks midagi juhtunud, mul ka üks jopski pani ilma pumbata tööle, a õnneks oli 60c peal kaitse peal icon_wink.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 08.02.2006 22:30:32 vasta tsitaadiga

no kui ma painutan plexi leeklambiga või 1500w kuumaõhupuhuriga-kusjuures plex on 3mm paks,siis kuumus peab vägev olema,plex pole selles süüdi

ise sain aru väga hästi


viimati muutis ozooner 08.02.2006 22:34:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.02.2006 22:32:01 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
no kui ma painutan plex leeklambiga või 1500w uumaõhupuhuriga-kusjuures plex on 3mm paks,siis kuumu peab vägev olema,plex pole selles süüdi


ise ka aru saad mis sa kirjutad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 08.02.2006 22:41:35 vasta tsitaadiga

Kui ma Tomshardware kunagist testi õieti mäletan, siis kuskile kolme-neljasaja kraadi vahele läheb "põlev" Athlon. Seda vist piisavalt plexi pehmeks muutmiseks...(kui keegi viitsib, siis uurige järgi, mis temperatuuril plex pehmeks läheb)? Masendav on aga see, et seisva veega plokk ka nii kuumaks läheb. Huvitav kui kiiresti?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 08.02.2006 22:43:09 vasta tsitaadiga

sõltub paksusest...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 22:44:17 vasta tsitaadiga

taxpayer,
Räägi oma paagist. Mis on selle tegelik otstarve?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 22:45:52 vasta tsitaadiga

taxpayer ,mis sa selle katkise ploki eest tahaksid saada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 08.02.2006 22:46:07 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
sõltub paksusest...


Ei sõltu, lihtsalt paksem pleks soojeneb kauem ja vastava temperatuurini jõudmine võtab seega kauem aega. Kui millestki sõltub, siis keemilisest koostisest, ehk erinevatel plexidel erinev temp.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 08.02.2006 22:51:36 vasta tsitaadiga

näiteks ma 1500w-se kuumapuhuriga ei hakkaks 20mm plexi sulatama...
katse näiks muidu sellinne:
võtad kastruli,täidad õliga
paned plexikuubiku ja kraadiklaasi sisse
ning hakkad kumust juurde kerama ja plexi mingi oraga torkama
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.02.2006 23:06:21 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:

Räägi sellest toiteploki lollikindlast süsteemist lähemalt - relee vms.?

Mul oli suht labaselt tehtud, et suurest rohelisest lülitist läks kaabel
toitekasse, sisse tuleva pistikupesa juurde. Et kui lülitasin siis sai
alles toitekas voolu ja samal ajal ka pump ning siis sai arvuti,
nagu ikka, Power nupust tööle panna.
marttisiitsman kirjutas:
taxpayer,
Räägi oma paagist. Mis on selle tegelik otstarve?

varem oli mul korgiga paak, kuhu oli lihtne vedelikku juurde kallata
ja koos paagiga on vedeliku kogus suurem ja soojeneb ka kauem ning
osad õhumullid leiavad oma lõpu selle sees

kogu vesijahutuse kremplist tahaks ühes tükis vabaneda
aga annab rääkida - selleks PM
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 00:20:59 vasta tsitaadiga



Plokk tehtud siis "cross-drilled" meetodiga, nagu piltidelt näha siis puudu veel nipplid ja vaja kõvasti liivapaberiga nühkida. Radikas tuleb sigulli oma ja pump on miski 1200l/h, kui asi valmis saab eks siis näeb kuidas ploki performance on ja kuidas tempid jäävad.
Krt, pildid pole suurem asi, tehtud pimedas mingi imeliku laualambi all.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 00:39:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, millega augud täitsid vms?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 00:52:02 vasta tsitaadiga

clemm, Augud on täistopitud peenet vasktraati ja siis pärast kinni joodetud tinaga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 09.02.2006 01:33:59 vasta tsitaadiga

tulemus väga ilus...kuna mul oli alu blokk,siis pidin keevitamisega leppima..
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 07:48:22 vasta tsitaadiga

Kysiks seda ,et millis liivapaberit kasutada vasest CPU plocki nyhkimiseks? Tahaks asja nagu l2ikima lyya vms kui seda saab üldse liivapaberiga teha
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 09.02.2006 12:16:56 vasta tsitaadiga

sõltu,milline see tald sul on...
läikim lüüa on seda asja päris pikk töö
muidu alustad näiteks mingit 500 paberist,siis 800,siis 1000 ja nii kaua,kuni viicid...
woosh-ilt võid täpsemat infi küsida...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 12:18:09 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=182960
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=216268
Otsing täiesti töökorras icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mogo
HV kasutaja
mogo

liitunud: 13.08.2002




sõnum 09.02.2006 14:05:29 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Kysiks seda ,et millis liivapaberit kasutada vasest CPU plocki nyhkimiseks? Tahaks asja nagu l2ikima lyya vms kui seda saab üldse liivapaberiga teha

Eelmistele teemadele lisaks veel, et ega seda paberit nüüd väga palju ka ei lähe - igat numbrit 1 leht on täiesti piisav.
Seda muidugi juhul, kui tegu on vesiliivapaberiga. Sel juhul on kõige parem lihvida kraani all, nii, et vesi kogu aeg peale jookseb.
Aga võib ka laua peal ja valad vajaduse järgi vett lihtsalt juurde, nii, et paber ikka ujub. Kõvasti peale suruda pole vaja, sest vesi kergendab lihvimist tunduvalt. (Vett mitte kannatavate paberitega ei tasu veega lihvida - liim, millega lihvaine paberi küljes on, sulab lahti ja tulemusena on kõik kohad liimisegust liivapuru täis)

Lihvimise suuna/liikumise kohta soovitati kunagi nii teha, et lihvida sirgjooneliste liigutustega. Iga järgmise mõõduga paberi juures keerad lihvitavat asja 90 kraadi - nii, et lihvimistriibud jäävad eelmise paberi omadega risti. Lihvida tuleb nii kaua, kui eelmise(jämedama) paberiga tekkinud triibud enam näha ei ole.
Enne järgmise paberiga lihvimist pese/pühi lihvitav pind ja alusplaat korralikult puhtaks. See on eriti oluline 1000 ja peenemate paberite puhul.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 09.02.2006 15:09:29 vasta tsitaadiga

Omalt poolt lisaks, et ega see poleerimine nüüd midagi juurde küll ei anna peale hea enesetunde.
Palju suurem vahe tuleb sisse juba ploki paigaldamiselt - kes kui ilusti suudab ploki prosele/pastale peale istutada või isegi kraadine toatemperatuuri mõju suurem.

Kui kellelgi on konkreetseid mõõtmisi ette näidata ootaks huviga.
Minu kogemus seda igaljuhul ei kinnitanud, küll olen näinud lausa vatsupidist tulemust - temp peale lihvimist kõrgem kui
enne aga seda võib ju panna ka nt. kehvema pasta või ebühtlasema paigalduse süüks.
Seega ei näe küll mõtet miks peaksite oma plokke vaevaga ümaraks ja läikivaks nühkima icon_biggrin.gif

Jah auto tuuletakistus on ka väiksem kui puhas ja poleeritud ning bensiini kulub ka vähem - seega kõik poleerima, et viimane välja
pigistada - hind ja vaev pole oluline.

Aga eks jah tegemise rõõm vähemalt jääb.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 09.02.2006 15:44:40 Re: ICE toru soc 939 kelegil ei ole pakkuda ja palju vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
kellelgi sihukest asja ei ole myya http://www.zone.ee/mcaff/CPUpipe2.jpg?2 soc 939, vasest peaks toru olema hea oleks kui oleks paigaltamis asjad olemas icon_razz1.gif ja palju see maksta võiks

sega tekst aga loodan et saate aru


Mul aga selline küsimus, et kuidas seda kinnitada mobole?..

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 09.02.2006 16:06:21 Re: ICE toru soc 939 kelegil ei ole pakkuda ja palju vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
mcaff kirjutas:
kellelgi sihukest asja ei ole myya http://www.zone.ee/mcaff/CPUpipe2.jpg?2 soc 939, vasest peaks toru olema hea oleks kui oleks paigaltamis asjad olemas icon_razz1.gif ja palju see maksta võiks

sega tekst aga loodan et saate aru


Mul aga selline küsimus, et kuidas seda kinnitada mobole?..



lihtne klambritega igat moodi saab icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 09.02.2006 18:18:52 vasta tsitaadiga

milliste klambritega
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 09.02.2006 18:30:28 vasta tsitaadiga

No netist natuke otsid siis leiad neid saab ise kah teha icon_razz1.gif

PS:pole hetkel aega netist lk otsida
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 18:37:11 vasta tsitaadiga

ma pakun, et taolistega nagu hyper6 kinnitub.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 18:46:26 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
milliste klambritega

Niimoodi oleks kõige kindlam:
http://www.liex.dk/andet/LANs/Small%20Netbyte%202005%20extreme%20OC%20-%20dry%20ice%20&%20LN2%20151.jpg

Või siis tavalised kinnitusklambrid:



Siit saad aimu kuidas asi käib.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 09.02.2006 19:07:36 vasta tsitaadiga

Tegin mõned pildid (soc. a mobo).. Kuna muud materjali ei leidunud siis sai asi tehtud miskis tavalises metallis (ei tea ise mis on, aga kaalub ikka kõvasti icon_razz1.gif)

http://www.hot.ee/prophetfiles/axpjanf7.jpg
http://www.hot.ee/prophetfiles/CPUpipe.jpg
http://www.hot.ee/prophetfiles/CPUpipe2.jpg
http://www.hot.ee/prophetfiles/CPUpipe3.jpg
http://www.hot.ee/prophetfiles/CPUpipe4.jpg

Tahaks asja kasutada nii soc. a 'l, kui ka soc. 939 'l icon_rolleyes.gif

Oskab keegi soovitada kust saaks seda klambrit osta?

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 09.02.2006 19:42:33 vasta tsitaadiga

kas neil kahel plokil palju vahet--> http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=408&cPath=5_18_66_19 Ja teine plokk http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=391&cPath=5_18_66_19

Et millest nii suur hinnavahe? Kas performance on ka neil erinev?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mogo
HV kasutaja
mogo

liitunud: 13.08.2002




sõnum 09.02.2006 20:10:50 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
kas neil kahel plokil palju vahet--> http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=408&cPath=5_18_66_19 Ja teine plokk http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=391&cPath=5_18_66_19

Et millest nii suur hinnavahe? Kas performance on ka neil erinev?

Performance tundub kirjelduse põhjal sama olema, sest ploki põhi koos kanalitega on sama.
Huvitav oleks näha, mida see patenteeritud "vee voolu kiirendi" endast kujutab.

Hinnavahe sõltub kaane materjalist - nikeldatud vask on kindlasti kallim kui plastik.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 20:44:01 vasta tsitaadiga

prophet, ega sa ometi rauast ei teinud seda omal icon_biggrin.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 09.02.2006 20:49:15 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
prophet, ega sa ometi rauast ei teinud seda omal icon_biggrin.gif


ei, raud ta ei tohiks olla icon_razz.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 09.02.2006 20:51:31 vasta tsitaadiga

mida sa siis keevitasid?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannyy
HV kasutaja
jannyy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 09.02.2006 21:01:17 vasta tsitaadiga

ka alumiiniumi on võimalik keevitada ju.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:05:22 vasta tsitaadiga

prophet, asi on liiga raske , liiga paksu tallaga ja liiga paksu seintega. mis preformansit sa loodad sealt saada
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 09.02.2006 21:08:47 vasta tsitaadiga

Asi on lihtsamast lihtsam, sul läheb vaja 2 kruvi ja 1 plaati(soovitavalt tugev)puurid palaadi sisse nii suure aug kui vaja ja siis topid selle sisse ja 2kruviga kinni icon_razz1.gif loodan et said aru mida ma mõttlesin 8)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 09.02.2006 21:17:31 vasta tsitaadiga

jannyy kirjutas:
ka alumiiniumi on võimalik keevitada ju.

toru tal ka alumiinimust?väga ei usu...
mcaff,ma ei saanud aru...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 09.02.2006 21:20:11 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
prophet, asi on liiga raske , liiga paksu tallaga ja liiga paksu seintega. mis preformansit sa loodad sealt saada


krt, arvasin et paksem on parem.. icon_neutral.gif icon_sad.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 09.02.2006 21:22:17 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
Revage kirjutas:
prophet, asi on liiga raske , liiga paksu tallaga ja liiga paksu seintega. mis preformansit sa loodad sealt saada


krt, arvasin et paksem on parem.. icon_neutral.gif icon_sad.gif



icon_biggrin.gif Paraku mitte..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 09.02.2006 21:32:30 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/mcaff/joonisf.JPG?2
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 21:38:57 vasta tsitaadiga

soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks icon_biggrin.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 09.02.2006 21:41:31 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
http://www.zone.ee/mcaff/joonisf.JPG?2

aga kui ei ole emaplaadis auke sees...
ma mõtlesin,et sa räägid selle cpupipe tegemisest:D
ning sellepärast jäi asi segaseks...
ma ise ka hädas kinnitusklambri tegemisel veeploki jaoks...vahepeal oli mõte,et saaks pmst isegi augud teha(lisakondede vms asemele(kus see plats on ära märgitud)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 09.02.2006 21:42:02 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks icon_biggrin.gif


mingid augud on selle soceti ümber, aga need jäävad cpupipe talla alla icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.