|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
04.02.2006 15:05:49
|
|
|
Mul hakkas pea valutama:
AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939Â (Venice)Â Â Â Â Â 2335-.
128Mb          1025-.
CLÂ 2,5Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 655-.
 8MB                                   1290-.
Fortron 400W ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFCÂ PSUÂ Â Â Â Â Â Â Â Â 475-.
LITE-ON SOHC5236V-07C Combo 52x32x52+16xDVDÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Malefactor
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2004
|
04.02.2006 15:17:55
|
|
|
| NorthB kirjutas: |
Mul hakkas pea valutama:
AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939Â (Venice)Â Â Â Â Â 2335-.
128Mb          1025-.
CLÂ 2,5Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 655-.
 8MB                                   1290-.
Fortron 400W ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFCÂ PSUÂ Â Â Â Â Â Â Â Â 475-.
LITE-ON SOHC5236V-07C Combo 52x32x52+16xDVDÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â |
Kust võtsid seda? Nende leheküljest või?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
04.02.2006 16:12:53
|
|
|
| Malefactor kirjutas: |
| NorthB kirjutas: |
Mul hakkas pea valutama:
AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939Â (Venice)Â Â Â Â Â 2335-.
128Mb          1025-.
CLÂ 2,5Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 655-.
 8MB                                   1290-.
Fortron 400W ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFCÂ PSUÂ Â Â Â Â Â Â Â Â 475-.
LITE-ON SOHC5236V-07C Combo 52x32x52+16xDVDÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â |
Kust võtsid seda? Nende leheküljest või?  |
Ei, sellise kirja nad saatsid mulle, õigemini vastasid..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
04.02.2006 21:28:14
|
|
|
mulle tulid pr samad kirjad
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
08.02.2006 16:40:24
|
|
|
| Probleem siis ATF-ist ostetud Sparke GF6600GT-ga. Kuna ise elan tartus, siis ei saa neid aeg-ajalt jalaga piixu tampimas käia. Algusest peale oli kaardi temp ligi 70 C. Helistasin siis ATF-i ja küsisin, et mis värk on. Nemad mulle vastu, et sellinne temp peabki olema, et see on normaalne. Olin nendega nõus ja ei viitsinud kaarti tallinna saata lihtsalt ülevaatamiseks. Ükspäev aga jooksis kaart kokku ja enam pilti ette ei võtnud. Nüüd on juba 2 nädalat kaart nende käes ja nad ei suuda mulle uut kaarti asemele saata. Igakord kui helistan siis ütlevad, et järgmise nädala jooksul. Mulle on juba 3x öeldud, et järgmise nädala jooksul. Kui järgmine nädal ei tule siis peab tallinna sõitma ja näo täis sõimama.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Malefactor
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2004
|
08.02.2006 16:55:46
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Probleem siis ATF-ist ostetud Sparke GF6600GT-ga. Kuna ise elan tartus, siis ei saa neid aeg-ajalt jalaga piixu tampimas käia. Algusest peale oli kaardi temp ligi 70 C. Helistasin siis ATF-i ja küsisin, et mis värk on. Nemad mulle vastu, et sellinne temp peabki olema, et see on normaalne. Olin nendega nõus ja ei viitsinud kaarti tallinna saata lihtsalt ülevaatamiseks. Ükspäev aga jooksis kaart kokku ja enam pilti ette ei võtnud. Nüüd on juba 2 nädalat kaart nende käes ja nad ei suuda mulle uut kaarti asemele saata. Igakord kui helistan siis ütlevad, et järgmise nädala jooksul. Mulle on juba 3x öeldud, et järgmise nädala jooksul. Kui järgmine nädal ei tule siis peab tallinna sõitma ja näo täis sõimama. |
Sama jutt minu ASUS 6600GT kaardiga oli.Aga tean täpselt nüüd,et nad nagu kõik muu firmad ise remondiga muidugi ei tegele.Su kaart,nagu mul oli,asub vist praegu tarnijal 8) kes tegeleb remondiga või vahetusega...sõltub mis viga kaardiga
viimati muutis Malefactor 08.02.2006 16:57:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
08.02.2006 16:57:48
|
|
|
rahu ja ainult rahu, mul emaplaadi garantii võttis 1,5 kuud ATFis:P
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
08.02.2006 21:52:20
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Nüüd on juba 2 nädalat kaart nende käes ja nad ei suuda mulle uut kaarti asemele saata. Igakord kui helistan siis ütlevad, et järgmise nädala jooksul. Mulle on juba 3x öeldud, et järgmise nädala jooksul. Kui järgmine nädal ei tule siis peab tallinna sõitma ja näo täis sõimama. |
Kaart on nende käes 2 nädalat ja nad on sulle juba 3x öelnud, et järgmise nädala jooksul ? Minu loogikale küll asi kohale ei jõua.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
10.02.2006 19:13:41
|
|
|
Ma helistasin mitu korda nädalas
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
10.02.2006 19:16:42
|
|
|
seni tellinud aint epox bluetooth2.0 dongle. tuli lubatud ajal ja pond viga midagi
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
porsas
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2004
|
07.03.2006 05:14:54
|
|
|
tellisin toiteploki oma nädal aega tagasi või rohkemgi (kohapeal väidetavalit pidi olemas olema et kohe panevad posti) , siiamaani ootan ordist sain aga juba järgmine päev kõik kätte, nende reageerimine lausa üllatab atf - i siis
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
07.03.2006 05:50:44
|
|
|
mul tuli küll toitekas 2 päevaga(Tartu)
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
porsas
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2004
|
07.03.2006 07:58:54
|
|
|
heh ülekanne on ebaõnnestunud vms tuli välja ja nad pole raha saanud, seepärast see jama oli ei oska kommenteerida ka telef oli neil pidevalt kinni ei saanud mitu päeva löögile, eks neutraalne kommentaar siis
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resistor
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2004
|
07.03.2006 17:34:16
|
|
|
olen tellinud sealt emaplaadi, korpuse ja mälud, kõik on enam vähem kenasti kohale jõudnud
üks kord unustasid mälud maha, aga need saatsid kohe järgmine päev järgi ning postikulu maksid ise, positiivne arvamus neist
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kivi89
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2005
|
11.03.2006 21:25:42
|
|
|
sai western digitali ketas sealt tellitud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PQ
HV vaatleja
liitunud: 21.02.2005
|
12.03.2006 16:27:31
|
|
|
Üldiselt hea koht
Sai sealt kõvaketas wd2500ks ostetud, kaks nädalat töötas ning siis suri, kuid kahe nädalaga sain garantiist juba uue keta kätte
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riverside
HV kasutaja
liitunud: 16.09.2002
|
15.03.2006 12:57:18
|
|
|
| kilovatt kirjutas: |
Ja ükskord oli kogu poes töötav seltskond juua täis...
|
Eks kõik võivad mõnikord tähistada, kui põhjust on...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASpit
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2006
|
21.03.2006 12:38:33
|
|
|
Tellisin toiteploki juba kolmandat päeva pole kohale tulnud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aabor
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
21.03.2006 12:49:14
|
|
|
| rahu, ainult rahu, täna on ju teisipäev. Laupäev, pühapäev ju erilist liikumist pole kusagil, ei müüjatel aga ka postiteenuse pakkujatel. Kui su tellimus esmaspäeval kätte saadi, ei saagi see veel kohal olla.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASpit
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2006
|
21.03.2006 13:48:47
|
|
|
Reedel sai lihtsalt raha ülekantud ning ikka pole veel kohale jõudnud. Ma ootasin niigi nädal aega kui see sinna jõuab kuid kui nüüd pean veel ootama kuni nädal tuleb siis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
23.03.2006 23:02:09
|
|
|
Tegin tellimuse sealt..kas ennem pean ka kätte saama "arve" pdf formaadis .....ja siis kannan raha üle..? (ja kaua selle arve kätte saamiseks aega kulub, kui praegu tellisin ?)
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Malefactor
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2004
|
23.03.2006 23:16:07
|
|
|
| tonu89 kirjutas: |
| Tegin tellimuse sealt..kas enne pean ka kätte saama "arve" pdf formaadis .....ja siis kannan raha üle..? (ja kaua selle arve kätte saamiseks aega kulub, kui praegu tellisin ?) |
oota arvet. kaup saab kätte tavaliselt 2-5 tööpäeva jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
23.03.2006 23:25:29
|
|
|
Aga millal arve tuleb.. äkki homme ?
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s::m
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2004
|
26.03.2006 17:43:20
|
|
|
tellisin veebipoest ixus 55´e, hind oli 500.- odavam, kui mujal.
umbes kahe päeva pärast helistati, et võib järgi minna.
hinnapoliitikaga äärmiselt rahul.
teenindus ka hea, vahepeal on müüja eesti keele suhtlustasandil ära õppinud, väga meeldiv.
poe "sisekujundusega" juba harjunud aga imestamist jagus ka selleks korraks (paar aastat tagasigi seda poodi külastatud) nimelt kauba kättesaamisl ei tulnud kuskile allkirja panna, ega ID'd näidata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
12.04.2006 13:23:46
|
|
|
kuda inimestel garantiiga kogemused? tuttaval prose juba teist kuud garantiis, aina jõuab ja jõuab
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.04.2006 20:18:31
|
|
|
arve tuleb ilmselt niipea, kui sealne rahvas on tellimusele pilgu peale visanud (mis paistis päris kähku toimuvat).
veebipoes ei õnnestunud küll leida ühtegi asja, mis poleks olnud 'tellitav: 5' vms.
küsimisele tuli vastuseks, et kauba saab 5 tööpäeva jooksul. eks näis siis
edit: eile tellisin, täna sain kätte. ju siis oli laos või on lihtsalt kiired poisid
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
15.04.2006 22:05:35
|
|
|
D-Link broadband router DI-704P on kirjas et pole tellitav..äki keegi Kuressaare inimestest teab, kas Kuressaares selline asi kuskil poes olemas..?
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin_S
Team Estonia

liitunud: 06.03.2006
|
24.04.2006 13:31:29
|
|
|
See on küll huvitav, et hinnakirjas on 7900gt. Aga kirjas pole seda, kas on tellitav või kohal. Käisin kohapeal küsimas, esiteks minu teretamise peale ainult pomiseti vene keeles omavahel ja vastuseks : seda kaarti ei ole ega saa tellida
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
14.06.2006 16:16:42
|
|
|
Viisin garantiisse Sparkle GF 6600, peale mõnda kohalkäimist anti vastu tutikas Palit GF 6600, mis ei oma lisatoite otsa ja seega emaplaadil tihti jalad alt ära tõmbab. Mida teha? Pole justkui väga tahtmist sinna jälle vaidlema minna.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alariv
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2005
|
15.06.2006 19:07:48
|
|
|
Vahetult viimane kogemus ATF'iga oli negatiivne
eelnevalt ostetud Sparkle GF 6600GT läks läbi ja läksin garantiisse, et uus kaart saada..
nädala aja pärast anti arvatavasti kasutatud 6600 GT, mis oli ka vigane
selle pärast kulutasin mikromaailmas arvuti testiks ülearu 150 eek ja aega veel nädala, aga noh, vähemalt asja sai
tüübid, ei ole mõtet vigaseid kaarte anda
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elloruut
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
15.06.2006 21:54:46
|
|
|
Njah, videokaardiga sama kogemus, aga täna sain emaplaadi ja toiteka kätte siiani töötab
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.06.2006 23:39:44
|
|
|
homme viin hdd garantiisse, eks annan teada kuidas läheb. kuigi seda remontida pole arvatavasti võimalik(kuumeneb üle), loodetavasti annavad uue vastu
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
19.06.2006 11:06:47
|
|
|
Nende epood oli minu jaoks väike pettumus. Lootsin, et saan kohe peale tellimuse vormistamist maksta aga pidin hoopis 2 päeva arvet ootama (tellisin laupäeval). Nüüd sai arve tasutud ja jään ootama kiiret kohaletoomist.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Malefactor
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2004
|
19.06.2006 12:16:05
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| Nende epood oli minu jaoks väike pettumus. Lootsin, et saan kohe peale tellimuse vormistamist maksta aga pidin hoopis 2 päeva arvet ootama (tellisin laupäeval). Nüüd sai arve tasutud ja jään ootama kiiret kohaletoomist. |
Pettumus? Arve ei ole tulnud? Nad töötavad laupäeviti kella 16.00 ni. Pühapäeviti-kinni.Arved täidatakse käsitsi PDF-is.Ise helistasin ja küsisin ükskord.Kus on SEE pettumus millest sa räägid? Sa lihtsalt üldse ei tea kuidas töötab konkreetne firma aga kirjutad ....Kui soovid kaupa kohe kätte saada -otse K-Salongile.
Töötavad iga päev
Best Regards
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Malefactor
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2004
|
19.06.2006 12:48:21
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| Malefactor, ma eeldasin, et ma saan kohe maksta peale tellimist. Arvasin, et arve genereeritakse automaatselt. Ega sellest suurt probleemi polegi. |
Kõik on selge.
Ise ootan ka tellitud 7600 GT saabumist
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
20.06.2006 16:11:38
|
|
|
Ise olen tellinud 5Giga(5tk) erinevaid mälusid ja Asuse emaplaadi. Kõik töötab siiasaati väga hästi . Ainult emaplaadi karbile oleks võinud vähemalt jõupaberi ümer keerata, tuli teine ELSiga tolmuse ja kribitud olekuga . Muidu minu kogemused head .
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
20.06.2006 20:41:03
|
|
|
Tellisin eile digikaamera, vaatab kui kiiresti kohale jõuab..
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JB
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2003
|
21.06.2006 10:17:29
|
|
|
| Sain ka oma paki 5 tööpäeva peale maksmist kätte. Seekord õnneks kiiret ei olnud, nii et võib rahule jääda...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
21.06.2006 14:08:04
|
|
|
Esmaspäeval maksin kauba eest. Täna sain kauba kätte. Väga meeldiv. Kaup oli ilusti ja tihedalt kile sisse pakitud, et vältida kahjustusi.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
21.06.2006 17:19:18
|
|
|
Väga meeldiv kogemus, maksin eile raha ära ja täna juba kaup käes.. uskumatu
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
27.06.2006 19:38:14
|
|
|
Garantiist saadud kaart on mittetöötav, homme läen kaklema.
Kas nad üldse võivad Sparkle kaarti asemele Paliti anda ?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
03.07.2006 20:14:56
|
|
|
| rewer kirjutas: |
homme viin hdd garantiisse, eks annan teada kuidas läheb. kuigi seda remontida pole arvatavasti võimalik(kuumeneb üle), loodetavasti annavad uue vastu  |
hdd oli/on siis WD2500KS.
viisin siis 19. garantiisse ja täna sain kätte.
algul ei tahetud kuidagi võtta, kuna see olevat normaalne, et temp 70C ja arvuti kokku jookseb, põhjenduseks öeldi, et suured kettad ongi kuumad, sellega olen nõus, aga 70C on selgelt liiast. selle jutu peale ma minema ei läinud ja jätkasin soovi saata garantiise, lõpuks seda ka tehti- niikui nii saadavad sama ketta tagasi lause saatel võttis teenindaja ketta ja ütles, et kahe nädala pärast helistame. täna siis helistati ja öeldi, et ketas vahetati ringi anti kohe ilusti ka uus arve kus tänane kuupäev peal. uuel kettal temp normis ja paistab, et kõik OK.
üldiselt võib rahul olla. kui oled k garantiiga tegemist teinud siis sellised "pisiksed" vahejuhtumid ei kõiguta eriti
seda ei tea kas võivad paliti anda, aga ise küll ei vahetaks sparklet paliti vastu
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
04.07.2006 09:14:06
|
|
|
mul graafikakaart sealt ostetud rahul
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
09.07.2006 18:31:27
|
|
|
Peaksin kõvaketta lähiajal kätte saama (esmaspäeval makse tehtud).
EDIT- ketta sain reedel kätte.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
18.07.2006 16:30:17
|
|
|
positiivne kogemus
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
20.07.2006 17:38:07
|
|
|
Tellisin kõvaketta, emaplaadi, DVD-romi, mälu ning protsessori.
Tellisin: 16.07.2006
Arve tuli: 17.07.2006
Maksin: 17.07.2006
Sain kätte: xx.xx.xxxx
Ootan siis kunas ma paki saan, ning kuidas see kogu krempel pakendatud on
---------------
Nii, selline värk siis et:
Saatsin maili, et miks pole nende lehel kinnitatud minu makse, vastuseks sain et protsessori mille ma tellisin, ei ühildu emaplaadiga. Nüüd saatsin sõnumi vastu et, aga oleks siis võimalik et raha tagasi saadavad (ainult protsessori oma) ning ülejäänud krempli teele saadavad. Sain vastuseks, "Võib", ning rohkem mitte midagi. Saatsin ka neile arvelduskonto, kuhu ülejäänud raha saata, ning küsimuse kas oleks võimalik mu tellitud kaup (va. protsessor mis siis maha läks) teele panna - vastust hetkel pole.
---------------
Läksin ise Tallinna ja võtsin paki ära, kõik ATF töötajad on vene rahvusest
viimati muutis M@x 22.07.2006 10:00:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
21.07.2006 22:09:38
|
|
|
Sai siis 1gb PC3200 mälu tellitud/ostetud kuid läpparisse toppides ei hakanud viimane tööle ja tõstis mingi piiksukoodi näol hädakisa.
Täna sai siis mälu garantiisse viidud ja öeldud läppari mudel millel tahan seda kasutada. Oletan, et nädala pärast saan vastuse, et see mälu jummala korras ja lihtsalt ei sobi minu arvutile. Huvitav asja juures see, et ordist ostetud pqi ddr 400 gigane pulk töötab ideaalselt (välimus mäludel identne v.a siis kleepsud ja kirjad kividel).
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
23.07.2006 21:24:30
|
|
|
| Video on kuu aega garantiis olnud, helistasin ja uurisin, et mis värk. Teatati, et laos pole sama firma kaarti asemele anda. Eelmine kord andsid küll sita asemele veel sitema, nüüd siis ei saa ?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|