Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 15:05:49 vasta tsitaadiga

Mul hakkas pea valutama:

AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939Â (Venice)Â Â Â Â Â 2335-.
128Mb          1025-.
CLÂ 2,5Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 655-.
 8MB                                   1290-.
Fortron 400W ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFCÂ PSUÂ Â Â Â Â Â Â Â Â 475-.
LITE-ON SOHC5236V-07C Combo 52x32x52+16xDVDÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Malefactor
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004




sõnum 04.02.2006 15:17:55 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:
Mul hakkas pea valutama:

AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939Â (Venice)Â Â Â Â Â 2335-.
128Mb          1025-.
CLÂ 2,5Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 655-.
 8MB                                   1290-.
Fortron 400W ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFCÂ PSUÂ Â Â Â Â Â Â Â Â 475-.
LITE-ON SOHC5236V-07C Combo 52x32x52+16xDVDÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â


Kust võtsid seda? icon_lol.gif Nende leheküljest või? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 16:12:53 vasta tsitaadiga

Malefactor kirjutas:
NorthB kirjutas:
Mul hakkas pea valutama:

AMD Athlon 64 3000+ (1800MHz) 512KB L2 cache inbox Socket 939Â (Venice)Â Â Â Â Â 2335-.
128Mb          1025-.
CLÂ 2,5Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 655-.
 8MB                                   1290-.
Fortron 400W ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFCÂ PSUÂ Â Â Â Â Â Â Â Â 475-.
LITE-ON SOHC5236V-07C Combo 52x32x52+16xDVDÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â


Kust võtsid seda? icon_lol.gif Nende leheküljest või? icon_biggrin.gif

Ei, sellise kirja nad saatsid mulle, õigemini vastasid..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 21:28:14 vasta tsitaadiga

mulle tulid pr samad kirjad icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:40:24 vasta tsitaadiga

Probleem siis ATF-ist ostetud Sparke GF6600GT-ga. Kuna ise elan tartus, siis ei saa neid aeg-ajalt jalaga piixu tampimas käia. Algusest peale oli kaardi temp ligi 70 C. Helistasin siis ATF-i ja küsisin, et mis värk on. Nemad mulle vastu, et sellinne temp peabki olema, et see on normaalne. Olin nendega nõus ja ei viitsinud kaarti tallinna saata lihtsalt ülevaatamiseks. Ükspäev aga jooksis kaart kokku ja enam pilti ette ei võtnud. Nüüd on juba 2 nädalat kaart nende käes ja nad ei suuda mulle uut kaarti asemele saata. Igakord kui helistan siis ütlevad, et järgmise nädala jooksul. Mulle on juba 3x öeldud, et järgmise nädala jooksul. Kui järgmine nädal ei tule siis peab tallinna sõitma ja näo täis sõimama.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Malefactor
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004




sõnum 08.02.2006 16:55:46 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Probleem siis ATF-ist ostetud Sparke GF6600GT-ga. Kuna ise elan tartus, siis ei saa neid aeg-ajalt jalaga piixu tampimas käia. Algusest peale oli kaardi temp ligi 70 C. Helistasin siis ATF-i ja küsisin, et mis värk on. Nemad mulle vastu, et sellinne temp peabki olema, et see on normaalne. Olin nendega nõus ja ei viitsinud kaarti tallinna saata lihtsalt ülevaatamiseks. Ükspäev aga jooksis kaart kokku ja enam pilti ette ei võtnud. Nüüd on juba 2 nädalat kaart nende käes ja nad ei suuda mulle uut kaarti asemele saata. Igakord kui helistan siis ütlevad, et järgmise nädala jooksul. Mulle on juba 3x öeldud, et järgmise nädala jooksul. Kui järgmine nädal ei tule siis peab tallinna sõitma ja näo täis sõimama.

Sama jutt minu ASUS 6600GT kaardiga oli.Aga tean täpselt nüüd,et nad nagu kõik muu firmad ise remondiga muidugi ei tegele.Su kaart,nagu mul oli,asub vist praegu tarnijal 8) kes tegeleb remondiga või vahetusega...sõltub mis viga kaardiga icon_exclaim.gif


viimati muutis Malefactor 08.02.2006 16:57:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 08.02.2006 16:57:48 vasta tsitaadiga

rahu ja ainult rahu, mul emaplaadi garantii võttis 1,5 kuud ATFis:P
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 08.02.2006 21:52:20 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Nüüd on juba 2 nädalat kaart nende käes ja nad ei suuda mulle uut kaarti asemele saata. Igakord kui helistan siis ütlevad, et järgmise nädala jooksul. Mulle on juba 3x öeldud, et järgmise nädala jooksul. Kui järgmine nädal ei tule siis peab tallinna sõitma ja näo täis sõimama.


Kaart on nende käes 2 nädalat ja nad on sulle juba 3x öelnud, et järgmise nädala jooksul ? Minu loogikale küll asi kohale ei jõua.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 19:13:41 vasta tsitaadiga

Ma helistasin mitu korda nädalas icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 19:16:42 vasta tsitaadiga

seni tellinud aint epox bluetooth2.0 dongle. tuli lubatud ajal ja pond viga midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
porsas
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004




sõnum 07.03.2006 05:14:54 vasta tsitaadiga

tellisin toiteploki oma nädal aega tagasi või rohkemgi (kohapeal väidetavalit pidi olemas olema et kohe panevad posti) , siiamaani ootan thumbs_down.gif ordist sain aga juba järgmine päev kõik kätte, nende reageerimine lausa üllatab icon_confused.gif atf - i siis
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 05:50:44 vasta tsitaadiga

mul tuli küll toitekas 2 päevaga(Tartu) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
porsas
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004




sõnum 07.03.2006 07:58:54 vasta tsitaadiga

heh ülekanne on ebaõnnestunud vms tuli välja ja nad pole raha saanud, seepärast see jama oli icon_neutral.gif ei oska kommenteerida ka telef oli neil pidevalt kinni ei saanud mitu päeva löögile, eks neutraalne kommentaar siis
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 17:34:16 vasta tsitaadiga

olen tellinud sealt emaplaadi, korpuse ja mälud, kõik on enam vähem kenasti kohale jõudnud icon_razz.gif
üks kord unustasid mälud maha, aga need saatsid kohe järgmine päev järgi ning postikulu maksid ise, positiivne arvamus neist
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 08.03.2006 01:13:21 vasta tsitaadiga

Endal kogemus positiivne. Mis hinnakirjas üleval on ka kohapeal letis olnud. Korduvalt sealt ostnud thumbs_up.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 21:25:42 vasta tsitaadiga

sai western digitali ketas sealt tellitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PQ
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 12.03.2006 16:27:31 vasta tsitaadiga

Üldiselt hea koht thumbs_up.gif
Sai sealt kõvaketas wd2500ks ostetud, kaks nädalat töötas ning siis suri, kuid kahe nädalaga sain garantiist juba uue keta kätte
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 15.03.2006 12:57:18 vasta tsitaadiga

kilovatt kirjutas:

Ja ükskord oli kogu poes töötav seltskond juua täis...

Eks kõik võivad mõnikord tähistada, kui põhjust on... icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ASpit
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2006




sõnum 21.03.2006 12:38:33 vasta tsitaadiga

Tellisin toiteploki juba kolmandat päeva pole kohale tulnud icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aabor
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001




sõnum 21.03.2006 12:49:14 vasta tsitaadiga

rahu, ainult rahu, täna on ju teisipäev. Laupäev, pühapäev ju erilist liikumist pole kusagil, ei müüjatel aga ka postiteenuse pakkujatel. Kui su tellimus esmaspäeval kätte saadi, ei saagi see veel kohal olla.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ASpit
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2006




sõnum 21.03.2006 13:48:47 vasta tsitaadiga

Reedel sai lihtsalt raha ülekantud ning ikka pole veel kohale jõudnud. Ma ootasin niigi nädal aega kui see sinna jõuab kuid kui nüüd pean veel ootama kuni nädal tuleb siis icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 23.03.2006 23:02:09 vasta tsitaadiga

Tegin tellimuse sealt..kas ennem pean ka kätte saama "arve" pdf formaadis .....ja siis kannan raha üle..? (ja kaua selle arve kätte saamiseks aega kulub, kui praegu tellisin ?)
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Malefactor
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004




sõnum 23.03.2006 23:16:07 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
Tegin tellimuse sealt..kas enne pean ka kätte saama "arve" pdf formaadis .....ja siis kannan raha üle..? (ja kaua selle arve kätte saamiseks aega kulub, kui praegu tellisin ?)


oota arvet. icon_exclaim.gif kaup saab kätte tavaliselt 2-5 tööpäeva jooksul. beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 23.03.2006 23:25:29 vasta tsitaadiga

Aga millal arve tuleb.. äkki homme ? icon_rolleyes.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s::m
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 26.03.2006 17:43:20 vasta tsitaadiga

tellisin veebipoest ixus 55´e, hind oli 500.- odavam, kui mujal.
umbes kahe päeva pärast helistati, et võib järgi minna.
hinnapoliitikaga äärmiselt rahul.
teenindus ka hea, vahepeal on müüja eesti keele suhtlustasandil ära õppinud, väga meeldiv.
poe "sisekujundusega" juba harjunud aga imestamist jagus ka selleks korraks (paar aastat tagasigi seda poodi külastatud) nimelt kauba kättesaamisl ei tulnud kuskile allkirja panna, ega ID'd näidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 12.04.2006 13:23:46 vasta tsitaadiga

kuda inimestel garantiiga kogemused? tuttaval prose juba teist kuud garantiis, aina jõuab ja jõuab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 20:18:31 vasta tsitaadiga

arve tuleb ilmselt niipea, kui sealne rahvas on tellimusele pilgu peale visanud (mis paistis päris kähku toimuvat).
veebipoes ei õnnestunud küll leida ühtegi asja, mis poleks olnud 'tellitav: 5' vms.
küsimisele tuli vastuseks, et kauba saab 5 tööpäeva jooksul. eks näis siis icon_smile.gif

edit: eile tellisin, täna sain kätte. ju siis oli laos või on lihtsalt kiired poisid icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 15.04.2006 22:05:35 vasta tsitaadiga

D-Link broadband router DI-704P on kirjas et pole tellitav..äki keegi Kuressaare inimestest teab, kas Kuressaares selline asi kuskil poes olemas..? icon_rolleyes.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 13:31:29 vasta tsitaadiga

See on küll huvitav, et hinnakirjas on 7900gt. Aga kirjas pole seda, kas on tellitav või kohal. Käisin kohapeal küsimas, esiteks minu teretamise peale ainult pomiseti vene keeles omavahel ja vastuseks : seda kaarti ei ole ega saa tellida icon_eek.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 16:16:42 vasta tsitaadiga

Viisin garantiisse Sparkle GF 6600, peale mõnda kohalkäimist anti vastu tutikas Palit GF 6600, mis ei oma lisatoite otsa ja seega emaplaadil tihti jalad alt ära tõmbab. Mida teha? Pole justkui väga tahtmist sinna jälle vaidlema minna. icon_confused.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 19:07:48 vasta tsitaadiga

Vahetult viimane kogemus ATF'iga oli negatiivne thumbs_down.gif
eelnevalt ostetud Sparkle GF 6600GT läks läbi ja läksin garantiisse, et uus kaart saada..
nädala aja pärast anti arvatavasti kasutatud 6600 GT, mis oli ka vigane icon_evil.gif
selle pärast kulutasin mikromaailmas arvuti testiks ülearu 150 eek ja aega veel nädala, aga noh, vähemalt asja sai
tüübid, ei ole mõtet vigaseid kaarte anda icon_evil.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 15.06.2006 21:54:46 vasta tsitaadiga

Njah, videokaardiga sama kogemus, aga täna sain emaplaadi ja toiteka kätte siiani töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2006 23:39:44 vasta tsitaadiga

homme viin hdd garantiisse, eks annan teada kuidas läheb. kuigi seda remontida pole arvatavasti võimalik(kuumeneb üle), loodetavasti annavad uue vastu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.06.2006 11:06:47 vasta tsitaadiga

Nende epood oli minu jaoks väike pettumus. Lootsin, et saan kohe peale tellimuse vormistamist maksta aga pidin hoopis 2 päeva arvet ootama (tellisin laupäeval). Nüüd sai arve tasutud ja jään ootama kiiret kohaletoomist.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Malefactor
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004




sõnum 19.06.2006 12:16:05 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Nende epood oli minu jaoks väike pettumus. Lootsin, et saan kohe peale tellimuse vormistamist maksta aga pidin hoopis 2 päeva arvet ootama (tellisin laupäeval). Nüüd sai arve tasutud ja jään ootama kiiret kohaletoomist.


Pettumus? Arve ei ole tulnud? Nad töötavad laupäeviti kella 16.00 ni. Pühapäeviti-kinni.Arved täidatakse käsitsi PDF-is.Ise helistasin ja küsisin ükskord.Kus on SEE pettumus millest sa räägid? Sa lihtsalt üldse ei tea kuidas töötab konkreetne firma aga kirjutad ....Kui soovid kaupa kohe kätte saada -otse K-Salongile. thumbs_up.gif
Töötavad iga päev icon_exclaim.gif
Best Regards thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.06.2006 12:38:51 vasta tsitaadiga

Malefactor, ma eeldasin, et ma saan kohe maksta peale tellimist. Arvasin, et arve genereeritakse automaatselt. Ega sellest suurt probleemi polegi.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Malefactor
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004




sõnum 19.06.2006 12:48:21 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Malefactor, ma eeldasin, et ma saan kohe maksta peale tellimist. Arvasin, et arve genereeritakse automaatselt. Ega sellest suurt probleemi polegi.

Kõik on selge. thumbs_up.gif
Ise ootan ka tellitud 7600 GT saabumist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004




sõnum 20.06.2006 16:11:38 vasta tsitaadiga

Ise olen tellinud 5Giga(5tk) erinevaid mälusid ja Asuse emaplaadi. Kõik töötab siiasaati väga hästi thumbs_up.gif. Ainult emaplaadi karbile oleks võinud vähemalt jõupaberi ümer keerata, tuli teine ELSiga tolmuse ja kribitud olekuga thumbs_down.gif . Muidu minu kogemused head thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 20.06.2006 20:41:03 vasta tsitaadiga

Tellisin eile digikaamera, vaatab kui kiiresti kohale jõuab.. icon_smile.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JB
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 21.06.2006 10:17:29 vasta tsitaadiga

Sain ka oma paki 5 tööpäeva peale maksmist kätte. Seekord õnneks kiiret ei olnud, nii et võib rahule jääda...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 21.06.2006 14:08:04 vasta tsitaadiga

Esmaspäeval maksin kauba eest. Täna sain kauba kätte. Väga meeldiv. Kaup oli ilusti ja tihedalt kile sisse pakitud, et vältida kahjustusi. thumbs_up.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 21.06.2006 17:19:18 vasta tsitaadiga

Väga meeldiv kogemus, maksin eile raha ära ja täna juba kaup käes.. uskumatu icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 19:38:14 vasta tsitaadiga

Garantiist saadud kaart on mittetöötav, homme läen kaklema.

Kas nad üldse võivad Sparkle kaarti asemele Paliti anda ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2006 20:14:56 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
homme viin hdd garantiisse, eks annan teada kuidas läheb. kuigi seda remontida pole arvatavasti võimalik(kuumeneb üle), loodetavasti annavad uue vastu icon_rolleyes.gif

hdd oli/on siis WD2500KS.
viisin siis 19. garantiisse ja täna sain kätte.
algul ei tahetud kuidagi võtta, kuna see olevat normaalne, et temp 70C ja arvuti kokku jookseb, põhjenduseks öeldi, et suured kettad ongi kuumad, sellega olen nõus, aga 70C on selgelt liiast. selle jutu peale ma minema ei läinud ja jätkasin soovi saata garantiise, lõpuks seda ka tehti- niikui nii saadavad sama ketta tagasi lause saatel võttis teenindaja ketta ja ütles, et kahe nädala pärast helistame. täna siis helistati ja öeldi, et ketas vahetati ringi thumbs_up.gif anti kohe ilusti ka uus arve kus tänane kuupäev peal. uuel kettal temp normis ja paistab, et kõik OK.
üldiselt võib rahul olla. kui oled k garantiiga tegemist teinud siis sellised "pisiksed" vahejuhtumid ei kõiguta eriti icon_biggrin.gif
seda ei tea kas võivad paliti anda, aga ise küll ei vahetaks sparklet paliti vastu icon_wink.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 09:14:06 vasta tsitaadiga

mul graafikakaart sealt ostetud thumbs_up.gif rahul
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 09.07.2006 18:31:27 vasta tsitaadiga

Peaksin kõvaketta lähiajal kätte saama (esmaspäeval makse tehtud).

EDIT- ketta sain reedel kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 16:30:17 vasta tsitaadiga

positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2006 17:38:07 vasta tsitaadiga

Tellisin kõvaketta, emaplaadi, DVD-romi, mälu ning protsessori.
Tellisin: 16.07.2006
Arve tuli: 17.07.2006
Maksin: 17.07.2006
Sain kätte: xx.xx.xxxx

Ootan siis kunas ma paki saan, ning kuidas see kogu krempel pakendatud on icon_razz.gif
---------------
Nii, selline värk siis et:
Saatsin maili, et miks pole nende lehel kinnitatud minu makse, vastuseks sain et protsessori mille ma tellisin, ei ühildu emaplaadiga. Nüüd saatsin sõnumi vastu et, aga oleks siis võimalik et raha tagasi saadavad (ainult protsessori oma) ning ülejäänud krempli teele saadavad. Sain vastuseks, "Võib", ning rohkem mitte midagi. Saatsin ka neile arvelduskonto, kuhu ülejäänud raha saata, ning küsimuse kas oleks võimalik mu tellitud kaup (va. protsessor mis siis maha läks) teele panna - vastust hetkel pole.
---------------
Läksin ise Tallinna ja võtsin paki ära, kõik ATF töötajad on vene rahvusest icon_exclaim.gif


viimati muutis M@x 22.07.2006 10:00:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 22:09:38 vasta tsitaadiga

Sai siis 1gb PC3200 mälu tellitud/ostetud kuid läpparisse toppides ei hakanud viimane tööle ja tõstis mingi piiksukoodi näol hädakisa.
Täna sai siis mälu garantiisse viidud ja öeldud läppari mudel millel tahan seda kasutada. Oletan, et nädala pärast saan vastuse, et see mälu jummala korras ja lihtsalt ei sobi minu arvutile. Huvitav asja juures see, et ordist ostetud pqi ddr 400 gigane pulk töötab ideaalselt (välimus mäludel identne v.a siis kleepsud ja kirjad kividel).
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 21:24:30 vasta tsitaadiga

Video on kuu aega garantiis olnud, helistasin ja uurisin, et mis värk. Teatati, et laos pole sama firma kaarti asemele anda. Eelmine kord andsid küll sita asemele veel sitema, nüüd siis ei saa ?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.