Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 21:50:57 vasta tsitaadiga

njah, selle omanik ütleb ilmselt , "kurat", ja ostab uued ja paremad...


(nagunii kasko plekib)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 22:26:55 vasta tsitaadiga

Palju muidu sellisel bemmil 4 ratast maksavad?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 22:42:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

4 ratast


4 korda rehv+velg, kuskil 40 tuhat?


viimati muutis Max Powers 06.02.2006 22:43:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 22:42:19 vasta tsitaadiga

tahad müüa juba või icon_lol.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 22:51:28 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
tahad müüa juba või icon_lol.gif icon_wink.gif

Pakub huvi? icon_lol.gif
teeks sulle HV sooduka 25K, alla selle ei saa. icon_lol.gif
Tegelt ma lihtsalt hüvipärast küsisin hinda.
homme on raudselt petturite foorumis et ZerOZer05 müüb varastatud bemmi rattaid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 00:50:37 vasta tsitaadiga

värskeid uudiseid Vana-Ihastest. Hakkasin just tudile minema kui ühtäkki näen, et jõe äärde (elan Emajõe lähedal) sõidab politseiauto... ja mõni aeg hiljem veel mitu + Päästeameti masin. Kuna kaugel-kaugel üle jõe on vangla, siis tekkis huvi, et ega ometi...
Sai siis väljas ära käidud ning asja uuritud. Mis selgus - paar tegelast olid Ford Fiestaga Kabinast Tartu poole sõitma hakanud, mööda jõge mõistagi. Ja ühtäkki, keset jõge, sulps. Ise said nad õnneks kuidagi veest välja ning kaldasse roomatud.
Praegu üritatakse autot kätte saada.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 07.02.2006 01:59:53 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Äkki mõtlesid, et saavad jõge mööda kiiremini. icon_lol.gif beer_yum.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 05:39:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ja ühtäkki, keset jõge, sulps.
thumbs_up.gif
ju nad siis ikka mõtlesid et saabki kiiremini

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 07.02.2006 17:46:38 vasta tsitaadiga

oh neid inimesi ja nende mõistust.
huvitav mis nende promilliskaala kah näitas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 17:57:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muu
06.02.2006 kell 22.30 teatati, et Ihastes Emajõel vajus auto läbi jää. Politseid ootasid kaks noorukit, kes selgitasid, et sõitsid jõel ja nende Ford Fiesta vajus läbi jää vee alla. Noormeestel õnnestus aknaklaasid ära lõhkuda ja välja saada.


http://www.pol.ee/?id=110458

eks jääkülm vesi, paanika ja paukuv pakane tegi hetkega kaineks.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 19:05:07 vasta tsitaadiga

Natuke aega tagasi väike õde mängis Vice City-t (üldse GTA-des kõva käsi). Kuulen mina eemalt, et õde laulab vaikselt "kes aias, kes aias...", vaatan siis, et mida ta laulab, heidan pilgu ekraanile ja ta seisab seal mängus siis ühe kamba keskel ja keerutab hiirega ringiratast ja laulab "kes aias, kes aias..", sain päris hea kõhutäie naerda icon_lol.gif
Üldse näeb ta mängudes kõiki asju omamoodi icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 07.02.2006 19:28:23 vasta tsitaadiga

Etsike, haha..
icon_lol.gif
Las laps mängib, peaasi, et ei nuta.. icon_razz.gif
(eriti veel sinu õde, kelle vingumist annab ikka kuulata icon_lol.gif )

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 20:44:17 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
värskeid uudiseid Vana-Ihastest. Hakkasin just tudile minema kui ühtäkki näen, et jõe äärde (elan Emajõe lähedal) sõidab politseiauto... ja mõni aeg hiljem veel mitu + Päästeameti masin. Kuna kaugel-kaugel üle jõe on vangla, siis tekkis huvi, et ega ometi...
Sai siis väljas ära käidud ning asja uuritud. Mis selgus - paar tegelast olid Ford Fiestaga Kabinast Tartu poole sõitma hakanud, mööda jõge mõistagi. Ja ühtäkki, keset jõge, sulps. Ise said nad õnneks kuidagi veest välja ning kaldasse roomatud.
Praegu üritatakse autot kätte saada.

http://www.postimees.ee/070206/online_uudised/191226_foto2.php#33
Paistab, et see auto päris ära ei uppunudki, jäi ots välja ja jäätus kinni, pildil on jää auto ümbert terve.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 07.02.2006 20:52:21 vasta tsitaadiga

Etsike äge õde sul thumbs_up.gif
http://www.gta-fr.com/images/gang.jpg seal tagapool mängitakse kah kes aias
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 22:04:55 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:

http://www.postimees.ee/070206/online_uudised/191226_foto2.php#33
Paistab, et see auto päris ära ei uppunudki, jäi ots välja ja jäätus kinni, pildil on jää auto ümbert terve.


minu teooria: kuna pilt on tehtud täna, siis lahtine vesi on selle aja peale ära jäätunud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 22:30:51 vasta tsitaadiga

Uus Nero on liiga tark... icon_mad.gif

Vabandan p*ra eest. icon_redface.gif

EDIT: jagu sain. icon_razz.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 08.02.2006 01:03:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 07.02.2006 22:33:26 vasta tsitaadiga

mis autodesse puutub, siis on võrtsjärves vähemalt üks auto juba aasta otsa olnud. pole ära toodud.
ei teagi miks. 1 km kaldast umbes ja ega seal ka sügav pole, ise nägin veel kuidas ots paistis.

aga minuteada ei märkind venna asukohta maha, ja nüüd on lihtsalt kadunud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 07.02.2006 23:51:48 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Uus Nero on liiga tark... icon_mad.gif

Vabandan p*ra eest. icon_redface.gif

imo kasuta nero 5.x edasi neis uuemates pole midagi tarka peale pirakaitse juures 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 07.02.2006 23:53:12 vasta tsitaadiga

Miks ma oma sekretäri vallandasin...

Mõni aeg tagasi oli mu sünnipäev ja ma polnud sel hommikul ärgates kuigi entusiastlikus meeleolus.
Läksin allkorrusele hommikusöögile ja teadsin, et mu naine soovib mulle kindlasti "Palju õnne sünnipäevaks" ja
arvatavasti on tal ka kingitus minu jaoks.

Ta ei ütelnud mulle isegi "Tere hommikust", rääkimata veel mingist sünnipäeva õnnitlusest. Nojah, niipalju siis
naisest, lapsed kindlasti mäletavad, mõtlesin ma.
Lapsed tulid kööki, ega ütelnud ÜHTKI sõna!

Kui ma hakkasin tööle minema, olin ma veidi pettunud ja tundsin ennast nirult.
Kui ma oma kabinetti marssisin, ütles mu sekretär Janet:
"Tere hommikust, boss, palju õnne sünnipäevaks"
Tundsin end veidi paremini, keegi vähemalt mäletas!

Töötasin kuni lõunani, siis koputas Janet uksele ja ütles:
"Tead, väljas on nii ilus ilm ja täna on sinu sünnipäev; läheks kuhugi välja lõunatama, ainult sina ja mina kahekesi..."

Ma ütlesin:
"Tore, see on parim, mida ma tänase päeva jooksul kuulnud olen. Lähme !"
Me läksimegi lõunat sööma. Me ei läinud sinna, kus me tavaliselt lõunatasime, vaid sõitsime natuke linnast välja ühte väikesesse privaatsesse kohta. Me jõime kaks martinit ja nautisime oivalist einet.

Tagasiteel kontorisse ütles sekretär:
"Tead, nii kena päev on täna, me ei pea ju üldsegi tagasi kontorisse minema, ega ju?"

Ma vastasin: "Ma arvan ka, et ei pea."
"Lähme parem minu poole", pakkus tema. Läksimegi.
Kui olime tema korteris, ütles ta: Kui sul selle vastu midagi pole, ma läheksin magamistuppa ja paneksin endale midagi mugavamat selga?

Okay, muidugi, muidugi! vastasin mina innukalt. Jäin ärevalt ootama...
Janet kadus magamistuppa ja umbes viie minuti pärast tuli ta sealt uuesti välja, kandes suurt põlevate küünaldega sünnipäevatorti!

...Ja tema kannul marssisid sisse minu naine, lapsed ja vähemalt viisteist meie sõpra ja tuttavat. Nad kõik laulsid kõva häälega: "Palju õnne Sulle!"

...ja seal ma siis istusin sekretäri elutoas diivanil, jahmatusest kange ja…
TÄIESTI KURADI IHUALASTI !!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 23:56:48 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
Miks ma oma sekretäri vallandasin...
zbx tahtis autogrammi:
sisu...

ikka veel sisu...

...ja veel sisu

Ega see ometi tõepärane pole icon_biggrin.gif


viimati muutis NorthB 08.02.2006 15:26:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 07.02.2006 23:58:09 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et mitte. SR foorumist kopeersin. Aga minu meelest sobib siia teemasse kõige paremini.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 08.02.2006 00:25:42 vasta tsitaadiga

jutud käivad, et kasutaja NorthB ei oska tsiteerida. icon_biggrin.gif

viimati muutis zbx 08.02.2006 09:48:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 08.02.2006 00:26:15 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 08.02.2006 00:35:24 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
jutud käivad, et kasutajaNorthB ei oska tsiteerida. icon_biggrin.gif


variant ÜKS:

tsitaat:

sisu...

ikka veel sisu...

...ja veel sisu


variant KAKS:

tsitaat:
tsitaat:
tsitaat:
tsitaat:
tsitaat:


okei.. ma rohkem nii ei tee, aga mõte igatahes selline. icon_lol.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 01:06:03 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
icon_lol.gif


jutud käivad, et kasutaja silver010 on kirjaoskamatu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
(ära pahaks pane, naljafoorum ju icon_razz1.gif )

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 08.02.2006 01:07:41 vasta tsitaadiga

smiley-d ongi enese väljendamiseks kiirelt ja lyhikeselt. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 08.02.2006 08:59:40 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
smiley-d ongi enese väljendamiseks kiirelt ja lyhikeselt. icon_biggrin.gif

..või lühidalt? icon_wink.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 08.02.2006 21:04:24 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas se just naljakas on aga minule oli icon_lol.gif
istusin siis HV ja vend oli kõrval (ta muide 12a) igavles siin ja siis lausus:
tsitaat:
"Vahel võiks olla ka selline epideemia, nagu kepideemia"

Suht naljakas kui väikevend midagi sellist ütlen, väga mõtisklikult ( väike filossoof ) icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 21:10:45 vasta tsitaadiga

toodi mulle näppida FJ Amilo läpakas, mille laadijajuhe pistiku juurest puruks. Adapter piniseb ja laadima ei hakka. vahetan juhtme siis kenasti 2ra, l2pakas annab ka natuke elum2rki aga mina teda k2ima ei saa. pressin ja pressin "i" nuppu aga k2ima ei hakka. tuleb sis omanik kes muidu on t2iesti v6hik arvutialal ja n2pib teist nuppu ning ytleb et see "i" on miski hoopis teine asi icon_biggrin.gif siis kui ma l2hemalt uurima hakkasin sain aru küll, et tegu on miski lisalullaga.. ise irvitasin p2rast pikalt .
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 08.02.2006 21:24:14 vasta tsitaadiga

kysisin tuttavalt, et mis pakett või kui kiire internet tal on. tema hakkas raiuma et 100Mbit/sek icon_eek.gif
sai taga natuke aega maadedud. lõpks selgus siis ikka et
asi vaatas kohaliku võrgu andmeedastus kiirust :p
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 08.02.2006 22:25:06 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
kysisin tuttavalt, et mis pakett või kui kiire internet tal on. tema hakkas raiuma et 100Mbit/sek icon_eek.gif
sai taga natuke aega maadedud. lõpks selgus siis ikka et
asi vaatas kohaliku võrgu andmeedastus kiirust :p

icon_lol.gif
kunagi sai isegi tglt selle kivi taha komistatud, a piisavalt kogenud ma siiski olin, et see number väga kahtlasena tundus.. icon_razz.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 22:39:54 vasta tsitaadiga

Hõljuk, heh, naine lahutust ei taha we ? või käskis hoopis vallandada sekretäri ? icon_lol.gif vähe haige, sul naisel ei olnud mingit sellist mõtet, et kui mees sellega nõustub siis pole kaugel kui mees hakkab teda petma ... igaljuhul, haige sünnipäeva üllatus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 22:48:18 vasta tsitaadiga

Slazenger, ma küll ei tea mis koht sul arusaamatuks jäi.

Hõljuk kirjutas:
Ma loodan, et mitte. SR foorumist kopeersin. Aga minu meelest sobib siia teemasse kõige paremini.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 11:22:15 vasta tsitaadiga

täna öösel sai siis hiiri püütud... icon_lol.gif

ma elan talu majas ja äkki kuulen juba pikemat aega mingit krabistamist.........juba pikka aega ja see hakkas vaikselt närvidele käima.
siis läksin kööki ja vaatan et prügi kotil väike auk sees icon_rolleyes.gif mõtlesin et panen augu ette purgi ja raputan kotti.......ja khetke pärast oli hiir purgis
nii läksin tagasi siis arvuti taha ja kuulen et jälle krabiseb......
püüdsin siis hiire samamoodi kinni.

aga asja fiasko seisneb selles et ma sain neid hiiri sealt samast kotist 9 tükki icon_eek.gif nagu wtf icon_eek.gif
tegin pilti ka aga ei saa seda telefonist arvutisse ja pole kuskile ülesse ka riputada seda.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 09.02.2006 11:25:13 vasta tsitaadiga

Ma panin ka rotirallit hiljuti.
3-s korrus paneelmajas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 11:27:00 vasta tsitaadiga

Projekt K vol.2:


_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 09.02.2006 11:28:08 vasta tsitaadiga

Et siis keskerakond jälle?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 11:43:02 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Et siis keskerakond jälle?



Kus sa seda näed? Kirjas ju et KONTAKT icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 11:56:10 vasta tsitaadiga

Naine töötab seal firmas.Neile koosolekul öeldi ka, et K erakonnaga ei ole neil midagi pistmist icon_smile.gif .Eks see K reklaamina kuum sõna antud ajahetkel lihtsalt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arakel
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 09.02.2006 12:05:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Naine töötab seal firmas.Neile koosolekul öeldi ka, et K erakonnaga ei ole neil midagi pistmist...


Analoogset juttu ajas AS Kohuke, kuid trüki maksis kinni K ise.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 12:08:21 vasta tsitaadiga

gop kirjutas:
tsitaat:

Naine töötab seal firmas.Neile koosolekul öeldi ka, et K erakonnaga ei ole neil midagi pistmist...


Analoogset juttu ajas AS Kohuke, kuid trüki maksis kinni K ise.

icon_lol.gif
Antud juhul on tegemist reaalse tootega , mis turul juba pikemat aega ja on ennegi K tähega ennast reklaamind.K kohukest minu silmad ei näinudki näiteks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 09.02.2006 12:26:58 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
täna öösel sai siis hiiri püütud... icon_lol.gif

ma elan talu majas ja äkki kuulen juba pikemat aega mingit krabistamist.........juba pikka aega ja see hakkas vaikselt närvidele käima.
siis läksin kööki ja vaatan et prügi kotil väike auk sees icon_rolleyes.gif mõtlesin et panen augu ette purgi ja raputan kotti.......ja khetke pärast oli hiir purgis
nii läksin tagasi siis arvuti taha ja kuulen et jälle krabiseb......
püüdsin siis hiire samamoodi kinni.

aga asja fiasko seisneb selles et ma sain neid hiiri sealt samast kotist 9 tükki icon_eek.gif nagu wtf icon_eek.gif
tegin pilti ka aga ei saa seda telefonist arvutisse ja pole kuskile ülesse ka riputada seda.


eelmisel aastal sai ise kah yhikas hiiri püütud. käisid meil kapi peal saia närimas. sai siis pudelisse saiajupp pandud, pudeli kylge mobiili laadija juhe sõlmitud ja siis pudel kapi peale kyllili pandud. sai natuke vaikselt istutud(umbes 2 minutit läks aega) ja kohal ta jälle oligi. ja nagu aimas kohe et ma teda sinna pudelisse ootasin. läks siis saia närima ja mina tõmbasin pudeli pysti.
seda tegevust sai vähemalt 6 või 7 korda tehtud. siis saime natukesex rahu.
kuid nüüd on nad jälle platsis.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 10.02.2006 17:17:50 vasta tsitaadiga

kunagi sai põhupalle veeretatud, aga sinna olid ilmselt viljaterad sisse jäänud, igatahes päris mitmest pallist tuli nii 3-4 hiirekest välja, kui pall äkki veerema hakkas icon_biggrin.gif . mis hiirekestest sai teab vaid jäätunud maapind...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 14.02.2006 12:20:11 vasta tsitaadiga

tihti minu postkastis. Seal on HTML maha krutitud.
ei saa aru kes sellise geniaalse lause peale tuli. icon_question.gif
tsitaat:
If this e-mail doesn't appear as a web page, click here.


beer_yum.gif ajab see
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 15:15:29 vasta tsitaadiga

Windowsi vaip
Meestele hea vabandus: puhastusprogramm tolmuimeja.exe jookseb kinni pidevalt.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 15:30:43 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
Windowsi vaip
Meestele hea vabandus: puhastusprogramm tolmuimeja.exe jookseb kinni pidevalt.


see on küll hää thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 15.02.2006 01:47:27 vasta tsitaadiga

Järgnev jutt ei ole küll naljakas, aga õpetlik. Eelmine aasta homelanil(minu sünna icon_razz.gif ) jäi minu nett nõrgaks ja plaanisime asju "shareda"(pelasi mida koos mängida), kuna kool oli tol ajal läbi saamas, oli nii mõnigi vihane paari õpetaja peale vms, igatahes, sõbra arvutist proni tirides ja muidu pilte, mis reisil tehtud jnejne vaadates leidsime paarist õpetajast(kuri oli) väga vallatud pildid trikoo/millegi muu väel poseerimas, kuna me mõistsime lõpuks, et "omfg l00k at th00se n3w pics" ei tasu ära ja on väga mõttetu lasime pilte vaadata vaid mõnel üksikul klassikaaslasel "tunnistajaks", et sellinne asi on sündmust leidnud icon_razz.gif .. Igatahes omal sai väga nalja ja nüüd hoopis tagasi mõeldes tundub õpetaja ka veits toredama(kuigi ta oli kurikuri).
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 19:42:08 vasta tsitaadiga

Sõber näitas, et Osta's üks reklaamib MP4'a mängijaid. Alghind oli 1.- Kuna ta aga peab toodet müüma, siis mõtlesime pulli pärast, et paneme pakkumise ära. Viskasin siis automaatse 50.- peale. Sõber luges seda kuulutust peale seda veel paar korda, et vaatab lähemalt, millega tegu on. Tegu oli hoopis tellimisinfoga, et kelle käest saab selle hinnaga, mis reklaamis.. icon_razz1.gif Nüüd maksingi 50.- selle "info" eest ära.
Btw., kui keegi neid pleiereid tellida tahab, siis andku teada! 1 GB - 2k - mängib videosi ja MP3'si.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 15.02.2006 22:24:16 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Sõber näitas, et Osta's üks reklaamib MP4'a mängijaid. Alghind oli 1.- Kuna ta aga peab toodet müüma, siis mõtlesime pulli pärast, et paneme pakkumise ära. Viskasin siis automaatse 50.- peale. Sõber luges seda kuulutust peale seda veel paar korda, et vaatab lähemalt, millega tegu on. Tegu oli hoopis tellimisinfoga, et kelle käest saab selle hinnaga, mis reklaamis.. icon_razz1.gif Nüüd maksingi 50.- selle "info" eest ära.
Btw., kui keegi neid pleiereid tellida tahab, siis andku teada! 1 GB - 2k - mängib videosi ja MP3'si.

...juhtub...
Selle kohta käib selline point, et 9 korda mõõda ja üks kord lõika, ainult et antud juhtumi korral tuleb veist sõnastust muuta icon_smile.gif

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 15.02.2006 22:53:08 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=98841&highlight=

Kellogg's kirjutas:
See "Dragunov" on küll kõva tüüp. Mingisuguse Saksa kolmanda riigi sõjaväemundri ja vene nimega. Tubli poiss.


Dragunov`i pilt

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.