|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
06.02.2006 21:50:57
|
|
|
njah, selle omanik ütleb ilmselt , "kurat", ja ostab uued ja paremad...
(nagunii kasko plekib)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
06.02.2006 22:26:55
|
|
|
| Palju muidu sellisel bemmil 4 ratast maksavad?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.02.2006 22:42:15
|
|
|
4 korda rehv+velg, kuskil 40 tuhat?
viimati muutis Max Powers 06.02.2006 22:43:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
06.02.2006 22:42:19
|
|
|
tahad müüa juba või
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
06.02.2006 22:51:28
|
|
|
| madmel kirjutas: |
tahad müüa juba või  |
Pakub huvi?
teeks sulle HV sooduka 25K, alla selle ei saa.
Tegelt ma lihtsalt hüvipärast küsisin hinda.
homme on raudselt petturite foorumis et ZerOZer05 müüb varastatud bemmi rattaid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
07.02.2006 00:50:37
|
|
|
värskeid uudiseid Vana-Ihastest. Hakkasin just tudile minema kui ühtäkki näen, et jõe äärde (elan Emajõe lähedal) sõidab politseiauto... ja mõni aeg hiljem veel mitu + Päästeameti masin. Kuna kaugel-kaugel üle jõe on vangla, siis tekkis huvi, et ega ometi...
Sai siis väljas ära käidud ning asja uuritud. Mis selgus - paar tegelast olid Ford Fiestaga Kabinast Tartu poole sõitma hakanud, mööda jõge mõistagi. Ja ühtäkki, keset jõge, sulps. Ise said nad õnneks kuidagi veest välja ning kaldasse roomatud.
Praegu üritatakse autot kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
07.02.2006 01:59:53
|
|
|
Äkki mõtlesid, et saavad jõge mööda kiiremini.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
07.02.2006 05:39:59
|
|
|
| tsitaat: |
| Ja ühtäkki, keset jõge, sulps. |
ju nad siis ikka mõtlesid et saabki kiiremini
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
07.02.2006 17:46:38
|
|
|
oh neid inimesi ja nende mõistust.
huvitav mis nende promilliskaala kah näitas
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
07.02.2006 17:57:02
|
|
|
| tsitaat: |
Muu
06.02.2006 kell 22.30 teatati, et Ihastes Emajõel vajus auto läbi jää. Politseid ootasid kaks noorukit, kes selgitasid, et sõitsid jõel ja nende Ford Fiesta vajus läbi jää vee alla. Noormeestel õnnestus aknaklaasid ära lõhkuda ja välja saada.
|
http://www.pol.ee/?id=110458
eks jääkülm vesi, paanika ja paukuv pakane tegi hetkega kaineks.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
07.02.2006 19:05:07
|
|
|
Natuke aega tagasi väike õde mängis Vice City-t (üldse GTA-des kõva käsi). Kuulen mina eemalt, et õde laulab vaikselt "kes aias, kes aias...", vaatan siis, et mida ta laulab, heidan pilgu ekraanile ja ta seisab seal mängus siis ühe kamba keskel ja keerutab hiirega ringiratast ja laulab "kes aias, kes aias..", sain päris hea kõhutäie naerda
Üldse näeb ta mängudes kõiki asju omamoodi
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
07.02.2006 19:28:23
|
|
|
Etsike, haha..
Las laps mängib, peaasi, et ei nuta..
(eriti veel sinu õde, kelle vingumist annab ikka kuulata )
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
07.02.2006 20:44:17
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
värskeid uudiseid Vana-Ihastest. Hakkasin just tudile minema kui ühtäkki näen, et jõe äärde (elan Emajõe lähedal) sõidab politseiauto... ja mõni aeg hiljem veel mitu + Päästeameti masin. Kuna kaugel-kaugel üle jõe on vangla, siis tekkis huvi, et ega ometi...
Sai siis väljas ära käidud ning asja uuritud. Mis selgus - paar tegelast olid Ford Fiestaga Kabinast Tartu poole sõitma hakanud, mööda jõge mõistagi. Ja ühtäkki, keset jõge, sulps. Ise said nad õnneks kuidagi veest välja ning kaldasse roomatud.
Praegu üritatakse autot kätte saada. |
http://www.postimees.ee/070206/online_uudised/191226_foto2.php#33
Paistab, et see auto päris ära ei uppunudki, jäi ots välja ja jäätus kinni, pildil on jää auto ümbert terve.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
07.02.2006 22:04:55
|
|
|
minu teooria: kuna pilt on tehtud täna, siis lahtine vesi on selle aja peale ära jäätunud.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
07.02.2006 22:30:51
|
|
|
Uus Nero on liiga tark...
Vabandan p*ra eest.
EDIT: jagu sain.
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 08.02.2006 01:03:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
07.02.2006 22:33:26
|
|
|
mis autodesse puutub, siis on võrtsjärves vähemalt üks auto juba aasta otsa olnud. pole ära toodud.
ei teagi miks. 1 km kaldast umbes ja ega seal ka sügav pole, ise nägin veel kuidas ots paistis.
aga minuteada ei märkind venna asukohta maha, ja nüüd on lihtsalt kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
07.02.2006 23:51:48
|
|
|
imo kasuta nero 5.x edasi neis uuemates pole midagi tarka peale pirakaitse juures 8)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
07.02.2006 23:53:12
|
|
|
Miks ma oma sekretäri vallandasin...
Mõni aeg tagasi oli mu sünnipäev ja ma polnud sel hommikul ärgates kuigi entusiastlikus meeleolus.
Läksin allkorrusele hommikusöögile ja teadsin, et mu naine soovib mulle kindlasti "Palju õnne sünnipäevaks" ja
arvatavasti on tal ka kingitus minu jaoks.
Ta ei ütelnud mulle isegi "Tere hommikust", rääkimata veel mingist sünnipäeva õnnitlusest. Nojah, niipalju siis
naisest, lapsed kindlasti mäletavad, mõtlesin ma.
Lapsed tulid kööki, ega ütelnud ÜHTKI sõna!
Kui ma hakkasin tööle minema, olin ma veidi pettunud ja tundsin ennast nirult.
Kui ma oma kabinetti marssisin, ütles mu sekretär Janet:
"Tere hommikust, boss, palju õnne sünnipäevaks"
Tundsin end veidi paremini, keegi vähemalt mäletas!
Töötasin kuni lõunani, siis koputas Janet uksele ja ütles:
"Tead, väljas on nii ilus ilm ja täna on sinu sünnipäev; läheks kuhugi välja lõunatama, ainult sina ja mina kahekesi..."
Ma ütlesin:
"Tore, see on parim, mida ma tänase päeva jooksul kuulnud olen. Lähme !"
Me läksimegi lõunat sööma. Me ei läinud sinna, kus me tavaliselt lõunatasime, vaid sõitsime natuke linnast välja ühte väikesesse privaatsesse kohta. Me jõime kaks martinit ja nautisime oivalist einet.
Tagasiteel kontorisse ütles sekretär:
"Tead, nii kena päev on täna, me ei pea ju üldsegi tagasi kontorisse minema, ega ju?"
Ma vastasin: "Ma arvan ka, et ei pea."
"Lähme parem minu poole", pakkus tema. Läksimegi.
Kui olime tema korteris, ütles ta: Kui sul selle vastu midagi pole, ma läheksin magamistuppa ja paneksin endale midagi mugavamat selga?
Okay, muidugi, muidugi! vastasin mina innukalt. Jäin ärevalt ootama...
Janet kadus magamistuppa ja umbes viie minuti pärast tuli ta sealt uuesti välja, kandes suurt põlevate küünaldega sünnipäevatorti!
...Ja tema kannul marssisid sisse minu naine, lapsed ja vähemalt viisteist meie sõpra ja tuttavat. Nad kõik laulsid kõva häälega: "Palju õnne Sulle!"
...ja seal ma siis istusin sekretäri elutoas diivanil, jahmatusest kange ja
TÄIESTI KURADI IHUALASTI !!!
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
07.02.2006 23:56:48
|
|
|
| Hõljuk kirjutas: |
Miks ma oma sekretäri vallandasin...
zbx tahtis autogrammi:
sisu...
ikka veel sisu...
...ja veel sisu |
Ega see ometi tõepärane pole
viimati muutis NorthB 08.02.2006 15:26:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hõljuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2004
|
07.02.2006 23:58:09
|
|
|
| Ma loodan, et mitte. SR foorumist kopeersin. Aga minu meelest sobib siia teemasse kõige paremini.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
08.02.2006 00:25:42
|
|
|
jutud käivad, et kasutaja NorthB ei oska tsiteerida.
viimati muutis zbx 08.02.2006 09:48:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
08.02.2006 00:35:24
|
|
|
| zbx kirjutas: |
jutud käivad, et kasutajaNorthB ei oska tsiteerida.  |
variant ÜKS:
| tsitaat: |
sisu...
ikka veel sisu...
...ja veel sisu
|
variant KAKS:
okei.. ma rohkem nii ei tee, aga mõte igatahes selline.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
08.02.2006 01:06:03
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
 |
jutud käivad, et kasutaja silver010 on kirjaoskamatu
(ära pahaks pane, naljafoorum ju )
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
08.02.2006 01:07:41
|
|
|
smiley-d ongi enese väljendamiseks kiirelt ja lyhikeselt.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
08.02.2006 08:59:40
|
|
|
| iceincube kirjutas: |
smiley-d ongi enese väljendamiseks kiirelt ja lyhikeselt.  |
..või lühidalt?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
08.02.2006 21:04:24
|
|
|
Ma ei tea kas se just naljakas on aga minule oli
istusin siis HV ja vend oli kõrval (ta muide 12a) igavles siin ja siis lausus:
| tsitaat: |
| "Vahel võiks olla ka selline epideemia, nagu kepideemia" |
Suht naljakas kui väikevend midagi sellist ütlen, väga mõtisklikult ( väike filossoof )
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.02.2006 21:10:45
|
|
|
toodi mulle näppida FJ Amilo läpakas, mille laadijajuhe pistiku juurest puruks. Adapter piniseb ja laadima ei hakka. vahetan juhtme siis kenasti 2ra, l2pakas annab ka natuke elum2rki aga mina teda k2ima ei saa. pressin ja pressin "i" nuppu aga k2ima ei hakka. tuleb sis omanik kes muidu on t2iesti v6hik arvutialal ja n2pib teist nuppu ning ytleb et see "i" on miski hoopis teine asi siis kui ma l2hemalt uurima hakkasin sain aru küll, et tegu on miski lisalullaga.. ise irvitasin p2rast pikalt .
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
08.02.2006 21:24:14
|
|
|
kysisin tuttavalt, et mis pakett või kui kiire internet tal on. tema hakkas raiuma et 100Mbit/sek
sai taga natuke aega maadedud. lõpks selgus siis ikka et
asi vaatas kohaliku võrgu andmeedastus kiirust :p
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
08.02.2006 22:25:06
|
|
|
| iceincube kirjutas: |
kysisin tuttavalt, et mis pakett või kui kiire internet tal on. tema hakkas raiuma et 100Mbit/sek
sai taga natuke aega maadedud. lõpks selgus siis ikka et
asi vaatas kohaliku võrgu andmeedastus kiirust :p |
kunagi sai isegi tglt selle kivi taha komistatud, a piisavalt kogenud ma siiski olin, et see number väga kahtlasena tundus..
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
08.02.2006 22:39:54
|
|
|
Hõljuk, heh, naine lahutust ei taha we ? või käskis hoopis vallandada sekretäri ? vähe haige, sul naisel ei olnud mingit sellist mõtet, et kui mees sellega nõustub siis pole kaugel kui mees hakkab teda petma ... igaljuhul, haige sünnipäeva üllatus
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
08.02.2006 22:48:18
|
|
|
Slazenger, ma küll ei tea mis koht sul arusaamatuks jäi.
| Hõljuk kirjutas: |
| Ma loodan, et mitte. SR foorumist kopeersin. Aga minu meelest sobib siia teemasse kõige paremini. |
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
09.02.2006 11:22:15
|
|
|
täna öösel sai siis hiiri püütud...
ma elan talu majas ja äkki kuulen juba pikemat aega mingit krabistamist.........juba pikka aega ja see hakkas vaikselt närvidele käima.
siis läksin kööki ja vaatan et prügi kotil väike auk sees mõtlesin et panen augu ette purgi ja raputan kotti.......ja khetke pärast oli hiir purgis
nii läksin tagasi siis arvuti taha ja kuulen et jälle krabiseb......
püüdsin siis hiire samamoodi kinni.
aga asja fiasko seisneb selles et ma sain neid hiiri sealt samast kotist 9 tükki nagu wtf
tegin pilti ka aga ei saa seda telefonist arvutisse ja pole kuskile ülesse ka riputada seda.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
09.02.2006 11:25:13
|
|
|
Ma panin ka rotirallit hiljuti.
3-s korrus paneelmajas
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
09.02.2006 11:27:00
|
|
|
Projekt K vol.2:
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
09.02.2006 11:28:08
|
|
|
| Et siis keskerakond jälle?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
09.02.2006 11:43:02
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Et siis keskerakond jälle? |
Kus sa seda näed? Kirjas ju et KONTAKT
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
09.02.2006 11:56:10
|
|
|
Naine töötab seal firmas.Neile koosolekul öeldi ka, et K erakonnaga ei ole neil midagi pistmist .Eks see K reklaamina kuum sõna antud ajahetkel lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arakel
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
09.02.2006 12:05:44
|
|
|
| tsitaat: |
Naine töötab seal firmas.Neile koosolekul öeldi ka, et K erakonnaga ei ole neil midagi pistmist...
|
Analoogset juttu ajas AS Kohuke, kuid trüki maksis kinni K ise.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
09.02.2006 12:08:21
|
|
|
| gop kirjutas: |
| tsitaat: |
Naine töötab seal firmas.Neile koosolekul öeldi ka, et K erakonnaga ei ole neil midagi pistmist...
|
Analoogset juttu ajas AS Kohuke, kuid trüki maksis kinni K ise. |
Antud juhul on tegemist reaalse tootega , mis turul juba pikemat aega ja on ennegi K tähega ennast reklaamind.K kohukest minu silmad ei näinudki näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
09.02.2006 12:26:58
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
täna öösel sai siis hiiri püütud...
ma elan talu majas ja äkki kuulen juba pikemat aega mingit krabistamist.........juba pikka aega ja see hakkas vaikselt närvidele käima.
siis läksin kööki ja vaatan et prügi kotil väike auk sees mõtlesin et panen augu ette purgi ja raputan kotti.......ja khetke pärast oli hiir purgis
nii läksin tagasi siis arvuti taha ja kuulen et jälle krabiseb......
püüdsin siis hiire samamoodi kinni.
aga asja fiasko seisneb selles et ma sain neid hiiri sealt samast kotist 9 tükki nagu wtf
tegin pilti ka aga ei saa seda telefonist arvutisse ja pole kuskile ülesse ka riputada seda. |
eelmisel aastal sai ise kah yhikas hiiri püütud. käisid meil kapi peal saia närimas. sai siis pudelisse saiajupp pandud, pudeli kylge mobiili laadija juhe sõlmitud ja siis pudel kapi peale kyllili pandud. sai natuke vaikselt istutud(umbes 2 minutit läks aega) ja kohal ta jälle oligi. ja nagu aimas kohe et ma teda sinna pudelisse ootasin. läks siis saia närima ja mina tõmbasin pudeli pysti.
seda tegevust sai vähemalt 6 või 7 korda tehtud. siis saime natukesex rahu.
kuid nüüd on nad jälle platsis.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
10.02.2006 17:17:50
|
|
|
kunagi sai põhupalle veeretatud, aga sinna olid ilmselt viljaterad sisse jäänud, igatahes päris mitmest pallist tuli nii 3-4 hiirekest välja, kui pall äkki veerema hakkas . mis hiirekestest sai teab vaid jäätunud maapind...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
14.02.2006 12:20:11
|
|
|
tihti minu postkastis. Seal on HTML maha krutitud.
ei saa aru kes sellise geniaalse lause peale tuli.
| tsitaat: |
If this e-mail doesn't appear as a web page, click here.
|
ajab see
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
14.02.2006 15:15:29
|
|
|
Windowsi vaip
Meestele hea vabandus: puhastusprogramm tolmuimeja.exe jookseb kinni pidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
15.02.2006 01:47:27
|
|
|
Järgnev jutt ei ole küll naljakas, aga õpetlik. Eelmine aasta homelanil(minu sünna ) jäi minu nett nõrgaks ja plaanisime asju "shareda"(pelasi mida koos mängida), kuna kool oli tol ajal läbi saamas, oli nii mõnigi vihane paari õpetaja peale vms, igatahes, sõbra arvutist proni tirides ja muidu pilte, mis reisil tehtud jnejne vaadates leidsime paarist õpetajast(kuri oli) väga vallatud pildid trikoo/millegi muu väel poseerimas, kuna me mõistsime lõpuks, et "omfg l00k at th00se n3w pics" ei tasu ära ja on väga mõttetu lasime pilte vaadata vaid mõnel üksikul klassikaaslasel "tunnistajaks", et sellinne asi on sündmust leidnud .. Igatahes omal sai väga nalja ja nüüd hoopis tagasi mõeldes tundub õpetaja ka veits toredama(kuigi ta oli kurikuri).
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
15.02.2006 19:42:08
|
|
|
Sõber näitas, et Osta's üks reklaamib MP4'a mängijaid. Alghind oli 1.- Kuna ta aga peab toodet müüma, siis mõtlesime pulli pärast, et paneme pakkumise ära. Viskasin siis automaatse 50.- peale. Sõber luges seda kuulutust peale seda veel paar korda, et vaatab lähemalt, millega tegu on. Tegu oli hoopis tellimisinfoga, et kelle käest saab selle hinnaga, mis reklaamis.. Nüüd maksingi 50.- selle "info" eest ära.
Btw., kui keegi neid pleiereid tellida tahab, siis andku teada! 1 GB - 2k - mängib videosi ja MP3'si.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaupsk3
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
15.02.2006 22:24:16
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Sõber näitas, et Osta's üks reklaamib MP4'a mängijaid. Alghind oli 1.- Kuna ta aga peab toodet müüma, siis mõtlesime pulli pärast, et paneme pakkumise ära. Viskasin siis automaatse 50.- peale. Sõber luges seda kuulutust peale seda veel paar korda, et vaatab lähemalt, millega tegu on. Tegu oli hoopis tellimisinfoga, et kelle käest saab selle hinnaga, mis reklaamis.. Nüüd maksingi 50.- selle "info" eest ära.
Btw., kui keegi neid pleiereid tellida tahab, siis andku teada! 1 GB - 2k - mängib videosi ja MP3'si. |
...juhtub...
Selle kohta käib selline point, et 9 korda mõõda ja üks kord lõika, ainult et antud juhtumi korral tuleb veist sõnastust muuta
_________________ Kleebised autodele, sülearvutitele jms. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|