Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  jama HV vaatamisega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 01:14:45 jama HV vaatamisega vasta tsitaadiga

eiteamis aga jama järgmine...minu koduarvutis paneb ie näkku HV vaatamisega icon_sad.gif, kui proovin mõnele teemale vastata, või ise uut topicut alustada, pean 2-3x proovima, enne kui miskit asja saab, sest tavaline vastus on - IE paneb end nüüd kinni, sest kernel32.dll-ile (oli vist nii? icon_redface.gif) ei meeldi miskit....
teine jama on, et IE hangub lihtsalt HV'd vaadates, kui avan järgmise akna, siis hangub see kah icon_cry.gif

tööjuures olen kah paar korda sellist asja märganud, kuid seda vähe...

mida ette võtta? sest teised lehed toimivad ilusasti.... icon_confused.gif (esialgu ei viitsiks eriti mõnd uut brauserit kah kasutusele võtta, suvel sai operat kasutatud, kuid sellel olid vähemalt siis igast bugid kyljes, ie2002 ei jätnud kah just eriti head muljet...)

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 01:38:28 Re: jama HV vaatamisega vasta tsitaadiga

Endalgi sama probleem olnud IE ja HinnaVaatlusega. Minul aitas vist ie 6.0 installeerimine.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 02:03:20 Re: jama HV vaatamisega vasta tsitaadiga

IEXPLORE caused an invalid page fault in
module KERNEL32.DLL at 0167:bff9db61.
Registers:
EAX=c00309c4 CS=0167 EIP=bff9db61 EFLGS=00010212
EBX=0058dc7c SS=016f ESP=0054ff2c EBP=005501c8
ECX=00000000 DS=016f ESI=00550318 FS=3627
EDX=bff76855 ES=016f EDI=0058dc74 GS=0000
Bytes at CS:EIP:
53 8b 15 e4 9c fc bf 56 89 4d e4 57 89 4d dc 89
Stack dump:


vot sellise jama lööb mulle ette...

...hetkel surfan siin netscape6'ga ringi (sellele postile vastates pani IE end 3x kinni), aga see krdi aeglane icon_sad.gif ....niiet ei jää jah vist suurt midagi muud yle, kui see paganama IE6.0 panna masinasse (täna laua peal oleva mmx 200'se peal vist imeb sama aeglaselt, kui see netscapegi...
icon_rolleyes.gif )

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 02:04:36 Re: jama HV vaatamisega vasta tsitaadiga

mis ie sul praegu on? 5.0?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 17.01.2003 02:32:06 vasta tsitaadiga

mul jälle HV-ga mõnikord selline jama et IE ei downi kõiki neid pildikesi (näiteks seda kollast lipikut kui on lugemata sõnumeid teemas) või on tabelid ebamäärased. Selline tunne nagu midagi jääks downimata servust ja IE ei suuda ise seda kokku panna :S
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nalja44
HV kasutaja
nalja44

liitunud: 15.07.2002




sõnum 17.01.2003 03:06:07 vasta tsitaadiga

Mul genereerib nii IE kui ka Opera HinnaVaatluse foorumis erroreid
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 03:12:43 vasta tsitaadiga

Alles paar tundi tagasi oli siin HVF-s nii, et iga lingi peale vajutamisega tuli ette kast "document contains no data"... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 08:14:14 vasta tsitaadiga

nalja44 kirjutas:
Mul genereerib nii IE kui ka Opera HinnaVaatluse foorumis erroreid


Kirjutage mis Internet Explorerit kasutate? Ise tean rääkida, et mingi aeg ma ei saanud ma vist internet Explorer 5.0 siin absoluutselt SISSE LOGITUNA kasutada, sest ie leidis mingi vea ja pani end kinni. Samas 6.0 pole mul seda kordagi esinenud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 17.01.2003 09:07:59 vasta tsitaadiga

mozillaga pole mul kordagi probleeme olnud.
IE6-ga kuni eilseni ka mitte. aga eile tõmbas
äkitselt W2K nii kinni, et toitenupp oli ainuke
toimiv vahend masinaga suhtlemiseks.
BSOD ei jõudnud isegi ette tulla.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 10:57:41 vasta tsitaadiga

IE-ga võib esineda mõningatel lehtedel probleeme, kui pole peale lastud SP-sid. Just olen täheldanud php-lehtede lugemisel ja SP-de puudumisel taolisi probleeme.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 14:11:16 vasta tsitaadiga

ise kasutan selles masinas IE 5.00 versiooni...ja samas teiste PHP lehtedega pole nagu probleemi täheldanud...veel...
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 14:42:56 vasta tsitaadiga

hqs kirjutas:
ise kasutan selles masinas IE 5.00 versiooni...ja samas teiste PHP lehtedega pole nagu probleemi täheldanud...veel...


Proovi ie 5.5, enne kui 6.0 proovid. 5.5 on ehk väiksem ja nõuab arvutilt vähem ressursse kui 6.0.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raitz
HV kasutaja
Raitz

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.01.2003 15:18:27 vasta tsitaadiga

See et IE asjad kokku pakib on mingi väga konkreetse ver kala. Pöhim olen teheldanud, et iga ver IE natuke erinevalt käitub. Samas Operat siin alates 6.0.1 kuni 7 beeta 2 kasutatud ja probleeme pole, Mozillaga samuti ega Netskape 4.7 ga mida olen vahest kasutanud.


üldiselt IE-d kasutan väga väga harva... icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äkker
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 17.01.2003 16:55:31 vasta tsitaadiga

Mul IE 5.0 sama jama, aga nüüd panin 6.0 peale ja kõik korras
_________________
beer_yum.gifbeer_yum.gif on ikka beer_yum.gifbeer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 18:26:07 vasta tsitaadiga

ok, kui koju jõuan, siis upgrade'n 5.5'e peale selle IE raipe icon_wink.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 18:29:14 vasta tsitaadiga

link :: Internet Explorer 5.5 Service Pack 2

hqs kirjutas:
ok, kui koju jõuan, siis upgrade'n 5.5'e peale selle IE raipe icon_wink.gif

vaata, et paned siis Internet Explorer 5.5 Service Pack 2 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 17.01.2003 18:39:07 vasta tsitaadiga

mul näiteks oli internet exploreriga siuke jama et java ütles ülesse ja lõpuks enam mitte ühtegi linki lahti ei teind, tegin siis win reinstalli, mitte formatiga, lihtsalt installisin üle, kasu oli null....sestap peale kasutan operat ja nagu ikka MS ja bill ruulivad icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 18:45:24 vasta tsitaadiga

Taiko kirjutas:
mul näiteks oli internet exploreriga siuke jama et java ütles ülesse ja lõpuks enam mitte ühtegi linki lahti ei teind, tegin siis win reinstalli, mitte formatiga, lihtsalt installisin üle, kasu oli null....sestap peale kasutan operat ja nagu ikka MS ja bill ruulivad icon_wink.gif

Ise ka aru saad, mida teinud oled või?
Winni reinstall ei paranda ju IE-d, mis on eraldi programm. Sellel jäid ikka endised seaded ja ka vead.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 18:45:45 vasta tsitaadiga

mul ka ie5ga pani pange monikord, aga ie6 aitab
see et giffe ei lae alti koikke era, peaks olema phpbb2 viga(olen seda taheldanud ka teistes antud tyypi foorumites)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 17.01.2003 18:52:01 vasta tsitaadiga

no jah kui nii võtta siis küll, aga installisin ma teda uuesti ühe teise asja pärast, muud pangestumised olid ja seda javat üritasin eraldi ka installida mitu korda + mitu IE versiooni , kasu oli null ja win pani väga pange, üleüldse peab vist linuxiga tegelema hakkama....
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bongas
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2003




sõnum 17.01.2003 23:21:15 vasta tsitaadiga

rõõm lugeda. kannatasin vist paar nädalat sama probleemi all, ei julgenud nagu kohe küsida ka, tavaliselt viga ikka tooli ja klaveri vahel olnud.
oli IE5. Mozillaga on OK.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 18.01.2003 01:30:15 vasta tsitaadiga

mul IE 6.0 jamab icon_sad.gif
Netscape 7.01 aga näitab kõike perfektselt icon_biggrin.gif nüüd kasutangi seda (kiirem kah natsa) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hyperdog
HV kasutaja
hyperdog

liitunud: 17.07.2002




sõnum 19.01.2003 19:12:15 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif ...aga mul ei näita avatare icon_razz.gif
kas neid polegi enam või?
(IE6)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2003 19:16:19 vasta tsitaadiga

Avatarid on alles icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim499
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2003 19:18:06 vasta tsitaadiga

Heh, mul kogu aeg iga 5 mindi tagant jääb kogu andmeteliikumine seisma mingi 40 sekundiks ja siis jälle edasi. Äkki on IE pläkk? Ühenduseks kodutöö
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 19.01.2003 19:20:50 vasta tsitaadiga

Mozilla näitab viisakalt ja Ooper ka. Vahel peab hoopis serveri järel ootama kuni leht ette tuleb - või laekub see ET veider sõnum uue netikodu kohta... muidu käib küll.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 19.01.2003 19:21:17 vasta tsitaadiga

Avataride ja signatuuride vaatamiseks peab olema vastav asi ka profiilis lubatud.

HVF-ga pole seda 30-40sec probleemi esinend, küll aga riistvara.ee foorumiga.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2003 19:23:44 vasta tsitaadiga

Kas ainult HV-s?Mul venib siin vahest mõni leht päris pikalt.Vanasti oli asi ikka jupp maad kiirem.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2003 02:26:57 vasta tsitaadiga

tänud siis abi eest icon_smile.gif
IE 5.5 on senini veel tõrgeteta HV'd näidanud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2003 20:05:33 vasta tsitaadiga

mingi kala on. suur hulk teemade postitusi on kaudunud ja suur hulk teemasid samuti. kaasa arvatud "HV paneb näkku" või mis ta oligi, ja kus räägiti sellest, et kole aeglaseks läinud asi. pakun, et mingitsorti andmete taastamine toimus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 21.01.2003 20:30:16 vasta tsitaadiga

Andmete taastamine? Krat terve hunnik vajalikke postitusi läind nagu vits vette.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2003 20:33:38 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Andmete taastamine? Krat terve hunnik vajalikke postitusi läind nagu vits vette.


siin on yldse stiilis Back To The Future icon_biggrin.gif
asi tundub on panud viimasest back-up'st (21.01 02:00)
uuesti peale kella 18:30 paiku ja sinna vahemikku jäänud teemad
on kõik kadunud.
lisaks on veel selline imelik pull, et eile ära saadetud priva
on mulle uuesti saatmata kirjade hulka tagasi potsatanud icon_smile.gif

samas pluss punktiks vast seda, et HV töötab praegu ysna probleemi vabalt
ja kiiresti tulevad lehed ette...
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2003 20:45:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

samas pluss punktiks vast seda, et HV töötab praegu ysna probleemi vabalt
ja kiiresti tulevad lehed ette...

minul jälle pole veel kunagi HV lehed nii aeglaselt avanenud kui viimase tunni jooksul, centrumi logo ja kiri on kogu aeg ees.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2003 20:48:01 vasta tsitaadiga

Tegu kindlasti back-up'iga mul tuli kustutatud postitus tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2003 21:07:33 vasta tsitaadiga

sick1 kirjutas:

asi tundub on panud viimasest back-up'st


siiski küll loogiline on, et asi lasti nende ET alphadel jälle käima,
sellest seisust nagu ta enne öist ymber tostmist jäi..
ja seda uut "sigakiiret" versiooni alles tuunitakse kuskil mujal icon_smile.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2003 21:13:41 vasta tsitaadiga

mul on ka jama HV vaatamisega!
pole päev otsa käinud, siis on tavaliselt 200+ uut teemat viimasest külastusest, täna ainult 82.
mulle tundub et suurem osa teemasid on kuskil foorumite lõpus, sest uusi postitusi paljudel ei loeta... (nagu siin, otsingus näitab, et viimane postitaja stepzter, edasisi postitajaid ei loeta: https://hinnavaatlus.ee/phorum/viewtopic.php?t=28839&highlight= )
postitamisel näit. sinna teemasse tuleb tekst: error sending email, seepärast ka topeltpostitused (või triplepostitused, oleneb kellel, kui kaua aega arusaamiseks läheb icon_lol.gif )
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 01:42:21 vasta tsitaadiga

täitsa pael. ma püüdsin praegu 15 minutit HV foorumisse sisse saada, aga alles nüüd õnnestus. jube lugu lihtsalt. ja kui lõpuks sisse sain, siis ütles foorum, et viimati külastasin seda täpselt samal kellaajal, mil ma just foorumisse sisenesin. ja kõik uued postitused olid sellega seoses kah kadunud loomulikult.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 08:05:54 vasta tsitaadiga

... no nii hullu jama, kui praegu, ei ole vist küll varem olnud. HV foorumi
vaatamine on kohati puhas enesepiinamine, küll kiilub kinni või viskab
jaburaid veateateid, mis ei paista mitte millegagi seoses olevat jne. ...

edit: ... ja nüüd ei pääse enam müügi/vahetuse foorumi alla, kas
jääbki avama või viskab centrumi või mingi muu samasisulise teate ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 22.01.2003 11:42:25 vasta tsitaadiga

Krt, senimaani ei pääse ma ligi müügifoorumile thumbs_down.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 22.01.2003 12:52:27 vasta tsitaadiga

Täna on olukord ikka palju parem icon_wink.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 13:17:51 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... no nii hullu jama, kui praegu, ei ole vist küll varem olnud. HV foorumi
vaatamine on kohati puhas enesepiinamine, küll kiilub kinni või viskab
jaburaid veateateid, mis ei paista mitte millegagi seoses olevat jne. ...

edit: ... ja nüüd ei pääse enam müügi/vahetuse foorumi alla, kas
jääbki avama või viskab centrumi või mingi muu samasisulise teate ...

peamine põhjus, miks HV foorum kohati aeglane on, on väljaselgitatud ja sellega tegeldakse
Eeldatavasti HV juubeliks on viimased "kortsud" välja triigitud icon_wink.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 15:24:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
peamine põhjus, miks HV foorum kohati aeglane on, on väljaselgitatud ja sellega tegeldakse
Eeldatavasti HV juubeliks on viimased "kortsud" välja triigitud icon_wink.gif

... tore oleks, kuna praegu ei pääse ma miski trikiga, sisse logitult,
Müügi/vahetuse foorumile ligi icon_sad.gif mujal pole probleeme ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 22.01.2003 16:31:54 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Müügi/vahetuse foorumile ligi icon_sad.gif mujal pole probleeme ...

same here thumbs_down.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 16:42:35 vasta tsitaadiga

Veider... Ühenduseks StarnetPro ning brauseriks Mozilla - igale foorumile pääseb juba täna hommikust alates vabalt ligi, kaasaarvatud müügi/vahetuse foorumile. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 16:59:17 vasta tsitaadiga

ma ei ole alates eile õhtust kuni praeguse hetkeni välja IE 6.0-ga näinud HV foorumi skine, olen näinud vaid HV skinitut versiooni. lisaks IE-ga foorum hangub pidevalt: ei lae lehti ning viskab ette centrumi lehekülge.

skinitu HV foorum vaadatuna IE-ga näeb välja selline

tõmbasin endale igaks juhuks peale netscape 7.01 ning sellega näitab HV foorumit veatult ja lehed avanevad väga kiiresti. aga ma tahaks siiski IE-d kasutada.

parandus: selle postituse saatmisel viskas ka netscape ette centrumi lehekülje. skine näitab see eest aga endiselt hästi!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 17:12:39 vasta tsitaadiga

Nagu näha, tuleb siinkohal esile Netscape/Mozilla/Phoenixi headus icon_razz.gif
Saab HVF-i endiselt probleemideta jälgida...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 17:19:53 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Nagu näha, tuleb siinkohal esile Netscape/Mozilla/Phoenixi headus icon_razz.gif
Saab HVF-i endiselt probleemideta jälgida...

... tore kuulda, minul nii hästi vedanud pole icon_neutral.gif ükski lehitseja
ei suuda Müügi/vahetuse foorumit sisse loginult avada ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 17:34:58 vasta tsitaadiga

ja veel kaks tähelepanekut, mis ma netscape'i kasutades tegin:

1. ma pole MITTE KUNAGI IE-ga näinud aadressiribal aadressi ees HinnaVaatluse väikest ikooni. ma ei teadnud, et selline asi HV-s üldse olemaski on. aga netscape näitab seda kogu aeg thumbs_up.gif

2. ma pole mitte kunagi IE-ga näinud ühelgi kasutajal punase lillega ICQ pilti. alati on rohelisega. nüüd korraga avastasin, et netscape näitab ka punaseid ja halle lilli

huvitav, mida veel netscape HV-s näitab ja mida IE ei näita???
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2003 17:41:00 vasta tsitaadiga

Huvitav, viimati olin siin öösel ja nüüd tulles näitab IE avalehel nagu terve päeva jooksul ei oleks ühtegi uut postitust tehtud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 22.01.2003 18:08:42 vasta tsitaadiga

Skinid sai tagasi CTRL+Refersh ja IE on mul kogu aeg näidanud nii punaseid, rohelisi kui ka halle ICQ ikoone
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  jama HV vaatamisega mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.