|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
17.01.2003 01:14:45
jama HV vaatamisega |
|
|
eiteamis aga jama järgmine...minu koduarvutis paneb ie näkku HV vaatamisega , kui proovin mõnele teemale vastata, või ise uut topicut alustada, pean 2-3x proovima, enne kui miskit asja saab, sest tavaline vastus on - IE paneb end nüüd kinni, sest kernel32.dll-ile (oli vist nii? ) ei meeldi miskit....
teine jama on, et IE hangub lihtsalt HV'd vaadates, kui avan järgmise akna, siis hangub see kah
tööjuures olen kah paar korda sellist asja märganud, kuid seda vähe...
mida ette võtta? sest teised lehed toimivad ilusasti.... (esialgu ei viitsiks eriti mõnd uut brauserit kah kasutusele võtta, suvel sai operat kasutatud, kuid sellel olid vähemalt siis igast bugid kyljes, ie2002 ei jätnud kah just eriti head muljet...)
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
17.01.2003 01:38:28
Re: jama HV vaatamisega |
|
|
| Endalgi sama probleem olnud IE ja HinnaVaatlusega. Minul aitas vist ie 6.0 installeerimine.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
17.01.2003 02:03:20
Re: jama HV vaatamisega |
|
|
IEXPLORE caused an invalid page fault in
module KERNEL32.DLL at 0167:bff9db61.
Registers:
EAX=c00309c4 CS=0167 EIP=bff9db61 EFLGS=00010212
EBX=0058dc7c SS=016f ESP=0054ff2c EBP=005501c8
ECX=00000000 DS=016f ESI=00550318 FS=3627
EDX=bff76855 ES=016f EDI=0058dc74 GS=0000
Bytes at CS:EIP:
53 8b 15 e4 9c fc bf 56 89 4d e4 57 89 4d dc 89
Stack dump:
vot sellise jama lööb mulle ette...
...hetkel surfan siin netscape6'ga ringi (sellele postile vastates pani IE end 3x kinni), aga see krdi aeglane ....niiet ei jää jah vist suurt midagi muud yle, kui see paganama IE6.0 panna masinasse (täna laua peal oleva mmx 200'se peal vist imeb sama aeglaselt, kui see netscapegi...
)
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
17.01.2003 02:04:36
Re: jama HV vaatamisega |
|
|
| mis ie sul praegu on? 5.0?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
17.01.2003 02:32:06
|
|
|
| mul jälle HV-ga mõnikord selline jama et IE ei downi kõiki neid pildikesi (näiteks seda kollast lipikut kui on lugemata sõnumeid teemas) või on tabelid ebamäärased. Selline tunne nagu midagi jääks downimata servust ja IE ei suuda ise seda kokku panna :S
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nalja44
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
17.01.2003 03:06:07
|
|
|
| Mul genereerib nii IE kui ka Opera HinnaVaatluse foorumis erroreid
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
17.01.2003 03:12:43
|
|
|
Alles paar tundi tagasi oli siin HVF-s nii, et iga lingi peale vajutamisega tuli ette kast "document contains no data"...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
17.01.2003 08:14:14
|
|
|
| nalja44 kirjutas: |
| Mul genereerib nii IE kui ka Opera HinnaVaatluse foorumis erroreid |
Kirjutage mis Internet Explorerit kasutate? Ise tean rääkida, et mingi aeg ma ei saanud ma vist internet Explorer 5.0 siin absoluutselt SISSE LOGITUNA kasutada, sest ie leidis mingi vea ja pani end kinni. Samas 6.0 pole mul seda kordagi esinenud.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
17.01.2003 09:07:59
|
|
|
mozillaga pole mul kordagi probleeme olnud.
IE6-ga kuni eilseni ka mitte. aga eile tõmbas
äkitselt W2K nii kinni, et toitenupp oli ainuke
toimiv vahend masinaga suhtlemiseks.
BSOD ei jõudnud isegi ette tulla.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
17.01.2003 10:57:41
|
|
|
IE-ga võib esineda mõningatel lehtedel probleeme, kui pole peale lastud SP-sid. Just olen täheldanud php-lehtede lugemisel ja SP-de puudumisel taolisi probleeme.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
17.01.2003 14:11:16
|
|
|
ise kasutan selles masinas IE 5.00 versiooni...ja samas teiste PHP lehtedega pole nagu probleemi täheldanud...veel...
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
17.01.2003 14:42:56
|
|
|
| hqs kirjutas: |
| ise kasutan selles masinas IE 5.00 versiooni...ja samas teiste PHP lehtedega pole nagu probleemi täheldanud...veel... |
Proovi ie 5.5, enne kui 6.0 proovid. 5.5 on ehk väiksem ja nõuab arvutilt vähem ressursse kui 6.0.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raitz
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
17.01.2003 15:18:27
|
|
|
See et IE asjad kokku pakib on mingi väga konkreetse ver kala. Pöhim olen teheldanud, et iga ver IE natuke erinevalt käitub. Samas Operat siin alates 6.0.1 kuni 7 beeta 2 kasutatud ja probleeme pole, Mozillaga samuti ega Netskape 4.7 ga mida olen vahest kasutanud.
üldiselt IE-d kasutan väga väga harva...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äkker
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2002
|
17.01.2003 16:55:31
|
|
|
Mul IE 5.0 sama jama, aga nüüd panin 6.0 peale ja kõik korras
_________________
 on ikka   |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
17.01.2003 18:26:07
|
|
|
ok, kui koju jõuan, siis upgrade'n 5.5'e peale selle IE raipe
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
17.01.2003 18:29:14
|
|
|
link :: Internet Explorer 5.5 Service Pack 2
| hqs kirjutas: |
ok, kui koju jõuan, siis upgrade'n 5.5'e peale selle IE raipe  |
vaata, et paned siis Internet Explorer 5.5 Service Pack 2
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taiko
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2002
|
17.01.2003 18:39:07
|
|
|
mul näiteks oli internet exploreriga siuke jama et java ütles ülesse ja lõpuks enam mitte ühtegi linki lahti ei teind, tegin siis win reinstalli, mitte formatiga, lihtsalt installisin üle, kasu oli null....sestap peale kasutan operat ja nagu ikka MS ja bill ruulivad
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
17.01.2003 18:45:24
|
|
|
| Taiko kirjutas: |
mul näiteks oli internet exploreriga siuke jama et java ütles ülesse ja lõpuks enam mitte ühtegi linki lahti ei teind, tegin siis win reinstalli, mitte formatiga, lihtsalt installisin üle, kasu oli null....sestap peale kasutan operat ja nagu ikka MS ja bill ruulivad  |
Ise ka aru saad, mida teinud oled või?
Winni reinstall ei paranda ju IE-d, mis on eraldi programm. Sellel jäid ikka endised seaded ja ka vead.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
17.01.2003 18:45:45
|
|
|
mul ka ie5ga pani pange monikord, aga ie6 aitab
see et giffe ei lae alti koikke era, peaks olema phpbb2 viga(olen seda taheldanud ka teistes antud tyypi foorumites)
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taiko
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2002
|
17.01.2003 18:52:01
|
|
|
| no jah kui nii võtta siis küll, aga installisin ma teda uuesti ühe teise asja pärast, muud pangestumised olid ja seda javat üritasin eraldi ka installida mitu korda + mitu IE versiooni , kasu oli null ja win pani väga pange, üleüldse peab vist linuxiga tegelema hakkama....
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bongas
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2003
|
17.01.2003 23:21:15
|
|
|
rõõm lugeda. kannatasin vist paar nädalat sama probleemi all, ei julgenud nagu kohe küsida ka, tavaliselt viga ikka tooli ja klaveri vahel olnud.
oli IE5. Mozillaga on OK.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.01.2003 01:30:15
|
|
|
mul IE 6.0 jamab
Netscape 7.01 aga näitab kõike perfektselt nüüd kasutangi seda (kiirem kah natsa)
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hyperdog
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2002
|
19.01.2003 19:12:15
|
|
|
...aga mul ei näita avatare
kas neid polegi enam või?
(IE6)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
19.01.2003 19:16:19
|
|
|
Avatarid on alles
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim499
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2002
|
19.01.2003 19:18:06
|
|
|
| Heh, mul kogu aeg iga 5 mindi tagant jääb kogu andmeteliikumine seisma mingi 40 sekundiks ja siis jälle edasi. Äkki on IE pläkk? Ühenduseks kodutöö
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuhk
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001
|
19.01.2003 19:20:50
|
|
|
| Mozilla näitab viisakalt ja Ooper ka. Vahel peab hoopis serveri järel ootama kuni leht ette tuleb - või laekub see ET veider sõnum uue netikodu kohta... muidu käib küll.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.01.2003 19:21:17
|
|
|
Avataride ja signatuuride vaatamiseks peab olema vastav asi ka profiilis lubatud.
HVF-ga pole seda 30-40sec probleemi esinend, küll aga riistvara.ee foorumiga.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
19.01.2003 19:23:44
|
|
|
| Kas ainult HV-s?Mul venib siin vahest mõni leht päris pikalt.Vanasti oli asi ikka jupp maad kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
20.01.2003 02:26:57
|
|
|
tänud siis abi eest
IE 5.5 on senini veel tõrgeteta HV'd näidanud
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
21.01.2003 20:05:33
|
|
|
| mingi kala on. suur hulk teemade postitusi on kaudunud ja suur hulk teemasid samuti. kaasa arvatud "HV paneb näkku" või mis ta oligi, ja kus räägiti sellest, et kole aeglaseks läinud asi. pakun, et mingitsorti andmete taastamine toimus.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
21.01.2003 20:30:16
|
|
|
| Andmete taastamine? Krat terve hunnik vajalikke postitusi läind nagu vits vette.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
i8080
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2002
|
21.01.2003 20:33:38
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| Andmete taastamine? Krat terve hunnik vajalikke postitusi läind nagu vits vette. |
siin on yldse stiilis Back To The Future
asi tundub on panud viimasest back-up'st (21.01 02:00)
uuesti peale kella 18:30 paiku ja sinna vahemikku jäänud teemad
on kõik kadunud.
lisaks on veel selline imelik pull, et eile ära saadetud priva
on mulle uuesti saatmata kirjade hulka tagasi potsatanud
samas pluss punktiks vast seda, et HV töötab praegu ysna probleemi vabalt
ja kiiresti tulevad lehed ette...
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
21.01.2003 20:45:53
|
|
|
| tsitaat: |
samas pluss punktiks vast seda, et HV töötab praegu ysna probleemi vabalt
ja kiiresti tulevad lehed ette...
|
minul jälle pole veel kunagi HV lehed nii aeglaselt avanenud kui viimase tunni jooksul, centrumi logo ja kiri on kogu aeg ees.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
21.01.2003 20:48:01
|
|
|
Tegu kindlasti back-up'iga mul tuli kustutatud postitus tagasi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
i8080
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2002
|
21.01.2003 21:07:33
|
|
|
| sick1 kirjutas: |
asi tundub on panud viimasest back-up'st |
siiski küll loogiline on, et asi lasti nende ET alphadel jälle käima,
sellest seisust nagu ta enne öist ymber tostmist jäi..
ja seda uut "sigakiiret" versiooni alles tuunitakse kuskil mujal
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
21.01.2003 21:13:41
|
|
|
mul on ka jama HV vaatamisega!
pole päev otsa käinud, siis on tavaliselt 200+ uut teemat viimasest külastusest, täna ainult 82.
mulle tundub et suurem osa teemasid on kuskil foorumite lõpus, sest uusi postitusi paljudel ei loeta... (nagu siin, otsingus näitab, et viimane postitaja stepzter, edasisi postitajaid ei loeta: https://hinnavaatlus.ee/phorum/viewtopic.php?t=28839&highlight= )
postitamisel näit. sinna teemasse tuleb tekst: error sending email, seepärast ka topeltpostitused (või triplepostitused, oleneb kellel, kui kaua aega arusaamiseks läheb )
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.01.2003 01:42:21
|
|
|
| täitsa pael. ma püüdsin praegu 15 minutit HV foorumisse sisse saada, aga alles nüüd õnnestus. jube lugu lihtsalt. ja kui lõpuks sisse sain, siis ütles foorum, et viimati külastasin seda täpselt samal kellaajal, mil ma just foorumisse sisenesin. ja kõik uued postitused olid sellega seoses kah kadunud loomulikult.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2003 08:05:54
|
|
|
... no nii hullu jama, kui praegu, ei ole vist küll varem olnud. HV foorumi
vaatamine on kohati puhas enesepiinamine, küll kiilub kinni või viskab
jaburaid veateateid, mis ei paista mitte millegagi seoses olevat jne. ...
edit: ... ja nüüd ei pääse enam müügi/vahetuse foorumi alla, kas
jääbki avama või viskab centrumi või mingi muu samasisulise teate ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
22.01.2003 11:42:25
|
|
|
Krt, senimaani ei pääse ma ligi müügifoorumile
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
22.01.2003 12:52:27
|
|
|
Täna on olukord ikka palju parem
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
22.01.2003 13:17:51
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... no nii hullu jama, kui praegu, ei ole vist küll varem olnud. HV foorumi
vaatamine on kohati puhas enesepiinamine, küll kiilub kinni või viskab
jaburaid veateateid, mis ei paista mitte millegagi seoses olevat jne. ...
edit: ... ja nüüd ei pääse enam müügi/vahetuse foorumi alla, kas
jääbki avama või viskab centrumi või mingi muu samasisulise teate ... |
peamine põhjus, miks HV foorum kohati aeglane on, on väljaselgitatud ja sellega tegeldakse
Eeldatavasti HV juubeliks on viimased "kortsud" välja triigitud
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2003 15:24:52
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
peamine põhjus, miks HV foorum kohati aeglane on, on väljaselgitatud ja sellega tegeldakse
Eeldatavasti HV juubeliks on viimased "kortsud" välja triigitud  |
... tore oleks, kuna praegu ei pääse ma miski trikiga, sisse logitult,
Müügi/vahetuse foorumile ligi mujal pole probleeme ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
22.01.2003 16:31:54
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
Müügi/vahetuse foorumile ligi mujal pole probleeme ... |
same here
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
22.01.2003 16:42:35
|
|
|
Veider... Ühenduseks StarnetPro ning brauseriks Mozilla - igale foorumile pääseb juba täna hommikust alates vabalt ligi, kaasaarvatud müügi/vahetuse foorumile.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.01.2003 16:59:17
|
|
|
ma ei ole alates eile õhtust kuni praeguse hetkeni välja IE 6.0-ga näinud HV foorumi skine, olen näinud vaid HV skinitut versiooni. lisaks IE-ga foorum hangub pidevalt: ei lae lehti ning viskab ette centrumi lehekülge.
skinitu HV foorum vaadatuna IE-ga näeb välja selline
tõmbasin endale igaks juhuks peale netscape 7.01 ning sellega näitab HV foorumit veatult ja lehed avanevad väga kiiresti. aga ma tahaks siiski IE-d kasutada.
parandus: selle postituse saatmisel viskas ka netscape ette centrumi lehekülje. skine näitab see eest aga endiselt hästi!
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
22.01.2003 17:12:39
|
|
|
Nagu näha, tuleb siinkohal esile Netscape/Mozilla/Phoenixi headus
Saab HVF-i endiselt probleemideta jälgida...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.01.2003 17:19:53
|
|
|
| Mawrec kirjutas: |
Nagu näha, tuleb siinkohal esile Netscape/Mozilla/Phoenixi headus
Saab HVF-i endiselt probleemideta jälgida... |
... tore kuulda, minul nii hästi vedanud pole ükski lehitseja
ei suuda Müügi/vahetuse foorumit sisse loginult avada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.01.2003 17:34:58
|
|
|
ja veel kaks tähelepanekut, mis ma netscape'i kasutades tegin:
1. ma pole MITTE KUNAGI IE-ga näinud aadressiribal aadressi ees HinnaVaatluse väikest ikooni. ma ei teadnud, et selline asi HV-s üldse olemaski on. aga netscape näitab seda kogu aeg
2. ma pole mitte kunagi IE-ga näinud ühelgi kasutajal punase lillega ICQ pilti. alati on rohelisega. nüüd korraga avastasin, et netscape näitab ka punaseid ja halle lilli
huvitav, mida veel netscape HV-s näitab ja mida IE ei näita???
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
22.01.2003 17:41:00
|
|
|
Huvitav, viimati olin siin öösel ja nüüd tulles näitab IE avalehel nagu terve päeva jooksul ei oleks ühtegi uut postitust tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|