|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
19.01.2006 19:41:50
|
|
|
8) oleks abi vaja pumba valimisel:
AUS Alphacool AGB-Eheim 600 Station II mx. 600L/h; veesammas 1.3m
http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=3594&cPath=5_26_27
või
Alphacool AGB-Eheim 1000 Station max. 1000L/h; veesammas 2.0m
http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=827&cPath=5_26_27
pump peab ikka oma tööd korralikult tegema, kuid ekstreemseid tempe ei oota. vaikus on tähtsal koha!l (sellepärast valitud ka uputatud pump)
oskab keegi midagi kosta? palju neil see performance´i erinevus järgnevas sys´is on?
terve sys on 10/8mm voolikutega, connectionid on 1/4"
Alphacool NexXxos Pro III 360mm radiaator
Alphacool NexXxos XP cpu plokk (vb ka vga ja chipset´i plokk)
ja veel... kuna elan kohas, kus pidevalt voolupinge kõigub... siis kas on mõtet 12V pumpa võtta, kui UPS on olemas?
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
19.01.2006 20:03:24
|
|
|
Kui tahaks Bigwater SE Pumba ära vahetada siis millise vastu?
Hind mingi 500 max.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
19.01.2006 20:49:24
|
|
|
viitsiks keegi miski vesijahutusesüsteemi kokku panna?
max hind 2k
või oleks kasulikum osta Tt Bigwater SE + miski korralik pump?
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
19.01.2006 21:10:30
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Kui tahaks Bigwater SE Pumba ära vahetada siis millise vastu?
Hind mingi 500 max. |
Hydor L20 peaks sobililk olema, enamvähem vaikne ning tunduvalt tõhusam kui see originaal (vähemasti arvan niimoodi)
| prophet kirjutas: |
viitsiks keegi miski vesijahutusesüsteemi kokku panna?
max hind 2k
või oleks kasulikum osta Tt Bigwater SE + miski korralik pump? |
Võimekam pump + Bigwater SE oleks hea ( http://www.virtual-hideout.net/reviews/tt_bigwaterSE/index.shtml ),
kuid olenevalt sellest kui palju lisandub lisatasudega, nagu postikulu, saaks tjj kaudu näiteks
mis oleks ka üks variant.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
19.01.2006 21:43:22
|
|
|
rahvas pakkuge mulle vga plokki ja radikat ,mitte ärge soovitaga vaid pakkuge ps-i teel
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
21.01.2006 03:42:43
|
|
|
igatahes minul külmus mingi asi ära hommikul radikas, radikas kahe akna vahel ja väljas 25C külma, prose temp on stabiilselt 13c, mul karvane tunne et see mobo sensor alla selle ei näitagi
muidu tore aint oma uut mobo ei saa tööle seega jäävad extreme clokingud seekord ära
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
21.01.2006 09:43:37
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
igatahes minul külmus mingi asi ära hommikul radikas, radikas kahe akna vahel ja väljas 25C külma, prose temp on stabiilselt 13c, mul karvane tunne et see mobo sensor alla selle ei näitagi
muidu tore aint oma uut mobo ei saa tööle seega jäävad extreme clokingud seekord ära  |
nub pane see asi mis sul ära kylmus radika juurde siis on kõik jälle ok ja vala viin sisse siis ei kylmu ära kah
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
22.01.2006 22:14:11
|
|
|
ok, dudes, küsin siin siis ära:
millise spec.iga voolikuid soovitate?
vajalik on hea painduvus, kuid ei tohi kergelt murduda.
variandid: PUR, PURE, PVC.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannyy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
22.01.2006 23:53:18
|
|
|
link :: müüdav plokk
Keegi hydor seltz s20 pumpa ei taha ära osta?(480l/h)
Ostetud küll eelmine aasta, kuid olen kasutanud seda vaid umebs nädal.
Veel müüks ära prose veeploki. mõõdud siis 50mmx50mmx10mm ilma kaaneta.
seest on freesitud nõnda:
Veel võin kaasa anda voolikuid, klambreid ja muud sellist.
Kui keegi on huvitatud siis ps.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
23.01.2006 15:58:38
|
|
|
pole nagu müügiteema eriti......rohkem nagu nõuannete ja arutluste kohane thread
pane ametlikult müüki, küll ostetakse
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
23.01.2006 16:10:05
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
ok, dudes, küsin siin siis ära:
millise spec.iga voolikuid soovitate?
vajalik on hea painduvus, kuid ei tohi kergelt murduda.
variandid: PUR, PURE, PVC. |
ma oskan öelda, et paindub hästi kui on pehme ja paksu seinaga voolik, mida jäigem ja õhem sein seda kergemini murdub.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
23.01.2006 20:01:07
|
|
|
müügiteema too pole,aga miunuarust võib ikkagi ju siia visata enda kuulutus
kuna myygiteemas kipuvad need nii kiiresti ära kaduma,et pooled silmaparid,mis seda otsivad ei n2egi...pole ju väga suur patt siia riputada?
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
24.01.2006 14:11:41
|
|
|
| Big Wateri voolikud on väiksemad, kindlasti annab midagi ehitada kui endal tahtmist on.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
24.01.2006 15:21:38
|
|
|
salma on alu ja tt vask vist
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
24.01.2006 16:12:46
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
salma on alu ja tt vask vist  |
ja siis
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
24.01.2006 16:25:20
|
|
|
| MoosiVaras kirjutas: |
ja siis  |
Ehk loeksid seda teemet veidi eespoolt. Igasugu elektrokeemiast on juttu küllaga.
Zalmani plokid on üldjuhul korralikult anodeeritud, seega nende pind on passiivseks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
24.01.2006 16:34:43
|
|
|
| Mis järjestuses peaksid asjad olema...et kust kuhu pump peaks vee pumpama jne! Asjad siis järgmised: Radikas; pump; cpu plokk; vga plokk; paisupaak; cipseti plokk; Toiteka veeplokk. Et mis järjekorras vesi peaks liikuma seal?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
24.01.2006 16:44:49
|
|
|
mis vga blokki te soovitate ja kust osta saab..
asi peab istuma radeon 9800pro-le
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
24.01.2006 18:23:35
|
|
|
| allar4 kirjutas: |
| Mis järjestuses peaksid asjad olema...et kust kuhu pump peaks vee pumpama jne! Asjad siis järgmised: Radikas; pump; cpu plokk; vga plokk; paisupaak; cipseti plokk; Toiteka veeplokk. Et mis järjekorras vesi peaks liikuma seal? |
muidu on suht suva aga pump ja paisupaak peaks järjestikused olema e siis paagi järel on pump kohe
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
24.01.2006 19:08:39
|
|
|
| Sageli on kasutusel järjestus, kus radikast tulev jahutatud vesi läheb otse proseploki peale ja sealt siis edasi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
24.01.2006 19:22:49
|
|
|
| et siis nii: pump---> plokid->radikas->paisupaak ->ja siis uuesti pump Et pump imeks vee paisupaagist.?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
24.01.2006 19:59:01
|
|
|
| allar4 kirjutas: |
| et siis nii: pump---> plokid->radikas->paisupaak ->ja siis uuesti pump Et pump imeks vee paisupaagist.? |
jah
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
24.01.2006 20:07:36
|
|
|
| kuidas saab üldse mingi erinevus olla? süsteem on ju kinnine - kusagil ei saa olla midagi puudu ega üle.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
24.01.2006 21:24:24
|
|
|
| allar4 kirjutas: |
| et siis nii: pump---> plokid->radikas->paisupaak ->ja siis uuesti pump Et pump imeks vee paisupaagist.? |
Sõltub, mis on sinu jaoks esmase tähtsusega, kas pumpamine või prose jahutamine
Praeguse järgi tundub, et pigem pump.
Lõpuks on kiire ringluse juures vee temperatuuri erinevus ka enne ja pärast proseplokki väike, nii et pumba soojuskoormus ringluses on ikka pisike, miski kümmekond protsenti prose omast. Et siis erilist vahet pole, mismoodi kvartett koos istub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
24.01.2006 21:44:56
|
|
|
| pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab,ning kuna need pumbad ei ime väga,siis on pumbale ka tervislikum...
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
24.01.2006 21:53:06
|
|
|
| Oioi kirjutas: |
| allar4 kirjutas: |
| et siis nii: pump---> plokid->radikas->paisupaak ->ja siis uuesti pump Et pump imeks vee paisupaagist.? |
Sõltub, mis on sinu jaoks esmase tähtsusega, kas pumpamine või prose jahutamine
Praeguse järgi tundub, et pigem pump.
Lõpuks on kiire ringluse juures vee temperatuuri erinevus ka enne ja pärast proseplokki väike, nii et pumba soojuskoormus ringluses on ikka pisike, miski kümmekond protsenti prose omast. Et siis erilist vahet pole, mismoodi kvartett koos istub. |
Ok
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
24.01.2006 23:37:12
|
|
|
kellelgi CU , äärmisel juhul Alu plokke , millest plokke freezida pole müüa ? on võimalus pääseda arvutiga freezi taha... et teeks rahvale DFI NB plokke jne ...
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
25.01.2006 01:23:11
|
|
|
njaa...
ma vb saan isegi tükikese vaske,aga see on väikese aja pärast...
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
25.01.2006 15:51:18
|
|
|
on pakkuda radikaid ? andke PS-iga teada
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
27.01.2006 23:38:57
|
|
|
oskab keegi soovitada vasest blokki socket 370-le
koos kinnitustega??
võib kohe myygipakkumsie ka teha
viimati muutis ozooner 27.01.2006 23:42:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
28.01.2006 13:21:31
|
|
|
ja keegi v6iks ramile mingid blokki soovitada
ise leidsin siis sellise asja
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.01.2006 15:11:15
|
|
|
| vxpsv, pointless.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
28.01.2006 15:25:56
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| vxpsv, pointless. |
venti vaba kast
ja kui teine kord isu peale tuleb ja ramile 3.7v keeran mis siis asjad sellest arvavad (ilma mingid jahutust )
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
28.01.2006 15:31:40
|
|
|
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
28.01.2006 15:35:22
|
|
|
| allar4 kirjutas: |
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks  |
aga proovi j2rgi pane oma ramile 3.7v ja ei mindeid vente peale puhumas ja vaata kaua vastu peavad
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
28.01.2006 15:37:00
|
|
|
| vxpsv kirjutas: |
| allar4 kirjutas: |
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks  |
aga proovi j2rgi pane oma ramile 3.7v ja ei mindeid vente peale puhumas ja vaata kaua vastu peavad  |
ma pidasin silmas, et vesijahutus on pointless...piisab täiesti mäluradikatest!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
28.01.2006 15:43:11
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
| pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab,ning kuna need pumbad ei ime väga,siis on pumbale ka tervislikum... |
ozooner sa ei suru ju vett kokku ja ei pumpa seda punktist A punkti B
vesi ringleb ja imho väide nagu pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab ei oma mingit tähtsust
reservuaar (R) on kasulik:
- kui selleks on 10L ämber ja selles annab jäätykke ujutada, nagu lamp seda vahetevahel teeb (ilmselt ka mõned muud tegelased)
- kui R. annab kasutada täiendava jahutusallikana
- ilmselt leidub midagi veel
kaheldusväärne kasu:
-R. kasutatakse kujunduselemendina, nn. pedemajakas
- ilmselt leidub midagi veel
yldiselt on aga R. lihtsalt järekordne loop systeemis, mis on segab ainult voolu (iseasi kui väike/suur see kahju on)
tavaliselt on R. enne pumpa yhe lihtsa põhjusega - systeemi on lihtsam veega täita, vähem õhumulle satub ringlusesse ja nad ronivad sealt paremini välja (oleneb muidugi R. ehitusest)
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
28.01.2006 17:24:36
|
|
|
| phleg kirjutas: |
| ozooner kirjutas: |
| pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab,ning kuna need pumbad ei ime väga,siis on pumbale ka tervislikum... |
ozooner sa ei suru ju vett kokku ja ei pumpa seda punktist A punkti B
vesi ringleb ja imho väide nagu pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab ei oma mingit tähtsust
reservuaar (R) on kasulik:
- kui selleks on 10L ämber ja selles annab jäätykke ujutada, nagu lamp seda vahetevahel teeb (ilmselt ka mõned muud tegelased)
- kui R. annab kasutada täiendava jahutusallikana
- ilmselt leidub midagi veel
kaheldusväärne kasu:
-R. kasutatakse kujunduselemendina, nn. pedemajakas
- ilmselt leidub midagi veel
yldiselt on aga R. lihtsalt järekordne loop systeemis, mis on segab ainult voolu (iseasi kui väike/suur see kahju on)
tavaliselt on R. enne pumpa yhe lihtsa põhjusega - systeemi on lihtsam veega täita, vähem õhumulle satub ringlusesse ja nad ronivad sealt paremini välja (oleneb muidugi R. ehitusest) |
ma tekstise seda välja ei lugendu,et reservuar on vesijahutuse süsteemi veega täitmiseks eelkõige
suht raske on seda muidu täitta ilma õhku sisse jätmata
socket 370 blokki soovitage!nohh!
ja rabi veeplokk on veel ajalik selleks,et kui rami valetpidi arvutisse sisse paned ja selle siis tööle paned(mul juhtus see kogemata)
vaatan-naljakas,pilt ei tule ette
hakkasin kõiki kivisi ja radikaid katsuma,kuni jõudsin rammini,mis oli umbes 60c:D
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
28.01.2006 20:59:28
|
|
|
ozooner,
veeplokki on vaja kui rami valetpidi sisse paned? mnjah
ega kellelgi alumiinium latti kodus vedele? just sain teada, et see freesija, kelle kätte ma 2 kuud tagasi oma ploki viisin, ei ole tööga isegi alustanud, pidavat teine jooma
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
28.01.2006 23:15:13
|
|
|
sa viisid nagu tooriku?
või muutmisele viisid bloki?
aga keeig ei oska socket 370 blokki soovitada?
või veelparem myya?
vahetuseks võin anda vastu socket a veeploki(homemade)
alumiiniumist...suht hästi peaks kraadre alla võtma...enda socketile istutamiseks pole ideed
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
28.01.2006 23:53:08
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
sa viisid nagu tooriku?
või muutmisele viisid bloki?
aga keeig ei oska socket 370 blokki soovitada?
või veelparem myya?
vahetuseks võin anda vastu socket a veeploki(homemade)
alumiiniumist...suht hästi peaks kraadre alla võtma...enda socketile istutamiseks pole ideed |
ehita kinnitus? näita pilti koos mõõtudega.
freesija juurde viisin poolprodukti, selle millest siin teemas üks pilt on minu poolt, pidi kaane ning paar süvendit põhjale tegema.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
29.01.2006 00:01:22
|
|
|
pildi saba mõtmetega homme
siis digikas oma kodus
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.01.2006 01:15:31
|
|
|
| allar4 kirjutas: |
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks  |
Sa oled päris njuub ka ju eksju.
Pane 4x1Gb PC3200 mälu sisse ja vaata kui SIGA KUUMAKS asjad ilma vendita lähevad.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
29.01.2006 02:15:26
|
|
|
see, et meil on veekeetja juba mingi poolteist aastat üks ja sama.. täna vaatasin küttekehal ei ole absoluutselt katlakivi.. kas seda kraanivett (ju siis katlakivivaba) võiks vesijahutussüsteemis kasutada? Ma mõtlesin, et ei viitsi seda dest.vett osta, segan tavalise kraanivee tosooliga ära ja läheb.. mis te arvate?
viimati muutis q321 29.01.2006 02:16:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
29.01.2006 02:39:46
|
|
|
katlakivi poel vesijahutuses enamasti prbleem,probleem on vetikad
pane vee ja tosooli segu
btw,palju maksab tosooli iiter?
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
29.01.2006 10:40:52
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| allar4 kirjutas: |
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks  |
Sa oled päris njuub ka ju eksju.
Pane 4x1Gb PC3200 mälu sisse ja vaata kui SIGA KUUMAKS asjad ilma vendita lähevad.  |
Kas ma ütlesin, et nad on ilma ventideta? Ventikaid läheb loomulikult sel juhul vaja! Muidu ei ole mäluradikates suuremat tolku seal:!: Jutt käis vesijahutusest! Sinu kirjakeel vajaks korrigeerimist! Kui nüüd norima hakata!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
29.01.2006 11:40:25
|
|
|
| allar4 kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| allar4 kirjutas: |
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks  |
Sa oled päris njuub ka ju eksju.
Pane 4x1Gb PC3200 mälu sisse ja vaata kui SIGA KUUMAKS asjad ilma vendita lähevad.  |
Kas ma ütlesin, et nad on ilma ventideta? Ventikaid läheb loomulikult sel juhul vaja! Muidu ei ole mäluradikates suuremat tolku seal:!: Jutt käis vesijahutusest! Sinu kirjakeel vajaks korrigeerimist! Kui nüüd norima hakata!  |
ramile radikad peale suht m6ttetu ju kui kastis mingid ilma vahetust pole yhtegi venti ei tule kasti
peale psu venti ja kuidas sa need radikad sinna paned n2iteks yhel p2eval tuleb 4 pulka masinasse 4x512
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
29.01.2006 11:46:30
|
|
|
| vxpsv kirjutas: |
| allar4 kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| allar4 kirjutas: |
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks  |
Sa oled päris njuub ka ju eksju.
Pane 4x1Gb PC3200 mälu sisse ja vaata kui SIGA KUUMAKS asjad ilma vendita lähevad.  |
Kas ma ütlesin, et nad on ilma ventideta? Ventikaid läheb loomulikult sel juhul vaja! Muidu ei ole mäluradikates suuremat tolku seal:!: Jutt käis vesijahutusest! Sinu kirjakeel vajaks korrigeerimist! Kui nüüd norima hakata!  |
ramile radikad peale suht m6ttetu ju kui kastis mingid ilma vahetust pole yhtegi venti ei tule kasti
peale psu venti ja kuidas sa need radikad sinna paned n2iteks yhel p2eval tuleb 4 pulka masinasse 4x512  |
krt te ikka kohe mitte ei mõista!!! Seda ma ju räägingi, et kui rammidel radikad, et siis peavad ju ventilaatorid ka kastis olema!!!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
29.01.2006 11:54:48
|
|
|
| VxpsV kirjutas: |
venti vaba kast
ja kui teine kord isu peale tuleb ja ramile 3.7v keeran mis siis asjad sellest arvavad (ilma mingid jahutust )!!! |
| allar4 kirjutas: |
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|